PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1397/1/1

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
پيام نوروزي جناب آقاي سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد

به نام يزدان پاک
سلام
سال 1396 با همه فراز و نشيب‌هايش به پايان رسيد و سال 1397 آغاز شد.
اميدوارم همه چالش‌هايي را که در سال‌هاي گذشته و بخصوص در سال 1396 که سال بسيار پرچالشي بود، پشت سرگذاشته‌ايم را در سال جديد تجربه نکنيم و سال نو با طرحي "نو" سالي توام با موفقيت و بهروزي براي همه اعضاي خانواده بزرگ اقتصادنوين باشد.
بانک اقتصادنوين در واقع با اهدافي اقتصادي - اجتماعي فعاليت خود را شروع کرد، اميد مي‌رفت با آغاز بانکداري خصوصي، اقتصاد کشور جان تازه‌اي بگيرد و بانک‌هاي خصوصي بتوانند نقشي موثر و مفيد در اقتصاد کشور ايفا کنند ولي به دلايلي اين توقعات تاکنون به بار ننشسته است.
در چنين اوضاعي ما به همراه همه اعضاي خانواده بزرگ بانک اقتصادنوين توانستيم در همين اوضاع نابسامان به کمک نيروهاي خوب و بويژه جوانان بانک اقتصادنوين، اين بانک را با همه چالش‌هايي که در کشور وجود دارد، به عنوان يک بانک خوشنام و مفيد و موثر در اقتصاد کشور نگاه داريم. اين حاصل تلاش تک تک بچه‌هاي بانک اقتصادنوين و شرکت‌هاي وابسته بانک است که من سال نو را به همه آنها تبريک مي‌گويم و برايشان آرزوي سلامتي و موفقيت مي‌کنم.
مطمئنا هر جامعه‌اي در مقاطعي از تاريخ دچار گرفتاري‌ها و مشکلاتي مي‌شود و اين يکي از خصوصيات اجتناب ناپذير جوامع بشري است. در اين ميان انسان‌ها، موسسات و گروه‌هاي اجتماعي وجود دارند که پايدارانه ايستادگي، مقاومت و تحمل مي‌کنند تا اين برهه از شرايط نامساعد و نامناسب را پشت سر بگذارند و دوره‌اي جديد را در حيات کاري و اجتماعي خودشان تجربه کنند.
من مطئنم که بانک اقتصادنوين يکي از اين موسسات خواهد بود و در گذشته هم اين را به اثبات رسانده است. اعتبار اجتماعي که امروز بانک اقتصادنوين دارد، مرهون تلاش‌هاي تک تک شما عزيزان است. برايتان آرزوي سلامتي، موفقيت و شادي در تمام روزهاي سال آينده و سال‌هاي آتي دارم.
موفق و مويد باشيد.
سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد
موسس و بنيانگذار بانک اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي سيامک دولتي

به نام خدا
خدمت همه همکاران ارجمندم در سراسر کشور عرض سلام و احترام دارم و صميمانه از زحمات آنها در طول سال گذشته تشکر مي‌نمايم. همچنين عيد نوروز را خدمت همه عزيزان همکار و خانواده‌هاي محترمشان تبريک و تهنيت عرض مي‌کنم و براي آنها در سال جديد آرزوي سلامتي و تندرستي دارم و اميدوارم با لبخند و شادي سال جديد را آغاز نمايند.
سال 96 را در شرايطي به پايان رسانديم که سيستم بانکي با مسائل و مشکلات زيادي مواجه بود از جمله مشکلات بين‌المللي که اجازه نداد تا ما به نحو مناسبي بتوانيم از ابزارهاي بين‌المللي در اختيارمان استفاده کنيم. با اين حال بررسي آمار و عملکردهاي مالي نشان مي‌دهد که ما در بانک اقتصادنوين علي‌رغم همه محدوديت‌ها، توانسته‌ايم تا حدود زيادي به اهداف مورد نظرمان دست يابيم و اين مهم ميسر نبود مگر با تلاش و درايت همه عزيزان در سراسر کشور.
در يک رويکرد آينده پژوهانه ما به اين نتيجه رسيديم که همکاران با تخصصي در شرايط کنوني بانک در اختيار داريم و يکي از مهمترين مسائلي که ما آن را امروز به عنوان پشتوانه کاري براي بانک مي‌بينيم اين است که اين نيروها در حوزه کاري‌شان مي‌توانند راه آينده بانک را به طور مشخص و معيني بسازند، امروز به اين باور رسيده‌ايم که نيروهايي با تجربه و صاحب سبک در حيطه کاري بانک در اختيار داريم و آميزه اين تجربه و تخصص با دانش همکاران جوان ما مي‌تواند موجبات موفقيت را فراهم نمايد. اميدوارم اين نيروي عظيم انساني در بانک فارغ از تلاطم‌هايي که امروز در مسير حرکت سيستم بانکي وجود دارد، به نحو مناسب و شايسته‌اي هدايت شود.
اميدوارم همه پرسنل در سيستم بانکي به ويژه همکارانمان در بانک اقتصادنوين با اين رويکرد، برنامه‌ريزي و تلاش بنمايند که بايد نقش اساسي در بهبود وضعيت اقتصادي کشور عزيزمان ايران داشته باشند، هميشه به گونه‌اي فعاليت نمايند که باعث شود قدرت مضاعفي در انجام امور بوجود بيايد و نتايج مثبتي حاصل شود.
ما اعتماد به همکاران را در بانک اقتصادنوين تجربه کرديم و اميدوار هستيم که نتايج اين مهم بتواند وضعيت را به گونه‌اي رقم بزند که بتوانيم بهترين خدمت خود را در جامعه ارائه کنيم.
در پايان مجددا عيد نوروز را به همه عزيزان تبريک عرض مي‌کنم و براي همکاران ارجمندم آرزوي سلامتي و توفيق روزافزون را دارم.
سيامک دولتي
رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي عليرضا بلگوري

