PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1396/2/10

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
به همت بانک اقتصادنوين و همزمان با روز جهاني زمين پاک حاشيه رودخانه جاجرود پاکسازي شد

به همت بانک اقتصادنوين و همزمان با روز جهاني زمين پاک حاشيه رودخانه جاجرود پاکسازي شددر آستانه 3 ارديبهشت روز جهاني زمين پاک (22 آوريل)، به همت بانک اقتصادنوين و در راستاي ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي، حاشيه رودخانه جاجرود در پارک ملي "خجير" با حضور رئيس سازمان حفاظت محيط زيست، معاون رئيس جمهور در امور زنان و خانواده و مديران و کارکنان بانک اقتصادنوين از زباله پارکسازي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصاد نوين، در اين مراسم که با حضور معصومه ابتکار معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان محيط زيست و شهيندخت ملاوردي معاون رئيس جمهور در امور زنان و خانواده و تني چند از مديران، معاونان و کارکنان اين بانک صبح روز جمعه، يکم ارديبهشت برگزار شد، دکتر ابتکار با اشاره به همکاري بسيار خوب بانک اقتصادنوين در ارتقاي شاخص‌هاي محيط زيست در عرصه‌هاي مختلف، به نقش بنگاه‌هاي اقتصادي در اين زمينه اشاره کرد و گفت: نقش بنگاه‌هاي اقتصادي در پيشبرد و بهبود وضعيت محيط زيست محوري و تعيين کننده است.
وي اظهار داشت: اقتصاد سبز، رشد سبز را در پي دارد، شعار امسال بنابر گفته مقام معظم رهبري "اقتصاد مقاومتي - اشتغال و توليد" است، بنابراين رشد اقتصاد بايد سبز باشد تا بتواند اشتغال سبز ايجاد کند؛ يعني مشاغلي که هم به رشد اقتصادي کمک کنند و هم منجر به بهبود شاخص‌هاي زيست محيطي و کاهش تخريب‌ها و آلودگي‌ها محيطي شوند.

شعبه سعدي اردبيل بانک اقتصادنوين به شعبه امام خميني (ره) اردبيل منتقل گرديد

با مجوز بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و با هدف بهينه سازي خدمات شبکه شعب، شعبه سعدي اردبيل بانک اقتصادنوين از روز شنبه 2 ارديبهشت ماه 1396 به شعبه امام خميني (ره) اردبيل منتقل گرديد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، از اين پس مشتريان شعبه سعدي اردبيل جهت دريافت خدمات از بانک اقتصادنوين مي‌توانند به شعبه خيابان امام خميني (ره) اردبيل اين بانک به آدرس اردبيل، خيابان امام خميني (ره)، چهار راه امام، نبش خيابان سرچشمه مراجعه کنند.
کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط نوين با شماره 48031000-021 در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوي سوالات مشتريان در اين خصوص هستند.

بازديد سرپرست منطقه هفت استان‌هاي بانک اقتصادنوين از پرديس نوين 2 در منطقه کوت عبدالله اهواز

بازديد سرپرست منطقه هفت استان‌هاي بانک اقتصادنوين از پرديس نوين 2 در منطقه کوت عبدالله اهوازدر ادامه ايفاي مسئوليت اجتماعي، بانک اقتصادنوين پرديس نوين 2 را در استان خوزستان در دست احداث دارد که اين پرديس به زودي به بهره‌برداري خواهد رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، همزمان با آغاز فصل بهار و به منظور آگاهي از روند احداث اين پرديس عليرضا قادري سرپرست منطقه 7 استان‌هاي اين بانک به همراه جمعي از مسئولان استاني از روند احداث پرديس نوين 2 در منطقه کوت عبدالله شهر اهواز بازديد کردند.
احداث پرديس نوين 2 در استان خوزستان بر اساس تفاهم‌نامه منعقده ميان بانک اقتصادنوين و صندوق ملي محيط زيست در منطقه کوت عبدالله شهر اهواز انجام مي‌شود که تاثير مستقيمي در بهبود شرايط اقليمي اين منطقه خواهد داشت.
بر اساس اين تفاهم‌نامه بانک اقتصادنوين 15 هزار اصله درخت در منطقه کوت عبدالله اهواز غرس مي‌کند.
بانک اقتصادنوين پيش از اين نيز در سال 94 بوستان پرديس نوين را در پارک طبيعت پرديسان تهران با حضور رئيس کل بانک مرکزي و رئيس سازمان حفاظت محيط زيست و مشارکت اين سازمان افتتاح کرده بود، که در ادامه اين رويکرد، دومين پرديس نوين در منطقه کوت عبدلله شهر اهواز با هدف بهبود وضعيت هواي منطقه احداث مي‌شود.

اهداي تجهيزات پزشکي به بيمارستان شهداي تجريش توسط بانک اقتصادنوين

اهداي تجهيزات پزشکي به بيمارستان شهداي تجريش توسط بانک اقتصادنوينبه مناسبت سالروز ولادت امام علي (ع) بانک اقتصادنوين يک دستگاه الکتروشوک را به بيمارستان شهداي تجريش اهدا کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، همزمان با ولادت مولاي متقيان حضرت علي (ع) بانک اقتصادنوين در راستاي ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي‌اش در حوزه سلامت و بهداشت، يک دستگاه الکتروشوک را به بخش استريو تاکسي بيمارستان شهداي تجريش اهدا کرد.
دکتر غلامرضا محسني رئيس بيمارستان شهداي تجريش ضمن قدرداني از اين حرکت خداپسندانه بانک گفت: اين اقدام نشان از عملکرد مثبت بانک اقتصادنوين در امور خيريه و ايفاي مسئوليت در قبال جامعه است؛ چرا که باعث نجات جان بسياري از بيماران مي‌شود که اين اقدام هم خوشايند و هم اثرگذار است.
رئيس بيمارستان شهداي تجريش گفت: بانک اقتصادنوين اولين بانک خصوصي است که در زمينه کمک به اين بيمارستان اقدام کرده و اميدواريم کماکان حمايت اين بانک معتمد و بزرگ را براي ساير بخش‌هاي نيازمند داشته باشيم.

اعلام ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در شش ماه نخست سال 1396

ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين از 14 فروردين ماه 1396 تغيير كرد.
به گزارش روابط عمومي بانك اقتصادنوين، با هدف تسهيل ارايه خدمت به هموطنان عزيز و رفاه مشتريان، ساعت كار شعب اين بانك در شش ماه نخست با تغيير همراه خواهد بود که اين تغيير ساعت با توجه به شرايط اقليمي به تناسب با سبک زندگي متفاوت مي‌باشد.
بر اين اساس و با توجه به تغيير ساعت رسمي کشور، ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در شهرهاي تهران، کرج، اصفهان، شيراز، مشهد و تبريز در شش ماه نخست سال جاري براي مشتريان در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 16 و در روزهاي پنج‌شنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 13 خواهد بود.
ساعت کار شعب بانك اقتصادنوين در شش ماهه نخست سال 1396 در ساير شهرها براي مشتريان در روزهاي شنبه تا چهارشنبه در نوبت صبح از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 14 و در نوبت عصر از ساعت 17 تا 19 و در روزهاي پنج‌شنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 13 خواهد بود.
هموطنان عزيز براي کسب اطلاعات بيشتر در خصوص ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين مي‌توانند با مرکز ارتباط نوين با شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.

پيام نوروزي جناب آقاي سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد

بنام يزدان پاک و پروردگار خوبي‌ها
فرا رسيدن سال نو را به فرزندان عزيزم در بانک اقتصادنوين و شرکت‌هاي تابعه و همکاران خوبم در همه شرکت‌ها در سرتاسر ايران و دنيا تبريک مي‌گويم. سالي پر از خير و برکت، سلامتي و شادماني براي خودشان و خانواده‌هايشان آرزو مي‌کنم. اميدوارم که از گذشته‌ها درس بگيريم؛ مثل هر سال با نو شدن سال، فکر و انديشه تازه‌اي، حرکت تازه‌اي را در سازمان خود، در شرکت‌هاي خود، در مجموعه‌هاي خود و حتي در خانواده خود آغاز کنيم؛ سالي که پربار تر از سال قبل باشد.
من فکر مي‌کنم و اميدوارم که سال 96 براي بانک اقتصادنوين و زيرمجموعه‌هاي آن سال خيز دوباره‌اي به سوي پيشرفت و موفقيت هر چه بيشتر از گذشته باشد. ما سعي کرديم در سال 95، مقدمات و شرايطي را که اين خيز، جهش و حرکت در سال 96 انجام بشود، مهيا شود. به اميد اينکه نتيجه آنچه را که در سال 95 به کمک همکاران عزيز مان فراهم و آماده کرده‌ايم، در سال 96 به بار بنشيند و نتيجه اين تغييرات، تحولات و پيشرفت‌ها را همه همکاران بانک اقتصادنوين در پايان سال شاهد باشند و جشن بگيرند. در پايان مجددا آغاز سال نو را به يکايک عزيزانم در بانک اقتصادنوين، شرکت‌هاي وابسته، خانواده‌هاي اين عزيزان از صميم قلب تبريک مي‌گويم و برايشان سالي و سالياني سرشار از سلامتي، شادي و تندرستي آرزو مي‌کنم. انشاالله که همه موفق باشيد.
محمد صدرهاشمي‌نژاد
موسس و بنيانگذار بانک اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي علي اصغر سفري

بنام خداي بهار آفرين      بهار آفرين را هزار آفرين
دوستان و عزيزان خوبم؛
سلام و وقت به خير
واقعا چه افسانه زيبايي است! آغاز سال نو با آغاز بهار، با طلوع طراوت، سرسبزي و شادابي طبيعت!
بايد که به اين حسن انتخاب و سليقه پدران و نياکانمان بباليم و افتخار کنيم. انتخابي که رويش و نوزايي طبيعت را نماد و نمونه تحول، سازندگي، حرکت و پويايي دانسته و نوروز ناميده است.
نوروز تجديد خاطره بزرگي است: خاطره خويشاوندي انسان با طبيعت. هر سال آن فرزند فراموش کار که، سرگرم کارهاي مصنوعي و ساخته‌هاي پيچيده خود، مادر خويش را از ياد مي برد، با يادآوري وسوسه آميز نوروز به دامن وي باز مي‌گردد و با او، اين بازگشت و تجديد ديدار را جشن مي‌گيرد. فرزند در دامن مادر، خود را باز مي‌يابد و مادر در کنار فرزند چهره‌اش از شادي مي‌شکفد، اشک شوق مي‌بارد و فريادهاي شادي مي‌کشد، جوان مي شود، حيات دوباره مي‌گيرد. با ديدار يوسفش بينا و بيدار مي‌شود.
نوروز دست مردم را مي‌گيرد و از زير سقف‌ها و درهاي بسته فضاهاي خفه لاي ديوارهاي بلند و نزديک شهرها و خانه‌ها، به دامن آزاد و بيکرانه طبيعت مي‌کشاند: گرم از بهار، روشن از آفتاب، لرزان از هيجان آفرينش و آفريدن، زيبا از هنرمندي باد و باران، آراسته با شکوفه، جوانه، سبزه و معطر از بوي باران، بوي پونه، بوي خاک، شاخه‌هاي شسته، باران خورده، پاک.
در آستانه نوروز و بهار تازه، بسيار خوشحالم از اينکه توانستيم با عنايت پروردگار متعال با همراهي، همدلي و همفکري دستاوردهاي تازه و افتخارات بيشتري در کارنامه درخشان خانواده بزرگ بانک اقتصادنوين ثبت کنيم.
از شما عزيزاني که اهتمام نموديد تا اين افتخارات و دستاوردها در کارنامه بانک هميشه نوينمان ثبت شود، خاضعانه و حق شناسانه تقدير و تشکر مي‌نمايم و دست‌هاي پر مهرتان را به گرمي مي‌فشارم.
مطمئنم که تلاش موثر و مجدانه مجموعه‌اي سخت کوش، مسئوليت‌پذير و کارآمد، همه و همه نويد از روزهاي بزرگ براي اولين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران را مي‌دهند.
آغاز سال جديد و بهار پرطروات را که نشان بهره‌مندي از زندگي و نماد بهره‌وري در کار و تلاش است را به شما و خانواده گراميتان شادباش مي‌گويم و رويش جوانه‌هاي اميد و شادي را در سراي پر مهرتان و سلامتي و سعادت را براي شما و خانوده گرانقدرتان از خداوند متعال آرزومندم و اميدوارم سال پيش رو سالي باشد پر از موفقيت و بهروزي و سربلندي براي خانواده بزرگ بانک اقتصادنوين.
دوباره آمد از راه- بهار سبز و زيبا
علي اصغر سفري
مديرعامل بانک اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي سيامک دولتي

بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام.
سال جديد را خدمت همکاران عزيزم تبريک و تهنيت عرض مي‌کنم. براي همه همکاران عزيز و خانواده محترمشان آرزوي سلامتي و توفيق روزافزون دارم.
سال 95 با همه چالش‌ها و پستي و بلندي‌هايي که داشت، بحمدلله با موفقيت در بانک اقتصادنوين به پايان رسيد و در سال 96 اميدواريم که با تلاش و همراهي و همدلي همه شما عزيزان، شاهد موفقيت‌هاي بيشتري براي بانک باشيم. قطع يقين بانک اقتصادنوين به عنوان بخشي از مجموعه اقتصادي کشور وظايفي بر عهده دارد که اگر به آن وظايف درست عمل کند، مي‌تواند نقش مؤثري را در بهبود وضعيت اقتصادي ميهن عزيزمان، ايران ايفا بکند. به همين دليل من توصيه مي‌کنم و تاکيد دارم که انشاالله همه همکاران ارجمندمان با يک عزم جدي فعاليتي را از ابتداي سال 96 آغاز کنند و همراه با برنامه‌هاي مديريت عالي بانک، تلاش داشته باشند که اهداف بانک را محقق کنند که بخشي از اهداف کلي اقتصادي کشور خواهد بود و اين را بايد بدانيم که تلاش و همدلي و همراهي همه عزيزان مي‌تواند در آينده اقتصادي کشورمان مؤثر باشد.
با تبريک مجدد سال 96 به همه شما عزيزان، اميدوار هستم با هم و براي هم بتوانيم بانک اقتصادنوين را به عنوان يک بانک موفق در کشور معرفي نماييم و نقش سازنده خود را در اقتصاد کشور به درستي ايفا کنيم.
پاينده و پيروز باشيد.
سيامک دولتي
رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين

اعلام شعب كشيك نوروزي بانک اقتصادنوين

شعب کشيک بانک اقتصادنوين در تعطيلات نوروز آماده ارايه خدمت به هم‌وطنان عزيز خواهند بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شعب منتخب اين بانک در تهران و شهرستان‌ها روزهاي دوم و سوم فروردين 1396 مفتوح بوده و آماده ارايه خدمت به مشتريان گرامي هستند.
شعب منتخب نوروزي اين بانک در اين دو روز از ساعت 9 صبح الي 13 آماده ارايه خدمت به مشتريان مي باشند.
شعب تئاتر شهر، تجريش، تهرانپارس، سعادت آباد، صادقيه، فاطمي، ميدان نبوت، نازي آباد، ونک و ميدان هفت تير به عنوان شعب منتخب تهران بانک اقتصادنوين در تعطيلات نوروز مفتوح هستند.
همچنين شعب ارتش تبريز، سرداران اروميه، ميدان‌آزادي اصفهان، گلشهر کرج، امام بوشهر، احمدآباد مشهد، کيانپارس اهواز، زند شيراز، ميدان آزادي قزوين، بلوار امين قم، بلوار پاسدران سنندج، بانه، بلوار جمهوري کرمان، گرگان، گلسار رشت، فرهنگ ساري، طبرسي بابل، آمل، نور، شهيد نظري بندرعباس، شريعتي همدان، مطهري يزد و مرکز تجاري کيش نيز به عنوان شعب شهرستان اين بانک در تعطيلات نوروز 1396 آماده ارايه خدمت به مشتريان بانک اقتصادنوين خواهند بود.

با حضور رئيس کل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران برندگان دومين جشنواره نقد صنعت بانکداري با محوريت بانک اقتصادنوين معرفی شدند

با حضور رئيس کل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران برندگان دومين جشنواره نقد صنعت بانکداري با محوريت بانک اقتصادنوين معرفي شدندهمزمان با برگزاري مراسم اختتاميه دومين جشنواره "نقد صنعت بانکداري- با محوريت بانک اقتصادنوين" برگزيدگان اين جشنواره مورد قدرداني قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مراسم اختتاميه اين جشنواره با حضور رئيس کل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، جمعي از مديران عامل بانک‌هاي دولتي و خصوصي، اعضاي هيات مديره، مديرعامل، معاونين، مديران و رساي شعب بانک اقتصادنوين و مديران عامل شرکت‌هاي وابسته اين بانک، اعضاي شوراي داوري و نمايندگان رسانه‌هاي گروهي برگزار شد.
در اين مراسم رئيس کل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران ضمن ابراز خوشحالي از حضور در دومين جشنواره نقد صنعت بانکداري با محوريت بانک اقتصادنوين و ابراز اميدواري براي استمرار برگزاري اين جشنواره از بانک اقتصادنوين براي اين ابتکار عمل ارزشمند و استمرار آن قدرداني کرد و گفت: برگزاري اين جشنواره فضاي مناسبي را براي شناخت مسايل و مشکلات حاکم بر نظام بانکي فراهم مي‌کند و در چنين شرايطي مي‌توان راهکار مناسب را براي حل اين مشکلات و معضلات پيدا کرد.

افزایش سقف برداشت از خودپردازهای بانک اقتصادنوین

در آستانه سال جديد و به منظور تسهيل ارايه خدمات به هموطنان عزيز، سقف مبلغ برداشت روزانه وجه نقد از خودپردازهاي بانک اقتصادنوين افزايش يافت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اساس مجوز بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران سقف مبلغ برداشت وجه نقد از طريق دستگاه‌هاي خودپرداز بانک اقتصادنوين از 2 ميليون ريال به 5 ميليون ريال افزايش يافت.
بر اين اساس، در راستاي ارائه خدمات مطلوب و افزايش ميزان رضايت‌مندي مشتريان، از 25 اسفند تا 15 فروردين 1396، برداشت وجه نقد تا مبلغ 5 ميليون ريال براي دارندگان کارت‌هاي نقدي بانک اقتصادنوين از طريق دستگاه‌هاي خودپرداز اين بانک امکان‌پذير مي‌باشد.

در آستانه ميلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) چهارمين دوره جشنواره کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين برگزار مي‌شود

در آستانه ميلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) چهارمين دوره جشنواره کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين برگزار مي‌شود در آستانه ميلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) و عيد سعيد نوروز، چهارمين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين برگزار مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين بانک با هدف ترويج فرهنگ استفاده از کارت هديه به جاي هديه نقدي و ارزش آفريني براي مشتريان، اقدام به برگزاري جشنواره قرعه‌کشي کارت‌هاي هديه بصورت فصلي نموده و جوايز ارزشمندي را به قيد قرعه به دارندگان کارت هديه اين بانک اهدا مي‌کند.
در اين جشنواره به ازاي هر 250 هزار ريال مانده کارت هديه در هر روز ،يک امتياز براي دارنده کارت هديه منظور خواهد شد.
دارندگان کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين مي‌توانند براي آگاهي از امتيازات، نتيجه قرعه کشي و يا سفارش کارت هديه با طرح، عکس و متن دلخواه خود به سايت "مي‌کارت" به آدرس micard.enbank.ir مراجعه نمايند.

بانک اقتصادنوين؛ جايزه برترين بانک در شبکه‌هاي اجتماعي جشنواره "بانک محبوب من" را کسب کرد

بانک اقتصادنوين؛ جايزه برترين بانک در شبکه‌هاي اجتماعي جشنواره "بانک محبوب من"  را کسب کردبانک اقتصادنوين در سومين جشنواره سالانه "بانک محبوب من"، جايزه برترين بانک در شبکه‌هاي اجتماعي جشنواره بانک محبوب من را کسب کرد.
به گزارش اداره روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در مراسم اختتاميه اين جشنواره که در دانشکده مديريت دانشگاه تهران برگزار شد، بانک اقتصادنوين در نظرسنجي‌هاي صورت گرفته از مشتريان بانک‌ها در اين بخش به عنوان بانک برتر معرفي شد.
گفتني است، جشنواره "بانک محبوب من" با هدف تعيين محبوب‌ترين بانک‌ها از نظر مشتريان شبکه بانکي از "اول دي ماه تا 6 بهمن ماه (به مدت 36 روز) برگزار شد و طي آن بيش از 50 هزار مشتري بانکي با امتيازدهي به بانک موردعلاقه‌شان، بانک‌هاي محبوب را انتخاب کردند.
بانک اقتصادنوين با توجه به گسترش رو به رشد کاربران ابزارهاي نوين ارتباطي و شبکه‌هاي اجتماعي در طي سال‌هاي اخير حضور موثري در اين بخش داشته و اين حضور موثر به گونه‌اي بوده که مورد توجه مخاطبان و مشتريان شبکه بانکي قرار گرفته به طوري که اين توجه موجب شد بانک اقتصادنوين در اين بخش جشنواره "بانک محبوب من" به عنوان بانک برتر معرفي شود.

انتشار اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری (عام ) توسط بانک اقتصادنوين

بانک اقتصادنوين اوراق گواهي سپرده مدت‌دار، ويژه سرمايه‌گذاري (عام) مرحله بيست و يکم را از روز بيست و يکم اسفند ماه 1395 لغايت 26 اسفند ماه 1395 به مدت شش روز منتشر مي‌کند. اين اوراق يکساله، معاف از ماليات و مبالغ آن ضريبي از يک ميليون ريال با نرخ سود علي‌الحساب 15.5 درصد سالانه است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اوراق گواهي سپرده مدت‌دار، ويژه سرمايه‌گذاري (عام) بانک اقتصادنوين الکترونيکي و بانام، قابل انتقال به غير، همراه با قابليت بازخريد قبل از سررسيد نزد شعب بانک اقتصادنوين با نرخ 13.5 درصد سالانه مي‌باشد.
همچنين مقاطع پرداخت سود علي‌الحساب اين اوراق ماهانه بوده و تضمين پرداخت اصل و سودهاي علي‌الحساب آن توسط بانک اقتصادنوين صورت مي‌گيرد.

شعب منتخب بانک اقتصادنوين در شهر تهران اسکناس نو توزيع مي‌کنند

8 شعبه بانک اقتصادنوين در شهر تهران در آستانه سال جديد اسکناس نو توزيع مي‌کنند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شعب منتخب اين بانک در شهر تهران از 22 تا 26 اسفند ماه اسکناس‌هاي نو توزيع مي‌کنند. علاقه‌مندان براي دريافت اسکناس‌هاي نو مي‌توانند با مراجعه به اين شعب نسبت به دريافت اسکناس مورد نياز خود اقدام نمايند.
همچنين بانک اقتصادنوين با هدف تسهيل شرايط توزيع اسکناس نو به هم‌وطنان عزيز نسبت به تجهيز خودپردازهاي منتخب اين بانک در شهر تهران به اسکناس نو اقدام کرده است.
آدرس شعب مذکور به شرح زير مي‌باشد:

رديف

نام شعبه

آدرس 

1

پاسداران خيابان پاسداران - نبش بوستان دهم

2

رسالت بزرگراه رسالت - بعد از 16 متري دوم - مجديه جنوبي - قبل از خيابان کرمان جنوبي - پلاک 888

3

شهران شهران - بين فلکه دوم و سوم 

4

جنت‌آباد خيابان جنت‌آباد جنوبي - پايين‌تر ار چهارباغ - مجتمع سمرقند 

5

ونک خيابان وليعصر - بالاتر از ميدان ونک - نبش کوچه دامن افشار  

6

نازي‌آباد بلوار شهيد رجايي - نازي‌آباد - ابتداي خيابان مداين - پلاک 312 

7

شهرري شهرري - ابتداي خيابان 24 متري رازي - جنب پارکينگ بهزاد - پلاک 391 

8

آيت‌اله کاشاني بلوار آيت‌اله کاشاني - روبروي پمپ بنزين - پلاک 150 

ساعت كار شعب بانك اقتصادنوين در کلان شهرها افزايش مي‌يابد

 ساعت كار شعب بانك اقتصادنوين در کلان شهرها افزايش مي‌يابدبا توجه به افزايش حجم مراجعات به شعب بانک اقتصادنوين در روزهاي پاياني سال، ساعت کار شعب اين بانک در روزهاي پاياني سال افزايش مي‌يابد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران پيشاپيش ضمن تبريک آغاز سال جديد به هموطنان عزيز اعلام کرد در روزهاي پاياني سال و با هدف تسريع در ارايه خدمت به مشتريان، ساعت كار شعب اين بانك در تهران و کلان شهرها افزايش يافته است.
بر اين اساس تمام شعب اين بانك در استان تهران (به استثناي شعب بازار آهن، بازار استيل، صنعتگران، دماوند و چهاردانگه) و کلان شهرهاي کرج، تبريز، اصفهان، شيراز و مشهد از روز شنبه 21 اسفند ماه تا روز چهارشنبه 25 اسفند از ساعت 8 صبح تا 17 و 30 دقيقه به صورت يكسره مفتوح خواهند بود.
همچنين شعب اين بانک در روز پنج‌شنبه 26 اسفند 95 نيز از ساعت 8 تا 13 و 30 دقيقه آماده ارايه خدمت به مشتريان هستند.

برگزاري چهارمين دوره مسابقات تنيس روي ميز کارکنان بانک اقتصادنوين

برگزاري چهارمين دوره مسابقات تنيس روي ميز کارکنان بانک اقتصادنوينبا هدف افزايش همدلي و حس رقابت سالم ميان کارکنان بانک اقتصادنوين ششمين دوره مسابقات تنيس روي ميز کارکنان اين بانک و شرکت‌هاي وابسته برگزار و نفرات برتر معرفي شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين دوره از مسابقات که با استقبال کارکنان گروه اقتصادنوين از شعب سراسر کشور و شرکت‌هاي وابسته برگزار شد، بهمن زيرک از مديريت حقوقي به مقام قهرماني دست يافت. محمد نادري از شعبه تجريش و هادي سلطاني نيز از اداره کارگزيني و رفاه نيز به ترتيب مقام‌هاي دوم و سوم را از آن خود کردند.
اين مسابقات به روال دوره‌هاي قبل به همت اداره کارگزيني و رفاه بانك اقتصادنوين در محل آکادمي تنيس روي ميز کشور و با همکاري فدراسيون محترم برگزار شد.
لازم به ذکر است توجه به مباحث رفاهي و سلامت جسماني همکاران در بانک اقتصادنوين از اهميت ويژه‌اي برخوردار بوده و در اين راستا در اين بانک تاكنون مسابقات مختلف ورزشي از جمله 10 دوره مسابقات فوتسال، چهار دوره مسابقات آمادگي جسماني، دو دوره مسابقات واليبال آقايان، پنج دوره مسابقات آمادگي جسماني و شنا و دو دوره مسابقات واليبال بانوان برگزار شده که اين مسابقات با استقبال کارکنان اين بانک همراه بوده است.

توسط سازمان مديريت و برنامه‌ريزي شرکت استراتوس به عنوان شرکت پيشرو در صدور خدمات فني و مهندسي معرفي شد

توسط سازمان مديريت و برنامه‌ريزي شرکت استراتوس به عنوان شرکت پيشرو در صدور خدمات فني و مهندسي معرفي شد طي مراسمي که به همت سازمان مديريت و برنامه‌ريزي برگزار شد شرکت استراتوس به عنوان شرکت پيشرو در صدور خدمات فني و مهندسي معرفي و مديرعامل اين شرکت مورد تقدير قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، هلدينگ استراتوس فعاليت‌هاي مختلف اقتصادي را در بر مي‌گيرد که از جمله آن شرکت بين‌المللي پيمانکاري استراتوس است. اين شرکت اولين صادرکننده خدمات فني - مهندسي جمهوري اسلامي ايران است که 21 سال پيش اولين پروژه را در خارج از کشور انجام داد و تا امروز توسعه زيادي پيدا کرده است.
اين شرکت داراي رتبه يک طراحي و ساخت در بخش‌هاي راهسازي، راه‌آهن، تونل، پل، ساختمان، سدسازي، پروژه‌هاي آبي و ساير پروژه‌هاي عمراني است و براي اولين بار با رتبه GPC يعني طراحي و ساخت را اخذ نموده است. شرکت‌هاي تحت پوشش هلدينگ استراتوس خدمات متنوعي در حوزه‌هاي مختلف ارايه مي‌کنند که از آن جمله مي‌توان به شرکت بين‌المللي خانه‌سازي ايرانيان اشاره کرد.

با امضاي تفاهم‌نامه با صندوق ملي محيط زيست، بانک اقتصادنوين 15 هزار اصله درخت در استان خوزستان غرس مي‌کند

با امضاي تفاهم‌نامه با صندوق ملي محيط زيست، بانک اقتصادنوين 15 هزار اصله درخت در استان خوزستان غرس مي‌کنددر راستاي ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي بانک اقتصادنوين، تفاهم‌نامه احداث "پرديس نوين 2" با صندوق ملي محيط زيست به امضاء رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اساس اين تفاهم‌نامه با حمايت بانک اقتصادنوين 15 هزار اصله درخت در منطقه "کوت عبدالله" شهر اهواز که از کانون‌هاي توليد ريزگردهاي منطقه به شمار مي‌رود غرس خواهد شد که تاثير مستقيمي در بهبود شرايط اقليمي اين منطقه خواهد داشت.
علي اصغر سفري مديرعامل بانک اقتصادنوين، در مراسم امضا و تيادل اين تفاهم‌نامه طي سخناني با اشاره به حضور بانک اقتصادنوين در عرصه‌هاي اجتماعي گفت: بانک در سال‌هاي فعاليت خود اقدامات تاثيرگذار متعددي در عرصه‌هاي اجتماعي داشته است که ساخت پرديس نوين يک و دو از جمله مهمترين اين اقدامات به شمار مي‌رود.
وي گفت: حفاظت و صيانت از محيط زيست از جمله الزامات زندگي در عصر حاضر و بانک اقتصادنوين با درک اهميت اين موضوع نسبت به ساخت دو پرديس در تهران و اهواز اقدام کرده است که اثر اين تصميم بانک اقتصادنوين تا ساليان طولاني ادامه خواهد داشت.

معرفي برندگان سومين دوره قرعه‌کشي جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين

معرفي برندگان سومين دوره قرعه‌کشي جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين
مراسم قرعه‌کشي جوايز سومين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در سومين دوره جشنواره کارت هديه اين بانک که از ابتداي مهر 95 آغاز و تا پايان آذر ادامه داشت، بانک اقتصادنوين به قيد قرعه به دارندگان کارت‌هاي هديه جوايز ارزنده اي از جمله يک دستگاه خودرو پژو پارس، 13 کمک هزينه خريد دستگاه آي پد (20 ميليون ريالي) و 58 کارت هديه 5 ميليون ريالي اهدا مي‌کند.
دارندگان کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين براي آگاهي از شماره کارت‌هاي برنده در جشنواره مي‌توانند نسبت به ثبت شماره 16 رقمي کارت هديه خود در قسمت محاسبه امتياز در آدرس اينترنتي http://micard.enbank.ir و يا بخش جشنواره کارت هديه در تارگاه اصلي بانک به آدرس اينترنتي http://www.enbank.ir اقدام نمايند که در صورت برنده بودن، نوع جايزه و در غير اينصورت امتياز فعلي کارت هديه مورد نظر اعلام مي‌گردد.
جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين بصورت فصلي برگزار مي‌گردد و به ازاي هر 250 هزار ريال از مانده کارت هديه در هر روز، يک امتياز براي دارنده کارت هديه در نظر گرفته مي شود. برندگان هر دوره قرعه‌کشي بايد حداکثر تا پايان فصل بعد، اطلاعات مورد نياز را به مرکز ارتباطات نوين به شماره 48031000-021 اعلام نمايند، همچنين در صورت حفظ حداقل 250 هزار ريال مانده در هر کارت هديه، امتياز آن به دوره‌ي بعدي قرعه‌کشي انتقال مي‌يابد.
لازم است دارندگان کارتهاي هديه به منظور امکان برقراري تماس از سوي بانک اقتصاد نوين (مرکز ارتباطات نوين) در سامانه مي کارت به آدرس اينترنتي http://micard.enbank.ir ثبت نام نمايند.

با حضور سه گروه تخصصي داوري آثار دومين جشنواره تخصصي رسانه‌اي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين” مورد بررسي قرار مي‌گيرد

با حضور سه گروه تخصصي داوري آثار دومين جشنواره تخصصي رسانه‌اي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين” مورد بررسي قرار مي‌گيرد همزمان با پايان مدت زمان مشارکت در دومين جشنواره تخصصي رسانه‌اي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين"داوري آثار واصله به دبيرخانه جشنواره در سه بخش اقتصادي، رسانه‌‌اي و کاريکاتور آغاز شده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، دومين جشنواره نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين با حمايت بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران از اول خرداد ماه سال جاري آغاز و تا پايان دي ماه ادامه داشت.
داوري اين جشنواره در سه بخش انجام مي‌شود که دکتر مجيد رضاييان رياست شوراي داوري را بر عهده دارد. داوران گروه رسانه‌اي جشنواره شامل دکتر هادي خانيکي، دکتر احمد توکلي، دکتر محمد دادگران، دکتر فريدون صديقي و دکتر يونس شکرخواه مي‌باشد، ضمن اينکه دکتر کامران ندري، دکتر رامين مجاب و دکتر مريم همتي نيز داوري بخش اقتصادي را بر عهده خواهند داشت. داوري بخش طرح و کاريکاتور نيز توسط کامبيز درم بخش و همکاري گروه پرشين کارتون انجام خواهد شد.
بر اساس اعلام دبيرخانه اين جشنواره در فراخوان آثار در گروه‌هاي سه‌گانه رسانه‌اي شامل رسانه‌هاي مکتوب (روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها و مجلات اقتصادي و غير اقتصادي)، رسانه‌هاي مجازي (سايت‌ها، خبرگزاري‌ها و وب‌سايت‌هاي تخصصي) و رسانه‌هاي ديداري و شنيداري (تلويزيون و راديو) جمعا 848 اثر به دبيرخانه جشنواره ارسال شد که در مقايسه با دوره نخست از رشد چشمگيري برخوردار بوده است. ضمن اينکه در اين دوره بيش از 70 اثر در قالب طرح و کاريکاتور مرتبط با محورهاي شش‌گانه جشنواره نيز به دبيرخانه ارسال شده است.

به همت بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين نخستين كارخانه پلاسماى خون کشور در شهر ماهان استان كرمان راه‌اندازي مي‌شود

به همت بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين نخستين كارخانه پلاسماى خون کشور در شهر ماهان استان كرمان راه‌اندازي مي‌شودبه همت بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين نخستين كارخانه پلاسماى خون کشور در شهر ماهان استان كرمان راه‌اندازي مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در مراسم کلنگ‌زني ساخت كارخانه پلاسماى خون که همزمان با دهه مبارک فجر برگزار و جمعي از مقامات کشوري و لشگري حضور داشتند، دکتر علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي طي سخناني گفت: امروز هيچ اولويتى بالاتر از اين نيســـت كه اقتصادى قوى داشته باشيم تا پيام رسان خوبى براى ملت‌ها باشيم.
دكتر على لاريجانـــى با اشاره به اينکه اين کارخانه نمونه‌اي از تبين الگوي اقتصاد مقاومتي است گفت: خوشحالم كه امروز اين كار در كشور انجام مى‌شود. وى با اشاره به اينکه استاندار كرمان روحيه خوبى دارد و اين استان نمايندگان موثرى در مجلس دارد افزود: همه اين موارد زمينه را براى توسعه سرمايه‌گذارى در اين استان فراهم كرده است.
دكتر لاريجانى گفت: خوشبختانه چند قانون براى رفع موانع توليد تصويب شده كه مسيرها را باز خواهد كرد، در چنين شرايطي لازم است جوانان با اميد وارد شوند و كارهاى نو و ابتكارى انجام دهند زيرا امروز زير بناهاى خوبى در كشور فراهم شده و مختصات بين‌المللى و منطقه‌اى ما نيز تغيير كرده است.


نشست تخصصي – مشاوره‌اي بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين برگزار گرديد؛ آشنايي با ابعاد حقوقي بيمه‌نامه‌ها

نشست تخصصي – مشاوره‌اي بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين برگزار گرديد؛ آشنايي با ابعاد حقوقي بيمه‌نامه‌ها نشست تخصصي – مشاوره‌اي بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين با موضوع "آشنايي با ابعاد حقوقي بيمه‌نامه‌ها" با حضور مشتريان منتخب بانکداري شرکتي و همکاري شرکت بيمه نوين برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، گروه خدمات مشاوره‌اي بانکداري شرکتي ضمن بررسي مسائل و نيازسنجي از مشتريان، سلسله نشست‌هاي تخصصي با حضور مشاوران خبره و نخبه بانکي و مالي را برنامه‌ريزي و به مرحله اجرا گذاشته است.
در همين راستا پس از برگزاري دوره آشنايي با "اوراق مشارکت و خزانه اسلامي" با حضور 150 شرکت فعال در حوزه پيمانکاري و ساختماني، در دومين جلسه مشاوره موضوع "ابعاد حقوقي بيمه‌نامه‌ها" براي شرکت‌هاي منتخب بانکداري شرکتي در دستور کار قرار گرفت.

استاندار سمنان در آيين افتتاح مدرسه اقتصادنوين: بانک اقتصادنوين الگوي مناسبي براي مشارکت در ساخت مدارس مناطق محروم است

استاندار سمنان در آيين افتتاح مدرسه اقتصادنوين: بانک اقتصادنوين الگوي مناسبي براي مشارکت در ساخت مدارس مناطق محروم استهمزمان با ايام فرخنده دهه فجر و به همت بانک اقتصادنوين، مدرسه 12 کلاسه "اقتصادنوين" در شهر شاهرود افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در آيين افتتاح اين مدرسه که با حضور جمعي از مقامات و مسئولين از جمله استاندار سمنان، مديرکل آموزش و پرورش استان سمنان، فرماندار شاهرود، نماينده مردم شاهرود در مجلس شوراي اسلامي، فرماندار و امام جمعه شاهرود و تعدادي کثيري از دانش‌آموزان برگزار شد، علي حسيني مدير امور شعب استان‌هاي بانک اقتصادنوين، طي سخناني ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوي بانک اقتصادنوين در مناطق محروم کشور گفت: بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران ضمن ايفاي نقش موثر در بازار پولي کشور، در عرصه‌هاي اجتماعي نيز حضور تاثيرگذاري داشته است.
وي گفت: ساخت مدرسه در مناطق محروم از جمله اقدامات مهم و تعيين کننده بانک اقتصادنوين در راستاي ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي به شمار مي‌رود.
وي با اشاره به اينکه تنها 15 سال از آغاز فعاليت بانک اقتصادنوين نمي‌گذرد، گفت: بانک اقتصادنوين از سال 1389 مشارکت در ساخت مدرسه در مناطق محروم را آغاز کرد و خوشبختانه بانک با موافقت سهامداران، در اين مدت کوتاه در ساخت 26 مدرسه مشارکت داشته است.

پوزش به دلیل اختلال در سامانه‌های بانکداری الکترونیک بانک اقتصادنوین

به اطلاع مشتريان عزيز بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مي‌رساند به منظور اجراي پروژه بهبود و ارتقاء نسخ سامانه‌هاي بانکداري الکترونيک، تمام سرويس‌هاي اين بانک روز پنج‌شنبه مورخ 21 بهمن ماه 1395، از ساعت صفر بامداد حداکثر به مدت يک ساعت با احتمال بروز اختلال مواجه خواهد بود.

به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سرويس‌هاي بانکداري الکترونيک اين بانک حداکثر از ساعت 01:01 بامداد همان روز به روال عادي باز خواهد گشت.


قدرداني مديرعامل بانک اقتصادنوين از شرکت ليزينگ اقتصادنوين

قدرداني مديرعامل بانک اقتصادنوين از شرکت ليزينگ اقتصادنوينمديرعامل بانک اقتصادنوين به پاس قدرداني از تلاش و کوشش‌هاي مديرعامل و کارکنان شرکت ليزينگ اقتصادنوين در کسب رتبه نخست بهره‌وري و سودآوري، از مديرعامل اين شرکت قدرداني کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين در لوح تقدير علي اصغر سفري به محمد کاظم آمده است:
خداوند بزرگ را شاکريم که مجموعه اقتصادنوين با ارائه زنجيره کاملي از خدمات و محصولات مالي و بانکي با کيفيت همواره توانسته در خلق ارزش براي مشتريان و ساير ذي‌نفعان پيشرو و در بسياري موارد زمينه ساز تحول در ارائه خدمات مالي و بانکي در نظام اقتصادي کشور باشد.
در اين بين شرکت "ليزينگ اقتصادنوين" به عنوان مجموعه‌اي ممتاز در صنعت ليزينگ کشور همواره مايه فخر و مباهات مجموعه اقتصادنوين بوده است.
اينجانب با افتخار کسب "رتبه نخست بهره‌وري و سودآوري" در هشتمين مسابقه جشنواره ملي بهره‌وري را که براي چهارمين دوره متوالي توسط آن شرکت محترم کسب شده، صميمانه به شما و تمامي همکاران شرکت ليزينگ اقتصادنوين تبريک عرض مي‌نمايم.
توفيقات روزافزون جنابعالي و آن مجموعه محترم را از درگاه خداوند منان مسئلت مي‌نمايم.
لازم به ذکر است شرکت ليزينگ اقتصادنوين به عنوان يکي از شرکت‌هاي گروه اقتصادنوين چندي پيش براي چهارمين سال متوالي رتبه نخست بهره‌وري و سودآوري را در مسابقه جشنواره ملي بهره‌وري کسب کرد که استمرار کسب اين موفقيت نشان دهنده عملکرد مطلوب اين شرکت در شاخص‌هاي بهره‌وري و سودآوري است.

اطلاعيـه تـوزيـع اوراق جـديـد سهـام بانک اقتصادنوين

اداره امور سهامداران بانک اقتصادنوين در اطلاعيه‌اي جزييات توزيع اوراق جديد اين بانک بر مبناي سرمايه جديد را اعلام کرد. به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين در اطلاعيه اداره امور سهامداران اين بانک آمده است:
به استحضار کليه سهامداران محترم مي‌رساند، اوراق جديد سپرده سهام مربوط به افزايش سرمايه بانک از مبلغ 11,312 ميليارد ريال به مبلغ 13,131 ميليارد ريال از محل سود انباشته صادر شده و آماده توزيع مي‌باشد.
الف) اوراق جديد سپرده سهام کارکنان شرکت‌ها بر اساس اعلام اسامي آنان از طرف شرکت متبوع، براي آن‌ها ارسال خواهد شد.
ب) توجه سهامداران محترم به اين نکته معطوف مي‌گردد که اوراق جديد با احراز هويت شخص سهامدار و يا وکيل قانوني وي تحويل مي‌شود.
از اشخاص حقيقي سهامدار تقاضا مي‌شود، بر اساس جدول زير براي دريافت اوراق جديد سپرده سهام خود در ساعات اداري روزهاي مشروحه ذيل به اداره امور سهامداران بانک اقتصادنوين واقع در تهران، خيابان آفريقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش خيابان برادران شريفي، پلاک 2، طبقه دوم مراجعه فرمايند.

رشد 13 درصدي کاربران چهار خدمت الکترونيکي بانک اقتصادنوين تا پايان دي 95

تعداد کاربران چهار خدمت الکترونيکي بانک اقتصادنوين در پايان دي ماه سال جاري نسبت به مدت مشابه سال قبل بيش از 13 درصد رشد کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، تعداد کاربران خدمات اينترنت بانک، تلفن بانک، پيام کوتاه بانکي و موبايل بانک اقتصادنوين در پايان دي امسال از مرز 4 ميليون و 154 هزار نفر گذشت که نسبت به تعداد کاربران اين چهار خدمت در پايان دي ماه سال 1394 بيش از 13 درصد رشد نشان مي‌دهد. همچنين در پايان دي ماه سال جاري تعداد خودپردازهاي بانک اقتصادنوين به يک‌هزار و 134 دستگاه رسيد که نسبت به پايان دي ماه سال گذشته 11 درصد رشد داشته است.
به منظور تسهيل ارايه خدمات متنوع به هم‌وطنان عزيز تعداد وسيعي از دستگاه‌هاي خودپرداز اين بانک در خارج از شعب بانک اقتصادنوين مستقر است و در تمام ساعات شبانه روز خدمات متنوعي به مشتريان اين بانک و دارندگان کارت‌هاي عضو شتاب ارايه مي‌کنند.
لازم به ذکر است از جمله خدمات متنوعي که از طريق دستگاه‌هاي خودپرداز به مشتريان بانک اقتصادنوين ارايه مي‌شود برداشت وجه نقد بدون نيز به کارت مي‌باشد. براي دريافت اين خدمت مشتريان بانک اقتصادنوين مي‌توانند با مراجعه به اينترنت بانک خود امکان برداشت وجه بدون کارت از دستگاه خودپرداز را براي خود و يا ساير افراد ايجاد کنند.

شعبه مستقل کيش؛ قهرمان دهمين دوره مسابقات فوتسال كاركنان بانک اقتصادنوين

شعبه مستقل کيش؛ قهرمان دهمين دوره مسابقات فوتسال كاركنان بانک اقتصادنويندهمين دوره مسابقات فوتسال کارکنان بانک اقتصادنوين و شرکت‌هاي وابسته با شعار "باهم براي هم" و با هدف ارتقاي سلامت روح و جسم سرمايه انساني اين مجموعه برگزار شد و تيم شعبه مستقل موفق شد به مقام قهرماني اين دوره از مسابقات دست يابد.
به گزارش روابط عمومي بانك اقتصادنوين، در ديدار نهايي اين دوره از مسابقات که با استقبال کارکنان اين بانک همراه بود، دو تيم سرپرستي منطقه سه و شعبه کيش به مصاف هم رفتند که در نهايت تيم شعبه مستقل کيش موفق شد با حساب 3 بر 2 تيم سرپرستي منطقه 3 تهران را شکست داده و به مقام قهرماني اين دوره دست يابد.
در ديدار رده‌بندي نيز تيم مديريت سرمايه انساني با حساب 8 بر 2 تيم سرپرستي منطقه نه استان‌ها را از پيش رو برداشت و به مقام سوم دست يافت. در دهمين دوره مسابقات فوتسال کارکنان بانک اقتصادنوين و شرکت‌هاي وابسته تيم سرپرستي منطقه نه استان‌ها به عنوان تيم برگزيده اخلاق مورد قدرداني قرار گرفت.

رشد 33 درصدي ضمانت‌نامه‌هاي صادره ريالي بانک اقتصادنوين در پايان آذر ماه

بانك اقتصادنوين با تسهيل شرايط ارايه خدمات مورد نياز مشتريان در حوزه‌هاي مختلف زمينه را براي رونق اقتصادي کشور فراهم کرده که اين مهم موجب بهره‌مندي بيشتر مشتريان بانک اقتصادنوين از خدمات اين بانک شده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين در اين راستا يکي از خدماتي که مورد توجه و استقبال مشتريان اين بانک قرار گرفته است ضمانت‌نامه‌هاي ريالي صادره توسط بانک اقتصادنوين است.
بر اين اساس، ضمانت‌نامه‌هاي ريالي صادره توسط بانک اقتصادنوين طي دوره منتهي به پايان آذر ماه سال جاري نسبت به مدت مشابه سال قبل بيش از 33 درصد رشد نشان مي‌دهد که اين رشد نشان دهنده مقبوليت اين خدمت در ميان مشتريان بانک اقتصادنوين مي‌باشد.
بانک اقتصادنوين در طول سال‌هاي فعاليت خود همواره کوشيده است با ارايه خدمات مطلوب و با کيفيت رضايت‌مندي مشتريان را فراهم کند که رشد مشتريان و کاربران اين خدمات نشان دهنده مقبوليت خدمات اين بانک در ميان مشتريان است.

آغاز طرح بخشودگي جرائم تاخير تأديه مشتريان بدهكار بانك اقتصادنوين

بانك اقتصادنوين با هدف حمايت از واحدهاي توليدي و صنعتي و با درک فضاي حاکم بر اقتصاد کشور، طرح بخشودگي جرايم بدهي‌هاي معوق اين بانک را اجرا مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانك اقتصادنوين در اين طرح که از ابتداي دي‌ماه جاري آغاز و تا پايان سال جاري ادامه خواهد داشت، 6 درصد جرايم تاخير تاديه در صورت تسويه کامل بدهي به صورت يکجا مورد بخشش قرار خواهد گرفت.
در طرح بخشودگي جرايم بدهي‌هاي معوق بانک اقتصادنوين شرايط ويژه‌اي براي مشتريان داراي بدهي معوق اين بانک در نظر گرفته شده است، مشترياني که به هر دليل نتوانسته‌اند بدهي خود به بانک را در موعد مقرر پرداخت کنند فرصت خواهند داشت با شرايط اصلي قرارداد تسهيلاتي خود، نسبت به تسويه بدهي معوقشان اقدام کنند.
با اقدام مشتريان بدهکار براي تسويه بدهي قدرت تسهيلات‌دهي بانک اقتصادنوين افزايش خواهد يافت و اين بانک اين فرصت را خواهد داشت تا با بهره‌مندي از منابع حاصل از اين اقدام، منابع مورد نياز واحد‌هاي صنعتي و توليدي کشور را تامين و در اختيار فعالان اين بخش‌ها و ساير مشتريان قرار دهد.

