PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1394/3/5

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
مهندس صدرهاشمي‌نژاد: فعالان اقتصادي مسئوليت‌هاي اجتماعي را به نحو احسن انجام دهند

مهندس صدرهاشمي‌نژاد: فعالان اقتصادي مسئوليت‌هاي اجتماعي را به نحو احسن انجام دهندهمايش تجليل از خيرين مدرسه‌ساز کرمان با حضور چهره‌هاي شناخته شده سياسي و اقتصادي و به پاس فعاليت‌هاي خيرخواهانه مهندس"محمد صدرهاشمي‌نژاد" بنيانگذار بانک اقتصادنوين در محل اتاق بازرگاني ايران برگزار شد.
مهندس صدرهاشمي‌نژاد در اين همايش طي سخناني گفت: جوانان اين سرزمين لايق بهترين‌ها هستند، به عنوان عضوي از اهالي استان کرمان به منظور ايجاد بستر مناسب براي پرورش جوانان بنياد خيريه صدرهاشمي‌نژاد در روستاي هنزا تشکيل شد.
وي با اشاره به اينکه اين مجتمع در رشد و شکوفايي جوانان استان نقش موثري ايفا خواهد کرد، گفت: "در جريان مراسم کلنگ‌زني بنياد خيريه فرهنگي و آموزشي صدرهاشمي‌نژاد که با حضور باهنر نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي و رزم حسيني استاندار کرمان انجام شد، تعهد کرديم تا معدل دانش‌آموزان اين مجموعه بايد 20 باشد اما اين مهم هنوز ميسر نشده است.
وي خطاب به شرکت کنندگان در همايش اظهار کرد: در حال حاضر ميانگين معدل دانش‌آموزان اين مجموعه به بيش از 18 رسيده و شما بايد ما را محاکمه کنيد که چرا به تعهدمان به دقت عمل نکرده‌ايم.

برگزاري همايش سالانه منطقه‌اي فيديک (FIDIC) با حمايت و مشارکت فعال بانک اقتصادنوين

با حمايت بانک اقتصادنوين، همايش سالانه منطقه‌اي فدراسيون بين‌المللي مهندسان مشاور (FIDIC) در تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين همايش که عالي‌ترين گردهمايي مديران صنعت ساخت در منطقه آسيا و اقيانوسيه به شمار مي‌رود، فرصت بي‌نظيري را فراهم کرد تا مديران شرکت‌هاي مهندس مشاور، پيمانکاري و سرمايه‌گذاران و کارفرمايان داخلي و خارجي علاوه بر تبادل دانش و اطلاعات، در خصوص فرصت‌هاي کاري مشترک به بحث و تبادل نظر بپردازند.
در اين همايش، رضا انصاري مدير امور بين‌الملل بانک اقتصادنوين در پنل تخصصي"تدارک، با توجه به پايداري در بازارهاي در حال توسعه" با اشاره به عملکرد اين بانک در تامين مالي طرح‌هاي عمراني، از آمادگي اين بانک در مشارکت در تامين مالي طرح‌هاي جديد خبر داد.

معتمدي الگوهاي استرتژيک بانک اقتصادنوين در افق 1400 را تبيين کرد؛ سودآوري پايدار، توسعه سرمايه انساني و توجه به مسئوليت‌هاي اجتماعي

