PSB is being developed by Pooya Paridel.
نرخ ارز در تاريخ 28/12/1397: پوند انگليس 56051، درهم امارات 11494، دلار آمريكا 42210، فرانك سوئيس 42188، يكصدين ژاپن 37937، يورو 47896، يک هزار وون کره 37342، لير تركيه 7722    * * قيمت آخرين معامله هر سهم بانك اقتصادنوين در تاريخ 27/12/1397: 2,371 ريال    

تاريخ:    1398/1/3

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
   : جستجواطلاعيه بانک اقتصادنوين در خصوص سرقت از صندوق امانات اين بانک: هیچ یک از اموال امانی مشتریان از بانک خارج نشده است

پيرو خبر منتشر شده مبني بر سرقت يکي از صندوق امانات بانک اقتصادنوين به استحضار مشتريان عزيز مي‌رساند اين عمليات با هوشمندي کارکنان بانک و نيروي انتظامي و بهره‌گيري از سيستم‌هاي امنيتي به سرعت شناسايي و پيش از خروج سارقين نسبت به دستگيري آنان اقدام شده است. لذا به مشتريان عزيز اطمينان داده مي‌شود کليه اموال آنها در صحت و سلامت بوده و هيچ يک از اموال اماني از بانک خارج نشده است.
همچنين مشتريان ارجمند مي‌توانند جهت کسب اطلاعات بيشتر با شماره 48031000-021 يا مراجعه حضوري به شعبه مربوطه نسبت به پيگيري و کسب اطلاعات تکميلي اقدام نمايند.

پيام نوروزي جناب آقاي سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد

همين حدود هجده سال پيش بود که فکر کرديم رونق اقتصادمان که بايد متکي بر بخش خصوصي باشد به بانک خصوصي هم نياز دارد، بيشتر که جلو رفتيم هم فکرانمان بيشتر شدند، قانون مجاب و قانونگذار دست به کار شد. نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران متولد شد و با فاصله کمي بانک‌هاي خصوصي بيشتر و بيشتر.
امروز، اين نخستين بانک خصوصي عهده‌دار مسئوليت "نخستين بودن" است و نخستين بودن عهده‌دار آدابي است که از عقل و احساس معنا مي‌گيرد.
شرکت‌ها و سازمان‌ها، حاصل توسعه عقل بشر براي اداره کردن بهتر امور هستند ولي وقتي صاحب نام مي‌شوند که احساس به آن معنا ببخشد، و اين يعني بدانيم و آگاه باشيم که "اقتصادنوين" فقط يک بنگاه اقتصادي نيست، يک نهاد اجتماعي است که مي‌خواهد شايسته نامي شدن در تاريخ باشد. اين هدف روشن و گويا است.
اقتصادنوين خانه‌اي است با اهالي بيشمار و گونه گون که هر کدام مسير خود را دارند، خواسته خود را مطالبه مي‌کند، چشم انداز خود را تصور مي‌کنند و سهم خود را مي‌خواهند. فهم اين تنوع و تفاوت کمک مي‌کند که تعادل حاصل شود و تعادل حاصل برابري حق و مسئوليت توام براي نيل به هدف است و تراز آن مهارت مي‌خواهد. مهارت هم حاصل تلاش مستمر و ذهن جويا است که به لطف خيال خلاق معنا مي‌يابد.
خواهران و برادرانم
اقتصادنوين خانه من، شما و همه کساني است که آداب بودن در آن را مي‌دانند و هر گاه که معدودي، به هر دليل خواسته‌اند اين بودن و شدن را به انحراف بکشند يا گزندي برسانند، موفق نشده و نخواهند شد. اين جمع يکپارچه، تلاش گذشته را حرمت نگه داشته و بر آن مي‌افزايد. ما با هم اين خانه را ساخته‌ايم، با هم از گذرهاي سخت عبور کرده‌ايم و با هم آن را از گزندها حفظ خواهيم کرد تا به آيندگان پيشنهاد داشته باشيم. نمود پيشنهاد ما براي آينده، بانکي سالم، خوشنام، متحد، مودب و سخت‌کوش است که خيال خلاق ما آن را معنا مي‌بخشد و مسير را روشن مي‌کند.
سال نو مبارک است و مبارک است با هم براي هم بودن ما  
سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد
موسس و بنيانگذار بانک اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي سيامک دولتي

