PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1398/9/15

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
سرپرست معاونت اعتبارات و بين‌الملل بانک اقتصادنوين منصوب شد

سرپرست معاونت اعتبارات و بين‌الملل بانک اقتصادنوين منصوب شددر حکمي از سوي عليرضا بلگوري، مديرعامل بانک اقتصادنوين، نيما محمدي تودشکي به عنوان سرپرست معاونت اعتبارات و بين‌‌الملل بانک اقتصادنوين منصوب شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ محمدي دانش‌‌آموخته دکتري تخصصي مديريت مالي از دانشگاه تهران است و پيش از اين در سمت‌هاي اجرايي مختلفي از جمله معاون اداره اعتبارات، رئيس اداره اعتبارات و مدير اعتبارات در بانک اقتصادنوين عهده‌‌دار مسئوليت بوده است.

طرح سپيد بانک اقتصادنوين با تسهيلات ويژه براي پزشکان

طرح سپيد بانک اقتصادنوين با تسهيلات ويژه براي پزشکان بانک اقتصادنوين با هدف ارائه خدمات متمايز به جامعه پزشکي کشور طرح تسهيلاتي سپيد را معرفي کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ در طرح سپيد، پزشکان متخصص، عمومي، دندان‌پزشکان و داروسازان مي‌‏توانند براي خريد تجهيزات از بسته‌‏هاي متنوع تسهيلاتي با شرايط بسيار آسان بهره‌‌مند شوند.
در طرح تسهيلاتي سپيد، بسته‌‌هاي متنوعي بر اساس معدل موجودي سپرده‌‌هاي قرض‌‌الحسنه جاري و کوتاه‌‌مدت مشتريان طراحي شده و امکان بهره‌‌مندي از تسهيلات تا 150 درصد معدل موجودي و سقف هشت ميليارد ريال را براي مشتريان فراهم کرده است. همچنين مدت زمان بازپرداخت اين تسهيلات به خواست متقاضي بين 12 تا 60 ماه تعيين شده است.
مشتريان ارجمند مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر به شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مراجعه يا با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان اين بانک به شماره 48031000-021 تماس برقرار کنند.

عليرضا بلگوري: بانک اقتصادنوين پيشگام تغييرات و تحولات بنيادي در نظام بانکي است

عليرضا بلگوري: بانک اقتصادنوين پيشگام تغييرات و تحولات بنيادي در نظام بانکي استمديرعامل بانک اقتصادنوين گفت: در شرايطي که نظام بانکي کشور وارد مرحله تحول تازه‌اي شده و پوست‌اندازي ديگري را تجربه مي‌کند، بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي کشور با درک مسئوليت نخستين بودن بار ديگر پيشگام تغييرات و تحولات بنيادي شده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقصادنوين: عليرضا بلگوري، حرکت در مسير استاندارد، شفافيت، پاسخگويي و پايبندي به اصول بانکداري حرفه‌اي را از مهمترين ارکان نظام ارزشي اين بانک دانست و گفت: تنها در اين چهارچوب است که تضمين منافع توامان همه ذيفنعان از جمله سپرده‌گذاران، گيرندگان اعتبار، سهامداران، کارکنان و عموم جامعه ممکن خواهد بود.
وي اقدامات بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران در اصلاح نظام بانکي را بسيار برجسته و اميدوار کننده توصيف کرد و گفت: تقويت نظام حاکميت شرکتي در بانک‌ها، حمايت جدي از حقوق سهامداران و سپرده‌گذاران و تقويت سلامت و ثبات بانک‌ها از جمله مهمترين اقدامات مقام ناظر پولي در ماه‌هاي اخير بوده است.
بلگوري با اشاره به اقدامات انجام شده در بانک اقتصادنوين براي تقويت ثبات و سلامت بانک گفت: قطعا شفافيت و رعايت استانداردهاي حرفه‌اي در کوتاه مدت عوارضي را به همراه خواهد داشت اما بانک اقتصادنوين هرگز خوشنامي، سلامت، ثبات و مانايي خود را قرباني منافع کوتاه مدت نخواهد کرد.

اعلام برندگان قرعه‌‏کشي هفتمين دوره جشنواره حساب‌‌هاي قرض‌‏الحسنه بانک اقتصادنوين

اعلام برندگان قرعه‌‏کشي هفتمين دوره جشنواره حساب‌‌هاي قرض‌‏الحسنه بانک اقتصادنويناسامي برندگان قرعه‌‏کشي هفتمين دوره جشنواره حساب‏‌هاي قرض‌‏الحسنه بانک اقتصادنوين اعلام شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ پس از برگزاري مراسم قرعه‌‏کشي جوايز هفتمين دوره جشنواره حساب‌‌هاي قرض‌‌الحسنه پس‌‌انداز بانک اقتصادنوين که در روز دوشنبه بيست ‌و دوم مهرماه 1398 در محل اداره مرکزي بانک اقتصادنوين برگزار شد، اسامي برندگان اين جشنواره اعلام شد.
بر اين اساس مشتريان محترم مي‌‌توانند با مراجعه به صفحه اعلام نتايج هفتمين دوره جشنواره قرض‌‌الحسنه بانک اقتصادنوين و وارد کردن کد ملي خود از نتيجه قرعه‌‌کشي اطلاع يابند.
گفتني است جشنواره حساب‌هاي قرض‌‌الحسنه بانک اقتصادنوين از خرداد ماه سال جاري آغاز و تا هجدهم مهرماه 1398 ادامه داشت که مورد استقبال هم‌‌وطنان و مشتريان عزيز قرار گرفت.

