PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1393/5/7

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
درگاه‌ها و ابزارهاي الکترونيکي بانک اقتصادنوين آماده ارايه خدمات در تعطيلات عيد فطر

بانک اقتصادنوين ضمن تبريک حلول ماه شوال اعلام کرد در تعطيلات عيد سعيد فطر در هفته جاري، پيش‌بيني‌هاي لازم براي ارايه خدمات از طريق درگاه‌ها و ابزارهاي الکترونيکي اين بانک صورت گرفته است.
به گزارش روابط عمومي بانك اقتصادنوين، با توجه به اينکه به مناسبت پايان ماه مبارک رمضان و عيد سعيد فطر روزهاي سه‌شنبه و چهارشنبه 7 و 8 مرداد تعطيل رسمي مي‌باشد اقدامات لازم براي ارايه خدمات مورد نياز مشتريان بانک اقتصادنوين از طريق درگاه‌ها و ابزارهاي الکترونيکي (اينترنتـبانک، موبايلـبانک، تلفنـبانک، دستگاه‌هاي خودپرداز، کيوسک و ...) صورت گرفته و هم‌وطنان و مشتريان بانک اقتصادنوين مي‌توانند با مراجعه به آنها نسبت به دريافت خدمات مورد نياز خود اقدام کنند.
همچنين بر اين اساس پيش‌بيني‌هاي لازم براي پول‌گذاري خودپردازهاي اين بانک در سراسر کشور صورت گرفته ضمن اينکه ساير ابزار الکترونيکي اين بانک نيز در اين ايام آماده ارايه خدمات مي‌باشند.
مشتريان و هم‌وطنان عزيز در سراسر کشور در هر ساعت از شبانه روز در صورت بروز مشکل مي‌توانند با کارشناسان مرکز ارتباط نوين به شماره 48031000-021 تماس نمايند.

مديرعامل بانک اقتصادنوين تاکيد کرد؛ لزوم توجه به بهره‌وري در نظام بانکي

مديرعامل بانک اقتصادنوين تاکيد کرد؛ لزوم توجه به بهره‌وري در نظام بانکيمديرعامل بانک اقتصادنوين گفت: بانک‌ها به عنوان وکيل سپرده‌گذاران موظفند با توجه به افزايش نرخ تورم و رشد قيمت تمام شده پول، شرايط را به گونه‌اي مديريت کنند که از افزايش بي‌رويه قيمت تمام شده پول و در نهايت نرخ سود تسهيلات جلوگيري شود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حسن معتمدي مديرعامل اين بانک در جمع روساي شعب اين بانک با اشاره به لزوم توجه به بهره‌وري در نظام بانکي گفت: نرخ سود سپرده‌ها تاثير مستقيم بر نرخ سود تسهيلات مي‌گذارد و طبيعي است که با افزايش نرخ سود سپرده‌ها نرخ سود تسهيلات نيز افزايش يابد که اين موضوع به نفع استفاده‌کنندگان از تسيلات بانک‌ها نيست.
وي گفت: بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران با درک اهميت اين موضوع در سال جاري نسبت به ابلاغ دستورالعمل يکسان‌سازي نرخ سود سپرده‌ها اقدام کرد که توجه بانک‌ها به اين دستورالعمل زمينه کاهش نرخ سود تسهيلات را در آينده نزديک فراهم خواهد کرد.