يا مقلب القلوب والابصار، يا مدبر اليل والنهار
يا محول الحول والاحوال، حول حالنا الي احسن الحال
خداوند منان را سپاسگزارم که فرصت بودن و تجربه کردن بهاري ديگر را عطا نمود تا از اين فرصت در سال نو براي تفکر در راز آفرينش دوباره طبيعت بهره ببريم و بدانيم هر آغازي را پاياني است و هر پاياني را آغازي دوباره.
سال نو را به همکاران ارجمندم در گروه بانک اقتصادنوين تبريک عرض مي‌کنم و براي همه عزيزان همکار و خانواده‌هاي گرانقدرشان آرزوي سالي سرشار از موفقيت و سلامتي را دارم.
هيأت مديره بانک در سال 97 با اتخاذ تدابيري در جهت کاهش تصدي گري بانک در بنگاه‌ها، پيگيري فروش املاک مازاد و تمليکي، مصوب نمودن طرح‌هاي مورد نياز براي جذب منابع و وصول مطالبات، در مسير اجراي سياست‌هاي نظارتي بانک مرکزي قدم‌هاي موثري را برداشته است و بدون شک در سال 98 هم ضمن تداوم اين سياست‌ها انتظار دارد با همراهي و همدلي همه جانبه همکاران در مسير موفقيت بانک به عنوان جزئي از اقتصاد کشور به وظيفه ذاتي خود عمل نمايد.
در سال 97 همزمان با واگذاري بخشي از سهام شرکت تامين سرمايه نوين در بازار بورس اوراق بهادار، با مصوبه هيأت مديره تعدادي از سهام شرکت به همکاران واگذار گرديد. اين سهام مي‌تواند به عنوان تامين آتيه براي همکاران به عنوان يک سرمايه‌گذاري سودآور محسوب گردد. انتظار مي‌رود اين قبيل تخصيص‌ها در سال 98 نيز با ادامه فرآيند واگذاري‌ها تداوم داشته باشد و انشاءالله به عنوان پشتوانه‌اي براي فرداي همکاران باشد.
در خاتمه به همه عزيزان يادآور مي‌شوم:
در شرايط سخت کنوني هر سازماني براي موفقيت نيازمند ياراني با انگيزه و تلاشگر است که با اراده خود مسير آينده را مي‌سازند و بر چالش‌ها و مشکلات غلبه مي‌کنند و در اين فرآيند به راز با هم بودن براي موفقيت پي مي‌برند.
پيروز و سربلند باشيد.
سيامک دولتي
رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي عليرضا بلگوري

