PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1396/4/4

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
با هدف اعطاي تسهيلات به خريداران واگن‌هاي مسافربري و باربري؛ تفاهم‌نامه همکاري شرکت ليزينگ اقتصادنوين با شرکت واگن پارس مبادله شد

با هدف اعطاي تسهيلات به خريداران واگن‌هاي مسافربري و باربري؛ تفاهم‌نامه همکاري شرکت ليزينگ اقتصادنوين با شرکت واگن پارس مبادله شدتفاهم‌نامه همکاري شرکت ليزينگ اقتصادنوين با شرکت واگن پارس به‌منظور اعطاي تسهيلات به خريداران واگن‌هاي مسافربري و باربري امضاء گرديد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مهندس محمدکاظم، مديرعامل شرکت ليزينگ اقتصادنوين، درباره مبادله اين تفاهم‌نامه گفت: صنعت ليزينگ به پشتوانه برخورداري از طراحي انواع مدل‌هاي علمي يکي از مهمترين ابزارهاي مالي براي بازسازي، نوسازي و توسعه شبکه‌هاي حمل‌ونقل زميني، ريلي، هوايي و دريايي در جهان است که اين شرکت نيز با توجه به استراتژي و رويکردهاي بانک اقتصادنوين مبتني بر متنوع سازي خدمات بانکي، مدل "ليزينگ سبز" که مورد تاييد سازمان‌ها و نهادهاي داخلي و بين‌المللي از جمله بنياد جهاني انرژي و سازمان محيط زيست قرار گرفته، طراحي نموده است.
وي با اشاره به اينکه از سال 1393 تاکنون اين شرکت در چارچوب يک تفاهم‌نامه سه جانبه با بانک اقتصادنوين، سازمان راهداري و حمل‌ونقل جاده‌اي کشور، در بازسازي و نوسازي ناوگان حمل‌ونقل جاده‌اي کشور مشارکت فعال نموده و تاکنون بيش از 2500 دستگاه انواع کاميون، کاميونت، اتوبوس و تاکسي بين شهري جديد را جايگزين خودروهاي فرسوده نموده است، گفت: نوسازي ناوگان حمل‌ونقل جاده‌اي علاوه بر حمايت از صنايع داخلي و اثر بخشي در ايجاد اشتغال مستقيم و غيرمستقيم، کاهش آلاينده‌هاي زيست محيطي، بهينه‌سازي مصرف سوخت و کاهش مرگ و ميرهاي ناشي از تردد خودروهاي فرسوده در جاده‌هاي کشور، موجب هدايت حدود پنج هزار ميليارد ريال منابع مالي به سوي بخش‌هاي مولد در صنايع مختلف شده است.

از سوي بانک مرکزي، بانک اقتصادنوين عامل توزيع سکه نيکل شد

بانک اقتصادنوين به عنوان بانک عامل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، انواع پول خرد (سکه‌هاي نيکل و اسکناس کارکرده) توزيع مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، هفت شعبه اين بانک در تهران انواع سکه‌هاي نيکل و اسکناس‌هاي 10 و 20 هزار ريالي کارکرده توزيع مي‌کنند که همشهريان عزيز مي‌توانند با مراجعه به اين شعب نسبت به دريافت سکه و يا اسکناس مورد نظر خود اقدام نمايند.
شعب صادقيه، 17 شهريور، نازي‌آباد، شهران، هفت تير، فلکه دوم تهرانپارس و شهرري، شعب منتخب بانک اقتصادنوين هستند که انواع پول خرد و اسکناس کارکرده را توزيع مي‌کنند.

رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين: معرفي خدمات و محصولات جديد اقتضاي بازار رقابتي بانکي است

رئيس  هيات مديره بانک اقتصادنوين: معرفي خدمات و محصولات جديد اقتضاي بازار رقابتي بانکي استرئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين گفت: شرايط رقابتي حاکم بر نظام بانکي ايجاب مي‌کند که بانک اقتصادنوين در کنار ارايه خدمات و محصولات با کيفيت به مشتريان، با معرفي خدمات و محصولات جديد و خلاقانه زمينه رضايت‌مندي بيشتر مشتريان را فراهم کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سيامک دولتي در جمع اعضاي هيات مديره، معاونين و مديران ستادي اين بانک طي سخناني تاکيد کرد: بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران پايه‌گذار تغييرات بنيادي و کيفي در نظام بانکي کشور بوده و علاوه بر اين در طي سال‌هاي فعاليت خود همواره کوشيده با درک فضاي رقابتي و با در نظر گرفتن نيازهاي مشتريان، نسبت به معرفي محصولات و خدمات جديد اقدام کند.

