PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1394/4/11

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
پوزش به دليل اختلال در دسترسي به خدمت تلفن بانک اقتصادنوين

به اطلاع کليه مشتريان عزيز بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مي‌رساند با هدف بهبود کيفيت تلفن بانک اقتصادنوين، دسترسي به اين سامانه تلفني از بامداد روز جمعه 12 تير ماه 1394 حداکثر به مدت 6 ساعت با اختلال مواجه خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سامانه تلفن بانک اقتصادنوين از ساعت 6 بامداد اين روز به روال عادي باز خواهد گشت.

رشد 45 درصدي کاربران "موبايلبانک" اقتصادنوين

کاربران موبايلبانک اقتصادنوين در پايان خرداد ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل 45 درصد رشد داشته که اين استقبال نشان دهنده محبوبيت اين خدمت در ميان مشتريان اين بانک است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، موبايل بانک اقتصادنوين خدمتي مدرن براي دسترسي مشتريان به خدمات بانکي است که قابليت نصب بر روي گوشي‌هاي تلفن همراه با سيستم عامل جاوا، اندرويد و IOS را داراست و امنيت و آسايش بيشتر را براي مشتريان در استفاده از خدمات بانك اقتصادنوين فراهم مي‌کند.
با استفاده از اين خدمت مشتريان بانک در تمام ساعات شبانه روز مي‌توانند به بسياري از خدمات بانکي دسترسي داشته باشند.
مشتريان عزيز مي‌توانند نسخه نرم‌افزار گوشي‌هاي جاوا و اندرويد همراهبانک اقتصادنوين را علاوه بر سايت اين بانک از طريق دستگاه‌هاي بلوتوث سرور شعب و نرم‌افزار گوشي‌هاي IOS را از طريق سايت سيبچه (my.sibche.ir) به صورت رايگان دريافت کنند.
خدمات ارايه شده به کاربران موبايل بانک اقتصادنوين به شرح زير مي‌باشد:با هدف ترغيب هم‌وطنان به استفاده از پايانه‌هاي فروشگاهي شرکت پرداخت نوين جشنواره "نويد تابستانه" را برگزار مي‌کند

شرکت پرداخت نوين آرين با هدف ترغيب هم‌وطنان به استفاده از پايانه‌هاي فروشگاهي در دادوستدهاي روزانه، جشنواره "نويد تابستانه" را برگزار مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين جشنواره که از تير ماه سال جاري آغاز و تا پايان شهريور ادامه دارد، شرکت پرداخت نوين به عنوان ارايه دهنده خدمات پايانه فروشگاهي بانک اقتصادنوين، جوايز ارزنده‌اي در چهار گروه به هم‌وطنان ارايه مي‌کند.
در جشنواره نويد تابستانه شرکت پرداخت نوين، پذيرندگان در چهار سطح "نوين"، "برين"، "بهبود" و "جوانه" قرار مي‌گيرند و هر ماه هديه ويژه شرکت پرداخت نوين به پذيرندگان هر سطح اهدا خواهد شد.
بر اين اساس پذيرندگان برتر هر ماه در گروه نوين، پذيرندگان با حداقل 60 تراکنش يا 20 ميليون ريال گردش در گروه برين، پذيرندگان با حداقل 20 تراکنش يا 20 ميليون ريال گردش در گروه بهبود و پذيرندگاني که به تازگي دستگاه پايانه فروشگاهي را نصب کرده‌اند يا کارکرد قبلي دستگاه اين پذيرندگان صفر بوده است در گروه جوانه قرار مي‌گيرند.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با مرکز 24 ساعته پذيرندگان شرکت پرداخت نوين به شماره 48031480-021 تماس حاصل نمايند.
شرکت پرداخت نوين از جمله شرکت‌هاي تحت پوشش بانک اقتصادنوين مي‌باشد که خدمات پايانه فروشگاهي و درگاه‌هاي پرداخت ارايه مي‌کند.

گردهمايي سراسري منطقه 2 استان‌‌هاي بانک اقتصادنوين برگزار شد

گردهمايي سراسري منطقه 2 استان‌‌هاي بانک اقتصادنوين برگزار شدگردهمايي سراسري منطقه دو استان‌هاي بانک اقتصادنوين با حضور رئيس و اعضاي هيات مديره، مديرعامل، معاونان عمليات بانکي و وصول و حقوقي، مديران و کارکنان اين بانک از استان‌هاي گيلان، مازندران و گلستان در شهر رشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم حسن معتمدي مديرعامل اين بانک با اشاره به تدوين برنامه استراتژيک بانک گفت بر اساس اهداف برنامه استراتژيک بانک در افق 1400، بانک اقتصادنوين به يکي از سه بانک برتر کشور به لحاظ سودآوري تبديل خواهد شد.
وي ضمن تاکيد بر لزوم هوشمندي در شعب بانک گفت: هر شعبه به عنوان مرکز هزينه - فايده بانک يک واحد مستقل اقتصادي است که بايد با بررسي تمام ابعاد کسب و کار، عملکرد مناسب داشته باشد.
معتمدي تصريح کرد: سيستم بانکي در سال‌هاي اخير تحت تاثير موسسات غيرمجاز خارج از شبکه بانکي در رقابتي ناسالم و ناخواسته قرار گرفت که خوشبختانه بانک اقتصادنوين با هوشمندي توانست اين بحران را پشت سر بگذارد.