به نام خداوند بخشنده و مهربان
به نام خداي بهار
خداي زندگي
و خدايي که طبيعت و انسان را زنده و پويا خواسته است.
فرا رسيدن سال نو و بهار طبيعت را به همه همکاران عزيز، ساعي و پرتلاشم در خانواده بزرگ بانک اقتصادنوين در شعب و ستاد بانک و شرکت‌هاي گروه اقتصادنوين تبريک و تهنيت عرض مي‌نمايم.
خداوند بزرگ را شاکريم در سال 1396 - که بويژه در ماه‌هاي پاياني- سال آساني براي نظام اقتصادي و نظام بانکي کشور نبود، توانستيم فارغ از هيجانات کاذب بازار رقابتي با اتخاذ تصميمات هوشمندانه و سريع و با تلاش و پشتيباني يکايک همکاران همچنان بي‌حاشيه و خوشنام به مسير ادامه دهيم و با کاهش ريسک‌هاي مترتب برعمليات بانک، در جهت اهداف ذي‌نفعان بانک گام برداريم.
چرا که معتقديم "اعتماد مشتريان" مهمترين سرمايه بانک اقتصادنوين است. اين سرمايه ارزشمند را با هيچ دستاورد کوتاه مدتي معاوضه نکرده و نمي‌کنيم و تمامي تصميمات و تمامي فعاليت‌هاي بانک همچنان بر اين محور استوار خواهد بود.
تلاش کرديم ضمن پيگيري و حل معضلات و مشکلات انباشته و افزايش چابکي سازمان نسبت به تغييرات محيطي، برنامه‌هاي مدوني براي خيز دوباره بانک به سمت پيشرفت و موفقيت تدوين و عملياتي نماييم و خوشحالم که امروز اين خواست و اين اراده براي حرکت و پيشرفت در يکايک همکاران عزيزم در شعب و ستاد بانک قابل مشاهده و قابل لمس است.
همانگونه که در گردهمايي‌هاي منطقه‌اي نيز تاکيد شد لازمه بقا و رشد يک بنگاه اقتصادي سودآوري و اقتصادي بودن فعاليت‌هاي آن است. در سال آتي نيز اين اصل بيش از پيش مورد تاکيد و توجه خواهد بود و تمامي تصميمات و فعاليت‌هاي حوزه‌هاي کسب و کار بانک در اين چهارچوب تعريف خواهد شد.
توسعه خدمات و محصولات بانک به صورت ويژه‌سازي شده و منطبق بر نيازهاي پيدا و پنهان مشتريان با تاکيد بر خدمات و محصولات کارمزدي، وصول مطالبات و کاهش نسبت مطالبات غير جاري و بازگرداندن دارايي‌هاي منجمد و غير مولد به چرخه سودآوري بانک از جمله ديگر اولويت‌هاي سال 1397 خواهد بود.
ديدارهاي مستقيمي که در چند ماه اخير با شما همکاران محترم داشتم مرا بسيار دلگرم و به آينده اميدوار نموده است. سرمايه انساني و سازماني بانک اقتصادنوين منحصر به فرد است؛ مطمئن هستم با تکيه بر اين سرمايه و با همدلي، پشتکار، تلاش و پيگيري مي‌توانيم بانک را به جايگاه درخور آن در نظام بانکي کشور و عرصه بين‌المللي برسانيم.
در پايان بر خود لازم مي‌دانم از همه همکاراني که در روزهاي پاياني سال عليرغم درگيري‌هاي خاص اين ايام نهايت تلاش در خدمت‌رساني به مشتريان عزيز را داشتند صميمانه تقدير و تشکر نمايم. براي همه همکاران عزيزم آرزوي سعادت و شادماني مي‌کنم و اميدوارم خداوند بزرگ، خدايي که امور را تدبير مي‌کند، ما را ياري کند تا در سال جديد بتوانيم موفق و سرفراز بسوي آينده‌اي بهتر براي بانک نوينمان و تمامي ذي‌نفعان آن حرکت کنيم.
هر روزتان نوروز، نوروزتان پيروز
عليرضا بلگوري
مديرعامل بانک اقتصادنوين

