PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1397/8/22

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
قرعه‌کشي ششمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوين انجام شد

قرعه‌کشي ششمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوين انجام شدمراسم قرعه‌کشي جوايز ششمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوين در روز دوشنبه 30 مهرماه 97 در محل اداره مرکزي بانک اقتصادنوين برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين مراسم با حضور اعضاي محترم هيات نظارت بر قرعه‌کشي بانک‌ها متشکل از نمايندگان محترم دادستان کل کشور و بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و نيز اعضاي هيات مديره، مديران ارشد و تني چند از روساي شعب بانک اقتصادنوين، برگزار و طي آن برندگان خوش شانس اين جشنواره مشخص شدند.
در ششمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين که با هدف ترويج سنت پسنديده قرض‌الحسنه برگزار شد به پاس قدرداني از مشتريان نيک‌انديش اين بانک، 17 سکه تمام بهار آزادي به يک نفر، به دو نفر هر کدام 17 سکه نيم بهار آزادي، به سه نفر هر کدام 17 سکه ربع بهار آزادي، به يک هزار و 117 نفر هر کدام يک سکه ربع بهار آزادي و ميلياردها ريال جوايز نقدي ديگر براي اعطا به سپرده‌گذاران واجد شرايط شرکت در قرعه‌کشي اين دوره در نظر گرفته شد که مشتريان محترم مي‌توانند با مراجعه به صفحه اعلام برندگان ششمين دوره جشنواره قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين و وارد کردن کد ملي خود از نتيجه قرعه‌کشي اطلاع يابند.

مشارکت ليزينگ اقتصادنوين در طرح ملي "نذر آب"

شرکت ليزينگ اقتصادنوين به منظور مقابله با خشکسالي در استان سيستان و بلوچستان، حامي طرح ملي "نذر آب" شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در پي مشکل کم آبي استان سيستان و بلوچستان، شرکت ليزينگ اقتصادنوين در طرح ملي "نذر آب" جمعيت هلال احمر جمهوري اسلامي ايران که از 14 مرداد آغاز شده است، مشارکت نموده و تاکنون 10 عدد منبع آب دو هزار ليتري را براي کمک به حل مشکل آب آشاميدني روستاهاي اين استان ارسال نموده است.
بر اساس اين گزارش منابع آب ارسالي از سوي شرکت ليزينگ اقتصادنوين در روستاهاي مرادعلي، شريف صدر امام و شهرستان‌هاي نيمروز و خاش جانمايي و نصب شده است که در اثر اين اقدام ميزان نگه داشت آب آشاميدني در مناطق ياد شده از يک روز به 14 روز افزايش يافته است.
گفتني است طرح ملي "نذر آب" با هدف مقابله با خشکسالي و کمک به آبرساني به نقاطي که دسترسي به آب آشاميدني در آنها دشوار است از سوي جمعيت هلال احمر در استان سيستان و بلوچستان اجرايي شده است.

با مشارکت بانک اقتصادنوين؛ هجدهمين مدرسه "مهر نوين" به کودکان و نوجوانان شهرستان جاسک تقديم شد

