PSB is being developed by Pooya Paridel.
نرخ ارز در تاريخ 11/12/1393: پوند انگليس 42977، درهم امارات 7599، دلار آمريكا 27909، فرانك سوئيس 29225، يكصدين ژاپن 23285، يورو 31194، يک هزار وون کره 25335، لير تركيه 11124    * * قيمت آخرين معامله هر سهم بانك اقتصادنوين در تاريخ 11/12/1393: 1,921 ريال    

تاريخ:    1393/12/12

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
   : جستجوهمزمان با برگزاري جشنواره تجليل از رهبران کارآفرين و کارآفرينان خير پرچم رهبران کارآفرين، به مهندس "صدرهاشمي‌نژاد" تحويل داده شد

همزمان با برگزاري جشنواره تجليل از رهبران کارآفرين و کارآفرينان خير پرچم رهبران کارآفرين، به مهندس "صدرهاشمي‌نژاد" تحويل داده شدهمزمان با برگزاري دومين جشنواره رهبران کارآفرين و کارآفرينان خير، مهندس "سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد" به‌عنوان کارآفرين برگزيده معرفي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که با حضور کارآفرينان و دانشگاهيان در تالار علامه اميني دانشگاه تهران برگزار شد، دکتر زالي رئيس دانشکده کارآفريني و دبير علمي اين جشنواره، مهمترين دستاورد جشنواره را شناسايي و معرفي کارآفرينان کشور برشمرد و گفت: کارآفرينان گنجينه‌هاي اين کشور و بهترين الگو براي يادگيري جوانان و نسل جديد ما هستند. رهبران کارآفرين، به عنوان اميد ملت ايران در تنگناهاي اقتصادي، بزرگان صنعت خود هستند و در صنعت خود هم پيشگامند و هم پيشتاز.
وي افزود: اين بزرگواران مظهر عشق و اراده هستند. اشتياق به کار، اشتياق کارآفرينانه، اشتياق به وطن و اشتياق به خدمت و خيررساني از ويژگي‌هاي مشترک رهبران کارافرين است که ما در مراحل تدوين اطلاعات و مصاحبه با اين عزيزان، به عينه آن را مشاهده کرديم. اعتقاد راسخ داريم که کارآفرينان ما اگر بالاتر از بيل گيتس و استيو جابز نباشند، کمتر نيستند. دانشکده کارآفريني افتخار دارد که از تجربيات و انديشه‌هاي اين بزرگواران، براي توليد دانش بومي در حوزه کارآفريني، استفاده نمايد.

شرکت ليزينگ اقتصادنوين طي سه ماه بيش از 600 شغل مستقيم ايجاد کرد

شرکت ليزينگ اقتصادنوين طي سه ماه بيش از 600 شغل مستقيم ايجاد کردمديرعامل شرکت ليزينگ اقتصادنوين در مراسم تجليل از دستاوردهاي طرح "تلاش پايدار" گفت: مفهوم کارآفريني يعني تبديل يک ايده به فعاليت که خوشبختانه يکايک همکاران در طراحي طرح تلاش پايدار و اجراي آن نشان دادند که روحيه کارآفريني و مسئوليت‌پذيري اجتماعي در افکار و انديشه‌ها و عمل شما نهادينه شده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين مهندس محمد کاظم افزود: در شرايط اقتصادي رکود تورمي، ايجاد بيش از 600 شغل مستقيم در شبکه حمل‌ونقل جاده‌اي کشور در نگاه هر انسان منصف و حرفه‌اي بطور قطع کار بزرگ و ماندگاري خواهد بود که حداقل ششصد خانوار را از سختي‌هاي بيکاري نجات داده و امروز کمتر کسي را مي‌توان يافت که از اهميت ايجاد اشتغال و نقش بيکاري در شرايط اقتصادي کنوني آگاه نباشد.
وي ضمن تقدير از کوشش‌هاي همکاران خود در شرکت ليزينگ اقتصادنوين يادآور شد: طرح پايدار، تنها به دستاورد اشتغال ختم نمي‌شود، بلکه تاثير قابل توجهي در بازارهاي اشتغال ثانويه مثل صنعت خودروسازي، حمل‌ونقل باربري و مسافربري، توسعه ناوگان حمل‌ونقل جاده‌اي، بهينه‌سازي مصرف سوخت، جلوگيري از آلودگي‌هاي زيست محيطي، کاهش مرگ و ميرهاي ناشي از فرسودگي خودروها و ده‌ها دستاورد مستقيم و غير مستقيم در بهبود اقتصاد خانواده‌ها و ارتقاي سطح رفاه اجتماعي خواهد گذاشت که به طور قطع برکات آن در زندگي تک تک شما نيز تاثيرگذار خواهد بود.

گزيده اخبار
 • همزمان با برگزاري جشنواره تجليل از رهبران کارآفرين و کارآفرينان خير پرچم رهبران کارآفرين، به مهندس "صدرهاشمي‌نژاد" تحويل داده شد
 • شرکت ليزينگ اقتصادنوين طي سه ماه بيش از 600 شغل مستقيم ايجاد کرد
 • مشتريان شرکتي منطقه آذربايجان از خدمات بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوین بهره‌مند خواهند شد
 • مدارس بانک اقتصادنوين در مناطق زلزله‌زده آذربايجان مورد بهره‌برداري قرار گرفت
 • قدرداني از روساي برتر شعب بانك اقتصادنوين
 • ليزينگ اقتصادنوين نشان سبز مديريت اروپا را دريافت کرد
 • تشريح فرصت‌هاي همکاري دوجانبه ايران و جمهوري اسلواکي در همايش يکروزه؛ اين همايش با حمايت بانک اقتصادنوين برگزار شد
 • در جمع معاونان شعب تهران صورت گرفت؛ تاکيد مديرعامل بانک اقتصادنوين بر ارايه سبد کامل خدمات در شعب

 • درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
  حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

   اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي
  اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
  سامانه فرابانک نوين
  موبايل بانک
  براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
  بانكداري اختصاصي
   خدمات بانكداري الكترونيكي
  امور سهامداران
  مركز ارتباط نوين
   معاملات برخط سهام
  نقشه جغرافيايي شعب
  صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
  شارژ مستقيم سيم كارت اعتباري
  باشگاه پذيرندگان نوين
   كميته ايراني اتاق بازرگاني بين‌المللي
   پليس فتا
   آمار بازديدكنندگان