معتمدي الگوهاي استرتژيک بانک اقتصادنوين در افق 1400 را تبيين کرد؛ سودآوري پايدار، توسعه سرمايه انساني و توجه به مسئوليت‌هاي اجتماعيمديرعامل بانک اقتصادنوين گفت: بانک اقتصادنوين مي‌کوشد با افزايش حجم عمليات حاصل از ارايه خدمات نوين بانکي علاوه بر جلب رضايت مشتريان زمينه را براي قرار گرفتن در حاشيه امن فراهم کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين حسن معتمدي در گردهمايي سراسري مديران اين بانک که با حضور رئيس و اعضاي هيات مديره، معاونان، مديران، روساي ادارات، مسئولين شعب سراسر کشور و مديران عامل شرکت‌هاي وابسته اين بانک برگزار شد، افزود: بدون شک در هر کسب و کار تجاري، دستيابي به جريان سودآوري پايدار از جمله مهمترين شاخص‌هاي ماندگاري و ارزشمندي آن مي‏باشد.
وي همچنين به اهميت سودآوري در بخش خصوصي اشاره کرد و اظهار داشت: معيار سود و رويکرد "هزينه – منفعت" به عنوان ملاک نهايي ارزيابي بايد در صدر اهداف سازمان‌هاي انتفاعي قرار گيرد.
مديرعامل بانک اقتصادنوين در ادامه به موضوع سرمايه انساني به عنوان مهمترين منبع استراتژيک سازمان اشاره کرد و افزود: سرمايه انساني پياده‌کننده برنامه‌ها و مجري نهايي استراتژي‏هاي سازمان است، بنابراين اولين گام براي تحقق برنامه‌ها آموزش مناسب سرمايه انساني است. وي گفت: براي رسيدن به اين هدف برنامه‌هاي آموزشي بايد به صورت هدفمند و در راستاي برنامه استراتژيک بانک انجام گيرد.

مجمع شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين برگزار شد

مجمع شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين برگزار شدصورت‌هاي مالي شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين براي سال مالي منتهي به 29 اسفند 1393 در مجمع عمومي عادي ساليانه اين شرکت به تصويب رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مجتبي شيرواني معاون سرمايه‌گذاري و امور شرکت‌هاي اين بانک در مجمع عمومي عادي سالانه اين شرکت گفت: شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين از جمله منظم‌ترين شرکت‌هاي تحت پوشش بانک است که خدمات با کيفيتي به مشتريان ارايه مي‌کند.
وي تاکيد کرد، عملکرد مطلوب شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين الگوي مناسبي براي ساير شرکت‌هاي گروه اقتصادنوين به شمار مي‌رود.
ابراهيم جليليان مديرعامل شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين نيز در مجمع عمومي عادي سالانه اين شرکت در گزارشي آخرين وضعيت اين شرکت را تشريح کرد.
وي گفت: با توجه به حيطه فعاليت شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين که بيشتر بخش‌هاي امکان‌سنجي طرح‌هاي سرمايه‌گذاري، بررسي توجيه فني و اقتصادي مالي و حقوقي طرح‌ها، ارزيابي وثايق و ساير ابزارهاي تضمين و اعتبارسنجي مشتريان بانک اعم از اشخاص حقيقي و حقوقي و ضامنين آنها و ... را شامل مي‌شود، در سال گذشته تلاش شد که اين خدمات در دسترس ساير بانک‌ها نيز قرار گيرد که با توجه به انعقاد تفاهم‌نامه سه جانبه ميان بانک‌هاي اقتصادنوين، سينا و گردشگري برخي از خدمات شرکت در اجراي آن نيز ارايه گرديد.

مجمع شرکت سرمايه‌گذاري عمران و توسعه پايدار ايرانيان بانک اقتصادنوين برگزار شد

مجمع شرکت سرمايه‌گذاري عمران و توسعه پايدار ايرانيان بانک اقتصادنوين برگزار شددر ادامه برگزاري مجامع شرکت‌هاي وابسته بانک اقتصادنوين، مجمع عمومي عادي ساليانه شرکت سرمايه‌گذاري عمران و توسعه پايدار ايرانيان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مجمع که با حضور 100 درصد سهامداران شرکت سرمايه‌گذاري عمران و توسعه پايدار ايرانيان برگزار شد صورت‌هاي مالي اين شرکت به تاييد سهامداران رسيد.
مجتبي شيرواني معاون سرمايه‌گذاري و امور شرکت‌هاي اين بانک در مراسم مجمع عمومي عادي ساليانه شرکت سرمايه‌گذاري عمران و توسعه پايدار ايرانيان گفت: از طريق بانک و شرکت‌هاي وابسته خدمات مالي و پولي متنوعي به هموطنان ارايه مي‌شود چرا که بانک در کنار ارايه کامل خدمات بانکي از طريق واحدهاي خود، با راه‌اندازي شرکت‌هاي مختلف، سبد متنوعي از خدمات پولي و مالي را در اختيار مشتريان قرار مي‌دهد.
وي گفت: اين خدمات در حوزه‌هاي پولي، ارزي، ليزينگ، اعتبارسنجي، کارگزاري، پرداخت الکترونيکي، بيمه، سرمايه‌گذاري، تامين سرمايه و ... به مشتريان ارايه مي‌شود.

