PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1393/9/7

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
با هدف افزايش کيفيت خدمات و گسترش سطح همکاري‌ها بانک‌هاي اقتصادنوين و تجارت تفاهم‌نامه همکاري امضاء کردند

با هدف افزايش کيفيت خدمات و گسترش سطح همکاري‌ها بانک‌هاي اقتصادنوين و تجارت تفاهم‌نامه همکاري امضاء کردندبا هدف افزايش کيفيت خدمات و گسترش سطح همکاري‌هاي في‌مابين بانک‌هاي اقتصادنوين و تجارت تفاهم‌نامه همکاري امضاء کردند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين تفاهم‌نامه طي مراسمي به امضاي حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين و محمد مقدم مديرعامل بانک تجارت رسيد.
تفاهم‌نامه همکاري بانک اقتصادنوين و بانک تجارت ارايه خدمات مشترک بانکي را شامل مي‌شود که مشارکت در اعطاي تسهيلات در پروژه‌ها و طرح‌ها بصورت سنديکائي و در چارچوب دستورالعمل اعطاي تسهيلات سنديکائي صادره از بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران از جمله آن است.
همچنين همکاري‌هاي شرکت‌هاي تابعه و استفاده متقابل از خدمات شرکت‌هاي يکديگر، سرمايه‌گذاري ريالي متقابل توسط يکي از بانک‌ها يا شرکت‌هاي تابعه آنها در طرح‌ها و پروژه‌هاي کوتاه‌مدت و ميان‌مدت سودآور با توجه به فاکتورهاي نرخ موثر و ريسک مربوطه از ديگر موارد اين تفاهم‌نامه است.

بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين: بانک‌ها مهمترين ابزار توسعه اقتصادي هستند

بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين: بانک‌ها مهمترين ابزار توسعه اقتصادي هستندبنيان‌گذار بانک اقتصادنوين گفت: جهت‌گيري درست اقتصادي علاوه بر آنکه ضرورت تاريخي اقتصاد ايران است، تنها راه مقابله با تحريم‌ها و زورگويي‌ها نيز به شمار مي‌رود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مهندس سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد تاکيد کرد، اقتصاد بيمار ايران در سال‌هاي اخير از طرف قدرت‌هاي خارجي تحت فشار بيشتر قرار گرفت که اين موضوع بر مشکلات آن افزود، در چنين شرايطي مي‌توانيم با بکارگيري شيوه‌هاي درست، راه صحيح توسعه اقتصادي را فراهم کنيم.
وي اظهار داشت: طرح مبحث اقتصاد مقاومتي در زمان کنوني به اين معني است که با بهره‌مندي از فرصت‌ها و توانايي‌هاي خود بتوانيم به کشوري پيشرفته و مدرن تبديل شويم.
وي گفت: اقتصاد دولتي از جمله معضلات کشور در 100 سال است که ساده‌ترين راه برون رفت از اين وضعيت غيردولتي شدن اقتصاد است.
مهندس صدرهاشمي‌نژاد در ادامه مقاله خود که در نشريه آينده‌نگر منتشر شده است با طرح اين سوال که "مگر اقتصاد دولتي چه عيبي دارد؟" افزود: با سلب مالکيت دولت در اقتصاد مشکلي حل نخواهد شد بلکه بر مشکلات افزوده نيز خواهد شد، همان‌گونه که در 10 سال اخير اتفاق افتاد.

بانکداري شرکتي، پيوند فرصت‌هاي همکاري بانک اقتصادنوين و بانک تعاون اسلامي براي سرمايه‌گذاري کشور عراق

