PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1393/9/27

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
براي دومين سال پياپي ليزينگ اقتصادنوين گواهينامه ارائه تجربيات برتر سومين دوره مسابقات جهاني بهينه‌کاوي را دريافت کرد

براي دومين سال پياپي ليزينگ اقتصادنوين گواهينامه ارائه تجربيات برتر سومين دوره مسابقات جهاني بهينه‌کاوي را دريافت کرددر سومين دوره از مسابقات جهاني تجربيات برتر و جايزه ملي بهينه‌کاوي که در اتاق بازرگاني ابوظبي برگزار شد، شرکت ليزينگ اقتصادنوين با ارائه پروژه اجرايي تجربه شده تحت عنوان "ارزيابي عملکرد کارکنان با استفاده از تکنيک تحليل پوششي داده‌ها با رويکرد توسعه شغلي" در ميان بيش از يکصد و پنجاه پروژه عرضه شده عنوان پروژه برتر را از سوي هيات داوران به خود اختصاص داد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شبکه جهاني بهينه‌کاوي GBN، يک سازمان غيرانتفاعي بين‌المللي است که به عنوان مرکز اتحاد و همبستگي بين شرکت‌ها و سازمان‌ها از سوي کشورهاي آلمان، ايتاليا، سوئد، انگلستان و ايالات متحده در زمينه ترويج و پرورش دادن مفهوم بهينه‌کاوي و به اشتراک گذاردن تجربيات برتر فعاليت مي‌کند و از اين طريق با ارتقاي موضوع بهينه‌کاوي در کسب و کارهاي گوناگون، امکان ارتباط بين مؤسسات بين‌المللي و ارائه پيشنهادات و پشتيباني تخصصي را براي موسسات و سازمان‌ها از طريق برگزاري ساليانه مسابقات جهاني بهينه‌کاوي و ارائه تجربيات برتر فراهم مي‌سازد.
شبکه جهاني بهينه کاوي GBN، با ايجاد شبکه‌اي گسترده از بزرگترين مراکز بهينه‌کاوي در جهان تلاش مي‌کند تا با بهره‌گيري از همه ظرفيت هاي موجود در جهان که در حال حاضر بيش از 28 هزار عنوان کسب و کار جهاني را در بر مي‌گيرد، با تبادل تجربيات در مسير توسعه بهبود فرآيندهاي عملياتي و ارتقاي بهره‌وري قرار دهد.

آگهي دعوت به مجمع عمومي فوق‌‌العاده بانک اقتصادنوين (شرکت سهامي عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملي 10102194601

آگهي دعوت به مجمع عمومي فوق‌العاده بانک اقتصادنوين (شرکت سهامي عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملي 10102194601 مجمع عمومي فوق‌العاده بانک اقتصادنوين، براي بررسي و اصلاح اساسنامه رأس ساعت 11 صبح روز دوشنبه مورخ 1393.10.01، در محل سالن اجتماعات ساختمان مرکزي شماره 1 بانک اقتصادنوين به نشاني تهران، خيابان وليعصر، روبروي نيايش، بلوار اسفنديار، شماره 24 ، طبقه دهم تشکيل مي‌گردد.
بدين‌وسيله از كليه صاحبان محترم سهام بانک يا نمايندگان قانوني آنان دعوت مي‌نمايد، به منظور اخذ برگه ورود و حضور در جلسه مجمع عمومي مذکور؛ روزهاي پنج‌‌شنبه مورخ 1393.09.27 و شنبه مورخ 1393.09.29 از ساعت 8:30 صبح الي 15:30، با در دست داشتن مدارک مالكيت سهام يا مستندات نمايندگي/ وكالت/ ولايت/ قيمومت و كارت شناسايي معتبر؛ به اداره امور سهامداران بانک، به نشاني تهران- خيابان آفريقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش خيابان برادران شريفي، پلاک 2 ، بانک اقتصادنوين طبقه دوم، اداره امور سهامداران مراجعه فرمايند.
تلفن مستقيم اداره امور سهامداران: 88778515-021
ضمنا ترتيبي اتخـاذ ‌شده ‌است کـه بجز ايـام مـذکور، برگه ورود به جلسه از ساعت 10 صبح روز برگزاري مجمـع (1393.10.01) نيز در نشانـي فوق‌الـذکر، به حضور سهامداران محترم ارائه گردد.
دستور جلسه:
1. اصلاح اساسنامه.
2. ساير مواردي که رسيدگي به آنان در صلاحيت مجمع عمومي فوق‌العاده مي‌باشد.

