PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1395/5/3

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
نخستين جلسه کميسيون کارت‌ بانک‌ها در سال 95 برگزار شد؛ اتصال به شبکه‌هاي پرداخت بين‌المللي در دستور کار

به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در ابتداي اين جلسه علي کبيري رئيس کمسيسون کارت بانک‌ها، گزارشي از اقدامات انجام شده توسط اين کميسيون در ماه‌هاي گذشته، به ويژه تعاملات صورت گرفته با اداره نظام‌هاي پرداخت بانک مرکزي ج.ا.ا جهت توسعه همکاري و ارائه نظرات کارشناسي ارائه نمودند. در ادامه ايشان خواستار تعامل بيشتر بانک‌ها در کسب و به اشتراک گذاشتن دانش موضوعات و مسائل روز نظام‌هاي پرداخت همچون کارت اعتباري و اتصال به سيستم‌هاي بين‌المللي پرداخت شدند. ايشان درخواست نمود کارگروه‌هاي کميسيون با بررسي‌هاي کارشناسي دقيق، نقش موثرتري در مشارکت در تصميم‌سازي و سياست‌گذاري در صنعت نظام‌هاي پرداخت ايفا نمايند. در ادامه، موضوعات دستور کار جلسه مطرح، و حاضران به ارائه ديدگاه‌هاي خود پرداختند. همچنين در اين جلسه 2 کارگروه جديد "کارت اعتباري" و "ارتباط با شبکه‌هاي بين‌المللي پرداخت" به کارگروه‌هاي قبلي کميسيون- کارگروه کارت و ابزارهاي پرداخت - اضافه و اعضاي آنها انتخاب شدند.
در پايان جلسه با پيشنهاد رئيس کميسيون و موافقت اعضاء، کمال نيک‌سيرت از بانک اقتصادنوين، به عنوان دبير کميسيون کارت بانک‌ها انتخاب و معرفي شدند.

اعلام آبونمان سالانه دريافت اطلاعات تراکنش‌هاي بانک اقتصادنوين

آبونمان سالانه دريافت اطلاعات تراکنش‌هاي بانک اقتصادنوين در سال جاري اعلام شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين هزينه دريافت اطلاعات تراکنش‌هاي اين بانک در سال جاري 80 هزار ريال براي دريافت پيامک‌هاي عادي، 100 هزار ريال براي دريافت پيامک‌ها با جزئيات کامل و 10 هزار ريال براي دريافت اطلاعات تراکنش‌ها از طريق ايميل تعيين شد که بر اساس تاييديه اخذ شده از کاربران اين خدمت در سال گذشته، مبلغ آبونمان سال جاري از حساب مشتريان کسر و اين موضوع از طريق پيامک به ايشان اطلاع رساني گرديد.
بر اساس اين اطلاعيه مشتريان اين بانک در صورت انصراف از دريافت اين خدمت مي‌توانند تا پايان مرداد ماه سال جاري با مراجعه به يکي از شعب اين بانک نسبت به تکميل فرم انصراف و دريافت هزينه آبونمان کسر شده اقدام نمايند.
همچنين مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان اين بانک به شماره 48031000-021 آماده پاسخگويي به سوالات مشتريان در اين زمينه مي‌باشد.

به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار "نوين" برترين تامين سرمايه ايران شد

به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار "نوين" برترين تامين سرمايه ايران شدتامين سرمايه نوين به عنوان فعال‌ترين تامين سرمايه ايران بر اساس فعاليت اصلي در سال 1394 انتخاب شد.
بر اين اساس در جشنواره تجليل از برترين‌هاي بازار سرمايه که در حاشيه نهمين نمايشگاه بورس، بانک و بيمه FINEX 2016 برگزار شد، شركت تامين سرمايه نوين به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان فعال‌ترين تامين سرمايه ايران بر اساس فعاليت اصلي شامل تامين مالي، تعهد پذيره‌نويسي، مديريت ثروت و اصلاح ساختار مالي برگزيده شد.
همچنين صندوق سرمايه‌گذاري نوين پيشرو تحت مديريت شركت تامين سرمايه نوين، به عنوان فعال‌ترين صندوق سرمايه‌گذاري مختلط کشور انتخاب شد.
در اين مراسم دکتر ولي نادي قمي، مديرعامل تامين سرمايه نوين، لوح‌هاي تقدير را از دکتر فطانت، رياست سازمان بورس و اوراق بهادار و اعضاي هيات مديره سازمان دريافت کرد.

آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي ساليانه بانک اقتصادنوين (سهامي عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملي 10102194601

مجمع عمومي عادي ساليانه بانک اقتصادنوين براي بررسي عملکرد سال مالي منتهي به 1394.12.29، رأس ساعت 16 روز پنج‌شنبه مورخ 1395.04.31 در محل مجموعه سالن‌هاي همايش‌ و مراسم صدرا، بـه نشاني تهران، خيابان ملاصدرا، خيابان شيخ بهايي جنوبي، جنب مسجد بقية ا... (عج)، سالن همايش‌هـاي صدرا تشکيل مي‌گردد.
بدينوسيله از کليه صاحبان محترم سهام بانک يا نمايندگان قانوني آنان دعوت مي‌نمايد، به منظور اخذ برگه ورود و حضور در جلسه مجمع عمومي مذکور، در يکي از روزهاي سه‌شنبه مورخ 1395.04.29 و چهارشنبه مورخ 1395.04.30 از ساعت 8:30 صبح الي 15:30 با در دست داشتن مدارک مالکيت سهام يا مستندات نمايندگي/ وکالت/ ولايت/ قيمومت و کارت شناسايي معتبر به اداره امور سهامداران بانک، به نشاني تهران، خيابان آفريقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش خيابان برادران شريفي، پلاک 2، طبقه دوم مراجعه فرمايند.
تلفن مستقيم اداره امور سهامداران: 84612164 و 84612050

قابل توجه سهامداران محترم بانک اقتصادنوين (شرکت سهامي عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملي 10102194601

بدينوسيله شرايط لازم ناشي از الزامات قانوني براي مشارکت و حضور سهامداران محترم در جلسات مجامع عمومي بانک به ‌شرح ذيل به‌ اطلاع و استحضار مي‌رسد:
1- همراه داشتن کارت ملي داوطلبان شرکت در جلسات مجامع عمومي الزام قانوني داشته و بدون ارايه کارت ملي حضور سهامداران محترم در جلسات مجامع عمومي ميسر نخواهد بود.
2- داشتن اصل معرفي‌نامه با سربرگ شخصيت حقوقي ذيربط و امضاي آن توسط صاحبان مجاز امضا و ممهور به مهر معرف به انضمام تصوير آخرين روزنامه رسمي مبيّن و مؤيد صاحبان امضاي مجاز و ارايه کارت ملي، شرط لازم و قانوني نمايندگان محترم سهامداران حقوقي است و بدون تأمين و تمهيد شرايط مذکور، حضور نمايندگان محترم سهامداران حقوقي در جلسات مجامع عمومي ميسر نخواهد بود.

اداره امور سهامداران- بانک اقتصادنوين


همزمان با ماه مبارک رمضان؛ باشگاه وفاداري نوين جوايز برندگان اولين دوره طرح برترين‌ها پايانه‌هاي فروش بانک اقتصادنوين را اهدا کرد

باشگاه وفاداري نوين به منظور تکريم پذيرندگان پايانه‌هاي فروش متصل به حساب‌هاي بانک اقتصادنوين، به مناسبت ايام پر برکت ماه مبارک رمضان، برندگان اولين دوره طرح برترين‌ها که بدون قرعه‌کشي و بر اساس امتياز کسب شده مشخص شده بودند را معرفي کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، دارندگان پايانه‌هاي فروش بانک اقتصادنوين مي‌توانند با مراجعه به آدرس اينترنتي
 https://www.pna.co.ir/?sec=club&page=staticpage&cmd=staticpageview&page_id=214 اسامي برندگان اين دوره را مشاهده نمايند.
برندگان پس از حصول اطمينان از درج نام و شماره ترمنيال خود در ليست برندگان لازم است به شعبه افتتاح کننده حساب مراجعه نموده و با ارائه اصل کارت ملي، جايزه خود را دريافت نمايند.

