PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1393/12/12

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
همزمان با برگزاري جشنواره تجليل از رهبران کارآفرين و کارآفرينان خير پرچم رهبران کارآفرين، به مهندس "صدرهاشمي‌نژاد" تحويل داده شد

همزمان با برگزاري جشنواره تجليل از رهبران کارآفرين و کارآفرينان خير پرچم رهبران کارآفرين، به مهندس "صدرهاشمي‌نژاد" تحويل داده شدهمزمان با برگزاري دومين جشنواره رهبران کارآفرين و کارآفرينان خير، مهندس "سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد" به‌عنوان کارآفرين برگزيده معرفي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که با حضور کارآفرينان و دانشگاهيان در تالار علامه اميني دانشگاه تهران برگزار شد، دکتر زالي رئيس دانشکده کارآفريني و دبير علمي اين جشنواره، مهمترين دستاورد جشنواره را شناسايي و معرفي کارآفرينان کشور برشمرد و گفت: کارآفرينان گنجينه‌هاي اين کشور و بهترين الگو براي يادگيري جوانان و نسل جديد ما هستند. رهبران کارآفرين، به عنوان اميد ملت ايران در تنگناهاي اقتصادي، بزرگان صنعت خود هستند و در صنعت خود هم پيشگامند و هم پيشتاز.
وي افزود: اين بزرگواران مظهر عشق و اراده هستند. اشتياق به کار، اشتياق کارآفرينانه، اشتياق به وطن و اشتياق به خدمت و خيررساني از ويژگي‌هاي مشترک رهبران کارافرين است که ما در مراحل تدوين اطلاعات و مصاحبه با اين عزيزان، به عينه آن را مشاهده کرديم. اعتقاد راسخ داريم که کارآفرينان ما اگر بالاتر از بيل گيتس و استيو جابز نباشند، کمتر نيستند. دانشکده کارآفريني افتخار دارد که از تجربيات و انديشه‌هاي اين بزرگواران، براي توليد دانش بومي در حوزه کارآفريني، استفاده نمايد.

شرکت ليزينگ اقتصادنوين طي سه ماه بيش از 600 شغل مستقيم ايجاد کرد

شرکت ليزينگ اقتصادنوين طي سه ماه بيش از 600 شغل مستقيم ايجاد کردمديرعامل شرکت ليزينگ اقتصادنوين در مراسم تجليل از دستاوردهاي طرح "تلاش پايدار" گفت: مفهوم کارآفريني يعني تبديل يک ايده به فعاليت که خوشبختانه يکايک همکاران در طراحي طرح تلاش پايدار و اجراي آن نشان دادند که روحيه کارآفريني و مسئوليت‌پذيري اجتماعي در افکار و انديشه‌ها و عمل شما نهادينه شده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين مهندس محمد کاظم افزود: در شرايط اقتصادي رکود تورمي، ايجاد بيش از 600 شغل مستقيم در شبکه حمل‌ونقل جاده‌اي کشور در نگاه هر انسان منصف و حرفه‌اي بطور قطع کار بزرگ و ماندگاري خواهد بود که حداقل ششصد خانوار را از سختي‌هاي بيکاري نجات داده و امروز کمتر کسي را مي‌توان يافت که از اهميت ايجاد اشتغال و نقش بيکاري در شرايط اقتصادي کنوني آگاه نباشد.
وي ضمن تقدير از کوشش‌هاي همکاران خود در شرکت ليزينگ اقتصادنوين يادآور شد: طرح پايدار، تنها به دستاورد اشتغال ختم نمي‌شود، بلکه تاثير قابل توجهي در بازارهاي اشتغال ثانويه مثل صنعت خودروسازي، حمل‌ونقل باربري و مسافربري، توسعه ناوگان حمل‌ونقل جاده‌اي، بهينه‌سازي مصرف سوخت، جلوگيري از آلودگي‌هاي زيست محيطي، کاهش مرگ و ميرهاي ناشي از فرسودگي خودروها و ده‌ها دستاورد مستقيم و غير مستقيم در بهبود اقتصاد خانواده‌ها و ارتقاي سطح رفاه اجتماعي خواهد گذاشت که به طور قطع برکات آن در زندگي تک تک شما نيز تاثيرگذار خواهد بود.