چک‌‏هاي واگذار شده خود را در "همراه نوين" دنبال کنيد

اپليکيشن "همراه نوين" به‌‌روزرساني شد و با خدمات و امکانات جديد در دسترس هم‌وطنان قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ در نسخه جديد اپليکيشن "همراه نوين" که از تاريخ بيست ‏و پنجم مهرماه سال جاري، با قابليت اجرا روي سيستم‌ عامل‌هاي Android و IOS در دسترس قرار گرفته است، کاربران مي‌توانند از امکاناتي چون مديريت چک و دسته‌ چک، نمايش چک‌‏هاي واگذار شده به سپرده، گزارش تراکنش‌‏هاي پايا، تعريف کارت پيش ‌فرض در بخش خدمات کارت و امکان انتقال وجه به شماره موبايل بهره‌‌مند شوند.
همچنين در نسخه جديد امکان انتقال وجه از کارت مبدا بانک‌‏هاي ملي، ايران ‏زمين، سينا، آينده، انصار، حکمت، دي، صنعت ‏و معدن در اين سامانه فراهم شده است.
گفتني است در به‌‏روزرساني اخير، برخي از خطاهاي نسخه آيفون براي ios13 نيز رفع شده است.
هم‌‌وطنان محترم مي‌‌توانند براي دريافت و نصب اين اپليکيشن به تارگاه اصلي اين بانک به نشاني www.enbank.ir/mobile مراجعه کنند.

بيست ‏‌و دومين مدرسه "مهر نوين" در روستاي رشوانلوي استان خراسان شمالي افتتاح شد

بيست ‏‌و دومين مدرسه "مهر نوين" در روستاي رشوانلوي استان خراسان شمالي افتتاح شددر نخستين روزهاي سال تحصيلي، بيست ‌‏و دومين مدرسه بانک اقتصادنوين در روستاي رشوانلوي شهرستان شيروان در استان خراسان شمالي افتتاح و به کودکان و نوجوانان اين روستا تقديم شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ آيين افتتاح اين مدرسه با حضور صفايي، معاون سرپرستي شعب منطقه شرق ايران و جمعي از مقامات و مسئولان کشوري و استاني، معلمان و دانش‌‌آموزان مدرسه و اهالي روستاي رشوانلو برگزار شد.
در اين مراسم صفايي ضمن تبريک فرارسيدن سال تحصيلي جديد، شرحي از آمار مدارس در دست ساخت و افتتاح ‌شده بانک اقتصادنوين را در اختيار حاضران قرار داد.
معاون سرپرستي شعب منطقه شرق کشور با اشاره به رويکرد بانک اقتصادنوين در ايفاي مسئوليت‌‏هاي اجتماعي گفت: بانک مشارکت در اين قبيل امور خير و انسان‌‌‌دوستانه را وظيفه خود مي‌‌داند، ازاين‌رو در حد توان در اين عرصه حضور داشته و تاکنون در ساخت و احداث 34 مدرسه در مناطق کمتر برخوردار کشور مشارکت کرده است که از اين تعداد، 22 مدرسه به بهره‌‌برداري رسيده‌اند.

رونمايي از سامانه خدمات بانکي براي نابينايان در بانک اقتصادنوين

رونمايي از سامانه خدمات بانکي براي نابينايان در بانک اقتصادنويندر آستانه روز عصاي سفيد، سامانه خدمات بانکي نابينايان که با هدف تسهيل دسترسي خدمات براي نابينايان گرامي طراحي شده است، در شعبه ميدان هفت‌‌تير بانک اقتصادنوين رونمايي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ در آيين رونمايي اين سامانه که با حضور محمد ربيع‌‌زاده معاون کسب‌‏وکار بانک، نمايندگاني از انجمن نابينايان و جمعي از مشتريان نابينا در شعبه ميدان هفت‌‌تير برگزار شد، ربيع‌زاده ضمن تبريک روز جهاني عصاي سفيد به نابينايان، جمعيت 180 هزار نفري روشن‌‌دلان کشور را پاره‌‌اي از تن مردم ايران دانست.
او با اشاره به رويکرد بانک اقتصادنوين در ايفاي مسئوليت‌‌‏هاي اجتماعي، گفت: بانک اقتصادنوين ارائه خدمات بانکي باکيفيت به آحاد جامعه را رسالت خود مي‌‏داند.

