PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1399/1/22

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
محصولات پرداخت‌ نوين در سال 99 معرفي شد

مديرعامل شرکت پرداخت نوين آرين، از ايجاد «سوپر اپ» به منظور پشتيباني تمام خدمات مالي بانک اقتصادنوين به مشتريان، راه‌اندازي کارت اعتباري گروهي و تلاش براي ورود به بورس در سال جاري خبر داد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين به نقل از پرداخت‌نوين، وحيد حجتي، مديرعامل شرکت پرداخت نوين آرين هدف‌گذاري خود را تا سال 1400، قرار گرفتن در فهرست پنج شرکت برتر پرداخت الکترونيک در کشور اعلام کرد.
حجتي درباره اپليکيشن موبايل‌ نوين‌پي گفت: بعد از بررسي اپليکيشن متوجه شديم که داراي ضعف‌هايي است و چون دنبال انجام يک کار مشابه نبوديم، راجع‌به يک «سوپر اپ» صحبت کرديم که قادر باشد تمام خدمات حوزه مالي بانک اقتصادنوين را پشتيباني کند و فرد با ورود به اپليکيشن به تمام خدماتي که در گروه مالي اقتصادنوين ارايه مي‌شود، دسترسي پيدا کند؛ از جمله خدمات بانکي، پرداخت، بيمه، سرمايه‌گذاري و … که اتفاقا مسئولان بانک، حمايت زيادي داشتند و ان‌شاءالله از نيمه نخست سال در دسترس عموم قرار مي‌گيرد.

هشتمین دوره جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوین با جوایز ارزنده آغاز شد

هشتمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوين با جوايز ارزنده آغاز شدهشتمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز (ريالي) بانک اقتصادنوين با هدف ترويج سنت پسنديده «قرض‌الحسنه» آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين جشنواره که از 18 فروردين‌ماه تا 18 مهرماه 1399 برگزار مي‌شود به‌پاس قدرداني از مشارکت خيرخواهانه هم‌وطنان عزيز، به‌قيدقرعه 10 جايزه يک ميليارد ريالي، 20 جايزه پانصد ميليون ريالي، 50 جايزه صد ميليون ريالي و ميلياردها ريال جوايز نقدي ديگر به سپرده‌گذاران نيک‌انديش اين بانک اهدا خواهد شد.
همچنين طبق برنامه‌ريزي انجام‌شده، از هر 10 نفر واجد شرايط شرکت در قرعه‌کشي، يک نفر برنده جوايز ارزنده بانک اقتصادنوين خواهد بود. حداقل موجودي براي شرکت در جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوين 500 هزار ريال است و به ازاي هر 500 هزار ريال در هر روز يک امتياز براي صاحب حساب منظور مي‌شود.

اعلام ساعت کاری شعب بانک اقتصادنوین

ساعت کاري شعب بانک اقتصادنوين اعلام شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ بر اين اساس و با توجه به کاهش ساعت کاري ادارات در استان تهران که از سوي استانداري تهران ابلاغ شده است، ساعات کاري شعب اين بانک در استان‌هاي تهران و البرز، از روز شنبه 16 فروردين ماه 1399 تا اطلاع ثانوي از ساعت 8:30 تا 13 خواهد بود.
همچنين در ساير استان‌هاي کشور ساعات کاري شعب بانک اقتصادنوين با برنامه‌هاي اعلام شده از سوي ستادهاي استاني مقابله با کرونا منطبق خواهد بود.
بانک اقتصادنوين از مشتريان ارجمند اين بانک تقاضا مي‌کند با هدف حفظ ايمني و سلامت خود ضمن استفاده حداقلي از اسکناس، استفاده از خدمات الکترونيکي متنوع اين بانک نظير همراه‌نوين و اينترنت بانک را جايگزين مراجعه به شعبه نمايند و امورات غير ضروري خود را به زمان ديگري موکول کنند.
همچنين کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان اين بانک به شماره 48031000-021 به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته پاسخگوي سوالات و ابهامات مشتريان ارجمند هستند.

در حمايت از بيماران مبتلا به کرونا انجام شد: اهداي تجهيزات به مجتمع بيمارستاني امام خميني (ره) تهران توسط بانک اقتصادنوين


بانک اقتصادنوين در راستاي ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي خود و به‌منظور تسهيل درمان بيماران مبتلا به ويروس کرونا نسبت به اهداي تجهيزات به مجتمع بيمارستاني امام خميني (ره) تهران اقدام کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ هم‌زمان با شيوع ويروس کرونا و مشکلات به وجود آمده در درمان بيماران به دليل کمبود امکانات و تجهيزات در بيمارستان‌هاي کشور، اين بانک با هدف حمايت از بيماران مبتلا به اين ويروس و ايفاي مسئوليت اجتماعي خود، با هماهنگي انجمن حمايت از بيماران مجتمع بيمارستاني امام خميني (ره) بخشي از تجهيزات بيمارستاني ضروري و مورد درخواست اين بيمارستان براي درمان بيماران مبتلا به کرونا را خريداري و به اين مجتمع اهدا کرد.
گفتني است مجتمع بيمارستاني امام خميني (ره) از جمله بيمارستان‌هاي دانشگاه علوم پزشکي تهران و يکي از مراکز پيش‌بيني شده براي درمان بيماران کرونايي است.

خدمات ويژه بانک اقتصادنوين براي ايام نوروز

بانک اقتصادنوين با مجموعه خدمات ويژه ايام نوروز، آماده خدمت‌رساني به مشتريان ارجمند است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ با توجه به تعطيلي شعب بانک‌ها در تعطيلات نوروزي و لزوم کاهش ترددهاي غيرضروري به دليل شيوع ويروس کرونا، مشتريان بانک اقتصادنوين مي‌توانند با استفاده از خدمات الکترونيکي اين بانک مانند اينترنت‌بانک، اينترنت‌بانک همراه، اپليکيشن‌هاي همراه‌نوين و رمز‌ساز ارس و ... بسياري از فعاليت‌هاي مورد درخواست خود را بدون نياز به حضور در شعبه دريافت کنند. همچنين به منظور خدمت‌رساني هر چه بهتر، شعب منتخب اين بانک در تهران و ساير شهرستان‌ها در روزهاي دوم، سوم و چهارم فروردين 1399 به صورت کشيک مفتوح بوده و آماده ارايه خدمت به مشتريان گرامي هستند.
از ديگر خدمات ويژه اين ايام کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين با طرح‌هاي نوروزي و نيز طرح‌هاي دلخواه است که تنوع انتخاب هديه را براي گيرنده کارت ايجاد مي‌کند. مشتريان ارجمند مي‌توانند با مراجعه سايت مي کارت به آدرس micard.enbank.ir به صورت آنلاين کارت هديه مورد نظر خود را سفارش دهند و در محل مورد نظر دريافت کنند.

به‌روزرساني و قطعي سرورهاي عملياتي بانک اقتصادنوين همزمان با تغيير ساعت رسمي کشور

به منظور اعمال تغيير ساعت رسمي کشور روي سرورهاي عملياتي بانک اقتصادنوين، سرويس‌هاي عملياتي اين بانک روز جمعه مورخ يکم فروردين ماه 1399 به مدت يک ساعت و 15 دقيقه قطع خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ قطع سرويس‌‌هاي ياد شده از ساعت 23 و 45 دقيقه روز جمعه آغاز و به مدت يک ساعت و 15 دقيقه ادامه خواهد داشت و پس از به‌روزرساني به حالت عادي باز خواهد گشت.
مشتريان ارجمند مي‌‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000-021 تماس حاصل فرمايند.

اعلام ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در ايام نوروز

به منظور رفاه حال مشتريان، شعب بانک اقتصادنوين در ايام تعطيلات نوروز به صورت کشيک آماده ارايه خدمت به هم‌وطنان عزيز خواهند بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ شعب کشيک اين بانک در روزهاي دوم تا چهارم فروردين ماه 1399 مفتوح بوده و از ساعت 9 الي 12:30 آماده ارايه خدمت به مشتريان ارجمند هستند. بر اين اساس شعب تهرانپارس، چهارراه ديباجي، ميدان ونک، ميدان فردوسي و ستارخان به عنوان شعب منتخب شهر تهران و شعب طالقاني کرج، فرهنگ ساري، آمل، چالوس، گلسار رشت، وليعصر گرگان، ميدان آزادي قزوين، ارتش تبريز، سرداران اروميه، سنندج، ميدان آزادي اصفهان، مطهري يزد، معالي‌آباد شيراز، ميدان آزادي کرمان، کيانپارس اهواز، امام بوشهر و احمدآباد مشهد در ساير استان‌ها به عنوان شعب کشيک، خدمات مورد نياز مشتريان و مسافران نوروزي را ارائه خواهند کرد.

افزايش سقف مبلغ کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين

بانک اقتصادنوين براي کاهش مراجعه هم‌وطنان به شعب بانک‌ها و به‌منظور جلوگيري از شيوع ويروس کرونا، سقف شارژ کارت‌هاي هديه خود را به 20 ميليون ريال افزايش داد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ هم‌وطنان ارجمند مي‌توانند با مراجعه به شعب اين بانک يا سفارش آنلاين از طريق سايت مي‌کارت به آدرس https://micard.enbank.ir کارت هديه خود را با طرح دلخواه تا مبلغ 20 ميليون ريال دريافت کنند. کارت‌هاي هديه يادشده قابليت خريد روزانه و پرداخت قبوض تا مبلغ 20 ميليون ريال و برداشت نقدي از خودپردازهاي بانک اقتصادنوين تا مبلغ پنج ميليون ريال را دارند.
گفتني است به‌منظور کاهش شيوع ويروس کرونا، از بيستم اسفندماه 1398 امکان انتقال وجه کارت به کارت از طريق اپليکيشن همراه‌نوين، اينترنت‌بانک و تمام دستگاه‌هاي خودپرداز اين بانک در مجموع تا سقف 100 ميليون ريال در روز فراهم شده است. در همين راستا تمام کارت‌هاي نقدي بانک اقتصادنوين که تاريخ انقضاي آن‌ها اسفند 1398 و فروردين 1399 است به مدت يک سال تمديد شده و مبلغ برداشت نقدي از کارت‌هاي بانک اقتصادنوين روي خودپردازهاي اين بانک تا پنج ميليون ريال افزايش يافته است.

اعلام نرخ حق‌الوکاله بانک اقتصادنوين در سال 99

هيئت‌ مديره بانک اقتصادنوين نرخ حق‌الوکاله سال 1399 را حداکثر 2 درصد تعيين کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اجراي مقررات و ضوابط بانک مرکزي ج.ا.ا و تصويب هيئت مديره، نرخ حق‌الوکاله براي سپرده‌هاي سرمايه‌گذاري اين بانک در سال 1399 معادل حداکثر 2 درصد تعيين شد.
گفتني است حق‌الوکاله بر اساس خالص منابع سپرده‌گذاران محاسبه مي‌شود.

سقف انتقال وجه کارت‌به‌کارت در بانک اقتصادنوين افزايش يافت

بانک اقتصادنوين براي کاهش نياز به مراجعه هموطنان به شعب بانک‌ها و به‌منظور جلوگيري از شيوع ويروس کرونا، سقف انتقال وجه کارت‌به‌کارت شتابي و داخلي از تمامي درگاه‌هاي خود را افزايش داد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ از تاريخ 20 اسفند 98 تا اعلام بعدي، هموطنان ارجمند مي‌توانند از طريق اپليکيشن همراه نوين، اينترنت بانک و تمامي دستگاه‌هاي خودپرداز اين بانک در مجموع تا 100 ميليون ريال در روز کارت به کارت کنند.
در همين راستا پيش از اين تمام کارت‌هاي نقدي بانک اقتصادنوين که تاريخ انقضاي آن‌ها اسفند 1398 و فروردين 1399 است به مدت يک سال تمديد شده و مبلغ برداشت نقدي از کارت‌هاي بانک اقتصادنوين روي خودپردازهاي اين بانک تا پنج ميليون ريال افزايش يافته است.
گفتني است مشتريان بانک اقتصادنوين مي‌توانند با استفاده از خدمات الکترونيکي اين بانک بسياري از فعاليت‌هاي مورد درخواست خود را بدون نياز به حضور در شعبه دريافت کنند.
علاوه بر خدمات يادشده، کارشناسان مرکز ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000-021 در تمام ايام هفته و به‌صورت 24 ساعته آماده پاسخگويي به پرسش‌ها و ابهامات مشتريان ارجمند هستند.

امکان ثبت الکترونيکي درخواست برخورداري از قانون تسهيل تسويه بدهي براي مشتريان دريافت‌کننده تسهيلات از بانک اقتصادنوين فراهم شد

بانک اقتصادنوين با راه‌اندازي سامانه اينترنتي ويژه، امکان ثبت الکترونيکي درخواست مشتريان دريافت کننده تسهيلات که مشمول قانون تسهيل تسويه بدهي بدهکاران شبکه بانکي کشور - بخشنامه شماره 98.421492 ابلاغي مورخ 1398.05.12 بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران - مي‌شوند را فراهم کرد.
به گزارش روابط‌ عمومي بانک اقتصادنوين؛ اين سامانه که با هدف تسهيل خدمت رساني و کاهش مراجعات حضوري مشتريان ارجمند به شعب اين بانک و نيز جلوگيري از شيوع ويروس کرونا راه‌اندازي شده است، دريافت و ثبت درخواست مشتريان مشمول شرايط قيد شده در بخشنامه ذکر شده و پاسخگويي سريع به آن‌ها را فراهم کرده است.
بر اين اساس مشتريان محترم مشمول اين بخشنامه مي‌توانند حداکثر تا پايان اسفندماه سال جاري با مراجعه به سامانه اينترنتي ويژه اين موضوع در وب‌سايت بانک اقتصادنوين تقاضاي خود را ثبت نمايند.
گفتني است تمامي درخواست‌هاي ثبت شده بررسي و متعاقبا نحوه اقدام در هر مورد مشخص و به واجدين شرايط اعلام خواهد شد.

جابجايي شعبه ظفر بانک اقتصادنوين

با مجوز بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و با هدف بهينه‌سازي شبکه شعب بانک اقتصادنوين، شعبه ظفر (کد 120) به محل شعبه آفريقاي شمالي اين بانک منتقل شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، تمام سوابق، مستندات و پرونده‌هاي مشتريان شعبه مذکور به شعبه آفريقاي شمالي اين بانک به نشاني تهران، خيابان نلسون ماندلا، تقاطع گلدان، برج 33، پلاک 230 منتقل گرديد.
شايان ذکر است، با توجه به يکپارچگي خدمات بانک اقتصادنوين در شعب سراسر کشور، جز برخي خدمات خاص، محدوديتي جهت دريافت خدمات بانکي و انتخاب شعبه براي مشتريان وجود ندارد و مشتريان مي‌توانند بنابه دلخواه، شعبه جديد خود را انتخاب و خدمات مورد نظر را دريافت کنند.
مشتريان ارجمند مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000 – 021 تماس حاصل نمايند.

جابجايي شعبه شهر جديد لار بانک اقتصادنوين

با مجوز بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و با هدف بهينه‌سازي شبکه شعب بانک اقتصادنوين، شعبه شهر جديد لار (کد 2317) به محل شعبه خيابان مدرس لار اين بانک منتقل شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، تمام سوابق، مستندات و پرونده‌هاي مشتريان شعبه مذکور به شعبه مدرس لار اين بانک به نشاني استان فارس، لارستان، خيابان مدرس جنوبي منتقل گرديد.
شايان ذکر است، با توجه به يکپارچگي خدمات بانک اقتصادنوين در شعب سراسر کشور، جز برخي خدمات خاص، محدوديتي جهت دريافت خدمات بانکي و انتخاب شعبه براي مشتريان وجود ندارد و مشتريان مي‌توانند بنابه دلخواه، شعبه جديد خود را انتخاب و خدمات مورد نظر را دريافت کنند.
مشتريان ارجمند مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000 – 021 تماس حاصل نمايند.