اعلام ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در ايام نوروز

با هدف ارايه خدمات بانکي مورد نياز مشتريان، شعب بانک اقتصادنوين در تعطيلات نوروز آماده ارايه خدمت به هم‌وطنان عزيز خواهند بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شعب منتخب اين بانک در تهران و شهرستان‌ها روزهاي دوم و چهارم فروردين 1397 مفتوح بوده و از ساعت 9 الي 12 آماده ارايه خدمت به مشتريان هستند.
شعب تئاتر شهر، تجريش، تهرانپارس، سعادت‌آباد، صادقيه، فاطمي، ميدان نبوت، نازي‌آباد، ميدان ونک و ميدان هفت تير به عنوان شعب منتخب تهران بانک اقتصادنوين در تعطيلات نوروز مفتوح هستند.
همچنين شعب آبرسان تبريز، سرداران اروميه، سنندج، بانه، گلسار رشت، لاهيجان، ميدان آزادي قزوين، احمد آباد مشهد، ميدان آزادي اصفهان، زند شيراز، امام بوشهر، بلوار جمهوري کرمان، بندر عباس، مطهري يزد، کيانپارس اهواز، گلشهر کرج، جهاد قم، ارشاد کرمانشاه، فرهنگ ساري، طبرسي بابل، آمل، نور، گرگان، تنکابن، چالوس، شريعتي همدان و مرکز تجاري کيش نيز به عنوان شعب شهرستان اين بانک در تعطيلات نوروز 1397 آماده ارايه خدمت به مشتريان بانک اقتصادنوين خواهند بود.
ساعت کار شعب اين بانک در سراسر کشور از روز يک‌شنبه 5 فروردين لغايت چهارشنبه 8 فروردين از ساعت 7 و 30 دقيقه لغايت 14 خواهد بود. در روز پنج‌شنبه 9 فروردين نيز ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين از ساعت 7 و 30 دقيقه الي 13 مي‌باشد. همچنين پيش‌بيني‌هاي لازم براي ارايه خدمات مورد نياز مشتريان توسط دستگاه‌هاي خودپرداز بانک اقتصادنوين نيز در ايام نوروز صورت گرفته و اين دستگاه‌ها آماده ارايه خدمات متنوع به مشتريان خواهند بود.

طي مراسمي با حضور مديرعامل بانک اقتصادنوين و معاون پشتيباني مشارکت‌هاي مردمي سازمان نوسازي مدارس کشور؛ تفاهم‌نامه ساخت مدرسه در روستاي زلزله‌ زده سياه بيد سلفي استان کرمانشاه به امضا رسيد