با تاييد بانک مرکزي ليزينگ اقتصادنوين مجوز "ليزينگ هواپيما" دريافت کرد

اداره مجوزهاي بانکي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران با صدور مجوز شماره 313650 مورخ 5 دي‌ماه 1395، ضمن تمديد مجوز فعاليت شرکت ليزينگ اقتصادنوين براي 5 سال، امکان ليزينگ هواپيما را نيز براي اين شرکت فراهم کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در متن مجوز صادره شرکت ليزينگ اقتصادنوين آمده است:
با استعانت از درگاه پروردگار قادر و توانا، بدين‌وسيله با فعاليت‌هاي آن شرکت در زمينه ليزينگ کالاهاي مصرفي بادوام، لوازم خانگي، تجهيزات رايانه‌اي، خودرو وانت سواري، ميني‌بوس، کاميون‌هاي سبک، ماشين‌آلات و تجهيزات راهسازي، ماشين‌آلات سنگين مورد نياز کارخانجات، کالاهاي گران قيمت نظير هواپيما، اتوبوس، تريلي، کاميون‌هاي سنگين در چارچوب اساسنامه آن شرکت، دستورالعمل اجرايي تاسيس، نحوه فعاليت و نظارت بر شرکت‌هاي ليزينگ، مصوب شوراي پول و اعتبار، دستورها و بخش‌نامه‌هاي صادره بانک مرکزي و ساير قوانين و مقررات ذيربط موافقت مي‌گردد.

در راستاي ارزش‌آفريني براي فعالان بازار سرمايه؛ بسته اعتباري ويژه شرکت‌هاي کارگزاري بورس اوراق بهادار رونمايي شد

بانک اقتصادنوين همسو و همراه با رشد و توسعه بازارهاي مالي به ويژه بازار سرمايه و در راستاي حمايت از رشد شرکت‌هاي کارگزاري بورس اوراق بهادار، از بسته ويژه اين شرکت‌ها رونمايي کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بسته ويژه اعتباري ويژه شرکت‌هاي کارگزاري بورس اوراق بهادار با هدف ايجاد ظرفيت‌هاي جديد معاملاتي و کمک به توسعه بازار سرمايه طراحي و در اختيار متقاضيان قرار گرفته است. در اين بسته تسهيلاتي به صورت کوتاه‌مدت و متناسب با ظرفيت و نياز مشتريان اعطا مي‌گردد.
شايان ذکر است در اين بسته اعتباري خدمات و محصولات متناسب با نياز شرکت‌هاي کارگزاري بورس اوراق بهادار از جمله صدور ضمانت‌نامه، صدور کارت مجازي، برقراري درگاه‌هاي پرداخت الکترونيکي، خدمات ويژه کارکنان شرکت، انواع بيمه‌نامه‌ها و ... نيز براي متقاضيان پيش‌بيني شده است.
با توجه به اهميت و جايگاه شرکت‌هاي کارگزاري بورس اوراق بهادار، ارايه خدمات به اين شرکت‌ها از طريق بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين به صورت تخصصي و با محوريت مديران حساب حرفه‌اي و آشنا به بازار سرمايه صورت مي‌گيرد.

قدرداني از تلاش‌هاي همکار گروه اقتصادنوين عضو تيم ملي فوتبال ايران در مسابقات پارالمپيک ريو

قدرداني از تلاش‌هاي همکار گروه اقتصادنوين عضو تيم ملي فوتبال ايران در مسابقات پارالمپيک ريوطي مراسمي با حضور مديرعامل بانک اقتصادنوين، از افتخار آفريني هاشم رستگاري عضو تيم ملي فوتبال هفت نفره جمهوري اسلامي ايران که در بازي‌هاي پارالمپيک ريو 2016 نايب قهرمان شده بود، قدرداني شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که با حضور ابراهيم جليليان مديرعامل شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين برگزار شد، علي اصغر سفري با اهداي لوح تقدير از حضور موثر عضو خانواده اقتصادنوين در کسب اين مقام ارزشمند قدرداني کرد.
وي در اين ديدار ضمن تبريک به اعضاي تيم ملي فوتبال جمهوري اسلامي ايران در مسابقات پارالمپيک ابراز اميدواري کرد اين موفقيت‌ها با تلاش و کوشش بيشتر استمرار داشته باشد.
هاشم رستگاري همکار شرکت مالي و اعتباري راه اقتصادنوين کاپيتان تيم فوتبال هفت نفره ايران در بازي‌هاي پارالمپيک ريو بود. اين تيم موفق شد در اين مسابقات با شکست رقيبان قدرتمند از جمله تيم برزيل که ميزباني اين مسابقات را بر عهده داشت به ديدار نهايي راه يابد و در نهايت نايب قهرماني اين مسابقات را از آن خود کند.

مهلت مشارکت در دومين جشنواره تخصصي رسانه‌اي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين" تمديد شد

مهلت مشارکت در دومين جشنواره تخصصي رسانه‌اي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين" تمديد شد با توجه به استقبال خبرنگاران، تحليل‌گران و صاحب نظران مباحث بانکي از مشارکت در دومين جشنواره تخصصي رسانه‌اي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين"، مهلت شرکت در اين جشنواره و ارسال آثار تمديد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اين اساس دومين جشنواره نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين با حمايت بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران که از اول خرداد ماه سال جاري آغاز شده تا پايان دي ماه ادامه خواهد داشت و علاقه‌مندان به مشارکت در اين جشنواره تا زمان فوق براي ارسال آثار فرصت دارند.
دومين جشنواره تخصصي رسانه‌اي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين"، در سه گروه رسانه‌اي شامل رسانه‌هاي مکتوب (روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها و مجلات اقتصادي و غير اقتصادي)، رسانه‌هاي مجازي (سايت‌ها، خبرگزاري‌ها و وب‌سايت‌هاي تخصصي) و رسانه‌هاي ديداري و شنيداري (تلويزيون و راديو) برگزار مي‌شود و آثار منتشر شده در اين گروه‌ها، حايز شرايط حضور در جشنواره خواهد بود ضمن اينکه در دومين جشنواره، آثار طراحي و کاريکاتور مرتبط با موضوعات شش‌گانه نيز پذيرفته و داوري خواهد شد.
نقش نظام بانکي در توسعه اقتصادي کشور با تاکيد بر بخش‌هاي توليدي در چارچوب اقتصاد مقاومتي، نقش نظام بانکي در بازار سرمايه، نقش نظام بانکي در توسعه خدمات نوين و مشتري محوري در فضاي رقابتي، نقش نظام بانکي در حوزه فرهنگي و ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي، بررسي آثار سياست‌ها، قوانين و متغيرهاي بيروني بر عملکرد نظام بانکي و فضاي کسب و کار، نقش نظام بانکي در عرصه بين‌الملل و توسعه ارتباطات بانکي و تسهيل جذب سرمايه‌گذاران خارجي شش موضوع اصلي جشنواره دوم نقد صنعت بانکداري- با محوريت بانک اقتصادنوين است.

تاکيد سفري بر "شاخص" و "ويژه بودن" بانک اقتصادنوين براي مشتريان

تاکيد سفري بر "شاخص" و "ويژه بودن" بانک اقتصادنوين براي مشتريان مديرعامل بانک اقتصادنوين گفت: با هدف افزايش ضريب بهره‌وري و سودآوري بانک اقتصادنوين، مطالعات و برنامه‌ريزي‌هاي لازم در واحدهاي مرتبط بانک صورت گرفته و به زودي شاهد بهبود شاخص بهره‌وري در بانک اقتصادنوين خواهيم بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، علي اصغر سفري در گردهمايي سراسري بزرگ بانک اقتصادنوين در استان تهران که با حضور اعضاي هيات مديره، معاونان و مديران، سرپرستان مناطق و روساي شعب تهران اين بانک برگزار شد، با اشاره به لزوم ارتقاي سطح کيفي خدمات بانک گفت: برنامه‌هاي متنوعي براي افزيش ضريب بهره‌وري در بانک اقتصادنوين در دستور کار قرار دارد که بررسي ماهانه عملکرد شعب و مناطق از جمله اين اقدامات خواهد بود؛ ضمن اينکه در اين راه رضايت‌مندي مشتريان بايد به عنوان الگوي اصلي مورد توجه قرار گيرد.
وي اظهار داشت: برقراري انضباط مالي و مديريت منابع و مصارف بانک، قائل شدن اولويت براي تامين سرمايه در گردش واحدهاي توليدي و بنگاه‌هاي اقتصادي کوچک و متوسط، تخصيص تسهيلات نظارت شده به مشتريان به روش اعتبار خريدار، تسهيل صدور ضمانت‌نامه براي پيمانکاران و ارائه کنندگان خدمات فني و مهندسي براي اجراي طرح‌هاي داخلي و خارجي، استفاده از ظرفيت گواهي سپرده خاص در تامين منابع مالي طرح‌ها و واحدهاي توليدي و گسترش دامنه نفوذ کارت‌هاي اعتباري براي خريد کالاهاي با دوام توليد داخل از جمله برنامه‌هاي آتي بانک اقتصادنوين به شمار مي‌رود.

راه‌اندازي سامانه پيوند

با توجه به دستور بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و به منظور ارتقاء سطح امنيت کانال USSD براي تراکنش‌هاي مالي، از تاريخ 1395.10.01 کليه مشتريان بانک که براي انجام تراکنش‌هاي مالي قصد استفاده از USSD را دارند، لازم است از طريق آدرس https://payvand.enbank.ir نسبت به اتصال شماره کارت خود به شماره تلفن همراه خويش اقدام نمايند.
بديهي است در صورت عدم انجام اين امر، امکان استفاده از کانال USSD ميسر نخواهد بود.

قدرداني از ليزينگ اقتصادنوين در سومين اجلاس مشترک توسعه کيفيت حمل و نقل، ساختمان، راه‌سازي

قدرداني از ليزينگ اقتصادنوين در سومين اجلاس مشترک توسعه کيفيت حمل و نقل، ساختمان، راه‌سازي در سومين اجلاس مشترک توسعه کيفيت حمل و نقل، راه و شهرسازي از کوشش‌ها و تلاش‌هاي شرکت ليزينگ اقتصادنوين براي تامين منابع مالي و مشارکت در امر بازسازي و نوسازي ناوگان حمل و نقل کشور در بخش‌هاي مختلف درون شهري، برون شهري، مسافري و باري تجليل شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم با اهداي نشان ملي تضمين خدمات، اعتبار و کيفيت برتر در صنعت ليزينگ کشور بهمراه گواهينامه صادره از سوي بنياد اروپايي ICS و اعطاي نشان عالي موفقيت سازماني و مديريتي و لوح سپاس از مهندس کاظم مديرعامل شرکت ليزينگ اقتصادنوين تجليل شد.
شرکت ليزينگ اقتصادنوين در راستاي استراتژي‌هاي تعريف شده از سوي بانک اقتصادنوين در حوزه گسترش فرهنگ مسئوليت‌پذيري اجتماعي و مسايل زيست محيطي و با طراحي و اجراي مبتکرانه پروژه ليزينگ سبز در ايران طي سه سال گذشته با همکاري سازمان راهداري و حمل و نقل جاده‌اي کشور نقش مؤثري را در بازسازي و نوسازي ناوگان حمل و نقل فرسوده کشور ايفا نموده که دستاوردهاي بزرگي براي اشتغالزايي مستقيم، حمايت از صنعت خودرو سازي و صنايع وابسته، کاهش آلودگي هوا، بهينه سازي مصرف سوخت و هدايت منابع مالي به بخش‌هاي مولّد در بر داشته و اين کوشش‌ها مورد ارزيابي سازمان‌هاي داخلي و بين‌المللي قرار گرفته است. به گونه‌اي که از سوي بنياد جهاني انرژي (CSR)، انجمن مديريت سبز ايران، انجمن ملي بهره‌وري ايران، انجمن ارتقاي کيفيت بهره‌وري، اجلاس رؤساي آيتک، جشنواره ملي بهره‌وري، انجمن ملي حمايت از حقوق مصرف کنندگان، انجمن مديريت منابع انساني ايران، انجمن مديريت مالي ايران، بنياد انرژي جامعه اروپا و … بارها مورد تقدير قرار گرفته و بعنوان شرکتي فعال و پيشرو در حوزه مسئوليت اجتماعي و حامي مسايل زيست محيطي در صنعت ليزينگ کشور شناخته مي‌شود.

به همت بنياد خيريه فرهنگي آموزشي صدرهاشمي‌نژاد کلنگ احداث بزرگترين مجتمع آموزشي جنوب کشور در شيراز به زمين زده شد

به همت بنياد خيريه فرهنگي آموزشي صدرهاشمي‌نژاد کلنگ احداث بزرگترين مجتمع آموزشي جنوب کشور در شيراز به زمين زده شدبه همت مهندس "صدرهاشمي‌نژاد" بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين و با حضور وزير آموزش و پرورش، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و جمعي از مقامات محلي و کشوري، کلنگ احداث بزرگترين مجتمع آموزشي خيرساز جنوب کشور در شهرک گلستان شيراز به زمين زده شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، فخرالدين دانش‌آشتياني وزير آموزش و پرورش در اين مراسم ضمن قدرداني از مشارکت خيرين در ساخت مدرسه گفت: سرمايه‌گذاري در امور مربوط به آموزش و پرورش پيشرفت زيربنايي و توسعه کشور را به همراه خواهد داشت.
وي تأکيد کرد: امروز يکي از اولويت‌هاي مهم دنيا، سرمايه‌گذاري در مباحث آموزشي است که در اين راستا خوشبختانه شاهد فعاليت و حضور خيرين در اين بخش هستيم که ساخت مجتمع آموزشي صدر از جمله اين اقدامات است. وي ادامه داد: سرمايه‌گذاري در امور آموزشي، توسعه کشور را به همراه خواهد داشت و در اصل همگان بايد بدانند مدرسه زيربناي توسعه است.

با حضور رئيس کل بانک مرکزي صورت گرفت؛ قدرداني از پژوهشگر برتر بانک اقتصادنوين

با حضور رئيس کل بانک مرکزي صورت گرفت؛ قدرداني از پژوهشگر برتر بانک اقتصادنويندر ششمين مراسم بزرگداشت هفته پژوهش فناوري، پژوهشکده پولي و بانکي از پژوهشگر برتر بانک اقتصادنوين تقدير شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مراسم تقدير از مديران و کارشناسان برتر پژوهشي صنعت بانکداري با حضور ولي‌الله سيف، رئيس کل بانک مرکزي، علي ديواندري رئيس پژوهشکده پولي و بانکي و مديران و کارشناسان و پژوهشگران شبکه بانکي برگزار و پژوهشگران برتر نظام بانکي معرفي شدند.
در اين مراسم الهام حامد منفرد کارشناس مسئول اداره داده‌کاوي و هوش تجاري بانک اقتصادنوين به عنوان پژهشگر برتر اين بانک معرفي و مورد تقدير قرار گرفت.

تاکنون مقالات متعددي از وي در نشريات تخصصي منتشر شده که از جمله آن مي‌توان به مقاله "Discovering hidden pattern in loan reimbursement" که در کنفرانس
 World Conference on Information Technology در کشور اسپانيا ارايه شد، اشاره کرد.
همچنين مقاله‌هاي "کاربرد داده‌کاوي در بخش‌بندي مشتريان حقوقي بانک اقتصادنوين بر اساس فاکتورهاي سود و زيان" پذيرفته شده به عنوان مقاله برتر در اولين همايش بانکداري تجاري و
"(Data Mining Approach in discovering Hidden Patterns between Job Satisfaction and organization commitment (Case study: EN Bank" ارايه شده در چهارمين کنفرانس بين‌المللي مهندسي قابليت اطمينان، از ديگر آثار برجسته الهام حامد منفرد پژوهشگر برتر بانک اقتصادنوين به شمار مي‌رود.

مديرعامل بانک اقتصادنوين بهداشت اعتباري الگوي اصلي بهره‌وري در صنعت بانکداري است

مديرعامل بانک اقتصادنوين بهداشت اعتباري الگوي اصلي بهره‌وري در صنعت بانکداري استمديرعامل بانک اقتصادنوين با تاکيد بر لزوم بازنگري در فرآيندها و به روز رساني خدمات بانکي گفت: بانک اقتصادنوين دستيابي به جايگاه "بانک برتر" را هدف استراتژيک خود قرار داده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، علي اصغر سفري در جوار بارگاه ملکوتي امام رضا (ع)، در گردهمايي منطقه سه استان‌ها که با حضور اعضاي هيات مديره، معاونان و مديران اين بانک برگزار شد اظهار داشت: براي دستيابي به اين هدف بايد خود را به صورت مستمر با تکنيک‌هاي روز مديريت مجهز و زمينه را براي کسب مهارت بيشتر فراهم کنيم.
وي افزود: در بخش خصوصي بهره‌وري و سوددهي از اهم اهداف و برنامه‌ها به شمار مي‌رود که اين هدف در دستور کار بانک اقتصادنوين قرار گرفته است. سفري توجه به بهداشت اعتباري را از الگوهاي پايه‌اي کسب سود و بهره‌وري دانست و گفت اين دو شاخص در کنار رعايت الگوهاي مشتري مداري موفقيت بانک را تضمين خواهد کرد.

نشست مشترک مديرعامل بانک اقتصادنوين و فعالان اقتصادي شهر مشهد برگزار شد

نشست مشترک مديرعامل بانک اقتصادنوين و فعالان اقتصادي شهر مشهد برگزار شدنشست مشترک مديرعامل بانک اقتصادنوين و فعالان اقتصادي، توليدگران و کارآفرينان شهر مشهد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، علي اصغر سفري مديرعامل اين بانک به همراه اعضاي هيات مديره و معاونين در ديدار با فعالان اقتصادي شهر مشهد با اشاره به اينکه در نظام اقتصادي کشور ما بانک‌ها نقش تعيين کننده‌اي ايفا مي‌کنند، افزود: بانک اقتصادنوين در طي سال‌هاي فعاليت خود همواره کوشيده است با رعايت قوانين و دستورالعمل‌هاي جاري نظام بانکي، نياز مالي و پولي بخش‌هاي توليدي و صنعتي را تامين نمايد.
وي اظهار داشت: به منظور آگاهي از نيازهاي فعالان اقتصادي، برگزاري نشست‌هاي مشترک با مشتريان در دستور کار بانک اقتصادنوين قرار دارد و نشست با فعالان اقتصادي شهر مشهد مقدس اولين برنامه از اين دست مي‌باشد.
وي افزود: در جوار بارگاه امام رضا (ع) و با استعانت از اين امام بزرگوار برنامه نشست مشترک مديران ارشد بانک با مشتريان آغاز شد که اين روند ادامه خواهد داشت.

مجله بنکر گزارش داد: اقتصادنوين دومين بانک اسلامي جهان

مجله بنکر گزارش داد: اقتصادنوين دومين بانک اسلامي جهاندر گزارش نوامبر 2016 مجله "بنکر" (The Banker) از برترين مؤسسات مالي و اعتباري اسلامي جهان، بانک "اقتصادنوين" در ميان بيست بانک برتر مبتني بر شريعت اسلامي، رتبه دوم را به خود اختصاص داد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در فهرست 20 بانک برتر اسلامي مجله بنکر، بانک‌هايي مورد بررسي قرار گرفته‌اند که از معاملات و عقود مبتني بر شريعت اسلامي پيروي مي‌کنند که بر اساس رتبه‌بندي اين مجله معتبر، بانک اقتصادنوين پس از بانک قطر در رتبه دوم بزرگترين بانک‌هاي اسلامي جهان که بيشترين رشد در دارايي‌ها را داشته‌اند قرار گرفته و بانک‌هايي از کويت و اندونزي رتبه‌هاي سوم و چهارم را از آن خود کرده‌اند.
اين دهمين سال متوالي است که مجله بنکر فهرست برترين مؤسسات مالي اسلامي جهان را منتشر مي‌کند. به نوشته مجله بنکر رشد بانک‌هاي اسلامي طي ده سال گذشته رشد بسيار سريعي بوده ‌است به گونه‌اي که در طول اين مدت صنعت بانکداري اسلامي از يک صنعت در مقياس کوچک به يک سيستم مالي در سطح جهاني تبديل شده و اکنون سيستم مالي بانکداري اسلامي هم در کشورهاي توسعه يافته و هم در کشورهاي در حال توسعه بيش از پيش مورد توجه قرار گرفته است.

کسب مقام نايب قهرماني تيم فوتسال بانک اقتصادنوين در مسابقات کانون بانک‌ها و موسسات اعتباري خصوصي

کسب مقام نايب قهرماني تيم فوتسال بانک اقتصادنوين در مسابقات کانون بانک‌ها و موسسات اعتباري خصوصيتيم فوتسال بانک اقتصادنوين در نهمين دوره مسابقات فوتسال کانون بانک‌ها و موسسات اعتباري خصوصي به مقام نايب قهرماني دست يافت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، تيم فوتسال بانک اقتصادنوين در ديدار نهايي اين دوره از مسابقات نتيجه را 4 بر 2 به حريف واگذار کرد و عنوان نايب قهرماني اين دوره از مسابقات را کسب کرد.
پيش از اين تيم فوتسال بانک اقتصادنوين در ديدار نيمه نهايي موفق شد تيم فوتسال بانک آينده را با حساب 7 بر 6 در ضربات پنالتي شکست دهد و به ديدار پاياني راه يابد. اين ديدار در پايان وقت اضافه 2 بر 2 پايان يافته بود.
در مرحله يک چهارم نهايي نيز تيم فوتسال بانک اقتصادنوين به مصاف تيم فوتسال موسسه مالي و اعتباري ملل رفت که موفق شد اين تيم را به نتيجه 3 بر يک شکست دهد.
در اين دوره از مسابقات که با حضور 14 تيم در دو گروه برگزاري شد تيم فوتسال بانک اقتصادنوين با تيم‌هاي بانک‌هاي قوامين، آينده، سامان، ايران زمين، گردشگري و سينا در گروه دوم قرار داشت که در نهايت موفق شد به عنوان تيم اول گروه به مرحله يک چهارم نهايي راه يابد.

دعوت براي مشارکت در دومين جشنواره تخصصي رسانه‌اي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين"

دعوت براي مشارکت در دومين جشنواره تخصصي رسانه‌اي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين"بانک اقتصادنوين از خبرنگاران، تحليل‌گران و صاحب نظران مباحث بانکي دعوت کرد با مشارکت خود در دومين جشنواره تخصصي رسانه‌اي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين" بر غناي آثار اين جشنواره بيافزايند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، دومين جشنواره نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين با حمايت بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران از اول خرداد ماه سال جاري آغاز و تا پايان آذر ماه ادامه خواهد داشت.
اين جشنواره در سه گروه رسانه‌اي شامل رسانه‌هاي مکتوب (روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها و مجلات اقتصادي و غير اقتصادي)، رسانه‌هاي مجازي (سايت‌ها، خبرگزاري‌ها و وب‌سايت‌هاي تخصصي) و رسانه‌هاي ديداري و شنيداري (تلويزيون و راديو) برگزار مي‌شود و آثار منتشر شده در اين گروه‌ها، حايز شرايط حضور در جشنواره خواهد بود ضمن اينکه در دومين جشنواره، آثار طراحي و کاريکاتور مرتبط با موضوعات شش‌گانه نيز پذيرفته و داوري خواهد شد.
نقش نظام بانکي در توسعه اقتصادي کشور با تاکيد بر بخش‌هاي توليدي در چارچوب اقتصاد مقاومتي، نقش نظام بانکي در بازار سرمايه، نقش نظام بانکي در توسعه خدمات نوين و مشتري محوري در فضاي رقابتي، نقش نظام بانکي در حوزه فرهنگي و ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي، بررسي آثار سياست‌ها، قوانين و متغيرهاي بيروني بر عملکرد نظام بانکي و فضاي کسب و کار، نقش نظام بانکي در عرصه بين‌الملل و توسعه ارتباطات بانکي و تسهيل جذب سرمايه‌گذاران خارجي شش موضوع اصلي جشنواره دوم نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين است.

معاون جديد فناوري اطلاعات و ارتباطات بانک اقتصادنوين منصوب شد

معاون جديد فناوري اطلاعات و ارتباطات بانک اقتصادنوين منصوب شدطي حکمي از سوي علي اصغر سفري مديرعامل بانك اقتصادنوين، علي‌ سروري به عنوان معاون "فناوري اطلاعات و ارتباطات" اين بانك منصوب شد.
به گزارش روابط عمومي بانك اقتصادنوين، سروري از جمله مديران جوان و تحصيلکرده نظام بانکي است که داراي مدرک کارشناسي ارشد مديريت فناوري اطلاعات از دانشگاه صنعتي اميرکبير مي‌باشد و تاکنون عهده‌دار سمت‌هاي مختلفي در نظام بانکي کشور بوده است.
وي پيش از اين مدير امور فناوري اطلاعات و ارتباطات بانک گردشگري بوده و در سوابق کاري او حضور در حوزه‌هاي مديريتي فناوري اطلاعات بانک‌هاي تات و سرمايه نيز به چشم مي‌خورد.

کلنگ‌ مدرسه "اقتصادنوين" در روستاي "نگر پايين" شهرستان جاسک به زمين خورد

کلنگ‌ مدرسه "اقتصادنوين" در روستاي "نگر پايين" شهرستان جاسک به زمين خوردمراسم کلنگ‌زني مدرسه "اقتصادنوين" در روستاي "نگر پايين" شهرستان جاسک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين بانک در راستاي ايفاي مسئوليت اجتماعي خود احداث مدرسه در مناطق محروم کشور را در دستور کار دارد و تاکنون مدارس متعددي در مناطق محروم کشور توسط اين بانک احداث شده است.
در آخرين مورد کلنگ مدرسه"اقتصادنوين" در روستاي "نگر پايين" شهرستان جاسک طي مراسمي با رئيس شعبه بندرعباس بانک اقتصادنوين، نماينده سازمان نوسازي مدارس کل کشور، معاون سازمان نوسازي مدارس استان هرمزگان، مديريت آموزش و پرورش شهرستان جاسک، جمعي از معتمدين و خيرين منطقه جاسک و اعضاي شوراي روستاي "نگر پايين" برگزار شد.
در اين مراسم فرزاد ادب رئيس شعبه بندرعباس بانک اقتصادنوين طي سخناني به توجه اين بانک به مسئوليت‌هاي اجتماعي اشاره کرد و گفت: بانک اقتصادنوين در سال‌هاي فعاليت خود علاوه بر تحول در نظام بانکي و ارايه خدمات نوين، توجه ويژه‌اي به ايفاي نقش موثر در حوزه مسئوليت‌هاي اجتماعي داشته و اقدامات قابل توجهي در اين بخش انجام داده است.

با تاييد سهامداران سرمايه بانک اقتصادنوين به 13 هزار و 131 ميليارد ريال رسيد

با تاييد سهامداران سرمايه بانک اقتصادنوين به 13 هزار و 131 ميليارد ريال رسيدبا تاييد سهامداران بانک اقتصادنوين، سرمايه اين بانک به 13 هزار و 131 ميليارد ريال رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مجمع عمومي فوق‌العاده اين بانک با دستور جلسه افزايش سرمايه پس از اخذ تاييدات لازم از بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و سازمان بورس اوراق بهادار با حضور حدود 91 درصد سهامداران برگزار شد.
در اين مجمع پس از ارايه گزارش مديرعامل اين بانک و پاسخ به سوالات، سهامداران بانک اقتصادنوين با افزايش سرمايه اين بانک از 11 هزار و 312 ميليارد ريال به 13 هزار و 131 ميليارد ريال موافقت کردند.
علي اصغر سفري مديرعامل بانک اقتصادنوين در گزارشي به سهامداران اين بانک با اشاره به اهميت نقش سرمايه در ارايه خدمات بانکي، گفت: سرمايه مناسب يکي از شرايط لازم براي حفظ سلامت نظام بانکي است و نهادهاي نظارتي براي تضمين ثبات و پايداري فعاليت‌ها، همواره بانک‌ها را ملزم به برقراري نسبت مناسبي ميان سرمايه و ريسک موجود در دارايي‌هاي خود مي‌نمايند.

مديرعامل بانک اقتصادنوين نايب رئيس هيات مديره انجمن بانکداران آسيايي شد

مديرعامل بانک اقتصادنوين نايب رئيس هيات مديره انجمن بانکداران آسيايي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين بانک براي چهارمين دوره متوالي به عنوان عضو هيات مديره انجمن بانکداران آسيايي انتخاب شد، ضمن اينکه بر اساس تصميم اعضاي اين انجمن، "علي اصغر سفري" مديرعامل اين بانک نيز براي دو سال به عنوان نايب رئيس هيات مديره انجمن بانکداران آسيايي انتخاب شد.
بر اين اساس در مجمع عمومي انجمن بانکداران آسيايي (Asian Bankers Association) که با حضور بانکداران برجسته از کشورهاي معتبر دنيا، قانون‌گذار بانکي و استادان دانشگاهي برگزار شد بود، بانک اقتصادنوين موفق شد با پشت سر گذاشتن بانک‌هاي بزرگ آسيايي و براي چهارمين دوره عضويت در هيات مديره انجمن بانکداران آسيايي را حفظ کند.
بانک اقتصادنوين در سه دوره حضور خود در هيات مديره انجمن و مجمع سالانه بسيار فعال و تعيين کننده بود به طوري که توانست در رقابت با کشورهاي معتبر بيشترين تاثير را بر جاي بگذارد. حضور موثر بانک اقتصادنوين موجب شد با راي اعضاي اين انجمن، مديرعامل بانک اقتصادنوين به عنوان نايب رئيس هيات مديره اين انجمن انتخاب شود.
انجمن بانکداران آسيايي بزرگترين انجمن بانکي در حوزه آسيا و اقيانوسيه است که بانک‌هاي معتبر در آن عضويت دارند و تعامل و ارتباط بين آنها در بهبود ارتباطات و تسهيل روابط دولت‌ها موثر است.

صعود تيم فوتسال بانک اقتصادنوين به مرحله یک چهارم نهايي مسابقات کانون بانک‌ها و موسسات اعتباري خصوصي

صعود تيم فوتسال بانک اقتصادنوين به مرحله يک چهارم نهايي مسابقات کانون بانک‌ها و موسسات اعتباري خصوصيدر نهمين دوره مسابقات فوتسال کانون بانک‌ها و موسسات اعتباري خصوصي تيم فوتسال بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين تيم گروه دوم اين مسابقات به مرحله يک چهارم نهايي راه يافت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين دوره از مسابقات که با حضور 14 تيم در دو گروه در حال برگزاري است بانک اقتصادنوين در گروه دوم اين مسابقات با تيم‌هاي بانک‌هاي قوامين، آينده، سامان، ايران زمين، گردشگري و سينا در گروه دوم قرار داشت که در نهايت موفق شد به عنوان نخستين تيم به مرحله يک چهارم نهايي راه يابد.
بانک اقتصادنوين در مرحله مقدماتي اين مسابقات تيم‌هاي قوامين، سامان، ايران زمين، گردشگري و سينا را به ترتيب با نتايج 3 بر 2، يک بر صفر، 5 بر صفر، 5 بر يک و 6 بر صفر از پيش رو برداشت، ضمن اينکه ديدار اين تيم با بانک آينده نيز يک بر يک مساوي شد.

براي آگاهي از برنده شدن در جشنواره قرعه‌کشي کارت هديه نوين؛ دارندگان کارت هديه بانک اقتصادنوين به آدرس اينترنتي http://www.enbank.ir مراجعه نمايند

براي آگاهي از برنده شدن در جشنواره  قرعه‌کشي کارت هديه نوين؛ دارندگان کارت هديه بانک اقتصادنوين به آدرس اينترنتي http://www.enbank.ir مراجعه نماينددارندگان کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين براي اطلاع از برنده‌شدنشان در دومين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين به آدرس اينترنتي https://micard.enbank.ir و يا بخش جشنواره کارت هديه در تارگاه اصلي بانک به آدرس اينترنتي http://www.enbank.ir مراجعه کنند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در دومين دوره جشنواره کارت هديه اين بانک که از اول خرداد آغاز و تا پايان شهريور 95 ادامه داشت، بانک اقتصادنوين به قيد قرعه به دارندگان کارت‌هاي هديه اين بانک يک‌صد کارت هديه 5 ميليون ريالي اهدا مي‌کند.
بر اين اساس در جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين به ازاي هر 250 هزار ريال از مانده کارت هديه در هر روز، يک امتياز براي دارنده کارت هديه منظور شد که در پايان دوره قرعه‌کشي، برندگان جوايز مشخص شدند.
در دومين دوره قرعه‌کشي جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين، کارت‌هاي هديه اين بانک که از ابتداي اسفندماه 94 تا پايان شهريور 95 شارژ و داراي حداقل 250 هزار ريال مانده بودند، بطور خودکار قرعه‌کشي شدند.
براي اطمينان از برنده بودن در جشنواره لازم است دارندگان کارت هديه نسبت به ثبت شماره 16 رقمي کارت هديه خود در قسمت محاسبه امتياز در آدرس اينترنتي https://micard.enbank.ir اقدام کنند، در صورت برنده بودن، نوع جايزه و در غير اينصورت امتياز فعلي کارت هديه مورد نظر اعلام مي‌گردد.

بانک مرکزي مجوز افزايش سرمايه شرکت ليزينگ اقتصادنوين را صادر کرد

بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، با افزايش سرمايه شرکت ليزينگ اقتصادنوين طي دو مرحله از مبلغ 500 ميليارد ريال به 2 هزار ميليارد ريال موافقت کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شرکت ليزينگ اقتصادنوين از جمله شرکت‌هايي است که به منظور تکميل زنجيره خدمات بانکداري جامع اين بانک در سال 85 با سرمايه 500 ميليارد ريال تأسيس و طي ده سال گذشته کارنامه درخشاني را از خود در صنعت ليزينگ کشور بر جاي گذاشته است.
علمي و سيستمي کردن ابزار مالي ليزينگ، ارتقاي بهره‌وري نيروي انساني و اخذ تنديس بهره‌وري از جشنواره ملي بهره وري، متنوع سازي محصولات با اجراي طرح‌هايي چون ليزينگ الکترونيکي، ليزينگ سبز، مشارکت در بازسازي و نوسازي ناوگان حمل و نقل جاده‌اي درون و برون شهري، تأمين منابع براي خريد انواع ماشين‌آلات و تجهيزات صنعتي مرتبط با صنايع معدني، راه‌سازي، بسته بندي مواد غذايي، تجهيزات الکترونيکي، مخابراتي و فن‌آوري اطلاعات، ابنيه و ساختمان، دفاتر کار اداري، صنايع چاپ و ماشين‌آلات و تجهيزات مورد نياز صنايع پالايشگاهي و نيروگاهي از جمله دستاوردهاي اين شرکت در سال‌هاي قبل بوده است.

قدرداني مدير اجرايي شوراي مجمع خيرين استان سيستان و بلوچستان از بانک اقتصادنوين

قدرداني مدير اجرايي شوراي مجمع خيرين  استان سيستان و بلوچستان از بانک اقتصادنوينمدير اجرايي شوراي مجمع خيرين استان سيستان و بلوچستان با اهداي لوحي به مديرعامل بانک اقتصادنوين از اقدامات اين بانک در تجهيز مرکز درماني منطقه چابهار قدرداني کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين بانک تاکنون در راستاي توجه به ايفاي وظايف خود در عرصه‌هاي اجتماعي اقدامات موثر و تاثير‌گذاري داشته است که از آن جمله مي‌توان به ساخت 19 مدرسه در مناطق محروم، تجهيز و راه‌اندازي مراکز درماني، کاشت درخت و احداث بوستان و ... اشاره کرد که در آخرين مورد به همت نخستين بانک خصوصي کشور، مرکز درمان بيماران تالاسمي منطقه چابهار به وسايل مورد نياز تجهيز شد.
بر اساس اين گزارش حمايت از مراکز درماني عمومي از برنامه‌هاي اصلي بانک اقتصادنوين در بخش مسئوليت‌ هاي اجتماعي است که در اين راستا و با هماهنگي‌هاي صورت گرفته با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي در آخرين مورد راه‌اندازي يک باب خانه بهداشت در شهر زاهدان توسط اين بانک در دستور کار قرار گرفته، ضمن اينکه بانک اقتصادنوين تاکنون از چند انجمن و موسسه ارايه دهنده خدمات پزشکي نيز حمايت کرده است.

آگهي دعوت به مجمع عمومي فوق‌العاده بانک اقتصادنوين (سهامي عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملي 10102194601

مجمع عمومي فوق‌العاده بانك اقتصادنوين براي تصميم گيري در خصوص تصويب افزايش سرمايه بانک رأس ساعت 16:00 روز چهارشنبه مورخ 1395.08.26 در محل سالن همايش‌هاي بين‌المللي هتل المپيک، بـه نشاني تهران، ضلع غربي مجموعه ورزشي آزادي، بلوار دهکده تشکيل مي‌گردد.
بدين‌وسيله از كليه صاحبان محترم سهام بانك يا نمايندگان قانوني آنان دعوت مي‌نمايد، به منظور اخذ برگه ورود و حضور در جلسه مجمع عمومي مذکور؛ در يکي از روزهاي دوشنبه مورخ 1395.08.24 و سه‌شنبه مورخ 1394.08.25 از ساعت 8:30 صبح الي15:30 با در دست داشتن مدارك مالكيت سهام يا مستندات نمايندگي/ وكالت/ ولايت/ قيمومت و كارت شناسايي معتبر به اداره امور سهامداران بانك، به نشاني تهران، خيابان آفريقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش خيابان برادران شريفي، پلاک 2، طبقه دوم مراجعه فرمايند.
تلفن مستقيم اداره امور سهامداران: 84612164 و 84612050
ضمنا ترتيبي اتخـاذ ‌شده ‌است کـه بجز ايـام مـذکور، برگه ورود به جلسه از ساعت 13:00 روز برگزاري مجمـع (1395.08.26) نيز در نشانـي صدرالـذکر (محل برگزاري جلسه مجمع)، به‌ حضور سهامداران محترم ارائه گردد.
دستور جلسه:
1. استماع گزارش هيات مديره و بازرس قانوني و تصويب افزايش سرمايه.
2. ساير موارد.

هيات مديره بانک اقتصادنوين


آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي بطور فوق‌العاده بانک اقتصادنوين (سهامي عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملي 10102194601

مجمع عمومي عادي بطور فوق‌العاده بانك اقتصادنوين با دستور جلسه زير رأس ساعت 15:00 روز چهارشنبه مورخ 1395.08.26 در محل سالن همايش‌هاي بين‌المللي هتل المپيک بـه‌ نشاني تهران، ضلع غربي مجموعه ورزشي آزادي، بلوار دهکده تشکيل مي‌گردد.
بدين‌وسيله از كليه صاحبان محترم سهام بانك يا نمايندگان قانوني آنان دعوت مي‌نمايد، به‌ منظور اخذ برگه ورود و حضور در جلسه مجمع عمومي مذکور؛ در يکي از روزهاي دوشنبه مورخ 1395.08.24 و سه‌شنبه مورخ 1395.08.25 از ساعت 8:30 صبح الي15:30 با در دست داشتن مدارك مالكيت سهام يا مستندات نمايندگي/ وكالت/ ولايت/ قيمومت و كارت شناسايي معتبر به اداره امور سهامداران بانك، به نشاني تهران، خيابان آفريقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش خيابان برادران شريفي، پلاک 2، طبقه دوم مراجعه فرمايند.
تلفن مستقيم اداره امور سهامداران: 84612164 و 84612050
ضمنا ترتيبي اتخـاذ ‌شده ‌است کـه بجز ايـام مـذکور، برگه ورود به جلسه از ساعت 13:00 روز برگزاري مجمـع (1395.08.26) نيز در نشانـي صدرالـذکر (محل برگزاري جلسه مجمع)، به حضور سهامداران محترم ارائه گردد.
دستور جلسه:
1. اتخـاذ تصـميم نسـبت به تخصـيص و تقسـيم سـود سـهام عملکرد سـال مالي منتهي به پايان اسـفند ماه سال 1394.
2. تعيين پاداش اعضاي هيات مديره براي عملکرد سال مالي 1394.
3. ساير مواردي که قابل طرح در مجمع عمومي عادي باشد.

هيات مديره بانک اقتصادنوين


طي مراسمي اعضاي هيات مديره و مديرعامل بانک اقتصادنوين معرفي شدند

مراسم تجليل از مديرعامل و اعضاي هيات مديره سابق و معارفه مديرعامل و اعضاي هيات مديره جديد بانک اقتصادنوين با حضور نمايندگان سهامداران عمده، تعدادي از مشتريان، مديران عامل شرکت‌هاي وابسته، معاونان و مديران بانک اقتصادنوين برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم مهندس محمد صدرهاشمي‌نژاد بنيان‌گذار اين بانک طي سخناني ضمن قدرداني از زحمات و تلاش‌هاي مديرعامل و اعضاي هيات مديره قبلي اين بانک گفت: امروز پس از گذشت 8 سال حضور آقاي "معتمدي" در بانک، اقتصادنوين بانکي کارآمد و سازمان يافته به شمار مي‌رود.
وي با اشاره به اينکه بانک اقتصادنوين با وجود اتفاقات کوچک و بزرگ توانسته سلامت خود را حفظ کند افزود: افتخار بانک اقتصادنوين دوري از حاشيه و حفظ خوشنامي است.

برگزاري نخستين كنفرانس ملي نوآوري در مديريت سيستم و فناوري اطلاعات با حمايت بانک اقتصادنوين

برگزاري نخستين كنفرانس ملي نوآوري در مديريت سيستم و فناوري اطلاعات با حمايت بانک اقتصادنويننخستين کنفرانس ملي نوآوري در مديريت سيستم‌ها و فناوري اطلاعات با رويکرد هوشمندي کسب و کار در دانشکده علوم اجتماعي و اقتصادي دانشگاه الزهرا با حضور جمعي از مسئولان سازمان بورس اوراق بهادار تهران و رئيس اداره داده كاوي و هوش تجاري بانك اقتصادنوين برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين کنفرانس پيام ياغلي رئيس اداره داده‌كاوي و هوش تجاري بانك اقتصادنوين، با اشاره به اهميت هوشمندي در صنعت بانكداري اظهار داشت: با وجود تفاوت‌هاي بازار پول و سرمايه، شباهت‌هايي نيز در ذات آنها وجود دارد، در حال حاضر همان طور كه در بازار سرمايه شاهد وجود دغدغه‌هايي هستيم در بازار پول نيز به سبب اين كه بانك‌ها براساس وظيفه ذاتي واسط وجوه بين سپرده‌گذاران و افرادي كه نياز به سرمايه دارند هستند دغدغه اين موضوع را دارند كه سرمايه‌ها را در اختيار چه مصرف كنندگاني قرار دهند.

"علي اصغر سفري" مديرعامل بانک اقتصادنوين شد

"علي اصغر سفري" مديرعامل بانک اقتصادنوين شدبر اساس تصميم هيات مديره و تاييد بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران "علي اصغر سفري" مديرعامل جديد اين بانک معرفي شد.
به گزارش روابط عمومي در جلسه هيات مديره بانک اقتصادنوين با قدرداني از زحمات حسن معتمدي مديرعامل پيشين اين بانک، اعضاي هيات مديره اين بانک سفري قائم مقام بانک اقتصادنوين را به عنوان مديرعامل اين بانک پيشنهاد کردند که اين پيشنهاد مورد تاييد مراجع قانوني قرار گرفت.
گفتني است علي اصغر سفري از مديران زبده و با تجربه نظام بانکي است که داراي بيش از 35 سال سابقه فعاليت در عرصه بانکداري کشور مي‌باشد.
وي پيش از اين مديريت عامل بانک گردشگري را بر عهده داشته و از جمله سوابق قبلي ايشان مي‌توان به عضويت در هيات مديره بانک تجارت، معاونت مديرعامل بانک کارآفرين، مديريت امور اعتباري بانک تجارتي ايران و هلند و عضويت در هيات مديره بيش از ده شرکت اقتصادي و صنعتي کشور اشاره نمود.
در اين جلسه همچنين از زحمات و خدمات حسن معتمدي مديرعامل پيشين اين بانک قدرداني به عمل آمد. قابل ذکر است که ايشان به عنوان عضو شوراي راهبردي بانک اقتصادنوين کماکان ايفاي نقش خواهد نمود.

با برگزاري مراسم قرعه‌کشي، برندگان جوايز دومين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين مشخص شدند

با برگزاري مراسم قرعه‌کشي، برندگان جوايز دومين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين مشخص شدند با برگزاري مراسم قرعه‌کشي جوايز دومين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين، برندگان جوايز اين جشنواره مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در دومين دوره جشنواره کارت هديه اين بانک که از اول خرداد آغاز و تا پايان شهريور 95 ادامه داشت، بانک اقتصادنوين به قيد قرعه به دارندگان کارت‌هاي هديه اين بانک يکصد کارت هديه 5 ميليون ريالي اهدا مي‌کند.
در دومين دوره قرعه‌کشي جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين، کارت‌هاي هديه اين بانک که از ابتداي اسفندماه 94 تا پايان شهريور 95 شارژ شده‌اند، بطور خودکار قرعه‌کشي شدند.
بر اين اساس در جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين به ازاي هر 250 هزار ريال از مانده کارت هديه در هر روز، يک امتياز براي دارنده کارت هديه منظور شد که در پايان دوره قرعه‌کشي، برندگان جوايز مشخص شدند.
دارندگان کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين براي آگاهي از شماره کارت‌هاي برنده در جشنواره مي‌توانند به آدرس اينترنتي https://micard.enbank.ir و يا بخش جشنواره کارت هديه در تارگاه اصلي بانک به آدرس اينترنتي http://www.enbank.ir مراجعه کنند.
براي اطمينان از برنده بودن در جشنواره لازم است دارندگان کارت هديه نسبت به ثبت شماره 16 رقمي کارت هديه خود در قسمت محاسبه امتياز اقدام کنند، در صورت برنده بودن، نوع جايزه و در غير اينصورت امتياز فعلي کارت هديه مورد نظر اعلام مي‌گردد.

حضور فعال بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين و شرکت ليزينگ اقتصادنوين در کنفرانس "ماشين‌آلات و ثروت ملي"

حضور فعال بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين و شرکت ليزينگ اقتصادنوين در کنفرانس "ماشين‌آلات و ثروت ملي"دومين کنفرانس "ماشين‌آلات و ثروت ملي" با حضور مديران ارشد و مديران شرکت‌هاي عمراني فعال در حوزه صنعت احداث، مديران و نمايندگان برندهاي داخلي و خارجي ماشين‌آلات سنگين و نيمه سنگين، استادان دانشگاه و متخصصان صاحب نظر، اعضاي انجمن توليدکنندگان و واردکنندگان ماشين‌آلات سنگين و نيمه سنگين، مراکز دانشگاهي - کاربردي حوزه ماشين‌آلات، به ميزباني سنديکاي شرکت‌هاي ساختماني برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، همزمان با اين مراسم، نمايشگاه تخصصي نيز با حضور نمايندگان برندهاي خارجي و داخلي ماشين‌آلات، تجهيزات، قطعات و مواد مصرفي (اعم از وارداتي و توليدي) نيز در حاشيه اين کنفرانس برگزار شد.
مديران حساب بانکداري شرکتي اقتصادنوين و نمايندگان شرکت ليزينگ اقتصادنوين با حضور فعال در اين کنفرانس و نمايشگاه، ضمن ارايه و معرفي خدمات و محصولات و دستاوردهاي هلدينگ اقتصادنوين، با فعالان حوزه صنعت احداث و شرکت‌هاي توليدي و واردکنندگان ماشين‌آلات سنگين و نيمه سنگين در قالب نشست‌هاي تخصصي ديدار و زمينه‌هاي همکاري و توسعه تعاملات را بررسي کردند.

اختلال در سرويس‌هاي بانکداري الکترونيک بانک اقتصادنوين

با توجه به پياده‌سازي پروژه بهبود و ارتقاي نسخه‌هاي سامانه‌هاي بانکداري الکترونيکي بانک اقتصادنوين، اين خدمات از بامداد روز سه‌شنبه 27 مهر 1395 با اختلال مواجه خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سامانه‌هاي بانکداري اين بانک از بامداد سه‌شنبه 27 مهر 1395 تا ساعت يک بامداد اين روز با اختلال همراه خواهد بود، ارايه اين خدمات از اين زمان به روال عادي باز خواهد گشت.


تاکید بنیان‌گذار بانک اقتصادنوین بر ایجاد پنجره ارائه خدمات ویژه و نوین برای شرکت‌های پیمانکاری در گروه اقتصادنوین

تاکيد بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين بر ايجاد پنجره ارائه خدمات ويژه و نوين براي شرکت‌هاي پيمانکاري در گروه اقتصادنوينبنيان‌گذار بانک اقتصادنوين در سمينار تخصصي آموزشي - مشاوره‌اي آشنايي با اسناد خزانه اسلامي، اوراق مشارکت و خدمات نوين بانکي که به همت بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين و شرکت تامين سرمايه نوين و به ميزباني سنديکاي شرکت‌هاي ساختماني برگزار شد بر ايجاد پنجره ارائه خدمات ويژه و نوين براي شرکت‌هاي پيمانکاري در گروه اقتصادنوين تاکيد کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين مهندس محمد صدرهاشمي‌نژاد در اين مراسم اظهار داشت: بانک اقتصادنوين با هدف پاسخگويي به نياز مشتريان حقوقي و بزرگ براي نخستين بار نسبت به طراحي و معرفي خدمات بانکداري شرکتي اقدام کرده است که اين خدمات بخش عمده‌اي از نيازهاي فعالان اين بخش را تامين نموده است. وي با اشاره به تغيير نياز مشتريان خصوصا شرکت‌هاي پيمانکاري، بر نقش پررنگ شرکت تامين سرمايه نوين در معرفي و ارائه شيوه‌هاي نوين در تامين مالي اين شرکت‌ها تاکيد کرد.

پوزش به دليل اختلال در سامانه فرابانک نوين

به اطلاع مشتريان عزيز بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مي‌رساند به منظور بهينه سازي و ارتقاء زيرساخت فني و امنيتي سامانه فرابانک نوين، اين سامانه از ساعت 16:30 مورخ 95.07.18 تا ساعت 7 صبح مورخ 95.07.19 دچار اختلال شده و امکان سرويس دهي ندارد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سامانه ياد شده از ساعت 07:01 صبح روز 95.07.19 از طريق آدرس https://farabank.enbank.net قابل استفاده خواهد بود.