با مشارکت بانک اقتصادنوين؛ هجدهمين مدرسه "مهر نوين" به کودکان و نوجوانان شهرستان جاسک تقديم شدهجدهمين مدرسه بانک اقتصادنوين با نام "مهر نوين" در روستاي نگر پايين شهرستان جاسک استان هرمزگان مورد بهره‌برداري قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در مراسم افتتاح رسمي اين مدرسه که با حضور جمعي از مقامات و مسئولين کشوري و استاني برگزار شد، خردمند سرپرست شعب منطقه جنوب کشور اين بانک طي سخناني با اشاره به رويکرد بانک اقتصادنوين در حوزه مسئوليت‌هاي اجتماعي و همگامي آن با مسئوليت‌هاي حرفه‌اي اين بانک در اقتصاد کشور گفت: همه ساله در مجمع عمومي ساليانه بانک بودجه‌اي از سوي سهامداران براي ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي در نظر گرفته مي‌شود که اين بودجه عليرغم محدوديت‌ها و شرايط خاص اقتصادي، در سال جاري نسبت به سال 1396 افزايش يافت که اين نشان دهنده تعهد ويژه سهامداران و مديران ارشد بانک اقتصادنوين در ايفاي اين مسئوليت‌هاست.
در اين مراسم نجفي افشار سرپرست دفتر مشارکت‌هاي مردمي سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس کشور نيز با تقدير از اقدامات پسنديده بانک اقتصادنوين در ساخت و تجهيز مدرسه در مناطق کمتر برخوردار گفت: بانک اقتصادنوين همواره دغدغه برقراري عدالت آموزشي در کشور را داشته و از پيشتازان امر مدرسه سازي در اغلب نقاط محروم کشور بوده است که اميدواريم در آينده نيز شاهد تداوم اين رويکرد نوع دوستانه بانک اقتصادنوين باشيم.

با راه‌اندازي باجه خدمات کارگزاري بورس؛ زنجيره خدمات بازار سرمايه در شعب بانک اقتصادنوين کامل شد

بانک اقتصادنوين با همراهي شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين و با راه‌اندازي باجه خدمات کارگزاري بورس در شعب منتخب خود در سراسر کشور، طيف متنوعي از خدمات بازار سرمايه را به مشتريان ارائه مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، ارائه خدمات بانکداري جامع و پاسخگويي به تمامي نيازهاي پولي و مالي مشتريان از اهداف و استراتژي‌هاي محوري گروه اقتصادنوين است که در اين راستا مديريت بانکداري اختصاصي اين بانک با همراهي شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين، باجه خدمات کارگزاري بورس را در 24 شعبه منتخب در سراسر کشور راه‌اندازي کرد و از اين پس مشتريان مي‌توانند با مراجعه به اين شعب، ضمن دريافت خدمات پولي و بانکي، در کوتاه ترين زمان ممکن از خدمات متنوع بازار سرمايه نيز بهره‌مند شوند.
دريافت کد معاملاتي يا کد بورسي، دريافت کد معاملات بر خط (آنلاين) و دريافت کد معاملاتي اينترنتي (آفلاين) از جمله خدمات ارائه شده در باجه‌هاي خدمات کارگزاري بورس در شعب بانک اقتصادنوين هستند.
همچنين مشتريان بانک اقتصادنوين مي‌توانند بعد از تکميل فرم و ارائه مدارک لازم، کد دسترسي به سامانه تماس شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين را دريافت و در ساعات معاملات به صورت تلفني درخواست خود را از طريق کارگزار در سامانه بورس ثبت کرده و خريد و فروش انجام دهند.

حضور گروه اقتصادنوين در نمايشگاه بين‌المللي بورس، بانک، بيمه و خصوصي سازي و معرفي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري کشور

گروه اقتصادنوين در پنجمين نمايشگاه و همايش بين‌المللي بورس، بانک، بيمه و خصوصي سازي و دهمين نمايشگاه معرفي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري کشور که در جزيره کيش برگزار مي‌شود ميزبان شرکت کنندگان و فعالان اقتصادي خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، پنجمين نمايشگاه بين‌المللي بورس، بانک، بيمه و خصوصي سازي و دهمين نمايشگاه معرفي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري کشور با هدف آشنايي جامعه با دستاوردها و موفقيت‌هاي حاصل شده در بازارهاي مرتبط در قالب رويداد kishINVEX2018 از تاريخ 30 مهر لغايت 3 آبان ماه 1397 همزمان با برگزاري همايش و نشست‌هاي تخصصي جانبي در جزيره کيش برگزار مي‌گردد.

