PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1394/1/11

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
اعلام ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در شش ماه نخست سال 1394

ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين از 15 فروردين ماه 1394 تغيير خواهد كرد.
به گزارش روابط عمومي بانك اقتصادنوين، به منظور رفاه حال مشتريان اين بانک ساعت كار شعب بانك اقتصادنوين در شهرهاي بزرگ و ساير شهرها متفاوت خواهد بود به طوري كه شعب اين بانك در شهرهاي بزرگ يكسره مفتوح است ولي شعب بانك اقتصادنوين در ساير شهرها در دو شيفت صبح و عصر به مشتريان خدمات ارايه مي‌كنند.
بنابراين گزارش ساعت کار شعب اين بانک در شش شهر تهران، کرج، اصفهان، شيراز، مشهد و تبريز در شش ماه نخست سال 1394 در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 16 و در روزهاي پنج‌شنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 13 خواهد بود.
ساعت کار شعب بانك اقتصادنوين در شش ماهه نخست سال جاري در ساير شهرها در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 14 و از ساعت 17 تا 19 به عنوان باجه عصر خواهد بود.
شعب بانك اقتصادنوين در اين شهرها در روزهاي پنج‌شنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 13 آماده ارايه خدمت به مشتريان اين بانک خواهند بود.

پيام نوروزي جناب آقاي حسن معتمدي

جناب آقاي حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين                                                          به نام خدا
سال يک‌هزار و سيصد و نود و سه، سيصد و شصت و پنج روز سعي مجدانه بود که به لطف حضرت حق، با فراز و فرودهاي بسيار، به خوبي سپري شد. در اين سال سخت کوشيديم تا دستاوردهاي درخور نام بانک نوينمان داشته باشيم، مراقبت کرديم که معتبرتر باشيم، مطالعه کرديم تا آگاه‌تر باشيم و محافظت کرديم تا خوشنام‌تر باشيم.
سال يک‌هزار و سيصد و نود و چهار با ساعت‌هاي بسيار و نويد روزهاي بهتر پيش رو است و ما اهالي اين خانواده بزرگ قدر لحظه‌ها را مي‌دانيم و مي‌دانيم که بزرگي حاصل مي‌شود به همت والا به نو انديشيدن و متفاوت عمل کردن به جهد.
همکاران خوبم؛ برنامه راهبردي بانک، راهبردي آگاهانه است از آنچه اين خانواده بزرگ را شايسته است. ايمان دارم در اين سال نوين در پناه بانوي فرزانه، حضرت فاطمه زهرا (س) در خدمت به مردم و ميهن عزيزمان همچون گذشته نقش‌آفرين خواهيم بود.
با هم براي هم بودن شعر جاودانگي ماست
حسن معتمدي
مديرعامل بانک اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي بهرام فتحعلي

جناب آقاي بهرام فتحعلي رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين                                                               به نام خدا
سنت ديرين نوروز، رسمي پايدار و کهن براي مردم ايران زمين است که بر مدار استوار طبيعت ماه‌هاي سال را مي‌پويند و براي رسيدن به بهار "نو" بي‌قراري مي‌کنند. بهاري که هر بارش تازه است و به شکرانه اين موهبت الهي تازه‌گرداني کردار و پندار وظيفه ماست.
همکاران عزيز
سال نو با چشم‌انداز روشن با کسب تجربه از چهارده سال "با هم" بودن پيش روست. فراز و فرودهاي بسيار ديديم، زشتي‌ها و زيبايي‌ها را تجربه کرديم و حالا پرتوان‌تر از قبل و آموخته‌تر از هميشه بايد مهياي حضوري حرفه‌اي‌تر و موثرتر در کسب و کارمان باشيم. کسب و کار ما سلوک مردم‌داري ماست، مشتري مداري ماست، قانون‌مداري ماست.
براي خانواده بزرگ بانک اقتصادنوين از خداوند مهربان، آفتاب لايزال بر بلنداي افتخار مسئلت داريم. 
بهرام فتحعلي
رئيس هيات مديره بانك اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد

جناب آقاي سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين                                                              به نام خدا
فرا رسيدن سال نو را به يکايک عزيزانم در بانک اقتصادنوين تبريک مي‌گويم. يادمان باشد وارد چهاردهمين سال تاسيس اين بانک مي‌شويم.
نگر تا اين شب خونين سحر کرد           چه خنجرها که بر دل‌ها گذر کرد
ولي آيا سحر فرا رسيده ؟
به گمان من نزديک است، آنگاه که بانک اقتصادنوين رسالتش را به طور تمام و کمال در پياده‌سازي بانکداري مدرن و سالم، و آنگاه که همه نيروي بانک اقتصادنوين تربيت شده همين بانک شدند سحر فرا رسيده است. پس هم اينک نسيم بهاري که نغمه فرا رسيدن سحر را سر مي‌دهد روح و جانتان را شاد و پر طراوات گرداند.
سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد
بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين

توصيه بانک اقتصادنوين براي مشتريان

بانک اقتصادنوين در اطلاعيه‌اي از مشتريان اين بانک خواست در حفظ رمز کارت‌هاي بانکي خود دقت کنند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين اين بانک به کاربران خدمات بانکي توصيه کرد علاوه بر حفظ رمز اول و دوم کارت‌هاي خود نسبت به تغيير ادواري رمز کارت و خدمات بانکي خود اقدام کنند.
لازم به ذکر است اخيرا برخي افراد سودجو با ارسال پيامک‌هايي اطلاعات بانکي مشتريان بانک‌ها مانند رمز دوم عابر بانک را با عناوين و شگردهايي مانند برنده شدن در مسابقه‌ها و قرعه‌کشي‌هاي درخواست مي‌کنند که اين کار با هدف کلاهبرداري مي‌باشد، لذا لازم است مشتريان عزيز به اين پيامک‌ها اعتماد نکنند و فريب اين افراد سودجو را نخوردند.

بهينه‌سازي و ارتقاي تلفن بانک اقتصادنوين

با بهينه‌سازي و ارتقاي سيستم تلفن ‌بانک اقتصادنوين، نسخه جديد اين خدمت مورد بهره‌برداري قرار خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به همين منظور دسترسي به خدمت تلفن‌ بانک اقتصادنوين در بامداد روز پنج‌شنبه 28 اسفند ماه 1393 با اختلال مواجه خواهد بود.
بر اين اساس خدمت تلفن‌ بانک اقتصادنوين از دقيقه يک بامداد پنج‌شنبه 28 اسفند ماه تا ساعت 3 بامداد همين روز با اختلال مواجه خواهد بود. اين خدمت ساعت 3 و 1 دقيقه بامداد اين روز به روال عادي باز خواهد گشت.

دسترسي به خدمات بانک اقتصادنوين در ايام نوروز از طريق ابزار بانکداري الکترونيکي

همزمان با آغاز سال جديد پيش‌بيني‌هاي لازم براي ارايه خدمات مدرن بانکي در قالب خدمات بانکداري الکترونيکي بانک اقتصادنوين صورت گرفته است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين بر اين اساس کاربران خدمات بانک اقتصادنوين در تمام ساعات شبانه روز مي‌توانند با استفاده از خدمات متنوع الکترونيکي اين بانک از جمله موبايل بانک، تلفن بانک، اينترنت بانک و دستگاه‌هاي خودپرداز از خدمات بانک اقتصادنوين بهره‌مند گردند.
از جمله خدمات متنوع بانک اقتصادنوين که در تمام ساعات شبانه‌روز در دسترس مشتريان اين بانک قرار دارد موبايل بانک اقتصادنوين به عنوان خدمتي مدرن است.
اين برنامه که قابليت نصب بر روي گوشي‌هاي تلفن همراه با سيستم عامل جاوا، اندرويد و IOS را داراست، امنيت و آسايش بيشتر را براي مشتريان در استفاده از خدمات بانك اقتصادنوين فراهم مي‌کند.
با استفاده از اين خدمت مشتريان بانک در تمام ساعات شبانه‌روز مي‌توانند به اکثر خدمات بانکي دست يابند. همچنين امکان تبادل اطلاعات از طريق پيامک و اينترنت (GPRS ، 3G ، wifi ، wimax و هرگونه ارتباط با اينترنت بر روي گوشي يا تبلت) هم فراهم شده است.
همچنين علاقه‌مندان دريافت اين خدمت مي‌توانند با مراجعه به سايت بانک به آدرس www.enbank.ir با ورود به بخش بانکداري الکترونيکي از اين خدمات بهره‌مند گردند.

