PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1398/11/2

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
بانک اقتصادنوين و کارکنان آن به ياري سيل‌زدگان جنوب کشور شتافتند

با موافقت هيئت ‌مديره بانک اقتصادنوين مبلغ پنج ميليارد ريال و يک روز حقوق کارکنان اين بانک به سيل‌زدگان استان‌هاي جنوب شرق کشور اختصاص يافت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ هم‌زمان با وقوع سيل در برخي از شهرها و روستاهاي کشور در استان‌هاي سيستان و بلوچستان و هرمزگان که متاسفانه تخريب زيرساخت‌ها و منازل مسکوني هم‌وطنان عزيز را در پي داشته است، هيئت ‌مديره بانک اقتصادنوين مبلغ پنج ميليارد ريال براي کمک به هم‌وطنان سيل‌زده در اين مناطق اختصاص داد. همچنين کارکنان بانک اقتصادنوين به‌صورت داوطلبانه يک روز از حقوق ماهيانه خود را به مشارکت در اين اقدام خداپسندانه اختصاص دادند.
گفتني است اين مبالغ با هماهنگي سازمان‌ها و نهادهاي مسئول صرف رفع احتياجات ضروري و کمک به بازسازي زيرساخت‌هاي آسيب‌ديده اين مناطق خواهد شد.

پرداخت يک‌روزه تسهيلات ريالي ارزان ويژه سپرده‌گذاران ارزي

پرداخت يک‌روزه تسهيلات ريالي ارزان ويژه سپرده‌گذاران ارزيبانک اقتصادنوين با معرفي طرح "ارزينو"، امکان دريافت تسهيلات اقساطي با شرايط آسان و در کمترين زمان ممکن را براي مشتريان فراهم کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ در طرح ارزينو، مشتريان ارجمند مي‌توانند با سپرده‌گذاري اسکناس‌هاي دلار يا يورو نزد بانک، ضمن حفظ اصل دارايي‌هاي ارزي خود از بسته‌هاي متنوع تسهيلاتي در سريع‌ترين زمان ممکن و بدون نياز به معرفي ضامن بهره‌مند شوند. گفتني است پس از تسويه تسهيلات، اسکناس‌ها به همان ارز توثيقي (دلار يا يورو) به مشتري بازگردانده خواهد شد.
تسهيلات ارزينو به‌منظور تجهيز، تعمير و بازسازي واحدهاي مسکوني، اداري يا تجاري، خريد ابزار کار، لوازم‌ يدکي، کالا و خودرو در قالب عقد مرابحه با نرخ‌هاي 18 و 10 درصد و رفع احتياجات ضروري در قالب قرض‌الحسنه براي تمام مشتريان (حقيقي و حقوقي) قابل پرداخت است. لازم به ذکر است مدت زمان بازپرداخت اين تسهيلات به خواست متقاضي 12 تا 36 ماهه در نظر گرفته شده است.

سي‌‏وپنجمين مدرسه بانک اقتصادنوين در روستاي خورآباد بخش کهک شهرستان قم ساخته مي‌‌شود

سي‌‏وپنجمين مدرسه بانک اقتصادنوين در روستاي خورآباد بخش کهک شهرستان قم ساخته مي‌‌شودکلنگ احداث سي‌وپنجمين مدرسه "بانک اقتصادنوين" در روستاي خورآباد شهر کهک واقع در استان قم به زمين زده شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ آيين کلنگ‌‏زني اين مدرسه با حضور عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک و جمعي از مقامات و مسئولان کشوري و استاني، معلمان و دانش‌‌آموزان مدرسه و اهالي روستاي خورآباد برگزار شد.
در اين مراسم بلگوري با اشاره به خدمات بانک اقتصادنوين در حوزه ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي گفت: بانک اقتصادنوين به عنوان يک بنگاه اقتصادي در کنار فعاليت‌هاي حرفه‌اي و اقتصادي خود در ارائه خدمات بانکي و کمک به رونق توليد و اشتغال در کشور، ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي را نيز وظيفه خود مي‌داند و در همين راستا تاکنون در احداث 35 مدرسه در مناطق کمتر برخوردار کشور مشارکت داشته است. او در ادامه سخنانش توسعه اقتصادي کشور را در گرو پرورش نيروي انساني توانمند دانست و افزود: يقينا مديران و نقش‌آفرينان آينده کشور در بطن همين مدارس تربيت خواهند شد.