هفدهمين مدرسه مهر نوين در شهرستان مراوه تپه استان خراسان شمالی مورد بهره‌برداري قرار گرفت

هفدهمين مدرسه مهر نوين در شهرستان مراوه تپه استان خراسان شمالي مورد بهره‌برداري قرار گرفتدر نخستين روزهاي آغاز سال تحصيلي و همزمان با آغاز هفدهمين سال فعاليت بانک اقتصادنوين، هفدهمين مدرسه اين بانک با نام "مهر نوين" در منطقه عشايري مراوه تپه استان خراسان شمالي مورد بهره‌برداري قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در آيين افتتاح مدرسه مهر نوين مراوه تپه که با حضور جمعي از مقامات و مسئولين کشوري و استاني برگزار شد، هبت‌اله ويسي معاون سرپرستي منطقه شمال کشور اين بانک، با تاکيد بر اهميت ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي توسط سازمان‌ها گفت: بانک اقتصادنوين علاوه بر نقش آفريني در اقتصاد کشور، همواره ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي را سرلوحه برنامه‌هايش قرار داده و تاکنون اقدامات قابل توجهي در حوزه‌هايي چون آموزش، بهداشت و درمان، حفاظت محيط زيست و فرهنگ در اقصي نقاط کشور انجام داده است.
معاون سرپرستي منطقه شمال کشور، توسعه انساني را زيربناي توسعه در ساير بخش‌ها دانست و با اشاره به مدارس ساخته شده توسط بانک اقتصادنوين ابراز اميدواري کرد: دانش آموزان با وجود مشکلات و محروميت‌هاي موجود، بتوانند از فرصت آموزشي ايجاد شده استفاده کنند و با سعي و تلاش وافر در کسب علم و دانش مسير رشد، توسعه و آباداني اين مناطق را هموار نمايند.

با هدف بررسي عملکرد مناطق؛ دومين مجمع فصلي بانک اقتصادنوين برگزار شد

با هدف بررسي عملکرد مناطق؛ دومين مجمع فصلي بانک اقتصادنوين برگزار شدهمزمان با برگزاري دومين مجمع فصلي ارزيابي عملکرد شعب و سرپرستي‌هاي مناطق بانک اقتصادنوين، از مسعود آذر سرپرست شعب منطقه مرکز ايران به عنوان سرپرستي برتر اين بانک در سه ماهه دوم سال 1397 تقدير شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در دومين مجمع فصلي ارزيابي عملکرد شعب و سرپرستي‌هاي مناطق بانک اقتصادنوين که با حضور مديرعامل، معاونين، مديران و سرپرستان مناطق اين بانک برگزار شد، عملکرد سرپرستي‌ها مورد ارزيابي قرار گرفت و در خصوص نقاط قوت و ضعف آنها بحث و تبادل نظر شد.
در دومين مجمع فصلي بانک اقتصادنوين در سال 97 سرپرست شعب منطقه مرکز ايران براي دومين فصل پياپي به دليل عملکرد بهتر در تحقق اهداف مصوب توانست مقام نخست را در بين سرپرستي‌هاي اين بانک کسب کند.
گفتني است مجامع ارزيابي عملکرد بانک اقتصادنوين هر سال به صورت فصلي در چهار نوبت برگزار مي‌شود و عملکرد سرپرستي‌هاي مناطق اين بانک در شاخص‌هاي هدفگذاري شده مورد ارزيابي قرار مي‌گيرد.

حضور مشترک بانک اقتصادنوين و بيمه نوين در نمايشگاه صنعت

حضور مشترک بانک اقتصادنوين و بيمه نوين در نمايشگاه صنعتدر هجدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت، بانک اقتصادنوين و بيمه نوين به طور مشترک ميزبان فعالان اقتصادي و صنعتگران کشور هستند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ کارشناسان بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين و شرکت بيمه نوين با حضور در غرفه شماره يک سالن ميلاد، به معرفي قابليت‌ها و ظرفيت‌هاي ارائه خدمات مشترک بانکي و بيمه‌اي به صنعتگران و گروه‌هاي تخصصي صنعتي و بازرگاني حاضر در اين نمايشگاه مي‌پردازند.
هجدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت به عنوان يکي از بزرگترين رويدادهاي صنعتي و بازرگاني کشور با حضور بيش از 550 شرکت داخلي و خارجي، از روز شنبه 21 مهرماه در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران آغاز شده و تا روز سه‌شنبه 24 مهرماه ادامه خواهد داشت.