مجمع عمومي عادي ساليانه شرکت ليزينگ اقتصادنوين برگزار شد

مجمع عمومي عادي ساليانه شرکت ليزينگ اقتصادنوين برگزار شدمجمع عمومي عادي صاحبان سهام براي بررسي و تصويب عملکرد شرکت ليزينگ اقتصادنوين در سال 1395 با حضور مدير سرمايه‌گذاري و امور شرکت‌هاي بانک اقتصادنوين، حسابرس و بازرس قانوني شرکت و مديرعامل و اعضاي هيأت مديره اين شرکت برگزار و گزارش عملکرد و صورت‌هاي مالي اين شرکت پس از قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانوني به تصويب رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين در اين مراسم مهندس محمدکاظم، مديرعامل شرکت ليزينگ اقتصادنوين با ارائه گزارشي جامع از فعاليت‌هاي شرکت در سال گذشته، به چگونگي مراحل تمديد مجوز پنج ساله اين شرکت تا سال 1400 توسط بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران اشاره کرد و گفت: شرکت ليزينگ اقتصادنوين به پشتوانه فعاليت‌هاي حرفه‌اي مبتني بر پشتوانه علمي و عملي و برنامه‌ريزي‌هاي استراتژيک سه ساله عملياتي در حوزه‌هاي مختلف، ارتقاي آموزش و مهارت‌هاي نيروي انساني، متنوع سازي محصولات و ارائه خدمات سيستمي به مشتريان و مديريت کاهش ريسک عملياتي تنها شرکت ليزينگ در اين صنعت مي‌باشد که مجوز فعاليت ليزينگ هواپيما را به همراه تمديد مجوز صادره از بانک مرکزي دريافت کرد.

براي دو سال آينده "اقتصادنوين" رئيس کميسيون کارت بانک‌هاي خصوصی کشور شد

براي دو سال آينده "اقتصادنوين" رئيس کميسيون کارت بانک‌هاي خصوصي کشور شددر اولين جلسه کميسيون کارت بانک‌هاي خصوصي کشور در سال 96، رياست اين کميسون با نظر اکثر نمايندگان بانک‌هاي خصوصي به سرپرست مديريت بازار و توسعه مشتريان بانک اقتصادنوين رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين جلسه که با هدف تعيين رئيس، نايب رئيس و دبير کميسيون کارت بانک‌هاي خصوصي کشور برگزار شد و بيش از 40 تن از نمايندگان بانک‌هاي خصوصي حضور داشتند، با راي اکثريت، مجددا علي کبيري رئيس فعلي کميسون کارت بانک‌هاي خصوصي کشور، به رياست اين کميسيون منصوب شد. همچنين نازيلا آستاني‌نژاد از بانک کارآفرين نيز به عنوان نايب رئيس کميسيون و کمال نيک‌سيرت از بانک اقتصادنوين به عنوان دبير براي دوسال ديگر انتخاب شدند.
در اين نشست ابتدا کبيري به تشريح وضعيت فعلي کميسيون کارت بانک‌ها پرداخت و با اشاره به نواقص و ضعف‌هاي موجود در اين کميسيون، بر تعامل بيشتر بانک‌ها براي افزايش دانش در خصوص خدمت کارت اعتباري، بهره‌برداري صحيح از فرصت‌ها و به اشتراک گذاشتن دانش بين يکديگر تاکيد کرد.

رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين: پياده‌سازي دقيق حاکميت شرکتي، کاهش ريسک و افزايش شفافيت مالي را به همراه خواهد داشت

رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين: پياده‌سازي دقيق حاکميت شرکتي، کاهش ريسک و افزايش شفافيت مالي را به همراه خواهد داشترئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين با اشاره به لزوم نظارت‌هاي درون سازماني گفت: لازمه پياده‌سازي دقيق حاکميت شرکتي توجه به الگوهاي کاهش ريسک در سازمان‌هاي ارايه دهنده خدمات پولي و مالي است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سيامک دولتي در ادامه بازديد از واحدهاي ستادي در جمع کارکنان و مديران واحدهاي مديريت ريسک، اداره پيشگيري از پولشويي، اداره تطبيق و شفاف سازي و اداره حسابرسي داخلي بانک اقتصادنوين گفت: الگوهاي حسابرسي، مديريت ريسک و مقررات مربوط به مبارزه با پولشويي در قالب دستورالعمل و بخشنامه از سوي مراجع ذي‌صلاح نظارتي در اختيار بانک قرار مي‌گيرد و لازم است پيش‌بيني‌هاي لازم براي پياده‌سازي به موقع اين دستورالعمل‌ها در دستور کار واحدهاي مربوطه باشد.
وي گفت: شفافيت مالي لازمه حضور و فعاليت در بازار پولي کشور است، خوشبختانه بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي با درک اهميت اين موضوع همواره بر شفافيت مالي و تعامل با نهادهاي نظارتي تاکيد داشته است.

قدرداني رئيس سازمان و دبير کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد از خدمات بانک اقتصادنوين

قدرداني رئيس سازمان و دبير کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد از خدمات بانک اقتصادنوينخدمات مطلوب و با کيفيت شعب بانک اقتصادنوين در راستاي تسريع و رفع موانع توليد و حمايت از توليد ملي موجب شد رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت و دبير کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد استان تهران با اهداي لوح سپاس، از تلاش‌ها و حمايت‌هاي اين بانک در ارايه خدمات مورد نياز بنگاه‌هاي اقتصادي و صنايع توليدي قدرداني کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در لوح سپاس محمد رضا مس‌فروش به اسمعيل آروبندي سرپرست منطقه سه شعب تهران اين بانک، از تلاش و زحمات کارکنان بانک اقتصادنوين در ارايه خدمات مطلوب به توليدکنندگان در سال 1395 تشکر شده است.
بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران همواره ارايه خدمات با کيفيت را در دستور کار قرار داده و همه کارکنان اين بانک مي‌کوشند خدمات مورد نياز کارآفرينان و توليدکنندگان کشورمان را در بخش‌هاي مختلف ارايه کنند.
بانک اقتصادنوين به عنوان طلايه دار بانکداري خصوصي جمهوري اسلامي ايران ضمن رعايت دستورالعمل‌ها و بخش‌نامه‌هاي صادر از سوي نهادهاي ذي‌صلاح، خدمات نوين بانکي را در کوتاه‌ترين زمان ممکن در اختيار مشتريان قرار مي‌دهند.

"شهبازي" معاون اعتبارات و بين‌الملل بانک اقتصادنوين شد

"شهبازي" معاون اعتبارات و بين‌الملل بانک اقتصادنوين شدطي حکمي، "نصرت‌اله شهبازي" به عنوان معاون اعتبارات و بين‌الملل بانک اقتصادنوين منصوب شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شهبازي از مديران توانمند و پيشکسوت نظام بانکي است، که تاکنون عهده‌دار سمت‌هاي مختلفي در نظام بانکي کشور بوده است. وي در سال گذشته به عنوان عضو هيات مديره بانک اقتصادنوين مشغول به خدمت شده بود، همزمان طي حکمي به عنوان معاون اعتبارت و بين‌الملل بانک اقتصادنوين نيز منصوب شد.
گفتني است، وي که دانش آموخته رشته حقوق است، پيش از حضور در بانک اقتصادنوين، در رده‌هاي مختلف مديريتي در بانک ملي ايران مشغول به فعاليت بوده است که از جمله اين سوابق مي‌توان به مديريت امور اعتباري، مدير امور منطقه يک، رئيس کميته اعتباري مرکز، مدير شعب استان کرمانشاه، مدير نمونه استان در سه سال متوالي، رئيس شعبه در تمامي سطوح و مشاور مديرعامل صندوق بازنشستگي کارکنان بانک‌ها، نايب رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت ليزينگ بازنشستگان مشرق زمين و ... اشاره کرد.

