PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1393/8/9

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
مديرعامل بانک اقتصادنوين: چالش‌ها و محدوديت‌ها امکان بهره‌وري و سودآوري را به بانک‌ها نمي‌دهد

مديرعامل بانک اقتصادنوين: چالش‌ها و محدوديت‌ها امکان بهره‌وري و سودآوري را به بانک‌ها نمي‌دهدمديرعامل بانک اقتصادنوين در ميزگرد "فرصت‌ها و چالش‌هاي نظام بانکي ايران" در دومين "همايش بين‌المللي صنعت بانکداري و اقتصاد جهاني (ايکوبيگ)" که با حضور جمعي از مديران عامل نظام بانکي و مديران اقتصادي کشور برگزار شد، به تشريح برخي محدوديت‌هاي نظام بانکي ايران پرداخت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حسن معتمدي عمده‌ترين چالش‌ها و محدوديت‌هاي دروني و بيروني بانک‌ها، در شرايط فعلي را ناهمگوني در ساختار نظام بانکي کشور، عدم استفاده از ابزارهاي مناسب در سياست‌گذاري‌هاي پولي، ساختار سرمايه بانک‌ها، لزوم تطبيق با مقررات بين‌الملل و عدم تطابق نيازهاي تامين مالي بخش حقيقي اقتصاد با بضاعت بانک‌ها برشمرد.
معتمدي تصريح کرد، اشکال در ساختار نظام بانکي از عالي‌ترين نهاد نظام پولي کشور يعني "شوراي پول و اعتبار"، آغاز مي‌شود. در حال حاضر، از پانزده عضو اين شورا، ده عضو دولتي بوده و تنها يک خبره بانکي، علاوه بر رئيس کل، در شورا حضور دارد. بنابر اين، لازم است افراد خبره اقتصادي و بانکي مستقل در شورا حضور داشته و علاوه بر اين، اين نمايندگان، بخش قابل توجهي از ترکيب شورا را در دست داشته باشند.
وي اضافه کرد که در يک طبقه‌بندي کلي، مي‌توان نهادهاي فعال در حوزه پولي و بانکي کشور را در يکي از چهار گروه "دولتي"، "دولتي‌هاي تازه خصوصي شده"، "خصوصي (شامل بانک‌هايي با سهامداران نهادي و غيرنهادي)" و "موسسات فعال در بازار غيرمتشکل پولي" جاي داد.

برگزاري نشست‌هاي مشترک دفاتر بانکداري شرکتي و شعب تهران

برگزاري نشست‌هاي مشترک دفاتر بانکداري شرکتي و شعب تهران در راستاي تحقق اهداف هم افزايي و در قالب طرح هم انديشي رفع موانع و توسعه همکاري و تعامل شعب و دفاتر بانکداري شرکتي، نشست مشترک مديريت بازاريابي و امور دفاتر بانکداري شرکتي با دو سرپرستي شعب استان تهران بانک اقتصادنوين برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين در نشست با سرپرست منطقه يک استان‌هاي بانک اقتصادنوين، عليرضا صادقي مدير بازاريابي و امور دفاتر بانکداري شرکتي ضمن تشريح سياست‌هاي کلان بانک در بخش بانکداري شرکتي گفت: مزيت‌ها و فرصت‌هاي موجود براي ارايه خدمات ارزي به مشتريان و تلاش براي توسعه پرتفوي بانک اقتصادنوين در اين بخش مورد توجه قرار خواهد گرفت.
مدير بازاريابي و امور دفاتر بانکداري شرکتي هدف اصلي از اين نشست‌ها را روان‌سازي ارتباط‌هاي کاري شعب و دفاتر براي ارايه خدمات سريع، روان و سهل به مشتريان شرکتي دانست.