خدمت دريافت اطلاعات تراکنش‌هاي بانک اقتصادنوين براي مشتريان تمديد شد

با هدف افزايش ضريب امنيت و آگاهي مشتريان از انجام تراکنش‌هاي مالي خود، خدمت دريافت اطلاعات تراکنش‌هاي بانک اقتصادنوين به صورت خودکار براي مشتريان اين بانک تمديد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين هزينه دريافت اطلاعات تراکنش‌هاي اين بانک در سال جاري بدون افزايش نسبت به سال گذشته، 100 هزار ريال براي دريافت پيامک‌هاي عادي با جزئيات محدود، 125هزار ريال براي دريافت پيامک‌ها با جزئيات کامل و 10 هزار ريال براي دريافت اطلاعات تراکنش‌ها از طريق پست الکترونيکي تعيين شد که بر اساس تاييديه اخذ شده از کاربران اين خدمت در سال گذشته، مبلغ آبونمان سال جاري از سپرده مشتريان کسر و اين موضوع از طريق پيامک به ايشان اطلاع رساني گرديد.

تعيين شعب ارزي منتخب بانک اقتصادنوين براي فروش ارز خدماتي

در راستاي سياست‌هاي ارزي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، فروش ارز خدماتي با ساز و کار جديد از طريق شعب ارزي منتخب بانک اقتصادنوين با هدف خلق ارزش افزوده براي مشتريان و هموطنان عزيز عملياتي و اجرايي خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، با توجه به انتخاب بانک اقتصادنوين از سوي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران به عنوان يکي از بانک‌هاي عامل فروش ارز خدماتي، جلسه کارگروه بررسي ساز و کار اجرايي اين موضوع با حضور معاون اعتبارات و بين‌الملل، مديران ستادي حوزه بين‌الملل، سرپرستان مناطق و روساي شعب ارزي منتخب برگزار شد.
بر اساس بخشنامه‌ها و بخش سوم مجموعه مقررات ارزي بانک مرکزي مصارف ارز خدماتي (غير بازرگاني) احصا شده که بصورت نقد (اسکناس) يا حواله از طريق بانک‌هاي عامل قابل پرداخت هستند.
در همين راستا و به منظور عملياتي شدن و اجراي اين خدمت، جلسه کارگروه مربوطه در بانک برگزار و ضمن تعيين شعب منتخب ارزي براي اين کار، مقرر گرديد زيرساخت‌هاي اين موضوع تامين و فرايندهاي ارتباطي مورد نياز با نهادهاي ناظر در کوتاه‌ترين زمان ممکن تعريف و تدوين گردد.

صفحه: بعدي 1

تعداد اقلام اطلاعاتي در اين بخش : 1437
درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
آپارات بانک اقتصاد نوين   اينستاگرام بانک اقتصاد نوين   تلگرام بانک اقتصاد نوين   سروش بانک اقتصاد نوين   گپ بانک اقتصاد نوين   آي‌گپ بانک اقتصاد نوين   ايتا بانک اقتصاد نوين
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

 سال حمايت از کالاي ايراني گرامي باد
اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
جشنواره کارت هديه
فروش آنلاين کارت هديه
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
موبايل بانک
 خدمات بانكداري الكترونيكي
 باشگاه وفاداري نوين
مناقصه و مزايده‌هاي بانک
امور سهامداران
مباره با پولشويي
مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان
 گروه مالي اقتصادنوين
گاري نوين
  معاملات برخط سهام
نقشه جغرافيايي شعب
 پليس فتا
 آمار بازديدكنندگان