خدمات ويژه بانک اقتصادنوين براي مقابله با شيوع ويروس کرونا

بانک اقتصادنوين با هدف کاهش مراجعات حضوري مشتريان ارجمند به شعب بانک و به‌منظور جلوگيري از شيوع ويروس کرونا خدمات ويژه‌اي ارائه کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ پيرو ابلاغيه بانک مرکزي ج.ا.ا در راستاي مديريت و کنترل شيوع ويروس کرونا و لزوم تسهيل استفاده هم‌وطنان گرامي از درگاه‌هاي غيرحضوري و کاهش مراجعه به شعب، تمام کارت‌هاي نقدي بانک اقتصادنوين که تاريخ انقضاي آن‌ها اسفند 1398 و فروردين 1399 است به مدت يک سال تمديد شد. بديهي است انجام تراکنش‌هاي نيازمند به تاريخ انقضا؛ با وارد کردن تاريخ جديد امکان‌پذير است.
همچنين مبلغ برداشت نقدي از کارت‌هاي بانک اقتصادنوين روي خودپردازهاي اين بانک تا چهاردهم فروردين 1399 تا سقف پنج ميليون ريال و سقف کارت به کارت شتابي و داخلي از تمامي درگاه‌هاي بانک اقتصادنوين تا 50 ميليون ريال در روز افزايش يافت.
گفتني است مشتريان بانک اقتصادنوين مي‌توانند با استفاده از خدمات الکترونيکي اين بانک مانند اينترنت‌بانک، اينترنت‌بانک همراه، سامانه همراه‌نوين، اپليکيشن رمز‌ساز ارس و ... بسياري از فعاليت‌هاي مورد درخواست خود را بدون نياز به حضور در شعبه دريافت کنند.

با هدف پيشگيري از شيوع ويروس کرونا، ساعات کاري بانک اقتصادنوين کاهش يافت

در راستاي هماهنگي با ستادهاي استاني مبارزه با کرونا، ساعات کاري شعب و ادارات مرکزي بانک اقتصادنوين در تمامي استان‌ها منطبق با سياست‌هاي اعلامي ستاد هر استان خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ بر اين اساس و با توجه به کاهش ساعت کاري ادارات در استان تهران که از سوي استانداري تهران ابلاغ شده است، ساعات کاري شعب و ادارات مرکزي بانک اقتصادنوين استان‌هاي تهران و البرز، از روز يک‌شنبه 11 اسفند ماه 98 تا اطلاع ثانوي از ساعت 8 تا 13 خواهد بود.
همچنين در ساير استان‌هاي کشور ساعات کاري شعب بانک اقتصادنوين با برنامه‌هاي اعلام شده از سوي ستادهاي استاني منطبق خواهد بود.
بانک اقتصادنوين از مشتريان ارجمند اين بانک تقاضا مي‌کند با هدف حفظ ايمني و سلامت خود ضمن استفاده حداقلي از اسکناس، استفاده از خدمات الکترونيکي متنوع اين بانک نظير همراه‌نوين و اينترنت بانک را جايگزين مراجعه به شعبه نمايند و امورات غير ضروري خود را به زمان ديگري موکول کنند.

خدمات غيرحضوري بانک اقتصادنوين براي پيشگيري از شيوع بيماري کرونا

هم‌زمان با شيوع بيماري کرونا و توصيه‌هاي مراجع بهداشتي و درماني مبني بر کاهش مراجعات حضوري هم‌وطنان به اماکن عمومي، بانک اقتصادنوين مشتريان خود را به استفاده از خدمات الکترونيکي اين بانک دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ مشتريان اين بانک مي‌توانند با مراجعه به وب‌سايت بانک به آدرس www.enbank.ir و بهره‌مندي از خدمات اينترنت‌بانک، اينترنت‌بانک همراه، سامانه همراه‌نوين، اپليکيشن رمز‌ساز ارس و ... بيشتر خدمات مورد نياز خود را به‌صورت غير حضوري دريافت کنند.
عمليات انتقال وجه، پرداخت قبوض (با شناسه قبض و پرداخت)، دريافت صورت‌حساب و موجودي، خريد شارژ، مديريت چک و دسته‌ چک، نمايش چک‌‏هاي واگذار شده به سپرده، دريافت رمز دوم پويا و پرداخت و مشاهده اقساط تسهيلات در سامانه اينترنت‌بانک و اپليکيشن همراه‌نوين به سهولت براي مشتريان محترم قابل انجام است.

آغاز عرضه اوراق گواهي سپرده ويژه سرمايه‌گذاري مدت‌دار در شعب بانک اقتصادنوين

آغاز عرضه اوراق گواهي سپرده ويژه سرمايه‌گذاري مدت‌دار در شعب بانک اقتصادنوين بانک اقتصادنوين با هدف ايجاد بستر مناسب و مطمئن سرمايه‌گذاري براي مشتريان، براساس مجوز بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، اوراق گواهي‌سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري (عام) منتشر مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ اوراق گواهي سپرده سرمايه‌گذاري (عام) - مرحله بيست و نهم - از روز دوشنبه 28 بهمن‌ماه جاري تا پايان سال 98 در تمام شعب اين بانک در سراسر کشور عرضه خواهد شد.
اين اوراق يکساله، با نرخ سود علي‌الحساب 18 درصد سالانه، معاف از ماليات و مبالغ آن ضريبي از يک ميليون ريال است. اوراق گواهي سپرده مدت‌دار، ويژه سرمايه‌گذاري (عام) بانک اقتصادنوين الکترونيکي و با نام، غير قابل انتقال به‌غير و همراه با قابليت بازخريد قبل از سررسيد نزد شعب بانک اقتصادنوين با نرخ 10 درصد سالانه مي‌باشد.
همچنين مقاطع پرداخت سود علي‌الحساب اين اوراق ماهانه بوده و تضمين پرداخت اصل و سودهاي علي‌الحساب آن توسط بانک اقتصادنوين صورت گرفته است. علاقه‌مندان به استفاده از اين فرصت سرمايه‌گذاري براي کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان اين بانک به شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.

استقبال چشمگير از طرح تسهيلاتي «ارزينو» بانک اقتصادنوين

استقبال چشمگير از طرح تسهيلاتي «ارزينو» بانک اقتصادنوينطرح تسهيلاتي ارزينو که امکان دريافت تسهيلات اقساطي با شرايط آسان و کمترين زمان ممکن را براي مشتريان فراهم مي‌کند با استقبال قابل توجه عموم مشتريان بانک اقتصادنوين مواجه شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ در اين طرح مشتريان ارجمند مي‌توانند با سپرده‌گذاري اسکناس‌هاي دلار و يورو نزد بانک ضمن حفظ دارايي‌هاي ارزي خود از بسته‌هاي تسهيلاتي متنوع بدون نياز به ضامن و در کمترين زمان ممکن بهره‌مند شوند.
تسهيلات ارزينو به‌منظور تجهيز، تعمير و بازسازي واحدهاي مسکوني، اداري يا تجاري، خريد ابزار کار، لوازم‌ يدکي، کالا و خودرو در قالب عقد مرابحه با نرخ‌هاي 18 و 10 درصد و رفع احتياجات ضروري در قالب قرض‌الحسنه براي تمام مشتريان (حقيقي و حقوقي) با مدت زمان بازپرداخت 12 تا 36 ماه قابل پرداخت است.
گفتني است در اين طرح پس از تسويه تسهيلات، و يا تسويه تسهيلات قبل از موعد سررسيد، اسکناس‌ها به همان ارز توثيقي (دلار يا يورو) به مشتري بازگردانده خواهد شد.

به‌روزرساني و بهينه‌سازي سرويس‌هاي عملياتي بانک اقتصادنوين

به منظور به‌‌‌روزرساني و بهينه‌‌سازي سرويس‌‌هاي عملياتي بانک اقتصادنوين، سرويس‌هاي عملياتي اين بانک بامداد روز دوشنبه مورخ 21 بهمن‌ماه 1398 به مدت 30 دقيقه قطع خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ قطع سرويس‌‌هاي ياد شده از ساعت صفر بامداد روز دوشنبه آغاز و به مدت 30 دقيقه ادامه خواهد داشت و پس از به‌‌‌‌روزرساني به حالت عادي باز خواهد گشت.
مشتريان ارجمند مي‌‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000-021 تماس حاصل فرمايند.

امکان مديريت انتقال وجه سپرده‌هاي حقوقي در اپليکيشن «همراه نوين»

اپليکيشن «همراه نوين» به‌‌روزرساني شد و با خدمات و امکانات جديد در دسترس هم‌وطنان قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ در نسخه جديد اپليکيشن «همراه نوين» که از تاريخ هفدهم بهمن‌ماه سال جاري، با قابليت اجرا روي سيستم‌ عامل‌هاي Android و IOS در دسترس قرار گرفته است، کاربران مي‌توانند از امکاناتي چون مديريت انتقال وجه سپرده‌هاي حقوقي (کارپوشه) و دريافت پيامکي رمز دوم پويا بهره‌‌مند شوند.
هم‌‌وطنان محترم مي‌‌توانند براي دريافت و نصب اين اپليکيشن به تارگاه اصلي اين بانک به نشاني www.enbank.ir/mobile مراجعه کنند.
همچنين کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000-021 آماده راهنمايي و پاسخگويي به سوالات احتمالي مشتريان عزيز هستند.

انجام تراکنش‌هاي بيش از يک ‌ميليون ريال، تنها از طريق رمز دوم پويا امکان‌پذير است

از تاريخ 17 بهمن ماه 1398 انجام تراکنش‌هاي مالي براي مبالغ بيش از يک‌ ‌ميليون ريال (مجموعا در هر روز) و همچنين مشاهده‌ موجودي و دريافت صورتحساب کارت‌هاي بانک اقتصادنوين از طريق سامانه‌هاي بانکداري ‌الکترونيک و بدون حضور کارت، تنها از طريق رمز دوم پويا امکان‌پذير است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ بر اين اساس مشتريان مي‌توانند در هر روز براي مجموع يک ‌ميليون ريال تراکنش از رمز ايستاي کارت خود استفاده کنند و انجام تراکنش‌هاي بيش از اين مبلغ تنها با رمز دوم پويا امکان‌پذير خواهد بود.
همچنين مشترياني که تمايل به استفاده از رمز دوم ايستا در محدوده يادشده را ندارند، مي‌توانند با مراجعه به شعب بانک اقتصادنوين رمز دوم ايستاي خود را براي تمام تراکنش‌ها غيرفعال و فقط از رمز دوم پويا استفاده کنند.

به‌روزرساني و بهينه‌سازي سرويس‌هاي عملياتي بانک اقتصادنوين

به منظور به‌‌‌روزرساني و بهينه‌‌سازي سرويس‌‌هاي عملياتي بانک اقتصادنوين، سرويس‌هاي عملياتي اين بانک بامداد روز دوشنبه مورخ 14 بهمن ماه 1398 به مدت دو ساعت قطع خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ قطع سرويس‌‌هاي ياد شده از ساعت صفر بامداد روز دوشنبه آغاز و به مدت دو ساعت ادامه خواهد داشت و پس از به‌‌‌‌روزرساني به حالت عادي باز خواهد گشت.
مشتريان ارجمند مي‌‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000-021 تماس حاصل فرمايند.

افتتاح بيست‌وچهارمين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي چاه‌حسن استان کرمان

افتتاح بيست‌وچهارمين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي چاه‌حسن استان کرمانبيست‌وچهارمين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي چاه‌حسن شهرستان رودبار جنوب واقع در استان کرمان به بهره‌برداري رسيد و به کودکان و نوجوانان اين روستا تقديم شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ آيين افتتاح اين مدرسه با حضور رسول خردمند، سرپرست شعب منطقه جنوب ايران و جمعي از مقامات و مسئولان کشوري و استاني، معلمان و دانش‌آموزان مدرسه و اهالي روستاي چاه‌حسن برگزار شد.
در اين مراسم خردمند با اشاره به رويکرد بانک اقتصادنوين در حوزه ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي گفت: بانک اقتصادنوين به عنوان يک بنگاه اقتصادي در کنار رسالت اصلي خود يعني کمک به رونق توليد و اشتغال در کشور، ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي را نيز وظيفه خود مي‌داند و در همين راستا تاکنون نسبت به احداث 36 مدرسه در مناطق کمتر برخوردار کشور اقدام نموده که از اين تعداد 24 مدرسه به بهره‌برداري رسيده و مابقي در دست احداث است.

بهينه‌‌سازي سرويس‌هاي عملياتي بانک اقتصادنوين

به منظور به‌‌‌روزرساني و بهينه‌‌سازي سرويس‌‌هاي عملياتي بانک اقتصادنوين، سرويس‌هاي بانکداري الکترونيک اين بانک (اينترنت بانک، موبايل بانک، تلفن بانک و ارسال پيامک) بامداد روز دوشنبه مورخ 7 بهمن ماه 1398 به مدت دو ساعت قطع خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ قطع سرويس‌‌هاي ياد شده از ساعت صفر بامداد روز دوشنبه آغاز و به مدت دو ساعت ادامه خواهد داشت و پس از به‌‌‌‌روزرساني به حالت عادي باز خواهد گشت.
مشتريان ارجمند مي‌‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000-021 تماس حاصل فرمايند.

امکان دريافت پيامکي رمز دوم پويا در بانک اقتصادنوين فراهم شد

امکان دريافت پيامکي رمز دوم پويا در بانک اقتصادنوين فراهم شدبه منظور تسهيل دريافت رمز دوم پويا و افزايش امنيت در تراکنش‌هاي بدون حضور کارت، امکان دريافت پيامکي رمز دوم پويا در بانک اقتصادنوين فراهم شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ بر اين اساس دارندگان کارت‌هاي نقدي و اعتباري بانک اقتصادنوين که رمز دوم و نيز خدمات دريافت پيامک تراکنش‌هاي مالي خود را فعال کرده‌اند مي‌توانند با انتخاب گزينه دريافت رمز پويا که در تمامي صفحات پرداخت اينترنتي فعال شده است، رمز دوم پوياي خود را به صورت پيامکي دريافت کنند.
گفتني است با توجه به ارسال پيامک رمز دوم پويا به شماره تلفن همراه ثبت شده در بانک، لازم است مشتريان ارجمند از صحت شماره تلفن همراه خود مطمئن شده و در صورت تغيير شماره تلفن همراه با مراجعه به شعب بانک اقتصادنوين اطلاعات تماس خود را به‌روزرساني کنند.

انتصاب مديرعامل شرکت خدمات و پشتيباني اقتصادنوين

انتصاب مديرعامل شرکت خدمات و پشتيباني اقتصادنوينعليرضا مولايي به عنوان مديرعامل جديد شرکت خدمات و پشتيباني اقتصادنوين منصوب شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ مولايي که دانش‌آموخته رشته مديريت است، پيش از اين رئيس هيئت ‌مديره اين شرکت بوده است.
او سوابق اجرايي متعددي در شرکت‌هاي توليدي و صنعتي داشته است که از جمله آن‌ها مي‌توان به معاونت اجرايي کارخانجات ارج تهران، قائم‌مقامي شرکت کاشي و سراميک چهل‌ستون، نايب رئيسي شرکت کشت‌وصنعت شريف‌آباد قزوين و مديرعاملي شرکت نشاسته گلوکز قزوين اشاره کرد.
گفتني است شرکت خدمات و پشتيباني اقتصادنوين از جمله شرکت‌هاي گروه اقتصادنوين است که خدمات فني و مهندسي، پيمانکاري و بازرگاني مورد نياز شرکت‌هاي اين گروه را تامين مي‌کند.

سي‌و‏ششمين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي زلزله‌زده بيجرلو استان آذربايجان شرقي احداث مي‌شود

سي‌و‏ششمين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي زلزله‌زده بيجرلو استان آذربايجان شرقي احداث مي‌شودکلنگ احداث سي‌وششمين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي زلزله‌زده بيجرلو در بخش ترکمنچاي از توابع شهرستان ميانه استان آذربايجان شرقي به زمين زده شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ در پي وقوع زلزله در آبان ماه سال 1398 در استان آذربايجان شرقي بانک اقتصادنوين با هدف ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي خود و با هماهنگي سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس کشور احداث يک مدرسه در روستاي زلزله‌زده بيجرلو از توابع شهرستان ميانه را تقبل کرد. در آيين کلنگ‌‌زني اين مدرسه که با حضور جمعي از مقامات و مسئولان کشوري و استاني، معلمان و دانش‌آموزان مدرسه و اهالي اين روستا برگزار شد، سعيد صالح‌ودادي سرپرست شعب منطقه شمال‏غرب اين بانک با اشاره به رويکرد بانک اقتصادنوين در حوزه ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي گفت: بانک اقتصادنوين مشارکت در امور خير و انسان‌دوستانه را وظيفه خود مي‌داند و در همين راستا تاکنون در احداث 36 مدرسه در مناطق کمتر برخوردار کشور مشارکت داشته است که از اين تعداد 12 مدرسه در منطقه شمال‌غرب کشور افتتاح شده است.

