PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1396/1/6

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
پيام نوروزي جناب آقاي سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد

بنام يزدان پاک و پروردگار خوبي‌ها
فرا رسيدن سال نو را به به فرزندان عزيزم در بانک اقتصادنوين و شرکت‌هاي تابعه و همکاران خوبم در همه شرکت‌ها در سرتاسر ايران و دنيا تبريک مي‌گويم. برايشان سالي پر از خير و برکت، سلامتي و شادماني براي خودشان و خانواده هايشان آرزو مي‌کنم. اميدوارم که از گذشته‌ها درس بگبريم؛ مثل هر سال با نو شدن سال، فکر و انديشه تازه‌اي، حرکت تازه‌اي را در سازمان خود، در شرکت‌هاي خود، در مجموعه‌هاي خود و حتي در خانواده خود آغاز کنيم؛ سالي که پربار تر از سال قبل باشد.
من فکر مي‌کنم و اميدوارم که سال 96 براي بانک اقتصادنوين و زيرمجموعه‌هاي آن سال خيز دوباره‌اي به سوي پيشرفت و موفقيت هر چه بيشتر از گذشته باشد. ما سعي کرديم در سال 95، مقدمات و شرايطي را که اين خيز، جهش و حرکت در سال 96 انجام بشود، مهيا شود. به اميد اينکه نتيجه آنچه را که در سال 95 به کمک همکاران عزيز مان فراهم و آماده کرده‌ايم، در سال 96 به بار بنشيند و نتيجه اين تغييرات، تحولات و پيشرفت‌ها را همه همکاران بانک اقتصادنوين در پايان سال شاهد باشند و جشن بگيرند. در پايان مجددا آغاز سال نو را به يکايک عزيزانم در بانک اقتصادنوين، شرکت‌هاي وابسته، خانواده‌هاي اين عزيزان از صميم قلب تبريک مي‌گويم و برايشان سالي و سالياني سرشار از سلامتي، شادي و تندرستي آرزو مي‌کنم. انشالا که همه موفق باشيد.
محمد صدرهاشمي‌نژاد
موسس و بنيانگذار بانک اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي علي اصغر سفري

بنام خداي بهار آفرين      بهار آفرين را هزار آفرين
دوستان و عزيزان خوبم؛
سلام و وقت به خير
واقعا چه افسانه زيبايي است! آغاز سال نو با آغاز بهار، با طلوع طراوت، سرسبزي و شادابي طبيعت!
بايد که به اين حسن انتخاب و سليقه پدران و نياکامان بباليم و افتخار کنيم. انتخابي که رويش و نوزايي طبيعت را نماد و نمونه تحول، سازندگي، حرکت و پويايي دانسته و نوروز ناميده است.
نورزو تجديد خاطره بزرگي است: خاطره خويشاوندي انسان با طبيعت. هر سال آن فرزند فراموش کار که، سرگرم کارهاي مصنوعي و ساخته‌هاي پيچيده خود، مادر خويش را از ياد مي برد، با يادآوري وسوسه آميز نوروز به دامن وي باز مي‌گردد و با او، اين بازگشت و تجديد ديدار را جشن مي‌گيرد. فرزند در دامن مادر، خود را باز مي‌يابد و مادر در کنار فرزند چهره‌اش از شادي مي‌شکفد، اشک شوق مي‌بارد و فريادهاي شادي مي‌کشد، جوان مي شود، حيات دوباره مي‌گيرد. با ديدارا يوسفش بينا و بيدار مي‌شود.
نوروز دست مردم را مي‌گيرد و از زير سقف‌ها و درهاي بسته فضاهاي خفه لاي ديوارهاي بلند و نزديک شهرها و خانه‌ها، به دامن آزاد و بيکرانه طبيعت مي‌کشاند: گرم از بهار، روشن از آفتاب، لرزان از هيجان آفرينش و آفريدن، زيبا از هنرمندي باد و باران، آراسته با شکوفه، جوانه، سبزه و معطر از بوي باران، بوي پونه، بوي خاک، شاخه‌هاي شسته، باران خورده، پاک.
در آستانه نوروز و بهار تازه، بسيار خوشحالم از اينکه توانستيم با عنايت پروردگار متعال با همراهي، همدلي و همفکري دستاوردهاي تازه و افتخارات بيشتري در کارنامه درخشان خانواده بزرگ بانک اقتصادنوين ثبت کنيم.
از شما عزيزاني که اهتمام نموديد تا اين افتخارات و دستاوردها در کارنامه بانک هميشه نوينمان ثبت شود، خاضعانه و حق شناسانه تقدير و تشکر مي‌نمايم و دست‌هاي پر مهرتان را به گرمي مي‌فشارم.
مطمئنم که تلاش موثر و مجدانه مجموعه‌اي سخت کوش، مسئوليت‌پذير و کارآمد، همه و همه نويد از روزهاي بزرگ براي اولين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران را مي‌دهند.
آغاز سال جديد و بهار پرطروات را که نشان بهره‌مندي از زندگي و نماد بهره‌وري در کار و تلاش است را به شما و خانواده گراميتان شادباش مي‌گويم و رويش جوانه‌هاي اميد و شادي را در سراي پر مهرتان و سلامتي و سعادت را براي شما و خانوده گرانقدرتان از خداوند متعال آروزمندم و اميدوارم سال پيش رو سالي باشد پر از موفقيت و بهروزي و سربلندي براي خانواده بزرگ بانک اقتصادنوين.
دوباره آمد از راه- بهار سبز و زيبا
علي اصغر سفري
مديرعامل بانک اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي سيامک دولتي

بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام.
سال جديد را خدمت همکاران عزيزم تبريک و تهنيت عرض مي‌کنم. براي همه همکاران عزيز و خانواده محترمشان آرزوي سلامتي و توفيق روزافزون دارم.
سال 95 با همه چالش‌ها و پستي و بلندي‌هايي که داشت، بحمدلله با موفقيت در بانک اقتصادنوين به پايان رسيد و در سال 96 اميدواريم که با تلاش و همراهي و همدلي همه شما عزيزان، شاهد موفقيت‌هاي بيشتري براي بانک عزيزمان، اقتصادنوين باشيم. قطع يقين بانک اقتصاد نوين به عنوان مجموعه‌اي از مجموعه اقتصادي کشور وظايفي بر عهده دارد که اگر به آن وظايف درست عمل کند، مي تواند نقش مؤثري را در بهبود وضعيت اقتصادي ميهن عزيزمان، ايران ايفا بکند. به همين دليل من توصيه مي‌کنم و تاکيد دارم که انشاالله همه همکاران ارجمندمان با يک عزم جدي فعاليتي را از ابتداي سال 96 آغاز کنند و همراه با برنامه‌هاي مديريت عالي بانک، تلاش داشته باشند که اهداف بانک را محقق کنند که بخشي از اهداف کلي اقتصادي کشور خواهد بود و اين را بايد بدانيم که تلاش و همدلي و همراهي همه عزيزان مي تواند در آينده اقتصادي کشورمان مؤثر باشد.
با تبريک مجدد سال 96 به همه شما عزيزان، اميدوار هستم با هم و براي هم بتوانيم بانک اقتصادنوين را به عنوان يک بانک موفق در کشور معرفي کينم و نقش سازندمان را در اقتصاد کشور به درستي ايفا کنيم.
پاينده و پيروز باشيد.
سيامک دولتي
رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين

با حضور رئيس کل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران برندگان دومين جشنواره نقد صنعت بانکداري با محوريت بانک اقتصادنوين معرفی شدند

با حضور رئيس کل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران برندگان دومين جشنواره نقد صنعت بانکداري با محوريت بانک اقتصادنوين معرفي شدندهمزمان با برگزاري مراسم اختتاميه دومين جشنواره "نقد صنعت بانکداري- با محوريت بانک اقتصادنوين" برگزيدگان اين جشنواره مورد قدرداني قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مراسم اختتاميه اين جشنواره با حضور رئيس کل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، جمعي از مديران عامل بانک‌هاي دولتي و خصوصي، اعضاي هيات مديره، مديرعامل، معاونين، مديران و رساي شعب بانک اقتصادنوين و مديران عامل شرکت‌هاي وابسته اين بانک، اعضاي شوراي داوري و نمايندگان رسانه‌هاي گروهي برگزار شد.
در اين مراسم رئيس کل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران ضمن ابراز خوشحالي از حضور در دومين جشنواره نقد صنعت بانکداري با محوريت بانک اقتصادنوين و ابراز اميدواري براي استمرار برگزاري اين جشنواره از بانک اقتصادنوين براي اين ابتکار عمل ارزشمند و استمرار آن قدرداني کرد و گفت: برگزاري اين جشنواره فضاي مناسبي را براي شناخت مسايل و مشکلات حاکم بر نظام بانکي فراهم مي‌کند و در چنين شرايطي مي‌توان راهکار مناسب را براي حل اين مشکلات و معضلات پيدا کرد.