تنديس زرين ارزش آفريني دفاع مقدس به شرکت ليزينگ اقتصادنوين اهدا شد

تنديس زرين ارزش آفريني دفاع مقدس به شرکت ليزينگ اقتصادنوين اهدا شددر دومين همايش بزرگ سلحشوران حماسه اقتصادي دفاع مقدس که با موضوع معرفي مديران ارزش آفرين کشور و با حضور مقامات لشگري و کشوري در باغ موزه دفاع مقدس برگزار گرديد، تنديس زرين يادمان سردار شهيد حاج محمد ابراهيم همت به مديرعامل شرکت ليزينگ اقتصادنوين اهدا شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شاخص‌هاي ارزيابي مدير ارزش آفرين در اين همايش، نقش مديران در عزت ملي و مسائل اقتصادي، اقتدار ملي در شکوفايي اقتصاد، غرور ملي با ارتقاي ذخاير عظيم علمي و فکري، استقلال اقتصادي، ارتقاي کارآيي اقتصادي، تربيت نيروي انساني کارآمد، کوشش و تلاش در ارتقاي علمي و صنعت، بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي درون و برون سازماني براي پيشرفت و آباداني کشور، اجراي طرح‌هاي نوآوري، کارآفريني در صنعت مربوطه و تلاش و مجاهدت براي اصلاح امور کشور از طريق مبارزه با فساد و باز کردن گره‌هاي امور معيشت مردم و رونق دادن به اقتصاد کشور عنوان شده است که شرکت ليزينگ اقتصادنوين موفق به اخذ تنديس زرين اين همايش شد.
سردار حسين سلامي، جانشين فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در اين همايش گفت: دفاع مقدس به ملت ما روح جديد، منش جديد، اعتبار جديد، اقتدار جديد و سندهاي افتخارات جديد و تمام نشدني داد و ما امروز بايد نسل‌هاي جديد را با آفرينندگان آن حماسه‌هاي بزرگ در آن دوران بي‌نظير آشنا کنيم و نسل‌هاي آينده بايد بدانند که چه گوهرهاي گرانقدري و چه امانت عظيمي را به دست مي‌گيرند و حامل چه رسالتي هستند، آنها بايد بدانند که اقتدار و منزلت جهاني آنها محصول چه فداکاري‌ها و جانفشاني‌ها و تحمل چه سختي‌هايي بوده و هست.

رشد 5 برابري کاربران موبايل بانک اقتصادنوين در پايان جشنواره فرا بانک نوين

بررسي تراکنش‌هاي خدمات بانکداري الکترونيکي بانک اقتصادنوين همزمان با برگزاري جشنواره فرابانک نوين از رشد قابل توجه اين تراکنش‌ها در بانک اقتصادنوين حکايت دارد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين بانک با هدف ترغيب هم‌وطنان عزيز به استفاده از خدمات بانکداري الکترونيکي نخستين جشنواره فرا بانک را برگزار کرد که رشد تراکنش‌ها از اثرگذاري اين جشنواره حکايت دارد.
بر اين اساس اسقتبال مشتريان از اينترنت بانک و موبايل بانک اقتصادنوين در اين جشنواره خيره کننده بود، به طوري که تعداد تراکنش‌هاي موبايلبانک اقتصادنوين در مدت ياد شده نسبت به مدت مشابه سال قبل بيش از 5 برابر شده است.
همچنين تراکنش‌هاي اينترنتبانک اقتصادنوين نيز در پايان جشنواره فرابانک نوين نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود 4.5 برابر شده است.

همزمان با عيد سعيد غدير خم جوايز ارزشمند برندگان نيک انديش جشنواره فرا بانک‌نوين اهدا شد

همزمان با عيد سعيد غدير خم جوايز ارزشمند برندگان نيک انديش جشنواره فرا بانک‌نوين اهدا شد
همزمان با عيد سعيد غدير خم و سالروز آغاز به کار نخستين شعبه بانک اقتصادنوين به عنوان اولين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران و طي مراسمي با حضور رئيس سازمان حفظ محيط زيست استان تهران، مشتريان، بنيانگذار، رئيس و اعضاي هيات مديره، معاونين و مديران بانک اقتصادنوين و نمايندگان قانوني، برندگان نيک انديش نخستين جشنواره "فرابانک نوين" جوايز ارزنده خود را دريافت کردند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين بانک با هدف ترويج استفاده از خدمات بانکداري الکترونيکي و کمک به کاهش آلودگي محيط زيست از طريق کاهش ترددهاي درون شهر و مسئوليت اجتماعي، نخستين جشنواره خدمات بانکداري الکترونيکي"فرابانک نوين" را برگزار کرد که در اين جشنوراه به قيد قرعه جوايز ارزنده‌اي از جمله خودرو سانتافه، سوناتا، اکسنت و جوايز نقدي به کاربران خدمات بانکداري الکترونيکي اين بانک اهدا شد.