با هدف ايجاد همدلي و رقابت سالم نخستين دوره مسابقات فوتبال روميزي (دستي) کارکنان گروه اقتصادنوين در دو بخش بانوان و آقايان برگزار شد

در راستاي ايجاد نشاط سازماني و با هدف ايجاد همدلي و رقابت سالم، نخستين دوره مسابقات فوتبال روميزي (دستي) کارکنان گروه اقتصادنوين در دو بخش آقايان و بانوان برگزار شد و قهرمانان اين مسابقات معرفي شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در گروه آقايان که با حضور بيش از 80 تيم برگزار شد، تيم شرکت "ارتباطات آواي سلام مهر نوين" متشکل از علي هاشمي و داريوش رضايي به مقام قهرماني دست يافتند و تيم شعبه بهشتي اروميه نيز نايب قهرماني شد. اصغر حقيقت‌نيا و مهدي اصلاني اعضاي اين تيم بودند.
در نخستين دوره مسابقات فوتبال روميزي تيم مديريت بازرسي متشکل از علي قاسم ديزاني و زين‌العابدين حيدري به مقام سوم دست يافت.
در گروه بانوان نيز که با شرکت 12 تيم برگزار شد تيم شعبه شيراز شمالي متشکل از ويدا کشاورز و نيلوفر قديملويي به مقام قهرماني دست يافت و تيم شعب تهرانپارس/ دزاشيب نيز دوم شدند. وحيده چيذري و تازه‌گل خوشکام اعضاي اين تيم بودند. در اين دوره از مسابقات تيم معاونت فناوري اطلاعات متشکل از آترين آذر هوشنگ و پريناز سعادت سوم شدند.


با برگزاري مجمع عادي به طور فوق‌العاده اعضاي جديد هيات مديره بانک اقتصادنوين مشخص شدند

با برگزاري مجمع عادي به طور فوق‌العاده اعضاي جديد هيات مديره بانک اقتصادنوين مشخص شدندپس از اخذ تاييدات لازم از بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و سازمان بورس اوراق بهادار و با برگزاري مجمع عمومي عادي به طور فوق‌العاده بانک اقتصادنوين، اعضاي جديد هيات مديره اين بانک مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مجمع که با حضور بيش از 87 درصد سهامداران اين بانک برگزار شد، سيامک دولتي، نصرت‌الله شهبازي، فرهاد عربلو، نصرت‌الله روشن ضمير و اصغر پورمتين به عنوان اعضاي اصلي هيات مديره بانک اقتصادنوين انتخاب شدند.
همچنين بر اساس راي سهامداران ابراهيم منصور خاکي و مهران شريفي نيز به عنوان اعضاي علي‌البدل هيات مديره بانک اقتصادنوين انتخاب گرديدند.

اهداي تنديس زرين محصول برتر نظام بانکي به خدمت "بانکآشنا"ي بانک اقتصادنوين

اهداي تنديس زرين محصول برتر نظام بانکي به خدمت "بانکآشنا"ي بانک اقتصادنوينتنديس زرين محصول برتر نظام بانکي در نخستين جشنواره ملي نوآوري و محصول برتر ايراني به خدمت "بانکآشنا"ي بانک اقتصادنوين اعطا شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، جشنواره ملي نوآوري و محصول برتر ايراني با هدف شناسايي، ارزيابي و تعيين برترين نوآوري‌هاي شرکت‌هاي ايراني در حوزه توليد و ارائه محصولات و خدمات جديد به مصرف‌کنندگان به همت دانشکده مديريت دانشگاه تهران برگزار شد.
اين جشنواره علاوه بر معرفي محصولات و خدمات مدرن داخلي به هموطنان، زمينه توسعه صادرات و کسب درآمدهاي ارزي از بازارهاي بين‌المللي را از طريق محصولات و خدمات داخلي فراهم کرد.
در اين جشنواره توسعه فرهنگ مشتري محوري با حمايت از نوآوري‌هاي محصول مشتري محور مورد توجه قرار داشت، همچنين جشنواره ملي نوآوري و محصول برتر ايراني با تکيه بر ارزيابي و مميزي فرآيندهاي نوآوري محصول در مورد محصولات منتخب، زمينه را براي کسب شناخت نقاط قابل بهبود، جهت توسعه و بهبود فرآيندهاي نوآوري محصول در قالب گزارش جامع ارائه شده به شرکت‌هاي منتخب ايجاد کرد.
خدمات بانکآشنا با يک تماس تلفني از سوي مشتري، ارائه مي‌شود. سامانه "بانکآشنا" اين امکان را فراهم مي‌کند که مشتري بتواند از طريق تماس تلفني، درخواست‌هاي خود را از بانک بيان کرده و در همان لحظه خدمات مورد نياز را دريافت نمايد. هدف اين سامانه تسهيل در ارتباط و افزايش سطح دسترسي به خدمات غير حضوري مي‌‌باشد.

با حمايت بانک اقتصادنوين؛ جشن سي سالگي دانشکده مهندسي کامپيوتر دانشگاه صنعتي شريف برگزار شد

با حمايت بانک اقتصادنوين؛ جشن سي سالگي دانشکده مهندسي کامپيوتر دانشگاه صنعتي شريف برگزار شدبا حمايت بانک اقتصادنوين و در راستاي تعامل با سازمان‌هاي دانش بنيان، جشن سي سالگي دانشکده مهندسي کامپيوتر دانشگاه صنعتي شريف برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که با حضور دانشجويان و استادان ادوار مختلف دانشکده مهندسي کامپيوتر دانشگاه صنعتي شريف برگزار شد مهندس زهرا ميرحسيني معاون فناوري اطلاعات اين بانک که خود فارغ‌التحصيل اين دانشکده است به نمايندگي از بانک اقتصادنوين حضور داشت.
بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران همواره کوشيده نقش موثري در نظام بانکي کشور ايفا کند که در اين راستا و با درک اهميت سرمايه انساني کارآمد و تحصيل‌کرده در پيشبرد اهداف، نسبت به تعامل با دانشگاه‌هاي معتبر کشور اقدام کرده که حمايت از جشن سي سالگي دانشکده مهندسي کامپيوتر دانشگاه صنعتي شريف در اين راستا بوده است.

ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در نيمه دوم سال 1395 اعلام شد

با توجه تغيير ساعت رسمي کشور، ساعت كار شعب بانک اقتصادنوين در شش ماهه دوم سال جاري تغيير کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، ساعت کار شعب اين بانک از روز پنج‌شنبه اول مهر ماه 1395 در شهرهاي تهران، كرج، اصفهان، شيراز، مشهد و تبريز در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا 16 خواهد بود، در روزهاي پنج‌شنبه نيز ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در اين شهرها از ساعت 8 صبح تا 13 و30 دقيقه است.
شعب بانك اقتصادنوين در ساير شهرها در نيمه دوم سال در دو شيفت صبح و عصر مفتوح خواهند بود.
بر اساس اين گزارش ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در ساير شهرستان‌ها در شيفت صبح در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 14 و در شيفت عصر از ساعت 16 تا 18 خواهد بود.
در روزهاي پنج شنبه نيز ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در ساير شهرها از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا ساعت 13 است.

قائم مقام بانك اقتصادنوين معرفي شد

قائم مقام بانك اقتصادنوين معرفي شدبا تاييد بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و طي حکمي، "علي اصغر سفري" از سوي حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين به عنوان قائم مقام مديرعامل اين بانک معرفي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين سفري از مديران زبده و با تجربه نظام بانکي است که قريب به 40 سال سابقه فعاليت در صنعت بانکداري کشور دارد.
وي تاکنون سمت‌هاي بسياري در نظام بانکي کشور داشته که از آن جمله مي‌توان به معاون مديرعامل بانک كارآفرين، عضو هيات مديره بانک تجارت، مديرعامل بانک گردشگري، نايب رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت تارميتاسنا، مشاور مديريت شركت پترو كك ايرانيان، مديرعامل و عضو هيات مديره شركت توسعه و سرمايه‌گذاري ويستا مهر، رياست اداره اعتبارات بانک تجارتي ايران و هلند و عضويت در هئيت مديره بيش از 10 شرکت بزرگ اقتصادي و صنعتي اشاره کرد.

با حمايت بانک اقتصادنوين نمايشگاه "قلم - صلح - قدم" آغاز به کار کرد

با حمايت بانک اقتصادنوين نمايشگاه "قلم - صلح - قدم" آغاز به کار کردهمزمان با روز جهاني صلح با حمايت بانک اقتصادنوين نمايشگاه "قلم - صلح – قدم" از سوي سازمان ملل متحد در جمهوري اسلامي ايران و با همکاري گالري شيرين افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين نمايشگاه که از روز جمعه 19 شهريور آغاز و تا 23 شهريور ادامه خواهد داشت آثار اميرعلي ايزدي و رضا عابديني با موضوع صلح به نمايش گذاشته شده است.
در مراسم افتتاح اين نمايشگاه سرج ناکوزي جانشين هماهنگ کننده مقيم سازمان ملل متحد در جمهوري اسلامي ايران ضمن ابراز خرسندي از برگزاري اين نمايشگاه ضمن تاکيد بر اهميت ترويج صلح گفت: جامعه جهاني امروز بيش از هر روز ديگر نيازمند صلح و دوستي است.
فاطمه فروزان اعلاء رئيس اداره روابط عمومي بانک اقتصادنوين نيز در آيين افتتاح نمايشگاه "قلم - صلح - قدم" ضمن اشاره به نقش سازمان‌هاي اقتصادي در ترويج فرهنگ صلح گفت: بانک اقتصادنوين در راستاي ايفاي مسئوليت اجتماعي خود از برگزاري اين نمايشگاه حمايت کرده است.

31 شهريور؛ پايان دومين دوره جشنواره کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين

31 شهريور؛ پايان دومين دوره جشنواره کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنويندومين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين تا پايان شهريور ادامه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در جشنواره کارت هديه، دارندگان کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين که از اسفند ماه 1394 تا پايان شهريور ماه صادر شده‌ باشد، به قيد قرعه هداياي نقدي دريافت مي‌کنند.
جشنواره قرعه‌کشي کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين با هدف ترويج فرهنگ استفاده از کارت هديه به جاي پول نقد، در دوره‌هاي سه ماهه برگزار مي‌شود، در اين جشنواره به ازاي هر 250 هزار ريال مانده کارت هديه در هر روز از آغاز دوره جشنواره، يک امتياز براي دارنده آن منظور خواهد شد.
در پايان جشنواره و پس از برگزاري قرعه‌کشي، کارت‌هاي برنده از طريق سايت "مي‌کارت" اقتصادنوين به آدرس http://micard.enbank.ir اعلام خواهد شد و برندگان قرعه‌کشي بايد حداکثر تا پايان دوره بعد، اطلاعات مورد نياز را به مرکز ارتباطات نوين به شماره 48031000-021 اعلام نمايند. همچنين با مراجعه به آدرس اينترنتي فوق دارندگان کارت هديه مي‌توانند از امتيازهاي خود مطلع شوند.
در صورت برنده نشدن کارت هديه در قرعه‌کشي، امتياز دوره‌‌ي فعلي با شرط حفظ مانده حداقل 250 هزار ريال در کارت، به دوره‌ي بعدي قرعه‌کشي انتقال مي‌يابد.
بانک اقتصادنوين در نخستين جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين جوايز ارزنده‌اي از جمله پژو پارس، آي پد و هداياي نقدي براي برندگان جشنواره مهيا نمود که اين جوايز مورد استقبال دارندگان کارت‌هاي هديه اين بانک قرار گرفت.

آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي بطور فوق‌العاده بانک اقتصادنوين (سهامي عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملي 10102194601

مجمع عمومي عادي بطور فوق‌العاده بانك اقتصادنوين براي انتخاب اعضاي هيات مديره، رأس ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 1395.07.10 در محل سالن اجتماعات بانک واقع در تهران، بلوار اسفنديار، بين وليعصر و آفريقا، شماره 24، ساختمان مرکزي شماره 1 بانک اقتصادنوين، طبقه يازدهم تشکيل مي‌گردد.
بدينوسيله از كليه صاحبان محترم سهام بانك يا نمايندگان قانوني آنان دعوت مي‌نمايد، به منظور اخذ برگه ورود و حضور در جلسه مجمع مذکور؛ در يکي از روزهاي چهارشنبه مورخ 1395.07.07 يا پنج‌شنبه مورخ 1395.07.08 از ساعت 8:30 صبح الي 15:30 با در دست داشتن مدارك مالكيت سهام يا مستندات نمايندگي/ وكالت/ ولايت/ قيمومت و كارت شناسايي معتبر به اداره امور سهامداران بانك، به نشاني تهران، خيابان آفريقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش خيابان برادران شريفي، پلاک 2، طبقه دوم مراجعه فرمايند.
تلفن مستقيم اداره امور سهامداران: 84612050-021
ضمنا ترتيبي اتخـاذ ‌شده ‌است کـه بجز ايـام مـذکور، برگه ورود به جلسه، از ساعت 8 صبح روز برگزاري مجمـع (1395.07.10) نيز در محل برگزاري مجمع به نشانـي فوق‌الـذکر، به حضور سهامداران محترم ارائه گردد.
دستور جلسه:
انتخاب اعضاي اصلي و علي‌البدل هيات مديره

هيات مديره بانک اقتصادنوين


با حمايت بانک اقتصادنوين محيط‌بانان برگزيده استان تهران تجليل شدند

با حمايت بانک اقتصادنوين محيط‌بانان برگزيده استان تهران تجليل شدندطي مراسمي و با حمايت بانک اقتصادنوين از ايثارگري‌ها و تلاش‌هاي محيط‌بانان برگزيده اداره کل حفاظت محيط زيست استان تهران تجليل شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حسن معتمدي مديرعامل اين بانک در مراسم بزرگداشت محيط‌بانان نمونه استان تهران که با حضور حيدرزاده مديرکل حفاظت محيط زيست استان تهران، دباغ شهردار منطقه سه تهران، قائم‌ مقام و معاونين بانک اقتصادنوين و جمعي از محيط‌بانان استان تهران برگزار شد، طي سخناني با اشاره به نقش بانک اقتصادنوين در حوزه محيط زيست گفت: بانک اقتصادنوين با درک اهميت ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي خود، تاکنون در بخش‌هاي مختلفي در اين حوزه حضور يافته که محيط زيست از جمله اين حوزه‌ها است.
وي اظهار داشت: بانک اقتصادنوين تعاملات تاثيرگذاري با سازمان حفاظت محيط زيست برقرار کرده است که تجليل از محيط‌بانان حفاظت از يوزپلنگ آسيايي، ساخت پرديس نوين با کاشت 9 هزار اصله نهال در پارک پرديسان و راه‌اندازي نخستين شعبه سبز نظام بانکي از جمله اين اقدامات است.

اهداي سه نشان برتر ملي و بين‌المللي به شرکت ليزينگ اقتصادنوين در اجلاس آيتک

اهداي سه نشان برتر ملي و بين‌المللي به شرکت ليزينگ اقتصادنوين در اجلاس آيتکدر هفتمين اجلاس مديران و روساي شرکت‌هاي بزرگ توليدي و خدماتي نمونه سراسر کشور (ITEC) که با حضور مقامات و مسؤولان کشوري، وزير صنعت، معدن و تجارت، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و جمع کثيري از مديران و فعالان اقتصادي کشور برگزار شد، شرکت ليزينگ اقتصادنوين موفق به کسب سه نشان برتر ملي و بين‌المللي در هفتمين اجلاس "آيتک" گرديد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم تنديس استاندارد و جايزه بين‌المللي
(SQC-BESTLEASING) برترين تامين کننده رفاه مشتريان در ارائه خدمات شايسته ليزينگ از سوي کشور آلمان و همچنين نشان ملي رعايت استانداردهاي حقوق مشتريان در بخش واسطه‌گري‌هاي مالي (ليزينگ) و نشان عالي برترين مديريت سرآمد در صنعت ليزينگ به مديرعامل شرکت ليزينگ اقتصادنوين اهداء شد.

تاکيد مديرعامل بانک اقتصادنوين بر نقش تعيين کننده "ساختار" و "نيروي انساني چند مهارته" شبکه بانکي در تعاملات بين‌المللي

تاکيد مديرعامل بانک اقتصادنوين بر نقش تعيين کننده "ساختار" و "نيروي انساني چند مهارته" شبکه بانکي در تعاملات بين‌الملليمديرعامل بانک اقتصادنوين در ميزگرد "تعامل نظام بانکداري بدون ربا با بانکداري بين‌الملل" بر نقش تعيين کننده "ساختار" و "نيروي انساني چند مهارته بانک‌ها" در تعاملات بين‌المللي تاکيد کرد.
به گزارش روابط عمومي بانك اقتصادنوين، حسن معتمدي در اين ميزگرد که در بيست و هفتمين همايش بانکداري اسلامي برگزار شد، گفت: مهمترين بحث در تعامل نظام بانکي با بانک‌‌هاي بين‌المللي ساختار بانک‌هاي داخلي است که بسيار تعيين کننده است.
وي افزود: تحريم‌ها در طي سال‌هاي گذشته زمينه فاصله نظام بانکي با بانک‌هاي خارجي را فراهم کرده، هر چند برخي از بانک‌ها در آن دوره ارتباطات محدودي داشتند ولي اين ارتباطات به گونه‌اي نبود که بانک‌هاي داخلي ساختار خود را منطبق با نظام بانکي بين‌المللي تنظيم کنند.
وي با اشاره به اينکه در دوره فعلي عمق ارتباطات تعيين کننده خواهد بود گفت: خوشبختانه با پيگيري‌هاي انجام شده زمينه برقراري ارتباط موثر نظام بانکي با بانک‌هاي معتبر بين‌المللي فراهم شده که اين موضوع در نهايت به نفع اقتصاد کشور خواهد بود.

مراسم کلنگ‌زني مدرسه "اقتصادنوين" در منطقه قروق تالش برگزار شد

مراسم کلنگ‌زني مدرسه "اقتصادنوين" در منطقه قروق تالش برگزار شد در راستاي ايفاي مسئوليت اجتماعي کلنگ مدرسه جديد"اقتصادنوين" در منطقه قرق تالش استان گيلان طي مراسمي به زمين زده شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که با حضور سرپرست منطقه دو استان‌هاي بانک اقتصادنوين، نماينده سازمان نوسازي مدارس منطقه تالش، نماينده سازمان نوسازي مدارس کل کشور و مديرکل آموزش و پرورش منطقه تالش برگزار شد، علي فکر آزاد سرپرست منطقه دو استان‌هاي بانک اقتصادنوين با اشاره به توجه بانک اقتصادنوين به مسئوليت‌هاي اجتماعي گفت: بانک اقتصادنوين در طي دوره فعاليت خود تاکنون توانسته همزمان با تاثيرگذاري مطلوب در بازار پولي و مالي کشور در حوزه‌هاي اجتماعي نيز اقدامات موثر و تاثيرگذار بر جاي بگذارد که اين اقدامات به عنوان الگو در نظام بانکي مورد توجه قرار گرفته است. وي گفت: بانک اقتصادنوين در سال‌هاي اخير مدارس متعددي در مناطق محروم در استان‌هاي خراسان شمالي، سمنان، خوزستان، آذربايجان شرقي، ايلام، سيستان و بلوچستان، خراسان جنوبي، کردستان، بوشهر و اردبيل راه‌اندازي کرده و طبق برنامه امسال نيز علاوه بر استان گيلان احداث چند مدرسه جديد در ساير استان‌هاي کشور نيز آغاز خواهد شد.
مدرسه بانک اقتصادنوين در منطقه قروق تالش استان گيلان واقع شده که فرصت تحصيل را براي کودکان و نوجوانان اين منطقه فراهم مي‌کند.

آغاز به کار شعبه جمهوري بانک اقتصادنوين در شهر اصفهان

طي مراسمي با حضور جمعي از مشتريان و معتمدين محلي و مديران ارشد بانک اقتصادنوين شعبه جمهوري اصفهان اين بانک در شهر اصفهان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومي بانك اقتصادنوين، شعبه چهارراه آپاداناي اصفهان به خيابان جمهوري اصفهان منتقل و تحت عنوان شعبه جمهوري اصفهان آغاز به فعاليت نمود.
شعبه جمهوري هفدهمين واحد بانک اقتصادنوين در سرپرستي منطقه چهار استان‌هاي اين بانک است که با افتتاح اين شعبه دسترسي به خدمات اين بانك در شهر اصفهان بيش از پيش تسهيل خواهد شد.
لازم به ذکر است شعبه جمهوري اصفهان بانک اقتصادنوين به آدرس اصفهان، ميدان جمهوري، ابتداي خيابان امام خميني، نبش كوچه توحيد (گاز) از اين پس آماده ارايه انواع خدمت به اهالي و كسبه اين شهر است.

با هدف ايجاد همدلي و رقابت سالم دومين دوره مسابقات واليبال کارکنان گروه اقتصادنوين در دو بخش بانوان و آقايان برگزار شد

با هدف ايجاد همدلي و رقابت سالم دومين دوره مسابقات واليبال کارکنان گروه اقتصادنوين در دو بخش بانوان و آقايان برگزار شدهمزمان با پانزدهمين سالروز تاسيس بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران و با هدف ايجاد همدلي و رقابت سالم، دومين دوره مسابقات واليبال کارکنان گروه اقتصادنوين در دو بخش آقايان و بانوان برگزار شد و قهرمانان اين دوره معرفي شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در گروه آقايان که با حضور 18 تيم برگزار شد، شرکت "خدمات و پشتيباني" براي دومين سال متوالي به مقام قهرماني و تيم منطقه پنج استان‌ها در اين دوره به مقام دوم دست يافت.
در دومين دوره مسابقات واليبال آقايان بانک اقتصادنوين تيم پرداخت نوين به مقام سوم دست يافت و تيم واليبال منطقه هشت استان‌ها نيز عنوان تيم اخلاق را کسب کرد. در اين دوره از مسابقات حميد رضا آقا بابايي از تيم منطقه دو استان‌ها به عنوان فني ترين بازيکن انتخاب شد.
در گروه بانوان نيز که با شرکت 10 تيم برگزار شد تيم منطقه سه استان‌ها براي دومين سال متوالي به مقام قهرماني دست يافت و تيم منطقه پنج استان‌ها در اين دوره به مقام دوم دست يافت.

همزمان با پانزدهمين سالروز تاسيس بانک اقتصادنوين کلنگ مدرسه "اقتصادنوين" در مراوه تپه زمين خورد

همزمان با پانزدهمين سالروز تاسيس بانک اقتصادنوين کلنگ مدرسه "اقتصادنوين" در مراوه تپه زمين خوردطي مراسمي همزمان با پانزدهمين سالروز تاسيس بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران کلنگ جديدترين مدرسه بانک اقتصادنوين در منطقه مراوه تپه خراسان شمالي به زمين زده شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين مراسم با حضور سرپرست منطقه سه استان‌هاي بانک اقتصادنوين، نماينده سازمان نوسازي مدارس کل کشور، مسئولين سازمان نوسازي مدارس استان‌هاي خراسان شمالي، فرماندار شهر مراوه تپه، مديرکل نوسازي مدارس استان گلستان و مديرکل عشايري استان‌هاي خراسان شمالي و رضوي برگزار شد.
در اين مراسم مهدي حسين‌نژاد سرپرست منطقه سه استان‌هاي بانک اقتصادنوين طي سخناني آخرين وضعيت مدارس راه‌اندازي شده توسط اين بانک را تشريح کرد.
وي گفت: بانک اقتصادنوين در راستاي ايفاي مسئوليت اجتماعي خود تاکنون مدرسه‌هاي زيادي در مناطق محروم کشور ساخته است که اين مهم نشان‌دهنده توجه مديران ارشد اين بانک به بحث مسئوليت اجتماعي در کنار نقش موثر در بازار پولي کشور است.

برندگان سفرهاي بين قاره‌اي باشگاه وفاداري نوين پذيرندگان پايانه‌هاي فروش متصل به بانک اقتصادنوين مشخص شدند

برندگان سفرهاي بين قاره‌اي باشگاه وفاداري نوين پذيرندگان پايانه‌هاي فروش متصل به بانک اقتصادنوين مشخص شدندبه منظور تکريم پذيرندگان پايانه‌هاي فروش متصل به حساب‌هاي بانک اقتصادنوين برگزيدگان دومين دوره طرح برترين‌ها معرفي شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، برگزيدگان دومين دوره طرح برترين‌ها، جوايز ارزشمندي از جمله کمک هزينه سفرهاي بين قاره اي، کمک هزينه سفرهاي خارجي، کمک هزينه سفرهاي داخلي، لپ تاب و موبايل را برنده شدند.
پذيرندگان پايانه‌هاي متصل به حساب‌هاي بانک اقتصادنوين مي‌توانند با مشاهده اسامي برندگان و با کسب اطمينان از درج نام و شماره ترمنيال خود در پورتال شرکت پرداخت نوين آرين به شعبه افتتاح کننده حساب مراجعه و با ارائه اصل کارت ملي نسبت به دريافت جايزه خود در قالب کمک هزينه اقدام کنند.
شرکت پرداخت نوين آرين در پي اجراي طرح‌هاي موفق پيشين و در راستاي افزايش ميزان وفاداري پذيرندگان پايانه‌هاي فروش و سطح فعاليت‌هاي تراکنشي آنان، طرح جديد باشگاه وفاداري نوين را از ابتداي دي ماه سال 94 به شيوه‌اي متفاوت آغاز کرده است.
در طرح جديد باشگاه وفاداري نوين که براي پذيرندگان وفادار داراي پايانه‌هاي متصل به حساب‌هاي بانک اقتصادنوين درنظر گرفته شده است، به 2 صورت متفاوت جوايز ارزنده‌اي به پذيرندگان تعلق مي‌گيرد.

اقتصادنوين، پيشگام موج دوم صنعت بانکداري ارائه خدمات بانکداري جامع در شعب منتخب بانک اقتصادنوين

اقتصادنوين، پيشگام موج دوم صنعت بانکداري ارائه خدمات بانکداري جامع در شعب منتخب بانک اقتصادنوينهمزمان با پانزدهمين سالگرد تاسيس بانک اقتصادنوين، ارائه خدمات بانکداري جامع در شعب منتخب بانک اقتصادنوين آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در مراسم آغاز رسمي ارائه اين خدمات، مسعود مهردادفر معاون بانکداري شرکتي، توسعه بازار و اعتبارات اين بانک گفت: امروز روز خجسته‌اي براي صنعت بانکداري کشور و بانک اقتصادنوين است چرا که بار ديگر بانک اقتصادنوين پيشگام ارائه يک خدمت نوين در اين صنعت شده است. مهردادفر با اشاره به موضوع بانکداري جامع از آمادگي بانک اقتصادنوين براي ارائه زنجيره‌اي از خدمات بانکي و مالي به مشتريان خبر داد و افزود: از امروز علاوه بر خدمات بانکي شامل خدمات بانکداري خرد، بانکداري شرکتي و بانکداري اختصاصي، زنجيره‌اي از خدمات بازار سرمايه و بيمه نيز در شعب منتخب بانک اقتصادنوين ارائه مي‌شود که پس از طي فاز آزمايشي و تکميل اين زنجيره در تمامي شعب اين بانک عملياتي خواهد شد.

با حضور خبرنگاران و همزمان با سالروز تاسيس بانک اقتصادنوين پوستر دومين جشنواره "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين" رونمايي شد

با حضور خبرنگاران و همزمان با سالروز تاسيس بانک اقتصادنوين پوستر دومين جشنواره "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين" رونمايي شدطي مراسمي از پوستر دومين جشنواره “نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين” رونمايي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که با حضور نمايندگان رسانه‌هاي گروهي، استادان ارتباطات، مديران ارشد بانک اقتصادنوين و همزمان با “20 مرداد” سالروز تاسيس بانک اقتصادنوين به عنوان طلايه‌دار نظام بانکداري خصوصي کشور برگزار شد، ابعاد اجرايي و محورهاي جشنواره دوم تشريح شد.
در اين مراسم که با حضور دکتر عقيلي، دکتر رضاييان، دکتر نفيسي و دکتر پورمراديان از استادان حوزه ارتباطات برگزار شد، حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين ضمن تبريک 17 مرداد، روز خبرنگار بر لزوم اطلاع‌رساني شفاف و مسئولانه در جامعه تاکيد کرد.
دومين جشنواره نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين با حمايت بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران از اول خرداد ماه سال جاري آغاز و تا پايان آبان ماه ادامه دارد. اين جشنواره در سه گروه رسانه‌اي شامل رسانه‌هاي مکتوب (روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها و مجلات اقتصادي و غير اقتصادي)، رسانه‌هاي مجازي (سايت‌ها، خبرگزاري‌ها و وب‌سايت‌هاي تخصصي) و رسانه‌هاي ديداري و شنيداري (تلويزيون و راديو) برگزار مي‌شود و آثار منتشر شده در اين گروه‌ها، حايز شرايط حضور در جشنواره خواهد بود ضمن اينکه در دومين جشنواره آثار طراحي و کاريکاتور مرتبط با موضوعات شش‌گانه نيز پذيرفته و داوري خواهد شد.

بانک اقتصادنوين حامي دومين جشنواره و نمايشگاه ملي اسباب بازي

با حمايت بانک اقتصادنوين دومين جشنواره و نمايشگاه ملي اسباب‌بازي از 18 تا 22 مرداد 1395 برگزار مي‌شود.
به گزارش خبرگزاري روابط عمومي بانک اقتصادنوين، با توجه به اينکه اين بانک به عنوان تنها نماينده سازمان CYFI هماهنگ کننده برنامه هفته جهاني پول (Global money week) وظيفه ترويج فرهنگ پس انداز و آموزش بانکداري براي کودکان و نوجوانان را در جمهوري اسلامي ايران بر عهده گرفته است محصولات و خدمات مرتبط با گروه سني کودک و نوجوان را در اين نمايشگاه ارايه و معرفي خواهد نمود.
در اين راستا بانک اقتصادنوين چندي پيش "کارت نوجوان" را معرفي نمود که اين خدمت مختص گروه سني 12 تا 18 سال مي باشد و در دومين جشنواره و نمايشگاه ملي اسباب بازي از طريق غرفه اين بانک در نمايشگاه مذکور ارايه خواهد شد.

همزمان با برگزاري همايش سراسري کيفيت بانک اقتصادنوين تنديس "سرآمد کيفيت" را دريافت کرد

همزمان با برگزاري همايش سراسري کيفيت بانک اقتصادنوين تنديس "سرآمد کيفيت" را دريافت کردتنديس "سرآمد کيفيت" در دومين همايش سراسري کيفيت با رويکرد نقش کيفيت برتر در کسب رضايتمندي مشتري به بانک اقتصادنوين اهدا شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين همايش با تاييد انجمن دارندگان استاندارد ايران، شوراي عالي سياست‌گذاران و سازمان ملي استاندارد ايران و با حضور مقامات و مسئولان بلندپايه کشور تنديس "سرآمد کيفيت" به سيد حسين وهابي مدير امور دفاتر بازاريابي و بانکدراي شرکتي به عنوان نماينده بانک اقتصادنوين اهدا شد.
بر اساس اين گزارش، دومين همايش سراسري کيفيت با رويکرد نقش کيفيت برتر در کسب رضايتمندي مشتري با هدف بهبود کيفيت توليدات و خدمات به منظور رونق اقتصادي کشور، ارايه راهکارهاي نوين براي برآورده کردن انتظارات مشتري، تغيير نگرش در فرآيند توليد و ...، به همت انجمن دارندگان نشان استاندارد ايران و با همکاري وزارتخانه‌هاي صنعت و معدن و تجارت، ارتباطات و فناوري اطلاعات، سازمان مديريت و برنامه ريزي کشور و سازمان ملي استاندارد ايران با حضور اساتيد دانشگاه‌ها، مديران، کارشناسان و نمايندگان سازمان‌ها، شرکت‌ها و انجمن‌هاي دولتي و غير دولتي برگزار شد.
برگزاري سخنراني، ارائه مقاله ، برگزاري پنل و کارگاه‌هاي تخصصي، معرفي برترين‌ها و تجليل از منتخبان از جمله برنامه‌هاي اين همايش بود.

با توجه به استقبال مشتريان دومين دوره جشنواره کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين آغاز شد

بانک اقتصادنوين در دومين دوره جشنواره کارت هديه، به قيد قرعه به دارندگان کارت‌هاي هديه اين بانک که از ابتداي خرداد ماه 1395 تا پايان مرداد ماه صادر شده‌ باشد هداياي نقدي اهدا مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين به ازاي هر 250 هزار ريال مانده کارت هديه در هر روز از آغاز دوره جشنواره، يک امتياز براي دارنده کارت هديه منظور خواهد شد.
جشنواره قرعه‌کشي کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين با هدف ترويج فرهنگ استفاده از کارت هديه به جاي پول نقد، تنوع در خريد، تهيه هديه‌اي با ارزش در کمترين زمان و بدون نگراني از سليقه افراد و جلوگيري از اتلاف وقت در تهيه هديه و در دوره‌هاي سه ماهه برگزار مي‌شود که جشنواره دوم از خرداد ماه سال جاري آغاز شده است.
در پايان جشنواره و پس از برگزاري قرعه‌کشي، کارت‌هاي برنده از طريق سايت مي‌کارت اقتصادنوين به آدرس http://micard.enbank.ir/Main/frmdrawing.aspx اعلام خواهد شد و برندگان قرعه‌کشي بايد حداکثر تا پايان دوره بعد، اطلاعات مورد نياز را به مرکز ارتباطات نوين به شماره 48031000-021 اعلام نمايند.

اقتصادنوين؛ ميزبان دومين نشست شوراي هماهنگي روابط عمومي شبکه بانکي کشور

اقتصادنوين؛ ميزبان دومين نشست شوراي هماهنگي روابط عمومي شبکه بانکي کشوردومين جلسه نشست شوراي هماهنگي روابط عمومي‌هاي شبکه بانکي کشور با هدف افزايش انسجام و هماهنگي اقدامات روابط عمومي‌هاي نظام بانکي، به ميزباني بانک اقتصادنوين برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين نشست که با حضور روساي روابط عمومي‌هاي شبکه بانکي برگزار شد، حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين طي سخناني با اشاره به اهميت اطلاع‌رساني در خصوص اقدامات صورت گرفته در نظام بانکي، گفت: اقتصاد کشور کاملا متکي به نظام بانکي است و بانک‌ها مي‌کوشند با همه محدوديت‌ها نقش موثر در اقتصاد ايفا کنند، بررسي‌ها نشان مي‌دهد نظام بانکي در اکثر پروژه‌هاي ملي و بزرگ نقش موثر و تاثير ايفا مي‌کند.
وي با اشاره به اينکه لازم است آحاد مردم جامعه از اقدامات و حمايت‌هاي نظام بانکي در همه عرصه مطلع شوند گفت: لازم است روابط عمومي‌هاي شبکه بانکي با استفاده از همه ابزارهاي ارتباطي نسبت به اطلاع‌رساني در خصوص اقدامات صورت گرفته در همه بخش‌ها اقدام نمايند.
مديرعامل بانک اقتصادنوين گفت: بانک‌ها در نظام اقتصادي کشور تابعي از برنامه‌ها دولت محسوب مي‌شوند و فعاليت و عملکرد شبکه بانکي در راستاي تحقق اهداف دولت مي‌باشد.

با حضور 94 درصدي سهامداران صورت‌هاي مالي بانک اقتصادنوين به تصويب مجمع رسيد

با حضور 94 درصدي سهامداران صورت‌هاي مالي بانک اقتصادنوين به تصويب مجمع رسيدمجمع عمومي عادي سالانه بانک اقتصادنوين با حضور بيش از 94 درصد از سهامداران اين بانک برگزار و صورت‌هاي مالي بانک براي سال مالي منتهي به پايان اسفندماه 1394 مورد تصويب قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حسن معتمدي، مديرعامل اين بانک در گزارش خود به سهامداران اظهار داشت که در سال 1394 شرايط اقتصادي کشور از ثبات نسبي برخوردار بوده و شاهد کاهش نرخ تورم، انضباط مالي دولت و ثبات در بازارهاي موازي بوده‌ايم. وي مهمترين سياست‌هاي پولي تاثيرگذار بر صنعت بانکداري را متناسب سازي نرخ سود سپرده و تسهيلات با نرخ تورم و کاهش نرخ سپرده قانوني ابراز کرد و افزود: در سال گذشته بانک اقتصادنوين با هدف رعايت مقررات ابلاغي، اقدام به کاهش نرخ سود سپرده و تسهيلات نمود. هر چند اتخاذ اين رويکرد موجب کاهش نرخ بهاي تمام شده منابع بانک گرديد اما وجود رقابت ناسالم در بازار ريسک‌هايي را بر بانک مترتب نمود که با مديريت بهينه منابع و مصارف، ريسک‌هاي مربوطه کنترل گرديد.

پوزش به دليل اختلال در سامانه‌های بانکداري الکترونيک بانک اقتصادنوين

به اطلاع مشتريان عزيز بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مي‌رساند به منظور اجراي پروژه بهبود و ارتقاء نسخ سامانه‌هاي بانکداري الکترونيک، تمام سرويس‌هاي اين بانک از ساعت صفر بامداد روز جمعه 15 مرداد 1395 حداکثر به مدت يک دقيقه با اختلال مواجه خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سرويس‌هاي بانکداري الکترونيک اين بانک از ساعت 01:01 بامداد همان روز به روال عادي باز خواهد گشت.


نوآوري ديگري از اولين بانک خصوصي کشور؛ ارايه خدمات مشاوره‌اي بانک اقتصادنوين به مشتريان شرکتي

همزمان با پانزدهمين سالروز تاسيس بانک اقتصادنوين و در آستانه پنجمين سالروز آغاز فعاليت بانکداري شرکتي به عنوان اولين تجربه استقرار شيوه‌هاي نوين بانکداري جامع، در نوآوري ديگري اولين مرکز خدمات مشاوره‌اي شرکتي ويژه مشتريان حقوقي در نظام بانکي کشور راه‌اندازي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، خدمات مشاوره‌اي به عنوان قلب ارزش آفريني خدمات بانکي و مالي سهم بسزايي توسعه و تعميق روابط و تعاملات مشتريان و بانک ايفا مي‌نمايد. بر همين اساس با توجه به گستره، تنوع و پيچيدگي‌هاي مربوط به خدمات و محصولات بانکي و مالي به ويژه براي مشتريان حقوقي، همواره اين نياز به عنوان يکي از مطالبات به حق مشتريان در نظام بانکي مطرح بوده است.
بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين با درک و تعهد هميشگي خود به نوآوري و خلق ارزش براي مشتريان و فعالان اقتصادي، همسو با استراتژي‌هاي کلان اقتصادي کشور در حمايت از کسب و کارهاي داخلي و در سال اقتصاد مقاومتي، در ابتکاري ديگر اولين مرکز مشاوره جامع خدمات مشاوره‌اي ويژه مشتريان حقوقي را پايه‌گذاري نموده است.

با حمايت بانک اقتصادنوين سمينار تخصصي کاربرد کلان داده‌ها در سازمان‌هاي بزرگ برگزار شد

سمينار تخصصي کاربرد کلان داده‌ها در سازمان‌هاي بزرگ به همت دبيرخانه ايکوبيگ و مدرسه عالي اقتصاد مونيخ (HDBW) و با حمايت بانک اقتصادنوين در تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين هدف از برگزاري اين سمينار دور روزه تخصصي، ايجاد تصويري بنيادين از کلان‌ داده‌ها، موارد استفاده و کاربرد آنها در صنايع مختلف و چالش‌ها و مشکلات پياده‌سازي آن در سازمان‌هاي بزرگ بود.
پورفسور مارتين بوگدان استاد دانشگاه مونيخ آلمان در اين سمينار مباحث مرتبط کلان داده‌ها از جمله ارتباط اينترنت اشياء با کلان داده‌ها، موارد استفاده کلان داده‌ها در صنايع مختلف، مسايل کليدي در استفاده کلان داده‌ها، مداخله در سيستم‌هاي کلان داده و ... را تشريح کرد.
در اين سمينار همچنين فرصت‌ها و تهديدهاي پيش‌روي سازمان‌هاي بزرگ از جمله بانک‌ها و مؤسسات مالي، بيمه‌ها و ديگر سازمان‌هاي صنعتي و خدماتي در بکارگيري کلان داده‌ها بررسي شد.

نخستين جلسه کميسيون کارت‌ بانک‌ها در سال 95 برگزار شد؛ اتصال به شبکه‌هاي پرداخت بين‌المللي در دستور کار

نخستين جلسه کميسيون کارت‌ بانک‌ها در سال 95 برگزار شد؛ اتصال به شبکه‌هاي پرداخت بين‌المللي در دستور کاربه گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در ابتداي اين جلسه علي کبيري رئيس کمسيسون کارت بانک‌ها، گزارشي از اقدامات انجام شده توسط اين کميسيون در ماه‌هاي گذشته، به ويژه تعاملات صورت گرفته با اداره نظام‌هاي پرداخت بانک مرکزي ج.ا.ا جهت توسعه همکاري و ارائه نظرات کارشناسي ارائه نمودند. در ادامه ايشان خواستار تعامل بيشتر بانک‌ها در کسب و به اشتراک گذاشتن دانش موضوعات و مسائل روز نظام‌هاي پرداخت همچون کارت اعتباري و اتصال به سيستم‌هاي بين‌المللي پرداخت شدند. ايشان درخواست نمود کارگروه‌هاي کميسيون با بررسي‌هاي کارشناسي دقيق، نقش موثرتري در مشارکت در تصميم‌سازي و سياست‌گذاري در صنعت نظام‌هاي پرداخت ايفا نمايند. در ادامه، موضوعات دستور کار جلسه مطرح، و حاضران به ارائه ديدگاه‌هاي خود پرداختند. همچنين در اين جلسه 2 کارگروه جديد "کارت اعتباري" و "ارتباط با شبکه‌هاي بين‌المللي پرداخت" به کارگروه‌هاي قبلي کميسيون- کارگروه کارت و ابزارهاي پرداخت - اضافه و اعضاي آنها انتخاب شدند.
در پايان جلسه با پيشنهاد رئيس کميسيون و موافقت اعضاء، کمال نيک‌سيرت از بانک اقتصادنوين، به عنوان دبير کميسيون کارت بانک‌ها انتخاب و معرفي شدند.

براي دومين سال پياپي ليزينگ اقتصادنوين، قهرمان فوتسال جام رمضان استان تهران

براي دومين سال پياپي ليزينگ اقتصادنوين، قهرمان فوتسال جام رمضان استان تهرانشرکت ليزينگ اقتصادنوين در راستاي برنامه‌هاي توسعه فرهنگ مسئوليت پذيري اجتماعي خود و توجه به مسئله جوانان، ورزش را در کنار ساير فعاليت‌هاي زيست محيطي و خدمات اجتماعي در دستور کار خود قرار داده و با شرکت در مسابقات متنوع ورزشي به سلامتي روح و جسم سرمايه‌هاي انساني و اجتماعي اهميت خاص داده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شرکت ليزينگ اقتصادنوين در چهارمين دوره مسابقات جام رمضان که توسط هيات فوتسال استان تهران با حضور 54 تيم قدرتمند حاضر در اين مسابقات در ايام ماه مبارک رمضان برگزار گرديد، موفق شد براي دومين سال پياپي مقام نخست اين مسابقات را کسب کند.
در ديدار پاياني اين مسابقات که در محل سالن ورزشي دانشگاه شهيد بهشتي و با حضور مديرکل ورزش و جوانان استان تهران، رئيس کميته داوران و رئيس مسابقات هيات فوتبال استان تهران و جمع کثيري از علاقمندان به اين ورزش برگزار شد، تيم فوتسال ليزينگ اقتصادنوين با حساب يک بر صفر حريف را از پيش رو برداشت و به مقام قهرماني رسيد.
همچنين در پايان اين مسابقات از صادق مفيدي، اميرحسين حيدري و مهدي گل پور مديران و دست اندرکاران تيم فوتسال ليزينگ اقتصادنوين تقدير و تجليل شد.

اعلام آبونمان سالانه دريافت اطلاعات تراکنش‌هاي بانک اقتصادنوين

آبونمان سالانه دريافت اطلاعات تراکنش‌هاي بانک اقتصادنوين در سال جاري اعلام شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين هزينه دريافت اطلاعات تراکنش‌هاي اين بانک در سال جاري 80 هزار ريال براي دريافت پيامک‌هاي عادي، 100 هزار ريال براي دريافت پيامک‌ها با جزئيات کامل و 10 هزار ريال براي دريافت اطلاعات تراکنش‌ها از طريق ايميل تعيين شد که بر اساس تاييديه اخذ شده از کاربران اين خدمت در سال گذشته، مبلغ آبونمان سال جاري از حساب مشتريان کسر و اين موضوع از طريق پيامک به ايشان اطلاع رساني گرديد.
بر اساس اين اطلاعيه مشتريان اين بانک در صورت انصراف از دريافت اين خدمت مي‌توانند تا پايان مرداد ماه سال جاري با مراجعه به يکي از شعب اين بانک نسبت به تکميل فرم انصراف و دريافت هزينه آبونمان کسر شده اقدام نمايند.
همچنين مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان اين بانک به شماره 48031000-021 آماده پاسخگويي به سوالات مشتريان در اين زمينه مي‌باشد.

به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار "نوين" برترين تامين سرمايه ايران شد

به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار "نوين" برترين تامين سرمايه ايران شدتامين سرمايه نوين به عنوان فعال‌ترين تامين سرمايه ايران بر اساس فعاليت اصلي در سال 1394 انتخاب شد.
بر اين اساس در جشنواره تجليل از برترين‌هاي بازار سرمايه که در حاشيه نهمين نمايشگاه بورس، بانک و بيمه FINEX 2016 برگزار شد، شركت تامين سرمايه نوين به انتخاب سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان فعال‌ترين تامين سرمايه ايران بر اساس فعاليت اصلي شامل تامين مالي، تعهد پذيره‌نويسي، مديريت ثروت و اصلاح ساختار مالي برگزيده شد.
همچنين صندوق سرمايه‌گذاري نوين پيشرو تحت مديريت شركت تامين سرمايه نوين، به عنوان فعال‌ترين صندوق سرمايه‌گذاري مختلط کشور انتخاب شد.
در اين مراسم دکتر ولي نادي قمي، مديرعامل تامين سرمايه نوين، لوح‌هاي تقدير را از دکتر فطانت، رياست سازمان بورس و اوراق بهادار و اعضاي هيات مديره سازمان دريافت کرد.

آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي ساليانه بانک اقتصادنوين (سهامي عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملي 10102194601

مجمع عمومي عادي ساليانه بانک اقتصادنوين براي بررسي عملکرد سال مالي منتهي به 1394.12.29، رأس ساعت 16 روز پنج‌شنبه مورخ 1395.04.31 در محل مجموعه سالن‌هاي همايش‌ و مراسم صدرا، بـه نشاني تهران، خيابان ملاصدرا، خيابان شيخ بهايي جنوبي، جنب مسجد بقية ا... (عج)، سالن همايش‌هـاي صدرا تشکيل مي‌گردد.
بدينوسيله از کليه صاحبان محترم سهام بانک يا نمايندگان قانوني آنان دعوت مي‌نمايد، به منظور اخذ برگه ورود و حضور در جلسه مجمع عمومي مذکور، در يکي از روزهاي سه‌شنبه مورخ 1395.04.29 و چهارشنبه مورخ 1395.04.30 از ساعت 8:30 صبح الي 15:30 با در دست داشتن مدارک مالکيت سهام يا مستندات نمايندگي/ وکالت/ ولايت/ قيمومت و کارت شناسايي معتبر به اداره امور سهامداران بانک، به نشاني تهران، خيابان آفريقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش خيابان برادران شريفي، پلاک 2، طبقه دوم مراجعه فرمايند.
تلفن مستقيم اداره امور سهامداران: 84612164 و 84612050

قابل توجه سهامداران محترم بانک اقتصادنوين (شرکت سهامي عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملي 10102194601

بدينوسيله شرايط لازم ناشي از الزامات قانوني براي مشارکت و حضور سهامداران محترم در جلسات مجامع عمومي بانک به ‌شرح ذيل به‌ اطلاع و استحضار مي‌رسد:
1- همراه داشتن کارت ملي داوطلبان شرکت در جلسات مجامع عمومي الزام قانوني داشته و بدون ارايه کارت ملي حضور سهامداران محترم در جلسات مجامع عمومي ميسر نخواهد بود.
2- داشتن اصل معرفي‌نامه با سربرگ شخصيت حقوقي ذيربط و امضاي آن توسط صاحبان مجاز امضا و ممهور به مهر معرف به انضمام تصوير آخرين روزنامه رسمي مبيّن و مؤيد صاحبان امضاي مجاز و ارايه کارت ملي، شرط لازم و قانوني نمايندگان محترم سهامداران حقوقي است و بدون تأمين و تمهيد شرايط مذکور، حضور نمايندگان محترم سهامداران حقوقي در جلسات مجامع عمومي ميسر نخواهد بود.

اداره امور سهامداران- بانک اقتصادنوين


همزمان با ماه مبارک رمضان؛ باشگاه وفاداري نوين جوايز برندگان اولين دوره طرح برترين‌ها پايانه‌هاي فروش بانک اقتصادنوين را اهدا کرد

باشگاه وفاداري نوين به منظور تکريم پذيرندگان پايانه‌هاي فروش متصل به حساب‌هاي بانک اقتصادنوين، به مناسبت ايام پر برکت ماه مبارک رمضان، برندگان اولين دوره طرح برترين‌ها که بدون قرعه‌کشي و بر اساس امتياز کسب شده مشخص شده بودند را معرفي کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، دارندگان پايانه‌هاي فروش بانک اقتصادنوين مي‌توانند با مراجعه به آدرس اينترنتي
 https://www.pna.co.ir/?sec=club&page=staticpage&cmd=staticpageview&page_id=214 اسامي برندگان اين دوره را مشاهده نمايند.
برندگان پس از حصول اطمينان از درج نام و شماره ترمنيال خود در ليست برندگان لازم است به شعبه افتتاح کننده حساب مراجعه نموده و با ارائه اصل کارت ملي، جايزه خود را دريافت نمايند.