بانک اقتصادنوين و کارکنان آن به ياري سيل‌زدگان جنوب کشور شتافتند

با موافقت هيئت ‌مديره بانک اقتصادنوين مبلغ پنج ميليارد ريال و يک روز حقوق کارکنان اين بانک به سيل‌زدگان استان‌هاي جنوب شرق کشور اختصاص يافت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ هم‌زمان با وقوع سيل در برخي از شهرها و روستاهاي کشور در استان‌هاي سيستان و بلوچستان و هرمزگان که متاسفانه تخريب زيرساخت‌ها و منازل مسکوني هم‌وطنان عزيز را در پي داشته است، هيئت ‌مديره بانک اقتصادنوين مبلغ پنج ميليارد ريال براي کمک به هم‌وطنان سيل‌زده در اين مناطق اختصاص داد. همچنين کارکنان بانک اقتصادنوين به‌صورت داوطلبانه يک روز از حقوق ماهيانه خود را به مشارکت در اين اقدام خداپسندانه اختصاص دادند.
گفتني است اين مبالغ با هماهنگي سازمان‌ها و نهادهاي مسئول صرف رفع احتياجات ضروري و کمک به بازسازي زيرساخت‌هاي آسيب‌ديده اين مناطق خواهد شد.

پرداخت يک‌روزه تسهيلات ريالي ارزان ويژه سپرده‌گذاران ارزي

پرداخت يک‌روزه تسهيلات ريالي ارزان ويژه سپرده‌گذاران ارزيبانک اقتصادنوين با معرفي طرح «ارزينو»، امکان دريافت تسهيلات اقساطي با شرايط آسان و در کمترين زمان ممکن را براي مشتريان فراهم کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ در طرح ارزينو، مشتريان ارجمند مي‌توانند با سپرده‌گذاري اسکناس‌هاي دلار يا يورو نزد بانک، ضمن حفظ اصل دارايي‌هاي ارزي خود از بسته‌هاي متنوع تسهيلاتي در سريع‌ترين زمان ممکن و بدون نياز به معرفي ضامن بهره‌مند شوند. گفتني است پس از تسويه تسهيلات، اسکناس‌ها به همان ارز توثيقي (دلار يا يورو) به مشتري بازگردانده خواهد شد.
تسهيلات ارزينو به‌منظور تجهيز، تعمير و بازسازي واحدهاي مسکوني، اداري يا تجاري، خريد ابزار کار، لوازم‌ يدکي، کالا و خودرو در قالب عقد مرابحه با نرخ‌هاي 18 و 10 درصد و رفع احتياجات ضروري در قالب قرض‌الحسنه براي تمام مشتريان (حقيقي و حقوقي) قابل پرداخت است. لازم به ذکر است مدت زمان بازپرداخت اين تسهيلات به خواست متقاضي 12 تا 36 ماهه در نظر گرفته شده است.

سي‌‏وپنجمين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي خورآباد بخش کهک شهرستان قم ساخته مي‌‌شود

سي‌‏وپنجمين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي خورآباد بخش کهک شهرستان قم ساخته مي‌‌شودکلنگ احداث سي‌وپنجمين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي خورآباد شهر کهک واقع در استان قم به زمين زده شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ آيين کلنگ‌‏زني اين مدرسه با حضور عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک و جمعي از مقامات و مسئولان کشوري و استاني، معلمان و دانش‌‌آموزان مدرسه و اهالي روستاي خورآباد برگزار شد.
در اين مراسم بلگوري با اشاره به خدمات بانک اقتصادنوين در حوزه ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي گفت: بانک اقتصادنوين به عنوان يک بنگاه اقتصادي در کنار فعاليت‌هاي حرفه‌اي و اقتصادي خود در ارائه خدمات بانکي و کمک به رونق توليد و اشتغال در کشور، ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي را نيز وظيفه خود مي‌داند و در همين راستا تاکنون در احداث 35 مدرسه در مناطق کمتر برخوردار کشور مشارکت داشته است. او در ادامه سخنانش توسعه اقتصادي کشور را در گرو پرورش نيروي انساني توانمند دانست و افزود: يقينا مديران و نقش‌آفرينان آينده کشور در بطن همين مدارس تربيت خواهند شد.

بهينه‌‌سازي و به‌‌روزرساني سرويس‌هاي عملياتي بانک اقتصادنوين

به منظور به‌‌‌روزرساني و بهينه‌‌سازي سرويس‌‌هاي عملياتي بانک اقتصادنوين، سرويس‌هاي اين بانک بامداد روز جمعه مورخ 13 دي ماه 1398 به مدت شش ساعت قطع خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ قطع سرويس‌‌هاي ذکر شده از ساعت صفر بامداد روز جمعه آغاز و به مدت شش ساعت ادامه خواهد داشت. گفتني است پس از به‌‌‌‌روزرساني، تمامي سرويس‌‌هاي عملياتي بانک اقتصادنوين به حالت عادي باز خواهد گشت.
مشتريان ارجمند مي‌‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000-021 تماس حاصل فرمايند.

جابجايي شعبه طالقاني اهواز بانک اقتصادنوين

با هدف ارتقاي سطح خدمت‌رساني و بهينه‌سازي شبکه شعب بانک اقتصادنوين، شعبه طالقاني اهواز (کد 1903) اين بانک به محل جديد منتقل شد و با همان نام پيشين به فعاليت خود ادامه خواهد داد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ تمام مستندات، سوابق و پرونده‌هاي مشتريان به آدرس جديد منتقل شده و مشتريان ارجمند مي‌توانند از اين پس به محل جديد اين شعبه واقع در خيابان اصلي طالقاني، بين خيابان شريعتي و مسلم، مراجعه نمايند.
کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين با شماره 48031000-021 آماده پاسخگويي به سوالات هموطنان عزيز در اين رابطه هستند.

بانک اقتصادنوين در مدار اصلاحات؛ تغيير جهت مثبت شاخص‌هاي عملکردي

بانک اقتصادنوين در مدار اصلاحات؛ تغيير جهت مثبت شاخص‌هاي عملکرديمديرعامل بانک اقتصادنوين از تغيير جهت مثبت شاخص‌هاي عملکردي اين بانک در 3 ماهه سوم سال 1398، پوشش اهداف تعيين شده، حرکت در جهت کاهش زيان و ورود اين بانک به کانال سودآوري در آينده نزديک خبر داد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري که در کلينيک مديريتي سرپرستي منطقه شرق اين بانک سخن مي‌گفت با اشاره به تغييرات کلان اين بانک در 6 ماهه نخست سال جاري گفت: بانک اقتصادنوين شش ماهه نخست سال 98 را با زيان پشت سر گذاشت اما پس از تغييرات بوجود آمده، با اصلاحات انجام شده، از شهريورماه جاري سرعت و شتاب حرکت بانک افزايش يافت و شاخص‌هاي عملکردي آن در سه ماه سوم سال تغيير جهت داد و امروز روند اين شاخص‌ها نشان مي‌دهد بانک اقتصادنوين ضمن رعايت تمامي استانداردها در مسير درست و سالم بانکداري قرار گرفته است.

اطلاعيه شماره 7 روابط عمومي بانک مرکزي در مورد «رمز دوم پويا»؛ آغاز ارسال پيامكي رمز پويا از هفته دوم دي‌ماه

در پي اقدام شبکه بانکي در خصوص فعال‌سازي رمز دوم پويا در راستاي افزايش امنيت در تراکنش‌هاي بدون حضور کارت، با تشكر از هموطنان عزيز كه اقدام به پوياسازي رمز دوم كارت خود نموده‌اند، روابط عمومي بانک مرکزي به اطلاع مي‌رساند خريد و پرداخت‌هاي اينترنتي در حال حاضر با رمز دوم پويا با استفاده از اپليکيشن‌هاي توليد رمز پويا قابل انجام است.
همچنين رمز دوم ايستا براي هموطناني که تاکنون رمز دوم پوياي خود را فعال نکرده‌اند قابل استفاده است.
اين دسته از مشتريان لازم است طي روزهاي آينده نسبت به نصب اپليکيشن و يا تاييد شماره همراه خود براي دريافت پيامك رمز دوم از طريق بانک خود اقدام نمايند.
روابط عمومي بانک مرکزي همچنين به آگاهي مي‌رساند در جهت رفاه حال مردم پيرو درخواست‌هاي مکرر از بانک‌ها و موسسات اعتباري و براي بالا بردن ضريب نفوذ طرح در آغاز اجرا، استفاده از «سرويس پيامک» براي دريافت رمز دوم پويا از هفته دوم دي‌ماه جاري آغاز و به تدريج با اتصال بانک‌هاي مختلف تا انتهاي دي‌ماه به انجام مي‌رسد.

آگهي مزايده واگذاري سهام

بانک اقتصادنوين (سهامي عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملي 10102194601 در نظر دارد اصالتاً تعداد 63.007.206 سهم معادل 27 درصد از سهام شرکت شيمي بافت (سهامي خاص) به شماره ثبت 104913 با موضوع فعاليت توليد رافينت 2 و MTBE را به شرح و شرايط زير از طريق مزايده عمومي واگذار نمايد:

نام شرکت

روش واگذاري

ميزان سهام قابل عرضه

سرمايه ثبت شده شرکت

(ميليون ريال)

ارزش اسمي هر سهم (ريال)

قيمت کارشناسي پايه نقدي سهام مورد مزايده (ميليون ريال)

سپرده نقدي شرکت در مزايده

 

فروش اقساطي

تعداد سهم

درصد

پيش‌‌پرداخت نقدي

شرايط اقساط

مبلغ اقساط

شيمي بافت

مزايده

63.007.206

27

233.047

1.000

2.900.000

5% مبلغ پايه

20% مبلغ پيشنهادي

سه ساله طي6 قسط مساوي با فواصل 6

بر اساس محاسبات ارزش معامله


مشتريان از ثبت صحيح شماره همراه خود در بانک اطمينان حاصل کنند

روابط عمومي بانک مرکزي ج.ا.ا طي اطلاعيه‌اي اعلام کرده است با هدف مقابله با خطرات ناشي از افشاي رمز دوم کارت‌هاي بانکي و کاهش جرايم مرتبط، انجام تراکنش‌هاي بدون حضور کارت از ابتداي دي ماه فقط با رمز دوم پويا امکان‌پذير خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ اين بانک پيش‌تر سامانه رمزساز «ارس» را براي توليد رمزهاي دوم پويا معرفي کرده است که مشتريان ارجمند مي‌توانند با مراجعه به آدرس https://www.enbank.ir/aras نسبت به نصب و فعال‌سازي آن اقدام نمايند.
همچنين براي آن دسته از مشترياني که شرايط استفاده از راهکارهاي مبتني بر گوشي‌هاي تلفن همراه هوشمند را ندارند، در راهکاري تحت عنوان «هريم» امکان دريافت رمز به‌صورت خودکار و از طريق پيامک فراهم شده است. در اين راهکار دارنده کارت در هنگام انجام تراکنش‌هاي بدون حضور کارت، از گزينه درخواست رمز دوم پويا استفاده کرده و رمز دوم پويا از طريق پيامک به شماره همراه ثبت شده در بانک صادر کننده کارت ارسال مي‌شود.

تقدیر از بانک اقتصادنوین در همایش «شبکه بانکی، باور توانمندسازی اقتصادی نیازمندان»

تقدير از بانک اقتصادنوين در همايش «شبکه بانکي، باور توانمندسازي اقتصادي نيازمندان»در همايش «شبکه بانکي، باور توانمندسازي اقتصادي نيازمندان» که با حضور دکتر عبدالناصر همتي رييس کل بانک مرکزي ج.ا.ا در شهر مشهد مقدس برگزار شد از بانک اقتصادنوين تقدير به عمل آمد.
به گزارش اداره روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ در اين همايش که به ميزباني کميته امداد امام خميني (ره) برگزار شد محمدرضا جاجرمي سرپرست شعب منطقه شرق اين بانک به دليل اقدامات موثر بانک اقتصادنوين در توانمندسازي مددجويان کميته امداد امام خميني (ره) لوح تقدير ويژه اين همايش را دريافت کرد.
گفتني است بانک اقتصادنوين سال گذشته 85 ميليارد ريال تسهيلات به طرح‌هاي اشتغال مددجويان پرداخت کرده است که اين تسهيلات به 432 طرح خوداشتغالي اختصاص يافت و از اين طريق، 91 خانواده به خودکفايي رسيده و از حمايت کميته امداد خارج شدند.

سي‌‏وچهارمين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي سيل‌‏زده حاجي‌قره استان گلستان ساخته مي‌‌شود

سي‌‏وچهارمين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي سيل‌‏زده حاجي‌قره استان گلستان ساخته مي‌‌شودکلنگ احداث سي‏‌وچهارمين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي سيل‌‌زده حاجي‌‏قره شهرستان آق‌‏قلا واقع در استان گلستان به زمين زده شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ آيين کلنگ‌‏زني اين مدرسه با حضور رضا باقري سرپرست شعب منطقه شمال ايران اين بانک و جمعي از مقامات و مسئولان کشوري و استاني، معلمان و دانش‌‌آموزان مدرسه و اهالي روستاي حاجي‌قره برگزار شد.
در اين مراسم باقري با اشاره به خدمات بانک اقتصادنوين در حوزه ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي گفت: بانک اقتصادنوين به عنوان يک بانک پيشرو در اين حوزه تاکنون ساخت 37 پروژه را در دستور کار قرار داده که از اين تعداد 23 پروژه افتتاح شده و 14 پروژه ديگر در دست احداث است.

اجراي رمز دوم پويا از ابتداي دي‌ماه

اجراي رمز دوم پويا از ابتداي دي‌ماهمعاون فناوري اطلاعات بانک اقتصادنوين گفت: با هدف افزايش امنيت تراکنش‌‏هاي بدون حضور کارت و اينترنتي استفاده از رمز دوم پويا از ابتداي دي‌ماه الزامي خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ محمد صادقي در گفتگو با ايبِنا با اشاره به برنامه اجراي طرح رمز دوم يکبار مصرف گفت: کلاهبرداري‌هاي آنلاين از جمله فيشينگ با توجه به عدم رعايت نکات امنيتي اطلاعات کارت در خريدهاي اينترنتي رشد بسيار زيادي داشته و در راستاي افزايش امنيت تراکنش‌هاي بدون حضور کارت و مديريت و کاهش کلاهبرداري‌هاي آنلاين مبتني بر برداشت غير مجاز، بانک مرکزي پروژه رمز دوم پويا را در دستور کار قرار داد و الزاماتي را از سال گذشته به بانک‌ها ابلاغ کرد تا زيرساخت‌هاي لازم براي مشتريان تامين شود.

امکان فعال‌‌سازي غيرحضوري اينترنت‌ بانک اقتصادنوين

در راستاي بهبود خدمت‌رساني به مشتريان و توسعه خدمات بانکداري الکترونيکي، امکان فعال‌‌سازي غيرحضوري اينترنت بانک اقتصادنوين فراهم شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ با هدف افزايش رفاه مشتريان و تسهيل شرايط استفاده از خدمات بانکداري الکترونيک، امکان ثبت‌‏نام و دريافت رمز ورود اينترنت بانک اقتصادنوين در آخرين نسخه از سامانه مورد اشاره فراهم شده است.
بر اين اساس مشتريان محترم مي‌‏توانند با مراجعه به سايت بانک اقتصادنوين و ورود به بخش اينترنت بانک با انتخاب گزينه ثبت‌‏نام اين خدمت را براي خود فعال نمايند.
مشتريان ارجمند مي‌‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000-021 تماس حاصل فرمايند.

جوايز برندگان هفتمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين اهدا شد

جوايز برندگان هفتمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين اهدا شدبا برگزاري مراسم اهداي جوايز ممتاز هفتمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين، برندگان خوش‌اقبال اين جشنواره جوايز خود را دريافت کردند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ دکتر مرتضي معيري، عضو هيئت مديره و معاون مالي و پشتيباني اين بانک، با اشاره به رويکرد بانک اقتصادنوين در حوزه ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي گفت: بانک اقتصادنوين به عنوان يک بنگاه مسئول تاکنون نسبت به احداث 34 مدرسه در مناطق کمتر برخوردار کشور و تجهيز مراکز درماني عام‌المنفعه اقدام کرده است که عمده هزينه‌هاي اين اقدامات از محل منابع بانک تامين شده است. وي برگزاري جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه را اقدامي در راستاي ديگر فعاليت‌هاي اين بانک در حوزه ايفاي مسئوليت اجتماعي برشمرد و گفت: با برگزاري اين جشنواره بستري فراهم شد تا منابع مشتريان نيک‌انديش تجميع و در اختيار نيازمندان قرار گيرد.