مشتريان شرکتي منطقه آذربايجان از خدمات بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوین بهره‌مند خواهند شد

مشتريان شرکتي منطقه آذربايجان از خدمات بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين بهره‌مند خواهند شددر ديدار تيم حوزه بانکداري شرکتي شامل مدير بازاريابي و امور دفاتر بانکداري شرکتي، رئيس دفتر بانکداري شرکتي نفت و مسئول گروه خدمات و مشاوره شرکتي با سرپرست و روساي شعب منطقه 1 شهرستان‌ها، راهکارهاي بهره‌مندي شرکت‌هاي منطقه از خدمات و محصولات بانکداري شرکتي بررسي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين در اين ديدار که به ميزباني تبريز انجام شد، نمايندگان حوزه بانکداري شرکتي ضمن بازديد از شعب اين شهرستان، در جلسات جداگانه‌اي با روساي شعب و مسئولين دواير اعتباري، ضمن معرفي اصول، برنامه‌هاي و فرآيندهاي کاري بانکداري شرکتي در بانک اقتصادنوين، راهکارهاي توسعه همکاري براي ارايه خدمات به مشتريان منطقه را بررسي کردند.
براساس هماهنگي‌هاي صورت گرفته تيم بانکداري شرکتي با چند مشتري برتر منطقه نيز ديدار و گفتگو کردند. همچنين در بازديد صورت گرفته از 3 شعبه شهرستان تبريز، پرونده‌هاي مشتريان شرکتي بررسي و مقرر شد تا پذيرش و اعتبارسنجي مشتريان جديد شناسايي شده توسط شعب، با هماهنگي دفاتر بانکداري شرکتي انجام گردد.

مدارس بانک اقتصادنوين در مناطق زلزله‌زده آذربايجان مورد بهره‌برداري قرار گرفت

همزمان با روزهاي سرد بهمن ماه روستاهاي استان آذربايجان شرقي از گرماي خاصي برخوردار بود، به همت نخسين بانک خصوصي کشور و جمعي از مشتريان اين بانک و طي آييني با شکوه مدارس اين بانک در روستاهاي زلزله‌زده اين استان مورد بهره‌برداري قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، علي شهرود سرپرست منطقه 1 استان‌ها بانک اقتصادنوين در مراسم افتتاح چهار مدرسه اين بانک در استان آذربايجان شرقي گفت: بانک اقتصادنوين تاکنون در مناطق محروم کشور نسبت به ساخت مدرسه اقدام کرده است که در اين راستا ساخت مدرسه در مناطق زلزله زده آذربايجان شرقي در دستور قرار گرفت و امروز خوشبختانه اين مدارس مورد بهره‌برداري قرار مي‌گيرد.
وي با اشاره به اينکه مناطقي که بانک اقتصادنوين در آنها مدرسه ساخت از سوي آموزش و پرورش معرفي شده بود، گفت: به رغم همه سختي‌ها، کار ساخت به خوبي پيش رفت و امروز بانک اقتصادنوين افتخار دارد که مدارسي درخور شان مردم غيور آذربايجان را پيشکش اين عزيزان کند.