اهداي لوح تقدير جشنواره ملي بهره‌وري به بانک اقتصادنوين

اهداي لوح تقدير جشنواره ملي بهره‌وري به بانک اقتصادنوينهمزمان با بزرگداشت روز ملي بهره‌وري، بانک اقتصادنوين، در هشتمين جشنواره ملي بهره‌وري لوح تقدير دريافت کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در آئين بزرگداشت روز ملي بهره‌وري که با حضور نخبگان کسب و کار و حمايت بزرگان صنعت کشور برگزار شد، پروژه کانون ارزيابي بانک اقتصادنوين، در مسابقه ملي تجربه‌هاي موفق، براساس راي داوران و تاييد کميته علمي جشنواره ملي بهره‌وري، موفق به دريافت لوح تقدير شد.
بر اساس اين گزارش، پروژه کانون ارزيابي بانک اقتصادنوين، از مهرماه 92 آغاز شده و تاکنون 731 نفر از کارکنان اين بانک طي 113 جلسه مورد ارزيابي قرا گرفته‌اند تا بر اساس يک رويکرد سنجش و ارزيابي جديد، ويژگي‌ها، مهارت‌ها و شايستگي‌هاي اين افراد به طور دقيق و کامل شناسايي و بهترين تناسب ممکن، بين افراد با مشاغل و نقش‌هاي سازماني‌شان برقرار شود.
گفتني است، جشنواره ملي بهره‌وري در راستاي کمک به تحقق مفاد برنامه‌هاي توسعه در حوزه بهره‌وري و لزوم بهره‌گيري از ساز و کار اجرايي براي تحقق چشم‌انداز 20 ساله نظام و با هدف اشاعه فرهنگ مديريت بهره‌وري و کمک به افزايش توان رقابت‌پذيري بنگاه‌هاي اقتصادي و قدرداني از بهره‌ورترين مديران ارشد شرکت‌هاي ايراني، هر ساله برگزار مي شود.

تاکيد رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين بر نقش همکاران شعب در تسهيل و تسريع ارايه خدمات به مشتريان

تاکيد رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين بر نقش همکاران شعب در تسهيل و تسريع ارايه خدمات به مشتريانرئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين با حضور در شعب غدير و سپهبد قرني ضمن ديدار و گفت‌وگو با کارکنان اين دو شعبه، بر ارايه خدمات سريع و آسان به مشتريان تاکيد کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين دو بازديد گزارشي از وضعيت عملکرد اين دو شعبه به اطلاع رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين رسيد.
سيامک دولتي در اين ديدارها ضمن تاکيد بر ارايه خدمات با کيفيت به مشتريان اين بانک گفت: بانک اقتصادنوين همواره در سال‌هاي گذشته ارايه خدمات مناسب به مشتريان را در دستور کار داشته و اين استراتژي بانک تغييرناپذير خواهد بود.
دولتي همچنين ضمن توجه خاص به بررسي مسايل ريالي شعب، در خصوص تسهيل امور ارزي مشتريان تاکيد و توجه همکاران ارزي را به ارتقاي دانش خود در زمينه دستورالعمل‌ها به منظور تسريع در انجام امور و پاسخگويي به مشتريان شد.

صفحه: بعدي 1

تعداد اقلام اطلاعاتي در اين بخش : 1269
درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
آپارات بانک اقتصاد نوين   اينستاگرام بانک اقتصاد نوين   تلگرام بانک اقتصاد نوين
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

  سال اقتصاد مقاومتي؛ توليد - اشتغال گرامي باد
اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
جشنواره کارت هديه
فروش آنلاين کارت هديه
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
موبايل بانک
 خدمات بانكداري الكترونيكي
 باشگاه وفاداري نوين
مناقصه و مزايده‌هاي بانک
امور سهامداران
مباره با پولشويي
شرکت ارتباطات آواي سلام مهر نوين
 گروه مالي اقتصادنوين
گاري نوين
  معاملات برخط سهام
نقشه جغرافيايي شعب
 پليس فتا
 آمار بازديدكنندگان