معتمدي در اختتاميه هشتمين دوره آموزش همکاران بدو خدمت؛ پيشبرد اهداف نوين با داشتن تعلق سازماني ممکن خواهد شد

معتمدي در اختتاميه هشتمين دوره آموزش همکاران بدو خدمت؛ پيشبرد اهداف نوين با داشتن تعلق سازماني ممکن خواهد شدمراسم اختتاميه هشتمين دوره آموزش بدو خدمت کارکنان با حضور رئيس هيات مديره، مدير عامل، معاونين و مديران اين بانک برگزار شد.
در اين مراسم حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين طي سخناني گفت: اگر در شرايط فعلي از من سوال مي‌شد که علاقمند حضور در چه موقعيتي بودم؟ قطعا پاسخ مي‌دادم که "اي کاش به جاي شما همکاران در ابتداي خدمت بودم".
وي افزود: اين موضوع به اين معني نيست که ما از مسيري که طي کرديم پشيمان هستيم بيشتر از اين منظر است که شما در موقعيت ويژه‌اي هستيد و لازم است قدر اين موقعيت را بدانيد.
وي خطاب به همکاران جديدالورود اين بانک که دوره بدو خدمت را سپري کرده‌اند، با اين توصيه؛ که همواره در مسيري که طي مي‌کنيد قدري تأمل کنيد، اظهار داشت: خوش به حال شما که بانکدار شديد؛ بانکدارها طبقه معتبر و خوشنام جامعه هستند؛ هرچند که اين شغل دشواري‌هاي خاص خود را به همراه دارد.


طي مراسمي مديرعامل جديد بيمه نوين معرفي شد

طي مراسمي مديرعامل جديد بيمه نوين معرفي شدمراسم معارفه مديرعامل جديد بيمه نوين با حضور اعضاي هيات مديره اين شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم نصراله طهماسبي عضو هيات مديره شرکت بيمه نوين ضمن تقدير از زحمات مديرعامل قبلي اين شرکت گفت: آقاي غلامي مديري دلسوز و پر تلاش است که تلاش ايشان در هدايت شرکت بيمه نوين طي پنج سال گذشته که سکان مديريت شرکت بيمه نوين را عهده‌دار بودند، ستودني است. حضور ايشان فرصت مغتنمي براي مجموعه بيمه نوين بود و ما همچنان اميدواريم از تجربيات ايشان بهره‌مند باشيم.
وي در ادامه با اشاره به تجربيات و سابقه درخشان "حسين کريم‌خان زند" مديرعامل جديد اين شرکت در صنعت بيمه افزود: حضور آقاي زند با توجه به سابقه موفق ايشان در مديريت و احساس مسئوليت ايشان به عنوان مديرعامل جديد شرکت باعث دلگرمي است و ما اميدواريم با حضور ايشان و همراهي مديران و کارکنان بتوانيم در مسير رشد و تعالي شرکت، شاهد روزهاي روشن و درخشاني براي شرکت بيمه نوين باشيم.

بانک اقتصادنوين به سامانه تسهيلات ازدواج پيوست

با هماهنگي‌هاي صورت گرفته از سوي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، بانک اقتصادنوين به سامانه تسهيلات قرض‌الحسته ازدواج بانک مرکزي پيوست.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اين اساس متقاضيان دريافت وام قرض‌الحسنه ازدواج از اين پس مي‌توانند نسبت به انتخاب بانک اقتصادنوين در سامانه ازدواج اقدام و تسهيلات خود را از شعب منتخب اين بانک دريافت کنند.
شعب اين بانک در شهرهاي سنندج، اروميه، کرج، اصفهان، شيراز، بندرعباس، مشهد، همدان، زاهدان، اهواز، ساري، تبريز، اراک، کرمانشاه، قزوين، بوشهر، قم، گرگان، کاشان، ايلام، کرمان، رشت، يزد، بجنورد و تهران آماده ارائه وام ازدواج به جوانان عزيز هستند.