قدرداني از روساي برتر شعب بانك اقتصادنوين

قدرداني از روساي برتر شعب بانك اقتصادنوينهمزمان با برگزاري پنجمين همايش روساي برتر شعب بانك‌هاي کشور، روساي برتر بانک اقتصادنوين معرفي شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين در پنجمين همايش روساي برتر شعب بانك‌ها كه با حضور رئيس موسسه آموزش عالي بانكداري، معاونين بانك مركزي جمهوي اسلامي ايران، مديرعامل و عليرضا پويان‌شاد معاون بانک اقتصادنوين در محل تالار اجتماعات بانك مركزي برگزار شد، روساي برتر شعب بانک اقتصادنوين معرفي و با دريافت لوح و جوايز مورد قدرداني قرار گرفتند.
منصور علي رباني رئيس شعبه آپادانا، نيلوفر فريادرس رئيس شعبه دولت، الهام جوان رئيس شعبه ميدان مادر، آوا شروين رئيس شعبه دروس، غلامرضا شعباني‌نژاد رئيس شعبه توحيد اصفهان، جبار آييني رئيس شعبه همدان و محمد مهدي خليلي رئيس شعبه گلسار رشت به عنوان روساي شعب برگزيده با دريافت لوح تقدير و هدايا مورد قدرداني قرار گرفتند، ضمن اينکه احمد حاجي جعفرخان رئيس شعبه غدير، مهدي اقتداري رئيس شعبه عفيف‌آباد شيراز و ناصر اتحاد رئيس شعبه چمران کرمان نيز به عنوان روساي شعب برتر بانک اقتصادنوين معرفي شدند که از طرف موسسه عالي بانکداري از اين افراد با اهداي تنديس و جوايز قدرداني گرديد.

ليزينگ اقتصادنوين نشان سبز مديريت اروپا را دريافت کرد

ليزينگ اقتصادنوين نشان سبز مديريت اروپا را دريافت کردمديرعامل ليزينگ اقتصادنوين گفت: وقتي سخن از "مسئوليت‌پذيري اجتماعي" مي‌شود، غالبا اين مفهوم صرفا در حوزه گسترش و توسعه و ارتقاي فرهنگ و اخلاق توصيه و تجزيه و تحليل مي‌شود، در حالي که دستاوردهاي مهم آن در حوزه‌هاي رشد و توسعه اقتصادي براي ارتقاي رفاه اجتماعي ناديده گرفته مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، محمد کاظم همزمان با برگزاري نهمين همايش بين‌المللي مديريت سبز و هشتمين کنفرانس توانمندسازي منابع انساني با حضور اعضاي جامعه مديريت سبز اروپا، با تشريح علل موفقيت پروژه مسئوليت‌پذيري اجتماعي در شرکت ليزينگ اقتصادنوين در توضيح مفهوم "مسئوليت‌پذيري اجتماعي" گفت: در جهان کسب و کار امروز حوزه منافع اقتصادي در دو بخش "مسئوليت‌پذيري اجتماعي" و "پاسخگويي" بنگاه‌هاي اقتصادي از مرزهاي درون سازماني فرا رفته و رويکردهاي ملي، منطقه‌اي و جهاني بخود گرفته است و سازمان‌هاي کوچک و بزرگ را در برابر اين سئوال قرار داده است که: کسب و کار شما به چه ميزان در خدمت رفع چالش‌هاي اقتصادي و رفاه اجتماعي قرار دارد؟! به معناي ديگر موضوع حاکميت سازماني به مفهوم "حاکميت شرکتي" و "شرکت شهروند مسئول" در مسير اثربخشي فعاليت‌هاي آن در ارتقاي رفاه اجتماعي تغيير هويت داده است.
مديرعامل شرکت ليزينگ اقتصادنوين افزود: در حاکميت سازماني، ذي‌نفع‌هاي ما سهامداران، مشتريان و کارکنان هستند، اما در شرکت شهروند مسئول، آحاد جامعه نيز بعنوان ذ‌ي‌نفع مورد توجه قرار مي‌گيرند، در واقع هويت سازماني ما در هر کسب و کاري در فرآيندهاي عملياتي و مباني تعهدات از توجه خاص به مشتريان خود، به حوزه‌هاي ارزش آفريني بر مبناي "انسان محوري" و با رويکرد حمايت از حقوق توليد کنندگان، مصرف کنندگان، مخترعين، کارآفرينان، ايده‌پردازان و همه بخش‌هاي انساني جامعه را در بر مي‌گيرد و در اين عرصه بطور طبيعي نگرش مردم نسبت به اثربخشي دستاوردهاي کارخانه‌اي که دارو، مواد غذايي، خدمات بهداشتي و درماني ارائه مي‌کند با بنگاه‌هايي که توليد کننده سيگار و يا آلوده کننده محيط زيست هستند، کاملا متفاوت و بطور طبيعي با واکنش‌هاي گوناگون مردم و مشتريان روبروست.