بهينه‌‌سازي و به‌‌روزرساني سرويس‌هاي عملياتي بانک اقتصادنوين

به منظور به‌‌‌روزرساني و بهينه‌‌سازي سرويس‌‌هاي عملياتي بانک اقتصادنوين، سرويس‌هاي اين بانک بامداد روز جمعه مورخ 13 دي ماه 1398 به مدت شش ساعت قطع خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ قطع سرويس‌‌هاي ذکر شده از ساعت صفر بامداد روز جمعه آغاز و به مدت شش ساعت ادامه خواهد داشت. گفتني است پس از به‌‌‌‌روزرساني، تمامي سرويس‌‌هاي عملياتي بانک اقتصادنوين به حالت عادي باز خواهد گشت.
مشتريان ارجمند مي‌‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000-021 تماس حاصل فرمايند.

جابجايي شعبه طالقاني اهواز بانک اقتصادنوين

با هدف ارتقاي سطح خدمت‌رساني و بهينه‌سازي شبکه شعب بانک اقتصادنوين، شعبه طالقاني اهواز (کد 1903) اين بانک به محل جديد منتقل شد و با همان نام پيشين به فعاليت خود ادامه خواهد داد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ تمام مستندات، سوابق و پرونده‌هاي مشتريان به آدرس جديد منتقل شده و مشتريان ارجمند مي‌توانند از اين پس به محل جديد اين شعبه واقع در خيابان اصلي طالقاني، بين خيابان شريعتي و مسلم، مراجعه نمايند.
کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين با شماره 48031000-021 آماده پاسخگويي به سوالات هموطنان عزيز در اين رابطه هستند.

بانک اقتصادنوين در مدار اصلاحات؛ تغيير جهت مثبت شاخص‌هاي عملکردي

بانک اقتصادنوين در مدار اصلاحات؛ تغيير جهت مثبت شاخص‌هاي عملکرديمديرعامل بانک اقتصادنوين از تغيير جهت مثبت شاخص‌هاي عملکردي اين بانک در 3 ماهه سوم سال 1398، پوشش اهداف تعيين شده، حرکت در جهت کاهش زيان و ورود اين بانک به کانال سودآوري در آينده نزديک خبر داد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري که در کلينيک مديريتي سرپرستي منطقه شرق اين بانک سخن مي‌گفت با اشاره به تغييرات کلان اين بانک در 6 ماهه نخست سال جاري گفت: بانک اقتصادنوين شش ماهه نخست سال 98 را با زيان پشت سر گذاشت اما پس از تغييرات بوجود آمده، با اصلاحات انجام شده، از شهريورماه جاري سرعت و شتاب حرکت بانک افزايش يافت و شاخص‌هاي عملکردي آن در سه ماه سوم سال تغيير جهت داد و امروز روند اين شاخص‌ها نشان مي‌دهد بانک اقتصادنوين ضمن رعايت تمامي استانداردها در مسير درست و سالم بانکداري قرار گرفته است.

اطلاعيه شماره 7 روابط عمومي بانک مرکزي در مورد "رمز دوم پويا"؛ آغاز ارسال پيامكي رمز پويا از هفته دوم دي‌ماه

در پي اقدام شبکه بانکي در خصوص فعال‌سازي رمز دوم پويا در راستاي افزايش امنيت در تراکنش‌هاي بدون حضور کارت، با تشكر از هموطنان عزيز كه اقدام به پوياسازي رمز دوم كارت خود نموده‌اند، روابط عمومي بانک مرکزي به اطلاع مي‌رساند خريد و پرداخت‌هاي اينترنتي در حال حاضر با رمز دوم پويا با استفاده از اپليکيشن‌هاي توليد رمز پويا قابل انجام است.
همچنين رمز دوم ايستا براي هموطناني که تاکنون رمز دوم پوياي خود را فعال نکرده‌اند قابل استفاده است.
اين دسته از مشتريان لازم است طي روزهاي آينده نسبت به نصب اپليکيشن و يا تاييد شماره همراه خود براي دريافت پيامك رمز دوم از طريق بانک خود اقدام نمايند.
روابط عمومي بانک مرکزي همچنين به آگاهي مي‌رساند در جهت رفاه حال مردم پيرو درخواست‌هاي مکرر از بانک‌ها و موسسات اعتباري و براي بالا بردن ضريب نفوذ طرح در آغاز اجرا، استفاده از "سرويس پيامک" براي دريافت رمز دوم پويا از هفته دوم دي‌ماه جاري آغاز و به تدريج با اتصال بانک‌هاي مختلف تا انتهاي دي‌ماه به انجام مي‌رسد.