هيات مديره بانک اقتصاد نوين


براي سومين دوره متوالي بانک اقتصادنوين عضو هيات مديره انجمن بانکداران آسيايي شد

براي سومين دوره متوالي بانک اقتصادنوين عضو هيات مديره انجمن بانکداران آسيايي شد بانک اقتصادنوين براي سومين دوره متوالي به عنوان عضو هيات مديره انجمن بانکداران آسيايي انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اساس تصميم اعضاي اين انجمن بانک اقتصادنوين اولين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران براي دو سال ديگر به عضويت هيات مديره اين انجمن درآمد.
بر اين اساس در آخرين مجمع عمومي انجمن بانکداران آسيايي (Asian Bankers Association) که با مشارکت بيش از 150 بانکدار برجسته، قانون‌گذار بانکي و استادان دانشگاهي برگزار شد بانک اقتصادنوين در فضايي رقابتي با بانک‌هاي بزرگ آسيايي و منطقه‌اي موفق شد براي سومين دوره متوالي به عضويت هيات مديره انجمن بانکداران آسيايي درآيد.
حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين که در گردهمايي اين انجمن در کشور عمان حضور داشت در خصوص جزييات اين گردهمايي گفت: حضور بانک اقتصادنوين در دو دوره گذشته هيات مديره انجمن و مجمع سالانه بسيار فعال و تعيين‌کننده بود به طوري که توانست در رقابت با کشورهاي معتبر بيشترين تاثير را بر جاي بگذارد.

با برگزاري مجمع عمومي عادي بطور فوق‌العاده اعضاي هيات مديره شرکت خدمات رايان اقتصادنوين معرفي شدند

با برگزاري مجمع عمومي عادي بطور فوق‌العاده شرکت خدمات رايان اقتصادنوين اعضاي هيات مديره اين شرکت انتخاب شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اساس مصوبه صاحبان سهام اين شرکت، بانک اقتصادنوين (سهامي عام)، شرکت پرداخت نوين آرين (سهامي خاص) و شرکت خدمات ارزي و صرافي اقتصادنوين (سهامي خاص) به عنوان اعضاي جديد هيات مديره شرکت خدمات رايان اقتصادنوين انتخاب شدند.
با توجه به مصوبه ياد شده، نمايندگان اشخاص حقوقي هيات مديره اين شرکت تشکيل جلسه دادند که زهرا ميرحسيني به نمايندگي از شرکت خدمات ارزي و صرافي اقتصادنوين (سهامي خاص) به عنوان رئيس هيات مديره، مهران شريفي به نمايندگي از شرکت پرداخت نوين آرين (سهامي خاص) به عنوان نايب رئيس هيات مديره و محمد ابراهيم منصور خاکي به نمايندگي از بانک اقتصادنوين (سهامي عام) به عنوان عضو هيات مديره اين شرکت انتخاب شدند.
مديرعاملي شرکت خدمات رايان اقتصادنوين را همچنان مهران شريفي بر عهده خواهد داشت.

رشد 45 درصدي کاربران موبايل بانک اقتصادنوين

تعداد کاربران موبايل بانک اقتصادنوين در پايان آبان ماه سال جاري در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته به شکل چشمگيري افزايش يافت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين کاربران موبايل بانک اقتصادنوين در دوره ياد شده بيش از 45 درصد رشد داشته که نشان دهنده مقبوليت اين خدمت در ميان آحاد مختلف مردم جامعه به خصوص جوانان کشور است.
موبايل بانک اقتصادنوين به عنوان خدمتي مدرن براي دستيابي به اهداف در زمينه بانكداري الکترونيکي و ارائه خدمات بانکي به مشتريان رونمايي شد. اين برنامه که قابليت نصب بر روي گوشي‌هاي تلفن همراه با سيستم عامل جاوا، اندرويد و IOS را داراست، امنيت و آسايش بيشتر را براي مشتريان در استفاده از خدمات بانك اقتصادنوين فراهم مي‌کند.
با استفاده از اين خدمت مشتريان بانک در تمام ساعات شبانه روز مي توانند به اکثر خدمات بانکي دست يابند. همچنين امکان تبادل اطلاعات از طريق پيامک و اينترنت (GPRS، 3G، wifi، wimax و هرگونه ارتباط با اينترنت بر روي گوشي يا تبلت) هم فراهم شده است.
مشتريان عزيز مي‌توانند نسخه نرم‌افزار گوشي‌هاي جاوا و اندرويد همراهبانک اقتصادنوين را از طريق دستگاه‌هاي بلوتوث سرور شعب و نرم‌افزار گوشي‌هاي IOS را از طريق سايت سيبچه (my.sibche.ir) به صورت رايگان دريافت کنند.
همچنين علاقه‌مندان دريافت اين خدمت مي‌توانند با مراجعه به سايت بانک به آدرس www.enbank.ir با ورود به بخش بانکداري الکترونيکي از اين خدمات بهره‌مند گردند.