بانکداري شرکتي، پيوند فرصت‌هاي همکاري بانک اقتصادنوين و بانک تعاون اسلامي براي سرمايه‌گذاري کشور عراق در نشست مشترک معاونت بانکداري شرکتي و اعتبارات، معاونت سرمايه‌گذاري و امور شرکت‌هاي بانک اقتصاد نوين و رئيس شعبه ميلاد بانک تعاون اسلامي براي سرمايه‌گذاري، راهکارهاي توسعه تعاملات با هدف ارزش آفريني بيشتر براي مشتريان فعال در بازار عراق بررسي شد. در اين نشست تخصصي که در تاريخ 93.8.26 به ميزباني معاونت بانکداري شرکتي و اعتبارات برگزار گرديد، ظرفيت‌ها و امکانات بانک تعاون اسلامي براي سرمايه‌گذاري عراق براي ارايه خدمات به مشتريان شرکتي تشريح شد.
در ابتدا شيرواني، معاون سرمايه‌گذاري و امور شرکت‌ها، گزارشي از کليات مربوط ماهيت و وضعيت بانک تعاون اسلامي براي سرمايه‌گذاري ارايه کرد. وي با اشاره به اينکه اين بانک در سال 2006 با سرمايه‌اي معادل 25 ميليارد دينار عراقي آغاز به فعاليت کرده است، بر اساس ضرورت‌هاي ايجاد شده و توسعه پرتفوي بانک، سرمايه آن به زودي به 250 ميليارد دينار عراقي خواهد رسيد. همچنين 65 درصد سهام اين بانک در اختيار بانک اقتصادنوين قرار داشته و مابقي آن در اختيار بانک کشاورزي و شرکاي محلي است.

قدرداني از ليزينگ اقتصادنوين در دومين اجلاس معدن و صنايع معدني کشور

قدرداني از ليزينگ اقتصادنوين در دومين اجلاس معدن و صنايع معدني کشور همزمان با برگزاري دومين اجلاس معدن و صنايع معدني کشور، از خدمات شرکت ليزينگ اقتصادنوين قدرداني شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين اجلاس ضمن بررسي چگونگي بهره‌گيري از معادن به عنوان عامل کليدي تحقق صنعتي شدن کشور، برنامه‌هاي توسعه‌اي و الگوهاي استفاده بهينه از ذخاير معدني و ضرورت بهره‌گيري از فن آوري‌هاي روز و بازسازي و نوسازي ماشين‌آلات و تجهيزات معدني بعنوان امري حياتي در بخش اکتشافات و بهره‌برداري معرفي شد و از شرکت‌هاي برگزيده در اين بخش قدرداني شد که در اين راستا و به پاس نقش موثر شرکت ليزينگ اقتصادنوين در اين بخش از اين شرکت نيز قدرداني شد
محمد کاظم مديرعامل ليزينگ اقتصادنوين، در نشست کارگروه تامين ماشين‌آلات و تجهيزات صنايع معدني اين اجلاس که توليدکنندگان و تامين‌کنندگان و واردکنندگان ماشين‌آلات در آن حضور داشتند، به معرفي توانمندي‌ها و خدمات بانک اقتصادنوين در حوزه بانکداري شرکتي و شرکت ليزينگ اقتصادنوين پرداخت.
وي گفت: شرکت ليزينگ اقتصادنوين رويکرد حمايت و تامين منابع مالي براي ليزينگ انواع ماشين‌آلات و تجهيزات را در بخش‌هاي مختلف از صنايع، در دستور کار خود قرار داده و بحث بازسازي و نوسازي ناوگان حمل‌ونقل کشور در بخش‌هاي درون شهري، برون شهري، ريلي و ماشين‌آلات مورد نياز معادن را در کنار ساير صنايع از جمله تجهيزات بيمارستاني، صنايع بسته‌بندي، صنايع الکترونيکي و مخابراتي را در بازار هدف خود مورد توجه و به مرحله اجرا در آورده است.

تاکيد بانک اقتصادنوين بر تغيير ادواري رمز خدمات بانکداري الکترونيکی

بانک اقتصادنوين در اطلاعيه‌اي از مشتريان اين بانک و هم‌وطنان عزيز خواست به منظور کاهش ضريب کلاهبرداري افراد سودجو، به صورت ادواري رمز کارت و خدمات بانکداري الکترونيکي خود را تغيير دهند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين اين بانک در اين اطلاعيه تاکيد کرده است هم‌وطنان و مشتريان عزيز به هيچ وجه شماره کارت و رمز خود را در اختيار افراد غير قرار ندهند.
در اين اطلاعيه آمده است با گسترش خدمات بانکداري الکترونيکي برخي افراد سودجو تلاش مي‌کنند با ترفندهاي پيچيده نسبت به کلاهبرداري از هموطنان عزيز اقدام کنند که لازم است کاربران اين خدمات در مواجه با اين افراد دقت نظر بيشتري به خرج دهند.
برنده شدن در قرعه‌کشي، برقرار تماس‌هاي صوري، ارسال پيامک و ... از جمله روش‌هايي است که افراد سودجو از طريق آن سعي مي‌کنند شماره کارت و رمز کاربران را به دست آوردند، لذا لازم است هموطنان عزيز از افشاي شماره کارت و رمز خود جدا خودداري کنند.