همزمان با روز "عصاي سفيد" از همکار روشندل بانک اقتصادنوين قدرداني شد

همزمان با 23 مهر (15 اکتبر) روز "عصاي سفيد" مديرعامل و معاون اداري و پشتيباني بانک اقتصادنوين با همکار روشندل اين بانک ديدار و گفت‌وگو کردند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين ديدار حسن معتمدي مديرعامل اين بانک ضمن قدرداني از تلاش و کوشش همکار روشندل بانک اقتصادنوين، گفت: همکار روشندل بانک با تلاش و همت خود الگوي مناسبي براي همکاران بانک به شمار مي‌رود.
وي اين تلاش‌ها را ارزشمند توصيف کرد و گفت: همکار روشندل به رغم محدوديت جسمي با تمام وجود امور محوله را انجام مي‌دهد که اين مهم ستودني است.
زهرا نزل‌آبادي همکار روشندل بانک اقتصادنوين نيز در اين مراسم ضمن تشريح جزييات فعاليت واحد تلفنخانه بانک اقتصادنوين، از حسن توجه مديرعامل بانک اقتصادنوين قدرداني کرد. لازم به ذکر است زهرا نزل‌آبادي همکار روشندل بانک اقتصادنوين مسئوليت تلفنخانه ساختمان مرکزي اين بانک را بر عهده دارد.

به همت مهندس "محمد صدرهاشمي‌نژاد" اولين مجتمع آموزشي شبانه‌روزي غيردولتي خيريه کشور افتتاح شد

به همت مهندس "محمد صدرهاشمي‌نژاد" اولين مجتمع آموزشي شبانه‌روزي غيردولتي خيريه کشور افتتاح شدطي مراسمي با حضور امام جمعه شهرستان هنزا، استاندار کرمان، مديرکل آموزش و پرورش استان کرمان و جمعي از مسوولان محلي استان اولين مجتمع آموزشي شبانه‌روزي غيردولتي خيريه کشور در شهر "هنزا" افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اولين مجتمع آموزشي شبانه‌روزي غيردولتي خيريه کشور با نام "مدرسه زندگي" به همت سيد "محمد صدرهاشمي‌نژاد" راه‌اندازي و افتتاح شد.
رئيس هيئت مديره بنياد خيريه صدرهاشمي‌نژاد در آئين افتتاح اين مجتمع آموزشي گفت: نخستين حلقه زنجيره مدارس شبانه‌روزي براي حمايت از دانش‌آموزان باهوش و بي‌بضاعت در منطقه هنزا از توابع شهرستان رابر استان کرمان احداث شد و دانش‌آموزان بي‌بضاعت و با استعداد اين منطقه از امکانات زندگي و تحصيلي رايگان بهره‌مند مي‌شوند.
وي گفت: تاکنون در فاز اول مجتمع مدارس زندگي بالغ بر 15 ميليارد تومان هزينه و 15 ميليارد تومان ديگر براي اتمام مجتمع برآورد شده که مهرماه 94 فاز دوم بهره‌برداري خواهد شد. بنيانگذار مؤسسه خيريه فرهنگي آموزشي صدرهاشمي‌نژاد گفت: برنامه ما در احداث مجتمع‌هاي آموزشي فرهنگي در تمام استان‌هاي کشور است.

شعب منتخب بانک اقتصادنوين در تهران سکه نيکل توزيع مي‌کنند

بانک اقتصادنوين به عنوان بانک عامل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران سکه‌هاي نيکل (پول خرد) توزيع مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، پنج شعبه اين بانک در تهران انواع سکه‌هاي نيکل توزيع مي‌کنند که علاقه‌مندان مي‌توانند با مراجعه به اين شعب نسبت به دريافت سکه مورد نياز خود اقدام کنند.
شعب اسلامشهر، شهرري، بازار، فلکه دوم تهرانپارس و ميدان ونک شعب منتخب بانک اقتصادنوين هستند که انواع سکه نيکل توزيع مي‌کنند.