اعلام شعب كشيك نوروزي بانک اقتصادنوين

شعب کشيک بانک اقتصادنوين در تعطيلات نوروز آماده ارايه خدمت به هم‌وطنان عزيز خواهند بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شعب منتخب اين بانک در تهران و شهرستان‌ها روزهاي دوم و سوم فروردين 1396 مفتوح بوده و آماده ارايه خدمت به مشتريان گرامي هستند.
شعب منتخب نوروزي اين بانک در اين دو روز از ساعت 9 صبح الي 13 آماده ارايه خدمت به مشتريان مي باشند.
شعب تئاتر شهر، تجريش، تهرانپارس، سعادت آباد، صادقيه، فاطمي، ميدان نبوت، نازي آباد، ونک و ميدان هفت تير به عنوان شعب منتخب تهران بانک اقتصادنوين در تعطيلات نوروز مفتوح هستند.
همچنين شعب ارتش تبريز، سرداران اروميه، ميدان‌آزادي اصفهان، گلشهر کرج، امام بوشهر، احمدآباد مشهد، کيانپارس اهواز، زند شيراز، ميدان آزادي قزوين، بلوار امين قم، بلوار پاسدران سنندج، بانه، بلوار جمهوري کرمان، گرگان، گلسار رشت، فرهنگ ساري، طبرسي بابل، آمل، نور، شهيد نظري بندرعباس، شريعتي همدان، مطهري يزد و مرکز تجاري کيش نيز به عنوان شعب شهرستان اين بانک در تعطيلات نوروز 1396 آماده ارايه خدمت به مشتريان بانک اقتصادنوين خواهند بود.

افزایش سقف برداشت از خودپردازهای بانک اقتصادنوین

در آستانه سال جديد و به منظور تسهيل ارايه خدمات به هموطنان عزيز، سقف مبلغ برداشت روزانه وجه نقد از خودپردازهاي بانک اقتصادنوين افزايش يافت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اساس مجوز بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران سقف مبلغ برداشت وجه نقد از طريق دستگاه‌هاي خودپرداز بانک اقتصادنوين از 2 ميليون ريال به 5 ميليون ريال افزايش يافت.
بر اين اساس، در راستاي ارائه خدمات مطلوب و افزايش ميزان رضايت‌مندي مشتريان، از 25 اسفند تا 15 فروردين 1396، برداشت وجه نقد تا مبلغ 5 ميليون ريال براي دارندگان کارت‌هاي نقدي بانک اقتصادنوين از طريق دستگاه‌هاي خودپرداز اين بانک امکان‌پذير مي‌باشد.

در آستانه ميلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) چهارمين دوره جشنواره کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين برگزار مي‌شود

در آستانه ميلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) چهارمين دوره جشنواره کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين برگزار مي‌شود در آستانه ميلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) و عيد سعيد نوروز، چهارمين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين برگزار مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين بانک با هدف ترويج فرهنگ استفاده از کارت هديه به جاي هديه نقدي و ارزش آفريني براي مشتريان، اقدام به برگزاري جشنواره قرعه‌کشي کارت‌هاي هديه بصورت فصلي نموده و جوايز ارزشمندي را به قيد قرعه به دارندگان کارت هديه اين بانک اهدا مي‌کند.
در اين جشنواره به ازاي هر 250 هزار ريال مانده کارت هديه در هر روز ،يک امتياز براي دارنده کارت هديه منظور خواهد شد.
دارندگان کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين مي‌توانند براي آگاهي از امتيازات، نتيجه قرعه کشي و يا سفارش کارت هديه با طرح، عکس و متن دلخواه خود به سايت "مي‌کارت" به آدرس micard.enbank.ir مراجعه نمايند.

بانک اقتصادنوين؛ جايزه برترين بانک در شبکه‌هاي اجتماعي جشنواره "بانک محبوب من" را کسب کرد

بانک اقتصادنوين؛ جايزه برترين بانک در شبکه‌هاي اجتماعي جشنواره "بانک محبوب من"  را کسب کردبانک اقتصادنوين در سومين جشنواره سالانه "بانک محبوب من"، جايزه برترين بانک در شبکه‌هاي اجتماعي جشنواره بانک محبوب من را کسب کرد.
به گزارش اداره روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در مراسم اختتاميه اين جشنواره که در دانشکده مديريت دانشگاه تهران برگزار شد، بانک اقتصادنوين در نظرسنجي‌هاي صورت گرفته از مشتريان بانک‌ها در اين بخش به عنوان بانک برتر معرفي شد.
گفتني است، جشنواره "بانک محبوب من" با هدف تعيين محبوب‌ترين بانک‌ها از نظر مشتريان شبکه بانکي از "اول دي ماه تا 6 بهمن ماه (به مدت 36 روز) برگزار شد و طي آن بيش از 50 هزار مشتري بانکي با امتيازدهي به بانک موردعلاقه‌شان، بانک‌هاي محبوب را انتخاب کردند.
بانک اقتصادنوين با توجه به گسترش رو به رشد کاربران ابزارهاي نوين ارتباطي و شبکه‌هاي اجتماعي در طي سال‌هاي اخير حضور موثري در اين بخش داشته و اين حضور موثر به گونه‌اي بوده که مورد توجه مخاطبان و مشتريان شبکه بانکي قرار گرفته به طوري که اين توجه موجب شد بانک اقتصادنوين در اين بخش جشنواره "بانک محبوب من" به عنوان بانک برتر معرفي شود.