مجمع عمومي عادي ساليانه شرکت پرداخت نوين آرين برگزار شد

مجمع عمومي عادي ساليانه شرکت پرداخت نوين آرين برگزار شدمجمع عمومي عادي ساليانه شرکت پرداخت نوين آرين با حضور سهامداران اين شرکت برگزار و صورت‌هاي مالي اين شرکت براي دوره مالي منتهي به 29 اسفند ماه 1393 به تصويب رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم مجتبي شيرواني معاون سرمايه‌گذاري و امور شرکت‌هاي بانک اقتصادنوين گفت: طرح‌هاي توسعه‌اي شرکت پرداخت نوين در سال جاري ادامه خواهد داشت.
وي افزود: برنامه‌هاي شرکت پرداخت نوين آرين تدوين و به تصويب رسيده که با پياده‌سازي اين برنامه در سال جاري شاهد افزايش کيفيت خدمات شرکت خواهيم بود.
احمد ميردامادي مديرعامل شرکت پرداخت نوين آرين نيز در مجمع عمومي عادي ساليانه اين شرکت، ضمن اشاره به گزارش عملکرد يک‌سال گذشته شرکت، گفت: خدمات شرکت در سال گذشته با گسترش شبکه پايانه‌هاي فروش توسعه يافت.

بهينه‌سازي UPS مرکز داده ساختمان جهان کودک بانک اقتصادنوين

با بهينه‌سازي UPS مرکز داده ساختمان جهان کودک بانک اقتصادنوين، اين سيستم مورد بهره‌برداري قرار خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به همين منظور دسترسي به خدمت تلفن بانک اقتصادنوين در بامداد روز جمعه 11 ارديبهشت ما 1394 با اختلال مواجه خواهد بود.
بر اين اساس خدمت تلفن اين بانک از دقيقه يک بامداد جمعه 11 ارديبهشت ماه تا ساعت 6 بامداد همين روز با اختلال مواجه خواهد بود. ارايه اين خدمت بعد از اين ساعت به روال عادي باز خواهد گشت.

مجمع عمومي عادي ساليانه شرکت خدمات و پشتيباني اقتصادنوين برگزار شد

مجمع عمومي عادي ساليانه شرکت خدمات و پشتيباني اقتصادنوين برگزار شدبا برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه شرکت خدمات و پشتيباني اقتصادنوين، صورت‌هاي مالي اين شرکت براي سال مالي منتهي به 29 اسفند 1393 به تصويب رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در مجمع اين شرکت در ابتدا گزارش مديرعامل و حسابرس و بازرس قانوني قرائت شد و در ادامه صورت‌هاي مالي اين شرکت به تصويب سهامداران رسيد.
در اين مراسم مجتبي شيرواني معاون سرمايه‌گذاري و امور شرکت‌هاي بانک اقتصادنوين با اشاره به خدمات شرکت خدمات و پشتيباني اقتصادنوين گفت: عملکرد شرکت در سال گذشته به لحاظ کيفي با رشد همراه بود، به طوري که زمينه رضايت‌مندي همکاران در امور شعب را به همراه داشت.
وي روند رشد را در شرکت خدمات و پشتيباني در سال گذشته مطلوب توصيف کرد و افزود: تعامل مطلوب شرکت خدمات و پشتبياني اقتصادنوين با واحدهاي مختلف بانک الگوي مناسبي براي ساير شرکت‌هاي گروه اقتصادنوين مي‌باشد که زمينه را براي ارايه خدمات با کيفيت توسط شعب بانک و در نهايت رضايت‌مندي مشتريان فراهم مي‌کند.