برندگان نيک انديش جشنواره "فرابانک نوين" عيد غدير معرفي مي‌شوند

برندگان نيک انديش جشنواره "فرابانک نوين" عيد غدير معرفي مي‌شوندبانک اقتصادنوين در اطلاعيه‌اي ضمن قدرداني از مشارکت هموطنان عزيز در جشنواره فرابانک نوين اعلام کرد، مهلت حضور در جشنواره فرابانک نوين همزمان با عيد سعيد قربان پايان يافته است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، طبق برنامه، قرعه‌کشي اين جشنواره با حضور نمايندگان سازمان‌هاي ذي‌صلاح برگزار و برندگان خوش‌شانس و نيک ‌انديش اين جشنواره طي مراسمي همزمان با عيد سعيد غدير خم معرفي خواهند شد.
بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي کشور با هدف ترغيب هموطنان به استفاده از خدمات بانکداري الکترونيکي، جشنواره خدمات بانکداري الکترونيکي فرابانک نوين را برگزار کرد که اين جشنواره با استقبال چشمگير هموطنان عزيز در سراسر کشور همراه بود.
ابن بانک در جشنواره فرابانک نوين به مشترياني که از خدمات بانکداري الکترونيکي بانک اقتصادنوين شامل موبايلبانک، اينترنتبانک، اينترنتبانک همراه، تلفنبانک، خودپرداز و پايانه‌هاي شعبه‌اي استفاده کردند هداياي ارزنده‌اي به قيد قرعه اعطا مي‌کند که خودروي سانتافه، سوناتا، اکسنت و جوايز نقدي از جمله جوايز ارزشمند اين جشنواره است.

معرفي توانمندي و خدمات شرکت ليزينگ اقتصادنوين در چهاردهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت

معرفي توانمندي و خدمات شرکت ليزينگ اقتصادنوين در چهاردهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعتشرکت ليزينگ اقتصادنوين با حضور در چهاردهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت که از روز دوشنبه 14 تا 17 مهرماه در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار مي‌شود، توانمندي‌ها و محصولات جديد خود را معرفي مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در راستاي سياست‌هاي متنوع‌ سازي محصولات و خدمات در بانک اقتصادنوين، شرکت ليزينگ اقتصادنوين نيز خدمات تامين مالي خود را به حوزه‌هاي متنوعي اختصاص داده است که تامين مالي خريد خودروهاي سواري هوندا، ولکس، ولوو، فولکس، هيوندايي، کيا و تويوتا از آن جمله است.
همچنين اين شرکت تامين مالي خريد انواع خودروهاي سنگين (اسکانيا، رنو، جک، فاو)، ماشين‌آلات و تجهيزات صنعتي، انواع ماشين‌آلات راهسازي و معدني با برند هيوندايي، ماشين‌آلات توليد و بسته‌بندي موادغذايي، آشاميدني، دارويي، آرايشي و بهداشتي، ماشين‌آلات کشاورزي و دامپروري، تجهيزات پزشکي و بيمارستاني، لوازم خانگي و تجهزات الکترونيکي، ماشين‌آلات چاپ و بسته‌بندي، دفاتر کار اداري ويژه پزشکان و وکلا و ماشين‌آلات و تجهيزات صنعتي عمومي در بخش ليزينگ سبز با موضوع بهينه‌سازي مصرف سوخت و انرژي، ماشين‌آلات بازيافت و تجهيزات جلوگيري از آلودگي هوا، توسعه داده و چگونگي اعطاي تسهيلات براي خريداران اين نوع توليدات صنعتي را در نمايشگاه به بازديد کنندگان و صنعتگران معرفي مي‌کند.
بازديد از چهاردهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت از ساعت 9 الي 17 روزهاي 14 تا 17 مهرماه براي عموم آزاد و شرکت ليزينگ اقتصادنوين در سالن شماره 35 آماده ميزباني از علاقمندان و صنعتگران و توليدکنندگان در بخش‌هاي مربوطه خواهد بود.

