PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1398/9/15

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
دكتر بت‌شكن: اقتصادنوین اولین صندوق سرمایه‌گذاری ارزی را تاسیس می‌كند
1390/06/16
منبع: اداره روابط عمومی

رئیس هیات مدیره اقتصادنوین بر تسهیل شرایط ارایه خدمات این بانك به مشتریان در سراسر كشور تاكید كرد.
به گزارش روابط عمومی بانك اقتصادنوین، مهندس محمد صدر هاشمی‌نژاد در مراسم افتتاح شعبه اقدسیه این بانك به عنوان دویست و پنجاه و دومین شعبه بانك اقتصادنوین گفت: كسب رضایت مشتریان از اصول تغییرناپذیر بانك اقتصادنوین است كه در این راستا ضمن معرفی خدمات جدید، شرایط به گونه‌ای پیش‌بینی شده كه زمان حضور مشتریان در شعب بانك به حداقل ممكن برسد.
وی اظهار داشت: بانك اقتصادنوین برای كاهش لزوم مراجعه مشتریان به شعب بانك خدمات جدیدی معرفی كرده كه اینترنت بانك و موبایل بانك اقتصادنوین از آن جمله است، ولی با این حال تعدادی از مشتریان ناچارند برای دریافت برخی خدمات به شعب بانك مراجعه كنند، در این شرایط بانك خود را مكلف می‌داند كه این خدمات در كوتاه‌ترین زمان ممكن و به سرعت در اختیار این عزیزان قرار گیرد.
رئیس هیات مدیره بانك اقتصانوین عملكرد ده سال این بانك را به عنوان طلایه‌دار نظام بانكی خصوصی كشور موجب افتخار دانست و گفت: در این ده سال عملكرد كاركنان بانك اقتصادنوین موجب شده صفحات زرینی به افتخارات نظام بانكی كشور افزوده شود.
وی با تاكید بر اهمیت حفظ این افتخارات برای آیندگان گفت: كسب این افتخارات حاصل توجه مدیران بانك به جوانان است.
مهندس صدر هاشمی‌نژاد با اشاره به اینكه با راه‌اندازی شعبه اقدسیه، دسترسی اهالی این منطقه به خدمات بانك اقتصادنوین بیش از پیش تسهیل خواهد شد ابراز امیداوری كرد این شعبه به یكی از شعب ممتاز بانك اقتصادنوین تبدیل شود.
در این مراسم دكتر محمدهاشم بت‌شكن عضو هیات مدیره بانك اقتصادنوین نیز طی سخنانی گفت: در راستای تسهیل شرایط ارایه خدمات به مشتریان، 75 شعبه جدید تا پایان سال راه‌اندازی می‌شود.
وی استراتژی بانك اقتصادنوین را در توسعه شعب "مویرگی" اعلام كرد و گفت: در بحث توسعه شعب تلاش خواهیم كرد در كنار توسعه شبكه شعب تعداد باجه‌های بانك نیز گسترش یابد كه با این روش زمینه برای دسترسی آسان تر مشتریان به خدمات بانك فراهم خواهد شد.
وی گفت: در این راستا تا پایان سال جاری یكصد باجه در سراسر كشور راه‌اندازی می‌شود.
وی در ادامه سخنانش به ارایه خدمات بانكداری متناسب با خواسته‌ها و نیازهای مشتریان اشاره كرد و افزود: در حال حاضر بانك اقتصادنوین در سه حوزه بانكداری خرد، اختصاصی و شركتی با مشتریانش در تعامل است از این رو ارایه سرویس و خدمات متناسب با خواسته مشتریان از برنامه‌های جدی مدیران بانك به شمار می‌آید.
دكتر بت‌شكن ارایه سبد خدمات مالی در شعب را از برنامه‌های جدی بانك اقتصادنوین قلمداد كرد و افزود: در حال حاضر بانكداری اختصاصی در برخی از شعب بانك مستقر شده است و در این شعب سبدی از خدمات ارزی، بیمه، لیزینگ و كارگزاری بورس به مشتریان ارایه می‌شود.
عضو هیات مدیره بانك اقتصادنوین در ادامه از راه‌اندازی اولین صندوق سرمایه‌گذاری ارزی توسط این بانك خبر داد و گفت: مجوزهای لازم برای تاسیس نخستین صندوق ارزی به ارزش 10 میلیون یورو از سازمان بورس و اوراق بهادار اخذ شده و پذیره‌نویسی این صندوق به زودی آغاز خواهد شد.
بت‌شكن روند حركتی بانك اقتصادنوین را در بورس مثبت ارزیابی و اعلام كرد: در سه ماهه اول سال جاری حدود سه دوازدهم EPS اعلامی بانك تحقق پیدا كرده است ضمن اینكه باید اشاره كنم كه بانك‌ها در نیمه دوم سال روند مناسب تری را در فعالیت‌های اعتباری خود به دست می‌آورند.
لازم به ذكر است شعبه اقدیسه بانك اقتصادنوین به عنوان دویست و پنجاه و دومین شعب این بانك به آدرس اقدسیه بعد از خیابان فیروزبخش از روز سه‌شنبه 15 شهریورماه 1390 به شبكه گسترده این بانك پیوست.
افتتاح شعبه دویست و پنجاه و سوم بانك اقتصادنوین
در این روز همچنین شعبه خلیج فارس نیز به عنوان دویست و پنجاه و سومین شعبه بانك اقتصادنوین افتتاح شد.
این شعبه به آدرس بزرگراه فتح، خیابان خلیج فارس، بعد از بیمارستان فیاض بخش، نبش كوچه كاظمی پلاك 316 آماده ارایه خدمت به اهالی و كسبه این منطقه است.
لازم به ذكر است این دو شعبه به همت شركت خدمات پشتیبانی اقتصادنوین به عنوان یكی از شركت‌های وابسته بانك اقتصادنوین با همكاری سرپرستی‌های مناطق یك و چهار شعب تهران تجهیز و آماده بهره‌برداری شده بود.
نسخه قابل چاپبازگشت

درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
آپارات بانک اقتصاد نوين   اينستاگرام بانک اقتصاد نوين   تلگرام بانک اقتصاد نوين   سروش بانک اقتصاد نوين   گپ بانک اقتصاد نوين   ايتا بانک اقتصاد نوين
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز ريالي
طرح صبا
طرح کوشان
سامانه‌هاي موبايلي
 خدمات بانكداري الكترونيكي
فروش آنلاين کارت هديه
مزايده و فروش املاک مازاد
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
مناقصه و مزايده‌هاي بانک
مبارزه با پولشويي