آگهي مزايده واگذاري سهام

بانک اقتصادنوين (سهامي عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملي 10102194601 در نظر دارد اصالتاً تعداد 63.007.206 سهم معادل 27 درصد از سهام شرکت شيمي بافت (سهامي خاص) به شماره ثبت 104913 با موضوع فعاليت توليد رافينت 2 و MTBE را به شرح و شرايط زير از طريق مزايده عمومي واگذار نمايد:

نام شرکت

روش واگذاري

ميزان سهام قابل عرضه

سرمايه ثبت شده شرکت

(ميليون ريال)

ارزش اسمي هر سهم (ريال)

قيمت کارشناسي پايه نقدي سهام مورد مزايده (ميليون ريال)

سپرده نقدي شرکت در مزايده

 

فروش اقساطي

تعداد سهم

درصد

پيش‌‌پرداخت نقدي

شرايط اقساط

مبلغ اقساط

شيمي بافت

مزايده

63.007.206

27

233.047

1.000

2.900.000

5% مبلغ پايه

20% مبلغ پيشنهادي

سه ساله طي6 قسط مساوي با فواصل 6

بر اساس محاسبات ارزش معامله


مشتريان از ثبت صحيح شماره همراه خود در بانک اطمينان حاصل کنند

روابط عمومي بانک مرکزي ج.ا.ا طي اطلاعيه‌اي اعلام کرده است با هدف مقابله با خطرات ناشي از افشاي رمز دوم کارت‌هاي بانکي و کاهش جرايم مرتبط، انجام تراکنش‌هاي بدون حضور کارت از ابتداي دي ماه فقط با رمز دوم پويا امکان‌پذير خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ اين بانک پيش‌تر سامانه رمزساز "ارس" را براي توليد رمزهاي دوم پويا معرفي کرده است که مشتريان ارجمند مي‌توانند با مراجعه به آدرس https://www.enbank.ir/aras نسبت به نصب و فعال‌سازي آن اقدام نمايند.
همچنين براي آن دسته از مشترياني که شرايط استفاده از راهکارهاي مبتني بر گوشي‌هاي تلفن همراه هوشمند را ندارند، در راهکاري تحت عنوان "هريم" امکان دريافت رمز به‌صورت خودکار و از طريق پيامک فراهم شده است. در اين راهکار دارنده کارت در هنگام انجام تراکنش‌هاي بدون حضور کارت، از گزينه درخواست رمز دوم پويا استفاده کرده و رمز دوم پويا از طريق پيامک به شماره همراه ثبت شده در بانک صادر کننده کارت ارسال مي‌شود.

تقدیر از بانک اقتصادنوین در همایش "شبکه بانکی، باور توانمندسازی اقتصادی نیازمندان"

تقدير از بانک اقتصادنوين در همايش "شبکه بانکي، باور توانمندسازي اقتصادي نيازمندان"در همايش "شبکه بانکي، باور توانمندسازي اقتصادي نيازمندان" که با حضور دکتر عبدالناصر همتي رييس کل بانک مرکزي ج.ا.ا در شهر مشهد مقدس برگزار شد از بانک اقتصادنوين تقدير به عمل آمد.
به گزارش اداره روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ در اين همايش که به ميزباني کميته امداد امام خميني (ره) برگزار شد محمدرضا جاجرمي سرپرست شعب منطقه شرق اين بانک به دليل اقدامات موثر بانک اقتصادنوين در توانمندسازي مددجويان کميته امداد امام خميني (ره) لوح تقدير ويژه اين همايش را دريافت کرد.
گفتني است بانک اقتصادنوين سال گذشته 85 ميليارد ريال تسهيلات به طرح‌هاي اشتغال مددجويان پرداخت کرده است که اين تسهيلات به 432 طرح خوداشتغالي اختصاص يافت و از اين طريق، 91 خانواده به خودکفايي رسيده و از حمايت کميته امداد خارج شدند.

صفحه: بعدي 1

تعداد اقلام اطلاعاتي در اين بخش : 1567
درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
آپارات بانک اقتصاد نوين   اينستاگرام بانک اقتصاد نوين   تلگرام بانک اقتصاد نوين   سروش بانک اقتصاد نوين   گپ بانک اقتصاد نوين   ايتا بانک اقتصاد نوين
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز ريالي
طرح صبا
طرح کوشان
سامانه‌هاي موبايلي
 خدمات بانكداري الكترونيكي
سفارش آنلاين کارت هديه
مزايده و فروش املاک مازاد
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
مناقصه و مزايده‌هاي بانک
مبارزه با پولشويي