13 مهر؛ آخرين مهلت حضور در جشنواره فرابانک نوين بانک اقتصادنوين

13 مهر؛ آخرين مهلت حضور در جشنواره فرابانک نوين بانک اقتصادنوينعلاقه‌مندان حضور در قرعه‌کشي جشنواره فرابانک نوين بانک اقتصادنوين تا پايان روز يک‌شنبه 13 مهر 93 فرصت دارند تا با استفاده از ابزارهاي بانکداري الکترونيکي اين بانک شانس خود را براي برندن شدن در اين جشنواره افزايش دهند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين اين بانک با هدف ترغيب هموطنان به استفاده از خدمات الکترونيکي، جشنواره خدمات بانکداري الکترونيکي "فرابانک نوين" را برگزار کرده است که پايان روز يک‌شنبه 13 مهرماه آخرين مهلت حضور در اين جشنواره مي‌باشد.
بر اين اساس علاقه‌مندان حضور در اين جشنواره تا پايان اين روز فرصت دارند تا با استفاده از خدمات بانکداري الکترونيکي بانک اقتصادنوين شانس خود را براي برنده شدن جوايز ارزنده اين جشنواره افزايش دهند.
بر اساس اين گزارش موبايلبانک، اينترنتبانک، اينترنتبانک همراه، تلفنبانک، خودپرداز و پايانه‌هاي شعبه‌اي از جمله خدمات اين بانک است که هموطنان عزيز مي‌توانند با استفاده از اين خدمات امتياز بيشتري کسب کنند.

رشد 17 درصدي کاربران چهار خدمت الکترونيکي بانک اقتصادنوين تا پايان شهريور 93

در ادامه رشد کاربران خدمات بانکداري الکترونيکي بانک اقتصادنوين تعداد استفاده‌ کنندگان از چهار خدمت الکترونيکي اين بانک در پايان شهريور ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل بيش 17 درصد رشد کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، تعداد کاربران خدمات تلفن بانک، اينترنت بانک، پيام کوتاه بانکي و موبايل بانک اقتصادنوين در پايان شهريور ماه از مرز 2 ميليون و 970 هزار نفر گذشت که نسبت به تعداد کاربران اين چهار خدمت در مدت مشابه سال گذشته، بيش از 17 درصد رشد نشان مي‌دهد.
بانک اقتصادنوين به تازگي و با هدف ترغيب هموطنان به استفاده از ابزار خدمات الکترونيکي اين بانک جشنواره خدمات بانکداري الکترونيکي "فرابانک نوين" را برگزار کرد که اين جشنواره تا پايان روز يک‌شنبه 13 مهرماه همزمان با عيد سعيد قربان ادامه دارد و علاقه مندان حضور در اين جشنواره تا پايان زمان جشنواره مهلت دارند تا با استفاده از خدمات الکترونيکي اين بانک شانس خود را براي برنده شدن جوايز ارزنده اين جشنواره افزايش دهند.

بهينه‌سازي ارتباط مخابراتي بانک اقتصادنوين با بانک مرکزي

با هدف بهبود کيفيت خدمات بانکي، سامانه مخابراتي بانک اقتصادنوين با بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، بهسازي مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به همين منظور دسترسي به خدمات بانک اقتصادنوين در بامداد روز سه‌شنبه 8 مهرماه 1393 به مدت دو ساعت با اختلال مواجه خواهد بود.
بر اين اساس خدمات اين بانک از دقيقه يک بامداد سه‌شنبه 8 مهرماه تا ساعت 2 بامداد همين روز با اختلال مواجه خواهد بود. خدمات اين بانک ساعت 2 و 1 دقيقه بامداد اين روز به روال عادي باز خواهد گشت.