تشريح فرصت‌هاي همکاري دوجانبه ايران و جمهوري اسلواکي در همايش يکروزه؛ اين همايش با حمايت بانک اقتصادنوين برگزار شد

شريح فرصت‌هاي همکاري دوجانبه ايران و جمهوري اسلواکي در همايش يکروزه؛ اين همايش  با حمايت بانک اقتصادنوين برگزار شدنخستين همايش فرصت‌هاي تجاري ايران با اروپاي مرکزي و جمهوري اسلواکي با حضور فعالان اقتصادي و بازرگانان دو کشور و حمايت بانک اقتصادنوين برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين در اين همايش "يان بوري" سفير جمهوري اسلواکي با اشاره به ظرفيت‌هاي ايران براي سرمايه‌گذاري گفت: ايران در زمينه‌هاي مختلف از جمله انرژي، مواد غذايي، صنعت و ديگر بخش‌ها ظرفيت سرمايه‌گذاري دارد که با اتکا به آن‌ها امکان همکاري ايران اسلواکي به ميزان زيادي فراهم است.
وي با اشاره به اينکه تحريم‌هاي عليه ايران روزي پايان خواهد يافت، گفت: اين موضوع گريزناپذير است چرا که دنيا توان گذشتن از ظرفيت‌هاي عظيم ايران را نخواهد داشت.
سفير اسلواکي به آمادگي کشورش براي همکاري اقتصادي با ايران اشاره کرد و گفت: دولت اسلواکي از حضور بازرگانان ايران در اين کشور استقبال مي‌کنند و تسهيلات مناسبي را با هماهنگي دولت ايران براي آنها فراهم ساخته است.

در جمع معاونان شعب تهران صورت گرفت؛ تاکيد مديرعامل بانک اقتصادنوين بر ارايه سبد کامل خدمات در شعب

در جمع معاونان شعب تهران صورت گرفت؛ تاکيد مديرعامل بانک اقتصادنوين بر ارايه سبد کامل خدمات در شعب مديرعامل بانک اقتصادنوين گفت: بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي کشور طي سال‌هاي گذشته مدلي از خدمات بانکي در حوزه‌هاي بانکداري خرد، مجازي، شرکتي و بين‌الملل ارايه کرده است که اين خدمات نيازهاي حوزه‌هاي مختلف کسب و کار را پوشش مي‌دهد به همين دليل با استقبال مشتريان همراه بوده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حسن معتمدي در جمع معاونان شعب تهران اين بانک گفت: در حال حاضر اين خدمات از کانال‌هاي متنوعي به مشتريان ارايه مي‌شود، که طبق برنامه‌ريزي صورت گرفته به زودي انواع خدمات بانک اقتصادنوين از طريق کانال واحد به مشتريان ارايه خواهد شد.
وي "شعبه" را به عنوان تنها واحد ارايه خدمات متنوع بانک اقتصادنوين برشمرد و اظهار داشت: توجه به ارايه تمام خدمات از طريق شعبه به عنوان مزيت پايدار بانک زمينه را براي تمايز بانک فراهم مي‌کند ضمن اينکه شعب بانک اقتصادنوين اين توان را دارند که خدمات بانکي را به بهترين شکل ممکن ارايه کنند.
معتمدي در ادامه با اشاره به اينکه اقتصادنوين در حال حاضر انواع خدمات مورد نياز مشتريان را ارايه مي‌کند، افزود: در بخش خدمات پولي بانک انواع خدمات مورد نياز مشتريان را تامين مي‌کند، در ساير بخش‌ها از جمله تامين مالي نيز شرکت‌هاي تحت پوشش بانک خدمات متنوعي ارايه مي‌کنند که شرکت ليزينگ اقتصادنوين و تامين سرمايه نوين از جمله اين شرکت‌ها هستند.