سرپرست جديد شرکت خدمات ارزي و صرافي اقتصادنوين، ميهمان کميسيون بانکداري شرکتي

 سرپرست جديد  شرکت خدمات ارزي و صرافي اقتصادنوين، ميهمان کميسيون بانکداري شرکتي کميسيون بانکداري شرکتي با حضور سرپرست شرکت خدمات ارزي و صرافي اقتصادنوين برگزار شد.
به گزراش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين نشست مسعود مهردادفر، معاون بانکداري شرکتي و اعتبارات اين بانک ابراز اميدواري کرد با راهبري و تدابير نوين مديرعامل جديد، شرکت خدمات ارزي و صرافي اقتصاد نوين بتواند به جايگاهي رفيع در بازار دست يابد.
وي همچنين با تاکيد بر ظرفيت‌هاي همکاري و تعامل، حوزه بانکداري شرکتي را مهمترين همراه شرکت خدمات ارزي و صرافي اقتصادنوين براي دست‌يابي به اهداف توسعه بازار و سودآوري ارزيابي کرد.
معاون بانکداري شرکتي با اشاره به راه‌اندازي گروه مشاوره شرکتي، يکي از نيازهاي مشتريان در بخش بين‌الملل را شناخت فرصت‌هاي تبادلات مالي برشمردند و خواستار همکاري در اين خصوص شدند تا زمينه‌هاي جذب مشتريان بيش از پيش فراهم آيد.

رشد 43 درصدي کاربران موبايل بانک اقتصادنوين در 12 ماه منتهي به مهر 93

کاربران چهار خدمت الکترونيکي بانک اقتصادنوين در آخر مهر 1393 در مقايسه با مدت مشابه سال قبل بيش از 20 درصد افزايش يافت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، تعداد کاربران چهار خدمت تلفن بانک، اينترنت بانک، پيام کوتاه بانکي و موبايل بانک اقتصادنوين در پايان مهر ماه امسال از مرز 3 ميليون نفر گذشت که در مقايسه با کاربران اين خدمات در مهر سال گذشته 20 درصد رشد داشته است.
لازم به ذکر است خدمت موبايل بانک اقتصادنوين به عنوان خدمتي مدرن و جامع بيش از ساير خدمات مورد استقبال قرار گرفته است به طوري که در دوره مورد نظر رشدي معادل 43 درصد را به ثبت رسانده است.
بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران در کنار ارايه خدمات جاري در شبکه شعب، زيرساخت‌هاي مناسبي در حوزه بانکداري الکترونيکي فراهم کرده و اين بانک در حوزه بانکداري الکترونيکي خدمات با کيفيت و مدرني به مشتريان خود و شبکه بانکي ارايه مي‌کند که اين خدمات مورد استقبال هم‌وطنان عزيز قرار گرفته است.

بازديد حسن معتمدي از سرپرستي منطقه هشت استان‌ها و شعب کرج بانک اقتصادنوين

بازديد حسن معتمدي از سرپرستي منطقه هشت استان‌ها و شعب کرج بانک اقتصادنوينمديرعامل بانک اقتصادنوين به همراه معاون بانکداري خرد و مدير امور شعب استان‌هاي اين بانک از سرپرستي منطقه هشت استان‌ها و شعب نخستين بانک خصوصي کشور در استان البرز بازديد کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حسن معتمدي در جمع کارکنان سرپرستي منطقه هشت استان‌هاي اين بانک بر لزوم رعايت بهداشت اعتباري در پرونده‌هاي اعتباري تاکيد کرد.
وي با اشاره به اينکه بانک‌ها به عنوان واسطه وجوه نقش موثري در بازار پولي کشور ايفا مي‌کنند گفت: رعايت بهداشت اعتباري زمينه را براي هدايت منابع مالي در مسير صحيح فراهم مي‌کند.
وي گفت: به منظور دستيابي به اين هدف، بانک اقتصادنوين بسترهاي لازم را براي ارزيابي دقيق مشتريان فراهم کرده که بهره‌مندي از کارشناسان خبره اعتباري از جمله اين اقدامات است، ضمن اينکه اين بانک با راه‌اندازي شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين زمينه را براي ارزيابي دقيق پرونده‌هاي اعتباري فراهم کرده است.