برندگان نيک‌انديش جشنواره "سامانه2000" جوايزشان را دريافت کردند

آيين اهداي جوايز جشواره "سامانه 2000" با حضور رئيس هيات مديره و معاونان بانک اقتصادنوين، جمعي از مديران ارشد شرکت مخابرات استان تهران و سازمان شهرداري تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين با اعلام اينکه جشنواره "2000" با اهداف زيست محيطي و ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي سه سازمان بزرگ کشور برگزار شد، گفت: در ساليان دور شهروندان براي پرداخت قبوض بايد در صف‌هاي طويل بانک‌هاي دولتي حضور مي‌يافتند و زمان بسياري را صرف امور بانکي مي‌کردند. پس از اين رويه هم‌وطنان از طريق دستگاه‌هاي خودپرداز قبوض را پرداخت مي‌کردند و کماکان اين نوع از خدمات هم براي مشترکان زمان‌بر بود.
وي با بيان اينکه شرکت مخابرات، سازمان شهرداري و بانک اقتصادنوين با تدوين طرحي مشترک در راستاي خدمات غيرحضوري کار را براي شهروندان تسهيل کردند، اظهار داشت: تعامل بين سازمان‌ها و ارگان‌ها مي‌تواند به اين نحو باشد که با ارائه محصولات خوب، آرامش و آسايش شهروندان و همچنين بهبود شرايط محيط زيست را رقم زند.

طي مراسمي با حضور مديرکل حفاظت محيط زيست استان تهران محصول "بانکآشنا" به عنوان محصول دوستدار محيط زيست "اقتصادنوين" معرفي شد

طي مراسمي با حضور  مديرکل حفاظت محيط زيست استان تهران محصول "بانکآشنا" به عنوان محصول دوستدار محيط زيست "اقتصادنوين" معرفي شدهمزمان با هفته محيط زيست، محصول "بانکآشنا" بانک اقتصادنوين طي مراسمي با حضور مديران ارشد اين بانک و اداره کل محيط زيست استان تهران و در حضور نمايندگان رسانه‌هاي گروهي رونمايي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم حسن معتمدي، مديرعامل بانک اقتصادنوين با بيان اينکه اين بانک از چندي پيش به خانواده دوستداران محيط زيست پيوسته است گفت: در راستاي تفاهم‌نامه همکاري بانک با سازمان حفاظت محيط زيست استان تهران و به منظور توسعه فرهنگ حفظ محيط زيست در ميان عموم مردم، انجام اقدامات عملي مشترک با اين سازمان در دستور کار قرار گرفته است که ارائه خدمات بانکي دوستدار محيط زيست نيز در همين راستا قرار دارد.
معتمدي با بيان اين نکته که اهميت حفاظت از محيطي که در آن زندگي مي‌کنيم، در بانک اقتصادنوين تبديل به يک باور شده است، افزود: قصد داريم در مقوله حفاظت از محيط زيست فراتر از شعارها حرکت کنيم و در فرايندها و محصولات و خدمات خود اين مهم را همواره در نظر داشته باشيم. وي گفت در همين راستا يکي از شروطي که براي اعطاي تسهيلات به واحدهاي کسب و کار در نظر گرفته‌ايم رعايت الزامات زيست محيطي توسط اين واحدهاست.

بازديد مديرعامل بانک اقتصادنوين از شش شعبه

بازديد مديرعامل بانک اقتصادنوين از شش شعبهمديرعامل بانک اقتصادنوين به همراه عليرضا پويان‌شاد معاون عمليات بانکي و محمد آخرتي مدير امور شعب استان تهران از شش شعبه اين بانک در شهر تهران بازديد و با کارکنان اين شعب به گفت‌وگو پرداخت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حسن معتمدي در اين ديدارهاي صميمي ضمن پرس‌وجو از مشکلات احتمالي و پيشنهادات همکاران، گفت: با آغاز بانکداري خصوصي در کشور تحول در نظام بانکي آغاز شد، به طوري که امروز خدمات مدرن و نويني توسط بانک‌ها به مشتريان ارايه مي‌شود.
وي با اشاره به اينکه بانک اقتصادنوين طلايه‌دار اين تغييرات بود، گفت: نخستين بانک خصوصي بودن مسئوليت بانک اقتصادنوين را در نظام بانکي کشور دو چندان کرده است، در چنين شرايطي بايد بکوشيم به عنوان بانک الگو، اثربخشي مناسبي از خود به جاي بگذاريم.
وي افزود: از جمله شاخص‌هاي مهم در بانک اقتصادنوين ضريب مطلوب بهره‌وري است، هر چند که اين نسبت کافي نيست و لازم است همه کارکنان در همه سطوح بکوشند تا ضريب بهره‌وري در بانک اقتصادنوين بيش از پيش بهبود يابد.

صفحه: بعدي 1

تعداد اقلام اطلاعاتي در اين بخش : 1016
درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

  سال دولت و ملت، همدلي و هم‌زباني گرامي باد
اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
سامانه فرابانک نوين
موبايل بانک
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
 خدمات بانكداري الكترونيكي
امور سهامداران
مركز ارتباط نوين
  معاملات برخط سهام
نقشه جغرافيايي شعب
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
شارژ مستقيم سيم كارت اعتباري
باشگاه پذيرندگان نوين
 كميته ايراني اتاق بازرگاني بين‌المللي
 پليس فتا
 برنامه جهاني غذا
 آمار بازديدكنندگان