PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1397/3/3

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
برندگان هشتمين دوره قرعه‌کشي جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين معرفي شدند

برندگان هشتمين دوره قرعه‌کشي جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين معرفي شدند با برگزاري مراسم قرعه‌کشي، برندگان هشتمين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين (زمستان 96) مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين جشنواره دارندگان کارت‌هاي هديه اين بانک با حداقل مانده 250 هزار ريال در قرعه‌کشي شرکت داده شدند و جوايز ارزنده‌اي از جمله کمک هزينه خريد يک دستگاه خودرو سراتو 8 کمک هزينه خريد گوشي آيفون (40 ميليون ريالي) و 60 کارت هديه 5 ميليون ريالي به برندگان تعلق خواهد گرفت.
جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين به صورت فصلي برگزار مي‌گردد و به ازاي هر 250 هزار ريال از مانده کارت هديه در هر روز، يک امتياز براي دارنده کارت هديه در نظر گرفته مي‌شود.
گفتني است، دارندگان اين کارت‌ها براي آگاهي از شرايط قرعه‌کشي و اطلاع از برندگان اين دوره و دوره‌هاي پاييز و تابستان سال 96 جشنواره مي‌توانند به آدرس اينترنتي http://micard.enbank.ir و يا بخش جشنواره کارت هديه در تارگاه اصلي بانک به آدرس اينترنتي www.enbank.ir مراجعه نمايند و با ثبت شماره 16 رقمي کارت هديه در قسمت محاسبه امتياز اين سايت، در صورت برنده بودن، نوع جايزه و در غير اين صورت، امتياز فعلي کارت هديه مورد نظر را مشاهده نمايند.
همچنين دارندگان کارت‌هاي هديه مي‌توانند جهت کسب اطلاعات بيشتر با مرکز ارتباط سلام مهر با شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.

با تصويب سهامداران، سرمايه شرکت "تامين سرمايه نوين" 7 هزار ميليارد ريالي خواهد شد

با حضور سهامداران، هيات مديره و مديرعامل شرکت تامين سرمايه نوين، مجامع عمومي عادي سالانه و عمومي فوق‌العاده اين شرکت برگزار و صورت‌هاي مالي منتهي به 29 اسفند 1396 به تصويب رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مجمع که با حضور عليرضا بلگوري مديرعامل بانک اقتصادنوين برگزار شد، پس از استماع گزارش فعاليت هيات مديره و حسابرس مستقل و بازرس قانوني، صورت‌هاي مالي شرکت تامين سرمايه نوين به تصويب رسيد.
در ادامه، مجمع عمومي فوق‌العاده شرکت تامين سرمايه نوين با موضوع تصميم‌گيري در خصوص افزايش سرمايه برگزار شد که با موافقت سهامداران، بخشي از سود تقسيمي سال مالي 96 شرکت از محل مطالبات سهامداران به افزايش سرمايه يک‌هزار و 500 ميليارد ريال اختصاص يافت.
با تصويب مجمع عمومي فوق‌العاده سرمايه ثبتي شرکت تامين سرمايه نوين از مبلغ 5 هزار و 500 ميليارد ريال به مبلغ 7 هزار ميليارد ريال خواهد رسيد.

بلگوري: "سودآوري"، "بهره‌وري" و "نظم نوين" اهداف اصلي بانک اقتصادنوين در سال جاري است

مديرعامل بانک اقتصادنوين تاکيد کرد دستيابي به "سودآوري"، "بهره‌وري" و "نظم نوين" عنوان شعار سال 97 بانک اقتصادنوين است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري در گردهمايي سراسري بانک اقتصادنوين که با حضور اعضاي هيات مديره، معاونين، مديران، روساي ادارات، سرپرستان مناطق، روساي شعب و مديران عامل شرکت‌هاي وابسته اين بانک برگزار شد، ضمن تبيين شرايط اقتصادي حاکم بر شبکه بانکي از منظر تبيين اسناد قانوني بالادستي، پيش‌بيني‌هاي اقتصادي بين‌المللي و آمارهاي کليدي بخش پولي منتشره توسط بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران اقدام به ترسيم جامعي از روابط علّي، ريشه‌ها و پيامدهاي عملياتي وضع موجود براي بانک‌ها داشت.
مديرعامل بانک اقتصادنوين در ادامه چالش‌هاي عملياتي محيط بانکي را در هفت حوزه برشمرد و ضمن ارايه شرايط و محيط راهبري بانک، انضباط مالي را سرلوحه سياست ثبات بخشي در عمليات بانک طي سال جاري مطرح نمود. بلگوري در تشريح و تبيين اهداف اين بانک در سال جاري افزود: در سال جديد و در آستانه ورود به هجدهمين سال فعاليت بانک توجه به کاهش مطالبات غير جاري، کنترل نسبت هزينه‌هاي اداري و عمومي به خالص درآمدهاي عملياتي، افزايش سهم درآمدهاي کارمزدي و کاهش بهاي تمام شده پول در اولويت اهداف بانک قرار دارد و ابزارهاي لازم براي رسيدن به اين اهداف مورد توجه قرار گرفته است.