پياده‌سازي الگوي مشتري مداري در بانک اقتصادنوين با فعاليت مرکز 24 ساعته ارتباط نوين

بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي کشور با درک اهميت الگوهاي مشتري مداري نسبت به پياده‌سازي دقيق اجزاي دست‌يابي به اين هدف اقدام کرده که راه‌اندازي مرکز 24 ساعته ارتباط نوين از آن جمله است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين بانک با هدف تسهيل ارايه خدمات به مشتريان و پاسخگويي به سوالات و ابهامات ايشان نسبت به راه‌اندازي مرکز 24 ساعته ارتباط نوين اقدام کرده که کارشناسان اين مرکز در سه بخش تخصصي پاسخگويي تماس گيرندگان هستند.
کارشناسان مرکز ارتباط نوين در تمام ساعات شبانه روز در روزهاي هفته در سه بخش امداد مشتريان، امداد شعب، امداد پذيرندگان پايانه‌هاي فروش و کيوسک آماده پاسخگويي و پيگيري موارد مطروحه مشتريان هستند.
لازم به ذکر است در مهر ماه سال جاري جمعا 137 هزار تماس در اين مرکز به ثبت رسيده است که از تعداد 93 هزار تماس به عنوان تماس ورودي و 44 هزار تماس خروجي بوده است.

مديرعامل بانک اقتصادنوين: چالش‌ها و محدوديت‌ها امکان بهره‌وري و سودآوري را به بانک‌ها نمي‌دهد

مديرعامل بانک اقتصادنوين: چالش‌ها و محدوديت‌ها امکان بهره‌وري و سودآوري را به بانک‌ها نمي‌دهدمديرعامل بانک اقتصادنوين در ميزگرد "فرصت‌ها و چالش‌هاي نظام بانکي ايران" در دومين "همايش بين‌المللي صنعت بانکداري و اقتصاد جهاني (ايکوبيگ)" که با حضور جمعي از مديران عامل نظام بانکي و مديران اقتصادي کشور برگزار شد، به تشريح برخي محدوديت‌هاي نظام بانکي ايران پرداخت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حسن معتمدي عمده‌ترين چالش‌ها و محدوديت‌هاي دروني و بيروني بانک‌ها، در شرايط فعلي را ناهمگوني در ساختار نظام بانکي کشور، عدم استفاده از ابزارهاي مناسب در سياست‌گذاري‌هاي پولي، ساختار سرمايه بانک‌ها، لزوم تطبيق با مقررات بين‌الملل و عدم تطابق نيازهاي تامين مالي بخش حقيقي اقتصاد با بضاعت بانک‌ها برشمرد.
معتمدي تصريح کرد، اشکال در ساختار نظام بانکي از عالي‌ترين نهاد نظام پولي کشور يعني "شوراي پول و اعتبار"، آغاز مي‌شود. در حال حاضر، از پانزده عضو اين شورا، ده عضو دولتي بوده و تنها يک خبره بانکي، علاوه بر رئيس کل، در شورا حضور دارد. بنابر اين، لازم است افراد خبره اقتصادي و بانکي مستقل در شورا حضور داشته و علاوه بر اين، اين نمايندگان، بخش قابل توجهي از ترکيب شورا را در دست داشته باشند.
وي اضافه کرد که در يک طبقه‌بندي کلي، مي‌توان نهادهاي فعال در حوزه پولي و بانکي کشور را در يکي از چهار گروه "دولتي"، "دولتي‌هاي تازه خصوصي شده"، "خصوصي (شامل بانک‌هايي با سهامداران نهادي و غيرنهادي)" و "موسسات فعال در بازار غيرمتشکل پولي" جاي داد.

صفحه: بعدي 1

تعداد اقلام اطلاعاتي در اين بخش : 930
درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

  اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي
اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
سامانه فرابانک نوين
موبايل بانک
برندگان جشنواره فرابانک نوين
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
 خدمات بانكداري الكترونيكي
امور سهامداران
مركز ارتباط نوين
  معاملات برخط سهام
نقشه جغرافيايي شعب
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
شارژ مستقيم سيم كارت اعتباري
باشگاه پذيرندگان نوين
 كميته ايراني اتاق بازرگاني بين‌المللي
 پليس فتا
 برنامه جهاني غذا
 آمار بازديدكنندگان