اعلام شعب كشيك نوروزي بانک اقتصادنوين

شعب منتخب بانک اقتصادنوين در روز دوشنبه سوم فروردين آماده ارايه خدمت به هم‌وطنان عزيز خواهند بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شعب منتخب اين بانک در تهران و شهرستان‌ها در اين روز از ساعت 9 صبح تا 13 مفتوح بوده و آماده ارايه خدمت به مشتريان هستند.
شعب منتخب تهران و شهرستان‌هاي بانک اقتصادنوين به شرح زير مفتوح هستند.
شعب مفتوح تهران:
تجريش، تئاترشهر، تهرانپارس، سعادت‌آباد، صادقيه، فاطمي، ميدان نبوت، ميدان هفت تير، نازي‌آباد، ونک
شعب مفتوح استان‌ها:
احمدآباد مشهد، ارتش تبريز، امام بوشهر، آمل، بانه، بلوار امين قم، بلوار پاسداران سنندج، بلوار جمهوري کرمان، سرداران اروميه، شريعتي همدان، شهيد نظري بندرعباس، زندشيراز، طبرسي بابل، فرهنگ ساري، کيانپارس اهواز، گرگان، گلسار رشت، گلشهر کرج، مطهري يزد، مرکز تجاري کيش، ميدان‌آزادي اصفهان، ميدان آزادي قزوين، نور

افزايش ساعت كار شعب بانك اقتصادنوين در کلان شهرها

با توجه به فرا رسيدن روزهاي پاياني سال و افزايش حجم مراجعات به شعب بانک اقتصادنوين، ساعت کار شعب اين بانک در روزهاي پاياني سال افزايش يافت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين بانک پيشاپيش ضمن تبريک آغاز سال جديد به هموطنان عزيز اعلام کرد همزمان با روزهاي پاياني سال و افزايش حجم مراجعات به شعب بانك اقتصادنوين و لزوم تسريع در ارايه خدمت به مشتريان، ساعت كار شعب اين بانك در استان تهران و کلان شهرها افزايش يافته است.
بر اين اساس شعب اين بانك در استان تهران و کلان شهرهاي کرج، تبريز، اصفهان، شيراز و مشهد از روز شنبه 23 اسفند ماه در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا 17 و 30 دقيقه به صورت يك‌سره مفتوح بوده و آماده ارايه خدمت به مشتريان مي باشند.
همچنين شعب اين بانك در روز سه‌شنبه 26 اسفند ماه از ساعت 8 صبح تا 16 و روز پنج‌شنبه نيز از ساعت 8 تا 13 و 30 دقيقه به صورت يك‌سره مفتوح بوده و آماده ارايه خدمت به مشتريان مي‌باشند.

نشست صميمانه مديران ارشد بانک اقتصادنوين با اصحاب رسانه

نشست صميمانه مديران ارشد بانک اقتصادنوين با اصحاب رسانهدر آستانه آغاز سال نو نشست صميمانه بنيان‌گذار، اعضاي هيات مديره، مديرعامل، معاونين و مديران ارشد بانک اقتصادنوين با استادان ارتباطات و نمايندگان رسانه‌هاي گروهي در محل ساختمان مرکزي اين بانک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که در ساختمان مرکزي اين بانک برگزار شد علاوه بر حسن معتمدي مديرعامل و محمد صدرهاشمي‌نژاد بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين، تعدادي از استادان ارتباطات و روزنامه نگاري و نمايندگان رسانه‌هاي گروهي به ايراد سخنراني پرداختند.
دکتر علي‌اکبر قاضي‌زاده و دکتر مجيد رضاييان از جمله استادان حاضر در مراسم بودند که به ايراد سخنراني پرداختند ضمن اينکه هادي حيدري کاريکاتونيست، عليرضا سميعي سردبير پايگاه خبري پول پرس و رضا کربلايي دبير اقتصادي روزنامه همشهري نيز در اين مراسم نقطه نظرات خود را بيان کردند.

کسب مقام قهرماني تيم فوتسال اقتصادنوين در جام سفير

کسب مقام قهرماني تيم فوتسال اقتصادنوين در جام سفيرتيم فوتسال بانک اقتصادنوين مقام قهرماني نخستين دوره جام سفير را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، تيم فوتسال بانک در اين جام در 10 بازي متوالي موفق به کسب پيروزي شد و در ديدار نهايي موفق شد تيم خبر ورزشي را که از حضور فوتساليست‌هاي حرفه‌‌اي بهره مي‌برد در ضربات پنالتي شکست دهد.
تيم فوتسال بانک اقتصادنوين در ضربات پنالتي با حساب 3 بر صفر تيم خبر ورزشي را از پيش رو برداشت و به مقام قهرماني دست يافت. پيش از اين نيز در مرحله مقدماتي نيز تيم فوتسال بانک اقتصادنوين موفق شده بود تيم خبر ورزشي را که از حضور بازيکنان ملي نيز بهره مي‌برد را شکست دهد. در اين دوره از مسابقات که با حضور 24 تيم برگزار شد تيم داتيس به مقام سوم دست يافت.
بازيکنان تيم فوتسال بانک اقتصادنوين عبارتند رضا پروين از شعبه نيروي هوايي، محسن مکري از شعبه چهارراه آيت، عليرضا مالکي از سرپرستي منطقه يک تهران، حجت دلسوز از شعبه قائم مقام فراهاني، سعيد غياثوند محمدخاني از شعبه منيريه، حامد اميري از شعبه بهشتي، محسن صالحي از شعبه آفريقاي شمالي، احسان‌اله فضائلي از شعبه نيروي هوايي، محمود ابوالحسني از اداره تدارکات و پشتيباني، نويد شفيعي از شعبه دانشگاه صنعتي شريف، ضمن اينکه سيامک داداشي به عنوان سرمربي و وحيد آژغ از شعبه امين حضور نيز به عنوان مربي در تيم بانک اقتصادنوين حضور داشتند.