قدرداني مديرکل کميته امداد امام خميني (ره) استان هرمزگان از خدمات بانک اقتصادنوين

مديرکل کميته امداد امام خميني (ره) استان هرمزگان با اهداي لوحي، از خدمات شعبه بندرعباس بانک اقتصادنوين در ارايه خدمت و توسعه اشتغال در اين استان قدرداني کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، علي الهياري مديرکل کميته امداد امام خميني (ره) استان هرمزگان با اهداي لوحي به فرزاد ادب رئيس شعبه بندرعباس اين بانک از حمايت‌هاي بانک اقتصادنوين در اعطاي تسهيلات به مددجويان کميته امداد در اين استان قدرداني نموده است.
در بخشي از اين لوح آمده است: مساعي بي‌دريغ و کوشش ستودني جنابعالي در راستاي توسعه اشتغال استان و اهتمام و دقت نظرتان نسبت به اجراي برنامه‌هاي اشتغال‌زايي، ويژه مددجويان و خانواده تحت حمايت کميته امداد امام خميني (ره) را ارج نهاده، از تلاش‌هاي مجدانه و زحمات بي‌شائبه شما تقدير به عمل مي‌آيد.

بيست و هشتمين مدرسه "مهرنوين" در روستاي سياه بيد سفلي کرمانشاه ساخته مي‌شود

بيست و هشتمين مدرسه "مهرنوين" در روستاي سياه بيد سفلي کرمانشاه ساخته مي‌شود همزمان با اعياد شعبانيه و روز معلم کلنگ احداث بيست و هشتمين مدرسه بانک اقتصادنوين در روستاي سياه بيدسفلي در استان کرمانشاه به زمين زده شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصاد نوين، در اين مراسم همايون بهزاد افشار سرپرست منطقه 8 استان‌هاي بانک اقتصادنوين، طي سخناني با اشاره به ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي در اين بانک گفت: توجه به مسئوليت‌هاي اجتماعي در کنار ارايه خدمات با کيفيت بانکي از جمله وظايف بانک اقتصادنوين از روز آغاز تاسيس تاکنون است که در اين راستا انجام فعاليت‌هاي عام‌المنفعه در بخش‌هاي مختلف از جمله ساخت مدرسه و تجهيز بيمارستان‌ها و مراکز درماني به وسايل مورد نياز در مناطق محروم از جمله اين اقدامات به شمار مي‌رود.
وي با ارائه گزارشي از ساخت مدارس توسط اين بانک در مناطق محروم کشور گفت: بانک اقتصادنوين تاکنون 28 مدرسه در مناطق محروم در استان‌هاي بوشهر، سيستان و بلوچستان، خرمشهر، آذربايجان شرقي، ايلام، کردستان، اردبيل، خراسان جنوبي، هرمزگان، سمنان، گلستان، گيلان، کرمان، کرمانشاه، زنجان، خراسان شمالي و تهران احداث کرده است که از اين تعداد 14 مدرسه مورد بهره‌برداري قرار گرفته و 14 مدرسه نيز تا مهرماه سال جاري افتتاح خواهد شد.

