PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1398/1/31

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
پيام نوروزي جناب آقاي عليرضا بلگوري
1396/12/29
منبع: اداره روابط عمومي

به نام خداوند بخشنده و مهربان
به نام خداي بهار
خداي زندگي
و خدايي که طبيعت و انسان را زنده و پويا خواسته است.
فرا رسيدن سال نو و بهار طبيعت را به همه همکاران عزيز، ساعي و پرتلاشم در خانواده بزرگ بانک اقتصادنوين در شعب و ستاد بانک و شرکت‌هاي گروه اقتصادنوين تبريک و تهنيت عرض مي‌نمايم.
خداوند بزرگ را شاکريم در سال 1396 - که بويژه در ماه‌هاي پاياني- سال آساني براي نظام اقتصادي و نظام بانکي کشور نبود، توانستيم فارغ از هيجانات کاذب بازار رقابتي با اتخاذ تصميمات هوشمندانه و سريع و با تلاش و پشتيباني يکايک همکاران همچنان بي‌حاشيه و خوشنام به مسير ادامه دهيم و با کاهش ريسک‌هاي مترتب برعمليات بانک، در جهت اهداف ذي‌نفعان بانک گام برداريم.
چرا که معتقديم "اعتماد مشتريان" مهمترين سرمايه بانک اقتصادنوين است. اين سرمايه ارزشمند را با هيچ دستاورد کوتاه مدتي معاوضه نکرده و نمي‌کنيم و تمامي تصميمات و تمامي فعاليت‌هاي بانک همچنان بر اين محور استوار خواهد بود.
تلاش کرديم ضمن پيگيري و حل معضلات و مشکلات انباشته و افزايش چابکي سازمان نسبت به تغييرات محيطي، برنامه‌هاي مدوني براي خيز دوباره بانک به سمت پيشرفت و موفقيت تدوين و عملياتي نماييم و خوشحالم که امروز اين خواست و اين اراده براي حرکت و پيشرفت در يکايک همکاران عزيزم در شعب و ستاد بانک قابل مشاهده و قابل لمس است.
همانگونه که در گردهمايي‌هاي منطقه‌اي نيز تاکيد شد لازمه بقا و رشد يک بنگاه اقتصادي سودآوري و اقتصادي بودن فعاليت‌هاي آن است. در سال آتي نيز اين اصل بيش از پيش مورد تاکيد و توجه خواهد بود و تمامي تصميمات و فعاليت‌هاي حوزه‌هاي کسب و کار بانک در اين چهارچوب تعريف خواهد شد.
توسعه خدمات و محصولات بانک به صورت ويژه‌سازي شده و منطبق بر نيازهاي پيدا و پنهان مشتريان با تاکيد بر خدمات و محصولات کارمزدي، وصول مطالبات و کاهش نسبت مطالبات غير جاري و بازگرداندن دارايي‌هاي منجمد و غير مولد به چرخه سودآوري بانک از جمله ديگر اولويت‌هاي سال 1397 خواهد بود.
ديدارهاي مستقيمي که در چند ماه اخير با شما همکاران محترم داشتم مرا بسيار دلگرم و به آينده اميدوار نموده است. سرمايه انساني و سازماني بانک اقتصادنوين منحصر به فرد است؛ مطمئن هستم با تکيه بر اين سرمايه و با همدلي، پشتکار، تلاش و پيگيري مي‌توانيم بانک را به جايگاه درخور آن در نظام بانکي کشور و عرصه بين‌المللي برسانيم.
در پايان بر خود لازم مي‌دانم از همه همکاراني که در روزهاي پاياني سال عليرغم درگيري‌هاي خاص اين ايام نهايت تلاش در خدمت‌رساني به مشتريان عزيز را داشتند صميمانه تقدير و تشکر نمايم. براي همه همکاران عزيزم آرزوي سعادت و شادماني مي‌کنم و اميدوارم خداوند بزرگ، خدايي که امور را تدبير مي‌کند، ما را ياري کند تا در سال جديد بتوانيم موفق و سرفراز بسوي آينده‌اي بهتر براي بانک نوينمان و تمامي ذي‌نفعان آن حرکت کنيم.
هر روزتان نوروز، نوروزتان پيروز
عليرضا بلگوري
مديرعامل بانک اقتصادنوين
نسخه قابل چاپبازگشت

درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
آپارات بانک اقتصاد نوين   اينستاگرام بانک اقتصاد نوين   تلگرام بانک اقتصاد نوين   سروش بانک اقتصاد نوين   گپ بانک اقتصاد نوين   ايتا بانک اقتصاد نوين
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

اينترنت بانك اقتصادنوين
ليگ نوين
طرح کوشان
جشنواره کارت هديه
فروش آنلاين کارت هديه
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
موبايل بانک
 خدمات بانكداري الكترونيكي
 خدمات بازار سرمايه
مناقصه و مزايده‌هاي بانک
امور سهامداران
مباره با پولشويي
مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان
 گروه مالي اقتصادنوين
گاري نوين
نقشه جغرافيايي شعب
تکميل فرم همكاري
 پليس فتا