انتشار اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری (عام ) توسط بانک اقتصادنوين

بانک اقتصادنوين اوراق گواهي سپرده مدت‌دار، ويژه سرمايه‌گذاري (عام) مرحله بيست و يکم را از روز بيست و يکم اسفند ماه 1395 لغايت 26 اسفند ماه 1395 به مدت شش روز منتشر مي‌کند. اين اوراق يکساله، معاف از ماليات و مبالغ آن ضريبي از يک ميليون ريال با نرخ سود علي‌الحساب 15.5 درصد سالانه است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اوراق گواهي سپرده مدت‌دار، ويژه سرمايه‌گذاري (عام) بانک اقتصادنوين الکترونيکي و بانام، قابل انتقال به غير، همراه با قابليت بازخريد قبل از سررسيد نزد شعب بانک اقتصادنوين با نرخ 13.5 درصد سالانه مي‌باشد.
همچنين مقاطع پرداخت سود علي‌الحساب اين اوراق ماهانه بوده و تضمين پرداخت اصل و سودهاي علي‌الحساب آن توسط بانک اقتصادنوين صورت مي‌گيرد.

شعب منتخب بانک اقتصادنوين در شهر تهران اسکناس نو توزيع مي‌کنند

8 شعبه بانک اقتصادنوين در شهر تهران در آستانه سال جديد اسکناس نو توزيع مي‌کنند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شعب منتخب اين بانک در شهر تهران از 22 تا 26 اسفند ماه اسکناس‌هاي نو توزيع مي‌کنند. علاقه‌مندان براي دريافت اسکناس‌هاي نو مي‌توانند با مراجعه به اين شعب نسبت به دريافت اسکناس مورد نياز خود اقدام نمايند.
همچنين بانک اقتصادنوين با هدف تسهيل شرايط توزيع اسکناس نو به هم‌وطنان عزيز نسبت به تجهيز خودپردازهاي منتخب اين بانک در شهر تهران به اسکناس نو اقدام کرده است.
آدرس شعب مذکور به شرح زير مي‌باشد:

رديف

نام شعبه

آدرس 

1

پاسداران خيابان پاسداران - نبش بوستان دهم

2

رسالت بزرگراه رسالت - بعد از 16 متري دوم - مجديه جنوبي - قبل از خيابان کرمان جنوبي - پلاک 888

3

شهران شهران - بين فلکه دوم و سوم 

4

جنت‌آباد خيابان جنت‌آباد جنوبي - پايين‌تر ار چهارباغ - مجتمع سمرقند 

5

ونک خيابان وليعصر - بالاتر از ميدان ونک - نبش کوچه دامن افشار  

6

نازي‌آباد بلوار شهيد رجايي - نازي‌آباد - ابتداي خيابان مداين - پلاک 312 

7

شهرري شهرري - ابتداي خيابان 24 متري رازي - جنب پارکينگ بهزاد - پلاک 391 

8

آيت‌اله کاشاني بلوار آيت‌اله کاشاني - روبروي پمپ بنزين - پلاک 150 

صفحه: بعدي 1

تعداد اقلام اطلاعاتي در اين بخش : 1243
درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
آپارات بانک اقتصاد نوين   اينستاگرام بانک اقتصاد نوين   تلگرام بانک اقتصاد نوين
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
جشنواره کارت هديه
جشنواره نقد صنعت بانکداري با محوريت بانک اقتصادنوين
فروش آنلاين کارت هديه
بيمه سپرده‌گذاران
سامانه فرابانک نوين
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
موبايل بانک
 خدمات بانكداري الكترونيكي
 باشگاه وفاداري نوين
مناقصه و مزايده‌هاي بانک
امور سهامداران
شرکت ارتباطات آواي سلام مهر نوين
گاري نوين
  معاملات برخط سهام
نقشه جغرافيايي شعب
 پليس فتا
 آمار بازديدكنندگان