ميزباني بانکداران شرکتي بانک اقتصادنوين و مشاوران شرکت بيمه نوين، از شرکت کنندگان در نمايشگاه نفت و گاز، پالايش و پتروشيمي تهران

ميزباني بانکداران شرکتي بانک اقتصادنوين و مشاوران شرکت بيمه نوين، از شرکت کنندگان در نمايشگاه نفت و گاز، پالايش و پتروشيمي تهرانبانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين و شرکت بيمه نوين ميزبان شرکت‌ها و فعالان اقتصادي در بيست و سومين نمايشگاه بين‌المللي نفت و گاز، پالايش و پتروشيمي تهران در سالن شماره 38 A غرفه 1952 مي‌باشند. به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، نمايشگاه بين‌المللي نفت و گاز و پتروشيمي تهران از روز يک‌شنبه 16 لغايت 19 ارديبهشت ماه ،در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران در فضايي به وسعت حدود 80 هزار متر مربع با حضور بيش از 4 هزار شرکت داخلي و خارجي از 38 کشور جهان برگزار مي‌گردد که اين نمايشگاه به لحاظ وسعت و تعداد شرکت کنندگان، نخستين نمايشگاه در سطح خاورميانه و پنجمين نمايشگاه در سطح جهان به شمار مي‌رود.
بانکداري شرکتي بانک اقتصاد‌نوين به عنوان اولين تجربه موفق اين شيوه نوين، با ايجاد دپارتمان تخصصي در دفتر ميرداماد آماده است انواع خدمات مالي و بانکي مورد نياز شرکت‌هاي فعال در صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي در بخش داخلي و بين‌المللي را در کوتاه‌ترين زمان ممکن و کيفيت مورد انتظار مشتريان از طريق مديران حساب متخصص و مجرب ارايه نمايد. در همين راستا با عنايت به اهميت و ضرورت ارايه خدمات بيمه‌اي ويژه فعالان اين بخش، شرکت بيمه نوين نيز با هماهنگي و همکاري کامل حوزه بانکداري شرکتي آماده ارايه خدمات نوين و رقابتي به مشتريان مي‌باشد.

قدرداني مديرکل کميته امداد امام خميني (ره) استان اصفهان از خدمات بانک اقتصادنوين

مديرکل کميته امداد امام خميني (ره) استان اصفهان با اهداي لوحي، از خدمات شعب سرپرستي منطقه چهار استان‌هاي بانک اقتصادنوين در جهت توسعه اشتغال در اين استان قدرداني کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حميدرضا شيران مديرکل کميته امداد امام خميني (ره) استان اصفهان با اهداي لوحي به مسعود آذر سرپرست منطقه چهار استان‌هاي بانک اقتصادنوين از همکاري و تلاش همکاران بانک اقتصادنوين تشکر کرده است.
در اين لوح با اشاره تعامل سازنده بانک اقتصادنوين با بخش‌هاي مختلف اقتصاد مقاومتي و واحدهاي توليدي از همراهي اين بانک در ايجاد اشتغال و خودکفايي بيش از 3 هزار و 400 خانوار تحت پوشش اين سازمان در استان اصفهان قدرداني شده است.
در لوح قدرداني اهدايي به سرپرست منطقه 4 استان‌هاي بانک اقتصادنوين تاکيد شده است توانمندسازي اقشار آسيب‌پذير جامعه به فرجامي خوش منجر خواهد شد که ثمره آن موجب افتخار خواهد بود.

به همت شتابدهنده نوين‌تک دومين دوره رويداد "نوين‌تک بوتکمپ" برگزار مي‌شود

در ادامه معرفي فرصت‌هاي ايجاد کسب و کارهاي نوين دومين دوره رويداد "نوين‌تک بوتکمپ" توسط شتابدهنده نوين‌تک برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين رويداد همچون سال گذشته در تلاش است به طور فشرده به تيم‌سازي و روند پيش شتابدهي گروه‌هايي که مي‌خواهند به صورت تخصصي‌تر نسبت به توسعه و گسترش ايده خود بپردازند، کمک مي‌کند.
در طول برگزاري اين رويداد تيم‌ها ضمن آشنايي با پايه‌هاي اصولي توسعه کسب و کار، فرصت بررسي و اصلاح ايده خود را نيز خواهند داشت، ضمن اينکه در اين رويداد فرصت مدل‌سازي اوليه‌اي از کسب و کار بر مبنا ايده و فرصت ساخت محصول اوليه نيز فراهم خواهد بود.
شرکت کنندگان در دومين بوت‌کمپ نوين‌تک، علاوه بر اينکه مي‌توانند از بيش از 20 کارگاه با موضوعات مختلف و مرتبط با کارآفريني تکنولوژي محور استفاده کنند فرصت سنجش براي ورود به شتابدهنده نوين‌تک را خواهند داشت.
علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بيشتر در خصوص برگزاري دومين دوره رويداد "نوين‌تک بوتکمپ" توسط شتابدهنده نوين‌تک مي‌توانند به آدرس اينترنتي https://evand.com/events/novintech-bootcamp2 مراجعه نمايند.

