PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1398/12/5

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
طی مراسمی با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران محصول "بانکآشنا" به عنوان محصول دوستدار محیط زیست "اقتصادنوین" معرفی شد
1394/03/20
منبع: اداره روابط عمومی

طی مراسمی با حضور  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران محصول "بانکآشنا" به عنوان محصول دوستدار محیط زیست "اقتصادنوین" معرفی شدهمزمان با هفته محیط زیست، محصول "بانکآشنا" بانک اقتصادنوین طی مراسمی با حضور مدیران ارشد این بانک و اداره کل محیط زیست استان تهران و در حضور نمایندگان رسانه‌های گروهی رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این مراسم حسن معتمدی، مدیرعامل بانک اقتصادنوین با بیان اینکه این بانک از چندی پیش به خانواده دوستداران محیط زیست پیوسته است گفت: در راستای تفاهم‌نامه همکاری بانک با سازمان حفاظت محیط زیست استان تهران و به منظور توسعه فرهنگ حفظ محیط زیست در میان عموم مردم، انجام اقدامات عملی مشترک با این سازمان در دستور کار قرار گرفته است که ارائه خدمات بانکی دوستدار محیط زیست نیز در همین راستا قرار دارد.
معتمدی با بیان این نکته که اهمیت حفاظت از محیطی که در آن زندگی می‌کنیم، در بانک اقتصادنوین تبدیل به یک باور شده است، افزود: قصد داریم در مقوله حفاظت از محیط زیست فراتر از شعارها حرکت کنیم و در فرایندها و محصولات و خدمات خود این مهم را همواره در نظر داشته باشیم. وی گفت در همین راستا یکی از شروطی که برای اعطای تسهیلات به واحدهای کسب و کار در نظر گرفته‌ایم رعایت الزامات زیست محیطی توسط این واحدهاست.
معتمدی راه‌اندازی خدمت جدید "بانکآشنا" را یکی از خدمات بانک اقتصادنوین در راستای حمایت از محیط زیست عنوان کرد و گفت: این خدمت با هدف جلب رضایت مشتریانی که دسترسی‌های آسان به شعب ندارند تعریف شده و در آینده از سوی سایر بانک‌ها به عنوان الگو مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.
وی در ادامه از افتتاح "شعبه سبز" بانک اقتصادنوین همزمان با هفته بانکداری اسلامی خبر داد و گفت: جزئیات این خبر به زودی اعلام خواهد شد.
در این نشست هادی حیدرزاده، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران نیز اظهار داشت از ابتدای سال جاری بانک اقتصادنوین با امضای تفاهم‌نامه، عنوان نخستین بانک دوستدار محیط زیست را کسب کرده است.
ایشان با بیان اینکه استفاده از امکانات فضای مجازی برای عملیات بانکداری یکی از اولویت‌هایی بود که در این تفاهم‌نامه مورد توافق قرار گرفت و بخشی از آن امروز اجرایی شده است اعلام داشت که راه‌اندازی شعبه سبز، حمایت از پروژه‌های زیست محیطی، پایان‌نامه‌های مرتبط و صنایع دوستدار محیط زیست از دیگر محورهای این تفاهم‌نامه است که به مرور اجرایی خواهد شد.
وی گفت: تاکید بانک اقتصادنوین در رعایت استانداردهای زیست محیطی برای صنایع بسیار کاربردی و موثر خواهد بود و در صورت فراگیر شدن این موضوع بسیاری از بحران زیست محیطی برطرف خواهد شد.
حیدرزاده به رونمایی از بسته "بانکآشنا" به عنوان محصول دوستدار محیط زیست اشاره کرد و افزود: کاهش تردد در شهر برای دستیابی به خدمات بانکی، استفاده کمتر از پول فیزیکی و ... از جمله مزیت‌های این خدمت است که مطمئنا در حفظ و نگهداری از محیط زیست تاثیرگذار خواهد بود.
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست استان تهران، اقتصادنوین را اولین بانک دوستدار محیط زیست به معنای واقعی در کشور معرفی کرد که رویکردهای حفاظت از محیط زیست را در دستور کار قرار داده و ابراز امیدواری کرد که این بانک به عنوان الگویی برای سایر بانک‌ها مدنظر قرار گیرد.
وی گفت: کسب عنوان بانک سبز الزاماتی دارد که در میان بانک‌های کشور بانک اقتصادنوین توانست این شرایط را احراز کند که همه این الزامات در تفاهم‌نامه مشترک بانک و سازمان حفاظت محیط زیست لحاظ شده است.
در این مراسم فریبرز قربانیان مدیر مرکز توسعه محصولات و خدمات بانک با بیان جزئیاتی از این طرح جدید در خصوص معرفی بیشتر خدمت "بانکآشنا" گفت: بانک اقتصادنوین تلاش کرده که استفاده از خدمات بانکی غیرحضوری را بدون نیاز به اینترنت، موبایل و ... فراهم کند و مشتریان از طریق تماس تلفنی با این سامانه درخواست‌های خود را بیان کرده و در همان لحظه خدمات مورد نیاز را دریافت می‌کنند.
وی با بیان اینکه هدف این سامانه تسهیل در ارتباط و افزایش سطح دسترسی به خدمات غیرحضوری است عنوان داشت که کاربران بانک به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته برای پاسخ‌گویی به مشتریان آماده هستند.
وی امکانات قابل دسترسی در "بانکآشنا" را در دو بخش "اطلاع‌رسانی" و "مالی" طبقه‌بندی کرد و افزود: بخش اول مشتریان می‌توانند در خصوص اعلام موجودی سپرده و کارت، اعلام وضعیت سپرده و کارت، اعلام گردش روزانه، ماهانه، چندگردش آخر، اعلام مانده اقساط تسهیلات، اعلام شماره کارت و سپرده متصل به آن، اعلام شماره‌های شبا و اعلام چک‌های واگذار شده و صادر شده اطلاع یابند.
قربانیان خدمات بخش دوم را در قالب مسدود نمودن کارت، انتقال وجه کارتی شتابی، انتقال وجه سپرده‌ای ساتنا و پایا، پرداخت قبوض از سپرده و یا کارت، خرید شارژ سیم کارت‌های اعتباری، پرداخت اقساط تسهیلات، پرداخت بدهی کارت‌های اعتباری و تغییر رمز ورود و رمز دوم خدمات تلفنی معرفی کرد.
در پایان این مراسم رئیس سازمان محیط زیست به همراه مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک اقتصادنوین و مدیران دو سازمان از بخش‌های مختلف مرکز ارتباطات نوین بازدید کرد.
مرکز ارتباط نوین، واحد تخصصی و متمرکز است که پاسخ‌گویی و راهنمایی مشتریان شعب بانک، پذیرندگان پایانه‌های فروشگاهی و خودپردازهای بانک را به صورت شبانه روزی و تمام وقت عهده‌دار می‌باشد.
نسخه قابل چاپبازگشت

درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
آپارات بانک اقتصاد نوين   اينستاگرام بانک اقتصاد نوين   تلگرام بانک اقتصاد نوين   سروش بانک اقتصاد نوين   گپ بانک اقتصاد نوين   ايتا بانک اقتصاد نوين
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
طرح ارزينو
طرح صبا
طرح کوشان
جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز ريالي
سامانه‌هاي موبايلي
 خدمات بانكداري الكترونيكي
سفارش آنلاين کارت هديه
مزايده و فروش املاک مازاد
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
مناقصه و مزايده‌هاي بانک
مبارزه با پولشويي