PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1398/6/30

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
پيام نوروزي جناب آقاي عليرضا بلگوري
1397/12/29
منبع: اداره روابط عمومي

پيام نوروزي جناب آقاي عليرضا بلگوري زکوي يار مي‌آيد نسيم باد نوروزي
از اين باد ار مدد خواهي چراغ دل برافروزي
آغاز سال 1398 هجري شمسي و ايام پرطراوت نوروز را به همه هموطنان عزيزم در سراسر اين کره خاکي بويژه همکاران ساعي و پرتلاشم در گروه اقتصادنوين تبريک و تهنيت عرض مي‌کنم.
بهار فصل زدودن زنگارها و فصل رويش و تغيير است. نو شدن سال به سال طبيعت ضرورتي از حکمت الهي را گوشزد مي‌کند که مسير رشد و تعالي را در پي دارد و فرصتي را براي ما فراهم مي‌آورد تا با مرور عملکرد خود، با تکيه بر تجارب و اندوخته‌ها، افق‌هاي تازه‌اي را براي آينده‌اي بهتر ترسيم کنيم.
با همت همکاران صديق و البته اعتماد و باور مشتريان ارزشمند بانک اقتصادنوين، خوشبختانه اين بانک از سرمايه معنوي و پايداري در جامعه برخوردار است؛ خوشنامي و ارزش آفريني گروه اقتصادنوين براي مشتريان و نظام اقتصادي کشور، افتخاري است که بار سنگين مسئوليت صيانت از آن بر دوش ما قرار دارد و بدون شک تمام همت من و همکارانم، اين است که در حفظ و تعالي اين تعهد کوتاهي نگردد.
رعايت استانداردهاي بانکي و تمرکز بر فعاليت حرفه‌اي بانکداري، صداقت و پشتکار در انجام امور، رعايت انصاف و عدالت در برخورد با همه ذي‌نفعان، مسئوليت پذيري و توسعه دانش و مهارت، همگي ارزش‌هايي هستند که براي تقويت اعتماد و خوشنامي بانک در سرلوحه خود قرار داده‌ايم. در اين چهارچوب، در سخت‌ترين شرايط اقتصادي و رقابتي نيز سلامت سازمان را قرباني منافع کوتاه مدت نکرده و نخواهيم کرد.
به لطف خداوند متعال و در سايه تلاش و کوشش همه همکاران، در سال 97، بانک اقتصادنوين توانست اصلاحات موفقي را در راستاي انتظارات حرفه‌اي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران در عمليات خود به سرانجام رساند. هر چند بواسطه پافشاري بر اجراي اصلاحات و عدم ورود به رقابت‌هاي ناسالم بانکي، يکي از سخت ترين شرايط مالي را طي سال گذشته تجربه کرديم ولي با عبور موفق از اين پيچ دشوار که بواسطه الطاف الهي، اعتماد مشتريان گرانقدر و همت شبانه روزي همکاران من حاصل گرديد، شرايط پايدار و البته اصلاح شده و مطلوبي در بانک ايجاد و مسير رشد و تعالي آتي بسيار هموار شد. در مسير بهبود و تعالي، اصلاحات مقطعي نبوده و با يک تفکر راهبردي، انشاءالله اين مسير را به جد ادامه خواهيم داد و تلاش داريم نمونه‌اي از بانکداري حرفه‌اي و منطبق با استانداردهاي بين‌المللي را در کشور عزيزمان ايران به نمايش بگذاريم.
حل برخي مشکلات انباشته، نهادينه سازي مفهوم سودآوري در همه فعاليت‌ها، تقويت فرهنگ پاسخ خواهي و پاسخگويي، چابک سازي عمليات بانک و تاکيد بر فرآيندهاي بدون کاغذ و توسعه محصولاتي چون همراه نوين از جمله ديگر توفيقات بانک در سال 1397 بود.
براي سال 1398 هم برنامه‌هاي مدوني براي بانک و گروه اقتصادنوين تدوين شده است که از جمله مهمترين اين برنامه‌ها مي‌توان به توسعه نظام يکپارچه و منسجم مديريتي، تاکيد بر استفاده هر چه بيشتر از ظرفيت جوانان شايسته، همت در وصول تسهيلات غيرجاري، تلاش جهت خروج بهينه از سرمايه‌گذاري‌هاي غير بانکي و بهينه سازي شبکه شعب و شبکه پرداخت الکترونيک اشاره کرد.
آرزو دارم در سال جديد با پشتکار و تلاش همکاران خوبم و نيز استفاده کامل از ظرفيت‌هاي فکري موجود، شاهد اعتلاي برند گروه اقتصادنوين در صنعت بانکداري کشور باشيم و در شرايط حساس کنوني، نقشي سازنده و اثربخش در اين مرز و بوم ايفا نمائيم.
"حسبنا الله و نعم الوکيل نعم المولي و نعم النصير"
عليرضا بلگوري
مديرعامل بانک اقتصادنوين
نسخه قابل چاپبازگشت

درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
آپارات بانک اقتصاد نوين   اينستاگرام بانک اقتصاد نوين   تلگرام بانک اقتصاد نوين   سروش بانک اقتصاد نوين   گپ بانک اقتصاد نوين   ايتا بانک اقتصاد نوين
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز ريالي
طرح صبا
طرح کوشان
سامانه‌هاي موبايلي
 خدمات بانكداري الكترونيكي
فروش آنلاين کارت هديه
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
نقشه جغرافيايي شعب
مناقصه و مزايده‌هاي بانک
امور سهامداران
مباره با پولشويي
مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان
 گروه مالي اقتصادنوين
گاري نوين
فرم دعوت به همكاري
ليگ نوين
 پليس فتا