طي مراسمي با حضور مديرعامل بانک اقتصادنوين و معاون پشتيباني مشارکت‌هاي مردمي سازمان نوسازي مدارس کشور؛ تفاهم‌نامه ساخت مدرسه در روستاي زلزله‌ زده سياه بيد سلفي استان کرمانشاه به امضا رسيدطي مراسمي با حضور مديرعامل بانک اقتصادنوين و معاون پشتيباني مشارکت‌هاي مردمي سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس کل کشور، توافق‌نامه احداث مدرسه در روستاي زلزله ‌زده سياه بيد سلفي استان کرمانشاه استان به امضا رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که با حضور مدير روابط عمومي وزارت امور اقتصادي و دارايي، مدير روابط عمومي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، معاونين بانک اقتصادنوين، مديران ارشد سازمان تجهيز، توسعه و نوسازي مدارس کل کشور و جمعي از هنرمندان و نمايندگان رسانه‌هاي گروهي برگزار شد، عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک گفت: بانک اقتصادنوين از سال‌هاي ابتدايي فعاليت خود همواره در عرصه‌هاي اجتماعي حضور فعال و موثر داشته و توانسته اقدامات موثري در اين بخش داشته باشد.
وي با اشاره به اينکه بانک اقتصادنوين از سال 1387 وارد بحث مدرسه سازي در مناطق محروم کشور شده است، اظهار داشت: بانک تاکنون 28 پروژه ساخت مدرسه را به اجرا رسانده که اغلب اين مدارس مورد بهره برداري قرار گرفته و مابقي در دست احداث مي‌باشد

قطعي موقت در خدمات الکترونيک بانک اقتصادنوين

بانک اقتصادنوين طي اطلاعيه‌اي ضمن تبريک سال نو اعلام کرد؛ همزمان با تغيير ساعت رسمي کشور و لزوم به روزرساني سرورهاي عملياتي، تمام خدمات الکترونيکي اين بانک از ساعت 23 و 45 دقيقه روز چهارشنبه اول فروردين ماه 1397 به مدت 90 دقيقه قطع خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، خدمات الکترونيک اين بانک از ساعت 12 و 30 دقيقه بامداد به روال عادي باز خواهد گشت.


عرضه اوراق مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري (عام) توسط بانک اقتصادنوين

بانک اقتصادنوين اوراق گواهي سپرده مدت‌دار، ويژه سرمايه‌گذاري (عام) مرحله بيست و چهارم را از 22 اسفند ماه 1396 لغايت 28 اسفند ماه 1396 به مدت شش روز کاري عرضه مي‌کند.
اين اوراق يکساله، معاف از ماليات و مبالغ آن ضريبي از يک ميليون ريال با نرخ سود علي‌الحساب 16 درصد سالانه است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري (عام) بانک اقتصادنوين، الکترونيکي، بانام، قابل انتقال به غير و همراه با قابليت بازخريد قبل از سررسيد نزد شعب بانک اقتصادنوين با نرخ 14 درصد سالانه مي‌باشد.
همچنين مقاطع پرداخت سود علي‌الحساب اين اوراق ماهانه بوده و تضمين پرداخت اصل و سودهاي علي‌الحساب آن توسط بانک اقتصادنوين صورت مي‌گيرد.

از 25 اسفند ماه سقف برداشت از خودپردازهاي بانک اقتصادنوين افزايش مي‌يابد

در آستانه سال جديد و به منظور تسهيل ارايه خدمات به مشتريان عزيز، سقف مبلغ برداشت روزانه وجه نقد از خودپردازهاي بانک اقتصادنوين افزايش مي‌يابد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اساس مجوز بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران سقف مبلغ برداشت روزانه وجه نقد از دستگاه‌هاي خودپرداز اين بانک از 2 ميليون ريال به 5 ميليون ريال افزايش خواهد يافت.
بر اين اساس و به منظور ارايه خدمات مطلوب و افزايش ميزان رضايت‌مندي مشتريان، از 25 اسفند ماه جاري تا 15 فروردين 1397، برداشت وجه نقد تا مبلغ 5 ميليون ريال براي دارندگان کارت‌هاي نقدي بانک اقتصادنوين از طريق دستگاه‌هاي خودپرداز اين بانک امکان‌پذير مي‌باشد.