باشگاه "مشتريان نوين" کارگزاري تامين سرمايه نوين راه‌اندازي شد

باشگاه "مشتريان نوين" کارگزاري تامين سرمايه نوين راه‌اندازي شدبا هدف افزايش رضايت‌مندي مشتريان و طرح مشتري مداري شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين، باشگاه "مشتريان نوين" اين شرکت راه‌اندازي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين از اين پس مشتريان اين شرکت به صورت آنلاين مي‌توانند از طريق سايت به آدرس www.nibb.ir نسبت به معامله سهام اقدام کنند و از اعتبار جهت افزايش ميزان تراکنش ماهانه و به نسبت آن، افزايش ميزان امتيازات خود در باشگاه مشتريان بهره‌مند گردند.
ايده راه‌اندازي باشگاه مشتريان نوين طبق نظرسنجي‌هاي صورت گرفته از مشتريان کارگزاري‌ها در دستور کار اين شرکت قرار گرفت که بر اين اساس جوايزي براي معامله‌گران آنلاين در نظر گرفته خواهد شد. بر اين اساس پيش‌بيني‌ها به گونه‌اي صورت گرفته که بسته‌هاي جوايز متناسب با نياز سهامداران در بازار سرمايه انتخاب شود.
مطابق با شرايط طرح، به ازاي هر 10 ميليون ريال معامله آنلاين يک امتياز در نظر گرفته مي‌شود که براساس ميزان کارکرد مشتري، جوايز خاصي مطابق جدول پيوست در اختيار مشتري قرار مي‌گيرد.
  جشنواره پائيزي کارگزاري تامين سرمايه نوين (Size = 324328 Byte, Downloads = 356)

معرفي مديرعامل بانک اقتصادنوين به عنوان مدير شايسته ملي

معرفي مديرعامل بانک اقتصادنوين به عنوان مدير شايسته مليطي مراسمي و همزمان با برگزاري کنفرانس مدير شايسته ملي نشان مدير"شايسته ملي" به مديرعامل بانک اقتصادنوين اعطا شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين همايش مدير شايسته ملي با هدف استقرار شايسته سالاري در بنگاه‌هاي اقتصادي ايران، تبيين ابعاد مختلف مديريت جهادي و ارج گذاشتن به تجربيات بزرگان و پيشکسوتان مديريت ايران در چهار محور تعالي منابع انساني، نوآوري و خلاقيت، اثربخشي و بهرورزي و تفکر استراتژيک و معرفي مديران شايسته برگزار شد که در پايان با بررسي‌هاي به عمل آمده تنديس ويژه کنفرانس به حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين به عنوان مدير شايسته ملي اهدا شد.
اين همايش با حضور بيش از 100 مدير فعال در حوزه‌هاي مختلف همچون بانک و صنايع توليدي برگزار شد و پس از بررسي معيارهاي مختلف نشان مدير شايسته ملي به برخي از مديران فعال اعطا گرديد.
حسن معتمدي از مديران با سابقه نظام بانکي و داراي بيش از 35 سال سابقه در عرصه بانکداري کشور مي‌باشد. وي با تحصيلات MBA از آمريکا بعنوان بورسيه بانک مرکزي به خدمت آن بانک درآمد. معاونت و رياست ادارات بين‌الملل و نظارت ارز بانک مرکزي، عضويت هيات مديره بانک تجارت، مشاور رياست کل بانک مرکزي، مديرکل سياست‌ها و مقررات ارزي بانک مرکزي، مديرکل نظارت بر بانک‌ها و موسسات اعتباري بانک مرکزي، عضو و رئيس هيات مديره شرکت‌ها از جمله: سرمايه‌گذاري ملي ايران و بيمه نوين، عضويت در کميسيون‌ها و کميته‌هاي تخصصي بانک مرکزي و رئيس کميته پولي بانکي و بيمه مجمع تشخيص مصلحت نظام و قائم مقام بانک اقتصادنوين از جمله سوابق اجرايي مديرعامل بانک اقتصادنوين است.

صفحه: بعدي 1

تعداد اقلام اطلاعاتي در اين بخش : 921
درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

  اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي
اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
سامانه فرابانک نوين
موبايل بانک
برندگان جشنواره فرابانک نوين
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
 خدمات بانكداري الكترونيكي
امور سهامداران
مركز ارتباط نوين
  معاملات برخط سهام
نقشه جغرافيايي شعب
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
شارژ مستقيم سيم كارت اعتباري
باشگاه پذيرندگان نوين
 كميته ايراني اتاق بازرگاني بين‌المللي
 پليس فتا
 برنامه جهاني غذا
 آمار بازديدكنندگان