شعبه کوچه مشکي زنجان بانک اقتصادنوين به شعبه خيابان امام منتقل گرديد

شعبه کوچه مشکي زنجان بانک اقتصادنوين از يکم تيرماه سال جاري به شعبه خيابان امام اين بانک در شهر زنجان منتقل شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، از اين پس مشتريان شعبه کوچه مشکي زنجان جهت دريافت خدمات از بانک اقتصادنوين مي‌توانند به شعبه خيابان امام زنجان اين بانک به آدرس زنجان، خيابان امام، ساختمان ممتاز مراجعه کنند. ضمن اينکه کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط نوين نيز با شماره 48031000-021 در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوي سوالات مشتريان در اين خصوص هستند.

ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در روزهاي 19 و 23 ماه مبارک رمضان اعلام شد

بانک اقتصادنوين در اطلاعيه‌اي ضمن آرزوي قبولي طاعات هموطنان عزيز در ماه مبارک رمضان و ليالي قدر، ساعت کار شعب خود را در روزهاي 19 و 23 ماه مبارک رمضان اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، ساعت کار شعب اين بانک در روزهاي 19 و 23 ماه مبارک رمضان (5 و 9 تيرماه) تغيير خواهد کرد.
بر اين اساس شعب اين بانک در روزهاي شنبه 5 و چهارشنبه 9 تير ماه با يک ساعت تاخير از ساعت 8:30  صبح براي مشتريان آغاز به کار خواهند کرد.

کاهش نرخ سود سپرده‌هاي بانک اقتصادنوين از اول تير

نرخ سود سپرده‌هاي يک‌ساله بانک اقتصادنوين همزمان با ساير بانک‌هاي کشور کاهش يافت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين اين تصميم داوطلبانه بانک‌ها در راستاي اجرايي نمودن سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي و با هدف کاهش قيمت تمام شده منابع و در نتيجه آن کاهش نرخ سود تسهيلات و کمک به تامين مالي بنگاه‌هاي اقتصادي اتخاذ شده است.
بر اساس دستورالعمل ابلاغي به شعب اين بانک، نرخ سود سپرده‌هاي يک‌ساله توديع شده نزد شعب بانک اقتصادنوين تا قبل از يکم تير ماه مطابق نرخ‌هاي قبلي محاسبه خواهند شد و نرخ‌هاي جديد مختص سپرده‌هايي است که از تاريخ يکم تير ماه به بعد افتتاح مي‌شوند.

با برگزاری مراسم قرعه‌کشي برندگان جوایز نخستين دوره جشنواره کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين مشخص شدند

با برگزاري مراسم قرعه‌کشي جوايز نخستين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين، برندگان جوايز ارزنده اين جشنواره مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در نخستين دوره جشنواره کارت هديه اين بانک که از اسفند 94 آغاز و تا پايان ارديبهشت 95 ادامه داشت، بانک اقتصادنوين به قيد قرعه به دارندگان کارت‌هاي هديه يک دستگاه خودرو پژو پارس، 15 کمک هزينه خريد دستگاه آي پد و 60 کارت هديه 5 ميليون ريالي اهدا مي‌کند.
بر اين اساس در جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين به ازاي هر 250 هزار ريال از مانده کارت هديه در هر روز، يک امتياز براي دارنده کارت هديه منظور شده که در پايان دوره قرعه‌کشي، برندگان جوايز مشخص شدند.
دارندگان کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين براي آگاهي از شماره کارت‌هاي برنده در جشنواره مي‌توانند به آدرس اينترنتي http://www.micard.enbank.ir و يا بخش جشنواره کارت هديه در تارگاه اصلي بانک به آدرس اينترنتي http://www.enbank.ir مراجعه کنند.