بهينه‌‌سازي زيرساخت فني سامانه همراه نوين

به منظور بهينه‌‌سازي زيرساخت فني سامانه همراه بانک اقتصادنوين، به مدت سه ساعت احتمال بروز اختلال در اين سامانه وجود خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ اين فرآيند از ساعت صفر بامداد روز چهارشنبه مورخ 6 آذر ماه 1398 آغاز و به مدت سه ساعت ادامه خواهد داشت.
گفتني است پس از بهينه‌‌سازي، اين سامانه به حالت عادي باز خواهد گشت.
مشتريان ارجمند مي‌‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000-021 تماس حاصل فرمايند.

بانک اقتصادنوين امکان فعال‌سازي غيرحضوري رمز دوم پويا را فراهم کرد

به منظور رفاه حال مشتريان و تسريع در فعال‌سازي رمز دوم پويا، امکان فعال‌سازي برنامه ارس بدون مراجعه به شعب بانک اقتصادنوين فراهم شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ بر اساس اطلاعيه شماره يک روابط عمومي بانک مرکزي ج.ا.ا از ابتداي دي‌ماه سال جاري انجام تراکنش‌هاي بدون حضور کارت و اينترنت فقط با رمز دوم پويا امکان‌‏پذير خواهد بود. پيش از اين بانک اقتصادنوين به منظور جلوگيري از سوءاستفاده‌هاي احتمالي و بالاتر بردن امنيت تراکنش‌‌هاي بانکي و خريد، سامانه توليد رمز يک‌بار مصرف «ارس» را معرفي کرده است.
اين سامانه براي ارتقاي سطح امنيت خدمات مبتني بر کارت معرفي شده و امکان صدور رمز اول و دوم کارت را به صورت يک‌بار مصرف فراهم آورده است.
مشتريان ارجمند بانک اقتصادنوين مي‌توانند براي فعال‌سازي اپليکيشن "ارس" به آدرس www.enbank.ir/aras مراجعه و پس از دريافت نرم‌افزار، با رجوع به اينترنت‌بانک اقتصادنوين و انتخاب منوي کارت نسبت به فعال‌سازي رمز دوم پويا اقدام کنند.
همچنين مشترياني که پيش از اين اينترنت‌بانک خود را فعال نکرده‌اند لازم است ابتدا با ورود به صفحه اينترنت‌بانک اقتصادنوين نسبت به ثبت‌نام اينترنت‌بانک اقدام نموده و سپس مراحل مربوط به فعال‌سازي برنامه ارس را انجام دهند.

افتتاح بيست‌‌وسومين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي کوچلان منطقه قروق تالش استان گيلان

افتتاح بيست‌‌وسومين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي کوچلان منطقه قروق تالش استان گيلانهمزمان با ايام هفته وحدت، بيست‌وسومين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي کوچلان منطقه قروق تالش استان گيلان به بهره‌برداري رسيد و به کودکان و نوجوانان اين روستا تقديم شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ آيين افتتاح اين مدرسه با حضور محمدعلي ايزدي رئيس هيئت‌ مديره، عليرضا بلگوري مديرعامل و محمد ربيع‌زاده معاون کسب‌وکار اين بانک و جمعي از مقامات و مسئولان کشوري و استاني، معلمان و دانش‌آموزان مدرسه و اهالي روستاي کوچلان برگزار شد.
در اين مراسم محمد علي ايزدي ضمن تبريک فرا رسيدن ايام هفته وحدت و ميلاد پيامبر اکرم (ص)، سرمايه انساني را مهمترين سرمايه کشور دانست و گفت: رشد و توسعه ميهن عزيزمان در گروه تربيت نيروي متخصص و توانمند است و در درون همين مدارس است که نخبگان و مديران آينده کشور پرورش مي‌يابند.

بهينه‌‌سازي و به‌‌روزرساني سرويس‌هاي بانکداري مدرن بانک اقتصادنوين

به منظور به‌‌‌روزرساني و بهينه‌‌سازي سرويس‌‌هاي بانکداري مدرن بانک اقتصادنوين، سرويس‌هاي بانکداري الکترونيک اين بانک (اينترنت بانک، موبايل بانک، تلفن بانک و ارسال پيامک) بامداد روز يک‌شنبه مورخ 26 آبان ماه 1398 به مدت سه ساعت قطع خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ قطع سرويس‌‌هاي ذکر شده از ساعت صفر بامداد روز يک‌‌شنبه آغاز و به مدت سه ساعت ادامه خواهد داشت.
گفتني است پس از به‌‌‌‌روزرساني تمامي سرويس‌‌هاي بانکداري الکترونيک بانک اقتصادنوين به حالت عادي باز خواهد گشت.
مشتريان ارجمند مي‌‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000-021 تماس حاصل فرمايند.

جابجايي شعبه سجاد مشهد بانک اقتصادنوين

با هدف ارتقاي سطح خدمت‌رساني و بهينه‌سازي شبکه شعب بانک اقتصادنوين، شعبه سجاد مشهد (کد 1801) اين بانک به محل جديد منتقل شد و با همان نام پيشين به فعاليت خود ادامه خواهد داد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ تمام مستندات، سوابق و پرونده‌هاي مشتريان به آدرس جديد منتقل شده و مشتريان ارجمند مي‌توانند از اين پس به محل جديد اين شعبه واقع در بلوار شهيد دستغيب، نبش خيابان بيستون، مجتمع تجاري تک مراجعه نمايند.
مشتريان ارجمند مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000-021 تماس حاصل فرمايند.

نشست مديران شرکت پرداخت ‌نوين با روساي پليس فتاي تهران

نشست مديران شرکت پرداخت ‌نوين با روساي پليس فتاي تهرانجلسه مديران شرکت پرداخت ‌نوين با روساي پليس فتاي تهران، روز يک‌شنبه 19 آبان‌ماه 1398 به ميزباني شرکت پرداخت ‌نوين برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ در اين جلسه که با محوريت موضوع امنيت خدمات پرداخت و روش‌‌هاي بهبود و ايمن‌‌سازي هر چه بيشتر اين فضا برگزار شد، دکتر وحيد حجتي مديرعامل شرکت پرداخت ‌نوين، نقطه نظرات و راهکارهاي ارائه شده از سوي طرفين را مثبت ارزيابي کرد و استمرار اين تعاملات را بسيار مهم و موثر دانست.
در ادامه جلسه، سرهنگ تورج کاظمي رئيس پليس فتاي تهران نيز با اعلام استمرار اين جلسات با بانک‌‌ها و شرکت‌‌هاي مختلف خدمات پرداخت، شرکت پرداخت ‌نوين را جزو شرکت‌‌هاي ايمن در اين حوزه دانست.
در پايان، نشست خبري رئيس پليس فتاي تهران با خبرنگاران حوزه‌‌هاي اقتصاد و خدمات پرداخت برگزار شد.

جابجايي شعبه خميني‌شهر بانک اقتصادنوين

با هدف ارتقاي سطح خدمت‌رساني و بهينه‌سازي شبکه شعب بانک اقتصادنوين، شعبه خميني‌شهر (کد 1391) اين بانک به محل جديد منتقل شد و با همان نام پيشين به فعاليت خود ادامه خواهد داد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ تمام مستندات، سوابق و پرونده‌هاي مشتريان به آدرس جديد منتقل شده و مشتريان ارجمند مي‌توانند از اين پس به محل جديد اين شعبه واقع در خميني‌شهر، خيابان دکتر شريعتي شمال، نبش کوچه ميران، روبروي اداره اوقاف مراجعه نمايند.
مشتريان ارجمند مي‌‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000-021 تماس حاصل فرمايند.

امضاي تفاهم‌‏نامه همکاري ميان بانک اقتصادنوين و کميته امداد امام خميني (ره)

امضاي تفاهم‌‏نامه همکاري ميان بانک اقتصادنوين و کميته امداد امام خميني (ره) با امضاي تفاهم‌نامه با کميته امداد امام خميني (ره)، بانک اقتصادنوين به مددجويان تحت پوشش اين کميته 400 ميليارد ريال تسهيلات قرض‌الحسنه خود اشتغالي پرداخت مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک در مراسم امضا و تبادل تفاهم‌نامه با سيد مرتضي بختياري، رئيس کميته امداد امام خميني (ره)، با اشاره به تسهيلات پرداخت شده از سوي بانک اقتصادنوين به مددجويان و خانواده‌هاي تحت پوشش اين کميته گفت: بانک اقتصادنوين از سال 1394 تا 1398 بيش از 1762 فقره تسهيلات به ارزش 264 ميليارد و 466 ميليون ريال تسهيلات اشتغال‏زايي پرداخت کرده است که عمده اين تسهيلات در بخش‌هاي کشاورزي و دامپروري، حمل و نقل، خدمات، صنايع دستي و صنعت بوده است.
بلگوري خودکفايي خانواده‌هاي تحت پوشش اين کميته را بسيار ارزشمند دانست و تاکيد کرد: بانک اقتصادنوين حمايت از مددجويان کميته امداد را وظيفه اجتماعي و ملي خود مي‌داند؛ ضمن اينکه در شرايط فعلي کشور کمک به توليد و اشتغال ملي وظيفه تک تک آحاد جامعه است.

سرپرست معاونت اعتبارات و بين‌الملل بانک اقتصادنوين منصوب شد

سرپرست معاونت اعتبارات و بين‌الملل بانک اقتصادنوين منصوب شددر حکمي از سوي عليرضا بلگوري، مديرعامل بانک اقتصادنوين، نيما محمدي تودشکي به عنوان سرپرست معاونت اعتبارات و بين‌‌الملل بانک اقتصادنوين منصوب شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ محمدي دانش‌‌آموخته دکتري تخصصي مديريت مالي از دانشگاه تهران است و پيش از اين در سمت‌هاي اجرايي مختلفي از جمله معاون اداره اعتبارات، رئيس اداره اعتبارات و مدير اعتبارات در بانک اقتصادنوين عهده‌‌دار مسئوليت بوده است.

طرح سپيد بانک اقتصادنوين با تسهيلات ويژه براي پزشکان

طرح سپيد بانک اقتصادنوين با تسهيلات ويژه براي پزشکان بانک اقتصادنوين با هدف ارائه خدمات متمايز به جامعه پزشکي کشور طرح تسهيلاتي سپيد را معرفي کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ در طرح سپيد، پزشکان متخصص، عمومي، دندان‌پزشکان و داروسازان مي‌‏توانند براي خريد تجهيزات از بسته‌‏هاي متنوع تسهيلاتي با شرايط بسيار آسان بهره‌‌مند شوند.
در طرح تسهيلاتي سپيد، بسته‌‌هاي متنوعي بر اساس معدل موجودي سپرده‌‌هاي قرض‌‌الحسنه جاري و کوتاه‌‌مدت مشتريان طراحي شده و امکان بهره‌‌مندي از تسهيلات تا 150 درصد معدل موجودي و سقف هشت ميليارد ريال را براي مشتريان فراهم کرده است. همچنين مدت زمان بازپرداخت اين تسهيلات به خواست متقاضي بين 12 تا 60 ماه تعيين شده است.
مشتريان ارجمند مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر به شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مراجعه يا با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان اين بانک به شماره 48031000-021 تماس برقرار کنند.

عليرضا بلگوري: بانک اقتصادنوين پيشگام تغييرات و تحولات بنيادي در نظام بانکي است

عليرضا بلگوري: بانک اقتصادنوين پيشگام تغييرات و تحولات بنيادي در نظام بانکي استمديرعامل بانک اقتصادنوين گفت: در شرايطي که نظام بانکي کشور وارد مرحله تحول تازه‌اي شده و پوست‌اندازي ديگري را تجربه مي‌کند، بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي کشور با درک مسئوليت نخستين بودن بار ديگر پيشگام تغييرات و تحولات بنيادي شده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقصادنوين: عليرضا بلگوري، حرکت در مسير استاندارد، شفافيت، پاسخگويي و پايبندي به اصول بانکداري حرفه‌اي را از مهمترين ارکان نظام ارزشي اين بانک دانست و گفت: تنها در اين چهارچوب است که تضمين منافع توامان همه ذيفنعان از جمله سپرده‌گذاران، گيرندگان اعتبار، سهامداران، کارکنان و عموم جامعه ممکن خواهد بود.
وي اقدامات بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران در اصلاح نظام بانکي را بسيار برجسته و اميدوار کننده توصيف کرد و گفت: تقويت نظام حاکميت شرکتي در بانک‌ها، حمايت جدي از حقوق سهامداران و سپرده‌گذاران و تقويت سلامت و ثبات بانک‌ها از جمله مهمترين اقدامات مقام ناظر پولي در ماه‌هاي اخير بوده است.
بلگوري با اشاره به اقدامات انجام شده در بانک اقتصادنوين براي تقويت ثبات و سلامت بانک گفت: قطعا شفافيت و رعايت استانداردهاي حرفه‌اي در کوتاه مدت عوارضي را به همراه خواهد داشت اما بانک اقتصادنوين هرگز خوشنامي، سلامت، ثبات و مانايي خود را قرباني منافع کوتاه مدت نخواهد کرد.

اعلام برندگان قرعه‌‏کشي هفتمين دوره جشنواره حساب‌‌هاي قرض‌‏الحسنه بانک اقتصادنوين

اعلام برندگان قرعه‌‏کشي هفتمين دوره جشنواره حساب‌‌هاي قرض‌‏الحسنه بانک اقتصادنويناسامي برندگان قرعه‌‏کشي هفتمين دوره جشنواره حساب‏‌هاي قرض‌‏الحسنه بانک اقتصادنوين اعلام شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ پس از برگزاري مراسم قرعه‌‏کشي جوايز هفتمين دوره جشنواره حساب‌‌هاي قرض‌‌الحسنه پس‌‌انداز بانک اقتصادنوين که در روز دوشنبه بيست ‌و دوم مهرماه 1398 در محل اداره مرکزي بانک اقتصادنوين برگزار شد، اسامي برندگان اين جشنواره اعلام شد.
بر اين اساس مشتريان محترم مي‌‌توانند با مراجعه به صفحه اعلام نتايج هفتمين دوره جشنواره قرض‌‌الحسنه بانک اقتصادنوين و وارد کردن کد ملي خود از نتيجه قرعه‌‌کشي اطلاع يابند.
گفتني است جشنواره حساب‌هاي قرض‌‌الحسنه بانک اقتصادنوين از خرداد ماه سال جاري آغاز و تا هجدهم مهرماه 1398 ادامه داشت که مورد استقبال هم‌‌وطنان و مشتريان عزيز قرار گرفت.

چک‌‏هاي واگذار شده خود را در «همراه نوين» دنبال کنيد

اپليکيشن «همراه نوين» به‌‌روزرساني شد و با خدمات و امکانات جديد در دسترس هم‌وطنان قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ در نسخه جديد اپليکيشن «همراه نوين» که از تاريخ بيست ‏و پنجم مهرماه سال جاري، با قابليت اجرا روي سيستم‌ عامل‌هاي Android و IOS در دسترس قرار گرفته است، کاربران مي‌توانند از امکاناتي چون مديريت چک و دسته‌ چک، نمايش چک‌‏هاي واگذار شده به سپرده، گزارش تراکنش‌‏هاي پايا، تعريف کارت پيش ‌فرض در بخش خدمات کارت و امکان انتقال وجه به شماره موبايل بهره‌‌مند شوند.
همچنين در نسخه جديد امکان انتقال وجه از کارت مبدا بانک‌‏هاي ملي، ايران ‏زمين، سينا، آينده، انصار، حکمت، دي، صنعت ‏و معدن در اين سامانه فراهم شده است.
گفتني است در به‌‏روزرساني اخير، برخي از خطاهاي نسخه آيفون براي ios13 نيز رفع شده است.
هم‌‌وطنان محترم مي‌‌توانند براي دريافت و نصب اين اپليکيشن به تارگاه اصلي اين بانک به نشاني www.enbank.ir/mobile مراجعه کنند.

بيست‌‏‌ودومين مدرسه «بانک اقتصادنوین» در روستاي رشوانلوي استان خراسان شمالي افتتاح شد

بيست‌‏‌ودومين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي رشوانلوي استان خراسان شمالي افتتاح شددر نخستين روزهاي سال تحصيلي، بيست‌‌‏ودومين مدرسه "بانک اقتصادنوين" در روستاي رشوانلوي شهرستان شيروان در استان خراسان شمالي افتتاح و به کودکان و نوجوانان اين روستا تقديم شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ آيين افتتاح اين مدرسه با حضور صفايي، معاون سرپرستي شعب منطقه شرق ايران و جمعي از مقامات و مسئولان کشوري و استاني، معلمان و دانش‌‌آموزان مدرسه و اهالي روستاي رشوانلو برگزار شد.
در اين مراسم صفايي ضمن تبريک فرارسيدن سال تحصيلي جديد، شرحي از آمار مدارس در دست ساخت و افتتاح ‌شده بانک اقتصادنوين را در اختيار حاضران قرار داد.
معاون سرپرستي شعب منطقه شرق کشور با اشاره به رويکرد بانک اقتصادنوين در ايفاي مسئوليت‌‏هاي اجتماعي گفت: بانک مشارکت در اين قبيل امور خير و انسان‌‌‌دوستانه را وظيفه خود مي‌‌داند، ازاين‌رو در حد توان در اين عرصه حضور داشته و تاکنون در ساخت و احداث 34 مدرسه در مناطق کمتر برخوردار کشور مشارکت کرده است که از اين تعداد، 22 مدرسه به بهره‌‌برداري رسيده‌اند.