شعبه کوچه مشکي زنجان بانک اقتصادنوين به شعبه خيابان امام منتقل گرديد

شعبه کوچه مشکي زنجان بانک اقتصادنوين از يکم تيرماه سال جاري به شعبه خيابان امام اين بانک در شهر زنجان منتقل شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، از اين پس مشتريان شعبه کوچه مشکي زنجان جهت دريافت خدمات از بانک اقتصادنوين مي‌توانند به شعبه خيابان امام زنجان اين بانک به آدرس زنجان، خيابان امام، ساختمان ممتاز مراجعه کنند. ضمن اينکه کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط نوين نيز با شماره 48031000-021 در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوي سوالات مشتريان در اين خصوص هستند.

ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در روزهاي 19 و 23 ماه مبارک رمضان اعلام شد

بانک اقتصادنوين در اطلاعيه‌اي ضمن آرزوي قبولي طاعات هموطنان عزيز در ماه مبارک رمضان و ليالي قدر، ساعت کار شعب خود را در روزهاي 19 و 23 ماه مبارک رمضان اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، ساعت کار شعب اين بانک در روزهاي 19 و 23 ماه مبارک رمضان (5 و 9 تيرماه) تغيير خواهد کرد.
بر اين اساس شعب اين بانک در روزهاي شنبه 5 و چهارشنبه 9 تير ماه با يک ساعت تاخير از ساعت 8:30  صبح براي مشتريان آغاز به کار خواهند کرد.

کاهش نرخ سود سپرده‌هاي بانک اقتصادنوين از اول تير

نرخ سود سپرده‌هاي يک‌ساله بانک اقتصادنوين همزمان با ساير بانک‌هاي کشور کاهش يافت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين اين تصميم داوطلبانه بانک‌ها در راستاي اجرايي نمودن سياست‌هاي اقتصاد مقاومتي و با هدف کاهش قيمت تمام شده منابع و در نتيجه آن کاهش نرخ سود تسهيلات و کمک به تامين مالي بنگاه‌هاي اقتصادي اتخاذ شده است.
بر اساس دستورالعمل ابلاغي به شعب اين بانک، نرخ سود سپرده‌هاي يک‌ساله توديع شده نزد شعب بانک اقتصادنوين تا قبل از يکم تير ماه مطابق نرخ‌هاي قبلي محاسبه خواهند شد و نرخ‌هاي جديد مختص سپرده‌هايي است که از تاريخ يکم تير ماه به بعد افتتاح مي‌شوند.

با برگزاری مراسم قرعه‌کشي برندگان جوایز نخستين دوره جشنواره کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين مشخص شدند

با برگزاري مراسم قرعه‌کشي جوايز نخستين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين، برندگان جوايز ارزنده اين جشنواره مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در نخستين دوره جشنواره کارت هديه اين بانک که از اسفند 94 آغاز و تا پايان ارديبهشت 95 ادامه داشت، بانک اقتصادنوين به قيد قرعه به دارندگان کارت‌هاي هديه يک دستگاه خودرو پژو پارس، 15 کمک هزينه خريد دستگاه آي پد و 60 کارت هديه 5 ميليون ريالي اهدا مي‌کند.
بر اين اساس در جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين به ازاي هر 250 هزار ريال از مانده کارت هديه در هر روز، يک امتياز براي دارنده کارت هديه منظور شده که در پايان دوره قرعه‌کشي، برندگان جوايز مشخص شدند.
دارندگان کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين براي آگاهي از شماره کارت‌هاي برنده در جشنواره مي‌توانند به آدرس اينترنتي http://www.micard.enbank.ir و يا بخش جشنواره کارت هديه در تارگاه اصلي بانک به آدرس اينترنتي http://www.enbank.ir مراجعه کنند.

رفع اختلال خطوط ارتباطي مرکز ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين

با توجه به رفع مشکل شبکه مخابراتي منطقه شهران، تلفن‌هاي مرکز ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين که وظيفه پاسخگويي به مشتريان اين بانک را بر عهده دارد به حالت اوليه بازگشت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اين اساس مشتريان و پذيرندگان پايانه‌هاي فروش اين بانک به مانند قبل مي‌توانند در تمام ساعات شبانه روز براي تماس با مرکز ارتباط نوين با شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.


تشريح جزئيات خدمت "کارپوشه" اينترنتبانک حقوقي بانک اقتصادنوين

تشريح جزئيات خدمت "کارپوشه" اينترنتبانک حقوقي بانک اقتصادنوينخدمت "کارپوشه" اينترنتبانک حقوقي، خدمتي نوين از خدمات مدرن بانک اقتصادنوين است که جهت ارائه سرويس به مشتريان حقوقي و دارندگان حساب¬هاي مشترک طراحي و ارائه شده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين اين خدمت به منظور تسهيل و مديريت عمليات بانکي در سپرده‌هاي حقوقي يا مشترک که داراي شرايط برداشت تعريف شده در بانک هستند و برداشت از آن نيازمند تاييد بيش از يک نفر است طراحي شده که صرفه‌جويي در هزينه و زمان مشتريان را موجب مي‌شود.
چنانچه دارنده يکي از حساب‌هاي حقوقي بانک اقتصادنوين هستيد، ولي تاکنون خدمت اينترنت بانک حقوقي را فعال ننموده‌ايد، مي‌توانيد با مراجعه به يکي از شعب بانک، نسبت به فعال سازي اين خدمت اقدام و نام کاربري و کلمه عبور خود را دريافت کنيد.
لازم به ذکر است مشتريان اينترنت بانک کارتابلي بانک اقتصادنوين مي‌توانند علاوه بر خدمت "کارپوشه" از ديگر خدمات اينترنت بانک از جمله دسترسي سريع و آسان به سپرده‌ها، رويت و مديريت تسهيلات دريافتي و کارت‌هاي اعتباري، صورت‌حساب عملکرد حساب‌هاي نزد بانک اقتصادنوين، افتتاح سپرده حقيقي (کوتاه‌مدت، بلندمدت و ....)، دريافت مشخصات سپرده (وضعيت سپرده، نوع سپرده، نام سپرده، شعبه افتتاح کننده و شماره شبا سپرده) و انتقال وجه (عادي، مستمر، دسته‌اي، بين بانکي ساتنا، کارت به کارت ، انتقال وجه پايا عادي و دسته‌اي و بين بانکي پايا مستمر) براي سپرده‌هاي حقيقي و ساير خدمات متنوع اين سامانه در تمام ساعات شبانه روز بهره مند شوند.

اعلام شماره‌های موقت مرکز ارتباط با مشتریان بانک اقتصادنوين

به دليل آتش‌سوزي بامداد جمعه 28 خرداد در شمال غرب تهران و آسيب ديدگي شبکه مخابراتي اين منطقه، تلفن‌هاي مرکز ارتباط بانک اقتصادنوين که وظيفه پاسخگويي به مشتريان اين بانک را بر عهده دارد با اختلال همراه شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، با توجه به اينکه تا رفع آسيب‌ها برقراري تماس مشتريان با کارشناسان اين مرکز مختل خواهد بود، مشتريان بانک اقتصادنوين مي‌توانند از طريق سايت اينترنتي اين بانک به آدرس www.enbank.ir نسبت به طرح نظرات، پيشنهادات و سوالات خود اقدام کنند.
همچنين تا رفع اشکال شبکه مخابراتي منطقه، مشتريان بانک اقتصادنوين مي‌توانند براي برقراري ارتباط با مرکز ارتباط نوين با شماره 48052111-021 و پذيرندگان پايانه‌هاي فروش نيز با شماره 48052480-021 تماس حاصل نمايند.


قدرداني از بانک اقتصادنوين در همايش مسئوليت‌پذيري اجتماعي بنگاه‌هاي اقتصادي

قدرداني از بانک اقتصادنوين در همايش مسئوليت‌پذيري اجتماعي بنگاه‌هاي اقتصاديفعاليت‌هاي بانک اقتصادنوين در حوزه "محيط‌ زيست شهري" مورد قدرداني نخستين همايش مسئوليت‌پذيري اجتماعي بنگاه‌هاي اقتصادي قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين اين بانک در حوزه محيط‌ زيست شهري به سبب عقد تفاهم‌نامه با اداره کل حفاظت محيط زيست استان تهران در خصوص انجام اقدامات مشترک زيست محيطي و کاشت بيش از 7 هزار نهال در منظقه پارک پرديسان و احداث پرديس نوين و افتتاح و بهره‌برداري از نخستين شعبه سبز در نظام بانکي کشور با همکاري اين اداره کل مورد قدرداني قرار گرفت.
لازم به ذکر است همايش مسئوليت‌پذيري اجتماعي بنگاه‌هاي اقتصادي با هدف توسعه گفتمان مسئوليت ‌اجتماعي، انسجام و سازماندهي بنگاه‌هاي اقتصادي شهر تهران در توسعه رفاه اجتماعي و ارتقاي کيفيت زندگي در خرداد 1395 برگزار شد.

با حضور معاون رئيس جمهور و رئيس کل بانک مرکزي تنديس بانک دوستدار محيط زيست به مديرعامل بانک اقتصادنوين اهدا شد

با حضور معاون رئيس جمهور و رئيس کل بانک مرکزي تنديس بانک دوستدار محيط زيست به مديرعامل بانک اقتصادنوين اهدا شدهمزمان با امضاي تفاهم‌نامه ميان سازمان حفاظت محيط زيست و بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و افتتاح پرديس نوين، از بانک اقتصادنوين به عنوان "بانک دوستدار محيط زيست" تقدير شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در مراسم تبادل اين تفاهم‌نامه و افتتاح پرديس نوين که با حضور ابتکار معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان حفاظت محيط زيست و سيف رئيس کل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران برگزار شد به پاس فعاليت‌هاي ارزنده بانک اقتصادنوين در حوزه محيط زيست، تنديس "بانک دوستدار محيط زيست" به حسن معتمدي، مديرعامل اين بانک اهدا گرديد.
معصومه ابتکار در اين مراسم با تاکيد بر نگاه ويژه رئيس دولت يازدهم به موضوع محيط زيست گفت: اين توجه در حالي است که دولت با اولويت‌هاي بسياري در حوزه اقتصاد، اشتغال و بين‌الملل مواجه است.
رئيس سازمان حفاظت محيط زيست کشور ضمن يادآوري نگاهي که در گذشته به موضوع محيط زيست در طرح‌هاي اقتصادي، صنعتي و توسعه‌اي وجود داشت گفت: نگاه غلط گذشته به موضوع محيط زيست و تاکيد بر ضرورت رشد اقتصادي و صنعتي به هر قيمتي که منجر به آسيب‌هاي فراوان به سلامت انسان و محيط زيست مي‌شد، اکنون تغيير کرده است.

بازديد مديرعامل بانک اقتصادنوين از پنج شعبه اين بانک

بازديد مديرعامل بانک اقتصادنوين از پنج شعبه اين بانکدر ادامه بازديدهاي دوره‌اي از شعب بانک اقتصادنوين، مديرعامل اين بانک به همراه معاون عمليات بانکي و مدير امور شعب استان تهران از پنج شعبه اين بانک در شهر تهران بازديد و با کارکنان اين شعب ديدار و گفت‌وگو نمودند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حسن معتمدي در اين بازديد ضمن تاکيد بر لزوم برنامه‌ريزي براي پيشبرد اهداف و برنامه‌ها گفت: نقشه راه بانک اقتصادنوين چراغ راه آينده بانک است که آينده بانک را تضمين خواهد کرد.
وي اظهار داشت: تلاش و کوشش تمام ارکان بانک بايد در مسير تحقق اهداف و برنامه‌هاي بانک باشد.
مديرعامل بانک اقتصادنوين همچنين به اهميت شناسايي ظرفيت‌ها در کشور اشاره کرد و گفت: بيش از 90 درصد تامين مالي بنگاه‌هاي اقتصادي در کشور توسط شبکه بانکي انجام مي‌شود، در چنين شرايطي بانک اقتصادنوين با تمام توان مي‌کوشد نقشي تاثيرگذار در اقتصاد کشور با رفع نياز تامين منابع واحدهاي اقتصادي ايفا کند که در تحقق اين هدف عملکرد شعب بانک بسيار تعيين کننده است.

مديرعامل بانک اقتصادنوين در همايش سياست‌هاي پولي و ارزي تاکيد کرد لزوم تعيين چارچوب مشخص براي تعيين صلاحيت اعضاي هيات مديره بانک‌ها

مديرعامل بانک اقتصادنوين در همايش سياست‌هاي پولي و ارزي تاکيد کرد لزوم تعيين چارچوب مشخص براي تعيين صلاحيت اعضاي هيات مديره بانک‌هامديرعامل بانک اقتصادنوين گفت: نهاد ناظر بانکي بايد چارچوب و ساختاري را براي تعيين صلاحيت اعضاي هيات مديره بانک‌ها مشخص کند و بر اساس آن بررسي صلاحيت اعضاي هيات مديره را انجام دهد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حسن معتمدي در ميزگرد سياستي الزامات حاکميت شرکتي در بانک‌ها در دومين روز برگزاري بيست و ششمين همايش سالانه سياست‌هاي پولي و ارزي گفت: از نظر حاکميت شرکتي هيات مديره و سهامداران داراي رابطه وکيل و موکلي مي‌باشند.
وي اظهار داشت: هيات مديره يکي از مهمترين ارکان حاکميت شرکتي در نظام بانکي است و ضمن سياست‌گذاري در بانک‌ها، راهبردها و عمليات اجرايي بانک‌ها را مشخص مي‌کند؛ ضمن اينکه همزمان انتظارات و دستورات مقام ناظر را در بانک‌ها عملياتي کرده و بر آن‌ها نظارت مي‌کند.
معتمدي با تاکيد بر اين مسئله که امکان اجراي کامل اصول حاکميت شرکتي در بانک‌هاي دولتي امکان پذير نيست، گفت: در بانک‌هاي دولتي، هيات مديره تعريف پيچيده‌اي دارد، ساختار مديريتي تفکيک نشده موجب مي‌شود هيات مديره همزمان وارد امور اجرايي شود و تعريف ارتباط بين ارکان اجرايي و سياستگذاري براي پاسخگويي و شفافيت خدشه دار شود.

مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام شرکت خدمات ارزي و صرافي اقتصادنوين برگزار شد

مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام شرکت خدمات ارزي و صرافي اقتصادنوين برگزار شدمجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام شرکت خدمات ارزي و صرافي اقتصادنوين با حضور 100 درصد نمايندگان سهامداران در محل شرکت برگزار و طي آن صورت‌هاي مالي اين شرکت براي سال مالي منتهي به 29 اسفند ماه 94 به تصويب رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين در اين جلسه که با حضور بهرام فتحعلي رئيس هيات مديره اين بانک برگزار شد، احمد سعيدفر مديرعامل شرکت خدمات ارزي و صرافي اقتصادنوين با اشاره به رويدادهاي بين‌المللي اثرگذار بر اقتصاد ايران در سال 1394 گفت: صرافي اقتصادنوين به مدد تدابير، سخت‌کوشي و زحمات هيات مديره، مديران اجرايي، کارشناسان و کارکنان خود و نيز حمايت‌هاي سهامداران علي‌الخصوص خانواده بزرگ بانک اقتصادنوين، توانست به موفقيت‌هاي درخور تحسين در حوزه تکميل زنجيره خدمات بانک و کسب رضايت مشتريان دست يابد.

مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين برگزار شد

مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين برگزار شدبا برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين صورت هاي مالي اين شرکت براي سال مالي منتهي به 29 اسفند 1394 به تصويب رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، ابراهيم جليليان مديرعامل شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين در مجمع عمومي عادي سالانه اين شرکت در گزارشي در خصوص آخرين وضعيت اين شرکت گفت: شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين با بهره‌گيري از خدمات بيش از 200 نفر از کارشناسان خبره، با تجربه و خوش‌نام رسمي دادگستري، قوه قضاييه، سازمان‌هاي نظام مهندسي و همچنين کارشناسان با سابقه و با تجربه بانکي کشور ضمن ارائه مشاوره مورد نياز به متقاضيان اخذ تسهيلات از بانک‌ها و موسسات اعتباري کشور نسبت به جمع‌آوري اطلاعات مشتريان و برآورد اعتبار مورد نياز اقدام مي‌کند.

به مناسبت روز جهاني ارتباطات فراخوان دومين جشنواره "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين" آغاز شد

پس از برگزاري موفق نخستين جشنواره تخصصي رسانه‌اي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين"، اين بانک دومين جشنواره را برگزار مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، نخستين بانک خصوصي کشور با برگزاري اين جشنواره در سال گذشته صنعت بانکداري و به ويژه خود را در معرض نقد منصفانه و حرفه‌اي صاحب نظران و خبرنگاران قرار داد که آثار برگزيده آن جشنواره در روزهاي پاياني سال گذشته با حضور دکتر سيف رئيس کل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و جمعي از استادان و فعالان عرصه رسانه معرفي شدند و پديدآورندگان آثار مورد قدرداني قرار گرفتند.
در پي استقبال فعالان عرصه رسانه از جشنواره اول، دومين جشنواره نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين از اول خرداد ماه سال جاري آغاز و تا پايان آبان ماه ادامه خواهد داشت.

مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام شرکت تامين سرمايه نوين براي سال 1394 برگزار شد

مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام شرکت تامين سرمايه نوين براي سال 1394 برگزار شدمجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام شرکت تامين سرمايه نوين با حضور نمايندگان سهامداران اصلي شرکت در محل جديد شرکت تامين سرمايه نوين برگزار و طي آن صورت‌هاي مالي اين شرکت براي سال مالي منتهي به 29 اسفند ماه 1394 به تصويب رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين در اين مراسم که با حضور حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين برگزار شد، دکتر ولي نادي، مديرعامل شرکت تامين سرمايه نوين با اشاره به رويدادهاي مالي و غيرمالي اثرگذار بر بازار سرمايه در سال 1394و گذر از يکي از سخت‌ترين سال‌هاي اقتصاد ايران، گفت: تامين سرمايه نوين به مدد تدابير، سخت‌کوشي و زحمات هيات مديره، مديران اجرايي، کارشناسان و کارکنان خود و نيز حمايت‌هاي سهامداران علي‌الخصوص خانواده بزرگ بانک اقتصادنوين، توانست به موفقيت‌هاي درخور تحسيني دست يابد.

مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام شرکت خدمات و پشتيباني اقتصادنوين برگزار شد

مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام شرکت خدمات و پشتيباني اقتصادنوين برگزار شدبا برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام شرکت خدمات و پشتيباني اقتصادنوين صورت‌هاي مالي اين شرکت براي سال مالي منتهي به 29 اسفند 1394 به تصويب رسيد.
در مجمع اين شرکت در ابتدا گزارش فعاليت هيات مديره و سپس گزارش حسابرس و بازرس قانوني قرائت شد و در ادامه صورت‌هاي مالي اين شرکت به تصويب سهامداران رسيد.
در اين مراسم محمد رضا اميني مديرعامل شرکت خدمات و پشتيباني اقتصادنوين در خصوص عملکرد شرکت گفت: در سال گذشته شرکت خدمات پشتيباني اقتصادنوين 12 پروژه جابه‌جايي و همسان‌سازي، 21 پروژه تعمير و بهسازي و 7 پروژه ايجاد واحد اداري را انجام داد. وي افزود: شرکت همچنين در سال گذشته در 5 هزار و 917 مورد مشکل شعب بانک را رفع کرد.
وي گفت: شرکت خدمات و پشتيباني اقتصادنوين پول‌گذاري 336 دستگاه خودپرداز خارج از شعبه را در شهر تهران و 280 دستگاه را در ساير شهرها بر عهده دارد که اين خدمات در 15 شهر ارايه مي‌شود.

مديرعامل بانک اقتصادنوين: اقتصادنوين در ايجاد و به کارگيري "مراکز داده" استاندارد و به روز بانکي پيشرو است

مديرعامل بانک اقتصادنوين: اقتصادنوين در ايجاد و به کارگيري "مراکز داده" استاندارد و به روز بانکي پيشرو استمديرعامل بانک اقتصادنوين گفت: تمامي سازمان‌هاي پيشرو دنيا،‌ امکانات خود را در سه بخش طراحي سازمان، سرمايه انساني و توجه به زيرساخت‌هاي "فناوري اطلاعات" معطوف مي‌دارند که اين نشانگر اهميت بخش فناوري اطلاعات در سازمان‌هاي بزرگ جهاني است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين حسن معتمدي در مراسم افتتاح مرکز داده پرديس اين بانک با اشاره به اهميت ايجاد اين مرکز اظهار کرد: بايد به اين موضوع اذعان داشت که بدون توجه به موضوع فناوري اطلاعات در دنياي بانکداري، رقابت عملا امکان‌پذير نيست و براي رسيدن به نقطه مطلوب در اين بخش، بايد به صورت هماهنگ در زيربخش‌هاي نرم‌افزار، سخت‌افزار و زيرساخت‌هاي ارتباطي سرمايه‌گذاري و تلاش کرد.
مديرعامل بانک اقتصادنوين در ادامه سخنان خود با تاکيد بر ضرورت عمل به استاندارد‌هاي جهاني بانکداري در حوزه فناوري، افزود:‌ کميته‌هاي جهاني به تمامي بانک‌ها توصيه‌هايي در اين بخش ارائه مي‌دهند که بانک اقتصادنوين اين توصيه‌ها را مقررات الزام‌آور و ضروري تلقي مي‌نمايد و استانداردهاي جهاني ارائه شده را در سازمان خود مد نظر قرار داده است. از ديگر سو بانک مرکزي نيز دستورالعمل‌هاي مشخصي را در بحث ايمني و ظرفيت مراکز داده بانکي کشور ارائه نموده است که بانک اقتصادنوين خود را ملزم به تبعيت از اين دستورالعمل‌ها مي‌داند.

مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام شرکت پرداخت نوين آرين برگزار شد

مجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام شرکت پرداخت نوين آرين برگزار شدمجمع عمومي عادي ساليانه صاحبان سهام شرکت پرداخت نوين آرين با حضور صد در صد سهامداران اين شرکت برگزار و صورت‌هاي مالي اين شرکت براي سال مالي منتهي به 29 اسفند ماه 1394 به تصويب رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم مهران شريفي مديرعامل شرکت پرداخت نوين آرين با اشاره به گزارش عملکرد يک‌سال گذشته اين شرکت، گفت: تعداد تراکنش‌هاي پايانه‌هاي فروش در سال گذشته 116 درصد رشد داشته است ضمن اينکه ميزان رشد از نظر مبلغ نيز در پايانه‌هاي فروش در سال گذشته 37 درصد بوده است.
وي گفت: عملکرد مطلوب شرکت در ارايه خدمات موجب شد شرکت پرداخت نوين آرين در دي ماه سال گذشته در زمره پنج شرکت برتر در حوزه پرداخت قرار گيرد.
شريفي با اشاره به راه‌اندازي 125 خودپرداز جديد بانک اقتصادنوين در سال گذشته افزود: در سال گذشته همچنين 139 خودپرداز خارج از شعبه بانک اقتصادنوين با هدف افزايش بهره‌وري جا به جا شد. به گفته وي در پايان سال گذشته 69 درصد از خودپردازهاي فعال بانک اقتصادنوين خارج از شعب به مشتريان سرويس ارايه دادند.

مجمع شرکت ارتباطات آواي سلام مهر نوين برگزار شد

مجمع شرکت ارتباطات آواي سلام مهر نوين برگزار شدمجمع عمومي عادي شرکت ارتباطات آواي سلام مهر نوين با حضور سهامداران اين شرکت برگزار و صورت‌هاي مالي اين شرکت به تصويب رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، پس از قرائت گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانوني صورت‌هاي مالي اين شرکت مورد بررسي قرار گرفت و در نهايت با اکثريت قاطع آرا به تصويب رسيد.
در اين مراسم سيد رضا ابراهيمي حسني نياکي مديرعامل شرکت ضمن تشريح عملکرد شرکت ارتباطات آواي سلام مهر نوين در سال گذشته به لزوم بهره‌مندي از ابزار نوين ارتباطي در ارايه خدمات به تماس گيرندگان اين شرکت اشاره کرد و گفت: زيرساخت مناسب براي ارايه خدمات با کيفيت در شرکت فراهم است و امروز امکان برقراري ارتباط با کارشناسان مرکز از طريق ابزارهاي متنوع ارتباطي فراهم شده است.
وي گفت: تلفن، ايميل، سايت شرکت و ارسال پيامک از جمله ابزارهايي است که تماس گيرندگان مي‌توانند از طريق آنها با کارشناسان شرکت تماس برقرار کنند.

مجمع شرکت خـدمات رايـان اقتصـادنـوين برگزار شد

مجمع شرکت خـدمات رايـان اقتصـادنـوين با حضور سهامداران اين شرکت برگزار و صورت‌هاي مالي اين شرکت به تصويب رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مجمع که به رياست بهرام فتحعلي رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين برگزار شد، پس از قرائت گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانوني صورت‌هاي مالي اين شرکت مورد بررسي قرار گرفت و در نهايت با اکثريت قاطع آرا به تصويب رسيد.
در اين مراسم حجت جاهد مديرعامل شرکت ضمن تشريح عملکرد اين شرکت در سال گذشته در خصوص اهداف کلان شرکت خدمات رايان اقتصادنوين گفت: افزايش توان كسب و كار و انعطاف‌پذيري، كسب نقش ويژه در عرصه ارائه خدمات نوين نرم‌افزاري به سيستم بانکي کشور، بهبود مستمر كيفيت و دقت در ارائه خدمات به منظور پاسخگويي بهتر به نيازها و انتظارات مشتريان، توسعه نوآوري، پويايي و کارايي از طريق ايجاد و توسعه سازماني يادگيرنده و کسب به‌روزترين توانمندي‌ها مطابق با بهترين تجارب و الگوهاي عملياتي رايج در صنعت فناوري اطلاعات و بانکداري در کشور و جهان از جمله اهداف کلان شرکت هدف گذاري شده است.

بانک اقتصادنوين به دارندگان کارت‌هاي هديه، "هديه" مي‌دهد

همزمان با برگزاري جشنواره کارت هديه، بانک اقتصادنوين به قيد قرعه به دارندگان کارت‌هاي هديه اين بانک که از ابتداي اسفندماه 1394 صادر شده‌ است، هداياي ارزنده‌اي از جمله پژو پارس، آي‌پد و هداياي نقدي اهدا مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اساس دستورالعمل اجرايي جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين به ازاي هر 250 هزار ريال از مانده کارت هديه در هر روز، يک امتياز براي دارنده کارت هديه منظور خواهد شد.
جشنواره قرعه‌کشي کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين هر سه ماه يک بار برگزار مي‌گردد و پس از برگزاري قرعه‌کشي، 4 رقم آخر کارت‌هاي برنده از طريق سايت مي‌کارت اقتصادنوين به آدرس http://micard.enbank.ir/Main/frmdrawing.aspx اعلام خواهد شد.
برندگان هر دوره قرعه‌کشي بايد حداکثر تا پايان دوره بعد، اطلاعات مورد نياز را به مرکز ارتباطات نوين با شماره 48031000-021 اعلام نمايند.
در صورت برنده نشدن کارت هديه در قرعه‌کشي، امتياز دوره‌‌ي فعلي با شرط حفظ مانده حداقل 250 هزار ريال در کارت، به دوره‌ي بعدي قرعه‌کشي انتقال مي‌يابد.

شرکت ليزينگ اقتصادنوين به سامانه ردياب خودرو در سراسر کشور مجهز شد

شرکت ليزينگ اقتصادنوين به سامانه ردياب خودرو در سراسر کشور مجهز شدبراي نخستين بار در صنعت ليزينگ کشور، شرکت ليزينگ اقتصادنوين به سامانه ردياب خودرو در سراسر کشور مجهز شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، برنامه توسعه سيستم‌هاي الکترونيکي مبتني بر مديريت و کنترل ناوگان خودرويي از جمله برنامه‌هاي اجرايي پيش‌بيني شده در ليزينگ الکترونيکي بود که شرکت ليزينگ اقتصادنوين اين طرح را در چارچوب استراتژي‌هاي کاهش لزوم حضور مشتريان و ارائه خدمات ليزينگ الکترونيکي به مرحله اجرا در آورده است و هدف از استقرار آن آسان‌سازي فرآيندهاي اجرايي و تسريع در ايجاد تعامل متقابل واحد خدمات‌رساني ليزينگ با مشتريان است.
مهندس محمدکاظم مديرعامل شرکت ليزينگ اقتصادنوين درباره قابليت‌هاي اين سامانه گفت: "رديابي خودروها در هر مکان و در هر زمان از طريق انواع شبکه‌هاي تلفن همراه، نمايش اطلاعات تردد و مشخص بودن موقعيت خودرو بر روي تمامي فرمت‌هاي استاندارد نقشه، اتصال تاکسي‌ها به تاکسيمتر، نصب سنسورهاي دما و فشار در کانتينرهاي حمل مواد غذايي و مخازن سوخت و نصب هشداردهنده‌هاي ايمني به رانندگان اين امکان را مي‌دهد که در شرايط اضطراري قادر باشند در اسرع وقت با کليه مراکز امدادي و از جمله واحد خدمات پس از ليزينگ، ارتباط و موقعيت خود را بر روي نقشه مشخص و مشکل خود را حل نمايند."

در نشست مشترک بانکداري شرکتي و شعب ارزي مطرح شد بانک اقتصادنوين انتخاب اول مشتريان بانکداري شرکتي در بخش ارزي

در راستاي ماموريت ارايه خدمات سريع، يکپارچه و متناسب با نيازهاي مشتريان شرکتي و در ادامه سلسله نشست‌هاي کميسيون تخصصي بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين، راهکارهاي توسعه همکاري‌ها براي تسريع و تسهيل ارايه خدمات ارزي به مشتريان شرکتي مورد بحث و بررسي قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين در اين نشست مسعود مهردادفر معاون بانکداري شرکتي، توسعه بازار و اعتبارات ضمن تشريح وضعيت حاکم بر نظام اقتصادي کشور و نقش بانک‌ها در زمينه ايجاد و بهره‌برداري از فرصت‌هاي رشد و توسعه به ويژه در عرصه بين‌الملل، با تبيين جايگاه بانکداري شرکتي در خلق ارزش براي مشتريان ارزنده بانک، توسعه تعاملات بين دفاتر و شعب ارزي را به منظور دستيابي به مزيت تسهيل و تسريع در ارايه خدمات ارزي مورد تاکيد قرار داد.

بازديد سرمايه‌گذاران خارجي از شرکت تامين سرمايه نوين

بازديد سرمايه‌گذاران خارجي از شرکت تامين سرمايه نوينبا هدف آشنايي با شرکت تامين سرمايه ‌نوين گروهي از سرمايه‌گذاران خارجي با حضور در اين شرکت از نزديک با خدمات و توانمندي‌هاي اين شرکت آشنا شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين گروه جمعي از مديران شرکت‌ها، اساتيد دانشگاه و موسسات تحقيقاتي از کشورهاي آلمان، اتريش، ترکيه، سوئيس وآمريکا در بخش‌هايي همچون مشاوره، سرمايه‌گذاري، بانکي، توريسم، حقوقي، بيمه، هتلينگ و سرمايه‌گذاري پزشکي در اين هيات تجاري حضور داشتند.
دکتر نادي مديرعامل شرکت تامين سرمايه نوين در اين نشست با اشاره به توانمندي‌ها و خدمات شرکت تامين‌ سرمايه ‌در خصوص فرصت‌هاي بالقوه سرمايه‌گذاري در ايران در شرايط مثبت سياسي بين‌المللي ايران سخناني بيان داشت.
در ادامه آقاي دکتر غلامپور معاون شرکت تامين سرمايه نوين نيز با ارائه خلاصه‌اي از روند تاريخي متغيرهاي کلان اقتصادي از جمله تورم، نرخ ارز، توليد ناخالص داخلي و روند تغييرات شاخص‌کل ‌بورس و چشم انداز اقتصادي بازارهاي سرمايه‌گذاري ايران، شرايط و فرآيند سرمايه‌گذاري خارجي را علاوه بر فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در بازار ايران در بخش‌هاي زيرساختي، بانکي، انرژي، توريسم، سلامت، پتروشيمي و غيره براي ميهمانان تبيين و نقش تامين سرمايه‌هاي کشور را با ارائه تاريخچه و قابليت‌هاي اين صنعت در خصوص اطمينان بخشي به سرمايه‌گذاران خارجي از حيث ريسک و بازده مورد انتظار آنها کليدي و استراتژيک دانست.

مديرعامل بيمه نوين: اصلاح رويه‌ها با محوريت مشتري مداري در دستور کار شرکت بيمه نوين در سال 95 قرار دارد

مديرعامل بيمه نوين: اصلاح رويه‌ها با محوريت مشتري مداري در دستور کار شرکت بيمه نوين در سال 95 قرار داردمديرعامل شرکت بيمه نوين گفت سال 1395 براي شرکت بيمه نوين، ادامه حرکت در مسير توسعه ظرفيت‌هاي فني و انساني با رشد حداقل 30 درصدي است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حسين کريم‌خان‌ زند در ديدار نوروزي با کارکنان اين شرکت افزود: مبناي عمل و تصميم‌گيري براي دستيابي به اهداف شرکت، استراتژي‌هايي است که از قبل تدوين شده و در سال جديد روش‌ها و رويه‌هاي اجرايي همسو با اين استراتژي‌ها مورد بازنگري و تغييرات به فراخور تحولات اقتصادي و منطبق با شرايط بازار و صحنه رقابت قرار خواهد گرفت.
وي گفت: به روز شدن راهکارها، يک قانون در بهبود مستمر و يکي از شاخص‌هاي کسب و کار است. بسياري از شرکت‌هاي بزرگ تجاري، به دليل نداشتن درک درستي از روند تغييرات، به سرعت از چرخه رقابت حذف شدند. در سال پيش رو نيز ورود همزمان شرکت‌هاي خارجي و افزايش شرکت‌هاي داخلي به عرصه رقابت هم هشدار و هم فرصتي براي ماست که با تقويت خود در به‌روز نگه‌داشتن و صرفه‌جويي در وقت و شناسايي راه‌هايي براي ساده کردن و تقويت فرآيندها، توانايي تطبيق خود را افزايش دهيم.

دريافت وجه از خودپردازهاي بانک اقتصادنوين بدون نياز به کارت

بانک اقتصادنوين با هدف تسهيل ارائه خدمات به مشتريان، امکان دريافت وجه از طريق دستگاه‌هاي خودپرداز بدون نياز به کارت را فراهم کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، خدمت "دريافت وجه از خودپرداز بدون نياز به کارت" از قابليت‌هاي جديد خودپردازهاي بانک اقتصادنوين است و در مواقع اضطراري و عدم دسترسي به کارت، جايگزين کارت بانکي مي‌باشد.
اين خدمت در مواقعي ضرورت مي‌يابد که مشتري يا فرد مورد نظر وي نياز فوري به وجه نقد داشته باشد ليکن کارت بانکي خود را همراه نداشته و امکان استفاده از خدمات شعب بانک نيز فراهم نباشد.
براي استفاده از اين خدمت، مشتريان بانک اقتصادنوين مي‌توانند از طريق اينترنتبانک اقتصادنوين، بر اساس مبلغ مورد نظر، درخواست دريافت وجه خود را ثبت نمايند؛ سپس با استفاده از شناسه برداشت ارائه شده توسط سيستم که به شماره همراه ثبت شده توسط مشتري ارسال مي‌گردد و همينطور رمز برداشت وجه که در اختيار مشتري قرار مي‌گيرد، امکان دريافت وجه از طريق دستگاه‌هاي خودپرداز بدون نياز به کارت براي مشتري يا فرد مورد نظر وي فراهم مي‌شود.
  راهنمای دریافت وجه بدون کارت از خودپرداز (Size = 912437 Byte, Downloads = 5738)

رشد 17 درصدي کاربران چهار خدمت الکترونيکي بانک اقتصادنوين در پايان اسفند 94

در ادامه رشد کاربران خدمات بانکداري الکترونيکي بانک اقتصادنوين تعداد استفاده کنندگان چهار خدمت الکترونيکي اين بانک در پايان اسفند ماه 1394 نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن بيش از 17 درصد رشد کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، تعداد کاربران خدمات تلفن بانک، اينترنت بانک، پيام کوتاه بانکي و موبايل بانک اقتصادنوين در پايان خرداد از مرز 3 ميليون و 761 هزار نفر گذشت که نسبت به تعداد کاربران اين چهار خدمت در پايان اسفند 93 بيش از 17 درصد رشد نشان مي‌دهد.
علاوه بر اين تعداد خودپردازهاي فعال بانک اقتصادنوين در پايان اسفند 94 به يک‌هزار و 54 دستگاه رسيد که با توجه به تعداد شعب اين بانک، بخش عمده اي از اين دستگاه‌ها در خارج از شعب بانک اقتصادنوين مستقر است و خدمات متنوعي به دارندگان کارت‌ها شبکه شتاب ارايه مي‌کند.

اعلام ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در شش ماه نخست سال 1395

ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين از 14 فروردين ماه 1395 تغيير خواهد كرد.
به گزارش روابط عمومي بانك اقتصادنوين، به منظور رفاه حال مشتريان و با توجه به تغيير ساعت رسمي کشور، ساعت كار شعب بانك اقتصادنوين با تغيير همراه خواهد بود که اين تغيير ساعت در شهرهاي بزرگ و ساير شهرها متفاوت خواهد بود.
بر اين اساس شعب بانک اقتصادنوين در شهرهاي بزرگ يكسره مفتوح خواهند بود ولي شعب اين بانك در ساير شهرها در دو شيفت صبح و عصر به مشتريان خدمات ارايه مي‌كنند.
بنابراين گزارش ساعت کار شعب اين بانک در شهرهاي تهران، کرج، اصفهان، شيراز، مشهد و تبريز در شش ماه نخست سال 1395 در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 16 و در روزهاي پنج‌شنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 13 خواهد بود.

انتشار اولين اوراق اجاره دولتي براي وزارت امور اقتصادي و دارايي با مشاوره شرکت تامين سرمايه نوين

شرکت تامين سرمايه نوين فرآيند انتشار اولين اوراق اجاره دولتي را براي وزارت امور اقتصادي و دارايي تسهيل و به عنوان مشاور عرضه و پذيرش، مجوزهاي لازم را جهت پذيرش اين اوراق به مبلغ 5000 ميليارد ريال و عرضه در فرابورس ايران اخذ نمود. اين اوراق که داراي سررسيد 4 سال و نرخ اسمي 18% با مواعد پرداخت سود 6 ماهه مي‌باشد، با هدف تسويه مطالبات قطعي دولت با صندوق حمايت و بازنشستگي آينده ساز و شرکت هواپيمايي ماهان منتشر مي‌شود.
در اين اوراق، ضامن بازپرداخت اصل و سود، سازمان مديريت و برنامه‌ريزي کشور، عامل فروش، کارگزاري تامين سرمايه نوين و عامل پرداخت سود شرکت سپرده‌گذاري مرکزي اوراق بهادار و تسويه وجوه مي‌باشند و تامين سرمايه نوين عهده‌دار سمت مدير عرضه و پذيرش اوراق در فرابورس ايران بوده است.

پيام نوروزي جناب آقاي حسن معتمدي

پيام نوروزي جناب آقاي حسن معتمدي همکاران عزيز
فرا رسيدن نوروز فرخنده و آغاز سال 1395 را به يکايک شما همکاران ساعي و پرتلاش تبريک عرض مي‌نمايم.
خداوند بزرگ را شاکريم، به خاطر تمام توفيقاتي که در سال گذشته با همت و تلاش شما همکاران عزيز حاصل شد. دستاوردهايي که باعث شد بتوانيم انتظارات ذينفعان بانک شامل سهامداران، مشتريان، کارکنان و جامعه را بسيار بالاتر از عملکرد صنعت، در خور نام بانک اقتصادنوين، برآورده کنيم.
خداوند بزرگ را شاکريم، بانک اقتصادنوين در سال گذشته نيز توانست با تکيه بر اعتماد مشتريان و به پشتوانه همت و تلاش يکايک همکاران همچون گذشته بي حاشيه و خوشنام به مسير ادامه دهد.
و خداوند بزرگ را شاکريم، که امروز سرمايه انساني و سازماني منحصر به فرد و متمايز بانک اقتصادنوين در صنعت بانکداري ما را براي ادامه مسير در جهت تحقق چشم انداز بانک بسيار خوشبين و اميدوار مي‌کند.
اينک در آغاز پانزدهمين بهار بانک اقتصادنوين، با نگرشي نوين به اندوخته‌ها و آموخته‌هاي حاصل از تجربيات گذشته و با نگاهي اميدبخش به آينده، پاي در راه اهدافي متعالي گذاشته‌ايم. اميدوارم در سال 1395 بتوانيم با همدلي، همت و تلاش بيشتر، در کنار هم، برگ زرين ديگري از دفتر بانک نوينمان را ورق بزنيم.
بهار جانتان با بهار جهان در پيوند باد
حسن معتمدي
مديرعامل بانک اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي بهرام فتحعلي

پيام نوروزي جناب آقاي بهرام فتحعلي خانواده بزرگ بانک اقتصادنوين
سال يکهزار و سيصد و نود و چهار، سال بروز رويدادهاي موثر در عرصه ملي و بين‌المللي بود و بر اين اساس اتفاقات پيش‌بيني نشده در حوزه‌هاي مختلف اقتصادي، اجتماعي و سياسي نيز بروز نمود که بدون ترديد بر صنعت بانکداري نيز تاثيرگذار بوده است. در اين سال کوشيديم تا دستاوردهاي درخور نام بانک نوينمان داشته باشيم، مراقبت کرديم که معتبرتر باشيم، مطالعه کرديم تا آگاه تر باشيم، محافظت کرديم تا خوشنام تر باشيم.
اميدواريم با ياري حضرت دوست سال يک هزار و سيصد و نود و پنج سال فرصت‌هاي بي‌شمار براي ارتقاء سطح کيفيت و کميت خدمات بانک اقتصادنوين، توسعه کسب و کارها و خدمت بيشتر به مشتريان باشد، البته اطمينان داريم که اين اهداف متعالي به جهد، همت و نو انديشيدن شما همراهان سخت‌کوش حاصل مي‌شود.
بهرام فتحعلي
رئيس هيات مديره بانك اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد

پيام نوروزي جناب آقاي سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد در فرو بسته‌ترين دشواري، در گرانبارترين نوميدي
بارها بر خود بانگ زدم، هيچت از نيست مخور خون جگر
دست که هست!
بيستون را ياد آر، دست‌هايت به بسپار به کار
کوه را چون پر کاه، از سر راه بردار، وه که چه نيروي شگفت‌انگيزي است
دست‌هايي که بهم پيوسته است.
بهار آغازي نو؛ براي از نو، نو شدن است تا به ياد آوريم که جهان هر سال به لطف خالق کائنات و جهد مخلوقات خلعت نو به بر مي‌کند. تجربه‌هاي گذشته را به خاطر مي‌سپارد و براي شروعي دوباره مهيا مي‌شود.
پس ما خانواده بزرگ اقتصادنوين با تکيه بر دانسته‌هاي برخاسته از چهارده سال با هم بودن، با توجه به تغييرات پيش آمده در عرصه‌هاي ملي و بين‌المللي و آگاهي از فرصت‌هاي پيش رو بايد امسال ساعي‌تر از هر سال و متعهدتر از هميشه با هم براي توفيق بيشتر و تداوم درخشش بانک نوينمان بکوشيم.
انشالله خداوند يار و ياورمان باشد. 
نوروزتان پيروز
سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد
بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين

اعلام شعب كشيك نوروزي بانک اقتصادنوين

بانک اقتصادنوين طي اطلاعيه‌اي اعلام کرد شعب اين بانک در تعطيلات نوروز آماده ارايه خدمت به هم‌وطنان عزيز خواهند بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شعب منتخب اين بانک در تهران و شهرستان‌ها روزهاي سوم و چهارم فروردين 1395 آماده ارايه خدمت به مشتريان گرامي هستند.
شعب منتخب نوروزي اين بانک از ساعت 9 صبح تا 13 روزهاي فوق مفتوح بوده و آماده ارايه خدمت به مشتريان هستند.
شعب تئاتر شهر، تجريش، تهرانپارس، سعادت آباد، صادقيه، فاطمي، ميدان نبوت، نازي آباد، ونک و ميدان هفت تير به عنوان شعب منتخب تهران بانک اقتصادنوين در تعطيلات نوروز مفتوح هستند.
همچنين شعب ارتش تبريز، سرداران اروميه، ميدان‌آزادي اصفهان، گلشهر کرج، امام بوشهر، احمدآباد مشهد، کيانپارس اهواز، زند شيراز، ميدان آزادي قزوين، بلوار امين قم، بلوار پاسدران سنندج، بانه، بلوار جمهوري کرمان، گرگان، گلسار رشت، فرهنگ ساري، طبرسي بابل، آمل، نور، شهيد نظري بندرعباس، شريعتي همدان، مطهري يزد و مرکز تجاري کيش نيز به عنوان شعب شهرستان اين بانک در تعطيلات نوروز 1395 آماده ارايه خدمت به مشتريان بانک اقتصادنوين خواهند بود.

رئيس كل بانك مركزي: اقدام مثبت بانک اقتصادنوين در برگزاري جشنواره نقد صنعت بانکداري زمينه ساز رشد خواهد شد

برگزيدگان نخستين جشنواره نقد صنعت بانکداري با محوريت بانک اقتصادنوين با حضور دکتر ولي‌الله سيف رئيس کل بانک مرکزي، دکتر علي ديواندري رئيس پژوهشکده پولي و بانکي بهرام فتحعلي رئيس هيات مديره و حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين و جمعي از مديران عامل بانک‌هاي خصوصي و دولتي و نمايندگان رسانه‌هاي معرفي شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين دکتر ولي‌الله سيف رئيس كل بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران در اين مراسم گفت: اقدام مثبت بانک اقتصادنوين در برگزاي جشنواره نقد صنعت بانکداري، زمينه ساز رشد نظام بانکي خواهد شد.
وي با تقدير از برگزاركنندگان جشنواره افزود: بانك اقتصادنوين اقدامي نوآورانه و كار مثبتي انجام داده كه براي تحقق اهداف نظام بانكداري موثر خواهد بود.
وي ادامه داد: با توجه به محدوديت‌هاي بانك‌ها در زمان تحريم و نگراني مردم در خصوص معضلات اقتصادي بخصوص در زمان تحريم‌ها؛ نتوانستيم محدوديت‌ها را به طور منطقي تشريح كنيم.
  متن سخنرانی سرکار خانم فاطمه فروزان دبیر نخستین جشنواره نقد صنعت بانکداری (Size = 17824 Byte, Downloads = 1042)
  متن بیانیه هیات داوران نخستین جشنواره نقد صنعت بانکداری (Size = 20229 Byte, Downloads = 1005)

قدرداني از برگزيدگان جشنواره نقد صنعت بانکداري

خودپردازهای بانک اقتصادنوین در ایام نوروز آماده ارایه خدمت به مشتریان هستند

خودپردازهاي بانک اقتصادنوين در ايام نوروز براي ارايه خدمات به مشتريان عزيز پشتيباني خواهند شد.
به گزارش روابط بانک اقتصادنوين، همزمان با آعاز تعطيلات نوروز اقدامات لازم جهت پول‌گذاري تمام دستگاه‌هاي خودپرداز نخستين بانک خصوصي در سراسر کشور صورت گرفته و اين دستگاه‌هاي آماده ارايه خدمت به دارندگان کارت‌هاي اين بانک و شبکه بانکي است.
خودپردازهاي بانک اقتصادنوين خدمات متنوعي به مشتريان ارايه مي‌کنند که از آن جمله مي‌توان به دريافت و انتقال وجه، پرداخت انواع قبوض، دريافت شماره شبا (سپرده و تسهيلات) و استعلام پرداخت يا عدم پرداخت قبوض، پرداخت اقساط و ... اشاره کرد.
همچنين مشتريان اين بانک مي‌توانند از طريق دستگاه‌هاي خودپرداز بانک اقتصادنوين در سراسر کشور نسبت به انسداد کارت خود، اقدام کنند. لازم به ذکر است سرويس‌هاي بدون کارت خودپردازهاي بانک اقتصادنوين از طريق فشردن دکمه ثبت دستگاه‌هاي خودپرداز به مشتريان ارايه مي‌شود.
در صورت بروز مشکل براي دستگاه‌هاي خودپرداز بانک اقتصادنوين در هر ساعت از ايام هفته، مشتريان بانک اقتصادنوين مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با مرکز 24 ساعته ارتباط نوين به شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.

آمادگی کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط نوین بانک اقتصادنوین در ایام نوروز

بانک اقتصادنوين با هدف افزيش رضايت مشتريان در تعطيلات نوروز تمهيدات لازم را براي ارايه خدمات انديشيده است که پيش‌بيني شعب کشيک و تجهيز خودپردازهاي اين بانک در سراسر کشور از جمله اين اقدامات است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اين اساس در صورت بروز مشکل براي مشتريان بانک اقتصادنوين در هر ساعت از ايام هفته، اين عزيزان مي‌توانند براي کسب اطلاعات و طرح مشکلات خود با مرکز 24 ساعته ارتباط نوين به شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.
کارشناسان اين مرکز در تمام ايام نوروز به صورت 24 ساعته آماده پاسخگويي به سوالات مشتريان و هم‌وطنان عزيز هستند.

عرضه نخستين اپليکيشن بازي در شبکه بانکي کشور

بانک اقتصادنوين براي اولين بار در شبکه بانکي کشور اقدام به توليد و عرضه اپليکيشن بازي براي کودکان و نوجوانان نموده است.
در اين بازي که نوينا نام دارد، بازيکن در قالب يک آواتار نوجوان خيابان‌هاي شهر تهران را طي کرده و با جمع آوري سکه و اسکناس، امتياز کسب مي­نمايد.
در اين بازي واحد پولي نوينا، جهت امتيازدهي در نظر گرفته شده است. در پايان هر مرحله آواتار به يکي از شعب بانک اقتصادنوين وارد شده و معادل امتياز کسب شده نوينا دريافت مي­نمايد. بازي نوينا در حال حاضر در دو نسخه اندرويد و ويندوز ارائه شده و به زودي نسخه IOS آن نيز منتشر مي­گردد.