رفع اختلال خطوط ارتباطي مرکز ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين

با توجه به رفع مشکل شبکه مخابراتي منطقه شهران، تلفن‌هاي مرکز ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين که وظيفه پاسخگويي به مشتريان اين بانک را بر عهده دارد به حالت اوليه بازگشت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اين اساس مشتريان و پذيرندگان پايانه‌هاي فروش اين بانک به مانند قبل مي‌توانند در تمام ساعات شبانه روز براي تماس با مرکز ارتباط نوين با شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.


تشريح جزئيات خدمت "کارپوشه" اينترنتبانک حقوقي بانک اقتصادنوين

تشريح جزئيات خدمت "کارپوشه" اينترنتبانک حقوقي بانک اقتصادنوينخدمت "کارپوشه" اينترنتبانک حقوقي، خدمتي نوين از خدمات مدرن بانک اقتصادنوين است که جهت ارائه سرويس به مشتريان حقوقي و دارندگان حساب¬هاي مشترک طراحي و ارائه شده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين اين خدمت به منظور تسهيل و مديريت عمليات بانکي در سپرده‌هاي حقوقي يا مشترک که داراي شرايط برداشت تعريف شده در بانک هستند و برداشت از آن نيازمند تاييد بيش از يک نفر است طراحي شده که صرفه‌جويي در هزينه و زمان مشتريان را موجب مي‌شود.
چنانچه دارنده يکي از حساب‌هاي حقوقي بانک اقتصادنوين هستيد، ولي تاکنون خدمت اينترنت بانک حقوقي را فعال ننموده‌ايد، مي‌توانيد با مراجعه به يکي از شعب بانک، نسبت به فعال سازي اين خدمت اقدام و نام کاربري و کلمه عبور خود را دريافت کنيد.
لازم به ذکر است مشتريان اينترنت بانک کارتابلي بانک اقتصادنوين مي‌توانند علاوه بر خدمت "کارپوشه" از ديگر خدمات اينترنت بانک از جمله دسترسي سريع و آسان به سپرده‌ها، رويت و مديريت تسهيلات دريافتي و کارت‌هاي اعتباري، صورت‌حساب عملکرد حساب‌هاي نزد بانک اقتصادنوين، افتتاح سپرده حقيقي (کوتاه‌مدت، بلندمدت و ....)، دريافت مشخصات سپرده (وضعيت سپرده، نوع سپرده، نام سپرده، شعبه افتتاح کننده و شماره شبا سپرده) و انتقال وجه (عادي، مستمر، دسته‌اي، بين بانکي ساتنا، کارت به کارت ، انتقال وجه پايا عادي و دسته‌اي و بين بانکي پايا مستمر) براي سپرده‌هاي حقيقي و ساير خدمات متنوع اين سامانه در تمام ساعات شبانه روز بهره مند شوند.

اعلام شماره‌های موقت مرکز ارتباط با مشتریان بانک اقتصادنوين

به دليل آتش‌سوزي بامداد جمعه 28 خرداد در شمال غرب تهران و آسيب ديدگي شبکه مخابراتي اين منطقه، تلفن‌هاي مرکز ارتباط بانک اقتصادنوين که وظيفه پاسخگويي به مشتريان اين بانک را بر عهده دارد با اختلال همراه شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، با توجه به اينکه تا رفع آسيب‌ها برقراري تماس مشتريان با کارشناسان اين مرکز مختل خواهد بود، مشتريان بانک اقتصادنوين مي‌توانند از طريق سايت اينترنتي اين بانک به آدرس www.enbank.ir نسبت به طرح نظرات، پيشنهادات و سوالات خود اقدام کنند.
همچنين تا رفع اشکال شبکه مخابراتي منطقه، مشتريان بانک اقتصادنوين مي‌توانند براي برقراري ارتباط با مرکز ارتباط نوين با شماره 48052111-021 و پذيرندگان پايانه‌هاي فروش نيز با شماره 48052480-021 تماس حاصل نمايند.