توزيع اسکناس نو در شعب منتخب بانک اقتصادنوين در شهر تهران

شعب منتخب بانک اقتصادنوين در شهر تهران در آستانه سال جديد اسکناس نو توزيع مي‌کنند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، چهار شعبه منتخب اين بانک در شهر تهران در روزهاي پاياني سال اسکناس نو توزيع خواهند کرد.
شعب پاسداران، مقدس اردبيلي، نازي‌آباد و جنت‌آباد طي روزهاي 23 تا 27 اسفند انواع اسکناس‌هاي نو به متقاضيان ارايه مي‌کنند.
علاقه‌مندان دريافت اسکناس‌هاي نو مي‌توانند با مراجعه به اين شعب نسبت به دريافت اسکناس مورد نياز خود اقدام نمايند.
آدرس و شماره تماس شعب فوق به شرح زير مي‌باشد:

رديف

نام شعبه

آدرس 

شماره تماس

1

پاسداران - مسعود دلاوري خيابان پاسداران - نبش بوستان دهم 

22574586

2

مقدس اردبيلي - ندا غفاري خيابان مقدس اردبيلي - نبش خيابان ب 

22016932-5

3

نازي‌آباد - عليرضا شيخ انصاري نازي‌آباد - خيابان شهيد احمد بابايي

55353223-9

4

جنت‌آباد - الهام ضيايي خيابان جنت‌آباد جنوبي- پايين‌تر از چهار باغ - مجمتع سمرقند 

44495320-2


به همت بانک اقتصادنوين آغاز شد ترويج فرهنگ بانکداري در ميان کودکان و نوجوانان همزمان با آغاز هفته جهاني پول

به همت بانک اقتصادنوين آغاز شد ترويج فرهنگ بانکداري در ميان کودکان و نوجوانان همزمان با آغاز هفته جهاني پولهمزمان با آغاز هفته جهاني پول در سراسر دنيا، برنامه‌هاي اين هفته به همت بانک اقتصادنوين در کشور آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين در مراسمي که به همين مناسبت در محل شعبه سه‌راه ياسر اين بانک با حضور جمعي از دانش‌آموزان برگزار شد، در تشريح جزييات برنامه‌هاي هفته جهاني پول گفت: اين رويداد بين‌المللي هر ساله به مدت دو هفته در ماه مارس با هدف توانمندسازي نسل آينده فعالان بازارهاي مالي دنيا بعنوان شهروندان فعال اقتصادي برگزار مي‌شود که با هماهنگي‌هاي صورت گرفته در ايران نيز بانک اقتصادنوين به عنوان متولي برگزاري مراسم اين جشنواره معرفي شده است.
وي گفت: در اين جشنواره دانش کودکان 8 تا 18 ساله براي اتخاذ تصميمات اقتصادي عاقلانه، پس‌انداز، مهارت کاريابي و امرار معاش و نهايتا شکستن زنجيره فقر آموزش مي‌بينند.
معتمدي ادامه داد: بانک اقتصادنوين به عنوان نماينده هماهنگ کننده برنامه هفته جهاني پول Global money week) GMW) وظيفه ترويج اين فرهنگ را در جمهوري اسلامي ايران بر عهده گرفته است.