 دانلود نسخه اندرويد 

 دانلود نسخه ويندوز

بانک اقتصادنوين به دارندگان کارت‌هاي هديه به قيد قرعه پژو پارس، جايزه مي‌دهد

بانک اقتصادنوين به قيد قرعه به دارندگان کارت‌هاي هديه اين بانک که از ابتداي اسفندماه 1394 صادر شده‌اند، جوايز ارزنده از جمله پژو پارس، آي پد و هداياي نقدي اهدا مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اساس دستورالعمل اجرايي جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين به ازاي هر 250 هزار ريال از مانده کارت هديه در هر روز، يک امتياز براي دارنده کارت هديه منظور خواهد شد.
جشنواره قرعه‌کشي کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين هر سه ماه يک بار برگزار مي‌گردد و پس از برگزاري قرعه‌کشي، 4 رقم آخر کارت‌هاي برنده از طريق سايت مي‌کارت اقتصادنوين به آدرس http://micard.enbank.ir/Main/frmdrawing.aspx  اعلام خواهد شد.

کسب نشان برتر توسط بانک اقتصادنوين در جشنواره ستاره‌هاي فناوري

بانک اقتصادنوين در هفتمين جشنواره ستاره‌هاي برتر فناوري، در بخش اهداي نشان‌هاي مختلف ستاره فناوري بر اساس نظر هيات داوران و بررسي مدارک و اسناد و نظرسنجي از مشتريان نشان "پرستيژ" دريافت کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين جشنواره خدمات بانکداري الکترونيک و فناوري‌هاي اطلاعاتي بانک‌هاي کشور مورد بررسي قرار گرفت و در نهايت بانک اقتصادنوين موفق شد نشان پرستيژ اين جشنواره را کسب کند.
در اين جشنواره همچنين از کتاب جامع توسعه ICT در ايران رونمايي شد ضمن اينکه هفت چهره نامدار اين حوزه نيز مورد تقدير قرار گرفتند. در ادامه اين مراسم نشان "پرستيژ" هفتمين جشنواره ستاره‌هاي برتر فناوري به فرهاد اينالويي مدير بانکداري مدرن اين بانک اهدا شد.

افزايش ساعت كار شعب بانك اقتصادنوين در کلان شهرها

 به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين بانک پيشاپيش ضمن تبريک آغاز سال جديد به هموطنان عزيز اعلام کرد همزمان با روزهاي پاياني سال و لزوم تسريع در ارايه خدمت به مشتريان، ساعت كار شعب اين بانك در تهران و کلان شهرها افزايش يافته است.
تمام شعب اين بانك در استان تهران و کلان شهرهاي کرج، تبريز، اصفهان، شيراز و مشهد از روز دوشنبه 24 اسفند ماه تا روز چهارشنبه 26 اسفند از ساعت 8 صبح تا 17 و 30 دقيقه به صورت يكسره مفتوح بوده و آماده ارايه خدمت به مشتريان مي‌باشند.
همچنين شعب اين بانک در روز پنج‌شنبه 27 اسفند 94 نيز از ساعت 8 تا 13 و 30 دقيقه به صورت يكسره مفتوح بوده و آماده ارايه خدمت به مشتريان مي‌باشند.

انتشار آلبوم موسيقي چهارشنبه سوري با مشارکت بانک اقتصادنوين

رنگين کمون اثر هنرمند بزرگ کشورمان - زنده ياد ثمين باغچه بان- بي شک يکي از مهمترين و ماندگارترين آثار در حوزه موسيقي کودک در ايران است. بسياري، روزهاي خردسالي خود را با ترانه‌هاي اين مجموعه عجين مي‌بينند. باغچه بان طي سالياني که در ترکيه اقامت گزيده بود، مجموعه دوم رنگين کمون را به اتمام رساند، اما دلايل متعددي سبب گشت تا اين اثر به مرحله اجرا نرسد و در نهايت با فوت او در سال 1386، موسيقي ايران نه تنها نگين گرانبهايي را از دست داد، بلکه چه بسا اثري ماندگار هم به فراموشي سپرده مي‌شد.
اما با تلاش‌هاي مستمر کاوه باغچه بان (فرزند) و اِولين باغچه بان (همسر) و با مشارکت بانک اقتصادنوين، "رنگين کمون 2" بازيابي، تنظيم و مراحل اجراي آن آغاز شد. ثمين باغچه در يک آخرين روز سه‌شنبه سال فوت کرد و گويي با رفتنش عنوان نهايي "رنگين کمون 2" را انتخاب کرده بود: "چهارشنبه سوري". "چهارشنبه سوري" را بدرستي نمي‌توان در قالب موسيقي کودک گنجاند و شايد بهتر باشد آنرا موسيقي براي دوران کودکي خودمان بناميم. "چهارشنبه سوري" با تصويرسازي‌هاي يار ديرينه ثمين باغچه بان، هنرمند برجسته کشورمان پرويز کلانتري همراه است.
براي خريد اينترنتي آلبوم چهارشنبه سوري به اينجا مراجعه فرمائيد.

افتتاح مدرسه اقتصادنوين در روستاي آلکلوي سقز

افتتاح مدرسه اقتصادنوين در روستاي آلکلوي سقزطي مراسمي مدرسه بانک اقتصادنوين در روستاي آلکلوي سقز مورد بهره برداري قرار گرفت. به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در مراسم افتتاح مدرسه اقتصادنوين در روستاي آلکلوي سقز، علاوه بر سرپرست منطقه يک استان‌هاي اين بانک نجفي افشار مسئول مشارکت‌هاي مردمي سازمان نوسازي مدارس کل کشور، سعيدي رئيس نوسازس مدارس استان کردستان و ماموستا عبدالرحمان حسين‌زاده امام جمعه سقز حضور داشتند.
در اين مراسم سعيد صالح ودادي سرپرست منطقه يک استان‌هاي بانک اقتصادنوين طي سخناني ضمن ابراز خرسندي از حضور موثر بانک اقتصادنوين در عرصه‌هاي اجتماعي و فرهنگي، گفت: بانک اقتصادنوين علاوه بر ارايه خدمات نوين بانکي، در عرصه‌هاي اجتماعي و خيرخواهانه نيز نقشي موثر و تاثيرگذار ايفا مي‌کند که اين اقدامات از طرف ساير بانک‌ها به عنوان الگو مورد توجه قرار گرفته است.
وي به ساخت 11 مدرسه توسط بانک اقتصادنوين در سراسر کشور اشاره کرد و افزود: بانک اقتصادنوين تاکنون 11 مدرسه در مناطق محروم استان‌هاي بوشهر، سيستان و بلوچستان، ايلام، آذربايجان شرقي، خراسان جنوبي، کردستان، اردبيل و خوزستان ساخته است، ضمن اينکه در حال حاضر يک مدرسه ديگر بانک اقتصادنوين در حال ساخت مي‌باشد.

توزيع اسکناس نو در شعب منتخب بانک اقتصادنوين در شهر تهران

طبق روال سنوات گذشته شعب منتخب بانک اقتصادنوين در شهر تهران در آستانه سال جديد اسکناس نو توزيع مي‌کنند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، چهار شعبه منتخب اين بانک در شهر از 22 اسفند ماه انواع اسکناس‌هاي نو به شهرندان محترم ارايه مي‌کنند.
علاقه‌مندان جهت دريافت اسکناس‌هاي نو مي‌توانند با مراجعه به اين شعب نسبت به دريافت اسکناس مورد نياز خود اقدام نمايند.
آدرس شعب مذکور به شرح زير مي‌باشد:

رديف

نام شعبه

آدرس 

1

پاسداران خيابان پاسداران - نبش بوستان دهم

2

ابوذر فلاحبيست متري ابوذر - بعد از ميدان مقدم

3

شهرانشهران - بين فلکه دوم و سوم

4

بلوار کشاورزبلوار کشاورز - نبش دهکده

اهداي نشان عالي مديريت به مديرعامل ليزينگ اقتصادنوين

اهداي نشان عالي مديريت به مديرعامل ليزينگ اقتصادنويننشان عالي مديريت سال به مهندس محمدکاظم مديرعامل شرکت ليزينگ اقتصادنوين اهدا شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اجلاس سراسري نشان عالي مديريت با هدف اشاعه الگوي مديريت اسلامي - ايراني با حمايت و همکاري نهاد رياست جمهوري، مرکز پژوهش‌هاي مجلس، دانشکده مديريت دانشگاه تهران و ساير دستگاه‌ها و با هدف تقدير از مديران برگزيده برگزار شد.
در بخشي از متن لوح مکتوب اهدايي که به همراه اين نشان اهداء شده است، آمده: "اين لوح تقدير بي شک با اتکاي جنابعالي به خداوند متعال و بهره‌گيري از دانش، تخصص و تعهد مديريت حاصل شده است و کسب اين افتخار بزرگ نه تنها براي آن مجموعه مايه مباهات بوده، بلکه برگ زرين درخشان ديگري را در کارنامه افتخارات کشور عزيزمان به ارمغان آورده است."

اعلام نرخ حق‌الوکاله بانک اقتصادنوین در سال 95

در اجراي مقررات و ضوابط بانک مرکزي ج.ا.ا و مطابق پيش‌بيني‌هاي ارائه شده به سازمان بورس و اوراق بهادار و تصويب هيئت مديره، نرخ حق‌الوکاله براي سپرده‌هاي سرمايه‌گذاري اين بانک در سال 1395 معادل 3 درصد مانده سپرده‌هاي سرمايه‌گذاري پس از کسر سپرده قانوني، تعيين شد.

براي دومين سال پياپي و همزمان با آغاز هفته جهاني پول بانک اقتصادنوين فرهنگ بانکداري را در ميان کودکان و نوجوانان ترويج مي‌کند

براي دومين سال پياپي و همزمان با آغاز هفته جهاني پول بانک اقتصادنوين فرهنگ بانکداري را در ميان کودکان و نوجوانان ترويج مي‌کندبراي دومين سال متوالي و همزمان با آغاز هفته جهاني پول در سراسر دنيا، برنامه‌هاي اين هفته در جمهوري اسلامي ايران به همت بانک اقتصادنوين اجرا خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، برنامه‌هاي هفته جهاني پول به عنوان رويداد بين‌المللي هر ساله به مدت يک هفته در ماه مارس با هدف توانمندسازي نسل آينده فعالان بازار هاي مالي دنيا بعنوان شهروندان فعال اقتصادي برگزار مي‌شود.
همزمان با اين ايام، برنامه‌هاي متنوعي از 15 تا 20 اسفند با شعار جهاني "مشارکت کنيد؛ هوشمندانه پس انداز کنيد" در شعب منتخب اين بانک در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
در جشنواره هفته جهاني پول کودکان و نوجوانان 8 تا 18 ساله براي اتخاذ تصميمات اقتصادي عاقلانه، پس انداز، مهارت کاريابي و امرار معاش و نهايتا شکستن زنجيره فقر آموزش مي‌بينند.
بانک اقتصادنوين همزمان با هفته جهاني پول محصول جديدي براي نوجوانان 13 الي 18 سال بنام "کارت نوجوان" معرفي خواهد کرد که جزييات اين خدمت متعاقبا اعلام خواهد شد.
بانک اقتصادنوين به عنوان نماينده هماهنگ کننده برنامه هفته جهاني پول
(GMW Global money week) وظيفه ترويج اين فرهنگ را در جمهوري اسلامي ايران بر عهده گرفته است.

برگزاري سمينار منطقه چهار استان‌ها با حضور مديرعامل بانک اقتصادنوين

برگزاري سمينار منطقه چهار استان‌ها با حضور مديرعامل بانک اقتصادنوينسمينار منطقه‌اي منطقه چهار استان‌هاي بانک اقتصادنوين با حضور مديرعامل، معاون عمليات بانکي و جمعي از مديران ارشد اين بانک در شهر اصفهان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که با حضور حسن معتمدي مديرعامل، مديران و کارکنان اين بانک در سرپرستي منطقه چهار بانک برگزار شد، عملکرد شعب بانک در اين سرپرستي مورد برررسي قرار گرفت.
همچنين در حاشيه اين مراسم حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين به همراه عليرضا پويان‌شاد معاون عمليات بانکي، علي حسيني مدير امور شعب استان‌ها به همراه جمعي از مديران اين بانک از شعب بانک در سرپرستي منطقه چهار استان‌ها بازديد و با تک تک همکاران ديدار و گفت‌‌وگو کرد.

بازديد مديرعامل بانک اقتصادنوين از پنج شعبه اين بانک

بازديد مديرعامل بانک اقتصادنوين از پنج شعبه اين بانکمديرعامل بانک اقتصادنوين همراه با معاون عمليات بانکي و مدير امور شعب استان تهران اين بانک از پنج شعبه اين بانک در شهر تهران بازديد و با کارکنان اين شعب ديدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حسن معتمدي در اين بازديد ضمن تاکيد بر لزوم ارايه خدمات با کيفيت به مشتريان گفت: بانک اقتصادنوين جلب رضايت مشتريان را به عنوان استراتژي اصلي خود تعيين نموده و مي‌کوشد با بهره‌مندي از سرمايه انساني زبده و ارايه خدمات نوين نيازهاي بانکي مشتريان را تامين کند.
وي گفت: بانک اقتصادنوين با معرفي ابزارهاي نوين زمينه را براي کاهش لزوم حضور مشتريان در داخل شعب براي دريافت خدمات فراهم کرده است به طوري که امروز بخش عمده‌اي از خدمات بانک از طريق ابزارهاي نوين و الکترونيکي به مشتريان ارايه مي‌شود.

همزمان با برگزاري اجلاس مشترک توسعه کيفيت حمل و نقل ليزينگ اقتصادنوين استاندارد و جايزه بین‌المللي اتحاديه اروپا را کسب کرد

همزمان با برگزاري اجلاس مشترک توسعه کيفيت حمل و نقل ليزينگ اقتصادنوين استاندارد و جايزه بين‌المللي اتحاديه اروپا را کسب کردشرکت ليزينگ اقتصادنوين جايزه دومين اجلاس مشترک توسعه کيفيت حمل و نقل، ساختمان و راه و شهرسازي را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اجلاس مشترک توسعه کيفيت حمل و نقل، ساختمان و راه و شهرسازي در سال 94 با رويکرد ارتقاي نقش تعاون و بخش خصوصي، با مشارکت دست‌اندرکاران حوزه سياست‌گذاري، تضمين و اجراي صنعت حمل و نقل، راه و شهرسازي و بخش خصوصي و تعاوني‌هاي فعال در اين حوزه برگزار شد.
در اين اجلاس ضمن معرفي اهميت ارتقاي کيفيت خدمات اجتماعي، همراه با ارتقا کيفيت خدمات فني، به نقش و جايگاهي که بخش خصوصي و تعاوني‌‏ها با بهره‏‌گيري از سرمايه‌‏گذاري‌‏هاي خارجي، در اين موضوع مي‌‏توانند داشته باشند، پرداخته شد.

با حضور معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان حفاظت محيط زيست تفاهم‌نامه احداث پرديس نوين با همکاري بانک اقتصادنوين و سازمان حفاظت محيط زيست استان تهران امضا شد

با حضور معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان حفاظت محيط زيست تفاهم‌نامه احداث پرديس نوين با همکاري بانک اقتصادنوين و سازمان حفاظت محيط زيست استان تهران امضا شدطي مراسمي با حضور معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان حفاظت محيط زيست تفاهم‌نامه احداث قطعه پرديس نوين با همکاري بانک اقتصادنوين و سازمان حفاظت محيط زيست استان تهران به امضاء رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، دکتر معصومه ابتکار معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان حفاظت محيط زيست در اين مراسم، با اشاره به لزوم اقدامات همه‌جانبه براي حفظ و صيانت از محيط زيست گفت: در اين خصوص تاکنون مباحث زيادي مطرح شده که بعضا در حد حرف باقي مانده است، در حالي که اقدامات اجرايي لازمه حفظ محيط زيست در کشور است.
وي با اشاره به راه‌اندازي نخستين شعبه سبز نظام بانکي توسط بانک اقتصادنوين در هفته گذشته گفت: حفظ محيط زيست در حيطه‌هاي مختلف از جمله صنعت بانکداري طي سال‌هاي گذشته مورد توجه قرار گرفته که راه‌اندازي شعبه سبز بانک اقتصادنوين در ترويج اين فرهنگ مفيد خواهد بود و بانک اقتصادنوين پيشتاز اين عرصه بوده است.

جايزه بين‌المللي کيفيت برتر در خدمات بانکداري شرکتي اتحاديه اروپا به بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين رسيد

جايزه بين‌المللي کيفيت برتر در خدمات بانکداري شرکتي اتحاديه اروپا به بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين رسيد همزمان با برگزاري اجلاس مشترک توسعه کيفيت ساختمان، حمل و نقل، راه و شهرسازي، گواهينامه استاندارد و جايزه بين‌المللي کيفيت برتر در خدمات بانکداري شرکتي (S-Corporate Banking) از سوي اتحاديه اروپا به بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين اهدا شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سيد حسين وهابي مدير بازاريابي و امور دفاتر بانکداري شرکتي که در مراسم اختتاميه اجلاس به نمايندگي اين بانک گواهينامه و جايزه بين‌المللي کيفيت برتر را دريافت کرد، ضمن تبريک اين دستاورد به تمامي مشتريان و کارکنان ساعي و کارآزموده بانک اقتصادنوين تعهد به افزايش کيفيت و رضايت مشتريان ارزنده را از مهمترين اولويت‌هاي استقرار بانکداري شرکتي برشمرد و گفت: اين گواهينامه و پرتفوي عملکردي، نتيجه و ماحصل تلاش و تمرکز بر نيازهاي مشتريان است.

پوزش به دليل اختلال در سرويس‌هاي بانکداري الکترونيک بانک اقتصادنوين

به اطلاع مشتريان عزيز بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مي‌رساند سامانه‌هاي بانکداري و کارت اين بانک از بامداد روز جمعه 16 بهمن ماه به مدت شش ساعت با اختلال همراه خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سرويس‌هاي بانکداري الکترونيک اين بانک از ساعت شش بامداد همان روز به روال عادي باز خواهد گشت.


طي مراسمي کلنگ يازدهمين مدرسه بانک اقتصادنوين در زيرکوه به زمين خورد

طي مراسمي کلنگ يازدهمين مدرسه بانک اقتصادنوين در زيرکوه به زمين خورد طي مراسمي با حضور رئيس اداره روابط عمومي بانک اقتصادنوين و مديرکل مشارکت‌هاي مردمي سازمان نوسازي مدارس کشور، کلنگ يازدهمين مدرسه بانک اقتصادنوين در شهرستان زيرکوه در خراسان جنوبي به زمين زده شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سيد محمد رضا جعفري مديرکل مشارکت‌هاي مردمي سازمان نوسازي مدارس کشور در اين مراسم طي سخناني با اشاره به لزوم توجه سازمان‌هاي اقتصادي به ساخت مدرسه در مناطق محروم گفت: بانک اقتصادنوين نقش موثري در ساخت مدرسه در مناطق محروم ايفا مي‌کند که لازم است از توجه مديران اين بانک به اين امر مهم قدرداني شود.
وي گفت: بانک اقتصادنوين تاکنون در مناطق محروم کشور مدرسه‌هاي زيادي ساخته است که اين توجه نشان دهنده نگاه مديران ارشد اين بانک به بحث مسئوليت اجتماعي است.
فاطمه فروزان علاء رئيس اداره روابط عمومي و تبليغات بانک اقتصادنوين در اين مراسم که جمعي از مقامات استاني در آن حضور داشتند با اشاره به توجه اين بانک به مسئوليت‌هاي اجتماعي گفت: بانک اقتصادنوين در کنار حضور موثر در بازار پولي کشور در عرصه مسئوليت‌هاي اجتماعي نيز به نوبه خود نقش موثر ايفا کرده است که از آن جمله مي‌توان به ساخت مدرسه در مناطق محروم اشاره کرد.

قدرداني از روساي شعب برتر بانک اقتصادنوين

قدرداني از روساي شعب برتر بانک اقتصادنوينطي مراسمي با حضور مديران ارشد نظام بانکي روساي شعب برتر بانک اقتصادنوين معرفي و مورد قدرداني قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين در ششمين همايش تجليل از روساي موفق شعب بانك‌هاي كشور که به همت موسسه عالي بانکداري برگزار شد ده نفر از برترين روساي شعب بانک اقتصادنوين مورد قدرداني قرار گرفتند.
اين همايش با حضور دکتر رضوي مدير موسسه آموزش عالي بانكداري بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران، حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين و جمعي از مديران ارشد بانکي برگزار شد و طي آن از روساي شعب برتر نظام بانکي کشور تجليل آمد که بر اين اساس مهدي عذيري رئيس شعبه هفت تير، غلامحسين کرم نژاد رئيس شعبه کيان پارس اهواز، اعظم جشناني رئيس شعبه فرشته، زينب شيخيان رئيس شعبه بابلسر، آيلين کينگ آوانسيان رئيس شعبه ميرداماد، عباداله رادمنش رئيس شعبه فسا، حسن اقبال‌زاد رئيس شعبه اکباتان، ولي محمد اسدي رئيس شعبه بابل، ولي نادري رئيس شعبه فردوسي جنوبي و سعيد عطايي رئيس شعبه عدل قزوين به عنوان روساي شعب برتر بانک اقتصادنوين معرفي شدند و در پايان همايش لوح تقدير و هداياي بانک توسط معتمدي مديرعامل بانک، عليرضا پويان‌شاد معاون عمليات بانکي و محمد آخرتي مدير امور شعب تهران به روساي برتر بانک اقتصادنوين اهدا شد.

پذيرندگان وفادار شرکت پرداخت نوين بدون قرعه‌کشي جايزه مي‌گيرند

پذيرندگان وفادار شرکت پرداخت نوين بدون قرعه‌کشي جايزه مي‌گيرندشرکت پرداخت نوين با هدف افزايش ميزان وفاداري پذيرندگان پايانه‌هاي فروش و سطح فعاليت‌هاي تراکنشي آنان، طرح جديد باشگاه وفاداري نوين را به شيوه‌اي متفاوت آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در طرح جديد باشگاه وفاداري نوين که براي پذيرندگان وفادار داراي پايانه‌هاي متصل به حساب‌هاي بانک اقتصادنوين درنظر گرفته شده است، به 2 صورت متفاوت جوايز ارزنده‌اي به پذيرندگان تعلق مي‌گيرد.
در اين طرح، پذيرندگان در چهار سطح "نوين"، "برين"، "بهبود" و "جوانه" قرار مي‌گيرند و در هر دوره 2 ماهه به 447 پذيرنده برتر، بدون قرعه‌کشي جوايزي شامل: سکه تمام بهار آزادي، نيم سکه بهار آزادي، ربع سکه بهار آزادي، کارت هديه، گوشي موبايل، لپ تاپ، دوربين عکاسي و سفرهاي داخلي و خارجي اهدا مي‌شود.
همچنين در طرح جديد باشگاه وفاداري نوين شرکت پرداخت نوين، در پايان هر دوره 3 ماهه به 142 نفر از پذيرندگان از طريق قرعه کشي جوايز ارزنده‌اي تعلق مي‌گيرد. جوايزي که از طريق قرعه کشي اهدا مي‌شود شامل سفر ترکيبي بين قاره‌اي، سفرهاي خارجي و داخلي، لپ تاپ و ... مي‌شود.
کارآمدسازي، تکريم، وفاداري و ايجاد عدالت در توزيع امتيازات بين اصناف و استان‌ها، از ديگر اهداف اجراي اين طرح بشمار مي‌رود.
پذيرندگان محترم مي‌توانند با پيوستن به کانال تلگرامي باشگاه وفاداري نوين به آدرس telegram.me/PNA_NovinClub از آخرين اخبار اين طرح آگاه شوند.

طي مراسمي و با حضور مديرکل حفاظت محيط زيست استان تهران نخستين شعبه سبز نظام بانکي کشور توسط بانک اقتصادنوين افتتاح شد

طي مراسمي و با حضور مديرکل حفاظت محيط زيست استان تهران نخستين شعبه سبز نظام بانکي کشور توسط بانک اقتصادنوين افتتاح شد نخستين شعبه سبز نظام بانکي کشور با حضور حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين و محمدهادي حيدرزاده مديرکل سازمان حفاظت از محيط زيست استان تهران و جمعي از مديران اين دو نهاد در شعبه آيت‌الله کاشاني بانک اقتصادنوين افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين در مراسم افتتاح شعبه سبز بانک اقتصادنوين که با شعار "باهم براي طبيعت" و نماد سرو ايراني افتتاح شد، مديرعامل بانک اقتصادنوين طي سخناني از تامين مالي طرح‌هاي اقتصادي به شرط رعايت الزامات زيست محيطي خبر داد و گفت: مذاکرات اوليه براي تامين مالي اين طرح‌ها صورت گرفته به فراخور نيازهاي اين بخش مطابق با برنامه‌هاي بانک اقتصادنوين و تاييدات سازمان حفاظت محيط زيست در نظر گرفته خواهد شد.
معتمدي اظهار داشت: افتتاح شعبه سبز بانک اقتصادنوين از آنجا آغاز شد که پيشنهادهاي موجود به تدريج به مجموعه‌اي از توافقات تبديل شد و سال گذشته موفق شديم با کمک محيط زيست استان تهران، توافقات را به تفاهم‌نامه تبدل کنيم.

براي چهارمين سال متوالي ليزينگ اقتصادنوين در جشنواره ملي بهره‌وري درخشيد

براي چهارمين سال متوالي ليزينگ اقتصادنوين در جشنواره ملي بهره‌وري درخشيدشرکت ليزينگ اقتصادنوين موفق شد براي چهارمين سال متوالي لوح تقدير و تنديس جشنواره ملي بهره‌وري را دريافت کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شرکت ليزينگ اقتصادنوين در جشنواره ملي بهره‌وري تنديس اين جشنواره در بخش‌هاي بهترين عملکرد در فروش و حاشيه سود و مسابقه ملي تجربه‌هاي موفق به سبب طراحي و استقرار ليزينگ سبز را دريافت کرد.
اين جشنواره همه ساله با هدف اشاعه فرهنگ بهره‌وري و کمک به افزايش توان رقابت‌پذيري بنگاه‌هاي اقتصادي و قدرداني از شرکت‌هاي ايراني موفق در حوزه ارتقاي بهره‌وري و مسابقات ملي بهينه کاوي از سوي سازمان ملي بهره‌وري برگزار مي‌شود.
در گزارش منتشر شده از سوي دبيرخانه جشنواره و سامانه ملي اندازه‌گيري شاخص‌هاي بهره‌وري ايران، بهره‌وري نيروي کار و رقابت‌پذيري هزينه‌هاي آن، بهره‌وري سرمايه و بهره‌وري کل عوامل به روش کندريک TFP، فروش سرانه و درصد حاشيه سود خالص شرکت‌ها پس از طرح و بررسي عملکرد سازمان‌ها در کميته علمي جشنواره و ارسال نتايج آن در اختيار بيش از 5 هزار و 500 داور که از مديران ارشد و متخصصين صنايع مختلف کشور انتخاب شده‌اند، بصورت آنلاين قرار مي‌گيرد تا با مقايسه شاخص‌هاي بهره‌وري توان اجرايي سازمان‌ها را در بخش‌هاي گوناگون بصورت يکسان اندازه‌گيري و در شرايط کاملا رقابتي، شرکت‌هاي موفق و پيشتاز در امر ارتقاي بهره‌وري را انتخاب نمايند.

مديرعامل بانک اقتصادنوين: تعيين دستوري نرخ سود، مانع توسعه کارت اعتباري است

مديرعامل بانک اقتصادنوين: تعيين دستوري نرخ سود، مانع توسعه کارت اعتباري استمديرعامل بانک اقتصادنوين گفت: تعيين دستوري نرخ سود و نبود زيرساخت‌هاي کافي در زمينه اعتبارسنجي مشتريان، از مهمترين موانع توسعه کارت اعتباري است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين حسن معتمدي در ميزگرد تخصصي "کارت اعتباري و اعتبارات خرد" با اشاره به اينکه کارت اعتباري بايد در دو حوزه اعتبار و ابزار ديده شود، تاکيد کرد که در نظام بانکي از نظر ابزار مشکل جدي وجود ندارد، ولي در مورد اعتبار به دليل وجود تنگناي اعتباري، محدوديت‌هايي وجود دارد که توسعه اين بخش را کند کرده است.
وي گفت: شبکه بانکي از زيرساخت‌هاي لازم براي توسعه کارت‌هاي اعتباري برخوردار است؛ زيرا اساسا زيرساخت‌هاي مورد نياز براي صدور کارت‌هاي اعتباري در موارد مهمي، مشابه کارت‌هاي بدهي است که در شبکه بانکي از سابقه کافي برخوردار است.

مديرعامل بانک اقتصادنوين پس از اعلام لغو تحريم‌ها؛ با اجرايي شدن برجام ظرفيت‌هاي نظام بانکي افزايش و هزينه‌ها کاهش خواهد يافت

مديرعامل بانک اقتصادنوين پس از اعلام لغو تحريم‌ها؛ با اجرايي شدن برجام ظرفيت‌هاي نظام بانکي افزايش و هزينه‌ها کاهش خواهد يافتحسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين اجرايي شدن برجام را موفقيتي بزرگ براي کشور دانست و ضمن تبريک اين توفيق ملي به آحاد ملت شريف ايران ابراز اميدواري کرد از فرصت‌هاي اقتصادي و ديپلماسي اجرايي شدن اين توافق و لغو تحريم‌ها استفاده شود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، معتمدي با اشاره به هزينه‌هاي تحميلي تحريم به بانک‌ها و همچنين گشايش‌هاي پيش رو افزود گشايش‌ها که به تدريج ايجاد شود هم ظرفيت‌ها بيشتر خواهد شد و هم هزينه‌ها کاهش خواهد يافت و منجر به سهولت و ارزاني مبادلات خواهد شد.
مديرعامل بانک اقتصادنوين بازگشت عمليات بانک‌ها به روال طبيعي و نرمال و همگامي با استانداردهاي بين‌المللي را از ديگر تبعات مثبت اجرايي شدن اين توافق دانست و اظهار داشت اميدوارم همکاران ما در حوزه بانکي بتوانند از اين پس راحت‌تر فعاليت کنند و با اين ارتباطات و مبادلات کار خود را ادامه دهند و از روند دانش بانکي دنيا غافل نشوند.

خدمت "زيرساخت بانکداري باز" شرکت خدمات رايان اقتصادنوين جايزه برگزيده جشنواره مرحوم نوربخش را دريافت کرد

خدمت "زيرساخت بانکداري باز" شرکت خدمات رايان اقتصادنوين جايزه برگزيده جشنواره مرحوم نوربخش را در مراسم اختتاميه همايش سالانه بانکداري الکترونيک و نظام‌هاي پرداخت را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به همين منظور لوح تقدير و تنديس پنجمين جشنواره دکتر نوربخش به شرکت رايان اقتصادنوين اهدا شد.
خدمت زيرساخت بانکداري باز (Open-banking Infrastructure) شرکت خدمات رايان اقتصادنوين راهکاري براي فراهم ساختن ارتباط نرم‌افزارهاي مالي و مديريتي و دسترسي طيف وسيعي از برنامه‌هاي کاربردي با کيفيت و امن را به سامانه‌هاي جامع بانکداري متمرکز فراهم مي‌سازد که زمينه پاسخگويي سريعتر و بهينه‌تر از نظر هزينه و امن‌تر به نيازهاي متغير کسب و کار بانکي را موجب مي‌گردد.

طرح فروش واحدهاي صندوق سرمايه‌گذاري آتيه نوين با درآمد ثابت تضمين شده توسط بانک اقتصادنوين

طرح فروش واحدهاي صندوق سرمايه‌گذاري آتيه نوين با درآمد ثابت تضمين شده توسط بانک اقتصادنوينبانک اقتصادنوين با هدف توسعه تعميق و ثبات‌بخشي به بازارهاي مالي و ترويج ابزارهاي نوين براي تجهيز و مديريت تخصصي منابع خرد و كلان در گردش داخل و خارج از بازار سرمايه، صندوق سرمايه‌گذاري با درآمد ثابت بزرگ با عنوان صندوق سرمايه‌گذاري آتيه نوين را تاسيس کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين صندوق با ثبت نزد سازمان بورس و اوراق بهادار از جمله صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري موضوع بند (20) ماده (1) قانون توسعه ابزارها و نهادهاي مالي جديد به شمار مي‌آيد. صندوق تحت نظارت سبا (سازمان بورس و اوراق بهادار) و براساس مقررات، اساسنامه و اميدنامه خود فعاليت خواهد نمود.
اطلاعات كامل راجع به اين صندوق در اساسنامه و اميدنامه آن درج شده است. اساسنامه و اميدنامة صندوق از طريق شركت تامين سرمايه نوين و نيز در تارنماي صندوق به نشاني www.atiehnovin.ir در دسترس علاقه‌مندان مي‌باشد. 

اختلال در سرويس‌هاي ارسال پيامک همراه اول بانک اقتصادنوين

سرويس‌هاي ارسال پيامک همراه اول بانک اقتصادنوين از بامداد روز جمعه 25 دي 1394 با اختلال مواجه خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سرويس‌هاي ارسال پيامک‌هاي بانکي S.O.D موبايل بانک و همچنين خدمات مبتني بر پيامک موبايل بانک جديد از بامداد روز جمعه 25 دي ماه تا يک دقيقه بامداد شنبه 26 دي ماه با اختلال همراه خواهد بود، ارايه اين خدمات از اين زمان به روال عادي باز خواهد گشت.


مديرعامل بانک اقتصادنوين: رکود، عطش نقدينگي ايجاد کرده است

مديرعامل بانک اقتصادنوين: رکود، عطش نقدينگي ايجاد کرده استگردهمايي سراسري بانک اقتصادنوين با حضور اعضاي هيات مديره، مديرعامل، معاونين، مديران، روساي ادارات، سرپرستان مناطق، روساي شعب، مديران عامل شرکت‌هاي وابسته و جمع کثيري از کارکنان اين بانک برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين حسن معتمدي در اين مراسم گفت: عليرغم مشکلات زياد در محيط فعاليت بانک‌ها در سال جاري، بانک اقتصادنوين با لطف خدا و تلاش تک تک همکاران بانک موفق شد سالي آرام و به دور از حاشيه را پشت سر بگذارد.
معتمدي در ادامه به ارائه برخي آمارها از تجزيه و تحليل فضاي کسب و کار در کشور پرداخت و گفت: در سال 93، اصلي‌ترين هدف سياست‌گذاران بانک مرکزي و دولت، تمرکز بر موضوع کاهش نرخ تورم بود. به همين دليل بيشتر اقدامات دولت و بانک مرکزي در راستاي ايجاد انضباط پولي و مالي و همچنين ايجاد ثبات در بازار ارز، جهت کنترل و کاهش نرخ تورم بود.
وي اضافه کرد: با توجه به رويکرد سياست‌گذار بر تحقق تورم تک رقمي تا انتهاي سال 1395 و بر اساس اقدامات صورت گرفته، در بحث تورم و کنترل آن دستاوردهاي خوبي داشتيم و تورم نقطه به نقطه در آخرين آماري که ارائه شد از 44 درصد در تير ماه سال 1392 به 9 درصد در آذر ماه 1394 کاهش يافت. البته اين شاخص در بخش توليد کننده از 43 درصد به 3 درصد و در بخش کالا از 56 درصد به حدود 6 درصد کاهش يافته است.

اعلام جوايز نخستين جشنواره "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين"

دبيرخانه نخستين جشنواره "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين" جوايز نفرات برگزيده اين جشنواره را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، آثار برگزيده نفرات اول تا سوم محورهاي شش‌گانه اين جشنواره به ترتيب سه، دو و يک سکه بهار آزادي جايزه خواهد بود، ضمن اينکه به همت شوراي سياست‌گذاري اين جشنواره پيش‌بيني‌هاي لازم براي برگزاري دوره آموزش نقدنويسي براي شرکت کنندگان در اين جشنواره با حضور استادان به نام داخلي و خارجي صورت گرفته که جزييات اين دوره که با همکاري دانشگاه‌هاي معتبر داخلي و خارجي برگزار خواهد شد، متعاقبا اعلام خواهد شد.
موضوعات مقالات براي حضور در جشنواره، موضوعات مرتبط با صنعت بانکداري است که نقش نظام بانکي در توسعه اقتصادي کشور با تاکيد بر بخش‌هاي توليد و سرمايه‌گذاري، نقش نظام بانکي در بازار سرمايه، نقش نظام بانکي در توسعه خدمات نوين و مشتري محوري، نقش نظام بانکي در حوزه فرهنگي و ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي، بررسي آثار سياست‌ها، قوانين و متغيرهاي بيروني بر عملکرد نظام بانکي و فضاي کسب و کار، نقش نظام بانکي در عرصه بين‌المللي و نظام بانکي در دوره پسا تحريم- از جمله محورهاي پيشنهادي اين جشنواره است.

رشد 40 درصدي کاربران موبايلـبانک اقتصادنوين

تعداد کاربران خدمت موبايلـبانک اقتصادنوين در پايان آذر ماه سال جاري در مقايسه با مدت مشابه سال قبل 40 درصد افرايش يافت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين بانک با هدف تسهيل ارايه خدمات بانکي به مشتريان همواره در ارايه خدمات مدرن بانکي پيشگام بوده که از جمله اين خدمات مي‌توان به موبايلـبانک اشاره کرد.
اين خدمت بانک اقتصادنوين در انواع گوشي‌هاي تلفن همراه با سيستم عامل‌هاي متفاوت قابل نصب است و علاقه‌مندان به دريافت نرم‌افزار موبايلبانک اقتصادنوين مي‌توانند به سايت اينرنتي اين بانک به آدرس www.enbank.ir مراجعه نمايند.
مشاهده موجودي، انتقال وجه کارت به کارت، پرداخت قبوض، خريد شارژ سيم‌كارت‌هاي اعتباري، دريافت صورتحساب و ... از جمله خدمات موبايلـبانک اقتصادنوين است.

تمديد مهلت ارسال آثار به جشنواره "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين"

تمديد مهلت ارسال آثار به جشنواره "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين"با موافقت شواري سياست‌گذاري نخستين جشنواره تخصصي رسانه‌اي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين" مهلت ارسال آثار اين جشنواره تا پايان دي ماه تمديد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين جشنواره که از اول آبان ماه سال جاري آغاز شد و تا پايان دي ماه ادامه خواهد داشت، در سه گروه رسانه‌اي شامل رسانه‌هاي مکتوب (روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها و مجلات اقتصادي و غير اقتصادي)، رسانه‌هاي مجازي (سايت‌ها، خبرگزاري‌ها و وب‌سايت‌هاي تخصصي) و رسانه‌هاي ديداري و شنيداري (تلويزيون و راديو) برگزار مي‌شود و آثار منتشر شده در اين گروه‌ها، حايز شرايط حضور در جشنواره خواهد بود.
موضوعات مقالات براي حضور در جشنواره، موضوعات مرتبط با صنعت بانکداري است که نقش نظام بانکي در توسعه اقتصادي کشور با تاکيد بر بخش‌هاي توليد و سرمايه‌گذاري، نقش نظام بانکي در بازار سرمايه، نقش نظام بانکي در توسعه خدمات نوين و مشتري محوري، نقش نظام بانکي در حوزه فرهنگي و ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي، بررسي آثار سياست‌ها، قوانين و متغيرهاي بيروني بر عملکرد نظام بانکي و فضاي کسب و کار، نقش نظام بانکي در عرصه بين‌المللي و نظام بانکي در دوره پسا تحريم- از جمله محورهاي پيشنهادي اين جشنواره است.

تقدير شرکت نفت بهران از عملکرد بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين

تقدير شرکت نفت بهران از عملکرد  بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين مديرعامل شرکت نفت بهران از عملکرد دفتر بانکداري شرکتي نفت و مدير حساب آن تقدير نمود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در تقديرنامه ارسالي اين شرکت آمده است: "بي‌ترديد بخش عظيمي از موفقيت‌هاي صنعت و اقتصاد کشور عزيزمان ايران، نشات گرفته از حسن تعامل و روابط گسترده و ژرف شرکت‌ها و شبکه بانکي کشور است که بي‌گمان عملکرد شايسته و درخشان مديران و کارکنان بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين گواه صادقي بر اين مدعاست.
لذا ضمن امتنان از خدمات مطلوب و با کيفيت ارايه شده و متمايز توسط آن بانک معظم، از کوشش‌هاي خالصانه و مجدانه مدير حساب شرکت و کارکنان دفتر بانکداري شرکتي نفت و شعبه نفت که نشان دهنده توجه خاص و مسئولانه ايشان به تکريم و تعزيز مشتريان است، تشکر مي‌نمايد."
لازم به ذکر است شرکت نفت بهران از مشتريان بزرگ و ارزنده بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين است.

قدرداني از مديرعامل شرکت ليزينگ اقتصادنوين در همايش مديران جهادي توسعه ملي

قدرداني از مدير عامل شرکت ليزينگ اقتصادنوين در همايش مديران جهادي توسعه مليمديرعامل شرکت ليزينگ اقتصادنوين در همايش مديران جهادي توسعه ملي کشور به عنوان مدير برتر مورد قدرداني قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، همايش مديران جهادي توسعه ملي کشور با حضور مديران کشوري و لشکري برگزار شد که مهندس محمد کاظم مديرعامل و عضو هيئت مديره شرکت ليزينگ اقتصادنوين به عنوان مدير جهادي برگزيده توسعه ملي کشور موفق به دريافت نشان زرين گرديد.
اين همايش با هدف بررسي چالش‌‌هاي پيش روي تحقق سياست‌‌هاي کلي توسعه ملي در کشور و ارائه تجربيات علمي و عملي در اين حوزه در مرکز همايش‌هاي بين‌المللي دانشگاه شهيد بهشتي تهران برگزار شد.

ارايه نرم‌افزار موبايلـبانک بر روي سيستم عامل IOS از طريق سايت اينترنتي بانک اقتصادنوين

به منظور تسهيل در ارايه خدمات نوين بانکي از طريق خدمت موبايلـبانک، امکان دريافت نرم‌افزار موبايلـبانک اقتصادنوين بر روي سيستم عامل IOS از طريق سايت اين بانک فراهم شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين نسخه جديد موبايلـبانک اقتصادنوين براي نصب در تمام گوشي‌هاي تلفن همراه (iPhone) و تبلت (iPad) منطبق با نرم‌افزار IOS در آدرس اينترنتي
 http://www.enbank.ir/Site.aspx?ParTree=11161210 قابل دانلود است.
مشاهده موجودي، انتقال وجه کارت به کارت، پرداخت قبوض، خريد شارژ سيم كارت‌هاي اعتباري، دريافت صورتحساب و ... از جمله خدمات موبايلـبانک اقتصادنوين است.

با حضور رئيس کل بانک مرکزي؛ پژوهشکده پولي و بانکي از پژوهشگر برتر بانک اقتصادنوين تقدير کرد

با حضور رئيس کل بانک مرکزي؛ پژوهشکده پولي و بانکي از پژوهشگر برتر بانک اقتصادنوين تقدير کرددر پنجمين مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوري، پژوهشکده پولي و بانکي از پژوهشگر برتر بانک اقتصادنوين تقدير کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين مراسم تقدير از مديران و کارشناسان برتر پژوهشي صنعت بانکداري در مجتمع فرهنگي الزهرا بانک مرکزي با حضور ولي‌الله سيف، رئيس کل بانک مرکزي، علي ديواندري، رئيس پژوهشکده پولي و بانکي، علي اکبر حدادزادگان، معاون طرح و برنامه و سرمايه انساني بانک اقتصادنوين و مديران و کارشناسان شبکه بانکي برگزار شد.
در اين مراسم داوود شاهسوني کارشناس عالي مديريت طرح و برنامه بانک اقتصادنوين به عنوان پژهشگر برتر اين بانک معرفي شد و مورد تقدير قرار گرفت. وي دانشجوي دکتراي مديريت مالي دانشگاه تهران بوده و داراي آثار متعدد پژوهشي در حوزه پول و بانک مي‌باشد.

سرپرستي منطقه يک تهران؛ قهرمان نهمين دوره مسابقات فوتسال كاركنان بانک اقتصادنوين

سرپرستي منطقه يک تهران؛ قهرمان نهمين دوره مسابقات فوتسال كاركنان بانک اقتصادنوينبانک اقتصادنوين با هدف توجه به سلامت روح و جسم سرمايه انساني برگزاري مسابقات ورزشي را از سال‌هاي گذشته در دستور کار قرار داده که در اين راستا مسابقات متنوع ورزشي در بين کارکنان اين بانک برگزار مي‌شود که در آخرين دوره مسابقات فوتسال آقايان اين بانک که با حضور گسترده کارکنان نخستين بانک خصوصي در سراسر کشور و شرکت‌هاي وابسته برگزار شد تيم سرپرستي منطقه يک شعب تهران به مقام قهرماني نهمين دوره مسابقات فوتسال کارکنان بانک اقتصادنوين دست يافت.
به گزارش روابط عمومي بانك اقتصادنوين، در اين دوره از مسابقات که با شعار "باهم، براي هم" برگزار شد، دو تيم سرپرستي منطقه يک و سه تهران در مسابقه فينال به مصاف هم رفتند که در نهايت تيم سرپرستي منطقه يک تهران موفق شد با حساب 2 بر صفر تيم سرپرستي منطقه 3 تهران را شکست داده و به مقام قهرماني اين دوره دست يابد.

پوزش به دليل قطعي خدمات الکترونيک بانک اقتصادنوين

به اطلاع مشتريان عزيز بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مي‌رساند همزمان با پياده‌سازي طرح افزونگي اينترنت بانک اقتصادنوين (Internet Redundant Link)، تمام خدمات الکترونيکي اين بانک از يک دقيقه بامداد روز جمعه 27 آذر ماه 1394 به مدت 4 ساعت قطع خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، خدمات الکترونيک اين بانک از ساعت 4 و يک دقيقه بامداد به روال عادي باز خواهد گشت.


مديرعامل بانک اقتصادنوين در مراسم گراميداشت روز حسابدار؛ هوشمندي، چابکي و کمک به افزايش ضريب بهره‌وري از شاخص‌هاي حسابدار متعهد است

مديرعامل بانک اقتصادنوين در مراسم گراميداشت روز حسابدار؛ هوشمندي، چابکي و کمک به افزايش ضريب بهره‌وري  از شاخص‌هاي حسابدار متعهد استمديرعامل بانک اقتصادنوين گفت: هوشمندي، چابکي، و کمک به افزايش ضريب بهره‌وري سازماني از جمله شاخص‌هاي حسابدار متعهد است که خوشبختانه اين شاخص‌ها در همکاران معاونت مالي بانک اقتصادنوين قابل ملاحظه است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين که همزمان با روز حسابدار در جمع مديران و کارکنان معاونت مالي اين بانک سخن مي گفت، با اشاره به اهميت نقش حسابداري در سازمان‌ها، گفت: اهميت اين موضوع در بانک‌ها به مراتب بيشتر است و واحد مالي و حسابداري از ارکان اجرايي اصلي بانک‌ها به شمار مي‌روند.
وي اظهار داشت: در بانک‌ها شبکه عملياتي شعب در واقع زيرمجموعه زنجيره مالي و حسابداري محسوب مي‌شود که اين موضوع نشان دهنده اهميت عمليات حسابداري در شبکه بانکي است.
در اين مراسم بهرام فتحعلي رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين نيز طي سخناني ضمن تبريک روز حسابدار به اهميت اخلاق در حسابداري اشاره کرد و گفت: ارتباط حسابداري و اخلاق ناگسستني است، به طوري که اثربخشي عمليات حسابداري در همه عرصه‌ها در گرو رعايت اخلاق است.

پوزش به دليل اختلال در دسترسي به خدمات اینترنتـبانک بانک اقتصادنوين

به اطلاع کليه مشتريان عزيز بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مي‌رساند با هدف انجام سرويس‌هاي دوره‌اي، دسترسي به سامانه اينترنتـبانک بانک اقتصادنوين از ساعت 2 بامداد روز دوشنبه 23 آذر ماه 1394 حداکثر به مدت 4 ساعت با اختلال مواجه خواهد بود.

به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سامانه اينترنتـبانک اقتصادنوين از ساعت 6 و يک دقيقه بامداد اين روز به روال عادي باز خواهد گشت.

راه‌اندازي سامانه استعلام و پرداخت قبوض شرکت همراه اول توسط بانک اقتصادنوين

راه‌اندازي سامانه استعلام و پرداخت قبوض شرکت همراه اول توسط بانک اقتصادنويندر ادامه معرفي خدمات نوين توسط بانک اقتصادنوين، اين بانک سامانه استعلام و پرداخت قبوض شرکت همراه اول را راه‌اندازي کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مشترکان اپراتور همراه اول با استفاده از اين خدمت مي‌توانند ضمن دريافت جزييات قبوض ماهانه و ميان دوره خود، نسبت پرداخت قبوض خود اقدام کنند.
براي پرداخت قبض از طريق اين سامانه، لازم است مشتريان رمز دوم (رمز خريد اينترنتي) کارت خود را از طريق خودپردازهاي بانک خود فعال کنند. تمام دارندگان کارت‌هاي شبکه شتاب مي‌توانند از سامانه استعلام و پرداخت قبوض شرکت همراه اول بانک اقتصادنوين استفاده کنند.
علاقه‌مندان با استفاده از اين خدمات مي‌توانند به آدرس https://apps.enbank.ir/billpayment مراجعه نمايند.