موافقت‌نامه اعطاي تسهيلات سنديکايي بانک‌هاي اقتصادنوين، سينا و گردشگري اجرایی شد

موافقت‌نامه اعطاي تسهيلات سنديکايي بانک‌هاي اقتصادنوين، سينا و گردشگري نهايي شد در راستاي اجراي مصوبات تفاهم‌نامه مشترک بين بانک‌هاي اقتصادنوين، سينا و گردشگري موافقت‌نامه اعطاي تسهيلات سنديکايي براي پاسخگويي به نيازها مشتريان بزرگ در بخش تامين مالي به امضاي مديران عامل سه بانک رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در جلسه مشترک امضاي اين موافقت‌نامه که در ساختمان مرکزي بانک اقتصادنوين برگزار شد، مديران عامل اين بانک‌ها با تاکيد بر افزايش ظرفيت‌هاي کارشناسي و توان رقابتي و کاهش ريسک‌هاي اعتباري در تامين مالي شرکت‌هاي بزرگ کشور، ظرفيت ايجاد شده توسط سه بانک اقتصادنوين، سينا و گردشگري را در تحقق اهداف توسعه ملي کشور، موثر ارزيابي کردند. 
تسهيلات سنديکايي، مشارکت در اعطاي تسهيلات براي تامين مالي مورد نياز پروژه‌ها، ايجاد تعهدات در قالب اعتبار اسنادي، ضمانت‌نامه و تامين سرمايه در گردش مورد نياز بنگاه بر اساس دستورالعمل ناظر بر اين نوع تسهيلات توسط بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران از جمله جزييات اين موافقت‌نامه به‌شمار مي‌رود.

با هدف افزايش کيفيت خدمات و گسترش سطح همکاري‌ها بانک‌هاي اقتصادنوين و تجارت تفاهم‌نامه همکاري امضاء کردند

با هدف افزايش کيفيت خدمات و گسترش سطح همکاري‌ها بانک‌هاي اقتصادنوين و تجارت تفاهم‌نامه همکاري امضاء کردندبا هدف افزايش کيفيت خدمات و گسترش سطح همکاري‌هاي في‌مابين بانک‌هاي اقتصادنوين و تجارت تفاهم‌نامه همکاري امضاء کردند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين تفاهم‌نامه طي مراسمي به امضاي حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين و محمد مقدم مديرعامل بانک تجارت رسيد.
تفاهم‌نامه همکاري بانک اقتصادنوين و بانک تجارت ارايه خدمات مشترک بانکي را شامل مي‌شود که مشارکت در اعطاي تسهيلات در پروژه‌ها و طرح‌ها بصورت سنديکائي و در چارچوب دستورالعمل اعطاي تسهيلات سنديکائي صادره از بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران از جمله آن است.
همچنين همکاري‌هاي شرکت‌هاي تابعه و استفاده متقابل از خدمات شرکت‌هاي يکديگر، سرمايه‌گذاري ريالي متقابل توسط يکي از بانک‌ها يا شرکت‌هاي تابعه آنها در طرح‌ها و پروژه‌هاي کوتاه‌مدت و ميان‌مدت سودآور با توجه به فاکتورهاي نرخ موثر و ريسک مربوطه از ديگر موارد اين تفاهم‌نامه است.

بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين: بانک‌ها مهمترين ابزار توسعه اقتصادي هستند

بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين: بانک‌ها مهمترين ابزار توسعه اقتصادي هستندبنيان‌گذار بانک اقتصادنوين گفت: جهت‌گيري درست اقتصادي علاوه بر آنکه ضرورت تاريخي اقتصاد ايران است، تنها راه مقابله با تحريم‌ها و زورگويي‌ها نيز به شمار مي‌رود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مهندس سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد تاکيد کرد، اقتصاد بيمار ايران در سال‌هاي اخير از طرف قدرت‌هاي خارجي تحت فشار بيشتر قرار گرفت که اين موضوع بر مشکلات آن افزود، در چنين شرايطي مي‌توانيم با بکارگيري شيوه‌هاي درست، راه صحيح توسعه اقتصادي را فراهم کنيم.
وي اظهار داشت: طرح مبحث اقتصاد مقاومتي در زمان کنوني به اين معني است که با بهره‌مندي از فرصت‌ها و توانايي‌هاي خود بتوانيم به کشوري پيشرفته و مدرن تبديل شويم.
وي گفت: اقتصاد دولتي از جمله معضلات کشور در 100 سال است که ساده‌ترين راه برون رفت از اين وضعيت غيردولتي شدن اقتصاد است.
مهندس صدرهاشمي‌نژاد در ادامه مقاله خود که در نشريه آينده‌نگر منتشر شده است با طرح اين سوال که "مگر اقتصاد دولتي چه عيبي دارد؟" افزود: با سلب مالکيت دولت در اقتصاد مشکلي حل نخواهد شد بلکه بر مشکلات افزوده نيز خواهد شد، همان‌گونه که در 10 سال اخير اتفاق افتاد.