برگزاري مراسم قرعه‌‏کشي هفتمين دوره جشنواره حساب‌‏هاي قرض‌‏الحسنه بانک اقتصادنوين

برگزاري مراسم قرعه‌‌کشي هفتمين دوره جشنواره حساب‌‏هاي قرض‌‏الحسنه بانک اقتصادنوينمراسم قرعه‌کشي جوايز هفتمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوين در روز دوشنبه 22 مهرماه 1398 در محل اداره مرکزي بانک اقتصادنوين برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ اين مراسم با حضور اعضاي محترم هيات نظارت بر قرعه‌کشي بانک‌ها متشکل از نمايندگان محترم دادستان کل کشور و بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و نيز اعضاي هيات مديره، مديران ارشد و تني چند از روساي شعب بانک اقتصادنوين، برگزار و طي آن برندگان خوش شانس اين جشنواره مشخص شدند.
در هفتمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين که با هدف ترويج سنت پسنديده قرض‌الحسنه برگزار شد به پاس قدرداني از مشتريان نيک‌انديش اين بانک، ماهيانه 5 ميليون تومان به مدت 18 ماه براي 1 نفر، ماهيانه 4 ميليون تومان به مدت 18 ماه براي 2 نفر، ماهيانه 3 ميليون تومان به مدت 18 ماه براي 3 نفر، ماهيانه 2 ميليون تومان به مدت 18 ماه براي 12 نفر، ماهيانه 1 ميليون تومان به مدت 18 ماه براي 18 نفر و ميلياردها ريال جوايز نقدي ديگر براي اعطا به سپرده‌گذاران واجد شرايط شرکت در قرعه‌کشي اين دوره در نظر گرفته شد که اسامي برندگان پس از طي مراحل قانوني متعاقبا از طريق سايت اصلي بانک اقتصادنوين اطلاع‌رساني خواهد شد.

افتتاح بيست‌ و يکمين مدرسه "مهر نوين" در روستاي شيخلر استان زنجان

افتتاح بيست‌ و يکمين مدرسه "مهر نوين" در روستاي شيخلر استان زنجانبيست‌ و يکمين مدرسه بانک اقتصادنوين با نام "مهر نوين" در روستاي شيخلر شهرستان دندي، بخش انگوران استان زنجان افتتاح و به کودکان و نوجوانان اين روستا تقديم شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ آيين افتتاح اين مدرسه با حضور عليرضا بلگوري، مديرعامل و محمد ربيع‌زاده، معاون کسب‌وکار اين بانک و جمعي از مقامات و مسئولان کشوري و استاني، معلمان و دانش‌آموزان مدرسه و اهالي روستاي شيخلر برگزار شد.
در اين مراسم مديرعامل بانک اقتصادنوين ضمن تبريک فرارسيدن سال تحصيلي جديد، به رويکرد اين بانک در ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي اشاره کرد و گفت: با همراهي سهامداران و اعضاي هيئت ‌مديره، بانک اقتصادنوين تاکنون در ساخت و احداث 34 مدرسه در مناطق کمتر برخوردار کشور مشارکت کرده است که از اين تعداد، 21 مدرسه به بهره‌برداري رسيده است.
بلگوري با اشاره به اهميت آموزش ‌و پرورش در توسعه همه‌جانبه کشور، افزود: هم‌زمان با رشد امکانات سخت‌افزاري، نظام آموزشي کشور بايد به لحاظ نرم‌افزاري هم به‌روز شود تا زمينه براي بروز همه استعدادها در مدارس فراهم شود.

انتصاب وحيد حجتي به سمت مديرعاملي شرکت پرداخت ‌نوين

انتصاب وحيد حجتي به سمت مديرعاملي شرکت پرداخت ‌نوينوحيد حجتي به‌عنوان مديرعامل جديد شرکت پرداخت ‌نوين انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حجتي که دانش‌آموخته نرم‌افزار کامپيوتر در مقطع کارشناسي است، دوره‌هاي فني و تخصصي MBA ،CCNA و DBA را نيز گذرانده است. او پيش از اين در سمت‌هاي اجرايي و مديريتي مختلفي از جمله شرکت پرداخت اول کيش، توسن، ايران‌ کيش و ... عهده‌دار مسئوليت بوده است.
گفتني است پرداخت ‌نوين که از شرکت‌هاي گروه اقتصادنوين محسوب مي‌شود، خدمات متنوعي در زمينه دستگاه‏هاي خودپرداز، پايانه‌هاي فروش، کيوسک، درگاه‌هاي پرداخت اينترنتي و موبايلي ارائه مي‌دهد.

صفحه: بعدي 2قبلي 

تعداد اقلام اطلاعاتي در اين بخش : 1555
درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
آپارات بانک اقتصاد نوين   اينستاگرام بانک اقتصاد نوين   تلگرام بانک اقتصاد نوين   سروش بانک اقتصاد نوين   گپ بانک اقتصاد نوين   ايتا بانک اقتصاد نوين
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز ريالي
طرح صبا
طرح کوشان
سامانه‌هاي موبايلي
 خدمات بانكداري الكترونيكي
فروش آنلاين کارت هديه
مزايده و فروش املاک مازاد
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
مناقصه و مزايده‌هاي بانک
مبارزه با پولشويي