رونمايي از سامانه خدمات بانکي براي نابينايان در بانک اقتصادنوين

رونمايي از سامانه خدمات بانکي براي نابينايان در بانک اقتصادنويندر آستانه روز عصاي سفيد، سامانه خدمات بانکي نابينايان که با هدف تسهيل دسترسي خدمات براي نابينايان گرامي طراحي شده است، در شعبه ميدان هفت‌‌تير بانک اقتصادنوين رونمايي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ در آيين رونمايي اين سامانه که با حضور محمد ربيع‌‌زاده معاون کسب‌‏وکار بانک، نمايندگاني از انجمن نابينايان و جمعي از مشتريان نابينا در شعبه ميدان هفت‌‌تير برگزار شد، ربيع‌زاده ضمن تبريک روز جهاني عصاي سفيد به نابينايان، جمعيت 180 هزار نفري روشن‌‌دلان کشور را پاره‌‌اي از تن مردم ايران دانست.
او با اشاره به رويکرد بانک اقتصادنوين در ايفاي مسئوليت‌‌‏هاي اجتماعي، گفت: بانک اقتصادنوين ارائه خدمات بانکي باکيفيت به آحاد جامعه را رسالت خود مي‌‏داند.

برگزاري مراسم قرعه‌‏کشي هفتمين دوره جشنواره حساب‌‏هاي قرض‌‏الحسنه بانک اقتصادنوين

برگزاري مراسم قرعه‌‌کشي هفتمين دوره جشنواره حساب‌‏هاي قرض‌‏الحسنه بانک اقتصادنوينمراسم قرعه‌کشي جوايز هفتمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوين در روز دوشنبه 22 مهرماه 1398 در محل اداره مرکزي بانک اقتصادنوين برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ اين مراسم با حضور اعضاي محترم هيات نظارت بر قرعه‌کشي بانک‌ها متشکل از نمايندگان محترم دادستان کل کشور و بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و نيز اعضاي هيات مديره، مديران ارشد و تني چند از روساي شعب بانک اقتصادنوين، برگزار و طي آن برندگان خوش شانس اين جشنواره مشخص شدند.
در هفتمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين که با هدف ترويج سنت پسنديده قرض‌الحسنه برگزار شد به پاس قدرداني از مشتريان نيک‌انديش اين بانک، ماهيانه 5 ميليون تومان به مدت 18 ماه براي 1 نفر، ماهيانه 4 ميليون تومان به مدت 18 ماه براي 2 نفر، ماهيانه 3 ميليون تومان به مدت 18 ماه براي 3 نفر، ماهيانه 2 ميليون تومان به مدت 18 ماه براي 12 نفر، ماهيانه 1 ميليون تومان به مدت 18 ماه براي 18 نفر و ميلياردها ريال جوايز نقدي ديگر براي اعطا به سپرده‌گذاران واجد شرايط شرکت در قرعه‌کشي اين دوره در نظر گرفته شد که اسامي برندگان پس از طي مراحل قانوني متعاقبا از طريق سايت اصلي بانک اقتصادنوين اطلاع‌رساني خواهد شد.

افتتاح بيست‌‌ويکمين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي شيخلر استان زنجان

افتتاح بيست‌‌ويکمين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي شيخلر استان زنجانبيست‌‌ويکمين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي شيخلر شهرستان دندي، بخش انگوران استان زنجان افتتاح و به کودکان و نوجوانان اين روستا تقديم شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ آيين افتتاح اين مدرسه با حضور عليرضا بلگوري، مديرعامل و محمد ربيع‌زاده، معاون کسب‌وکار اين بانک و جمعي از مقامات و مسئولان کشوري و استاني، معلمان و دانش‌آموزان مدرسه و اهالي روستاي شيخلر برگزار شد.
در اين مراسم مديرعامل بانک اقتصادنوين ضمن تبريک فرارسيدن سال تحصيلي جديد، به رويکرد اين بانک در ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي اشاره کرد و گفت: با همراهي سهامداران و اعضاي هيئت ‌مديره، بانک اقتصادنوين تاکنون در ساخت و احداث 34 مدرسه در مناطق کمتر برخوردار کشور مشارکت کرده است که از اين تعداد، 21 مدرسه به بهره‌برداري رسيده است.
بلگوري با اشاره به اهميت آموزش ‌و پرورش در توسعه همه‌جانبه کشور، افزود: هم‌زمان با رشد امکانات سخت‌افزاري، نظام آموزشي کشور بايد به لحاظ نرم‌افزاري هم به‌روز شود تا زمينه براي بروز همه استعدادها در مدارس فراهم شود.

انتصاب وحيد حجتي به سمت مديرعاملي شرکت پرداخت ‌نوين

انتصاب وحيد حجتي به سمت مديرعاملي شرکت پرداخت ‌نوينوحيد حجتي به‌عنوان مديرعامل جديد شرکت پرداخت ‌نوين انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حجتي که دانش‌آموخته نرم‌افزار کامپيوتر در مقطع کارشناسي است، دوره‌هاي فني و تخصصي MBA ،CCNA و DBA را نيز گذرانده است. او پيش از اين در سمت‌هاي اجرايي و مديريتي مختلفي از جمله شرکت پرداخت اول کيش، توسن، ايران‌ کيش و ... عهده‌دار مسئوليت بوده است.
گفتني است پرداخت ‌نوين که از شرکت‌هاي گروه اقتصادنوين محسوب مي‌شود، خدمات متنوعي در زمينه دستگاه‏‌‌هاي خودپرداز، پايانه‌هاي فروش، کيوسک، درگاه‌هاي پرداخت اينترنتي و موبايلي ارائه مي‌دهد.

حضور فعال گروه اقتصادنوين در نوزدهمین دوره نمایشگاه صنعت تهران

حضور فعال گروه اقتصادنوين در نوزدهمين دوره نمايشگاه صنعت تهرانبانک اقتصادنوين و تأمين سرمايه نوين به طور مشترک ميزبان بازديدکنندگان نوزدهمين دوره نمايشگاه صنعت تهران خواهند بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در نمايشگاه صنعت تهران که از روز پنج‌شنبه 18 مهرماه در نمايشگاه بين‌المللي تهران آغاز مي‌شود و تا روز يک‌شنبه 21 مهرماه ادامه دارد، مديران و کارشناسان بانک اقتصادنوين و شرکت تأمين سرمايه نوين با استقرار در غرفه مشترک، ضمن معرفي محصولات و خدمات خود، پاسخگوي سوالات مراجعان و بازديدکنندگان مي‌باشند.
بازديدکنندگان مي‌توانند از ساعت 9 الي 17 با مراجعه به نمايشگاه بين‌المللي تهران سالن 38 غرفه 3874 با محصولات و خدمات بانک اقتصادنوين و شرکت تأمين سرمايه نوين آشنا و از اين خدمات بهره‌مند شوند.
همچنين شرکت بيمه نوين، از ديگر شرکت‌هاي گروه اقتصادنوين در سالن 31A غرفه شماره 36 آخرين دستاوردهاي خود را به علاقمندان و بازديدکنندگان اين نمايشگاه معرفي مي‌کند.

جابجايي شعبه صنعتگران تهران بانک اقتصادنوين

با هدف ارتقاي سطح خدمت‌رساني و بهينه‌سازي شبکه شعب بانک اقتصادنوين، شعبه صنعتگران (کد 214) اين بانک به محل جديد منتقل شد و با همان نام پيشين به فعاليت خود ادامه خواهد داد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين تمام مستندات، سوابق و پرونده‌هاي مشتريان به آدرس جديد منتقل شده و مشتريان ارجمند مي‌توانند از اين پس به محل جديد اين شعبه واقع در کيلومتر 8 جاده مخصوص تهران - کرج، پلاک 143 مراجعه نمايند.
مشتريان ارجمند مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000-021 تماس حاصل فرمايند.

اعلام جزئيات آبونمان سالانه دريافت اطلاعات تراکنش‌هاي بانک اقتصادنوين

جزئيات هزينه آبونمان سالانه دريافت اطلاعات تراکنش‌هاي بانک اقتصادنوين از طريق پيامک و پست الکترونيکي در سال جاري اعلام شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين هزينه آبونمان دريافت اطلاعات تراکنش‌هاي اين بانک در سال جاري 120.000 ريال براي ارسال پيامک با جزئيات محدود و 150.000 ريال براي ارسال پيامک با جزئيات کامل تعريف شده است که نيمي از اين مبلغ به عنوان آبونمان شش ماهه نخست سال 1398 با اطلاع قبلي از حساب مشتريان کسر خواهد شد. همچنين براي آن دسته از مشتريان که خدمت ارسال پيام از طريق پست الکترونيکي را فعال کرده‌اند مبلغ 10.000 ريال به عنوان آبونمان سالانه تعيين شده است.
گفتني است موضوع کسر آبونمان از سپرده‌هاي مشتريان يک هفته قبل از برداشت وجه از طريق پيامک اطلاع‌رساني شده و پس از کسر مبلغ نيز موضوع از طريق پيامک به اطلاع مشتريان ارجمند خواهد رسيد. مشتريان با پرداخت آبونمان از يکي از سپرده‌هاي خود از تمامي تراکنش‌هاي کليه سپرده‌هاي خود مطلع خواهند شد.
مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان اين بانک به شماره 48031000-021 آماده پاسخگويي به سوالات مشتريان در اين زمينه مي‌باشد.

افزايش سقف تسهيلات طرح صباي بانک اقتصادنوين از دو ميليارد به پنج ميليارد ريال

در پي استقبال هم‌وطنان عزيز از طرح صباي بانک اقتصادنوين که با هدف پاسخگويي مناسب به نياز مشتريان و کمک به بهبود شرايط اقتصادي خانوارها و فعالان اقتصادي ارائه شد، سقف تسهيلات اعطايي اين طرح افزايش يافت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سقف تسهيلات اعطايي طرح صبا که پيش از اين دو ميليارد ريال بود به مبلغ پنج ميليارد ريال افزايش پيدا کرد.
يادآوري مي‌شود طرح صبا شامل سه بسته پيشنهادي است. صبا (1) مخصوص مشتريان حقيقي و حقوقي به‌منظور دريافت تسهيلات بر اساس معدل موجودي و صبا (2) ويژه دارندگان پايانه‌هاي فروش (POS) است. صبا (3) نيز براي همه مشتريان بانک اقتصادنوين به ‌منظور دريافت تسهيلات کمک ‌هزينه‌ خريد خودرو، تعمير مسکن، خريد ابزار کار، تجهيز مطب و... تعريف شده است.
مشتريان ارجمند مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر به صفحه طرح صبا به آدرس www.enbank.ir/saba مراجعه کنند يا با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان اين بانک به شماره 48031000-021 تماس برقرار فرمايند.

به‌‌روزرسانی تجهیزات سایت اصلی بانک اقتصادنوین

به منظور به‌‌روزرساني تجهيزات سايت اصلي بانک اقتصادنوين تمامي سرويس‏‌هاي عملياتي اين بانک به مدت چهار ساعت قطع و دو ساعت مختل خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين اين اختلال از ساعت صفر بامداد مورخ 1398.07.05 آغاز و به مدت 6 ساعت ادامه خواهد داشت.
گفتني است پس از به‌‌‌روزرساني تمامي سرويس‌‏هاي عملياتي بانک اقتصادنوين به حالت عادي باز خواهد گشت.

حضور فعال بانک اقتصادنوين و شرکت بيمه نوين در پنجمين نمايشگاه بين‌المللي ايران فارما

حضور فعال بانک اقتصادنوين و شرکت بيمه نوين در پنجمين نمايشگاه بين‌المللي ايران فارمابانک اقتصادنوين و شرکت بيمه نوين در پنجمين نمايشگاه بين‌المللي ايران فارما (دارو و صنايع وابسته) به طور مشترک ميزبان بازديدکنندگان هستند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در نمايشگاه ايران فارما که از روز سه‌شنبه دوم مهرماه در مصلي امام خميني تهران آغاز شده است و تا روز پنج‌شنبه چهارم مهرماه ادامه دارد، مديران و کارشناسان بانک اقتصادنوين و شرکت بيمه نوين با استقرار در غرفه مشترک، ضمن معرفي محصولات و خدمات خود، پاسخگوي سوالات مراجعان و بازديدکنندگان مي‌باشند.
بازديدکنندگان مي‌توانند از ساعت 9 الي 18 با مراجعه به شبستان مصلي تهران با آخرين محصولات و خدمات بانک اقتصادنوين و شرکت بيمه نوين آشنا و از اين خدمات بهره‌مند شوند.
گفتني است، نمايشگاه ايران فارما با هدف معرفي توانمندي و پتانسيل صنعت دارويي کشور، ارائه آخرين تحولات و دستاوردهاي صنعت دارو، آشنايي با بازارهاي جديد و ايجاد بستر لازم جهت انتقال دانش فني، از سال 1393 تاکنون به صورت مستمر برگزار شده است.

با آغاز سال تحصيلي: بيستمين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در شهرستان فيروزکوه افتتاح شد

با آغاز سال تحصيلي: بيستمين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در شهرستان فيروزکوه افتتاح شدهم‌زمان با آغاز سال تحصيلي جديد بيستمين مدرسه «بانک اقتصادنوين» به کودکان و نوجوانان شهرستان فيروزکوه در استان تهران تقديم شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ در آيين افتتاح اين مدرسه که با حضور محمدعلي ايزدي رئيس هيئت ‌مديره بانک، جمعي از مقامات و مسئولان استاني و معلمان و دانش‌آموزان مدرسه برگزار شد، عليرضا بلگوري، مديرعامل بانک ضمن تبريک فرارسيدن سال تحصيلي جديد، به رويکرد بانک اقتصادنوين در حوزه ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي اشاره کرد و گفت: آنچه سبب مشارکت بانک اقتصادنوين در احداث مدرسه در مناطق کمتر برخوردار شده است، اهميت موضوع آموزش و پرورش و نقش آن در توسعه اقتصادي کشور است.
او افزود: رشد و توسعه يک کشور در گرو پرورش انسان‌هاي آگاه و مسئول است و کارکرد آموزش و پرورش در ساختن انسان‌هاي آگاه، مسئول و پويا بر هيچ صاحب‌نظري پوشيده نيست.

عليرضا بلگوري: بانک اقتصادنوين آماده تامين مالي بنگاه‌هاي اقتصادي و اعطاي تسهيلات به آحاد جامعه در کوتاه‌ترين زمان ممکن است

عليرضا بلگوري: بانک اقتصادنوين آماده تامين مالي بنگاه‌هاي اقتصادي و اعطاي تسهيلات به آحاد جامعه در کوتاه‌ترين زمان ممکن استمديرعامل بانک اقتصادنوين از تسهيل شرايط تامين مالي بنگاه‌هاي اقتصادي و اعطاي تسهيلات به آحاد جامعه در اين بانک خبر داد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري در گردهمايي سراسري مديران اين بانک با اشاره به تحولات اقتصادي کشور، گفت: بانک اقتصادنوين با در نظر گرفتن نيازهاي در حال تغيير مشتريان در دستورالعمل‌ها و شرايط اعطاي تسهيلات خود بازنگري کرده است تا بتواند در کوتاه‌ترين زمان ممکن نسبت به تامين مالي فعالان اقتصادي و خانوارها اقدام کند.
او با تشريح روند حرکتي نظام بانکي کشور در ساليان اخير، افزود: امروز بانک‌هاي کشور به لحاظ سخت‌افزاري بسيار به هم نزديک شده‌اند و آنچه مي‌تواند بانک اقتصادنوين را از ساير بانک‌ها متمايز کند کيفيت خدمات، سرعت در پاسخگويي و ارائه خدمات مورد نياز مشتريان است.
بلگوري با اشاره به اقدام‌هاي انجام شده در جهت توسعه محصولات و افزايش کيفيت خدمات در بانک اقتصادنوين، همدلي و انسجام سازماني، سودآوري، بهره‌وري، سلامت و انضباط را ارزش‌هاي مورد تاکيد در دوره جديد مديريتي بانک دانست و گفت: بايد اين ارزش‌ها تبديل به فرهنگ سازماني بانک شود.

ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در نيمه دوم سال 1398 اعلام شد

ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين از اول مهرماه 1398 تغيير خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، با توجه به تغيير ساعت رسمي کشور و با هدف تسهيل ارائه خدمت به هم‌وطنان عزيز، ساعت كار شعب اين بانک در شش‌ماهه دوم سال جاري با تغيير همراه خواهد بود. بر اين اساس، ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين از ابتداي مهر در تمام شعب استان‌هاي تهران و البرز در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه تا 15 و 30 دقيقه و در روزهاي پنج‌شنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه تا 13 خواهد بود.
ساعت کار تمام شعب اين بانک در ساير استان‌ها از ساعت 7 و 30 دقيقه تا 15 و در روزهاي پنج‌شنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه تا 13 خواهد بود.
هم‌وطنان عزيز براي کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند به تارگاه اصلي بانک به نشاني www.enbank.ir مراجعه يا با مرکز ارتباط نوين با شماره 48031000-021 تماس حاصل فرمايند.

حضور بانک اقتصادنوين و شرکت تامين سرمايه نوين در سيزدهمين نمايشگاه بين‌المللي ايران‌پلاست

حضور بانک اقتصادنوين و شرکت تامين سرمايه نوين در سيزدهمين نمايشگاه بين‌المللي ايران‌پلاست بانک اقتصادنوين و شرکت تامين سرمايه نوين در سيزدهمين نمايشگاه بين‌المللي ايران‌پلاست به‌ صورت مشترک ميزبان بازديدکنندگان هستند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين نمايشگاه که از امروز يک‌‌شنبه 31 شهريورماه در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران آغاز شده است و تا روز چهارشنبه سوم مهرماه ادامه دارد، مديران و کارشناسان بانک اقتصادنوين و شرکت تامين سرمايه نوين با استقرار در غرفه مشترک، ضمن معرفي محصولات و خدمات خود، پاسخگوي سوالات مراجعان و بازديدکنندگان هستند.
بازديدکنندگان مي‌توانند از ساعت 9 الي 17 با مراجعه به سالن 38، غرفه 2 با آخرين محصولات و خدمات بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين و شرکت تامين سرمايه نوين آشنا و از اين خدمات بهره‌مند شوند.
نمايشگاه ايران‌‌پلاست با شعار «کسب‌وکار جهاني» در شرايط بين‌المللي کنوني کشور، فرصت مناسبي براي تحقق رونق توليد و تسهيل روند بازاريابي صنايع پلاستيک داخلي در بازارهاي جهاني است.

به‌روزرساني سرويس‌هاي الکترونيکي بانک اقتصادنوين همزمان با تغيير ساعت رسمي کشور

همزمان با تغيير ساعت رسمي کشور در ساعت 24 روز شنبه 30 شهريور 98، خدمات الکترونيکي بانک اقتصادنوين به دليل به‌روزرساني به مدت يک ساعت و 30 دقيقه با اختلال مواجه خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، با توجه به تغيير ساعت رسمي کشور در آغاز نيمه دوم سال جاري، خدمات الکترونيک بانک اقتصادنوين از ساعت 23 و 55 دقيقه روز ‌شنبه 30 شهريور ماه، به مدت يک ساعت و 30 دقيقه قطع مي‌شود و بعد از به‌روزرساني، تمامي سرويس‌هاي الکترونيکي اين بانک به حالت عادي باز خواهد گشت.

ارائه خدمات متنوع ارزي در شرکت خدمات ارزي و صرافي اقتصادنوين

شرکت خدمات ارزي و صرافي بانک اقتصادنوين با ارائه خدمات متنوع ارزي آماده پاسخگويي به نيازهاي مشتريان و متقاضيان است.
به گزارش روابط‌عمومي اين بانک، شرکت خدمات ارزي و صرافي اقتصادنوين براي تامين خدمات ارزي و رفع نيازهاي مالي مشتريان تلاشي گسترده داشته است که از آن جمله مي‌توان به خدمات قابل ‌ارائه زير اشاره کرد: 
- کارگزاري و آزادسازي ارزهاي تخصيصي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران در بانک‌هاي گوناگون از جمله کونلون (Kunlun) چين، اي.آي.اچ (E.I.H) آلمان، بانک ملي ايران در امارات، ميربيزنس (Mir business) روسيه و ارسال به حساب ذي‌نفعان در کشورهاي مختلف جهان 
- خريد انواع ارزهاي معتبر جهاني به‌صورت اسکناس يا موجود در حساب‌هاي خارج از کشور 
- فروش ارزهاي معتبر جهاني به‌صورت اسکناس يا ارسال به خارج از کشور براي مصارف ارزي خدماتي مطابق ضوابط و مقررات ابلاغي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران

کارکنان بانک اقتصادنوين در پويش اهداي خون مشارکت کردند

کارکنان بانک اقتصادنوين در پويش اهداي خون مشارکت کردندکارکنان بانک اقتصادنوين در راستاي ايفاي تعهدات اجتماعي خود نسبت به جامعه و افزايش موجودي خون مورد نياز در مراکز درماني، در اقدامي انسان ‌دوستانه، در پويش اهداي خون مشارکت کردند.
به گزارش روابط‌ عمومي بانک اقتصادنوين، پايگاه سيار انتقال خون اداره کل استان تهران، صبح روز سه‌شنبه 26 شهريورماه، در محل ساختمان مرکزي اين بانک مستقر شد و کارکنان بانک با شعار "اهداي سرخ، براي زندگي سبز" به اين امر خداپسندانه اقدام کردند.
گفتني است توجه به ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي همواره در دستور کار بانک اقتصادنوين قرار دارد که مشارکت در پويش اهداي خون از جمله اين اقدام‌ها به شمار رفته و همه‌ ساله با استقبال کارکنان اين بانک همراه مي‌شود.

انتقال شعبه بندرلنگه بانک اقتصادنوين به محل جديد

با هدف بهينه سازي شبکه شعب بانک اقتصادنوين، شعبه بندرلنگه اين بانک به محل جديد منتقل شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، از اين پس مشتريان شعبه بندرلنگه مي‌توانند براي دريافت خدمات اين بانک به محل جديد و مجهز اين شعبه در بلوار امام خميني واقع در مجتمع ملکه آسمان‌ها مراجعه کنند. همچنين تمامي سوابق، مستندات و پرونده‌هاي مشتريان مربوطه به محل جديد اين شعبه منتقل شده است. شايان ذکر است، با توجه به يکپارچگي خدمات بانک اقتصادنوين در شعب سراسر کشور، جز برخي خدمات خاص، محدوديتي در دريافت خدمات بانکي و انتخاب شعبه براي مشتريان وجود ندارد و مشتريان مي‌توانند با مراجعه به نزديکترين شعبه خود، خدمات مورد نظر را دريافت کنند.
مشتريان ارجمند مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.

معاون کسب‌‌وکار مديرعامل بانک اقتصادنوين انتخاب شد

معاون کسب‌وکار مديرعامل بانک اقتصادنوين انتخاب شدطي حکمي از سوي عليرضا بلگوري، مديرعامل بانک اقتصادنوين، محمد ربيع‌زاده به سمت معاون کسب‌وکار اين بانک منصوب شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، ربيع‌زاده که کارشناسي ارشد مديريت امور بانکي دارد، پيش از اين سوابق مديريتي و اجرايي مختلفي را تجربه کرده است که عضويت در هيئت ‌مديره و معاون مديرعامل بانک صادرات در منابع انساني و قائم مقام و معاونت مديرعامل بانک گردشگري در امور شعب، اعتبارات و بين‌الملل از آن جمله است.
از ديگر سوابق اجرايي او مي‌توان به مديريت پيگيري وصول مطالبات صندوق توسعه ملي، عضويت هيئت ‌مديره شرکت سرمايه‌گذاري خوارزمي و رياست هيئت مديره شرکت انرژي سپهر اشاره کرد.

استقبال چشمگير از «طرح‌هاي تسهيلاتي و کارت‌هاي اعتباري صبا» بانک اقتصادنوين

بسته‌هاي سه گانه طرح‌هاي تسهيلاتي و اعتباري صباي بانک اقتصادنوين که با هدف پاسخگويي مناسب به نياز مشتريان و کمک به بهبود شرايط اقتصادي خانوارها و فعالان اقتصادي ارايه شده، با استقبال قابل توجه عموم مشتريان و دارندگان پايانه‌هاي فروشگاهي اين بانک مواجه شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در بسته شماره يک اين طرح (صبا 1) عموم مشتريان حقيقي و حقوقي بانک اقتصادنوين، صاحبان مشاغل و فعالان اقتصادي مي‌توانند تا دو برابر معدل موجودي سپرده‌هاي کوتاه‌مدت و قرض‌الحسنه جاري خود و تا سقف دو ميليارد ريال تسهيلات دريافت نمايند. مدت ‌زمان بازپرداخت اين تسهيلات به خواست متقاضي 12، 24 و 36 ماهه تعيين شده است.
در بسته شماره دو اين طرح (صبا 2) براي دارندگان پايانه‌هاي فروش (POS) بانک اقتصادنوين بر اساس معدل موجودي سپرده‌هاي کوتاه‌مدت و قرض‌الحسنه جاري متصل به پايانه‌هاي فروش اين بانک در بازه‌هاي زماني دو تا چهار ماه، امکان پرداخت تسهيلات قرض‌الحسنه تا 70 درصد معدل موجودي سپرده و تا سقف 200 ميليون ريال و يا پرداخت تسهيلات مرابحه تا 140 درصد معدل موجودي سپرده، تا سقف دو ميليارد ريال و با نرخ 15 درصد فراهم شده است.

انتصاب‌هاي جديد در بانک اقتصادنوين

مديرعامل بانک اقتصادنوين در احکام جداگانه‌اي معاون مالي و پشتيباني، معاون فن‌آوري اطلاعات و رئيس اداره روابط عمومي و تبليغات اين بانک را منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري در حکمي دکتر مرتضي معيري را به‌عنوان معاون مالي و پشتيباني اين بانک تعيين کرد. دکتر معيري که هم‌زمان عضو هيات ‌مديره بانک اقتصادنوين است، مدرک دکتراي حسابداري دارد و پيش ‌از اين در سمت‌هاي مشاور عالي مديرعامل، مدير طرح و برنامه و رئيس اداره برنامه‌ريزي و مطالعات استراتژيک عهده‌دار مسئوليت بوده است.
مديرعامل بانک اقتصادنوين در حکمي ديگر، محمد صادقي را در سمت خود ابقا و به‌عنوان معاون فناوري اطلاعات اين بانک معرفي کرد. مهندس صادقي دانش‌آموخته رشته مهندسي نرم‌افزار است و از سال 96 تاکنون اين سمت را در بانک اقتصادنوين بر عهده دارد.
عليرضا بلگوري همچنين در حکمي مجيد بهرامي را به سمت رئيس اداره روابط عمومي و تبليغات بانک اقتصادنوين منصوب کرد. بهرامي مدرک کارشناسي ارشد بازاريابي دارد و از سال 1393 تاکنون معاونت اين اداره را عهده‌دار بوده است.

مراسم توديع و معارفه اعضاي هیئت ‌مديره بانک اقتصادنوين برگزار شد

مراسم توديع و معارفه اعضاي هيئت ‌مديره بانک اقتصادنوين برگزار شدآيين تجليل از اعضاي پيشين و معارفه اعضاي جديد هيئت مديره بانک اقتصادنوين با حضور نمايندگان سهامداران عمده، اعضاي پيشين و جديد هيئت ‌مديره، مديرعامل و ساير مديران ارشد اين بانک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم عليرضا بلگوري مديرعامل بانک، ضمن تشکر از اعتماد سهامداران و هيئت ‌مديره جديد در تثبيت تيم اجرايي و مديريتي براي يک دوره ديگر، گفت: خوشبختانه با درايت سهامداران ارجمند و اعضاي محترم هيئت ‌مديره فصل جديدي از حرکت بانک اقتصادنوين به سمت تعالي و پيشرفت آغاز شده است. اميدواريم با وفاق، همدلي، انسجام و اتحادي که امروز در بانک حاکم است بتوانيم منشاي تحولات بزرگ در نظام بانکي کشور باشيم.
او همچنين ضمن تشکر از اعضاي پيشين هيئت ‌مديره بانک، گفت: در دوره قبل با وجود شرايط سخت توانستيم اقدام‌هاي زيرساختي بسيار خوبي در بانک انجام دهيم و خوشحاليم که اکنون مسير حرکت بانک براي دستيابي به اهداف، هموارتر از گذشته است.

با برگزاري مجمع عادي به طور فوق‌العاده اعضاي جديد هیئت مديره بانک اقتصادنوين مشخص شدند

با برگزاري مجمع عادي به طور فوق‌العاده اعضاي جديد هيئت مديره بانک اقتصادنوين مشخص شدندمجمع عمومي عادي به طور فوق‌العاده بانک اقتصادنوين عصر روز يک‌شنبه 27 مرداد 1398 در محل سالن همايش‌هاي صدرا برگزار و اعضاي جديد هيئت مديره اين بانک مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مجمع که با حضور بيش از 89 درصد سهامداران اين بانک و پس از اخذ مجوزهاي لازم از بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و سازمان بورس اوراق بهادار برگزار شد، محمد علي ايزدي، علي اماني، عليرضا بلگوري، غلامحسين احمدي و مرتضي معيري به عنوان اعضاي اصلي هيئت مديره بانک اقتصادنوين انتخاب شدند.
همچنين بر اساس راي سهامداران اصغر پورمتين و ايمان فرجام‌نيا نيز به عنوان اعضاي علي‌البدل هيئت مديره بانک اقتصادنوين تعيين شدند.

مهر تاييد سهامداران بر عملکرد بانک اقتصادنوين

مهر تاييد سهامداران بر عملکرد بانک اقتصادنوينمجمع عمومي عادي ساليانه (نوبت دوم) بانک اقتصادنوين، عصر روز يک‌شنبه 27 مردادماه سال 1398 در محل سالن همايش‌هاي صدرا برگزار شد و صورت‌هاي مالي اين بانک براي سال مالي منتهي به 29 اسفند 1397 به تصويب سهامداران رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مجمع که به رياست دکتر سيامک دولتي و با حضور 79 درصدي سهامداران برگزار شد، عليرضا بلگوري مديرعامل بانک اقتصادنوين ضمن تشريح محيط اقتصادي، سياسي و اجتماعي و نيز شرايط حاکم بر نظام بانکي کشور در سال 1397، در گزارشي به بيان دستاوردها و موفقيت‌هاي اين بانک در سال 1397 پرداخت و اهم اهداف و برنامه‌هاي سال 1398 بانک اقتصادنوين را تبيين کرد.
در ادامه اين مجمع پس از قرائت گزارش حسابرس قانوني، صورت‌هاي مالي اين بانک براي سال مالي منتهي به 29 اسفند 1397 به تصويب اکثريت سهامداران حاضر در مجمع رسيد. گفتني است، در ادامه سهامداران حاضر در اين مجمع موسسه حسابرسي فاطر را به عنوان بازرس قانوني و روزنامه اطلاعات را به عنوان روزنامه رسمي انتخاب کردند.

حضور فعال بانک اقتصادنوين و بيمه نوين در دهمين نمايشگاه مادر، نوزاد و کودک

حضور فعال بانک اقتصادنوين و بيمه نوين در دهمين نمايشگاه مادر، نوزاد و کودک بانک اقتصادنوين و شرکت بيمه نوين در دهمين نمايشگاه بين‌المللي مادر، نوزاد و کودک تهران که از تاريخ 24 مرداد ‌ماه 1398 در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران آغاز شده و تا 27 مرداد ماه ادامه دارد، به ‌صورت مشترک ميزبان بازديدکنندگان خواهند بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مديران و کارشناسان اين بانک و شرکت بيمه نوين در دهمين نمايشگاه بين‌المللي مادر، نوزاد و کودک، با استقرار در غرفه مشترک، ضمن معرفي خدمات و محصولات، پاسخگوي سوالات مراجعين و بازديدکنندگان از غرفه مذکور مي‌باشند.
گفتني است با پيش‌بيني تمهيدات لازم در اين غرفه امکان افتتاح حساب و شرکت در قرعه‌کشي هفتمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز ريالي بانک اقتصادنوين و نيز ثبت درخواست استفاده از طرح‌هاي تسهيلاتي صبا و کوشان براي بازديدکنندگان گرانقدر فراهم شده است.
بازديدکنندگان از اين نمايشگاه مي‌توانند با مراجعه به سالن 6، غرفه 2، از ساعت 9 الي 18 با آخرين محصولات و خدمات بانک اقتصادنوين و شرکت بيمه نوين آشنا و از خدمات مذکور بهره مند شوند.