غلامي خبر داد؛ رشد مناسب بيمه نوين در سال گذشته

غلامي خبر داد؛ رشد مناسب بيمه نوين در سال گذشتهمديرعامل شرکت بيمه نوين گفت: با عملکرد مناسب مديران، کارکنان و شبکه فروش، اين شرکت در سال گذشته در مجموع از رشد قابل قبولي برخوردار بوده که با تلاش و کوشش همه همکاران اين روند در سال جاري نيز ادامه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين غلامعلي غلامي در جمع نمايندگان منطقه دو اين شرکت با اشاره به اينکه پرتفوي بيمه عمر و پس‌انداز شرکت، در سال گذشته حدود 16 درصد بوده است، گفت:
طبق برنامه تلاش مي‌کنيم در پايان سال 94 سهم بيمه عمر به بيش از 20 درصد افزايش يابد. همچنين در رشته‌هاي مسئوليت، آتش‌سوزي و باربري نيز به ترتيب رشد 33 درصدي، 30 درصدي و 29 درصدي صورت پذيرفته است.
وي در ادامه از اختصاص شرايط و تخفيفات ويژه به مشتريان خاص خبر داد و گفت:
از آنجايي که صنعت بيمه در جهان علاوه بر توسعه محصولات به سوي مشتري محور شدن پيش مي‌رود، به همين منظور در حال حاضر در شرکت برنامه‌هايي براي مشتريان خاص در دستور کار قرار دارد که انعقاد قرارداد بيمه‌هاي شخص ثالث و بدنه با شرايط اقساطي و تخفيفات براي پزشکان، وکلا، قضات، هيئت علمي دانشگاه‌ها و کارکنان بانک اقتصادنوين در دستور کار است.

باشگاه "پژوهشگران نوين" بانک اقتصادنوين راه‌اندازي شد

در راستاي فراهم‌سازي فضاي دانش محور در نخستين بانک خصوصي کشور، باشگاه "پژوهشگران نوين" بانک اقتصادنوين راه‌اندازي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين اين باشگاه با هدف ايجاد سازمان دانش محور و بهره‌گيري از خرد جمعي در حل مسايل بانک و افزايش رضايت شغلي کارکنان بانک اقتصادنوين راه‌اندازي شده است.
همچنين شناسايي کارکنان خلاق، تحليل‌گر و پژوهشگر، افزايش مشارکت کارکنان در نظام تصميم‌سازي بانک اقتصادنوين، از ديگر اهداف راه‌اندازي اين باشگاه است.
بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي کشور همواره کوشيده است با بهره‌مندي از سرمايه انساني ارزشمند، دانش محور و متخصص خود نسب به معرفي خدمات و محصولات نوين بانکي اقدام کند که باشگاه پژوهشگران نوين اين بانک نيز در اين راستا آغاز به کار کرده است.

در مجمع عمومي عادي ساليانه مطرح شد رشد بانک اقتصادنوين؛ بالاتر از متوسط نظام بانکي

در مجمع عمومي عادي ساليانه مطرح شد رشد بانک اقتصادنوين؛ بالاتر از متوسط نظام بانکيبا برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه بانک اقتصادنوين، صورت‌هاي مالي اين بانک براي سال مالي منتهي به 29 اسفند 1392 به تصويب سهامداران رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حسن معتمدي مديرعامل اين بانک در گزارش خود به سهامداران در مجمع عمومي عادي ساليانه گفت: روند رو به رشد بانک اقتصادنوين در سال گذشته نيز ادامه داشت و با تلاش و کوشش تک تک همکاران، شاهد استمرار کسب موفقيت‌هاي ارزشمند بانک در اين سال بوديم.
وي گفت: تلاش همکاران موجب شد سهم بانک اقتصادنوين از بازار پولي کشور افزايش يابد ضمن اينکه در بخش جذب سپرده و اعطاي تسهيلات بانک اقتصادنوين موفق شد، نسبتي بالاتر از نظام بانکي را به ثبت برساند. علاوه بر اين حضور موثر در هياءت مديره انجمن بانکداران آسيايي براي دومين دوره پياپي، کسب جايزه ملي داده‌کاوي، تنديس خلاقيت در حوزه فناوري اطلاعات، گواهي بين‌المللي نوآوري و خلاقيت از جمله موفقيت‌هاي بانک اقتصادنوين در سال گذشته است.
مديرعامل بانک اقتصادنوين گفت: در سال 1392 افزايش در بانک اقتصادنوين بيش از پيش مورد توجه قرار گرفت که اين مهم موجب بهبود عملکرد بانک اقتصادنوين در سيستم بانکي شد.
  صورت‌هاي مالي بانك در سال 1392 (Size = 3961369 Byte, Downloads = 360)