قدرداني از بانک اقتصادنوين در همايش مسئوليت‌پذيري اجتماعي بنگاه‌هاي اقتصادي

قدرداني از بانک اقتصادنوين در همايش مسئوليت‌پذيري اجتماعي بنگاه‌هاي اقتصاديفعاليت‌هاي بانک اقتصادنوين در حوزه "محيط‌ زيست شهري" مورد قدرداني نخستين همايش مسئوليت‌پذيري اجتماعي بنگاه‌هاي اقتصادي قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين اين بانک در حوزه محيط‌ زيست شهري به سبب عقد تفاهم‌نامه با اداره کل حفاظت محيط زيست استان تهران در خصوص انجام اقدامات مشترک زيست محيطي و کاشت بيش از 7 هزار نهال در منظقه پارک پرديسان و احداث پرديس نوين و افتتاح و بهره‌برداري از نخستين شعبه سبز در نظام بانکي کشور با همکاري اين اداره کل مورد قدرداني قرار گرفت.
لازم به ذکر است همايش مسئوليت‌پذيري اجتماعي بنگاه‌هاي اقتصادي با هدف توسعه گفتمان مسئوليت ‌اجتماعي، انسجام و سازماندهي بنگاه‌هاي اقتصادي شهر تهران در توسعه رفاه اجتماعي و ارتقاي کيفيت زندگي در خرداد 1395 برگزار شد.

با حضور معاون رئيس جمهور و رئيس کل بانک مرکزي تنديس بانک دوستدار محيط زيست به مديرعامل بانک اقتصادنوين اهدا شد

با حضور معاون رئيس جمهور و رئيس کل بانک مرکزي تنديس بانک دوستدار محيط زيست به مديرعامل بانک اقتصادنوين اهدا شدهمزمان با امضاي تفاهم‌نامه ميان سازمان حفاظت محيط زيست و بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و افتتاح پرديس نوين، از بانک اقتصادنوين به عنوان "بانک دوستدار محيط زيست" تقدير شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در مراسم تبادل اين تفاهم‌نامه و افتتاح پرديس نوين که با حضور ابتکار معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان حفاظت محيط زيست و سيف رئيس کل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران برگزار شد به پاس فعاليت‌هاي ارزنده بانک اقتصادنوين در حوزه محيط زيست، تنديس "بانک دوستدار محيط زيست" به حسن معتمدي، مديرعامل اين بانک اهدا گرديد.
معصومه ابتکار در اين مراسم با تاکيد بر نگاه ويژه رئيس دولت يازدهم به موضوع محيط زيست گفت: اين توجه در حالي است که دولت با اولويت‌هاي بسياري در حوزه اقتصاد، اشتغال و بين‌الملل مواجه است.
رئيس سازمان حفاظت محيط زيست کشور ضمن يادآوري نگاهي که در گذشته به موضوع محيط زيست در طرح‌هاي اقتصادي، صنعتي و توسعه‌اي وجود داشت گفت: نگاه غلط گذشته به موضوع محيط زيست و تاکيد بر ضرورت رشد اقتصادي و صنعتي به هر قيمتي که منجر به آسيب‌هاي فراوان به سلامت انسان و محيط زيست مي‌شد، اکنون تغيير کرده است.

صفحه: بعدي 1

تعداد اقلام اطلاعاتي در اين بخش : 1157
درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
اينستاگرام بانک اقتصاد نوين تلگرام بانک اقتصاد نوين
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

  سال اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل گرامي باد
اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
جشنواره کارت هديه
بيمه سپرده‌گذاران
سامانه فرابانک نوين
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
موبايل بانک
 خدمات بانكداري الكترونيكي
فروش آنلاين کارت هديه
مناقصه و مزايده‌هاي بانک
امور سهامداران
شرکت ارتباطات آواي سلام مهر نوين
  معاملات برخط سهام
نقشه جغرافيايي شعب
 پليس فتا
 آمار بازديدكنندگان