بانک اقتصادنوین نخستین بانک خصوصی کشور که سامانه متمرکز چکاوک را راه‌اندازی کرد

سامانه متمرکز چکاوک بانک اقتصادنوين، پس از انجام تست‌هاي متعدد با اتصال به سامانه چکاوک بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و تاييد شرکت خدمات انفورماتيک عملياتي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين راه‌اندازي اين سامانه با در نظر گرفتن ريسك‌هاي موجود با دشواري‌هايي همراه بود که با توجه به اهميت موضوع و اثرات آن بر رضايتمندي مشتريان بانک اقتصادنوين به عنوان اولين بانك خصوصي توانست اين سامانه را با موفقيت اجرا کند.
افزايش سرعت در ارايه خدمات به مشتريان و کاهش زمان انتظار ايشان، افزايش دقت و کاهش مغايرت در حساب‌هاي مشتريان به دليل دوگانگي سامانه‌ها، كاهش خطاي انساني و كاربري و امکان واگذاري چك‌ها در سامانه بانك بدون محدوديت زماني از مزيت‌هاي راه‌اندازي سامانه چکاوک بانک اقتصادنوين است.

استقبال سپرده‌گذاران از صدور بيمه‌نامه‌هاي آتش‌سوزي، حوادث و درمان بانک اقتصادنوين

هديه بيمه سپرده‌گذاران بانک اقتصادنوين که با هدف قدرداني از حسن توجه مشتريان آغاز شده بود، با استقبال سپرده‌گذاران اين بانک روبرو شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين طرح که با همکاري شرکت بيمه نوين اجرايي شده، سپرده‌گذاران بانک اقتصادنوين بر اساس ميزان سپرده‌گذاري خود تحت پوشش بيمه‌هاي آتش‌سوزي، حوادث و درمان قرار مي‌گيرند.
علاقه‌مندان براي کسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه مي‌توانند به سايت اينترنتي بانک اقتصادنوين به آدرس www.enbank.ir و يا سايت شرکت بيمه نوين به آدرس www.novininsurance.com مراجعه نمايند. ضمن اينکه کارشناسان مرکز ارتباط نوين به شماره 48031000-021 در تمام ساعات شبانه روز و همين طور کارکنان کليه شعب در سراسر کشور در ساعات کاري پاسخگوي سوالات مردم عزيز در اين زمينه خواهند بود.

معرفی طرح "جشنواره معاملات آنلاین بازار" توسط شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین

معرفي طرح "جشنواره معاملات آنلاين بازار" توسط شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوينشرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين، با هدف تامين نياز مشتريان و رفاه حال آنان "جشنواره معاملات آنلاين" را طراحي و معرفي کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سهامداران به صورت آنلاين در هر نقطه‌اي از جهان مي‌توانند نسبت به انجام معامله در بازار بورس اوراق بهادار ايران اقدام کنند و از جوايز و ساير مزاياي اين طرح بهره‌مند گردند.
شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين در طرح جشنواره معاملات آنلاين بازار سرمايه علاوه بر امکان ارايه معاملات آنلاين، شرايط دريافت تحليل و بررسي بازار را نيز براي معامله‌گران فراهم مي‌کند که اين مهم باعث عمق روزافزون بازار و پرهيز از رفتارهاي هيجاني در ميان معامله‌گران مي‌شود. همچنين اين طرح باعث کاهش بوروکراسي، افزايش رفاه مشتريان، آساني در معاملات و علمي‌تر شدن دادوستد مي‌شود.
شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين همچنين در راستاي ايفاي وظايف اجتماعي خود شرايط را به گونه‌اي فراهم کرده که درصدي از سهم کارمزد اين شرکت از معاملات آنلاين به کودکان مستعد نيازمند اختصاص ‌يابد که کاربران اين خدمت نيز در اين امر انساني شريک هستند.
علاوه بر حمايت از کودکان مستعد نيازمند، شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين در جشنواره اين شرکت، جوايز ارزنده‌اي به مشتريان معاملات آنلاين اين شرکت اعطا مي‌کند که از جمله آن مي‌توان به اختصاص سه سهم بانک اقتصادنوين به ازاي هر امتياز اشاره کرد. کاربران آنلاين شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين به ازاي هر 10 ميليون ريال معامله آنلاين يک امتياز کسب مي‌کنند.

انتشار اولين صکوک سفارش ساخت (استصناع) توسط شرکت تامين سرمايه نوين

انتشار اولين صکوک سفارش ساخت (استصناع) توسط شرکت تامين سرمايه نويناولين صکوک سفارش ساخت (استصناع) که با نماد "صملي 9709" در فهرست نرخ‌هاي بازار اوراق بدهي بورس تهران درج شده به مبلغ حدود 16.3 هزار ميليارد ريال مربوط به شرکت صنعتي و معدني توسعه ملي که از زيرمجموعه‌هاي 100 درصدي شرکت سرمايه‌گذاري گروه توسعه ملي (سهامي عام) مي‌باشد، از روز دوشنبه 2 آذر ماه سال جاري توسط شرکت تامين سرمايه نوين منتشر خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين اوراق با هدف تامين مالي طرح احداث کارخانه کنسانتره و گندله در شهر سنگان هر يک با ظرفيت 2 و نيم تن در سال با سررسيد سه ساله منتشر خواهد شد.
اين اوراق با نام و معاف از ماليات مي‌باشد و قرار است از روز دوشنبه تا پايان وقت اداري روز چهارشنبه چهارم آذر ماه از طريق کارگزاران فعال در بورس تهران عرضه شود. تامين سرمايه نوين به عنوان مشاور عرضه متعهد پذيره‌نويس و بازگردان، سرمايه‌گذاري گروه توسعه ملي به عنوان ضامن و کارگزاري تامين سرمايه نوين به عنوان عامل فروش ايفاي نقش مي‌کنند.

پوزش به دليل اختلال در دسترسي به خدمات مدرن بانک اقتصادنوين

به اطلاع کليه مشتريان عزيز بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مي‌رساند با هدف بهبود و ارتقا نسخ سامانه‌هاي بانکداري الکترونيکي، تمام سرويس‌هاي اين بانک از ساعت صفر بامداد روز دوشنبه 2 آذر ماه 1394 حداکثر به مدت يک ساعت با اختلال مواجه خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، خدمات الکترونيک اين بانک از ساعت 01:01 بامداد اين روز به روال عادي باز خواهد گشت.

در حاشيه نمايشگاه مطبوعات برگزار شد نشست تبيين وجوه تخصصي نخستين جشنواره تخصصي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين"

در حاشيه نمايشگاه مطبوعات برگزار شد نشست تبيين وجوه تخصصي نخستين جشنواره تخصصي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين" در ششمين روز بيست و يکمين نمايشگاه بين‌المللي مطبوعات، نشست تبيين وجوه تخصصي نخستين جشنواره تخصصي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين" با حضور دو تن از داوران، رئيس اداره روابط عمومي بانک اقتصادنوين و دبير جشنواره و صاحب نظران و نمايندگان رسانه‌هاي گروهي در محل تالار گفت‌وگو ششمين روز بيست و يکمين نمايشگاه بين‌المللي مطبوعات برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در ابتداي اين نشست، دکتر حسين عبده تبريزي عضو شواري داوري جشنواره تخصصي "نقد حوزه صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين" با بيان اينکه مسئله بانک و مشکلات نظام بانکي در دوران فعلي از اهميت ويژه‌اي برخوردار است، گفت: مدت 2 سال است که کشور در يک رکود تورمي گرفتار است و البته دولت يازدهم توانسته مسئله تورم را حل کند اما رکود و بيکاري به شکل گسترده‌اي ادامه يافته و تحقق خروج از رکود بسيار دشوار است و براي رفع اين مشکل نقش صنعت بانکي حايز اهميت است و بايد رسانه‌ها در اين زمينه به روشنگري بپردازند.

با افتتاح مجموعه آموزشي خوجين خلخال تعداد مدارس اقتصادنوين در سراسر کشور به 10 رسيد

با افتتاح مجموعه آموزشي خوجين خلخال تعداد مدارس اقتصادنوين در سراسر کشور به 10 رسيدهمزمان با 13 آبان روز دانش‌آموز دهمين مجموعه آموزشي بانک اقتصادنوين در روستاي خوجين خلخال با نام دبيرستان شبانه‌روزي آزادگان (اقتصادنوين) افتتاح شد
سيد محمد رضا جعفري معاون مشارکت‌هاي مردمي سازمان نوسازي و تجهيز مدارس کشور در آيين افتتاح پروژه مقاوم سازي و بهسازي خوابگاه دانش‌آموزي دبيرستان شبانه‌روزي آزادگان (اقتصادنوين) خلخال که با کمک مالي بانک اقتصادنوين اجرا شده افزود: فرهنگ مدرسه‌ سازي امروزه در بين مردم نهادينه شده و خيرين مدرسه ‌ساز بيشترين سهم را در ساخت فضاهاي آموزشي مورد نياز وزارت آموزش و پرورش دارند.
وي گفت: تاکنون 105 هزار کلاس درس توسط خيرين مدرسه ساز و ساير مردم نيک انديش ميهن اسلامي ايران ساخته و در اختيار آموزش و پرورش قرار گرفته است.
وي با قدرداني از مشارکت مالي بانک اقتصادنوين در اجراي پروژه مقاوم سازي، بهسازي و تجهيز خوابگاه دانش‌آموزي دبيرستان شبانه روزي آزادگان روستاي خوجين خلخال اظهار کرد: اين بانک براي اجراي اين پروژه هزينه زيادي را متقبل شد که لازم است قدردان اين بانک باشيم.

معاون عمليات بانکي بانک اقتصادنوين؛ علت پايين بودن نسبت مطالبات معوق بانک اقتصادنوين در سال‌هاي اخير رعايت بهداشت اعتباري بوده است

معاون عمليات بانکي بانک اقتصادنوين؛ علت پايين بودن نسبت مطالبات معوق بانک اقتصادنوين در سال‌هاي اخير رعايت بهداشت اعتباري بوده استمعاون عمليات بانکي بانک اقتصادنوين در حاشيه بازديد از شعب در سرپرستي منطقه هفت استان‌هاي اين بانک علت پايين بودن نسبت مطالبات معوق بانک اقتصادنوين در سال‌هاي اخير را رعايت بهداشت اعتباري عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا پويان‌شاد، معاون عمليات بانکي اين بانک در اين ديدار ضمن تاکيد بر رعايت استانداردهاي بهداشت اعتباري در اعطاي تسهيلات گفت: بانک اقتصادنوين در طي سال‌هاي گذشته که مطالبات معوق، نظام بانکي را با چالش جدي مواجه کرده بود به واسطه توجه به استانداردهاي بهداشت اعتباري با چالش مواجه نشد.
وي گفت: توجه به بهداشت اعتباري موجب شد در سال‌هاي اخير نسبت مطالبات معوق در بانک اقتصادنوين در نظام بانکي کشور در سطح قابل قبولي قرار داشته باشد.
وي همچنين از ايجاد بستر مناسب در ارايه خدمات بانکي در بانک اقتصادنوين خبر داد و اظهار داشت: بانک اقتصادنوين در توسعه خدمات الکترونيک موفق عمل کرده به طوري که امروز بخش عمده‌اي از تراکنش‌هاي اين بانک در بستر خدمات الکترونيک انجام مي‌شود.
به گفته پويان‌شاد رشد تراکنش‌هاي خدمات بانکداري الکترونيکي بانک اقتصادنوين نشان دهنده استقبال هموطنان از اين خدمات است.

با حضور اعضاي شوراي داوري وجوه تخصصي نخستين جشنواره "نقد حوزه صنعت بانکي - با محوريت بانک اقتصادنوين" در نمايشگاه مطبوعات تبيين مي‌گردد

با حضور اعضاي شوراي داوري وجوه تخصصي نخستين جشنواره "نقد حوزه صنعت بانکي - با محوريت بانک اقتصادنوين" در نمايشگاه مطبوعات تبيين مي‌گرددبا هدف تبيين وجوه تخصصي نخستين جشنواره "نقد حوزه صنعت بانکي - با محوريت بانک اقتصادنوين"، نشست تخصصي تشريح ابعاد اين جشنواره با حضور اعضاي شوراي داوري جشنواره همزمان با برگزاري بيست و يکمين نمايشگاه مطبوعات برگزار مي‌شود
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين نشست با حضور دکتر مجيد رضاييان استاد روزنامه‌نگاري و ارتباطات و دکتر حسين عبده تبريزي استاد دانشگاه و صاحب نظر مسايل پولي و مالي ساعت 14 روز پنج‌شنبه 21 آبان در محل نمايشگاه مطبوعات تشکيل خواهد شد.
حضور روزنامه‌نگاران، دانشجويان و علاقه‌مندان در نشست فوق آزاد مي‌باشد ضمن اينکه در پايان گواهي حضور در نشست تخصصي فوق به حاضران اهدا خواهد شد.
لازم به ذکر است بانک اقتصادنوين نخستين جشنواره نقد حوزه صنعت بانکي - با محوريت بانک اقتصادنوين، را برگزار مي‌کند که با برگزاري اين جشنواره، بانک اقتصادنوين خود را در معرض نقد منصفانه و حرفه‌اي صاحب‌نظران و خبرنگاران قرار داده و بي‌ترديد مشارکت فعالان عرصه رسانه زمينه افزيش سطح کيفي آثار اين جشنواره را فراهم خواهد کرد.
اين جشنواره که از اول آبان ماه سال جاري آغاز شده و تا 10 دي ماه ادامه خواهد داشت، در سه گروه رسانه‌اي شامل رسانه‌هاي مکتوب (روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها و مجلات اقتصادي و غير اقتصادي)، رسانه‌هاي مجازي (سايت‌ها، خبرگزاري‌ها و وب‌سايت‌هاي تخصصي) و رسانه‌هاي ديداري و شنيداري (تلويزيون و راديو) برگزار مي‌شود و آثار منتشر شده در اين گروه‌ها، حايز شرايط حضور در جشنواره خواهد بود.


آگهي دعوت از داوطلبان عضويت در هيات مديره بانک اقتصادنوين (شرکت سهامي عام)

آگهي دعوت از داوطلبان عضويت در هيات مديره بانک اقتصادنوين (شرکت سهامي عام)

  آگهی دعوت از داوطلبان عضویت در هیات مدیره بانک اقتصادنوین (Size = 70423 Byte, Downloads = 3240)

با هدف ايجاد همدلي و رقابت سالم نخستين دوره مسابقات واليبال کارکنان گروه اقتصادنوين برگزار شد؛ شرکت "خدمات و پشتيباني" قهرمان شد

با هدف ايجاد همدلي و رقابت سالم نخستين دوره مسابقات واليبال کارکنان گروه اقتصادنوين برگزار شد؛ شرکت "خدمات و پشتيباني" قهرمان شدبانک اقتصادنوين با درک اهميت سرمايه انساني در پشبرد اهداف سازمان الگوهاي مناسبي براي مشارکت کارکنان خود و ايجاد همدلي و رقابت سالم به کار برده که از جمله اين الگوها مي‌توان به برگزاري مسابقات ورزشي بين کارکنان گروه اقتصادنوين اشاره کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين راستا و پس از برگزاري موفق مسابقات ورزشي مختلف نخستين دوره مسابقات واليبال کارکنان اين بانک و شرکت‌هاي وابسته با حضور 16 تيم در 4 گروه برگزار شد در نهايت تيم شرکت خدمات و پشتيباني اقتصادنوين موفق شد واليبال آقايان به مقام قهرماني دست يابد. در مسابقه پاياني اين تيم توانست تيم واليبال منطقه 3 استان‌ها را از پيش رو بردارد و عنوان نخست اين دوره از مسابقات را کسب کند.
در ديدار رده بندي نيز تيم منطقه 8 استان‌ها توانست با پيروزي بر تيم معاونت مالي به مقام سوم نخستين دوره مسابقات والببال مردان گروه اقتصادنوين را کسب کند.

فراخوان شرکت در جشنواره " نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين"

بانک اقتصادنوين از خبرنگاران، تحليل‌گران و صاحب نظران مباحث بانکي دعوت کرد با مشارکت خود در نخستين جشنواره تخصصي رسانه‌اي "نقد صنعت بانکداري - با محوريت بانک اقتصادنوين" بر غناي آثار اين جشنواره بيافزايند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين بانک با برگزاري اين جشنواره صنعت بانکداري به ويژه خود را در معرض نقد منصفانه و حرفه‌اي صاحب نظران و خبرنگاران قرار داده و بي‌ترديد مشارکت فعالان عرصه رسانه زمينه افزيش سطح کيفي آثار اين جشنواره را فراهم خواهد کرد.
اين جشنواره که از اول آبان ماه سال جاري آغاز شده و تا 10 دي ماه ادامه خواهد داشت، در سه گروه رسانه‌اي شامل رسانه‌هاي مکتوب (روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها و مجلات اقتصادي و غير اقتصادي)، رسانه‌هاي مجازي (سايت‌ها، خبرگزاري‌ها و وب‌سايت‌هاي تخصصي) و رسانه‌هاي ديداري و شنيداري (تلويزيون و راديو) برگزار مي‌شود و آثار منتشر شده در اين گروه‌ها، حايز شرايط حضور در جشنواره خواهد بود.

با هدف ارايه خدمات ارزش افزوده و تسهيل خريد و فروش برخط سهام بانک اقتصادنوين سامانه "بورسار" را معرفي کرد

با هدف ارايه خدمات ارزش افزوده و تسهيل خريد و فروش برخط سهام بانک اقتصادنوين سامانه "بورسار" را معرفي کردبانک اقتصادنوين با همکاري شرکت تأمين سرمايه نوين، ،شرکت کارگزاري تأمين سرمايه و شرکت کارگزاري بانک اقتصادنوين با هدف ارايه خدمات ارزش افزوده و تسهيل خريد و فروش برخط (آنلاين) سهام در سازمان بورس اوراق بهادار، سرويس سامانه بورسار را معرفي کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، فعالان بازار سرمايه براي بهره‌برداري از اين سامانه مي‌توانند به شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مراجعه و علاوه بر خدمات آنلاين، از منافع سپرده‌هاي بانکي نيز بهره‌مند شوند.
لازم به ذکر است شرکت‌هاي کارگزاري نيز مي‌توانند به منظور بهره‌مندي مشتريان خود از خدمات آنلاين بازار سرمايه، فعالان اين بازار را به استفاده از سامانه بورسار راهنمايي نمايند.
در ضمن شرکت‌هاي کارگزاري بورس اوراق بهادار مي‌توانند علاوه بر استفاده از خدمات اينترنت بانک حقوقي (کارتابل حقوقي) بانک اقتصادنوين براي سرعت بخشيدن به خدمات مالي خود، براي بهره‌مندي از تسهيلات ويژه کارگزاران به شعب بانک اقتصادنوين مراجعه نمايند.

قدرداني بانک اقتصادنوين از اعضاي تيم ملي تير و کمان

قدرداني بانک اقتصادنوين از اعضاي تيم ملي تير و کماندر راستاي توجه به مسئوليت اجتماعي و با هدف افزايش انگيزه اعضاي تيم ملي تير و کمان در آستانه مسابقات جهاني تايلند، لوح تقدير مديرعامل بانک اقتصادنوين با حضور رئيس اداره روابط عمومي و تبليغات اين بانک به اعضاي تيم ملي تير و کمان اهدا شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم فاطمه فروزان رئيس اداره روابط عمومي و تبليغات اين بانک طي سخناني به رويکرد اين بانک در توجه به وظايف اجتماعي اشاره کرد و گفت: بانک اقتصادنوين در طي ساليان گذشته همواره کوشيده در کنار نقش تاثيرگذار خود در نظام بانکي در عرصه‌هاي اجتماعي نيز نقش موثر ايفا کند که قدرداني از قهرمانان ورزشي از جمله اين اقدامات است.
وي گفت: کسب افتخارات بين‌المللي توسط تيم‌هاي ورزش موجب غرور سربلندي همه مردم کشور خواهد بود و بانک اقتصادنوين به نوبه خود تلاش مي‌کند با قدرداني از قهرمانان انگيزه لازم را در ميان ملي پوشان رشته‌هاي مختلف ورزشي تقويت کند.

کسب افتخاري ديگر براي موسس بانک اقتصادنوين مهندس "صدرهاشمي‌نژاد" صادرکننده نمونه معرفي شد

کسب افتخاري ديگر براي موسس بانک اقتصادنوين مهندس "صدرهاشمي‌نژاد" صادرکننده نمونه معرفي شددر ادامه کسب افتخارات ملي، مهندس سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين همزمان با روز ملي صادرات به عنوان صادرکننده نمونه ملي مورد قدرداني قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که با حضور معاون اول رئيس جمهور و وزراي امورخارجه و صنعت، معدن و تجارت برگزار شد مهندس سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين براي دومين بار به عنوان صادرکننده نمونه مورد قدرداني قرار گرفت.
مهندس سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد تا کنون در عرصه‌هاي مختلف موفق به کسب عناوين معتبر گرديده است که کسب عنوان صادرکننده نمونه، مدرسه‌ساز خير، رهبر کارآفرين و کارآفرين خير، مهندس برتر و ... از جمله اين افتخارات به شمار مي‌رود.
مهندس صدرهاشمي‌نژاد بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين طي سخناني با اشاره به لزوم ارايه خدمات و محصولات با کيفيت گفت: در عصر حاضر خدمات و محصولاتي قابليت عرضه در عرصه‌هاي بين‌المللي را دارند که داراي استانداردهاي جهاني باشند و لازمه اخذ اين استانداردهاي ارايه محصولات با کيفيت است.

امضاي تفاهم‌نامه ميان دو بانک خصوصي بزرگ کشور

امضاي تفاهم‌نامه ميان دو بانک خصوصي بزرگ کشوربانک‌هاي اقتصادنوين و پارسيان، تفاهم‌نامه همکاري امضا کردند. به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين در مراسم امضاي اين تفاهم‌نامه که با حضور مديران عامل و جمعي از مديران اين دو بانک برگزار شد، حسن معتمدي مديرعامل بانک اقتصادنوين با ابراز خوشحالي از امضاي اين تفاهم‌نامه اظهار داشت، خوشبختانه در بانک‌هاي اقتصادنوين و پارسيان زمينه‌هاي مشترکي براي همکاري وجود دارد که اين همکاري‌ها مي‌تواند باعث خدمت‌رساني بهتر به مشتريان و سودآوري عمليات هر دو بانک گردد. وي محورهاي اصلي اين تفاهم‌نامه را همکاري در حوزه‌هاي خدماتي، پشتيباني، تامين مالي و توزيع ريسک بر شمرد و ابراز اميدواري کرد با تشکيل کارگروه‌هاي تخصصي مشترک مفاد تفاهم‌نامه به سرعت اجرايي گردد.
مديرعامل بانک اقتصادنوين همکاري‌هاي مشترک بانک‌ها را در بعد ملي و تحقق اقتصاد مقاومتي نيز تاثيرگذار دانست و افزود آنجا که موانع بزرگ وجود دارد و به تنهايي نمي‌توان اين موانع را از مسير برداشت مي‌توانيم از کمک يکديگر استفاده کنيم و مسير را براي رشد و توسعه کشور هموارتر نماييم.

به ابتکار بانک اقتصادنوين جشنواره نقد حوزه نظام بانکي - با محوريت بانک اقتصادنوين برگزار مي‌شود

به ابتکار بانک اقتصادنوين جشنواره نقد حوزه نظام بانکي - با محوريت بانک اقتصادنوين برگزار مي‌شودجلسه هماهنگي جشنواره "نقد حوزه نظام بانکي- با محوريت بانک اقتصادنوين" با حضور اعضاي کميته داوران، شوراي سياست‌گذاري و مديرعامل اين بانک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حسن معتمدي مديرعامل اين بانک در اين مراسم با بيان اينکه بانک اقتصادنوين با برگزاري اين جشنواره خود را در معرض نقد منصفانه و حرفه‌اي قرار داده است، گفت: نقد منصفانه و حرفه‌اي زمينه پيشرفت و شناخت نقاط ضعف و قوت و بهبود سازمان را فراهم مي‌کند.
وي با اشاره به اينکه در دوره کنوني نظام بانکي در همه عرصه‌هاي کشور حضور فعال دارد، گفت: اين حضور قطعا با کاستي‌هايي همراه بوده است که براي شناخت و رفع اين کاستي‌ها نقد خبرنگاران به عنوان يکي از گروه‌هاي شاخص جامعه بسيار تعيين کننده خواهد بود.
وي، نقد را فرصتي مغتنم براي پيشرفت و بهبود مستمر دانست و گفت: مشارکت فعالان اقتصادي، رسانه‌اي و خبرنگاران در اين جشنواره زمينه را براي نوآوري و تغيير مثبت و توسعه هر چه بيشتر نظام بانکي کشور فراهم مي کند.
دکتر مجيد رضاييان رئيس هيأت داوران جشنواره "نقد حوزه نظام بانکي- با محوريت بانک اقتصادنوين" نيز در اين نشست گفت: در تاريخ روزنامه‌نگاري کشور تاکنون به دفعات جشنواره‌هاي تخصصي موضوع محور برگزار شده و جشنواره نقد حوزه نظام بانکي- با محوريت بانک اقتصادنوين جشنواره فرم محور با موضوع نقد است که به همت بانک اقتصادنوين برگزار مي‌شود.

در جلسه انتصاب روساي دفاتر بانکداري شرکتي مطرح شد: بانکداري شرکتي سهم بسزايي در پيشبرد اهداف بانک اقتصادنوين دارد

در جلسه انتصاب روساي دفاتر بانکداري شرکتي مطرح شد: بانکداري شرکتي سهم بسزايي در پيشبرد اهداف بانک اقتصادنوين داردمعاون بانکداري شرکتي و اعتبارات بانک اقتصادنوين، در جلسه انتصاب روساي دفاتر بانکداري شرکتي، با اشاره به گذشت 4 سال از راه‌اندازي بانکداري شرکتي در اين بانک به عنوان اولين تجربه نظام بانکي کشور در استقرار مدل‌هاي نوين بانکداري جامع گفت: تعهد بانک اقتصادنوين به عنوان اولين بانک خصوصي کشور به ارزش‌آفريني براي مشتريان از طريق نوآوري، پيش برنده و موتور محرک تلاش‌هاي صورت گرفته در اين خصوص است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مسعود مهردادفر معاون بانکداري شرکتي و اعتبارات اين بانک با اشاره به چالش‌هاي استقرار ايده‌ها و کارهاي نو، پذيرش و استقبال خوب مشتريان، حمايت عالي مديران ارشد بانک، تلاش‌هاي مستمر کارشناسان ارتباط با مشتريان و همراهي صميمانه شعب بانک را در راه‌اندازي بانکداري شرکتي موثر و مهم ارزيابي کردند.
وي با اشاره به عملکرد اين حوزه افزود: امروز مشتريان و بدنه بانک و شرکت‌هاي تابعه، بانکداري شرکتي را به عنوان يکي از ستون‌هاي اصلي ارايه خدمات به مشتريان ارزنده بانک پذيرفته و باور کرده‌اند.

بروزرساني نسخه IOS موبايل بانک اقتصادنوين

به منظور تسهيل ارايه خدمات بانکي نوين از طريق خدمت موبايل بانک، بانک اقتصادنوين نسخه جديد اين خدمت را متناسب با نرم‌افزار IOS 9 معرفي کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، با معرفي اين نسخه جديد خدمات موبايل بانک همراه در تمام گوشي‌هاي تلفن همراه منطبق با نرم‌افزار IOS قابل دريافت خواهد بود.
علاقه‌مندان دريافت اين خدمت مي‌توانند به پايگاه اينترنتي www.sibche.ir مراجعه کنند.
موبايل بانک اقتصادنوين در تمام ساعات شبانه روز خدمات متنوع بانکي مبتني بر کارت و سپرده ارايه و پشتيباني مي کند که مشاهده موجودي، انتقال وجه کارت به کارت، پرداخت قبوض، خريد شارژ سيم كارت‌هاي اعتباري، اطلاع از 10 گردش آخر حساب، درخواست ارسال صورتحساب (10 گردش آخر) به پست الكترونيكي (email)، ارسال صورتحساب به فکس و ... از جمله خدمات موبايلبانک اقتصادنوين است.

اختتاميه جشنواره بزرگ نويد تابستانه شرکت پرداخت نوين آرين برگزار شد

اختتاميه جشنواره بزرگ نويد تابستانه شرکت پرداخت نوين آرين برگزار شدشرکت پرداخت نوين آرين با برگزاري چهارمين دوره قرعه‌کشي جشنواره نويد تابستانه، برندگان نهائي اين جشنواره را معرفي کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مراسم قرعه‌کشي مرحله چهارم و پاياني جشنواره نويد تابستانه، صبح روز يک‌شنبه 12 مهرماه جاري، با حضور مديران بانک اقتصادنوين و شرکت پرداخت نوين آرين برگزار شد.
بر اساس اين گزارش، همچون دوره‌هاي اول تا سوم، در قرعه‌کشي چهارمين مرحله جشنواره نويد تابستانه جوايز ارزنده‌اي شامل سکه تمام بهار آزادي، نيم سکه بهار آزادي، ربع سکه بهار آزادي و کارت هديه به برندگان تعلق گرفت.
جشنواره نويد تابستانه که از ابتداي خرداد 94 آغاز شده بود، با اعلام برندگان مرحله چهارم پايان يافت. در جشنواره نويد تابستانه با توجه به سطوح تعريف شده جشنواره، در هر مرحله جوايز ارزنده‌اي به قيد قرعه به برندگان اهدا شد.

نرخ حق‌الوكاله سپرده‌هاي سرمايه‌گذاري در سال 1394

پيرو آگهي مورخ 1394.02.19 اين بانک در خصوص نرخ حق‌الوکاله سپرده‌هاي سرمايه‌گذاري در سال 1394، بدينوسيله اعلام مي‌دارد؛ با استناد به ماده 4 بخشنامه مورخ 1394.03.20 بانک مرکزي ج.ا.ا و تصويب هيات مديره، نرخ مذکور از 2.5 درصد سپرده‌هاي سرمايه‌گذاري به 3 درصد خالص سپرده‌هاي سرمايه‌گذاري پس از کسر سپرده قانوني افزايش مي‌يابد.

معرفي توانمندي‌هاي بانکداري شرکتي و ليزينگ اقتصادنوين در پانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت تهران

معرفي توانمندي‌هاي بانکداري شرکتي و ليزينگ اقتصادنوين در پانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت تهرانهمزمان با برگزاري پانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت تهران، خدمات و محصولات واحدهاي تخصصي و شرکت‌هاي وابسته بانک اقتصادنوين معرفي مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين در اين نمايشگاه خدمات و محصولات بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين، شرکت ليزينگ اقتصادنوين، شرکت مديريت سرمايه و ساخت سازه فرآيند آرين و شرکت خدمات بيمه‌اي اقتصادنوين، در سالن شماره 6 غرفه 25 معرفي خواهد شد.
در پانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت تهران 480 شرکت ايراني و 310 شرکت خارجي از 19 کشور حضور دارند که محصولات توليدي خود را در ده سالن نمايشگاه و فضاي باز به معرض نمايش مي‌گذارند.
علاوه بر حضور فعال صنعتگران ايراني در اين نمايشگاه، حضور شرکت‌هاي بزرگ و معتبري از کشورهاي آلمان، چين، کره جنوبي، مالزي، ژاپن، هند و ترکيه در سه سالن بزرگ و بخشي از محوطه نمايشگاه، حال و هواي نمايشگاه امسال را با سال‌هاي قبل متفاوت کرده است.
حضور بانکداري شرکتي و شرکت‌هاي تحت پوشش بانک اقتصادنوين در اين نمايشگاه در راستاي معرفي خدمات و محصولات جديد بانک اقتصادنوين در حوزه‌هاي تأمين منابع، گشايش اعتبار اسنادي، ارائه انواع ضمانت‌نامه‌ها وديگر خدمات مورد نياز صنعتگران داخلي و خارجي در حوزه بانکداري است که با محوريت مديريت ارتباط با مشتريان شرکتي صورت مي‌پذيرد.

افتتاح هشتمين مدرسه بانک اقتصادنوين

افتتاح هشتمين مدرسه بانک اقتصادنوينهمزمان با آغاز سال تحصيلي جديد، هشتمين مدرسه بانک اقتصادنوين در روستاي کردوان بوشهر افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، کريم نيکوکار، معاون اداري و پشتيباني اين بانک در مراسم افتتاح اين مدرسه که با حضور مديرکل نوسازي و تجهيز مدارس کشور، معاون فرماندار شهرستان دشتي و جمعي از مقامات و معتمدان استاني و محلي برگزار شد ضمن تبريک آغاز سال تحصيلي جديد اظهار داشت، بانک اقتصادنوين مدرسه‌ سازي را از سال 1390 از استان بوشهر آغاز نمود و مفتخر است که امروز پس از گذشت 4 سال دومين مدرسه بانک را در اين استان افتتاح مي‌کند.
وي به اهميت موضوع مسئوليت‌هاي اجتماعي در بانک اقتصادنوين اشاره کرد و افزود بانک اقتصادنوين در کنار فعاليت‌هاي اقتصادي، خود را متعهد به ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي مي‌داند و تاکنون اقدامات موثري در اين زمينه انجام داده است که از آن جمله مي‌توان به مدرسه ‌سازي، فعاليت‌هاي مرتبط با حفاظت از محيط ‌زيست، حمايت از مراکز عام‌المنفعه و نيز حمايت از فرهنگ و هنر و ورزش اشاره کرد.

لزوم دريافت کارمزد خدمات بانکداري الکترونيک

با گسترش خدمات بانکداري الکترونيک در سال‌هاي اخير توسط بانک‌ها، انواع خدمات بانکي در کوتاه‌ترين زمان ممکن و با کمترين هزينه به مشتريان ارايه مي‌شود، اين در حالي است که ارايه اين خدمات هزينه‌هاي هنگفتي براي بانک‌ها به همراه دارد.
بانک‌ها با هدف رضايت‌مندي مشتريان تمايل دارند خود اين هزينه‌ها را پوشش دهند ولي اين موضوع قيمت تمام شده پول را در بانک‌ها افزايش مي‌دهد، در حالي که اگر هر يک از کاربران اين خدمات هزينه ناچيز خدمات دريافتي خود را بپردازند ضمن کاهش هزينه بانک‌ها، قيمت تمام شده پول نيز کاهش يافته و به تبع آن نرخ سود تسهيلات نيز کاهش خواهد يافت. مطالعه تطبيقي نظام بانکداري در ساير کشور‌ها نيز نشان مي‌دهد الگوي پرداخت هزينه خدمات بانکي توسط کاربران در تمام بانک‌هاي دنيا مورد توجه قرار گرفته و در حال حاضر در حال انجام است.
با هدف اصلاح رويکرد دريافت کارمزد خدمات بانکي در نظام بانکي ايران از مدت‌ها پيش اين موضوع مطرح شد که اين طرح در حال حاضر در برخي از خدمات در مرحله کارشناسي قرار دارد ولي بر اساس دستورالعمل بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران دريافت کارمزد در برخي از خدمات به مرحله اجرا درآمده که در فاز نخست دريافت کارمزد خدمات بانکي براي خدمت پيام کوتاه بانکي در دستور کار قرار گرفته است.

برندگان سومين مرحله جشنواره بزرگ "نويد تابستانه" پرداخت نوين معرفي شدند

برندگان سومين مرحله جشنواره بزرگ "نويد تابستانه" پرداخت نوين معرفي شدندمراسم قرعه‌کشي سومين مرحله جشنواره نويد تابستانه شرکت پرداخت نوين مربوط به مرداد 94 برگزار و برندگان آن معرفي شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به دنبال معرفي برندگان مراحل اول و دوم جشنواره نويد تابستانه، مراسم قرعه‌کشي سومين مرحله اين جشنواره با حضور مديران بانک اقتصادنوين و شرکت پرداخت نوين برگزار شد.
بر اساس اين گزارش در قرعه‌کشي سومين مرحله جشنواره نويد تابستانه جوايز ارزنده‌اي شامل 25 سکه تمام بهار آزادي، 80 نيم سکه بهار آزادي، 120 ربع سکه بهار آزادي و 150 کارت هديه به برندگان تعلق گرفت.
جشنواره نويد تابستانه از ابتداي خرداد 94 آغاز شد و تا پايان شهريور سال جاري ادامه داشت و با توجه به سطوح تعريف شده جشنواره، ماهانه جوايز ارزنده‌اي به قيد قرعه به برندگان اهدا شد.
پذيرندگان محترم مي‌توانند اسامي برندگان مراحل اول تا سوم جشنواره نويد تابستانه را با مراجعه به وب‌سايت شرکت پرداخت نوين، به آدرس اينترنتي www.pna.co.ir مشاهده کنند.

تاکيد مديرعامل بانک اقتصادنوين بر چند مهارته شدن کارکنان

مديرعامل بانک اقتصادنوين به همراه عليرضا پويان‌شاد معاون عمليات بانکي و محمد آخرتي مدير امور شعب استان تهران از چهار شعبه اين بانک در شهر تهران و يک شعبه منطقه 8 استان‌ها در شهر کرج و ساختمان سرپرستي بازديد و با کارکنان اين شعب و سرپرستي منطقه البرز به گفت‌وگو پرداخت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حسن معتمدي در بازديد از شعب بانک ضمن اشاره بر لزوم ارزش آفريني براي مشتريان و ارايه سبد کامل خدمات مالي و بانکي به مشتريان در همه شعب بر چند مهارته شدن کارکنان بانک تاکيد کرد و گفت: در گذشته کارکنان بانک‌ها خدمات محدودي ارايه مي‌نمودند و توانايي کارکنان در شعب محدود بود ولي در بانکداري امروز لازم است کارکنان بانک‌ها بر تمام خدمات بانکي و مالي اشراف داشته باشند تا بتوانند در کوتاه‌ترين زمان ممکن طيف وسيع‌تري از خدمات مورد نياز مشتريان را ارايه نمايند.

فراخوان بانک اقتصادنوين براي مشتريان خدمات پيام کوتاه اين بانک

به منظور افزايش کيفيت خدمات ارسال پيام کوتاه بانک اقتصادنوين، ارايه اين خدمت در اين بانک با تغييراتي همراه خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، از ابتداي آبان ماه سال جاري اين خدمت فقط به مشتريان متقاضي دريافت اين خدمت و با دريافت آبونمان يک‌ساله صورت خواهد پذيرفت.
بر اين اساس، جزييات اين اقدام از طريق پيام کوتاه به اطلاع مشتريان اين خدمت بانک اقتصادنوين رسيده است و مشترياني که تمايلي به دريافت اين خدمت ندارند مي‌توانند حداکثر تا تاريخ 22 مهرماه با ارسال عدد يک به شماره 200055 انصراف خود را از طريق پيامک به اين بانک اعلام نمايند.

حضور بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين در جمع فعالان اتاق بازرگاني ايران و ايتاليا

حضور بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين در جمع فعالان اتاق بازرگاني ايران و ايتاليانشست مشترک اتاق بازرگاني ايران و ايتاليا و بانک اقتصادنوين با حضور فعالان اقتصادي در محل اين اتاق برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين در اين نشست که با حضور 25 شرکت فعال در زمينه صنايع فولادي، شيرآلات صنعتي، دارويي، تجهيزات پزشکي و دندان‌پزشکي، تجهيزات برقي و ... برگزار شد، آينده روابط بين‌المللي بانکي کشور و موضوع سوئيفت، مطرح و خدمات متمايز بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين براي حاضرين تشريح شد، ضمن اينکه حاضرين به بيان دغدغه‌ها، مشکلات، نيازها و درخواست‌هاي بانکي خود پرداختند.
در ابتداي اين نشست حقيقت طلب، رئيس اداره عمليات ارزي بانک اقتصادنوين در خصوص توانايي‌هاي ارزي بانک توضيحاتي ارايه دادند. موسوي، رئيس دفتر بانکداري شرکتي نفت نيز به نمايندگي از حوزه بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين، به معرفي اين شيوه نوين بانکداري و خدمات و محصولات آن پرداخت. 

اعلام ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در نيمه دوم سال

با توجه به پايان فصل تابستان و تغيير ساعت رسمي کشور، ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين از اول مهر ماه تغيير مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در نيمه دوم سال جاري ساعت کار شعب اين بانک براي مشتريان در شهرهاي تهران، کرج، اصفهان، شيراز، مشهد و تبريز در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 خواهد بود، در روزهاي پنج‌شنبه نيز ساعت کار شعب اين بانک در اين شهرها از ساعت 8 صبح تا 13 و 30 دقيقه مي‌باشد.
همچنين از اول مهر شعب بانک اقتصادنوين در ساير شهرها در دو شيفت صبح و عصر مفتوح خواهند بود که بر اين اساس شعب بانک اقتصادنوين در شيفت صبح در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه تا 14 و در شيفت عصر از ساعت 16 تا 18 مفتوح خواهند بود.
در روزهاي پنج‌شنبه نيز شعب اين بانک در ساير شهرها از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 13 آماده ارايه خدمت به مشتريان مي‌باشند.

برگزاري چهارمين دوره مسابقات آمادگي جسماني کارکنان بانک اقتصادنوين و شرکت‌هاي تابعه

برگزاري چهارمين دوره مسابقات آمادگي جسماني کارکنان بانک اقتصادنوين و شرکت‌هاي تابعهبا هدف ايجاد همدلي و رقابت سالم بين کارکنان بانک اقتصادنوين چهارمين دوره مسابقات آمادگي جسماني آقايان اين بانک و شرکت‌هاي وابسته، برگزار و نفرات برتر معرفي شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين دوره که تعداد زيادي از کارکنان گروه اقتصادنوين از شعب سراسر کشور و شرکت‌هاي وابسته حضور داشتند در رشته آمادگي جسماني به رقابت پرداختند.
اين مسابقات به همت اداره کارگزيني و رفاه بانك اقتصادنوين و تحت نظر فدراسيون ورزش‌هاي همگاني و انجمن آمادگي جسماني و ايروبيک برگزار شد.
در پايان اين مسابقات عليرضا مالکي از سرپرستي منطقه يک تهران به مقام قهرماني دست يافت. سعيد محمدخاني از شعبه منيريه به مقام دوم و ياسر رحمتي از اداره تدارکات و پشتيباني سوم شد.
در راستاي ايجاد فضاي رقابت سالم ميان کارکنان بانک اقتصادنوين و ترغيب آنان به ورزش، تاكنون هشت دوره مسابقات فوتسال و چهار دوره مسابقات آمادگي جسماني براي آقايان، شش دوره مسابقات آمادگي جسماني و شنا براي بانوان و دو دوره مسابقات پرتاب دارت برگزار شده که اين مسابقات با استقبال کارکنان اين بانک همراه بوده است.

پوزش به دليل قطعي خدمات الکترونيک بانک اقتصادنوين

به اطلاع مشتريان عزيز بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مي‌رساند همزمان با تغيير ساعت رسمي کشور و اعمال اين تغيير در سرورهاي عملياتي بانک اقتصادنوين، تمام خدمات الکترونيکي اين بانک از ساعت 23 و 55 دقيقه روز دوشنبه 30 شهريور ماه 1394 حداکثر به مدت يک ساعت و 10 دقيقه قطع خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، خدمات الکترونيک بعد از اين مدت به روال عادي باز خواهد گشت.

معاون عمليات بانکي بانک اقتصادنوين؛ خدمات مطلوب و با کيفيت باعث وفاداري مشتريان مي‌شود

معاون عمليات بانکي بانک اقتصادنوين؛ خدمات مطلوب و با کيفيت باعث وفاداري مشتريان مي‌شودمعاون عمليات بانکي بانک اقتصادنوين از شعب اين بانک در منطقه چهار استان‌ها بازديد کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا پويان‌شاد معاون عمليات بانکي اين بانک ضمن بازديد از شعب شهرکرد، شهرضا و تعدادي از شعب اصفهان و سرپرستي منطقه چهار استان‌ها با اشاره به فضاي رقابتي حاکم در نظام بانکي کشور گفت: بانک اقتصادنوين همواره به ضوابط و مقررات تعيين شده از سوي بانک مرکزي و ساير نهادهاي ناظر پايبند بوده و با تکيه بر سرمايه انساني تحصيلکرده کاربلد توانسته خدمات مورد نياز مشتريان را در کوتاه‌ترين زمان ممکن ارايه کند که اين مهم وجه تمايز بانک اقتصادنوين در شبکه بانکي به شمار مي‌رود.
وي افزود: در فضاي رقابتي بازار بانکي، نرخ سود در مشتري وفاداري ايجاد نمي‌کند مشترياني که به دليل نرخ سود بالاتر به بانکي مراجعه مي‌کنند با اندک نرخ سود بالاتر به بانک ديگري خواهند رفت. اين در حالي است که با ارايه خدمات مطلوب و برخورد مناسب با مشتريان مي‌توان نسبت به وفادار سازي مشتريان اقدام نمود.

اختتاميه مدرسه تابستاني کسب و کار شريف با حمايت بانک اقتصادنوين برگزار شد

اختتاميه مدرسه تابستاني کسب و کار شريف با حمايت بانک اقتصادنوين برگزار شدبا حمايت بانک اقتصادنوين مراسم اختتاميه مدرسه تابستاني کسب و کار شريف برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مدرسه تابستاني کسب و کار دانشگاه صنعتي شريف با هدف تقويت مهارت‌هاي ارتباطي و خلاقيت‌ نسل نوين و رقم زدن آينده‌اي متفاوت براي دانش‌آموزان و دانشجويان برگزار شد که بانک اقتصادنوين به عنوان حامي در کنار اين مدرسه حضور داشت.
فريبرز قربانيان مدير توسعه محصولات و خدمات بانک اقتصادنوين در مراسم اختتاميه مدرسه تابستاني کسب و کار شريف با بيان اينکه آموزش‌هاي کاربردي تغيير نگرش در دانش‌آموزان و دانشجويان ايجاد مي‌کند، گفت: مخاطب اصلي خدمات بانکي در جامعه افراد بزرگسال هستند ولي بانک اقتصادنوين با درک اهميت آموزش به کودکان و نوجوانان، از سال گذشته به فعاليت در اين بخش اقدام نموده است و علاوه بر آموزش مفاهيم و خدمات بانکي، اين گروه سني را با فضاي بانکي و فعاليت‌هاي درون شعب نيز آشنا نموده است.
وي گفت: اهميت اين موضوع در عصر حاضر در حوزه‌هاي بين‌المللي نيز مورد توجه قرار گرفته به طوري که براي اين منظور سازمان بين‌المللي CYFI تشکيل شده که اين سازمان جريان آموزش مفاهيم بانکي را به کودکان و نوجوانان در بيش از 100 کشور دنيا ساماندهي مي‌کند.

مديرعامل بانک اقتصادنوين در گفت‌و‌گو با پايگاه خبري اقتصاد نيوز تاکید کرد؛ کاهش قيمت تمام شده تسهيلات در پي کاهش نرخ سپرده قانوني

مديرعامل بانک اقتصادنوين در گفت‌و‌گو با پايگاه خبري اقتصاد نيوز، تاکيد کرد؛ کاهش قيمت تمام شده تسهيلات در پي کاهش نرخ سپرده قانونيمديرعامل بانک اقتصادنوين با تاکيد بر اين که آزادسازي بخشي از سپرده قانوني بر ميزان پايه پولي تاثيرگذار است، گفت: نرخ فعلي سپرده قانوني هزينه تمام شده پول و تسهيلات را افزايش داده و بايد منابع آزاد شده در مسير توليد و بخش سرمايه در گردش واحدهاي توليدي هزينه شود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حسن معتمدي در گفت‌و‌گو با پايگاه خبري اقتصاد نيوز، سپرده قانوني به عنوان يکي از فاکتورهاي کنترل‌کننده حجم نقدينگي نزد بانک مرکزي ذخيره شده که با آزادسازي آن از منابع پرقدرت بانک مرکزي در اختيار بانک‌ها براي ارائه تسهيلات قرار خواهد گرفت.
او ادامه داد: کاهش نرخ سپرده قانوني به تدريج بر ضريب فزاينده پولي نيز تاثيرگذار خواهد بود که در نهايت بر رشد نقدينگي تاثير خواهد داشت.
وي با تاکيد بر اين که سپرده قانوني، نرخ تمام شده پول در بانک‌ها را 2.5 تا 3 درصد افزايش مي‌دهد، بيان کرد: به دليل آن که بانک مرکزي در رابطه با سپرده قانوني هزينه‌اي را پرداخت نمي‌کند، قيمت منابع بانک‌ها افزايش مي‌يابد که در نهايت هزينه تمام شده براي مشتريان را افزايش مي‌دهد.

اطلاعیه بانک اقتصادنوین درخصوص معاملات فارکس در گزارش هیات مدیره به مجموعه سهامداران برای سال مالی منتهی به اسفند 93 بانک اقتصادنوین

پیرو درج خبری در خصوص معاملات فارکس در بانک اقتصادنوین در برخی سایت‌های خبری، این بانک اطلاعیه‌ای صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در گزارش منتشره بانک اقتصادنوین که در مجمع عمومی عادی سالانه منتهی به 29 اسفند 1393 در قالب گزارش علمکرد بانک منتشر شده است نام بین‌المللی تبدیل ارز (Foreign Exchange (FOREX ظاهرا مورد سوءبرداشت برخی رسانه‌ها واقع شده است چرا که تمام 17 مورد تبدیل ارز صورت گرفته در گزارش مذکور با کارگزاری‌های داخلی مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران انجام گرفته شده و یک فعالیت کاملا قانونی بین بانکی، مجاز و ضروری است و ارتباطی با فارکس مورد اشاره در سایت‌های مذکور ندارد.
لازم به ذکر است تمام بانک‌ها به صورت ماهانه مکلف به ارایه گزارش عملکرد خود در همه حوزه‌ها از جمله حوزه بین‌الملل به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران می‌باشند. بدیهی است تبدیل ارزهای خارجی به لحاظ مدیریت منابع ارزی در زمان‌های خاص برای ایفای تعهدات جزء ابزارهای در اختیار هر بانک بوده و لاجرم توسط هر یک از بانک‌های داخلی ممکن است صورت پذیرد.