زکوي يار مي‌آيد نسيم باد نوروزي
از اين باد ار مدد خواهي چراغ دل برافروزي

آغاز سال 1398 هجري شمسي و ايام پرطراوت نوروز را به همه هموطنان عزيزم در سراسر اين کره خاکي بويژه همکاران ساعي و پرتلاشم در گروه اقتصادنوين تبريک و تهنيت عرض مي‌کنم.
بهار فصل زدودن زنگارها و فصل رويش و تغيير است. نو شدن سال به سال طبيعت ضرورتي از حکمت الهي را گوشزد مي‌کند که مسير رشد و تعالي را در پي دارد و فرصتي را براي ما فراهم مي‌آورد تا با مرور عملکرد خود، با تکيه بر تجارب و اندوخته‌ها، افق‌هاي تازه‌اي را براي آينده‌اي بهتر ترسيم کنيم.
با همت همکاران صديق و البته اعتماد و باور مشتريان ارزشمند بانک اقتصادنوين، خوشبختانه اين بانک از سرمايه معنوي و پايداري در جامعه برخوردار است؛ خوشنامي و ارزش آفريني گروه اقتصادنوين براي مشتريان و نظام اقتصادي کشور، افتخاري است که بار سنگين مسئوليت صيانت از آن بر دوش ما قرار دارد و بدون شک تمام همت من و همکارانم، اين است که در حفظ و تعالي اين تعهد کوتاهي نگردد.
رعايت استانداردهاي بانکي و تمرکز بر فعاليت حرفه‌اي بانکداري، صداقت و پشتکار در انجام امور، رعايت انصاف و عدالت در برخورد با همه ذي‌نفعان، مسئوليت پذيري و توسعه دانش و مهارت، همگي ارزش‌هايي هستند که براي تقويت اعتماد و خوشنامي بانک در سرلوحه خود قرار داده‌ايم. در اين چهارچوب، در سخت‌ترين شرايط اقتصادي و رقابتي نيز سلامت سازمان را قرباني منافع کوتاه مدت نکرده و نخواهيم کرد.
به لطف خداوند متعال و در سايه تلاش و کوشش همه همکاران، در سال 97، بانک اقتصادنوين توانست اصلاحات موفقي را در راستاي انتظارات حرفه‌اي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران در عمليات خود به سرانجام رساند. هر چند بواسطه پافشاري بر اجراي اصلاحات و عدم ورود به رقابت‌هاي ناسالم بانکي، يکي از سخت ترين شرايط مالي را طي سال گذشته تجربه کرديم ولي با عبور موفق از اين پيچ دشوار که بواسطه الطاف الهي، اعتماد مشتريان گرانقدر و همت شبانه روزي همکاران من حاصل گرديد، شرايط پايدار و البته اصلاح شده و مطلوبي در بانک ايجاد و مسير رشد و تعالي آتي بسيار هموار شد. در مسير بهبود و تعالي، اصلاحات مقطعي نبوده و با يک تفکر راهبردي، انشا‌ءالله اين مسير را به جد ادامه خواهيم داد و تلاش داريم نمونه‌اي از بانکداري حرفه‌اي و منطبق با استانداردهاي بين‌المللي را در کشور عزيزمان ايران به نمايش بگذاريم.
حل برخي مشکلات انباشته، نهادينه سازي مفهوم سودآوري در همه فعاليت‌ها، تقويت فرهنگ پاسخ خواهي و پاسخگويي، چابک سازي عمليات بانک و تاکيد بر فرآيندهاي بدون کاغذ و توسعه محصولاتي چون همراه نوين از جمله ديگر توفيقات بانک در سال 1397 بود.
براي سال 1398 هم برنامه‌هاي مدوني براي بانک و گروه اقتصادنوين تدوين شده است که از جمله مهمترين اين برنامه‌ها مي‌توان به توسعه نظام يکپارچه و منسجم مديريتي، تاکيد بر استفاده هر چه بيشتر از ظرفيت جوانان شايسته، همت در وصول تسهيلات غيرجاري، تلاش جهت خروج بهينه از سرمايه‌گذاري‌هاي غير بانکي و بهينه سازي شبکه شعب و شبکه پرداخت الکترونيک اشاره کرد.
آرزو دارم در سال جديد با پشتکار و تلاش همکاران خوبم و نيز استفاده کامل از ظرفيت‌هاي فکري موجود، شاهد اعتلاي برند گروه اقتصادنوين در صنعت بانکداري کشور باشيم و در شرايط حساس کنوني، نقشي سازنده و اثربخش در اين مرز و بوم ايفا نمائيم.
"حسبنا الله و نعم الوکيل نعم المولي و نعم النصير"
عليرضا بلگوري
مديرعامل بانک اقتصادنوين

گزيده اخبار
 • اطلاعيه بانک اقتصادنوين در خصوص سرقت از صندوق امانات اين بانک: هیچ یک از اموال امانی مشتریان از بانک خارج نشده است
 • پيام نوروزي جناب آقاي سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد
 • پيام نوروزي جناب آقاي سيامک دولتي
 • پيام نوروزي جناب آقاي عليرضا بلگوري
 • اعلام ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در ايام نوروز
 • در آستانه سال نو؛ "همراه نوين" به روزرساني شد
 • اعلام نرخ حق‌الوکاله بانک اقتصادنوين در سال 98
 • با اعلام بانک مرکزي ج.ا.ا بانک اقتصادنوين، بانک عامل در توزيع اسکناس نو شد
 • عرضه اولیه سهام شرکت تامین سرمایه نوین (تنوین)
 • برندگان جوايز 200 ميليون ريالي "ليگ نوين" معرفي شدند

 • درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
  آپارات بانک اقتصاد نوين   اينستاگرام بانک اقتصاد نوين   تلگرام بانک اقتصاد نوين   سروش بانک اقتصاد نوين   گپ بانک اقتصاد نوين   ايتا بانک اقتصاد نوين
  حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

   سال رونق توليد گرامي باد
  اينترنت بانك اقتصادنوين
  ليگ نوين
  طرح کوشان
  جشنواره کارت هديه
  فروش آنلاين کارت هديه
  صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
  براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
  بانكداري اختصاصي
  موبايل بانک
   خدمات بانكداري الكترونيكي
   خدمات بازار سرمايه
  مناقصه و مزايده‌هاي بانک
  امور سهامداران
  مباره با پولشويي
  مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان
   گروه مالي اقتصادنوين
  گاري نوين
  نقشه جغرافيايي شعب
  تکميل فرم همكاري
   پليس فتا