سي‌‌وسومين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در شهرستان سروستان استان فارس احداث مي‌شود

سي‌‌وسومين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در شهرستان سروستان استان فارس احداث مي‌شودطي مراسمي عمليات اجرايي احداث سي‌وسومين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي طالب بيگي شهرستان سروستان استان فارس آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که با حضور جمعي از مديران ارشد بانک اقتصادنوين و مسئولان کشوري و استاني برگزار شد؛ رسول خردمند، سرپرست شعب منطقه جنوب اين بانک با اشاره به افتخارات و اقدامات بانک اقتصادنوين در آباداني ايران و خدمت گزاري به مردم مناطق کمتر برخوردار گفت: بانک اقتصادنوين علاوه بر ايفاي رسالت اقتصادي‌اش، نگاه ويژه‌اي به مسئوليت‌هاي اجتماعي به ويژه در حوزه مدرسه سازي دارد و تاکنون اقدامات قابل توجهي در ساخت مدارس و توسعه فضاهاي آموزشي در مناطق مختلف ايران انجام داده است.
خردمند با ابراز اميدواري از آباداني و برخورداري هر چه زودتر اين مناطق گفت: در سال‌هاي اخير شاهد بروز استعدادهاي خوبي در اين مناطق بوده‌ايم و بانک اقتصادنوين خرسند است که توانسته قدم کوچکي در شکوفايي اين استعدادها در مناطق محروم بردارد.

رويداد کارآفريني ويتا؛ گامي در راستاي استفاده از هوش مصنوعي به منظور بهينه سازي و پردازش داده‌هاي سازمان اسناد و کتابخانه ملي

رويداد کارآفريني ويتا؛ گامي در راستاي استفاده از هوش مصنوعي به منظور بهينه سازي و پردازش داده‌هاي سازمان اسناد و کتابخانه ملي رويداد کارآفريني ويتا با همکاري شتاب دهنده نوين‌تک به منظور استفاده از هوش مصنوعي و داده براي رفع چالش‌هاي سازمان اسناد و کتابخانه ملي ايران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، رويداد کارآفريني ويتا با همکاري شتاب دهنده نوين‌تک، سازمان اسناد و کتابخانه ملي ايران و ساير نهادها به مدت يک ماه از چهاردهم تيرماه تا چهاردهم مرداد ماه به منظور رفع و بهينه سازي فرآيندهاي سازمان اسناد و کتابخانه ملي ايران با استفاده از هوش مصنوعي و داده برگزار شد.
بر اين اساس سازمان اسناد و کتابخانه ملي ايران اين فرصت را براي متخصصان هوش مصنوعي فراهم آورد تا بتوانند در حوزه‌هايي از جمله بهينه سازي چالش‌هاي مربوط به فرآيندهاي کتابخانه با استفاده از نوآوري، ارائه سرويس‌ها و خدمات در راستاي تکميل و گسترش زنجيره ارزش صنعت کتابخانه و استفاده از فرصت‌هايي که به واسطه حجم و نوع اطلاعات موجود در سازمان مي‌تواند در اختيار متخصصين قرار گيرد، طرح‌هاي خود را ارائه دهند.

استقبال چشمگير از هفتمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوين

استقبال چشمگير از هفتمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوين هفتمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز (ريالي) بانک اقتصادنوين با استقبال چشمگير مشتريان نيک‌انديش همراه شده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين جشنواره که با هدف ترويج سنت پسنديده «قرض‌الحسنه» از 18 خرداد تا 18 مهرماه 1398 برگزار مي‌شود به مناسبت هجدهمين سالگرد تاسيس بانک اقتصادنوين، جوايز ممتاز جشنواره 18 ماه متوالي به برندگان خوش‌اقبال تعلق خواهد گرفت.
بر اين اساس، علاوه بر ميلياردها ريال جوايز نقدي، به ‌قيد قرعه ماهانه و به مدت 18 ماه 50 ميليون ريال به يک نفر، 40 ميليون ريال به دو نفر، 30 ميليون ريال به سه نفر، 20 ميليون ريال به 12 نفر و 10 ميليون ريال به 18 نفر از سپرده‌گذاران نيک ‌انديش بانک اقتصادنوين به‌عنوان جوايز ممتاز اهدا خواهد شد.
همچنين طبق برنامه‌ريزي از هر 10 نفر واجد شرايط شرکت در قرعه‌کشي، يک نفر برنده جوايز ارزنده بانک اقتصادنوين خواهد بود.
حداقل موجودي براي شرکت در قرعه‌کشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز (ريالي) بانک اقتصادنوين 500 هزار ريال است و به ازاي هر 500 هزار ريال در هر روز يک امتياز براي صاحب حساب منظور مي‌شود.
علاقه‌مندان به مشارکت در اين سنت پسنديده مي‌توانند براي افتتاح حساب يا افزايش موجودي به شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مراجعه کنند. همچنين براي کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان اين بانک به شماره 48031000-021 تماس حاصل فرمايند.

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده بانک اقتصادنوين (شرکت سهامی عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملی 10102194601

مجمع عمومي عادي بطور فوق‌العاده بانک اقتصادنوين (شرکت سهامي عام) براي انتخاب اعضاي هيئت مديره، رأس ساعت 16:00 روز يک‌شنبه مورخ 1398.05.27 در محل مجموعه سالن‌هاي همايش‌ و مراسم صدرا، بـه نشاني تهران، خيابان ملاصدرا، خيابان شيخ بهايي جنوبي، جنب مسجد بقية ا...(عج)؛ تشکيل مي‌گردد.
بدين‌وسيله از كليه صاحبان محترم سهام بانك يا نمايندگان قانوني آنان دعوت مي‌نمايد، به منظور اخذ برگه ورود و حضور در جلسه مجمع مذکور، در يکي از روزهاي چهار‌شنبه مورخ 1398.05.23 يا شنبه مورخ 1398.05.26 از ساعت 8:30 صبح الي 15:30 با در دست داشتن مدارك مالكيت سهام يا مستندات نمايندگي/ وكالت/ ولايت/ قيمومت و كارت شناسايي معتبر به امور سهام اين بانک، به نشاني تهران، خيابان وليعصر، روبروي نيايش، بلوار اسفنديار، پلاک 17، طبقه اول مراجعه فرمايند.

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده نوبت دوم (پس از نوبت اول مجمع عمومی عادی سالیانه) بانک اقتصادنوین (شرکت سهامی عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملی 10102194601

نظر به عدم حصول به حد نصاب لازم براي رسميت قانوني جلسه مجمع عمومي عادي ساليانه (نوبت اول) ساعت 15 روز دوشنبه مورخ 1398.04.31 در محل سالن همايش‌هاي صدرا، جلسه مجمع عمومي عادي بطور فوق‌العاده نوبت دوم (پس از نوبت اول مجمع عمومي عادي ساليانه) بانک اقتصادنوين (شرکت سهامي عام) براي بررسي عملکرد سال مالي منتهي به 1397.12.29 رأس ساعت 15 روز يک‌شنبه مورخ 1398.05.27 در محل مجموعه سالن‌هاي همايش‌ و مراسم صدرا، بـه نشاني تهران، خيابان ملاصدرا، خيابان شيخ بهايي جنوبي، جنب مسجد بقية ا...(عج)، سالن همايش‌هـاي صدرا؛ تشکيل مي‌شود.
بدين‌وسيله از كليه صاحبان محترم سهام بانك يا نمايندگان قانوني آنان دعوت مي‌نمايد، به منظور اخذ برگه ورود و حضور در جلسه مجمع مذکور؛ در يکي از روزهاي چهار‌شنبه موررخ 1398.05.23 يا شنبه مورخ 1398.05.26 از ساعت 8:30 صبح الي 15:30 با در دست داشتن مدارك مالكيت سهام يا مستندات نمايندگي/ وكالت / ولايت / قيمومت و كارت شناسايي معتبر به امور سهام اين بانک، به نشاني تهران، خيابان وليعصر، روبروي نيايش، بلوار اسفنديار، پلاک 17، طبقه اول مراجعه فرمايند.

مديرعامل بانک اقتصادنوين: روند حرکت بانک اقتصادنوين در سال 98 بسيار اميدوار کننده است

مديرعامل بانک اقتصادنوين: روند حرکت بانک اقتصادنوين در سال 98 بسيار اميدوار کننده استمديرعامل بانک اقتصادنوين ضمن تشريح عملکرد اين بانک، روند حرکتي سال 98 را بسيار مثبت و اميدوار کننده ارزيابي کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري، مديرعامل اين بانک در جلسه شوراي مديران گفت: خوشبختانه با اقدا‌م‌هاي زيربنايي انجام‌ شده در سال گذشته، زمينه براي رشد و تعالي بانک فراهم شده و اين روند حرکتي مثبت از نتايج انجام کار استاندارد و باکيفيت است.
او با اشاره به ارائه محصولات و خدمات نوين در ماه‌هاي اخير، گفت: با اقدام‌هاي انجام‌ شده علي‌رغم کاهش نرخ سود سپرده‌ها و قيمت تمام‌ شده پول، روند رشد منابع بانک در وضعيت مناسبي قرار دارد. اکنون لازم است حوزه‌هاي اعتبارات، بانکداري شرکتي، سرپرستي‌ها و شعب بانک با رعايت بهداشت اعتباري، نسبت به افزايش متناسب تسهيلات اعطايي و درآمدهاي بانک اقدام کنند.
بلگوري کاهش مطالبات معوق بانک را از ديگر توفيقات سال جاري برشمرد و با تقدير از فعاليت‌هاي حوزه حقوقي در مورد پرونده‌هاي بدهکاران بزرگ بانک گفت: تعيين ‌تکليف مطالبات معوق بانک و وصول آن‌ها، جان تازه‌اي بر پيکره بانک خواهد دميد و اميدواريم تا پايان شش‌ماهه نخست سال 98 خبرهاي بسيار خوبي براي همکاران داشته باشيم.

خدمات ويژه بانک اقتصادنوين به فعالان بورس کالا

بانک اقتصادنوين به‌ عنوان يکي از بانک‌هاي عامل بورس کالاي ايران به عرضه ‌کنندگان و خريداران فعال در اين حوزه، خدمات ويژه ارائه مي‌دهد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين بانک به‌ عنوان يکي از بانک‌هاي عامل بورس کالاي ايران، در راستاي توسعه ظرفيت‌هاي خود براي ارائه خدمات مرتبط با بازار سرمايه به فعالان اقتصادي، در تمام فرآيندهاي مربوط به تسويه معاملات و خريد و فروش بورس کالا فعال بوده و خدمات مورد نياز عرضه‌ کنندگان و خريداران اين حوزه را در کوتاه‌ترين زمان ممکن ارائه مي‌دهد.
بر اين اساس فعالان اين عرصه مي‌توانند علاوه بر بهره‌مندي از خدماتي چون انتقال «وجه پيش ‌پرداخت» و «وجه تسويه خريد»، براي دريافت وجوه حاصل از فروش کالاهاي‌شان در بورس کالا با معرفي سپرده خود نزد بانک اقتصادنوين به شرکت بورس کالاي ايران؛ از انواع خدمات و تسهيلات اين بانک برخوردار شوند.

ارائه کارت اعتباري تا سقف 500 ميليون ريال در طرح «صبا» بانک اقتصادنوين

بانک اقتصادنوين با هدف پاسخ‌گويي مناسب به نيازهاي مصرفي مشتريان و کمک به بهبود شرايط اقتصادي خانوارها و فعالان اقتصادي، کارت اعتباري «صبا» را معرفي کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در پي استقبال قابل ‌توجه مشتريان از طرح‌هاي تسهيلاتي صباي يک و دو، بسته شماره سه اين طرح با معرفي «کارت اعتباري صبا» رونمايي شد.
در بسته شماره سه (صبا 3) مشتريان حقيقي و حقوقي بانک اقتصادنوين، صاحبان مشاغل و فعالان اقتصادي مي‌توانند بر اساس معدل موجودي سپرده‌هاي قرض‌الحسنه و کوتاه‌مدت خود؛ تا سقف 500 ميليون ريال از تسهيلات «کارت اعتباري صبا» بهره‌مند شوند.
متقاضيان دريافت تسهيلات کمک ‌هزينه خريد خودرو، تعمير مسکن، خريد ابزار کار، لوازم ‌يدکي و ...، پزشکان و داروسازان (براي تجهيز مطب)، صاحبان اصناف و کسب‌‌وکارهاي کوچک، کسبه، پذيرندگان پايانه‌هاي فروشگاهي متصل به سپرده‌هاي بانک اقتصادنوين و به‌طور کلي اشخاصي که ميزان نقدينگي مورد نيازشان بيش از ميزان پس‌اندازشان است مي‌توانند از اين تسهيلات بهره‌مند شوند. علاوه بر اين، شرکت‌ها و موسسات براي اعطاي تسهيلات به کارمندان خود مي‌توانند از شرايط طرح تسهيلاتي «صبا 3» استفاده کنند.

سامانه توليد رمز يک‌بار‌ مصرف بانک اقتصادنوين معرفي شد

بانک اقتصادنوين در راستاي ارتقاي امنيت خدمات مبتني بر کارت، سامانه توليد رمز يک‌بار مصرف «ارس» را معرفي کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سامانه توليد رمز «ارس» امکان صدور رمز اول و دوم کارت را به‌صورت يک‌بار مصرف فراهم کرده است. زمان استفاده از هر رمز تنها 60 ثانيه است و پس از اين زمان رمز توليد شده منقضي مي‌شود. از ويژگي‌هاي بارز اين سامانه توليد رمز به‌صورت آفلاين است که استفاده از «ارس» در موقعيت‌هاي مختلف را تسهيل مي‌کند.
مشتريان بانک اقتصادنوين مي‌توانند هنگامي که در استفاده از رمزهاي اول و دوم ايستاي کارت خود احساس امنيت نمي‌کنند، مانند خريد اينترنتي از سايت‌هاي ناشناس، فروشگاه‌هاي کم‌اعتبار، پايانه‌هاي فروش موبايلي مورد استفاده به‌صورت سيار، فروشگاه‌هايي که امکان ورود رمز از دارنده کارت سلب مي‌شود و همچنين خودپردازهاي مشکوک، در کسري از ثانيه رمز يک‌بار مصرف کارت خود را دريافت و از آن استفاده کنند. لازم به ذکر است رمزهاي ايستاي اول و دوم کارت‌هاي مشتريان همواره فعال بوده و صدور رمز يک‌بار مصرف موجب تغيير آن‌ها نمي‌شود.

برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه بانک اقتصادنوين به زمان ديگري موکول شد

برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه بانک اقتصادنوين به زمان ديگري موکول شد مجمع عمومي عادي ساليانه بانک اقتصادنوين مطابق برنامه و بنابر دعوت‌نامه‌هاي رسمي مورخ 19 و 20 تير ماه سال 1398 منتشر شده در روزنامه‌هاي دنياي اقتصاد و اطلاعات، عصر روز دوشنبه مورخ 31 تير ماه، در محل سالن همايش‌هاي صدرا تشکيل و به‌ دليل به حد نصاب نرسيدن سهامداران حاضر در جلسه به زمان ديگري موکول شد.
زمان برگزاري نوبت دوم اين مجمع متعاقبا به اطلاع سهامداران ارجمند خواهد رسيد.

تسهيلات ارزان قيمت و قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين ويژه دارندگان پايانه‌هاي فروش (POS)

بانک اقتصادنوين پس از معرفي طرح «صبا 1» مختص خانوارها و فعالان اقتصادي، طرح «صبا 2» را به دارندگان پايانه‌هاي فروش (POS) اين بانک تقديم کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در طرح «صبا» تسهيلاتي متنوع در سه بسته متفاوت و بر اساس معدل موجودي مشتريان پيش‌بيني شده است. در بسته شماره 2 اين طرح (صبا 2) دارندگان پايانه‌هاي فروش (POS) بانک اقتصادنوين مي‌توانند براي تامين نيازهاي ضروري تا سقف 200 ميليون ريال تسهيلات قرض‌الحسنه و يا تا سقف دو ميليارد ريال تسهيلات مرابحه با نرخ 15 درصد دريافت کنند.
در طرح «صبا 2»، بر اساس معدل موجودي سپرده‌هاي کوتاه‌مدت و قرض‌الحسنه جاري متصل به پايانه‌هاي فروش بانک اقتصادنوين در بازه‌هاي زماني دو تا چهار ماه، امکان پرداخت تسهيلات قرض‌الحسنه تا 70 درصد معدل موجودي سپرده و تا سقف 200 ميليون ريال و يا پرداخت تسهيلات مرابحه تا 140 درصد معدل موجودي سپرده و تا سقف دو ميليارد ريال و با نرخ 15 درصد فراهم شده است که پذيرندگان پايانه هاي فروشگاهي بانک اقتصادنوين مي‌توانند با توجه به نياز خود، از يکي از اين تسهيلات بهره مند شوند. در اين طرح مدت زمان بازپرداخت تسهيلات به خواست متقاضي 12، 24 و 36 ماهه تعيين شده است.