بانکداري شرکتي، پيوند فرصت‌هاي همکاري بانک اقتصادنوين و بانک تعاون اسلامي براي سرمايه‌گذاري کشور عراق

بانکداري شرکتي، پيوند فرصت‌هاي همکاري بانک اقتصادنوين و بانک تعاون اسلامي براي سرمايه‌گذاري کشور عراق در نشست مشترک معاونت بانکداري شرکتي و اعتبارات، معاونت سرمايه‌گذاري و امور شرکت‌هاي بانک اقتصاد نوين و رئيس شعبه ميلاد بانک تعاون اسلامي براي سرمايه‌گذاري، راهکارهاي توسعه تعاملات با هدف ارزش آفريني بيشتر براي مشتريان فعال در بازار عراق بررسي شد. در اين نشست تخصصي که در تاريخ 93.8.26 به ميزباني معاونت بانکداري شرکتي و اعتبارات برگزار گرديد، ظرفيت‌ها و امکانات بانک تعاون اسلامي براي سرمايه‌گذاري عراق براي ارايه خدمات به مشتريان شرکتي تشريح شد.
در ابتدا شيرواني، معاون سرمايه‌گذاري و امور شرکت‌ها، گزارشي از کليات مربوط ماهيت و وضعيت بانک تعاون اسلامي براي سرمايه‌گذاري ارايه کرد. وي با اشاره به اينکه اين بانک در سال 2006 با سرمايه‌اي معادل 25 ميليارد دينار عراقي آغاز به فعاليت کرده است، بر اساس ضرورت‌هاي ايجاد شده و توسعه پرتفوي بانک، سرمايه آن به زودي به 250 ميليارد دينار عراقي خواهد رسيد. همچنين 65 درصد سهام اين بانک در اختيار بانک اقتصادنوين قرار داشته و مابقي آن در اختيار بانک کشاورزي و شرکاي محلي است.

قدرداني از ليزينگ اقتصادنوين در دومين اجلاس معدن و صنايع معدني کشور

قدرداني از ليزينگ اقتصادنوين در دومين اجلاس معدن و صنايع معدني کشور همزمان با برگزاري دومين اجلاس معدن و صنايع معدني کشور، از خدمات شرکت ليزينگ اقتصادنوين قدرداني شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين اجلاس ضمن بررسي چگونگي بهره‌گيري از معادن به عنوان عامل کليدي تحقق صنعتي شدن کشور، برنامه‌هاي توسعه‌اي و الگوهاي استفاده بهينه از ذخاير معدني و ضرورت بهره‌گيري از فن آوري‌هاي روز و بازسازي و نوسازي ماشين‌آلات و تجهيزات معدني بعنوان امري حياتي در بخش اکتشافات و بهره‌برداري معرفي شد و از شرکت‌هاي برگزيده در اين بخش قدرداني شد که در اين راستا و به پاس نقش موثر شرکت ليزينگ اقتصادنوين در اين بخش از اين شرکت نيز قدرداني شد
محمد کاظم مديرعامل ليزينگ اقتصادنوين، در نشست کارگروه تامين ماشين‌آلات و تجهيزات صنايع معدني اين اجلاس که توليدکنندگان و تامين‌کنندگان و واردکنندگان ماشين‌آلات در آن حضور داشتند، به معرفي توانمندي‌ها و خدمات بانک اقتصادنوين در حوزه بانکداري شرکتي و شرکت ليزينگ اقتصادنوين پرداخت.
وي گفت: شرکت ليزينگ اقتصادنوين رويکرد حمايت و تامين منابع مالي براي ليزينگ انواع ماشين‌آلات و تجهيزات را در بخش‌هاي مختلف از صنايع، در دستور کار خود قرار داده و بحث بازسازي و نوسازي ناوگان حمل‌ونقل کشور در بخش‌هاي درون شهري، برون شهري، ريلي و ماشين‌آلات مورد نياز معادن را در کنار ساير صنايع از جمله تجهيزات بيمارستاني، صنايع بسته‌بندي، صنايع الکترونيکي و مخابراتي را در بازار هدف خود مورد توجه و به مرحله اجرا در آورده است.

صفحه: بعدي 1

تعداد اقلام اطلاعاتي در اين بخش : 935
درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

  اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي
اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
سامانه فرابانک نوين
موبايل بانک
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
 خدمات بانكداري الكترونيكي
امور سهامداران
مركز ارتباط نوين
  معاملات برخط سهام
نقشه جغرافيايي شعب
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
شارژ مستقيم سيم كارت اعتباري
باشگاه پذيرندگان نوين
 كميته ايراني اتاق بازرگاني بين‌المللي
 پليس فتا
 برنامه جهاني غذا
 آمار بازديدكنندگان