سپرده‌گذاران بانک اقتصادنوین تحت پوشش بیمه‌های آتش‌سوزی، حوادث و درمان قرار می‌گیرند

بانک اقتصادنوین به منظور قدردانی از حسن توجه مشتریان، مالکان سپرده‌های جدید یکساله عادی را تحت پوشش انواع بیمه قرار می‌دهد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این طرح که با همکاری شرکت بیمه نوین اجرایی شد، سپرده‌گذاران بانک اقتصادنوین بر اساس میزان سپرده‌گذاری خود تحت پوشش بیمه‌های آتش‌سوزی، حوادث و درمان قرار می‌گیرند.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانند به سایت اینترنتی بانک اقتصادنوین به آدرس www.enbank.ir و یا سایت شرکت بیمه نوین به آدرس www.novininsurance.com مراجعه نمایند. ضمن اینکه کارشناسان مرکز ارتباط نوین به شماره 48031000-021 در تمام ساعات شبانه روز و همین طور کارکنان کلیه شعب در سراسر کشور در ساعات کاری پاسخگوی سوالات مردم عزیز در این زمینه خواهند بود.

افزایش تعداد شعب ارایه دهنده وام قرض‌الحسنه ازدواج بانک اقتصادنوین

به منظور تسهیل پرداخت تسهیلات ازدواج به متقاضیان، تعداد شعب ارایه دهنده این خدمت بانک اقتصادنوین افزایش یافت.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، پیش از این 28 شعبه این بانک وام ازدواج پرداخت می‌کردند که به منظور رفاه حال مشتریان 16 شعبه جدید نیز به شعب ارایه دهنده این تسهیلات اضافه شدند.
با افرایش این 16 شعبه، متقاضیان دریافت وام ازدواج در شهرهای نیشابور، چالوس، مراغه، آبادان، مهاباد، سیرجان، بابل، دزفول، آمل، مریوان، سقز و جیرفت نیز می‌توانند نسبت به انتخاب بانک اقتصادنوین در سامانه ازدواج بانک مرکزی اقدام نمایند.
پیش از این سایر شعب منتخب بانک اقتصادنوین در شهرهای سنندج، ارومیه، کرج، اصفهان، شیراز، بندر عباس، مشهد، همدان، زاهدان، اهواز، ساری، تبریز، اراک، کرمانشاه، قزوین، بوشهر، قم، گرگان، کاشان، ایلام، کرمان، رشت، یزد، بجنورد و تهران ارایه دهنده وام قرض‌الحسنه به متقاضیان بودند.

ارایه خدمات متنوع مبتنی بر کارت و سپرده به کاربران "موبایلبانک" اقتصادنوین

رشد فزآینده کاربران خدمات الکترونیک بانک اقتصادنوین نشان دهنده مقبولیت خدمات نوین این بانک در بین کاربران می‌باشد که از جمله این خدمات می‌توان به موبایلبانک اقتصادنوین اشاره کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، کاربران موبایلبانک اقتصادنوین در پایان مرداد ماه نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل 44 درصد رشد داشته که نشان دهنده محبوبیت این خدمت در میان مشتریان این بانک است.
علاوه بر این، کاربران خدمات تلفن بانک، اینترنت بانک، و پیام کوتاه بانکی بانک اقتصادنوین نیز در دوره مورد نظر با رشد همراه بوده است.
لازم به ذکر است با استفاده از خدمت موبایلبانک اقتصادنوین کاربران در تمام ساعات شبانه روز می‌توانند از خدمات متنوع بانکی مبتنی بر کارت و سپرده استفاده کنند. مشاهده موجودی، انتقال وجه کارت به کارت، پرداخت قبوض، خرید شارژ سیم كارت‌های اعتباری، اطلاع از 10 گردش آخر حساب، درخواست ارسال صورتحساب (10 گردش آخر) به پست الكترونیكی (email)، ارسال صورتحساب به فکس و ... از جمله خدمات موبایلبانک اقتصادنوین است.

برندگان مرحله دوم جشنواره بزرگ "نوید تابستانه" پرداخت نوین معرفی شدند

برندگان مرحله دوم جشنواره بزرگ "نوید تابستانه" پرداخت نوین معرفی شدنددر ادامه برگزاری جشنواره نوید تابستانه، مراسم قرعه‌کشی مرحله دوم این جشنواره مربوط به تیر 94 توسط شرکت پرداخت نوین برگزار و برندگان به قید قرعه مشخص شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، مراسم قرعه‌کشی دومین مرحله جشنواره نوید تابستانه همزمان با میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) با حضور مدیران ارشد بانک اقتصادنوین و شرکت پرداخت نوین برگزار شد.
مهران شریفی مدیر عامل پرداخت نوین در این مراسم افزایش پذیرندگان فعال پایانه‌های فروش را از برنامه‌های محوری این شرکت برشمرد و گفت: ورود به بازارهای جدید و ارائه خدمات با کیفیت که شایسته نام بانک اقتصادنوین باشد، از دیگر اهداف مهم شرکت پرداخت نوین می‌باشد.
وی گفت: اگر چه برگزاری جشنواره‌ها در بالابردن میزان استفاده از پایانه‌های فروش نقش مهمی دارد، اما آنچه که می‌تواند موجب استمرار در استفاده از ابزار الکترونیکی پرداخت نظیر پایانه‌های فروشگاهی (POS) در میان مردم و صاحبان کسب و کار شود، تداوم در ارائه خدمات با کیفیت است.

ریاست کمیسیون کارت بانک‌ها به اقتصادنوین رسید

ریاست کمیسیون کارت بانک‌ها به اقتصادنوین رسیددومین جلسه کمیسیون کارت بانک‌ها در سال 1394، با حضور نمایندگان بانک‌ها و به میزبانی بانک اقتصادنوین برگزار شد و با توجه به دستور کار دومین جلسه کمیسیون، انتخابات هیئت رئیسه با حضور نمایندگان بانک‌ها و میهمانان ویژه برگزار و اعضای جدید هیت رئیسه با رای نمایندگان بانک‌ها انتخاب گردیدند.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این انتخابات و پس از اعلام کاندیداتوری بانک‌ها برای کسب پست‌های هئیت رئیسه کمیسیون کارت بانک‌ها، بانک اقتصادنوین به عنوان رئیس، بانک کارآفرین به عنوان نائب رئیس و بانک پاسارگاد به عنوان دبیر این کمیسیون انتخاب شدند.
پیش از برگزاری این انتخابات، فرهاد اینالویی، مدیر بانکداری مدرن بانک اقتصادنوین با اشاره به جایگاه کمیسیون‌های تخصصی در نظام بانکی گفت: کمیسیون تخصصی کارت بانک‌ها می‌تواند به بازوی تخصصی تصمیم‌سازی در حوزه کارت و پرداخت تبدیل شود. وی با اشاره به وجود 250 میلیون کارت در شبکه بانکی و رشد مستمر تقاضا برای آن افزود: با چنین مصرفی بازنگری در دستورالعمل‌ها و روش‌های مدرن ضروری به نظر می‌رسد.

برای نخستین بار بانک اقتصادنوین جشنواره نقد نظام بانکی را برگزار می‌کند

برای نخستین بار بانک اقتصادنوین جشنواره نقد نظام بانکی را برگزار می‌کندبرای نخستین بار در کشور، بانک اقتصادنوین جشنواره نقد نظام بانکی با محوریت بانک اقتصادنوین را برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، حسن معتمدی مدیرعامل بانک اقتصادنوین در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب، گفت: با توجه به گستره رسانه‌های ارتباطی در جامعه و نیز تاثیر مقالات و نقدهای نگارش شده از سوی رسانه‌ها به عنوان ارکان تخصصی و منابع مورد اعتماد در ذهن مخاطبین، بی شک مقالات و نقدهای این رسانه‌ها در رابطه با عملکرد و برنامه‌های هر سازمانی می‌تواند موجب تسهیل دستیابی به اهداف مورد نظر سازمان گردد.
وی با اشاره به اینکه بانک اقتصادنوین نقد سازنده را ارج می‌نهد، گفت: پایش مستمر نقدها و مقالات نگارش شده در خصوص نظام بانکی و به طور مشخص بانک اقتصادنوین تصویرگر بازخوردهای جامعه از فعالیت‌ها و برنامه‌های عملیاتی سازمان خواهد بود و نقاط قوت و ضعف را یادآوری خواهد کرد.
معتمدی در ادامه با بیان اینکه نظام بانکی در سال گذشته سال سختی را پشت سر گذاشت و حال عمومی برخی از ذی‌نفعان خوب نبود، گفت: از سه گروه ذی‌نفعان نظام بانکی در سال گذشته سپرده‌گذاران در شرایط مطلوب قرار داشتند ولی شرایط برای سهامداران مساعد نبود ضمن اینکه شرایط کارکنان بانک نیز در سال گذشته متوسط بود.

پوزش به دلیل اختلال در ارایه خدمات الکترونیک بانک اقتصادنوین

به اطلاع مشتریان عزیز بانک اقتصادنوین در سراسر کشور می‌رساند به منظور بهبود و ارتقای سامانه‌های بانکداری و کارت، تمام سرویس‌های این بانک از ساعت یک دقیقه بامداد روز جمعه 6 شهریور ماه 1394 حداکثر به مدت سه ساعت قطع خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، خدمات الکترونیک این بانک از ساعت 3 بامداد این روز به روال عادی باز خواهد گشت.

پوزش به دلیل اختلال در سامانه تلفنبانک اقتصادنوین

به اطلاع کلیه مشتریان عزیز بانک اقتصادنوین در سراسر کشور می‌رساند به دلیل اختلال در خطوط مخابراتی، سامانه تلفنبانک اقتصادنوین حداکثر تا 12 ظهر روز پنج‌شنبه 5 شهریور 1394 قطع خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، سامانه تلفنبانک اقتصادنوین از ساعت 12 و یک دقیقه این روز به روال عادی باز خواهد گشت.

کریم‌خان زند مدیرعامل شرکت بیمه نوین: اعتبار بیمه "نوین" در تعهد نوشته شده بر کاغذی است که می‌فروشد

کریم‌‌خان ‌زند مدیرعامل شرکت بیمه نوین: اعتبار بیمه "نوین" در تعهد نوشته شده بر کاغذی است که می‌فروشدمدیرعامل بیمه نوین در نشست خود با نمایندگان شعب تهران به نقش مهم و حیاتی نمایندگان در شرکت‌های بیمه اشاره کرد و گفت: شناخت و درک نیازها و مسائل نمایندگان از الویت‌هایی است که باید مورد توجه جدی قرار بگیرد، چرا که تقویت نمایندگی‌ها، بی شک تقویت مواضع شرکت را در پی خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، حسین کریم‌خان‌‌ زند مدیرعامل بیمه نوین در نخستین نشست خود با نمایندگان شعب مرکزی، شرق و غرب شهر تهران افزود: نمایندگان در صف اول به عنوان پیشانی و عضوی جدا نشدنی از پیکره شرکت هستند و در شرکت بیمه نوین هر دو گروه کارکنان و نمایندگان شرکت به یک میزان از ارزش و احترام برخوردارند. چه بسا با توجه به ماهیت حرفه نمایندگی زحمات نمایندگان ارج بیشتری داشته باشد.
وی تصریح کرد: در شرکت بیمه نوین نماینده‌ها تفاوتی با یکدیگر نخواهند داشت و پاسخگویی مناسب به تک تک نمایندگان وظیفه همه کارکنان است، هیچ وجه تمایزی در خدمت به نمایندگان وجود ندارد و تنها خط قرمز موجود در این شرکت تخلف است.
وی در ادامه یادآور شد: از افتخارات حرفه‌ای من این است که کار خود در صنعت بیمه را با نمایندگی و فروش آغاز کردم و کاملا با زوایای مختلف این شغل آشنا هستم. برخلاف تصور نادرست نمایندگی بیمه هرگز به مفهوم دلالی نیست، بلکه حرفه‌ای شرافتمند و پر زحمت است و رمز ماندگاری در آن تلاش و تخصص فرد است.

بازده 26.12 درصدی صندوق سرمایه‌گذاری مشترک یکم ایرانیان شرکت تامین سرمایه نوین

بازده سالانه صندوق سرمایه‌گذاری مشترک یکم ایرانیان در یک ماه منتهی به 15 مرداد سال جاری به رقم 26.12 درصد رسید که بالاترین بازده در بین صندوق‌های سرمایه‌گذاری کشور بوده است.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، شرکت تامین سرمایه نوین به منظور جمع‌آوری وجوه از سرمایه‌گذاران و اختصاص آنها به خرید انواع اوراق بهادار با شرایط مطرح شده در امیدنامه صندوق، با هدف کاهش ریسک سرمایه‌گذاری، بهره‌گیری از صرفه‌جویی‌های ناشی از مقیاس و تامین منافع سرمایه‌گذاران اقدام به تاسیس اولین صندوق‌های سرمایه‌گذاری کشور نموده است.
موضوع فعالیت این صندوق‌ها سرمایه‌گذاری در ترکیبی از سپرده‌های بانکی، اوراق بهادار با درآمد ثابت و سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی است. در این راستا تامین سرمایه نوین با سابقه مدیریت 14 صندوق سرمایه‌گذاری در انواع مختلف با همکاری بانک اقتصادنوین اقدام به تاسیس صندوق سرمایه‌گذاری یکم ایرانیان نموده است.

اهدای تندیس مدیر شایسته ملی به مدیرعامل شرکت خدمات و پشتیبانی اقتصادنوین

اهدای تندیس مدیر شایسته ملی به مدیرعامل شرکت خدمات و پشتیبانی اقتصادنوینمدیرعامل شركت خدمات پشتیبانی اقتصادنوین در دومین اجلاس مدیر شایسته حایز کسب عنوان برگزیده گردید و تندیس مدیر شایسته ملی به وی اهداء شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، مهندس محمد رضا امینی مدیرعامل شرکت خدمات و پشتیبانی اقتصادنوین به دلیل توجه به سرمایه انسانی، نوآوری وخلاقیت، اثربخشی و تفكر استراتژیك در این شرکت مورد تقدیر قرار گرفت.
لازم به ذکر است اجلاس مدیر شایسته ملی با شعار استقرار نظام شایستگی در سازمان‌ها، رهبری و رفتار سازمانی، مدیریت صنعت و تجارت در شرایط متفاوت زمانی و اقتصادی و همچنین بررسی تجارب مدیریتی با حضور مدیران كلیه وزارتخانه‌ها، ارگان‌ها، سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی در عرصه اقتصاد و موسسات و نهادهای مالی از جمله بانك‌ها، موسسات اعتباری و شركت‌های بیمه برگزار شد.
این اجلاس با هدف بررسی نتایج مورد انتظار استقرار شایسته سالاری در بنگاه‌های اقتصادی ایران، ارائه دستاوردهای پژوهشی محققان و پژوهشگران مدیریت در خصوص راهكارهای جایگزینی نظام مدیریت مبتنی نوین به جای مدیریت سنتی، تبیین ابعاد مختلف مدیریت جهادی با حضور صاحب نظران و اساتید مدیریت، ارج نهادن به تجربیات بزرگان و پیشكسوتان مدیریت ایران، فرصت ارتباط مستقیم بین مدیران ارشد مجموعه‌های توانمند دولتی و خصوصی و زمینه‌سازی جهت افزایش سهم بخش خصوصی در مدیریت كلان اقتصادی با حمایت انجمن مدیریت ایران تشكیل شد.
اجلاس مدیر شایسته ملی با حضور بیش از 70 مدیر شایسته کشوری در سالن همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد.

تشریح جزییات محصول "بانکآشنا" بانک اقتصادنوین

در ادامه معرفی خدمات نوین توسط نخستین بانک خصوصی جمهوری اسلامی ایران به مشتریان، ارایه خدمت "بانکآشنا" بانک اقتصادنوین آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین خدمت "بانکآشنا" با هدف جلب رضایت مشتریان ارایه گردیده است. با بهره‌مندی از این خدمت مشتریان می‌توانند از طریق ارتباط مستقیم تلفنی با کارشناسان، در تمام ساعات شبانه روز از خدمات بانکی استفاده کنند. این محصول غیرحضوری بانک اقتصادنوین بدون نیاز به ابزارهای خاص مانند اینترنت و نرم‌افزارهای موبایلی، تنها از طریق تماس تلفنی ارایه می‌شود.
خدمت "بانکآشنا" بانک اقتصادنوین در دو بخش "اطلاع‌رسانی" و "مالی" به مشتریان ارایه می‌شود که در بخش اطلاع‌رسانی مشتریان می‌توانند از موجودی سپرده وضعیت کارت، گردش روزانه و ماهانه سپرده، مانده اقساط تسهیلات، شماره کارت و سپرده متصل به آن، شماره‌ شبا و چک‌های واگذار شده و صادر شده خود اطلاع یابند.
در بخش خدمات مالی نیز خدمات متنوعی از جمله مسدود کردن کارت، انتقال وجه کارت شتابی، انتقال وجه سپرده‌ای ساتنا و پایا، پرداخت قبوض از طریق سپرده و یا کارت، خرید شارژ سیم کارت‌های اعتباری، پرداخت اقساط تسهیلات، پرداخت بدهی کارت‌های اعتباری و تغییر رمز ورود و رمز دوم به مشتریان ارایه می‌شود.

رشد 38 درصدی کاربران تلفنبانک اقتصادنوین

در ادامه رشد کاربران خدمات مدرن بانک اقتصادنوین، کاربران تلفنبانک این بانک در پایان تیرماه جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 38 درصد رشد کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، این بانک به عنوان نخستین بانک خصوصی کشور در سال‌های گذشته همواره کوشیده با بهره‌مندی از ابزار و خدمات نوین بانکی زمینه را برای ارایه خدمات با کیفیت به مشتریان فراهم کند که استقبال و رشد کاربران این خدمات نشان دهنده مقبولیت خدمات بانک اقتصادنوین در میان مشتریان می‌باشد.
از جمله خدمات مدرن بانک اقتصادنوین که مورد استقبال مشتریان عزیز قرار گرفته است خدمت تلفنبانک است که این خدمت نیازهای بانکی مشتریان را در تمام ساعات شبانه روز تامین می‌کند.
اطلاع از موجودی حساب، اطلاع از سه گردش آخر، اطلاع از صورت‌حساب به صورت شنیداری و دریافت آن از طریق نمابر، پرداخت قبوض تلفن ثابت، تلفن همراه، آب و برق در هر ساعت از شبانه روز، انتقال وجه عادی و شتابی، عملیات چک شامل ثبت مبلغ چک، اطلاع از وضعیت چک صادر شده و مسدود نمودن چک، عملیات تغییر رمز، مسدود نمودن کارت، دریافت شماره شبا و امکان پرداخت اقساط لیزینگ و آبفا از جمله خدماتی است که از طریق تلفنبانک اقتصادنوین به مشتریان ارایه می‌شود.

سپرده‌های فراز و نوین؛ دو محصول جدید بانک اقتصادنوین معرفی شد

در آستانه چهاردهمین سالروز تاسیس بانک اقتصادنوین و با هدف ارایه خدمات نوین دو محصول جدید نخستین بانک خصوصی کشور رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، سپرده کوتاه‌مدت فراز و سپرده یک‌ساله نوین، براساس خواست و نیاز مشتریان شبکه بانکی توسط بانک اقتصادنوین معرفی شده که مشتریان این بانک در قالب این دو محصول جدید می‌توانند با شرایطی متفاوت نسبت به سپرده‌گذاری در بانک اقتصادنوین اقدام نمایند.
این دو سپرده شرایط ویژه‌ای را برای سپرده‌گذاران فراهم می‌کند که از جمله آن می‌توان به شرایط متفاوت دریافت سود این سپرده‌ها ‌اشاره کرد. علاقه‌مندان به آگاهی از جزئیات این دو محصول جدید بانک اقتصادنوین می‌توانند به شعب این بانک در سراسر کشور مراجعه نمایند.

لیزینگ اقتصادنوین، قهرمان فوتسال جام رمضان استان تهران

لیزینگ اقتصادنوین، قهرمان فوتسال جام رمضان استان تهرانتیم فوتسال لیزینگ اقتصادنوین در سومین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان که از سوی هیات فوتبال استان تهران در ماه مبارک رمضان برگزار شد پس از پیروزی بر حریفان خود در مراحل مقدماتی، نیمه نهائی و فینال به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در دیدار پایانی این مسابقات که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، اعضای شورای شهر تهران، رئیس هیات فوتبال استان تهران و رئیس کمیته داوران و رئیس مسابقات هیات فوتبال استان تهران برگزار شد، تیم فوتسال لیزینگ اقتصادنوین با حساب 5 بر 3 حریف را از پیش رو برداشت و به مقام قهرمانی دست یافت.
همچنین در پایان این مسابقات داود عباسی بعنوان فنی‌ترین بازیکن و علی عیوضی بعنوان آقای گل این دوره از مسابقات از تیم لیزینگ اقتصادنوین انتخاب شدند و جوایز و لوح تقدیر مسابقات را دریافت کردند.
در پایان این مسابقات همچنین از مهدی گل‌پور سرمربی و امیرحسین حیدری سرپرست تیم فوتسال لیزینگ اقتصادنوین نیز تجلیل شد.

بزرگترین تامین مالی بازار سرمایه ایران با تامین سرمایه نوین، رقم خورد

بزرگترین تامین مالی بازار سرمایه ایران به مبلغ 4 هزار و 500 میلیارد ریال توسط شرکت تامین سرمایه نوین برای شرکت مخابرات ایران پذیره‌نویسی شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، پس از گذشت 7 سال از ایجاد شرکت‌های تامین سرمایه، شرکت تامین سرمایه نوین با استراتژی اولین در بازار سرمایه ایران و پیشگام در بازار مالی کشور، توانست به پشتوانه اعتماد مشتریان وفادار خود، بزرگترین تامین مالی در بازار سرمایه کشور را از طریق انتشار صکوک اجاره برای شرکت مخابرات انجام دهد.
این انتشار که در حدود 5 درصد کل اوراق منتشر شده شرکتی در بازار سرمایه از ابتدا تاکنون می‌باشد، بزرگترین صکوک اجاره و تامین مالی انجام شده از طریق بازار سرمایه می‌باشد.
با توجه به استراتژی‌های اخیر دولت در خصوص بهبود و توسعه بازار بدهی، این روش تامین مالی در نوبه خود می‌تواند ضمن جلب توجه سرمایه‌گذاران به ابزارهای متنوع و کارای بازار سرمایه، آغازگر ورود شرکت‌های بزرگ به بازار بدهی کشور در کنار نظام بانکی باشد.

بانک اقتصادنوین همواره به شبکه جهانی سوئیفت متصل بوده است

مدیر امور بین‌الملل بانک اقتصادنوین گفت: بانک اقتصادنوین در طی سال‌های گذشته همواره به شبکه جهانی سوئیفت متصل بوده است.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، وی افزود: در طی این سال‌ها بانک اقتصادنوین خدمات بانکی و مالی مورد نیاز مشتریان در حوزه بین‌الملل از جمله ابلاغ اعتبارات اسنادی، صدور ضمانت‌نامه‌های ارزی، انجام نقل و انتقالات پولی و ... را از طریق شبکه مذکور به مشتریان خود ارایه نموده و کماکان در حال ارایه این خدمات می‌باشد.
لازم به ذکر است بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی کشور همواره کوشیده است با ارایه سبد کاملی از خدمات متنوع بانکی زمینه را برای رضایت‌مندی مشتریان بانک فراهم کند که ارایه خدمات متنوع در حوزه بین‌الملل در این راستا صورت می‌گیرد.

در مجمع عمومی عادی سالیانه مطرح شد: رشد ضریب بهره‌وری در بانک اقتصادنوین

در مجمع عمومی عادی سالیانه مطرح شد: رشد ضریب بهره‌وری در بانک اقتصادنوینمجمع عمومی عادی سالیانه بانک اقتصادنوین با حضور جمع کثیری از سهامداران این بانک برگزار و صورت‌های مالی بانک برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1393 به تصویب سهامداران رسید.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، حسن معتمدی مدیرعامل این بانک در گزارش خود به سهامداران در مجمع عمومی عادی سالیانه گفت: بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی کشور همراه مجموعه واحدها و شرکت‌های تخصصی خود دایره‌ای تمام عیار از محصولات و خدمات بانکی و مالی را ارایه می‌کند که این مهم مورد استقبال ذی‌نفعان اصلی بانک قرار گرفته است.
وی گفت: بانک اقتصادنوین به رغم همه نوسانات و تغییرات محیطی سال گذشته، موفق شد برای سومین سال پیاپی روند رو به رشد خود را ادامه دهد و جایگاه خود را در نظام بانکی تثبیت کند.
مدیرعامل بانک اقتصادنوین اظهار داشت: سپرده‌های سرمایه‌گذاری ریالی تودیع شده نزد بانک اقتصادنوین در پایان سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن بیش از 22 درصد رشد نشان می‌دهد، ضمن اینکه در بخش تسهیلات نیز رشد بانک اقتصادنوین در سال گذشته حدود 22 درصد بود؛ این در حالی است که به گفته مدیرعامل بانک اقتصادنوین متوسط رشد نظام بانکی در اعطای تسهیلات در سال گذشته حدود 18 درصد بوده است.
وی رقم سپرده‌های تودیع شده در نظام بانکی را در پایان سال گذشته 8193 هزار میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: سهم بانک اقتصادنوین از این سپرده‌ها حدود 307 هزار میلیارد ریال می‌باشد. در بخش تسهیلات اعطایی نیز کل تسهیلات اعطایی نظام بانکی در سال گذشته 6740 هزارمیلیارد ریال بوده است که از این عدد حدود 260 هزار میلیارد ریال سهم بانک اقتصادنوین می‌باشد.

توصیه بانک اقتصادنوین به مشتریان برای رعایت استانداردهای امنیتی در استفاده از خدمات الکترونیکی

بانک اقتصادنوین در اطلاعیه‌ای از مشتریان خود خواست از انتشار جزییات حساب بانکی و رمز خدمات بانکداری الکترونیکی خود در فضاهای مجازی پرهیز کنند.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در اطلاعیه این بانک با اشاره به رشد روز افزون کاربران خدمات بانکداری الکترونیکی بر لزوم رعایت استانداردهای امنیتی در استفاده از خدمات الکترونیکی تاکید شده و از کاربران خدمات الکترونیکی خواسته شده علاوه بر تغییر ادواری رمز خدمات الکترونیکی خود از انتشار جزییات حساب بانکی خود در فضاهای مجازی و نزد افراد غیر خودداری کنند.
بر این اساس مشتریان بانک اقتصادنوین در صورت بروز مشکل و یا نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز 24 ساعته ارتبط نوین به شماره 48031000-021 تماس حاصل نمایند.

پوزش به دلیل اختلال در دسترسی به برخی خدمات مدرن بانک اقتصادنوین

به اطلاع کلیه مشتریان عزیز بانک اقتصادنوین در سراسر کشور می‌رساند با هدف بهبود کیفیت خدمات مدرن بانک اقتصادنوین، دسترسی به برخی خدمات مدرن این بانک شامل اینترنت بانک، تراکنش‌های اینترنتی و سامانه‌های موبایل بانک، فرابانک و اینترنت بانک همراه از ساعت 9 صبح الی 12 ظهر روز چهارشنبه 17 تیر ماه 1394 حداکثر به مدت 3 ساعت با اختلال مواجه خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، این خدمات از ساعت 12 ظهر این روز به روال عادی باز خواهد گشت.

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده بانک اقتصادنوین (شرکت سهامی عام)

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده بانک اقتصادنوین (شرکت سهامی عام) مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده بانک اقتصادنوین برای انتخاب اعضای هیات مدیره، رأس ساعت 17 روز چهار‌شنبه مورخ 1394.04.24 در محل سالن اصلی مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران، به نشانی تهران، بزرگراه شهید حکیم (به سمت غرب)، تونل اختصاصی برج میلاد، سالن اصلی مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران؛ تشکیل می‌گردد.
بدین‌وسیله از كلیه صاحبان محترم سهام بانک یا نمایندگان قانونی آنان دعوت می‌نماید، به منظور اخذ برگه ورود و حضور در جلسه مجمع عمومی مذکور؛ در یکی از روزهای یک‌شنبه مورخ 1394.04.21 یا دوشنبه مورخ 1394.04.22 از ساعت 8:30 صبح الی 15:30 با در دست داشتن مدارک مالكیت سهام یا مستندات نمایندگی/ وكالت/ ولایت/ قیمومت و كارت شناسایی معتبر به اداره امور سهامداران بانک، به نشانی تهران، خیابان آفریقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش خیابان برادران شریفی، پلاک 2، طبقه دوم مراجعه فرمایند.

تغییر ساعت کار بانک اقتصادنوین در روز 15 تیرماه 1394

به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين بانک ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات هم‌وطنان عزيز در اين ماه مبارک اعلام کرد ادارات مرکزي و شعب بانک اقتصادنوين در روز دوشنبه 15 تيرماه مطابق با 19 رمضان يک‌ساعت ديرتر آغاز به کار خواهند کرد.

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه بانک اقتصادنوین (شرکت سهامی عام)

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه بانک اقتصادنوین (شرکت سهامی عام) مجمع عمومی عادی سالیانه بانک اقتصادنوین برای بررسی عملکرد سال مالی منتهی به 1393.12.29، رأس ساعت 15 روز چهار‌شنبه مورخ 1394.04.24 در محل سالن اصلی مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران، به نشانی تهران، بزرگراه شهید حکیم (به سمت غرب)، تونل اختصاصی برج میلاد، سالن اصلی مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران؛ تشکیل می‌گردد.
بدین‌وسیله از كلیه صاحبان محترم سهام بانک یا نمایندگان قانونی آنان دعوت می‌نماید، به منظور اخذ برگه ورود و حضور در جلسه مجمع عمومی مذکور؛ در یکی از روزهای یک‌شنبه مورخ 1394.04.21 یا دوشنبه مورخ 1394.04.22 از ساعت 8:30 صبح الی 15:30 با در دست داشتن مدارک مالكیت سهام یا مستندات نمایندگی/ وكالت/ ولایت/ قیمومت و كارت شناسایی معتبر به اداره امور سهامداران بانک، به نشانی تهران، خیابان آفریقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش خیابان برادران شریفی، پلاک 2، طبقه دوم مراجعه فرمایند.
تلفن مستقیم اداره امور سهامداران: 88778515-021
ضمناً ترتیبی اتخـاذ ‌شده ‌است کـه بجز ایـام مـذکور، برگه ورود به جلسه از ساعت 14 روز برگزاری مجمـع (1394.04.24) نیز در نشانـی صدر‌الـذکر، به حضور سهامداران محترم ارائه گردد.

قابل توجه سهامداران محترم بانک اقتصادنوین (شرکت سهامی عام)

قابل توجه سهامداران محترم بانک اقتصادنوین (شرکت سهامی عام) بدینوسیله شرایط لازم ناشی از الزامات قانونی برای حضور کلیه سهامداران محترم در جلسات مجامع عمومی بانک به شرح ذیل به اطلاع و استحضار می‌رسد:
1. همراه داشتن کارت ملی اشخاص حقیقی داوطلب شرکت در جلسات مجامع عمومی الزام قانونی داشته و بدون ارایه آن حضور سهامداران محترم در جلسات مجامع عمومی میسر نخواهد بود.
2. داشتن اصل معرفی‌نامه با سربرگ شخصیت حقوقی ذیربط و توشیح آن توسط صاحبان مجاز امضا و ممهور به مهر شرکت به انضمام تصویر آخرین روزنامه رسمی شرکت مبیّن و مؤید صاحبان امضای مجاز و ارایه کارت ملی، شرط لازم و قانونی نمایندگان محترم سهامداران حقوقی است و بدون تحقق مراتب مذکور حضور نمایندگان محترم سهامداران حقوقی در جلسات مجامع عمومی میسر نخواهد بود.

اداره امور سهامداران - بانک اقتصادنوین


پوزش به دلیل اختلال در دسترسی به خدمت تلفن بانک اقتصادنوین

به اطلاع کلیه مشتریان عزیز بانک اقتصادنوین در سراسر کشور می‌رساند با هدف بهبود کیفیت تلفن بانک اقتصادنوین، دسترسی به این سامانه تلفنی از بامداد روز جمعه 12 تیر ماه 1394 حداکثر به مدت 6 ساعت با اختلال مواجه خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، سامانه تلفن بانک اقتصادنوین از ساعت 6 بامداد این روز به روال عادی باز خواهد گشت.

رشد 45 درصدی کاربران "موبایلبانک" اقتصادنوین

کاربران موبایلبانک اقتصادنوین در پایان خرداد ماه نسبت به مدت مشابه سال قبل 45 درصد رشد داشته که این استقبال نشان دهنده محبوبیت این خدمت در میان مشتریان این بانک است.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، موبایل بانک اقتصادنوین خدمتی مدرن برای دسترسی مشتریان به خدمات بانکی است که قابلیت نصب بر روی گوشی‌های تلفن همراه با سیستم عامل جاوا، اندروید و IOS را داراست و امنیت و آسایش بیشتر را برای مشتریان در استفاده از خدمات بانك اقتصادنوین فراهم می‌کند.
با استفاده از این خدمت مشتریان بانک در تمام ساعات شبانه روز می‌توانند به بسیاری از خدمات بانکی دسترسی داشته باشند.
مشتریان عزیز می‌توانند نسخه نرم‌افزار گوشی‌های جاوا و اندروید همراهبانک اقتصادنوین را علاوه بر سایت این بانک از طریق دستگاه‌های بلوتوث سرور شعب و نرم‌افزار گوشی‌های IOS را از طریق سایت سیبچه (my.sibche.ir) به صورت رایگان دریافت کنند.
خدمات ارایه شده به کاربران موبایل بانک اقتصادنوین به شرح زیر می‌باشد:با هدف ترغیب هم‌وطنان به استفاده از پایانه‌های فروشگاهی شرکت پرداخت نوین جشنواره "نوید تابستانه" را برگزار می‌کند

شرکت پرداخت نوین آرین با هدف ترغیب هم‌وطنان به استفاده از پایانه‌های فروشگاهی در دادوستدهای روزانه، جشنواره "نوید تابستانه" را برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این جشنواره که از تیر ماه سال جاری آغاز و تا پایان شهریور ادامه دارد، شرکت پرداخت نوین به عنوان ارایه دهنده خدمات پایانه فروشگاهی بانک اقتصادنوین، جوایز ارزنده‌ای در چهار گروه به هم‌وطنان ارایه می‌کند.
در جشنواره نوید تابستانه شرکت پرداخت نوین، پذیرندگان در چهار سطح "نوین"، "برین"، "بهبود" و "جوانه" قرار می‌گیرند و هر ماه هدیه ویژه شرکت پرداخت نوین به پذیرندگان هر سطح اهدا خواهد شد.
بر این اساس پذیرندگان برتر هر ماه در گروه نوین، پذیرندگان با حداقل 60 تراکنش یا 20 میلیون ریال گردش در گروه برین، پذیرندگان با حداقل 20 تراکنش یا 20 میلیون ریال گردش در گروه بهبود و پذیرندگانی که به تازگی دستگاه پایانه فروشگاهی را نصب کرده‌اند یا کارکرد قبلی دستگاه این پذیرندگان صفر بوده است در گروه جوانه قرار می‌گیرند.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز 24 ساعته پذیرندگان شرکت پرداخت نوین به شماره 48031480-021 تماس حاصل نمایند.
شرکت پرداخت نوین از جمله شرکت‌های تحت پوشش بانک اقتصادنوین می‌باشد که خدمات پایانه فروشگاهی و درگاه‌های پرداخت ارایه می‌کند.

گردهمایی سراسری منطقه 2 استان‌‌های بانک اقتصادنوین برگزار شد

گردهمایی سراسری منطقه 2 استان‌‌های بانک اقتصادنوین برگزار شدگردهمایی سراسری منطقه دو استان‌های بانک اقتصادنوین با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره، مدیرعامل، معاونان عملیات بانکی و وصول و حقوقی، مدیران و کارکنان این بانک از استان‌های گیلان، مازندران و گلستان در شهر رشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این مراسم حسن معتمدی مدیرعامل این بانک با اشاره به تدوین برنامه استراتژیک بانک گفت بر اساس اهداف برنامه استراتژیک بانک در افق 1400، بانک اقتصادنوین به یکی از سه بانک برتر کشور به لحاظ سودآوری تبدیل خواهد شد.
وی ضمن تاکید بر لزوم هوشمندی در شعب بانک گفت: هر شعبه به عنوان مرکز هزینه - فایده بانک یک واحد مستقل اقتصادی است که باید با بررسی تمام ابعاد کسب و کار، عملکرد مناسب داشته باشد.
معتمدی تصریح کرد: سیستم بانکی در سال‌های اخیر تحت تاثیر موسسات غیرمجاز خارج از شبکه بانکی در رقابتی ناسالم و ناخواسته قرار گرفت که خوشبختانه بانک اقتصادنوین با هوشمندی توانست این بحران را پشت سر بگذارد.

معتمدی در اختتامیه هشتمین دوره آموزش همکاران بدو خدمت؛ پیشبرد اهداف نوین با داشتن تعلق سازمانی ممکن خواهد شد

معتمدی در اختتامیه هشتمین دوره آموزش همکاران بدو خدمت؛ پیشبرد اهداف نوین با داشتن تعلق سازمانی ممکن خواهد شدمراسم اختتامیه هشتمین دوره آموزش بدو خدمت کارکنان با حضور رئیس هیات مدیره، مدیر عامل، معاونین و مدیران این بانک برگزار شد.
در این مراسم حسن معتمدی مدیرعامل بانک اقتصادنوین طی سخنانی گفت: اگر در شرایط فعلی از من سوال می‌شد که علاقمند حضور در چه موقعیتی بودم؟ قطعا پاسخ می‌دادم که "ای کاش به جای شما همکاران در ابتدای خدمت بودم".
وی افزود: این موضوع به این معنی نیست که ما از مسیری که طی کردیم پشیمان هستیم بیشتر از این منظر است که شما در موقعیت ویژه‌ای هستید و لازم است قدر این موقعیت را بدانید.
وی خطاب به همکاران جدیدالورود این بانک که دوره بدو خدمت را سپری کرده‌اند، با این توصیه؛ که همواره در مسیری که طی می‌کنید قدری تأمل کنید، اظهار داشت: خوش به حال شما که بانکدار شدید؛ بانکدارها طبقه معتبر و خوشنام جامعه هستند؛ هرچند که این شغل دشواری‌های خاص خود را به همراه دارد.


بانک اقتصادنوین به سامانه تسهیلات ازدواج پیوست

با هماهنگی‌های صورت گرفته از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بانک اقتصادنوین به سامانه تسهیلات قرض‌الحسته ازدواج بانک مرکزی پیوست.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، بر این اساس متقاضیان دریافت وام قرض‌الحسنه ازدواج از این پس می‌توانند نسبت به انتخاب بانک اقتصادنوین در سامانه ازدواج اقدام و تسهیلات خود را از شعب منتخب این بانک دریافت کنند.
شعب این بانک در شهرهای سنندج، ارومیه، کرج، اصفهان، شیراز، بندرعباس، مشهد، همدان، زاهدان، اهواز، ساری، تبریز، اراک، کرمانشاه، قزوین، بوشهر، قم، گرگان، کاشان، ایلام، کرمان، رشت، یزد، بجنورد و تهران آماده ارائه وام ازدواج به جوانان عزیز هستند.

طی مراسمی مدیرعامل جدید بیمه نوین معرفی شد

طی مراسمی مدیرعامل جدید بیمه نوین معرفی شدمراسم معارفه مدیرعامل جدید بیمه نوین با حضور اعضای هیات مدیره این شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این مراسم نصراله طهماسبی عضو هیات مدیره شرکت بیمه نوین ضمن تقدیر از زحمات مدیرعامل قبلی این شرکت گفت: آقای غلامی مدیری دلسوز و پر تلاش است که تلاش ایشان در هدایت شرکت بیمه نوین طی پنج سال گذشته که سکان مدیریت شرکت بیمه نوین را عهده‌دار بودند، ستودنی است. حضور ایشان فرصت مغتنمی برای مجموعه بیمه نوین بود و ما همچنان امیدواریم از تجربیات ایشان بهره‌مند باشیم.
وی در ادامه با اشاره به تجربیات و سابقه درخشان "حسین کریم‌خان زند" مدیرعامل جدید این شرکت در صنعت بیمه افزود: حضور آقای زند با توجه به سابقه موفق ایشان در مدیریت و احساس مسئولیت ایشان به عنوان مدیرعامل جدید شرکت باعث دلگرمی است و ما امیدواریم با حضور ایشان و همراهی مدیران و کارکنان بتوانیم در مسیر رشد و تعالی شرکت، شاهد روزهای روشن و درخشانی برای شرکت بیمه نوین باشیم.

برندگان نیک‌اندیش جشنواره "سامانه 2000" جوایزشان را دریافت کردند

آیین اهدای جوایز جشواره "سامانه 2000" با حضور رئیس هیات مدیره و معاونان بانک اقتصادنوین، جمعی از مدیران ارشد شرکت مخابرات استان تهران و سازمان شهرداری تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این مراسم رئیس هیات مدیره بانک اقتصادنوین با اعلام اینکه جشنواره "2000" با اهداف زیست محیطی و ایفای مسئولیت‌های اجتماعی سه سازمان بزرگ کشور برگزار شد، گفت: در سالیان دور شهروندان برای پرداخت قبوض باید در صف‌های طویل بانک‌های دولتی حضور می‌یافتند و زمان بسیاری را صرف امور بانکی می‌کردند. پس از این رویه هم‌وطنان از طریق دستگاه‌های خودپرداز قبوض را پرداخت می‌کردند و کماکان این نوع از خدمات هم برای مشترکان زمان‌بر بود.
وی با بیان اینکه شرکت مخابرات، سازمان شهرداری و بانک اقتصادنوین با تدوین طرحی مشترک در راستای خدمات غیرحضوری کار را برای شهروندان تسهیل کردند، اظهار داشت: تعامل بین سازمان‌ها و ارگان‌ها می‌تواند به این نحو باشد که با ارائه محصولات خوب، آرامش و آسایش شهروندان و همچنین بهبود شرایط محیط زیست را رقم زند.

طی مراسمی با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران محصول "بانکآشنا" به عنوان محصول دوستدار محیط زیست "اقتصادنوین" معرفی شد

طی مراسمی با حضور  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران محصول "بانکآشنا" به عنوان محصول دوستدار محیط زیست "اقتصادنوین" معرفی شدهمزمان با هفته محیط زیست، محصول "بانکآشنا" بانک اقتصادنوین طی مراسمی با حضور مدیران ارشد این بانک و اداره کل محیط زیست استان تهران و در حضور نمایندگان رسانه‌های گروهی رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این مراسم حسن معتمدی، مدیرعامل بانک اقتصادنوین با بیان اینکه این بانک از چندی پیش به خانواده دوستداران محیط زیست پیوسته است گفت: در راستای تفاهم‌نامه همکاری بانک با سازمان حفاظت محیط زیست استان تهران و به منظور توسعه فرهنگ حفظ محیط زیست در میان عموم مردم، انجام اقدامات عملی مشترک با این سازمان در دستور کار قرار گرفته است که ارائه خدمات بانکی دوستدار محیط زیست نیز در همین راستا قرار دارد.
معتمدی با بیان این نکته که اهمیت حفاظت از محیطی که در آن زندگی می‌کنیم، در بانک اقتصادنوین تبدیل به یک باور شده است، افزود: قصد داریم در مقوله حفاظت از محیط زیست فراتر از شعارها حرکت کنیم و در فرایندها و محصولات و خدمات خود این مهم را همواره در نظر داشته باشیم. وی گفت در همین راستا یکی از شروطی که برای اعطای تسهیلات به واحدهای کسب و کار در نظر گرفته‌ایم رعایت الزامات زیست محیطی توسط این واحدهاست.

بازدید مدیرعامل بانک اقتصادنوین از شش شعبه

بازدید مدیرعامل بانک اقتصادنوین از شش شعبهمدیرعامل بانک اقتصادنوین به همراه علیرضا پویان‌شاد معاون عملیات بانکی و محمد آخرتی مدیر امور شعب استان تهران از شش شعبه این بانک در شهر تهران بازدید و با کارکنان این شعب به گفت‌وگو پرداخت.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، حسن معتمدی در این دیدارهای صمیمی ضمن پرس‌وجو از مشکلات احتمالی و پیشنهادات همکاران، گفت: با آغاز بانکداری خصوصی در کشور تحول در نظام بانکی آغاز شد، به طوری که امروز خدمات مدرن و نوینی توسط بانک‌ها به مشتریان ارایه می‌شود.
وی با اشاره به اینکه بانک اقتصادنوین طلایه‌دار این تغییرات بود، گفت: نخستین بانک خصوصی بودن مسئولیت بانک اقتصادنوین را در نظام بانکی کشور دو چندان کرده است، در چنین شرایطی باید بکوشیم به عنوان بانک الگو، اثربخشی مناسبی از خود به جای بگذاریم.
وی افزود: از جمله شاخص‌های مهم در بانک اقتصادنوین ضریب مطلوب بهره‌وری است، هر چند که این نسبت کافی نیست و لازم است همه کارکنان در همه سطوح بکوشند تا ضریب بهره‌وری در بانک اقتصادنوین بیش از پیش بهبود یابد.

گردهمایی سراسری منطقه چهار استان‌های بانک برگزار شد

گردهمایی سراسری منطقه چهار استان‌های بانک برگزار شدگردهمایی سراسری منطقه چهار استان‌های بانک اقتصادنوین با حضور کارکنان این منطقه و مدیر امور شعب استان‌های این بانک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این مراسم مسعود آذر سرپرست منطقه چهار استان‌های این بانک طی گزارشی عملکرد شعب تحت پوشش این سرپرستی را در سال گذشته تشریح کرد.
وی با اشاره به اینکه شعب بانک اقتصادنوین در چهار استان تحت پوشش منطقه چهار استان‌ها قرار دارد، گفت: 22 شعبه در استان‌های اصفهان، چهار محال و بختیاری، مرکزی و قم خدمات نخستین بانک خصوصی را به هم‌وطنان عزیزمان در این استان‌ها ارایه می‌کنند.
لازم به ذکر است در گردهمایی منطقه چهار استان‌های بانک اقتصادنوین از هر رده شغلی یک نماینده به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پرداخت.
علی حسینی مدیر امور شعب استان‌های بانک اقتصادنوین نیز در این مراسم گفت: گردهمایی منطقه‌ای با هدف شناخت نقاط قوت و ضعف هر منطقه، در مناطق 8 گانه استان‌های بانک اقتصادنوین برگزار می‌شود. وی گفت: برگزاری این گردهمایی‌های منطقه‌ای زمینه را برای افزایش کیفیت خدمات بانک اقتصادنوین فراهم می‌کند.

پوزش به دلیل اختلال در دسترسی به وب‌سایت بانک اقتصادنوین

به اطلاع کلیه مشتریان عزیز بانک اقتصادنوین در سراسر کشور می‌رساند با هدف بهبود کیفیت خدمات بانکی، دسترسی به وب‌سایت بانک اقتصادنوین از بامداد روز جمعه 15 خرداد ماه 1394 حداکثر به مدت 2 ساعت با اختلال مواجه خواهد بود.
بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته و به منظور رفاه حال مشتریان عزیز، در زمان این اختلال، دسترسی به اینترنت بانک اقتصادنوین از طریق لینک پیش‌بینی شده میسر خواهد بود.
لازم به ذکر است وب‌سایت بانک اقتصادنوین از ساعت 2 و یک دقیقه بامداد جمعه 15 خرداد ماه به روال عادی باز خواهد گشت.

قدردانی صمیمانه دکتر سیف از عملکرد بانک اقتصادنوین در پروژه "چکاوک"

قدردانی صمیمانه دکتر سیف از عملکرد بانک اقتصادنوین در پروژه "چکاوک"رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با اهدای لوح تقدیر به مدیرعامل بانک اقتصادنوین، از عملکرد مجموعه منسجم، پاسخگو و متعهد بانک "اقتصادنوین" در پروژه "چکاوک" قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در لوح تقدیر دکتر ولی‌اله سیف به حسن معتمدی آمده است:
خدمت به خلق در راستای اعتلای این سرزمین، یک پله از هزاران پله صعود تا قرب خدا و رسیدن به کمال مسلمانی است. کسانی که توفیق خدمت به دیگران را دارند؛ حس حیات و نبض انسانیت آنان زنده و بیدار است و لحظه به لحظه با چاشنی خلوص و لذتی ناب به پروردگار نزدیک می‌شوند و همین رفتار سبب ساز محبوبیت نزد دیگران، حکومت بر دلها و نفوذ در جان‌ها است.
پرواز "چکاوک" بر آسمان اقتصاد ایران زمین، لحظه زیبای پیوند میان همان نیت پاک و همت والای شما بزرگمردان ایران است که با بکارگیری نیروهای متخصص داخلی و تلاش شبانه روزی و بی‌دریغ این عزیزان در بستری از صبر و مقاومت، طلیعه‌دار عرصه نوینی بر نظام بانکی کشور گشته‌اید.
لذا صمیمانه‌ترین تقدیر بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را از عملکرد مجموعه منسجم، پاسخگو و متعهد آن بانک اعلام داشته و ضمن تبریک برای همکاری در خور تحسین، توفیق روزافزون شما را در خدمت به میهن عزیزمان خواستاریم.

رشد 17 درصدی کاربران چهار خدمت مدرن بانک اقتصادنوین

کاربران خدمات مدرن بانک اقتصادنوین در پایان اردیبهشت ماه 1394 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بیش از 17 درصد افزایش یافت.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، تعداد کاربران چهار خدمت تلفن بانک، اینترنت بانک، پیام کوتاه بانکی و موبایل بانک اقتصادنوین در پایان فروردین امسال به حدود 3 میلیون و 300 هزار نفر رسید که در مقایسه با کاربران این خدمات در اردیبهشت سال گذشته بیش از 17 درصد رشد نشان می‌دهد که در این میان خدمت موبایل بانک با رشد 45 درصدی در صدر قرار دارد.
لازم به ذکر است بانک اقتصادنوین در ارایه خدمات بانکداری الکترونیکی جزو بانک‌های پیشرو کشور بوده و خدمات آن همواره مورد توجه مشتریان شبکه بانکی بوده است.