با هدف هم‌افزايي و ارتقاي کيفيت خدمات، نشست مشترک معاونت بانکداري شرکتي و مديريت بين‌الملل بانک اقتصادنوين برگزار شد

با هدف هم‌افزايي و ارتقاي کيفيت خدمات، نشست مشترک معاونت بانکداري شرکتي و مديريت بين‌الملل بانک اقتصادنوين برگزار شدنشست مشترک معاونت بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين و مديريت بين‌الملل اين بانک با هدف هم‌افزايي و ارتقاي کيفيت خدمات ارايه شده توسط مديريت بازاريابي و دفاتر بانکداري شرکتي اين بانک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين نشست که با حضور مديران حوزه بين‌الملل، بازاريابي و دفاتر بانکداري شرکتي، روساي دفاتر و مديران حساب دفاتر بانکداري شرکتي و معاونين تعدادي از شعب ارزي اين بانک برگزار شد، مسعود مهردادفر معاون بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين طي سخناني ضمن توصيف خدمات بانکداري شرکتي، گفت: بانکداري شرکتي خدمات مورد نياز مشتريان و شرکت‌هاي بزرگ را تامين مي‌کند که ارايه خدمت به اين گروه از مشتريان مزيت و معايبي به همراه دارد.
وي گفت: بزرگترين مزيت اين دست از مشتريان شفافيت صورت‌هاي مالي است که تسهيل کننده ارايه خدمات به اين گروه از مشتريان است، در عين حال براي کسب رضايت اين گروه از مشتريان بايد سرويس‌هاي ويژه و متفاوت به اين دست از مشتريان ارايه شود، به عبارت ساده‌تر اين مشتريان نيازمند توجه خاص هستند.

دکتر غلامي: فعاليت‌هاي تخصصي نمايندگي‌ها هدف بيمه نوين به عنوان بنگاه اقتصادي مستقل است

دکتر غلامي: فعاليت‌هاي تخصصي نمايندگي‌ها هدف بيمه نوين به عنوان بنگاه اقتصادي مستقل استنخستين گردهمايي سراسري سرپرستان مناطق و رؤساي شعب شرکت بيمه نوين در سال 94 با حضور مديرعامل، اعضاي هيات مديره، معاونين، رؤساي مناطق و شعب با هدف بررسي عملکرد شرکت در سال 93 و تبيين اهداف و نحوه دستيابي به برنامه‌هاي سال جاري برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، غلامعلي غلامي مديرعامل اين شرکت در اين مراسم طي سخناني با تاکيد بر لزوم استفاده از ظرفيت هم انديشي در چنين نشست‌هايي گفت: خوشبختانه تجربه برگزاري چندين دوره گردهمايي ادواري اين امکان را براي شرکت فراهم کرده است که از ظرفيت تجربيات اين چند ساله بهره‌مند شويم چرا که هدف مشترک ما حرکت در مسير رشد و تعالي شرکت است.
وي تصريح کرد: معمولا نشست‌هاي ابتداي سال را براي تبيين برنامه و بودجه پيش‌بيني شده و هم انديشي جهت چگونگي تحقق ارقام پيش‌بيني شده در بودجه و همچنين طرح خواسته‌هاي شعب و مديران ستادي در همين راستا برگزار مي‌شود و نشست دوم که در پايان شهريور ماه صورت مي‌گيرد به بررسي و ارزيابي عملکرد شش ماهه و پيدا کردن فرصت براي بهبود مشکلات احتمالي براي دستيابي به اهداف پيش‌بيني شده است.

صفحه: بعدي 1

تعداد اقلام اطلاعاتي در اين بخش : 1001
درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

  سال دولت و ملت، همدلي و هم‌زباني گرامي باد
اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
سامانه فرابانک نوين
موبايل بانک
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
 خدمات بانكداري الكترونيكي
امور سهامداران
مركز ارتباط نوين
  معاملات برخط سهام
نقشه جغرافيايي شعب
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
شارژ مستقيم سيم كارت اعتباري
باشگاه پذيرندگان نوين
 كميته ايراني اتاق بازرگاني بين‌المللي
 پليس فتا
 برنامه جهاني غذا
 آمار بازديدكنندگان