با هدف کمک به حل بحران محيط زيست؛ بانک اقتصادنوين و سازمان حفاظت محيط زيست تفاهم‌نامه همکاري امضا کردند

با هدف کمک به حل بحران محيط زيست؛ بانک اقتصادنوين و سازمان حفاظت محيط زيست تفاهم‌نامه همکاري امضا کردند"اقتصادنوين" به عنوان بانک سبز معرفي شد
در ادامه توجه بانک اقتصادنوين به مسئوليت‌هاي اجتماعي، تفاهم‌نامه همکاري بانک اقتصادنوين و سازمان محيط زيست استان تهران به امضاء رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين بر اساس اين تفاهم‌نامه که به امضاي حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين و هادي حيدرزاده مديرکل حفاظت محيط زيست استان تهران رسيد، بانک اقتصادنوين به عنوان "بانک سبز" حامي محيط زيست خواهد بود.
بر اساس اين تفاهم‌نامه بانک اقتصادنوين در چارچوب مقررات و ضوابط بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران نسبت به ارائه انواع خدمات بانکي و تامين مالي و اولويت اعطاي تسهيلات به شرکت‌ها و پيمانکاران معرفي شده از سوي اداره کل محيط زيست به منظور اجراي پروژه‌هاي مختلف زيست محيطي اقدام خواهد کرد ضمن اينکه همکاري با اداره‌کل محيط زيست استان تهران به منظور توسعه فرهنگ حفظ محيط زيست در ميان عموم مردم، ارائه خدمات بانکي به سازمان‌ها و موسساتي که با سازمان حفاظت محيط زيست داراي تفاهم‌نامه همکاري هستند، تامين مالي واحدهاي کسب و کار با آلايندگي بالا در جهت ايجاد روش‌هايي براي کاهش يا حذف آلايندگي تا سقف مجاز و تامين مالي ارايه تسهيلات به واحدهاي کسب و کار براي کاهش آلودگي هوا و آلودگي صوتي، توسعه انرژي سبز و انرژي‌هاي پاک از ديگر مفاد اين تفاهم‌نامه است.

شرکت ليزينگ اقتصادنوين طي سه ماه بيش از 600 شغل مستقيم ايجاد کرد

شرکت ليزينگ اقتصادنوين طي سه ماه بيش از 600 شغل مستقيم ايجاد کردمديرعامل شرکت ليزينگ اقتصادنوين در مراسم تجليل از دستاوردهاي طرح "تلاش پايدار" گفت: مفهوم کارآفريني يعني تبديل يک ايده به فعاليت که خوشبختانه يکايک همکاران در طراحي طرح تلاش پايدار و اجراي آن نشان دادند که روحيه کارآفريني و مسئوليت‌پذيري اجتماعي در افکار و انديشه‌ها و عمل شما نهادينه شده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين مهندس محمد کاظم افزود: در شرايط اقتصادي رکود تورمي، ايجاد بيش از 600 شغل مستقيم در شبکه حمل‌ونقل جاده‌اي کشور در نگاه هر انسان منصف و حرفه‌اي بطور قطع کار بزرگ و ماندگاري خواهد بود که حداقل ششصد خانوار را از سختي‌هاي بيکاري نجات داده و امروز کمتر کسي را مي‌توان يافت که از اهميت ايجاد اشتغال و نقش بيکاري در شرايط اقتصادي کنوني آگاه نباشد.
وي ضمن تقدير از کوشش‌هاي همکاران خود در شرکت ليزينگ اقتصادنوين يادآور شد: طرح پايدار، تنها به دستاورد اشتغال ختم نمي‌شود، بلکه تاثير قابل توجهي در بازارهاي اشتغال ثانويه مثل صنعت خودروسازي، حمل‌ونقل باربري و مسافربري، توسعه ناوگان حمل‌ونقل جاده‌اي، بهينه‌سازي مصرف سوخت، جلوگيري از آلودگي‌هاي زيست محيطي، کاهش مرگ و ميرهاي ناشي از فرسودگي خودروها و ده‌ها دستاورد مستقيم و غير مستقيم در بهبود اقتصاد خانواده‌ها و ارتقاي سطح رفاه اجتماعي خواهد گذاشت که به طور قطع برکات آن در زندگي تک تک شما نيز تاثيرگذار خواهد بود.

صفحه: بعدي 1

تعداد اقلام اطلاعاتي در اين بخش : 984
درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

  سال دولت و ملت، همدلي و هم‌زباني گرامي باد
اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
سامانه فرابانک نوين
موبايل بانک
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
 خدمات بانكداري الكترونيكي
امور سهامداران
مركز ارتباط نوين
هفته جهاني پول
  معاملات برخط سهام
نقشه جغرافيايي شعب
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
شارژ مستقيم سيم كارت اعتباري
باشگاه پذيرندگان نوين
 كميته ايراني اتاق بازرگاني بين‌المللي
 پليس فتا
 برنامه جهاني غذا
 آمار بازديدكنندگان