با حضور مدیرعامل بانک اقتصادنوین دستاوردهای "لیزینگ سبز" در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت لیزینگ اقتصادنوین رونمایی شد

با حضور مدیرعامل بانک اقتصادنوین  دستاوردهای "لیزینگ سبز" در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت لیزینگ اقتصادنوین رونمایی شدمجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت لیزینگ اقتصادنوین برای عملکرد سال مالی منتهی به 1393.12.29 با حضور مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک اقتصادنوین، سایر نمایندگان صاحبان سهام، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان شرکت لیزینگ اقتصادنوین در محل شرکت برگزار گردید.
در ابتدا گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت قرائت شد و سپس گزارش عملکرد هیات مدیره توسط مدیرعامل شرکت لیزینگ اقتصادنوین ارائه گردید.
در این مراسم مهندس محمد کاظم در گزارشی رئوس برنامه‌های عملیاتی شده در برنامه استراتژیک سه ساله اول و دستاوردهای آن بانضمام اصول کلی برنامه‌های سه سال دوم را ارائه نمود که مهمترین بخش آن مربوط به نوآوری شرکت در اجرایی کردن طرح "لیزینگ سبز" برای نخستین بار در کشور بود.
وی گفت: مفهوم لیزینگ سبز نشات گرفته از برنامه‌های استراتژیک بانک اقتصادنوین است و به موازات سایر فعالیت‌های اجتماعی بانک اقتصادنوین نظیر مدرسه سازی در نقاط محروم کشور، حمایت از هنرمندان و ورزشکاران و از همه مهمتر تفاهم‌نامه امضاء شده بین بانک اقتصادنوین و سازمان حفاظت محیط زیست قرار دارد.

مهندس صدرهاشمی‌نژاد: فعالان اقتصادی مسئولیت‌های اجتماعی را به نحو احسن انجام دهند

مهندس صدرهاشمی‌نژاد: فعالان اقتصادی مسئولیت‌های اجتماعی را به نحو احسن انجام دهندهمایش تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز کرمان با حضور چهره‌های شناخته شده سیاسی و اقتصادی و به پاس فعالیت‌های خیرخواهانه مهندس"محمد صدرهاشمی‌نژاد" بنیانگذار بانک اقتصادنوین در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.
مهندس صدرهاشمی‌نژاد در این همایش طی سخنانی گفت: جوانان این سرزمین لایق بهترین‌ها هستند، به عنوان عضوی از اهالی استان کرمان به منظور ایجاد بستر مناسب برای پرورش جوانان بنیاد خیریه صدرهاشمی‌نژاد در روستای هنزا تشکیل شد.
وی با اشاره به اینکه این مجتمع در رشد و شکوفایی جوانان استان نقش موثری ایفا خواهد کرد، گفت: "در جریان مراسم کلنگ‌زنی بنیاد خیریه فرهنگی و آموزشی صدرهاشمی‌نژاد که با حضور باهنر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و رزم حسینی استاندار کرمان انجام شد، تعهد کردیم تا معدل دانش‌آموزان این مجموعه باید 20 باشد اما این مهم هنوز میسر نشده است.
وی خطاب به شرکت کنندگان در همایش اظهار کرد: در حال حاضر میانگین معدل دانش‌آموزان این مجموعه به بیش از 18 رسیده و شما باید ما را محاکمه کنید که چرا به تعهدمان به دقت عمل نکرده‌ایم.

برگزاری همایش سالانه منطقه‌ای فیدیک (FIDIC) با حمایت و مشارکت فعال بانک اقتصادنوین

با حمایت بانک اقتصادنوین، همایش سالانه منطقه‌ای فدراسیون بین‌المللی مهندسان مشاور (FIDIC) در تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، این همایش که عالی‌ترین گردهمایی مدیران صنعت ساخت در منطقه آسیا و اقیانوسیه به شمار می‌رود، فرصت بی‌نظیری را فراهم کرد تا مدیران شرکت‌های مهندس مشاور، پیمانکاری و سرمایه‌گذاران و کارفرمایان داخلی و خارجی علاوه بر تبادل دانش و اطلاعات، در خصوص فرصت‌های کاری مشترک به بحث و تبادل نظر بپردازند.
در این همایش، رضا انصاری مدیر امور بین‌الملل بانک اقتصادنوین در پنل تخصصی"تدارک، با توجه به پایداری در بازارهای در حال توسعه" با اشاره به عملکرد این بانک در تامین مالی طرح‌های عمرانی، از آمادگی این بانک در مشارکت در تامین مالی طرح‌های جدید خبر داد.

معتمدی الگوهای استرتژیک بانک اقتصادنوین در افق 1400 را تبیین کرد؛ سودآوری پایدار، توسعه سرمایه انسانی و توجه به مسئولیت‌های اجتماعی

معتمدی الگوهای استرتژیک بانک اقتصادنوین در افق 1400 را تبیین کرد؛ سودآوری پایدار، توسعه سرمایه انسانی و توجه به مسئولیت‌های اجتماعیمدیرعامل بانک اقتصادنوین گفت: بانک اقتصادنوین می‌کوشد با افزایش حجم عملیات حاصل از ارایه خدمات نوین بانکی علاوه بر جلب رضایت مشتریان زمینه را برای قرار گرفتن در حاشیه امن فراهم کند.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین حسن معتمدی در گردهمایی سراسری مدیران این بانک که با حضور رئیس و اعضای هیات مدیره، معاونان، مدیران، روسای ادارات، مسئولین شعب سراسر کشور و مدیران عامل شرکت‌های وابسته این بانک برگزار شد، افزود: بدون شک در هر کسب و کار تجاری، دستیابی به جریان سودآوری پایدار از جمله مهمترین شاخص‌های ماندگاری و ارزشمندی آن می‏باشد.
وی همچنین به اهمیت سودآوری در بخش خصوصی اشاره کرد و اظهار داشت: معیار سود و رویکرد "هزینه – منفعت" به عنوان ملاک نهایی ارزیابی باید در صدر اهداف سازمان‌های انتفاعی قرار گیرد.
مدیرعامل بانک اقتصادنوین در ادامه به موضوع سرمایه انسانی به عنوان مهمترین منبع استراتژیک سازمان اشاره کرد و افزود: سرمایه انسانی پیاده‌کننده برنامه‌ها و مجری نهایی استراتژی‏های سازمان است، بنابراین اولین گام برای تحقق برنامه‌ها آموزش مناسب سرمایه انسانی است. وی گفت: برای رسیدن به این هدف برنامه‌های آموزشی باید به صورت هدفمند و در راستای برنامه استراتژیک بانک انجام گیرد.

مجمع شرکت خدمات مالی و اعتباری راه اقتصادنوین برگزار شد

مجمع شرکت خدمات مالی و اعتباری راه اقتصادنوین برگزار شدصورت‌های مالی شرکت خدمات مالی و اعتباری راه اقتصادنوین برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1393 در مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت به تصویب رسید.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، مجتبی شیروانی معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های این بانک در مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت گفت: شرکت خدمات مالی و اعتباری راه اقتصادنوین از جمله منظم‌ترین شرکت‌های تحت پوشش بانک است که خدمات با کیفیتی به مشتریان ارایه می‌کند.
وی تاکید کرد، عملکرد مطلوب شرکت خدمات مالی و اعتباری راه اقتصادنوین الگوی مناسبی برای سایر شرکت‌های گروه اقتصادنوین به شمار می‌رود.
ابراهیم جلیلیان مدیرعامل شرکت خدمات مالی و اعتباری راه اقتصادنوین نیز در مجمع عمومی عادی سالانه این شرکت در گزارشی آخرین وضعیت این شرکت را تشریح کرد.
وی گفت: با توجه به حیطه فعالیت شرکت خدمات مالی و اعتباری راه اقتصادنوین که بیشتر بخش‌های امکان‌سنجی طرح‌های سرمایه‌گذاری، بررسی توجیه فنی و اقتصادی مالی و حقوقی طرح‌ها، ارزیابی وثایق و سایر ابزارهای تضمین و اعتبارسنجی مشتریان بانک اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی و ضامنین آنها و ... را شامل می‌شود، در سال گذشته تلاش شد که این خدمات در دسترس سایر بانک‌ها نیز قرار گیرد که با توجه به انعقاد تفاهم‌نامه سه جانبه میان بانک‌های اقتصادنوین، سینا و گردشگری برخی از خدمات شرکت در اجرای آن نیز ارایه گردید.

مجمع شرکت سرمایه‌گذاری عمران و توسعه پایدار ایرانیان بانک اقتصادنوین برگزار شد

مجمع شرکت سرمایه‌گذاری عمران و توسعه پایدار ایرانیان بانک اقتصادنوین برگزار شددر ادامه برگزاری مجامع شرکت‌های وابسته بانک اقتصادنوین، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری عمران و توسعه پایدار ایرانیان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این مجمع که با حضور 100 درصد سهامداران شرکت سرمایه‌گذاری عمران و توسعه پایدار ایرانیان برگزار شد صورت‌های مالی این شرکت به تایید سهامداران رسید.
مجتبی شیروانی معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های این بانک در مراسم مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری عمران و توسعه پایدار ایرانیان گفت: از طریق بانک و شرکت‌های وابسته خدمات مالی و پولی متنوعی به هموطنان ارایه می‌شود چرا که بانک در کنار ارایه کامل خدمات بانکی از طریق واحدهای خود، با راه‌اندازی شرکت‌های مختلف، سبد متنوعی از خدمات پولی و مالی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.
وی گفت: این خدمات در حوزه‌های پولی، ارزی، لیزینگ، اعتبارسنجی، کارگزاری، پرداخت الکترونیکی، بیمه، سرمایه‌گذاری، تامین سرمایه و ... به مشتریان ارایه می‌شود.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پرداخت نوین آرین برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پرداخت نوین آرین برگزار شدمجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پرداخت نوین آرین با حضور سهامداران این شرکت برگزار و صورت‌های مالی این شرکت برای دوره مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1393 به تصویب رسید.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این مراسم مجتبی شیروانی معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های بانک اقتصادنوین گفت: طرح‌های توسعه‌ای شرکت پرداخت نوین در سال جاری ادامه خواهد داشت.
وی افزود: برنامه‌های شرکت پرداخت نوین آرین تدوین و به تصویب رسیده که با پیاده‌سازی این برنامه در سال جاری شاهد افزایش کیفیت خدمات شرکت خواهیم بود.
احمد میردامادی مدیرعامل شرکت پرداخت نوین آرین نیز در مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت، ضمن اشاره به گزارش عملکرد یک‌سال گذشته شرکت، گفت: خدمات شرکت در سال گذشته با گسترش شبکه پایانه‌های فروش توسعه یافت.

بهینه‌سازی UPS مرکز داده ساختمان جهان کودک بانک اقتصادنوین

با بهینه‌سازی UPS مرکز داده ساختمان جهان کودک بانک اقتصادنوین، این سیستم مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، به همین منظور دسترسی به خدمت تلفن بانک اقتصادنوین در بامداد روز جمعه 11 اردیبهشت ما 1394 با اختلال مواجه خواهد بود.
بر این اساس خدمت تلفن این بانک از دقیقه یک بامداد جمعه 11 اردیبهشت ماه تا ساعت 6 بامداد همین روز با اختلال مواجه خواهد بود. ارایه این خدمت بعد از این ساعت به روال عادی باز خواهد گشت.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خدمات و پشتیبانی اقتصادنوین برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خدمات و پشتیبانی اقتصادنوین برگزار شدبا برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت خدمات و پشتیبانی اقتصادنوین، صورت‌های مالی این شرکت برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1393 به تصویب رسید.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در مجمع این شرکت در ابتدا گزارش مدیرعامل و حسابرس و بازرس قانونی قرائت شد و در ادامه صورت‌های مالی این شرکت به تصویب سهامداران رسید.
در این مراسم مجتبی شیروانی معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های بانک اقتصادنوین با اشاره به خدمات شرکت خدمات و پشتیبانی اقتصادنوین گفت: عملکرد شرکت در سال گذشته به لحاظ کیفی با رشد همراه بود، به طوری که زمینه رضایت‌مندی همکاران در امور شعب را به همراه داشت.
وی روند رشد را در شرکت خدمات و پشتیبانی در سال گذشته مطلوب توصیف کرد و افزود: تعامل مطلوب شرکت خدمات و پشتبیانی اقتصادنوین با واحدهای مختلف بانک الگوی مناسبی برای سایر شرکت‌های گروه اقتصادنوین می‌باشد که زمینه را برای ارایه خدمات با کیفیت توسط شعب بانک و در نهایت رضایت‌مندی مشتریان فراهم می‌کند.

با هدف هم‌افزایی و ارتقای کیفیت خدمات، نشست مشترک معاونت بانکداری شرکتی و مدیریت بین‌الملل بانک اقتصادنوین برگزار شد

با هدف هم‌افزایی و ارتقای کیفیت خدمات، نشست مشترک معاونت بانکداری شرکتی و مدیریت بین‌الملل بانک اقتصادنوین برگزار شدنشست مشترک معاونت بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوین و مدیریت بین‌الملل این بانک با هدف هم‌افزایی و ارتقای کیفیت خدمات ارایه شده توسط مدیریت بازاریابی و دفاتر بانکداری شرکتی این بانک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این نشست که با حضور مدیران حوزه بین‌الملل، بازاریابی و دفاتر بانکداری شرکتی، روسای دفاتر و مدیران حساب دفاتر بانکداری شرکتی و معاونین تعدادی از شعب ارزی این بانک برگزار شد، مسعود مهردادفر معاون بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوین طی سخنانی ضمن توصیف خدمات بانکداری شرکتی، گفت: بانکداری شرکتی خدمات مورد نیاز مشتریان و شرکت‌های بزرگ را تامین می‌کند که ارایه خدمت به این گروه از مشتریان مزیت و معایبی به همراه دارد.
وی گفت: بزرگترین مزیت این دست از مشتریان شفافیت صورت‌های مالی است که تسهیل کننده ارایه خدمات به این گروه از مشتریان است، در عین حال برای کسب رضایت این گروه از مشتریان باید سرویس‌های ویژه و متفاوت به این دست از مشتریان ارایه شود، به عبارت ساده‌تر این مشتریان نیازمند توجه خاص هستند.

دکتر غلامی: فعالیت‌های تخصصی نمایندگی‌ها هدف بیمه نوین به عنوان بنگاه اقتصادی مستقل است

دکتر غلامی: فعالیت‌های تخصصی نمایندگی‌ها هدف بیمه نوین به عنوان بنگاه اقتصادی مستقل استنخستین گردهمایی سراسری سرپرستان مناطق و رؤسای شعب شرکت بیمه نوین در سال 94 با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین، رؤسای مناطق و شعب با هدف بررسی عملکرد شرکت در سال 93 و تبیین اهداف و نحوه دستیابی به برنامه‌های سال جاری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، غلامعلی غلامی مدیرعامل این شرکت در این مراسم طی سخنانی با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت هم اندیشی در چنین نشست‌هایی گفت: خوشبختانه تجربه برگزاری چندین دوره گردهمایی ادواری این امکان را برای شرکت فراهم کرده است که از ظرفیت تجربیات این چند ساله بهره‌مند شویم چرا که هدف مشترک ما حرکت در مسیر رشد و تعالی شرکت است.
وی تصریح کرد: معمولا نشست‌های ابتدای سال را برای تبیین برنامه و بودجه پیش‌بینی شده و هم اندیشی جهت چگونگی تحقق ارقام پیش‌بینی شده در بودجه و همچنین طرح خواسته‌های شعب و مدیران ستادی در همین راستا برگزار می‌شود و نشست دوم که در پایان شهریور ماه صورت می‌گیرد به بررسی و ارزیابی عملکرد شش ماهه و پیدا کردن فرصت برای بهبود مشکلات احتمالی برای دستیابی به اهداف پیش‌بینی شده است.

قدردانی از مشتریان برگزیده بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوین

قدردانی از مشتریان برگزیده بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوینبا هدف وفادارسازی و ارایه الگوهای موثر تعامل و همکاری سازنده با شرکای تجاری بانکداری شرکتی بانک اقتصاد نوین از مشتریان برگزیده قدردانی شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در راستای تکریم و قدردانی از مشتریان ارزش آفرین بانکداری شرکتی این بانک طی مراسم‌های جداگانه‌ای 31 مشتری خدمت بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوین مورد قدردانی قرار گرفتند.
در این دیدارها روسای دفاتر بانکداری شرکتی نفت، میرداماد و گلشهر به همراه مدیران ارتباط با مشتریان شرکت‌ها، در محل شرکت‌ها حاضر شدند و با اهدای لوح تقدیر به مدیران عامل شرکت‌های برگزیده از ایشان تقدیر کردند.
روسای دفاتر بانکداری شرکتی ضمن تقدیر از تعامل سازنده و مبتنی بر فلسفه برد – برد، بر تدوام این مدل ارتباطی و نقش آفرینی در جایگاه یک شریک تجاری بانکی تاکید کردند. مدیران عامل شرکت‌ها نیز عملکرد حوزه بانکداری شرکتی را مثبت ارزیابی کرده و ارتقای همکاری‌های خود را مرهون این نوآوری و توجه ویژه به مشتریان شرکتی دانستند.

درگاه اینترنتی بانک اقتصادنوین آماده دریافت نظرات مشتریان

درگاه اینترنتی بانک اقتصادنوین آماده نظرات مشتریاندر راستای تکریم و ارزش آفرینی برای مشتریان، درگاه اطلاع‌رسانی بانک اقتصادنوین آماده دریافت نظرات، پیشنهادات، انتقادات و شکایات می‌باشد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، بر این اساس مشتریان این بانک می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.enbank.ir به بخش تماس باما، لینک ثبت و پیگیری پیام مراجعه نمایند.

اختصاص سهمی از کارمزد معاملات آنلاین شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین به کودکان مستعد نیازمند

اختصاص سهمی از کارمزد معاملات آنلاین شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین به کودکان مستعد نیازمند بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی کشور همزمان با ایفای وظایف خود در بازار پولی و مالی کشور در عرصه‌های اجتماعی نیز حضور چشمگیر داشته که این رویه در شرکت‌های تحت پوشش این بانک نیز تسری یافته است.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین در این راستا شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین با همکاری بنیاد کودک، طرح حمایت از کودکان مستعد و نیازمند را اجرا می‌کند.
در این طرح شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین درصدی از سهم کارمزد خود از معاملات آنلاین را به کودکان مستعد نیازمند اختصاص می‌دهد که کاربران این خدمت نیز در این امر انسانی شریک هستند.
علاوه بر حمایت از کودکان مستعد نیازمند، شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین در جشنواره این شرکت، جوایز ارزنده‌ای به مشتریان معاملات آنلاین این شرکت اعطا می‌کند که از جمله آن می‌توان به اختصاص سه سهم بانک اقتصادنوین به ازای هر امتیاز اشاره کرد. کاربران آنلاین شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین به ازای هر 10 میلیون ریال معامله آنلاین یک امتیاز کسب می‌کنند.
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی www.nibb.ir مراجعه فرمایند.

بهینه‌سازی سیستم نرم‌افزاری بانک اقتصادنوین

با ارتقاء سیستم نرم‌افزار جامع بانک اقتصادنوین این نر‌م‌افزار مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت. به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین به همین منظور دسترسی به خدمات مدرن و کارت بانک اقتصادنوین در بامداد روز جمعه 21 فروردین 1394 با اختلال مواجه خواهد بود.
بر این اساس تمام خدمات مدرن و کارت این بانک از دقیقه 1 بامداد جمعه 21 فروردین ماه تا ساعت 6 بامداد همین روز با اختلال همراه خواهد بود. این خدمات ساعت 6 بامداد این روز به روال عادی باز می‌گردد.
متن كامل

دریافت استعلام ضمانت‌نامه‌های بانک اقتصادنوین از طریق شماره منحصر به فرد سپامی و شناسه ملی ذینفع

دریافت استعلام ضمانت‌نامه‌های بانک اقتصادنوین از طریق شماره منحصر به فرد سپامی و شناسه ملی ذینفعبه منظور خدمت‌رسانی بهتر بانک اقتصادنوین به مشتریان، امکان استعلام ضمانت‌نامه‌های این بانک با در اختیار داشتن شماره منحصر به فرد سپامی و شناسه ملی ذینفع از طریق سایت اینترنتی این بانک فراهم شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، مراجعه کنندگان محترم برای بهره‌مندی از این خدمت جدید می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی https://apps.enbank.ir/ego یا مراجعه به سایت بانک با ورود به بخش خدمات بانک، با انتخاب لینک خدمات بانکی به بخش استعلام ضمانت‌نامه‌های بانک اقتصادنوین مراجعه کنند.

رشد 47 درصدی کاربران موبایل بانک اقتصادنوین در پایان سال 93

کاربران چهار خدمت الکترونیکی بانک اقتصادنوین در پایان اسفند 1393 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بیش از 32 درصد افزایش یافته که نشان دهنده استقبال مشتریان این بانک از خدمات مدرن نخستین بانک خصوصی جمهری اسلامی ایران به شمار می‌رود.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، تعداد کاربران چهار خدمت تلفن بانک، اینترنت بانک، پیام کوتاه بانکی و موبایل بانک اقتصادنوین در پایان اسفند امسال از مرز 3 میلیون و 200 هزار نفر گذشت که در مقایسه با کاربران این خدمات در آغاز فروردین سال گذشته 32 درصد رشد داشته است.
بر این اساس در این مدت خدمت موبایل‌ بانک اقتصادنوین همچنان بیش از سایر خدمات این بانک مورد استقبال قرار گرفته است. رشد کاربران موبایل بانک اقتصادنوین در سال گذشته معادل 47 درصد را به ثبت رسانده است.
گفتنی است موبایل بانک اقتصادنوین از جمله خدمات متنوع این بانک است که قابلیت نصب بر روی گوشی‌های تلفن همراه با سیستم عامل جاوا، اندروید و IOS را داراست، امنیت و آسایش بیشتر را برای مشتریان در استفاده از خدمات بانك اقتصادنوین فراهم می‌کند.

12 اردیبهشت؛ آخرین فرصت حضور در جشنواره بزرگ "خوش حسابی 2000"

12 اردیبهشت؛ آخرین فرصت حضور در جشنواره بزرگ "خوش حسابی 2000"علاقه‌مندان به بهره‌مندی از جوایز ارزنده جشنواره بزرگ "خوش حسابی 2000" تا 12 اردیبهشت ماه فرصت دارند تا با استفاده از خدمات سامانه 2000 مخابرات استان تهران شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهند.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، جشنواره بزرگ خوش حسابی 2000 با همکاری بانک اقتصادنوین، مخابرات استان تهران و شهرداری تهران با هدف ارزش‌آفرینی برای مشتریان و گسترش خدمات بانکداری الکترونیکی و تسهیل در ارایه خدمت به همشهریان عزیز برگزار می‌شود.
در این جشنواره که از 12 بهمن آغاز و تا 12 اردیبهشت 1394 ادامه دارد به همشهریان تهرانی که با استفاده از سامانه 2000 قبوض خود را بپردازند یا نسبت به خرید شارژ اقدام کنند به قید قرعه جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.
بر این اساس تمامی مشترکان که قبوض تلفن ثابت، همراه اول، برق، گاز، آب، عوارض شهرداری و ... خود را در دوره مذکور از طریق سامانه 2000 پرداخت کنند و یا در این دوره زمانی با استفاده از این سامانه اقدام به خرید شارژ اعتباری همراه اول نمایند، در قرعه‌کشی بزرگ جشنواره حضور خواهند داشت.
تمامی مشترکانی که در بازه زمانی فوق اقدام به پرداخت قبوض و یا خرید شارژ از سامانه 2000 نمایند با هر بار پرداخت از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب ضمن افزایش امتیازهای خود شانس خود برای برنده شدن جوایز بزرگ این جشنواره را افزایش خواهند داد.

اعلام ساعت کار شعب بانک اقتصادنوین در شش ماه نخست سال 1394

ساعت کار شعب بانک اقتصادنوین از 15 فروردین ماه 1394 تغییر خواهد كرد.
به گزارش روابط عمومی بانك اقتصادنوین، به منظور رفاه حال مشتریان این بانک ساعت كار شعب بانك اقتصادنوین در شهرهای بزرگ و سایر شهرها متفاوت خواهد بود به طوری كه شعب این بانك در شهرهای بزرگ یكسره مفتوح است ولی شعب بانك اقتصادنوین در سایر شهرها در دو شیفت صبح و عصر به مشتریان خدمات ارایه می‌كنند.
بنابراین گزارش ساعت کار شعب این بانک در شش شهر تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد و تبریز در شش ماه نخست سال 1394 در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 و 30 دقیقه صبح تا 16 و در روزهای پنج‌شنبه از ساعت 7 و 30 دقیقه صبح تا 13 خواهد بود.
ساعت کار شعب بانك اقتصادنوین در شش ماهه نخست سال جاری در سایر شهرها در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 و 30 دقیقه صبح تا 14 و از ساعت 17 تا 19 به عنوان باجه عصر خواهد بود.
شعب بانك اقتصادنوین در این شهرها در روزهای پنج‌شنبه از ساعت 7 و 30 دقیقه صبح تا 13 آماده ارایه خدمت به مشتریان این بانک خواهند بود.

توصیه بانک اقتصادنوین برای مشتریان

بانک اقتصادنوین در اطلاعیه‌ای از مشتریان این بانک خواست در حفظ رمز کارت‌های بانکی خود دقت کنند.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین این بانک به کاربران خدمات بانکی توصیه کرد علاوه بر حفظ رمز اول و دوم کارت‌های خود نسبت به تغییر ادواری رمز کارت و خدمات بانکی خود اقدام کنند.
لازم به ذکر است اخیرا برخی افراد سودجو با ارسال پیامک‌هایی اطلاعات بانکی مشتریان بانک‌ها مانند رمز دوم عابر بانک را با عناوین و شگردهایی مانند برنده شدن در مسابقه‌ها و قرعه‌کشی‌های درخواست می‌کنند که این کار با هدف کلاهبرداری می‌باشد، لذا لازم است مشتریان عزیز به این پیامک‌ها اعتماد نکنند و فریب این افراد سودجو را نخوردند.

پیام نوروزی جناب آقای حسن معتمدی

جناب آقای حسن معتمدی مدیرعامل بانک اقتصادنوین                                                          به نام خدا
سال یک‌هزار و سیصد و نود و سه، سیصد و شصت و پنج روز سعی مجدانه بود که به لطف حضرت حق، با فراز و فرودهای بسیار، به خوبی سپری شد. در این سال سخت کوشیدیم تا دستاوردهای درخور نام بانک نوینمان داشته باشیم، مراقبت کردیم که معتبرتر باشیم، مطالعه کردیم تا آگاه‌تر باشیم و محافظت کردیم تا خوشنام‌تر باشیم.
سال یک‌هزار و سیصد و نود و چهار با ساعت‌های بسیار و نوید روزهای بهتر پیش رو است و ما اهالی این خانواده بزرگ قدر لحظه‌ها را می‌دانیم و می‌دانیم که بزرگی حاصل می‌شود به همت والا به نو اندیشیدن و متفاوت عمل کردن به جهد.
همکاران خوبم؛ برنامه راهبردی بانک، راهبردی آگاهانه است از آنچه این خانواده بزرگ را شایسته است. ایمان دارم در این سال نوین در پناه بانوی فرزانه، حضرت فاطمه زهرا (س) در خدمت به مردم و میهن عزیزمان همچون گذشته نقش‌آفرین خواهیم بود.
با هم برای هم بودن شعر جاودانگی ماست
حسن معتمدی
مدیرعامل بانک اقتصادنوین

پیام نوروزی جناب آقای بهرام فتحعلی

جناب آقای بهرام فتحعلی رئیس هیات مدیره بانک اقتصادنوین                                                               به نام خدا
سنت دیرین نوروز، رسمی پایدار و کهن برای مردم ایران زمین است که بر مدار استوار طبیعت ماه‌های سال را می‌پویند و برای رسیدن به بهار "نو" بی‌قراری می‌کنند. بهاری که هر بارش تازه است و به شکرانه این موهبت الهی تازه‌گردانی کردار و پندار وظیفه ماست.
همکاران عزیز
سال نو با چشم‌انداز روشن با کسب تجربه از چهارده سال "با هم" بودن پیش روست. فراز و فرودهای بسیار دیدیم، زشتی‌ها و زیبایی‌ها را تجربه کردیم و حالا پرتوان‌تر از قبل و آموخته‌تر از همیشه باید مهیای حضوری حرفه‌ای‌تر و موثرتر در کسب و کارمان باشیم. کسب و کار ما سلوک مردم‌داری ماست، مشتری مداری ماست، قانون‌مداری ماست.
برای خانواده بزرگ بانک اقتصادنوین از خداوند مهربان، آفتاب لایزال بر بلندای افتخار مسئلت داریم. 
بهرام فتحعلی
رئیس هیات مدیره بانك اقتصادنوین

پیام نوروزی جناب آقای سید محمد صدرهاشمی‌نژاد

جناب آقای سید محمد صدرهاشمی‌نژاد بنیان‌گذار بانک اقتصادنوین                                                              به نام خدا
فرا رسیدن سال نو را به یکایک عزیزانم در بانک اقتصادنوین تبریک می‌گویم. یادمان باشد وارد چهاردهمین سال تاسیس این بانک می‌شویم.
نگر تا این شب خونین سحر کرد           چه خنجرها که بر دل‌ها گذر کرد
ولی آیا سحر فرا رسیده ؟
به گمان من نزدیک است، آنگاه که بانک اقتصادنوین رسالتش را به طور تمام و کمال در پیاده‌سازی بانکداری مدرن و سالم، و آنگاه که همه نیروی بانک اقتصادنوین تربیت شده همین بانک شدند سحر فرا رسیده است. پس هم اینک نسیم بهاری که نغمه فرا رسیدن سحر را سر می‌دهد روح و جانتان را شاد و پر طراوات گرداند.
سید محمد صدرهاشمی‌نژاد
بنیان‌گذار بانک اقتصادنوین

بهینه‌سازی و ارتقای تلفن بانک اقتصادنوین

با بهينه‌سازي و ارتقاي سيستم تلفن ‌بانک اقتصادنوين، نسخه جديد اين خدمت مورد بهره‌برداري قرار خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به همين منظور دسترسي به خدمت تلفن‌ بانک اقتصادنوين در بامداد روز پنج‌شنبه 28 اسفند ماه 1393 با اختلال مواجه خواهد بود.
بر اين اساس خدمت تلفن‌ بانک اقتصادنوين از دقيقه يک بامداد پنج‌شنبه 28 اسفند ماه تا ساعت 3 بامداد همين روز با اختلال مواجه خواهد بود. اين خدمت ساعت 3 و 1 دقيقه بامداد اين روز به روال عادي باز خواهد گشت.

دسترسی به خدمات بانک اقتصادنوین در ایام نوروز از طریق ابزار بانکداری الکترونیکی

همزمان با آغاز سال جدید پیش‌بینی‌های لازم برای ارایه خدمات مدرن بانکی در قالب خدمات بانکداری الکترونیکی بانک اقتصادنوین صورت گرفته است.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین بر این اساس کاربران خدمات بانک اقتصادنوین در تمام ساعات شبانه روز می‌توانند با استفاده از خدمات متنوع الکترونیکی این بانک از جمله موبایل بانک، تلفن بانک، اینترنت بانک و دستگاه‌های خودپرداز از خدمات بانک اقتصادنوین بهره‌مند گردند.
از جمله خدمات متنوع بانک اقتصادنوین که در تمام ساعات شبانه‌روز در دسترس مشتریان این بانک قرار دارد موبایل بانک اقتصادنوین به عنوان خدمتی مدرن است.
این برنامه که قابلیت نصب بر روی گوشی‌های تلفن همراه با سیستم عامل جاوا، اندروید و IOS را داراست، امنیت و آسایش بیشتر را برای مشتریان در استفاده از خدمات بانك اقتصادنوین فراهم می‌کند.
با استفاده از این خدمت مشتریان بانک در تمام ساعات شبانه‌روز می‌توانند به اکثر خدمات بانکی دست یابند. همچنین امکان تبادل اطلاعات از طریق پیامک و اینترنت (GPRS ، 3G ، wifi ، wimax و هرگونه ارتباط با اینترنت بر روی گوشی یا تبلت) هم فراهم شده است.
همچنین علاقه‌مندان دریافت این خدمت می‌توانند با مراجعه به سایت بانک به آدرس www.enbank.ir با ورود به بخش بانکداری الکترونیکی از این خدمات بهره‌مند گردند.

اعلام شعب كشیك نوروزی بانک اقتصادنوین

شعب منتخب بانک اقتصادنوین در روز دوشنبه سوم فروردین آماده ارایه خدمت به هم‌وطنان عزیز خواهند بود.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، شعب منتخب این بانک در تهران و شهرستان‌ها در این روز از ساعت 9 صبح تا 13 مفتوح بوده و آماده ارایه خدمت به مشتریان هستند.
شعب منتخب تهران و شهرستان‌های بانک اقتصادنوین به شرح زیر مفتوح هستند.
شعب مفتوح تهران:
تجریش، تئاترشهر، تهرانپارس، سعادت‌آباد، صادقیه، فاطمی، میدان نبوت، میدان هفت تیر، نازی‌آباد، ونک
شعب مفتوح استان‌ها:
احمدآباد مشهد، ارتش تبریز، امام بوشهر، آمل، بانه، بلوار امین قم، بلوار پاسداران سنندج، بلوار جمهوری کرمان، سرداران ارومیه، شریعتی همدان، شهید نظری بندرعباس، زندشیراز، طبرسی بابل، فرهنگ ساری، کیانپارس اهواز، گرگان، گلسار رشت، گلشهر کرج، مطهری یزد، مرکز تجاری کیش، میدان‌آزادی اصفهان، میدان آزادی قزوین، نور

افزایش ساعت كار شعب بانك اقتصادنوین در کلان شهرها

با توجه به فرا رسیدن روزهای پایانی سال و افزایش حجم مراجعات به شعب بانک اقتصادنوین، ساعت کار شعب این بانک در روزهای پایانی سال افزایش یافت.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، این بانک پیشاپیش ضمن تبریک آغاز سال جدید به هموطنان عزیز اعلام کرد همزمان با روزهای پایانی سال و افزایش حجم مراجعات به شعب بانك اقتصادنوین و لزوم تسریع در ارایه خدمت به مشتریان، ساعت كار شعب این بانك در استان تهران و کلان شهرها افزایش یافته است.
بر این اساس شعب این بانك در استان تهران و کلان شهرهای کرج، تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد از روز شنبه 23 اسفند ماه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا 17 و 30 دقیقه به صورت یك‌سره مفتوح بوده و آماده ارایه خدمت به مشتریان می باشند.
همچنین شعب این بانك در روز سه‌شنبه 26 اسفند ماه از ساعت 8 صبح تا 16 و روز پنج‌شنبه نیز از ساعت 8 تا 13 و 30 دقیقه به صورت یك‌سره مفتوح بوده و آماده ارایه خدمت به مشتریان می‌باشند.

نشست صمیمانه مدیران ارشد بانک اقتصادنوین با اصحاب رسانه

نشست صمیمانه مدیران ارشد بانک اقتصادنوین با اصحاب رسانهدر آستانه آغاز سال نو نشست صمیمانه بنیان‌گذار، اعضای هیات مدیره، مدیرعامل، معاونین و مدیران ارشد بانک اقتصادنوین با استادان ارتباطات و نمایندگان رسانه‌های گروهی در محل ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این مراسم که در ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد علاوه بر حسن معتمدی مدیرعامل و محمد صدرهاشمی‌نژاد بنیان‌گذار بانک اقتصادنوین، تعدادی از استادان ارتباطات و روزنامه نگاری و نمایندگان رسانه‌های گروهی به ایراد سخنرانی پرداختند.
دکتر علی‌اکبر قاضی‌زاده و دکتر مجید رضاییان از جمله استادان حاضر در مراسم بودند که به ایراد سخنرانی پرداختند ضمن اینکه هادی حیدری کاریکاتونیست، علیرضا سمیعی سردبیر پایگاه خبری پول پرس و رضا کربلایی دبیر اقتصادی روزنامه همشهری نیز در این مراسم نقطه نظرات خود را بیان کردند.

کسب مقام قهرمانی تیم فوتسال اقتصادنوین در جام سفیر

کسب مقام قهرمانی تیم فوتسال اقتصادنوین در جام سفیرتیم فوتسال بانک اقتصادنوین مقام قهرمانی نخستین دوره جام سفیر را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، تیم فوتسال بانک در این جام در 10 بازی متوالی موفق به کسب پیروزی شد و در دیدار نهایی موفق شد تیم خبر ورزشی را که از حضور فوتسالیست‌های حرفه‌‌ای بهره می‌برد در ضربات پنالتی شکست دهد.
تیم فوتسال بانک اقتصادنوین در ضربات پنالتی با حساب 3 بر صفر تیم خبر ورزشی را از پیش رو برداشت و به مقام قهرمانی دست یافت. پیش از این نیز در مرحله مقدماتی نیز تیم فوتسال بانک اقتصادنوین موفق شده بود تیم خبر ورزشی را که از حضور بازیکنان ملی نیز بهره می‌برد را شکست دهد. در این دوره از مسابقات که با حضور 24 تیم برگزار شد تیم داتیس به مقام سوم دست یافت.
بازیکنان تیم فوتسال بانک اقتصادنوین عبارتند رضا پروین از شعبه نیروی هوایی، محسن مکری از شعبه چهارراه آیت، علیرضا مالکی از سرپرستی منطقه یک تهران، حجت دلسوز از شعبه قائم مقام فراهانی، سعید غیاثوند محمدخانی از شعبه منیریه، حامد امیری از شعبه بهشتی، محسن صالحی از شعبه آفریقای شمالی، احسان‌اله فضائلی از شعبه نیروی هوایی، محمود ابوالحسنی از اداره تدارکات و پشتیبانی، نوید شفیعی از شعبه دانشگاه صنعتی شریف، ضمن اینکه سیامک داداشی به عنوان سرمربی و وحید آژغ از شعبه امین حضور نیز به عنوان مربی در تیم بانک اقتصادنوین حضور داشتند.

توزیع اسکناس نو در شعب منتخب بانک اقتصادنوین در شهر تهران

شعب منتخب بانک اقتصادنوین در شهر تهران در آستانه سال جدید اسکناس نو توزیع می‌کنند.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، چهار شعبه منتخب این بانک در شهر تهران در روزهای پایانی سال اسکناس نو توزیع خواهند کرد.
شعب پاسداران، مقدس اردبیلی، نازی‌آباد و جنت‌آباد طی روزهای 23 تا 27 اسفند انواع اسکناس‌های نو به متقاضیان ارایه می‌کنند.
علاقه‌مندان دریافت اسکناس‌های نو می‌توانند با مراجعه به این شعب نسبت به دریافت اسکناس مورد نیاز خود اقدام نمایند.
آدرس و شماره تماس شعب فوق به شرح زیر می‌باشد:

ردیف

نام شعبه

آدرس 

شماره تماس

1

پاسداران - مسعود دلاوری خیابان پاسداران - نبش بوستان دهم 

22574586

2

مقدس اردبیلی - ندا غفاری خیابان مقدس اردبیلی - نبش خیابان ب 

22016932-5

3

نازی‌آباد - علیرضا شیخ انصاری نازی‌آباد - خیابان شهید احمد بابایی

55353223-9

4

جنت‌آباد - الهام ضیایی خیابان جنت‌آباد جنوبی- پایین‌تر از چهار باغ - مجمتع سمرقند 

44495320-2


به همت بانک اقتصادنوین آغاز شد ترویج فرهنگ بانکداری در میان کودکان و نوجوانان همزمان با آغاز هفته جهانی پول

به همت بانک اقتصادنوین آغاز شد ترویج فرهنگ بانکداری در میان کودکان و نوجوانان همزمان با آغاز هفته جهانی پولهمزمان با آغاز هفته جهانی پول در سراسر دنیا، برنامه‌های این هفته به همت بانک اقتصادنوین در کشور آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، حسن معتمدی مدیرعامل بانک اقتصادنوین در مراسمی که به همین مناسبت در محل شعبه سه‌راه یاسر این بانک با حضور جمعی از دانش‌آموزان برگزار شد، در تشریح جزییات برنامه‌های هفته جهانی پول گفت: این رویداد بین‌المللی هر ساله به مدت دو هفته در ماه مارس با هدف توانمندسازی نسل آینده فعالان بازارهای مالی دنیا بعنوان شهروندان فعال اقتصادی برگزار می‌شود که با هماهنگی‌های صورت گرفته در ایران نیز بانک اقتصادنوین به عنوان متولی برگزاری مراسم این جشنواره معرفی شده است.
وی گفت: در این جشنواره دانش کودکان 8 تا 18 ساله برای اتخاذ تصمیمات اقتصادی عاقلانه، پس‌انداز، مهارت کاریابی و امرار معاش و نهایتا شکستن زنجیره فقر آموزش می‌بینند.
معتمدی ادامه داد: بانک اقتصادنوین به عنوان نماینده هماهنگ کننده برنامه هفته جهانی پول Global money week) GMW) وظیفه ترویج این فرهنگ را در جمهوری اسلامی ایران بر عهده گرفته است.

با هدف کمک به حل بحران محیط زیست؛ بانک اقتصادنوین و سازمان حفاظت محیط زیست تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

با هدف کمک به حل بحران محیط زیست؛ بانک اقتصادنوین و سازمان حفاظت محیط زیست تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند"اقتصادنوین" به عنوان بانک سبز معرفی شد
در ادامه توجه بانک اقتصادنوین به مسئولیت‌های اجتماعی، تفاهم‌نامه همکاری بانک اقتصادنوین و سازمان محیط زیست استان تهران به امضاء رسید.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین بر اساس این تفاهم‌نامه که به امضای حسن معتمدی مدیرعامل بانک اقتصادنوین و هادی حیدرزاده مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران رسید، بانک اقتصادنوین به عنوان "بانک سبز" حامی محیط زیست خواهد بود.
بر اساس این تفاهم‌نامه بانک اقتصادنوین در چارچوب مقررات و ضوابط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نسبت به ارائه انواع خدمات بانکی و تامین مالی و اولویت اعطای تسهیلات به شرکت‌ها و پیمانکاران معرفی شده از سوی اداره کل محیط زیست به منظور اجرای پروژه‌های مختلف زیست محیطی اقدام خواهد کرد ضمن اینکه همکاری با اداره‌کل محیط زیست استان تهران به منظور توسعه فرهنگ حفظ محیط زیست در میان عموم مردم، ارائه خدمات بانکی به سازمان‌ها و موسساتی که با سازمان حفاظت محیط زیست دارای تفاهم‌نامه همکاری هستند، تامین مالی واحدهای کسب و کار با آلایندگی بالا در جهت ایجاد روش‌هایی برای کاهش یا حذف آلایندگی تا سقف مجاز و تامین مالی ارایه تسهیلات به واحدهای کسب و کار برای کاهش آلودگی هوا و آلودگی صوتی، توسعه انرژی سبز و انرژی‌های پاک از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه است.

شرکت لیزینگ اقتصادنوین طی سه ماه بیش از 600 شغل مستقیم ایجاد کرد

شرکت لیزینگ اقتصادنوین طی سه ماه بیش از 600 شغل مستقیم ایجاد کردمدیرعامل شرکت لیزینگ اقتصادنوین در مراسم تجلیل از دستاوردهای طرح "تلاش پایدار" گفت: مفهوم کارآفرینی یعنی تبدیل یک ایده به فعالیت که خوشبختانه یکایک همکاران در طراحی طرح تلاش پایدار و اجرای آن نشان دادند که روحیه کارآفرینی و مسئولیت‌پذیری اجتماعی در افکار و اندیشه‌ها و عمل شما نهادینه شده است.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین مهندس محمد کاظم افزود: در شرایط اقتصادی رکود تورمی، ایجاد بیش از 600 شغل مستقیم در شبکه حمل‌ونقل جاده‌ای کشور در نگاه هر انسان منصف و حرفه‌ای بطور قطع کار بزرگ و ماندگاری خواهد بود که حداقل ششصد خانوار را از سختی‌های بیکاری نجات داده و امروز کمتر کسی را می‌توان یافت که از اهمیت ایجاد اشتغال و نقش بیکاری در شرایط اقتصادی کنونی آگاه نباشد.
وی ضمن تقدیر از کوشش‌های همکاران خود در شرکت لیزینگ اقتصادنوین یادآور شد: طرح پایدار، تنها به دستاورد اشتغال ختم نمی‌شود، بلکه تاثیر قابل توجهی در بازارهای اشتغال ثانویه مثل صنعت خودروسازی، حمل‌ونقل باربری و مسافربری، توسعه ناوگان حمل‌ونقل جاده‌ای، بهینه‌سازی مصرف سوخت، جلوگیری از آلودگی‌های زیست محیطی، کاهش مرگ و میرهای ناشی از فرسودگی خودروها و ده‌ها دستاورد مستقیم و غیر مستقیم در بهبود اقتصاد خانواده‌ها و ارتقای سطح رفاه اجتماعی خواهد گذاشت که به طور قطع برکات آن در زندگی تک تک شما نیز تاثیرگذار خواهد بود.

همزمان با برگزاری جشنواره تجلیل از رهبران کارآفرین و کارآفرینان خیر پرچم رهبران کارآفرین، به مهندس "صدرهاشمی‌نژاد" تحویل داده شد

همزمان با برگزاری جشنواره تجلیل از رهبران کارآفرین و کارآفرینان خیر پرچم رهبران کارآفرین، به مهندس "صدرهاشمی‌نژاد" تحویل داده شدهمزمان با برگزاری دومین جشنواره رهبران کارآفرین و کارآفرینان خیر، مهندس "سید محمد صدرهاشمی‌نژاد" به‌عنوان کارآفرین برگزیده معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این مراسم که با حضور کارآفرینان و دانشگاهیان در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار شد، دکتر زالی رئیس دانشکده کارآفرینی و دبیر علمی این جشنواره، مهمترین دستاورد جشنواره را شناسایی و معرفی کارآفرینان کشور برشمرد و گفت: کارآفرینان گنجینه‌های این کشور و بهترین الگو برای یادگیری جوانان و نسل جدید ما هستند. رهبران کارآفرین، به عنوان امید ملت ایران در تنگناهای اقتصادی، بزرگان صنعت خود هستند و در صنعت خود هم پیشگامند و هم پیشتاز.
وی افزود: این بزرگواران مظهر عشق و اراده هستند. اشتیاق به کار، اشتیاق کارآفرینانه، اشتیاق به وطن و اشتیاق به خدمت و خیررسانی از ویژگی‌های مشترک رهبران کارافرین است که ما در مراحل تدوین اطلاعات و مصاحبه با این عزیزان، به عینه آن را مشاهده کردیم. اعتقاد راسخ داریم که کارآفرینان ما اگر بالاتر از بیل گیتس و استیو جابز نباشند، کمتر نیستند. دانشکده کارآفرینی افتخار دارد که از تجربیات و اندیشه‌های این بزرگواران، برای تولید دانش بومی در حوزه کارآفرینی، استفاده نماید.

مشتریان شرکتی منطقه آذربایجان از خدمات بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوین بهره‌مند خواهند شد

مشتریان شرکتی منطقه آذربایجان از خدمات بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوین بهره‌مند خواهند شددر دیدار تیم حوزه بانکداری شرکتی شامل مدیر بازاریابی و امور دفاتر بانکداری شرکتی، رئیس دفتر بانکداری شرکتی نفت و مسئول گروه خدمات و مشاوره شرکتی با سرپرست و روسای شعب منطقه 1 شهرستان‌ها، راهکارهای بهره‌مندی شرکت‌های منطقه از خدمات و محصولات بانکداری شرکتی بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین در این دیدار که به میزبانی تبریز انجام شد، نمایندگان حوزه بانکداری شرکتی ضمن بازدید از شعب این شهرستان، در جلسات جداگانه‌ای با روسای شعب و مسئولین دوایر اعتباری، ضمن معرفی اصول، برنامه‌های و فرآیندهای کاری بانکداری شرکتی در بانک اقتصادنوین، راهکارهای توسعه همکاری برای ارایه خدمات به مشتریان منطقه را بررسی کردند.
براساس هماهنگی‌های صورت گرفته تیم بانکداری شرکتی با چند مشتری برتر منطقه نیز دیدار و گفتگو کردند. همچنین در بازدید صورت گرفته از 3 شعبه شهرستان تبریز، پرونده‌های مشتریان شرکتی بررسی و مقرر شد تا پذیرش و اعتبارسنجی مشتریان جدید شناسایی شده توسط شعب، با هماهنگی دفاتر بانکداری شرکتی انجام گردد.

مدارس بانک اقتصادنوین در مناطق زلزله‌زده آذربایجان مورد بهره‌برداری قرار گرفت

همزمان با روزهای سرد بهمن ماه روستاهای استان آذربایجان شرقی از گرمای خاصی برخوردار بود، به همت نخسین بانک خصوصی کشور و جمعی از مشتریان این بانک و طی آیینی با شکوه مدارس این بانک در روستاهای زلزله‌زده این استان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، علی شهرود سرپرست منطقه 1 استان‌ها بانک اقتصادنوین در مراسم افتتاح چهار مدرسه این بانک در استان آذربایجان شرقی گفت: بانک اقتصادنوین تاکنون در مناطق محروم کشور نسبت به ساخت مدرسه اقدام کرده است که در این راستا ساخت مدرسه در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی در دستور قرار گرفت و امروز خوشبختانه این مدارس مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
وی با اشاره به اینکه مناطقی که بانک اقتصادنوین در آنها مدرسه ساخت از سوی آموزش و پرورش معرفی شده بود، گفت: به رغم همه سختی‌ها، کار ساخت به خوبی پیش رفت و امروز بانک اقتصادنوین افتخار دارد که مدارسی درخور شان مردم غیور آذربایجان را پیشکش این عزیزان کند.

قدردانی از روسای برتر شعب بانك اقتصادنوین