قدرداني مديرکل بهزيستي استان آذربايجان شرقي از خدمات بانک اقتصادنوين

مديرکل بهزيستي استان آذربايجان شرقي با اهداي لوحي، از خدمات سرپرستي منطقه يک استان‌هاي بانک اقتصادنوين در ارايه خدمات به مجموعه‌هاي اين سازمان قدرداني کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، محسن ارشدزاده مديرکل بهزيستي استان آذربايجان شرقي در دو لوح قدرداني جداگانه به سعيد صالح ودادي سرپرست و فرهاد فرحناک کارشناس اعتبارات سرپرستي منطقه يک استان‌هاي اين بانک، از همکاري و تلاش همکاران بانک اقتصادنوين تشکر کرده است.
در اين لوح از بانک اقتصادنوين به واسطه توانمندسازي و اشتغال و کارآفريني اقشار آسيب‌پذير تحت پوشش سازمان بهزيستي قدرداني شده است.
بانک اقتصادنوين ارايه خدمات مورد نياز مشتريان در کوتاه‌ترين زمان و با بهترين کيفيت را در دستور کار دارد که توجه به اين دو شاخص موجب افزايش رضايت‌مندي مشتريان اين بانک شده است.

قدرداني رئیس سازمان بورس اوراق بهادار از شركت تامين سرمايه نوين

قدرداني رئييس سازمان بورس اوراق بهادار از شركت تامين سرمايه نوين رئيس سازمان بورس و اوراق بهادار از عملكرد شركت تامين سرمايه نوين قدرداني كرد.
به گزارش روابط عمومي بانك اقتصادنوين، شاپور محمدي رئيس سازمان بورس و اوراق بهادار با اهدا لوح تقدير به ولي نادي قمي مديرعامل شركت تامين سرمايه نوين از اين شركت به عنوان فعال‌ترين شركت تامين سرمايه بر اساس ميزان درآمد بازارگرداني و تعهد پذيره‌نويسي با رعايت نسبت كفايت سرمايه قدرداني كرد.
گروه تأمين سرمايه نوين به عنوان يكي از شركت‌هاي گروه اقتصادنوين، اولين بانک سرمايه‌گذاري فعال در کشور است كه عنوان واسطه بين ناشر اوراق بهادار و عامه سرمايه‌گذاران فعاليت نموده و فعاليت‌هاي كارگزاري، معامله‌گري و بازارگرداني، مشاوره، سبدگرداني، پذيره‌نويسي، تعهد پذيره‌نويسي و فعاليت‌هاي مشابه را با اخذ مجوز از سازمان در قالب ايجاد زمينه انتشار انواع اوراق بهادار نظير انواع صكوك، اوراق مشاركت و گواهي سپرده، طراحي، تأسيس و مديريت صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري مشترك بزرگ و كوچك، تشکيل سبدهاي اختصاصي و مديريت حرفه‌اي منابع با هدف کسب سود بالاتر براي سرمايه‌گذاران، تسهيل در پذيرش شركت‌هاي واجد شرايط در بورس يا فرابورس، كمك به تكميل فرآيند افزايش سرمايه‌ها در قالب تعهد پذيره‌نويسي و تأسيس انواع شركت‌هاي مالي، پولي و بيمه‌اي و ارائه خدمات لازم تا حصول اطمينان از عمليات پذيره‌نويسي اوليه ارايه مي‌دهد.

صفحه: بعدي 1

تعداد اقلام اطلاعاتي در اين بخش : 1380
درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
آپارات بانک اقتصاد نوين   اينستاگرام بانک اقتصاد نوين   تلگرام بانک اقتصاد نوين   سروش بانک اقتصاد نوين   گپ بانک اقتصاد نوين   آي‌گپ بانک اقتصاد نوين   ايتا بانک اقتصاد نوين
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

 سال حمايت از کالاي ايراني گرامي باد
اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
جشنواره کارت هديه
فروش آنلاين کارت هديه
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
موبايل بانک
 خدمات بانكداري الكترونيكي
 باشگاه وفاداري نوين
مناقصه و مزايده‌هاي بانک
امور سهامداران
مباره با پولشويي
شرکت ارتباطات آواي سلام مهر نوين
 گروه مالي اقتصادنوين
گاري نوين
  معاملات برخط سهام
نقشه جغرافيايي شعب
 پليس فتا
 آمار بازديدكنندگان