PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1398/12/5

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
همزمان با هفته منابع طبيعي برگزار شد؛ پاسداشت آيين درختکاري با حضور مديرعامل بانک اقتصادنوين
1396/12/20
منبع: اداره روابط عمومي

همزمان با هفته منابع طبيعي برگزار شد؛  پاسداشت آيين درختکاري با حضور مديرعامل بانک اقتصادنويندر آستانه ميلاد حضرت فاطمه (س) و روز جهاني زن و همزمان با هفته منابع طبيعي مراسم کاشت نهال با همکاري بانک اقتصادنوين، شهرداري منطقه 2 تهران، اداره کل حفاظت محيط زيست استان تهران، انجمن تمدن سبز، انجمن هنرمندان حامي محيط زيست، مرکز مديريت محيط زيست و توسعه پايدار شهرداري تهران در بوستان فدک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، آيين درختکاري که با حضور عليرضا بلگوري، مديرعامل بانک اقتصادنوين، رسول کشت‌پور شهردار منطقه 2 تهران، دکتر عليپور رئيس مرکز مديريت محيط زيست و توسعه پايدار شهرداري تهران و جمعي از مسئولان، هنرمندان و معتمدين محل همراه شد، عليرضا بلگوري با اشاره به عنوان بانک اقتصادنوين به عنوان بانک دوستدار محيط زيست گفت: خوشبختانه بانک اقتصادنوين در راستاي ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي خود در حوزه حفاظت محيط زيست، اقدامات قابل توجهي انجام داده و همواره در اين زمينه الگو بوده است.
وي با تقدير از حضور و همراهي هنرمندان در اين مراسم، از آنها به عنوان مبلغان اثرگذار در فرهنگ سازي و ترويج حفاظت محيط زيست ياد کرد و اظهار داشت: بانک اقتصادنوين در کنار فعاليت‌هاي اقتصادي و مالي، خدمات خوبي را در راستاي حمايت‌هاي اجتماعي فراهم نموده است و به عنوان بانک دوستدار محيط زيست در جهت ايجاد هواي خوب، حال خوب و زندگي خوب تلاش مي‌کند.
وي افزود: در بانک اقتصادنوين براي حفظ محيط زيست راهکار صرفه جويي و کاهش مصرف کاغذ را پي گرفته‌ايم و در نظر داريم با بکارگيري تکنولوژي‌هاي جديد در مکاتبات اداري با صرفه‌جويي در مصرف کاغذ به حفظ محيط زيست کمک کنيم.
وي ابراز اميدواري کرد که با تداوم بيشتر اين گردهمايي‌ها به ويژه در روزهاي خاص، فعاليت‌هاي ارزشمند بيشتري در حوزه حفظ محيط زيست انجام شود و بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران مي‌تواند در اين حوزه پيش قدم بوده و از ظرفيت‌هاي خود براي پيشبرد اين اهداف بهره ببرد.
مديرعامل بانک اقتصادنوين در ادامه به لزوم کاهش الزامات ترددهاي شهري اشاره کرد و گفت: بانک اقتصادنوين در اين راستا نسبت به توسعه خدمات بانکداري الکترونيکي اقدام کرده که اين خدمات مورد استقبال مشتريان بانک قرار گرفته است.
وي گفت: در حال حاضر بيش از 85 درصد تراکنش‌هاي بانک به صورت غير حضوري انجام مي‌شود که اين رقم به زودي افزايش خواهد يافت، چرا که خدمات و زيرساخت‌هاي جديدي به اين بخش افزوده شده که به زودي معرفي خواهد شد.
رسول کشت‌پور شهردار منطقه دو تهران نيز در اين مراسم طي سخناني برگزاري مناسبت‌هايي از اين دست را عامل مهمي در توسعه فضاي سبز و ترويج فرهنگ زيست محيطي عنوان کرد و افزود: يکي از مهمترين شاخصه‌هاي ارزيابي شهرداران، توسعه مالکيت مشاعي است که چه ميزان فضاي عمومي ايجاد مي‌کنند و اگر اين فضاي عمومي همراه با توسعه فضاي سبز باشد، از ضريب و امتياز بسيار بالايي برخوردار است.
دکتر عليپور رئيس مرکز مديريت محيط زيست و توسعه پايدار شهرداري تهران ضمن قدرداني از توجه بانک اقتصادنوين به توسعه فرهنگ حفاظت از محيط زيست و فرهنگ درختکاري، گفت: موضوع محيط زيست يکي از مهمترين موضوعاتي است که هر سليقه و عقيده‌اي را گرد هم مي‌آورد و مشارکت شهروندان را در بهبود فرهنگ حفاظت از محيط زيست بالا مي‌برد.
وي موضوع محيط زيست را خروجي کارکرد صحيح اقتصاد، فرهنگ، سياست و اجتماع دانست و اظهار داشت: متاسفانه امروزه در موضوع فرهنگ و محيط زيست همگرايي خوبي وجود ندارد؛ بنابراين با آموزش، هماهنگي و کار سيستمي بايد خروجي قابل توجهي را در حوزه محيط زيست شاهد باشيم.
در ادامه اين مراسم و با حضور مديرعامل و مديران ارشد بانک اقتصادنوين، مديران شهرداري منطقه دو تهران و نمايندگان رسانه هاي گروهي کاشت نهال انجام شد.
گفتني است بانک اقتصادنوين به عنوان بانک سبز و حامي محيط زيست در راستاي ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي در حوزه حفظ محيط زيست طي سال‌هاي فعاليت خود اقدامات چشمگيري را در اين زمينه انجام داده است که از جمله اين اقدامات مي‌توان به کاشت 9 هزار اصله نهال و احداث پرديس نوين 1 در بوستان پرديسان، اقدام به کاشت 15 هزار اصله نهال در استان خوزستان و حمايت از محيط‌بانان و يوز ايراني، پاکسازي حاشيه رودخانه جاجرود و ... اشاره کرد.
نسخه قابل چاپبازگشت

درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
آپارات بانک اقتصاد نوين   اينستاگرام بانک اقتصاد نوين   تلگرام بانک اقتصاد نوين   سروش بانک اقتصاد نوين   گپ بانک اقتصاد نوين   ايتا بانک اقتصاد نوين
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
طرح ارزينو
طرح صبا
طرح کوشان
جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز ريالي
سامانه‌هاي موبايلي
 خدمات بانكداري الكترونيكي
سفارش آنلاين کارت هديه
مزايده و فروش املاک مازاد
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
مناقصه و مزايده‌هاي بانک
مبارزه با پولشويي