همزمان با هفته منابع طبيعي برگزار شد؛ پاسداشت آيين درختکاري با حضور مديرعامل بانک اقتصادنوين

همزمان با هفته منابع طبيعي برگزار شد؛  پاسداشت آيين درختکاري با حضور مديرعامل بانک اقتصادنويندر آستانه ميلاد حضرت فاطمه (س) و روز جهاني زن و همزمان با هفته منابع طبيعي مراسم کاشت نهال با همکاري بانک اقتصادنوين، شهرداري منطقه 2 تهران، اداره کل حفاظت محيط زيست استان تهران، انجمن تمدن سبز، انجمن هنرمندان حامي محيط زيست، مرکز مديريت محيط زيست و توسعه پايدار شهرداري تهران در بوستان فدک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، آيين درختکاري که با حضور عليرضا بلگوري، مديرعامل بانک اقتصادنوين، رسول کشت‌پور شهردار منطقه 2 تهران، دکتر عليپور رئيس مرکز مديريت محيط زيست و توسعه پايدار شهرداري تهران و جمعي از مسئولان، هنرمندان و معتمدين محل همراه شد، عليرضا بلگوري با اشاره به عنوان بانک اقتصادنوين به عنوان بانک دوستدار محيط زيست گفت: خوشبختانه بانک اقتصادنوين در راستاي ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي خود در حوزه حفاظت محيط زيست، اقدامات قابل توجهي انجام داده و همواره در اين زمينه الگو بوده است.
وي با تقدير از حضور و همراهي هنرمندان در اين مراسم، از آنها به عنوان مبلغان اثرگذار در فرهنگ سازي و ترويج حفاظت محيط زيست ياد کرد و اظهار داشت: بانک اقتصادنوين در کنار فعاليت‌هاي اقتصادي و مالي، خدمات خوبي را در راستاي حمايت‌هاي اجتماعي فراهم نموده است و به عنوان بانک دوستدار محيط زيست در جهت ايجاد هواي خوب، حال خوب و زندگي خوب تلاش مي‌کند.

با هدف تسهیل ارایه خدمات در روزهای پایانی سال ساعت كار شعب منتخب بانك اقتصادنوين افزايش یافت

با توجه به افزايش حجم مراجعات به شعب بانک اقتصادنوين در روزهاي پاياني سال، ساعت کار شعب اين بانک افزايش يافت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران پيشاپيش ضمن تبريک آغاز سال جديد به هموطنان عزيز اعلام کرد در روزهاي پاياني سال و با هدف تسريع در ارايه خدمت به مشتريان، ساعت كار شعب اين بانك در تهران و کلان شهرها افزايش يافته است.
بر اين اساس تمام شعب اين بانك در استان تهران (به استثناي شعب بازار آهن، بازار استيل، صنعتگران، دماوند و چهاردانگه) و کلان شهرهاي کرج، تبريز، اصفهان، شيراز و مشهد از روز شنبه 19 اسفند ماه تا روز دوشنبه 28 اسفند از ساعت 8 صبح تا 17 و 30 دقيقه به صورت يكسره مفتوح خواهند بود.
همچنين شعب اين بانک در روز پنج‌ شنبه 24 اسفند 96 نيز از ساعت 8 تا 13 و 30 دقيقه آماده ارايه خدمت به مشتريان هستند.
علاوه بر اين ساعت کار شعب سرداران اروميه، امام خميني اردبيل، سنندج، بانه، صيقلان، گلسار، مطهري و پورسيناي رشت، لاهيجان، زنجان، آزادي، عدل و خيام قزوين، سبزوار، نيشابور، قوچان، بجنورد، بيرجند، کاشان، مبارکه، نجف‌آباد، شاهين‌شهر، شهرکرد، آزادي کرمان، جيرفت، مطهري، صفاييه و جمهوري يزد، نهارخوارن گرگان، فرهنگ ساري، طبرسي بابل، آمل و تنکابن نيز از روز شنبه 19 اسفند افزايش يافته است.
بر اين اساس ساعت کار اين شعب در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح لغايت 17 و 30 دقيقه خواهد بود. ساعت کار شعب ياد شده در روز پنج‌شنبه 24 اسفند ماه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح لغايت 13 خواهد بود.

صفحه: بعدي 1

تعداد اقلام اطلاعاتي در اين بخش : 1363
درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
آپارات بانک اقتصاد نوين   اينستاگرام بانک اقتصاد نوين   تلگرام بانک اقتصاد نوين
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

 سال حمايت از کالاي ايراني گرامي باد
اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
جشنواره کارت هديه
فروش آنلاين کارت هديه
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
موبايل بانک
 خدمات بانكداري الكترونيكي
 باشگاه وفاداري نوين
مناقصه و مزايده‌هاي بانک
امور سهامداران
مباره با پولشويي
شرکت ارتباطات آواي سلام مهر نوين
 گروه مالي اقتصادنوين
گاري نوين
  معاملات برخط سهام
نقشه جغرافيايي شعب
 پليس فتا
 آمار بازديدكنندگان