آگهي دعوت به مجمع عمومي فوق‌العاده بانک اقتصادنوين (شرکت سهامي عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملي 10102194601

آگهي دعوت به مجمع عمومي فوق¬العاده بانک اقتصادنوين (شرکت سهامي عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملي 10102194601 مجمع عمومي فوق‌العاده بانک اقتصادنوين، براي بررسي و اصلاح اساسنامه رأس ساعت 11 صبح روز سه‌شنبه مورخ 1393.04.31 در محل سالن اجتماعات ساختمان مرکزي شماره 1 بانک اقتصادنوين به‌ نشاني تهران، خيابان وليعصر، روبروي نيايش، بلوار اسفنديار، شماره 24 طبقه دهم تشکيل مي‌گردد.
بدين‌وسيله از كليه صاحبان محترم سهام بانک يا نمايندگان قانوني آنان دعوت مي‌نمايد، به منظور اخذ برگه ورود و حضور در جلسه مجمع عمومي مذکور؛ روزهاي يک‌شنبه مورخ 1393.04.29 و دوشنبه مورخ 1393.04.30 از ساعت 8:30 صبح الي15:30 با در دست داشتن مدارک مالكيت سهام يا مستندات نمايندگي/ وكالت/ ولايت/ قيمومت و كارت شناسايي معتبر به اداره امور سهامداران بانک، به نشاني تهران، خيابان آفريقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش خيابان برادران شريفي، پلاک 2، طبقه دوم مراجعه فرمايند.
تلفن مستقيم اداره امور سهامداران: 88778515-021
ضمناً ترتيبي اتخـاذ ‌شده ‌است کـه بجز ايـام مـذکور، برگه ورود به جلسه از ساعت 10 صبح روز برگزاري مجمـع (1393.04.31) نيز در نشانـي فوق‌الـذکر، به حضور سهامداران محترم ارائه گردد.
دستور جلسه:
1. اصلاح اساسنامه.
2. ساير مواردي که رسيدگي به آنان در صلاحيت مجمع عمومي فوق‌العاده مي‌باشد.

هيات مديره بانک اقتصادنوين


سرويس USSD شرکت پرداخت نوين فعال شد

به منظور افزايش رضايت‌مندي مشتريان بانک اقتصادنوين و به همت کارشناسان و متخصصان شرکت پرداخت نوين، سرويس USSD (کد دستوري) اين شرکت فعال شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مشترکان تلفن همراه در اقصي نقاط ايران مي‌توانند به راحتي و با شماره‌گيري کد #780*از خدمات USSD اين شرکت به راحتي بهره‌مند شوند.
ارائه خدمات متنوع از طريق USSD از جمله امور خيريه، خدمات شهروندي و خدمات دانشجويي سريع‌تر و آسان‌تر از درگاه‌هاي اينترنتي و بسياري خدمات ارزش افزوده و منحصر به فرد در کنار ديگر خدمات رايج اين فناوري مثل مانده‌گيري، خريد شارژ کارت تلفن همراه، پرداخت قبوض و خريد کالا و خدمات در فازهاي بعدي اين سرويس خواهد بود. کاربري اين سرويس از طريق درگاه سه اپراتور تلفن همراه کشور يعني همراه اول، ايرانسل و رايتل در حالي براي شهروندان امکان‌پذير شده است که برنامه‌ريزي و براي ارائه آن طي شش ماه اخير کارشناسان پرداخت نوين تلاش مستمر داشته‌اند.