با حمایت بانک اقتصادنوین همایش فرصت‌های تجاری ایران با اروپای مرکزی و جمهوری اسلواکی برگزار می‌شود

با حمايت بانک اقتصادنوين همايش فرصت‌هاي تجاري ايران با اروپاي مرکزي و جمهوري اسلواکي برگزار مي‌شودهمايش فرصت‌هاي تجاري ايران با اروپاي مرکزي و جمهوري اسلواکي با حمايت بانک اقتصادنوين برگزار مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين همايش با هدف معرفي توانمندي‌ها و پتانسيل‌هاي موجود در کشور اسلواکي و تسهيل تعاملات تجاري بخش خصوصي ايران و کشور مذکور با حضور مقامات رسمي اقتصادي دو کشور برگزار مي‌شود.
امضاي تفاهم‌نامه ايجاد اتاق ايران و اسلواکي در ايران، بررسي اعطاي تسهيلات ويژه به فعالان اقتصادي ايراني براي ورود به بازار اروپا از طريق کشور جمهوري اسلواکي، آشنايي شرکت‌هاي اروپايي حاضر در سمينار با ظرفيت‌ها و قابليت‌هاي تجار و بازرگانان ايراني، تشريح شرايط ايجاد تسهيلات از سوي اتاق تجارت ايران و اسلواکي براي حضور و سرمايه‌گذاري در بازارهاي اروپا و معرفي پتانيسل ايران براي جذب سرمايه‌گذاران خارجي از ديگر اهداف اين همايش به شمار مي‌رود.
همايش فرصت‌هاي تجاري ايران با اروپاي مرکزي و جمهوري اسلواکي روز سه‌شنبه 21 بهمن ماه در محل سالن کنفرانس هتل سيمرغ تهران با حضور فعالان اقتصادي، تجار و بازرگانان ايران و جمهوري اسلواکي برگزار خواهد شد.

اقتصادنوين، ميزبان جلسه هماهنگي مديران عامل بانک‌هاي کشور

اقتصادنوين، ميزبان جلسه هماهنگي مديران عامل بانک‌هاي کشورجلسه ماهيانه هماهنگي مديران عامل بانک‌هاي کشور به ميزباني بانک اقتصادنوين صبح روز شنبه 18 بهمن ماه جاري در محل ساختمان مرکزي اين بانک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين جلسه که مديران عامل بانک‌هاي خصوصي، خصوصي شده و دولتي حضور داشتند، در خصوص مباحث روز نظام بانکي بحث و تبادل نظر شد.
در اين جلسه گزارشاتي در مورد نحوه تشکيل کانون بانک‌هاي کشور با عضويت کليه بانک‌هاي مجاز ارايه و بررسي و بر ضرورت انجام اقدامات کوتاه و بلند مدت تشکيل اين نهاد مهم حرفه‌اي توافق گرديد.
همچنين در اين جلسه لزوم رعايت کامل نرخ‌هاي توافقي سود سپرده‌ها، بررسي ضرورت دريافت کارمزد مناسب خدمات بانکي و وصول کارمزد خدمات بانکداري الکترونيکي و .... از جمله مباحثي بود که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

صفحه: بعدي 1

تعداد اقلام اطلاعاتي در اين بخش : 970
درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

  اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي
اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
سامانه فرابانک نوين
موبايل بانک
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
 خدمات بانكداري الكترونيكي
امور سهامداران
مركز ارتباط نوين
  معاملات برخط سهام
نقشه جغرافيايي شعب
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
شارژ مستقيم سيم كارت اعتباري
باشگاه پذيرندگان نوين
 كميته ايراني اتاق بازرگاني بين‌المللي
 پليس فتا
 برنامه جهاني غذا
 آمار بازديدكنندگان