توصيه بانک اقتصادنوين به مشتريان براي تغيير ادواري رمز خدمات الکترونيکي

بانک اقتصادنوين در اطلاعيه‌اي از مشتريان خود خواست تا به منظور حفظ حريم امنيتي حساب‌هاي خود، به صورت ادواري رمز خدمات الکترونيکي خود را تغيير دهند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين اطلاعيه از کاربران خدمات الکترونيکي اين بانک خواسته شده علاوه بر تغيير ادواري رمز خدمات الکترونيکي خود از انتشار جزييات حساب بانکي خود در فضاهاي مجازي و نزد افراد غير نيز خودداري کنند.
توجه به تغيير ادواري رمز خدمات الکترونيکي امکان سوء استفاده افراد سودجو از حساب مشتريان را به حداقل مي‌رساند.
بر اين اساس مشتريان بانک اقتصادنوين در صورت بروز مشکل و يا کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند از طريق شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.

پشتيباني خدمات بانکداري الکترونيکي بانک اقتصادنوين توسط کارشناسان مرکز ارتباط نوين

بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي کشور در طي سال‌هاي گذشته همواره کوشيده است با فراهم‌سازي بستر مناسب و ارايه خدمات، زمينه رضايت‌مندي مشتريان خود را فراهم کند که گسترش منطقي شعب، معرفي خدمات نوين و دسترسي آسان مشتريان به بانک در تمام ساعات شبانه روز از آن جمله است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين بانک به منظور دسترسي آسان مشتريان در تمام ساعات شبانه روز علاوه بر معرفي خدمات 24 ساعته الکترونيکي، از سال 1385 نسبت به راه‌‌اندازي مرکز 24 ساعته ارتباط نوين نيز اقدام کرده است که کارشناسان اين مرکز در تمام ساعات شبانه‌ روز آماده پاسخگويي به سوالات، نظرات و پيشنهادات هموطنان عزيز در سراسر کشور هستند.
مشتريان بانک اقتصادنوين در حوزه خدمات بانکي و بانکداري الکترونيکي از جمله اينترنت بانک، موبايل بانک، تلفن بانک، خدمات کارت، پيام کوتاه، خودپرداز و .... تحت پوشش اين مرکز قرار دارند و کارشناسان اين مرکز در تمام ساعات شبانه آماده راهنمايي و سرويس به مشتريان اين بانک و استفاده کنندگان از خدمات الکترونيکي بانک اقتصادنوين هستند.

تغيير ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در ماه رمضان

بانک اقتصادنوين ضمن تبريک حلول ماه مبارك رمضان، ساعت كار جديد شعب اين بانک را در اين ماه مبارک اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به منظور رفاه حال مشتريان، ساعت كار شعب و دفاتر بانکداري شرکتي اين بانک در ماه مبارک رمضان با تغيير همراه خواهد بود.
بنابراين گزارش ساعت کار تمام شعب اين بانک در سراسر كشور و دفاتر بانکداري شرکتي براي ارايه خدمت به مشتريان در ماه مبارک رمضان در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 و 30 دقيقه صبح الي 15 خواهد بود.
همچنين شعب بانک اقتصادنوين در ماه مبارک رمضان در روزهاي پنج‌شنبه نيز از ساعت 8 و 30 دقيقه صبح تا 13 آماده ارايه خدمت به مشتريان هستند.
ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين از روز يک‌شنبه 8 تير ماه مصادف با اول رمضان تغيير خواهد کرد.
همچنين، ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در شب‌هاي قدر 9 صبح خواهد بود.

صفحه: بعدي 1

تعداد اقلام اطلاعاتي در اين بخش : 883
درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

 سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي گرامي باد
اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
 خدمات بانكداري الكترونيكي
امور سهامداران
مركز ارتباط نوين
  معاملات برخط سهام
نقشه جغرافيايي شعب
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
شارژ مستقيم سيم كارت اعتباري
باشگاه پذيرندگان نوين
 كميته ايراني اتاق بازرگاني بين‌المللي
 پليس فتا
 برنامه جهاني غذا
 آمار بازديدكنندگان