شعبه لشکر اهواز بانک اقتصادنوين به محل جديد منتقل شد

با هدف بهينه‌سازي شبکه شعب بانک اقتصادنوين، شعبه لشکر اهواز اين بانک به شعبه کيانپارس اهواز منتقل شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، از اين پس مشتريان شعبه لشکر اهواز مي‌توانند براي دريافت خدمات اين بانک به شعبه کيانپارس به آدرس اهواز، فلکه سوم کيانپارس، جنب بازار امام رضا مراجعه کنند. همچنين تمامي سوابق، مستندات و پرونده‌هاي مشتريان شعبه لشکر اهواز به اين شعبه منتقل مي‌شود.
شايان ذکر است، با توجه به يکپارچگي خدمات بانک اقتصادنوين در شعب سراسر کشور، جز برخي خدمات خاص، محدوديتي در دريافت خدمات بانکي و انتخاب شعبه براي مشتريان وجود ندارد و مشتريان مي‌توانند با مراجعه به نزديکترين شعبه خود، خدمات مورد نظر را دريافت کنند.
مشتريان ارجمند مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.

آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي بطور فوق‌العاده بانک اقتصادنوين (شرکت سهامي عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملي 10102194601

مجمع عمومي عادي بطور فوق‌العاده بانك اقتصادنوين (شرکت سهامي عام) براي انتخاب اعضاي هيئت مديره، رأس ساعت 16:00 روز دوشنبه مورخ 1398.04.31 در محل مجموعه سالن‌هاي همايش‌ و مراسم صدرا، بـه نشاني تهران، خيابان ملاصدرا، خيابان شيخ بهايي جنوبي، جنب مسجد بقية ا...(عج)؛ تشکيل مي‌گردد.
بدين‌وسيله از كليه صاحبان محترم سهام بانك يا نمايندگان قانوني آنان دعوت مي‌نمايد، به منظور اخذ برگه ورود و حضور در جلسه مجمع مذکور؛ در يکي از روزهاي شنبه مورخ 1398.04.29 يا يک‌‌شنبه مورخ 1398.04.30 از ساعت 8:30 صبح الي15:30 با در دست داشتن مدارك مالكيت سهام يا مستندات نمايندگي/ وكالت/ ولايت/ قيمومت و كارت شناسايي معتبر به امور سهام اين بانک، به نشاني تهران، خيابان وليعصر، روبروي نيايش، بلوار اسفنديار، پلاک 17، طبقه اول مراجعه فرمايند.

اصلاحيه آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي ساليانه مورخ 1398.04.31 بانک اقتصادنوين (شرکت سهامي عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملي 10102194601

بدين‌وسيله به اطلاع کليه صاحبان محترم سهام بانک اقتصادنوين مي‌رساند، انتخاب اعضاي هيئت مديره بانک موضوع بند 7 دستور جلسه مجمع عمومي عادي ساليانه مورخ 1398.04.31 به شرح آگهي دعوت چاپ و منتشر شده در روزنامه‌هاي اطلاعات شماره 27325 و دنياي اقتصاد شماره 4651 روز چهارشنبه مورخ 1398.04.19 از دستور جلسه مجمع عمومي مذکور حذف مي‌گردد.

هيئت مديره بانک اقتصادنوين


آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي ساليانه بانک اقتصادنوين (سهامي عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملي 10102194601

مجمع عمومي عادي ساليانه بانک اقتصادنوين براي بررسي عملکرد سال مالي منتهي به 1397.12.29، رأس ساعت 15 روز دوشنبه مورخ 1398.04.31 در محل مجموعه سالن‌هاي همايش‌ و مراسم صدرا، بـه نشاني تهران، خيابان ملاصدرا، خيابان شيخ بهايي جنوبي، جنب مسجد بقية ا... (عج)؛ تشکيل مي‌گردد.
بدين‌وسيله از کليه صاحبان محترم سهام بانک يا نمايندگان قانوني آنان دعوت مي‌نمايد، به منظور اخذ برگه ورود و حضور در جلسه مجمع عمومي مذکور؛ در يکي از روزهاي شنبه مورخ 1398.04.29 و يک‌شنبه مورخ 1398.04.30 از ساعت 8:30 صبح الي 15:30 با در دست داشتن مدارک مالکيت سهام يا مستندات نمايندگي/ وکالت/ ولايت/ قيمومت و کارت شناسايي معتبر به امور سهام بانک، به نشاني تهران، وليعصر، روبروي نيايش، بلوار اسفنديار، پلاک 17، طبقه اول مراجعه فرمايند.

سی‌‌ودومین مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستای سیل‌زده جلگه ‌خلج پلدختر ساخته می‌شود

سي‌‌ودومين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي سيل‌زده جلگه ‌خلج پلدختر ساخته مي‌شودبانک اقتصادنوين با هدف ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي خود و به‌منظور کمک به بازسازي زيرساخت‌هاي مناطق سيل‌زده، سي‌ودومين مدرسه «بانک اقتصادنوين» را در روستاي سيل‌زده جلگه‌ خلج از توابع شهرستان پلدختر استان لرستان احداث مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در مراسم کلنگ‌زني اين مدرسه که با حضور جمعي از مسئولان استاني، مديران بانک اقتصادنوين و مردم روستاي جلگه‌ خلج برگزار شد، فريد جلالي عزيز‌پور سرپرست شعب منطقه جنوب غربي ايران، به نمايندگي از مديرعامل بانک اقتصادنوين ضمن ابراز همدردي با مردم اين روستا، گفت: حادثه سيل فروردين سال جاري، بسيار دلخراش بود، اما اين حادثه "سيل همدلي" آحاد مختلف جامعه را در پي داشت.
او با اشاره به اهميت ايفاي وظايف و مسئوليت‌هاي اجتماعي در بانک اقتصادنوين گفت: پس از حادثه سيل فروردين 98، بانک اقتصادنوين با هدف کمک به بازسازي زيرساخت‌هاي مناطق سيل‌زده، احداث دو مدرسه در استان‌هاي لرستان و گلستان را تقبل کرد که بخشي از منابع اين اقدام توسط کارکنان بانک اقتصادنوين تامين شد.

مديرکل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان مازندران: بانک اقتصادنوين سهم بزرگ و قابل ‌تقديري در امر مدرسه‌سازي دارد

مديرکل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان مازندران: بانک اقتصادنوين سهم بزرگ و قابل ‌تقديري در امر مدرسه‌سازي دارددر آيين کلنگ‌زني احداث مدرسه «بانک اقتصادنوين» روستاي بهارآباد ساري، مديرکل سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان مازندران گفت: 30 درصد از کلاس‌هاي آموزشي کشور با همکاري خيرين احداث مي‌شود که در اين بين بانک اقتصاد‌نوين سهم بزرگ و قابل ‌تقديري داشته است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در آيين کلنگ‌زني احداث مدرسه «بانک اقتصادنوين» که با حضور جمعي از مديران عالي کشوري و استاني، مديران ارشد بانک اقتصادنوين و مردم روستاي بهارآباد ساري برگزار شد، رضا باقري، سرپرست شعب منطقه شمال اين بانک، با اشاره به رويکرد بانک اقتصادنوين در حوزه ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي به ‌ويژه در حوزه مدرسه‌سازي در مناطق کمتر برخوردار از امکانات آموزشي، گفت: بانک اقتصادنوين در کنار ايفاي نقش موثر در سطح کلان اقتصاد کشور، نگاه ويژه‌اي به انجام رسالت و مسئوليت اجتماعي خود دارد که از آن جمله مي‌توان به مشارکت در ساخت مدارس و فضاهاي آموزشي اشاره کرد. 

کلنگ سي‌امين مدرسه «بانک اقتصادنوين» به زمين خورد

کلنگ سي‌امين مدرسه «بانک اقتصادنوين» به زمين خورد طي مراسمي، عمليات اجرايي احداث سي‌امين مدرسه «بانک اقتصادنوين» در روستاي فيض‌آباد شهرستان ابرکوه استان يزد آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در آيين کلنگ‌زني مدرسه «بانک اقتصادنوين» که با حضور جمعي از مديران ارشد بانک اقتصادنوين و مديران عالي کشوري و استاني برگزار شد، مسعود آذر، سرپرست منطقه مرکزي اين بانک با اشاره به اقدام‌هاي بانک اقتصادنوين در حوزه مسئوليت‌هاي اجتماعي و به ‌ويژه مدرسه‌سازي در مناطق محروم گفت: ايجاد فضاي آموزشي مناسب براي دانش‌آموزان و معلمان از اهميت زيادي برخوردار است؛ چنانکه بانک اقتصادنوين طي 18 سال گذشته به ساخت 30 مدرسه در مناطقِ محروم کشور اقدام کرده که از اين تعداد 19 مدرسه مورد بهره‌برداري قرار گرفته و 11 مدرسه ديگر در دست احداث است. او همچنين اعلام کرد تا پايان سال 98، عمليات اجرايي احداث چهار مدرسه ديگر آغاز خواهد شد.
مسعود آذر با تاکيد بر اهميت نقش آموزش ‌و پرورش در توسعه و پيشرفت کشور اظهار کرد: مدرسه‌سازي در مناطق کمتر برخوردار به‌مثابه بذري است که کاشته مي‌شود. اميد است اين بذر روزي به حاصل نشيند و دانش‌آموزان مستعد اين مدارس با سعي و تلاش، مسير رشد و ترقي خود و جامعه را فراهم سازند.

رويداد کارآفريني ويتا با همکاري شتاب‌دهنده نوين‌تک و سازمان اسناد و کتابخانه ملي ايران برگزار مي‌شود

رويداد کارآفريني ويتا با همکاري شتاب‌دهنده نوين‌تک و سازمان اسناد و کتابخانه ملي ايران برگزار مي‌شودشتاب‌دهنده نوين‌تک با همکاري سازمان اسناد و کتابخانه ملي ايران به‌منظور خلق تکنولوژي‌ها و کسب‌وکارهاي نوين اقدام به برگزاري رويداد کارآفريني ويتا کرده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، رويداد کارآفريني ويتا که رخدادي تخصصي در حوزه هوش ‌مصنوعي و داده است با همکاري شتاب‌دهنده نوين‌تک و سازمان اسناد و کتابخانه ملي ايران و حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، سازمان فناوري اطلاعات ايران و دانشکده برق و کامپيوتر دانشگاه تهران، از چهاردهم تيرماه تا يازدهم مردادماه در دو مرحله برگزار مي‌شود. بر اين اساس سازمان اسناد و کتابخانه ملي ايران به‌عنوان بزرگ‌ترين پايگاه اطلاعاتي کشور تصميم گرفته است منابع خود را در اختيار علاقه‌مندان به کارآفريني و تکنولوژي به‌ويژه متخصصان داده و هوش‌ مصنوعي قرار دهد.
اميد است اين منابع بتواند موقعيتي براي ايجاد کسب‌وکارهاي نوين و خلق تکنولوژي‌هاي جديد در راستاي رفع نيازهاي اين مجموعه و مجموعه‌هاي مشابه ايجاد کند.

جابجايي شعبه تقي‌‌آباد مشهد بانک اقتصادنوين به شعبه پيروزي مشهد

با مجوز بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و با هدف بهينه‌سازي شبکه شعب بانک اقتصادنوين، شعبه تقي‌آباد مشهد اين بانک به محل باجه بلوار پيروزي مشهد منتقل و از اين پس با نام شعبه پيروزي مشهد فعاليت خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، تمام سوابق، مستندات و پرونده‌هاي مشتريان شعبه تقي‌آباد مشهد بانک اقتصادنوين به محل باجه بلوار پيروزي مشهد (کد 1805) به نشاني مشهد - بلوار پيروزي بين پيروزي 39 و 41 - پلاك 65 منتقل شد و از يکم تيرماه 98 به مشتريان خدمات ارائه مي‌دهد.
شايان ذکر است، با توجه به يکپارچگي خدمات بانک اقتصادنوين در شعب سراسر کشور، جز برخي خدمات خاص، محدوديتي جهت دريافت خدمات بانکي و انتخاب شعبه براي مشتريان وجود ندارد و مشتريان مي‌توانند بنابه دلخواه، شعبه جديد خود را انتخاب و خدمات مورد نظر را دريافت کنند.
مشتريان ارجمند مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000 – 021 تماس حاصل نمايند.

جابجايي شعبه جمهوري اصفهان بانک اقتصادنوين

با هدف بهينه‌سازي شبکه شعب بانک اقتصادنوين، از ابتداي تيرماه 1398 شعبه جمهوري اصفهان (کد 1313) به محل شعبه بزرگمهر اصفهان اين بانک منتقل مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، با توجه به يکپارچگي خدمات اين بانک در شعب سراسر کشور (جز برخي خدمات خاص) محدوديتي در دريافت خدمات بانکي و انتخاب شعبه براي مشتريان وجود ندارد. از اين‌‌رو مشتريان شعبه جمهوري اصفهان مي‌توانند علاوه بر شعبه بزرگمهر اصفهان واقع در خيابان بزرگمهر، جنب مسجدالکريم، با مراجعه به نزديک‌ترين شعبه، خدمات مورد نظر خود را دريافت کنند.
براي کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانيد با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000-021 تماس حاصل فرماييد.

مديرعامل بانک اقتصادنوين: بانک مرکزي براي اصلاح نظام بانکي و رفع اشکالات آن بسيار مصمم است

مديرعامل بانک اقتصادنوين: بانک مرکزي براي اصلاح نظام بانکي و رفع اشکالات آن بسيار مصمم استمديرعامل بانک اقتصادنوين گفت: ثبات و پايداري نظام بانکي کشور مستلزم انجام اصلاحات بنيادي در اين صنعت و حرکت در مسير استاندارد است که خوشبختانه بانک مرکزي به‌عنوان نهاد ناظر بيش از پيش در انجام اين ماموريت مصمم است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري در حاشيه بازديد از شعبه نازي‌آباد اين بانک با اشاره به لزوم حرکت نظام بانکي در مسير استاندارد گفت: امروز شاهد آن هستيم که آحاد جامعه، مسئولان عالي کشور و به‌ تبع آن دستگاه‌هاي نظارتي حساسيت ويژه‌اي روي نظام بانکي و اصلاح آن پيدا کرده‌اند. خوشبختانه بانک مرکزي نيز با توسعه و يکپارچه‌سازي زيرساخت‌هاي اطلاعاتي، اصلاحات ساختاري، جديت در اجراي سياست‌هاي نظارتي و برخورد جدي با تخلفات، قدم‌هاي بسيار موثري در اين زمينه برداشته است. اين مي‌تواند نويدبخش رشد و حرکت نظام اقتصادي کشور و پايداري آن باشد.
مديرعامل بانک اقتصادنوين حل معضلات انباشته را از چالش‌هاي اساسي نظام بانکي کشور و بانک‌ها دانست و گفت: نگاه کوتاه‌مدت مديريتي در بانک‌ها و ضعف نظام پاسخ‌خواهي و پاسخ‌دهي سبب شده است، آثار کوتاه‌مدت تصميمات بيشتر مورد توجه قرار گيرد. اين موضوع يکي از مهم‌ترين دلايل انباشت معضلات و مشکلات در سيستم بانکداري بوده است.

کسب عنوان «برترين مشاور پذيرش» توسط شرکت تامين سرمايه نوين

شرکت تامين سرمايه نوين از سوي شرکت فرابورس ايران به‌عنوان «برترين مشاور پذيرش» معرفي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اساس گزارش ارزيابي کيفي عملکرد مشاوران پذيرش که هر سال از سوي شرکت فرابورس منتشر مي‌شود، شرکت تامين سرمايه نوين توانست با کسب 46 امتياز، عنوان «برترين مشاور پذيرش» سال 1397 را بين ارائه‌دهندگان خدمات مشاوره از آن خود کند.
در اين رتبه‌بندي، معيارهاي ارزيابي کيفي هيئت پذيرش شامل مواردي چون جامع بودن مطالب و محتواي اميدنامه، نبود خطا در اسناد و مدارک ارائه ‌شده، مغايرت نداشتن مطالب ارائه ‌شده با ساير اطلاعات موجود، تسلط مشاور پذيرش بر وضعيت صنعت و شرکت و نيز بيان و ارائه خدمات مشاوره است. گفتني است شرکت تامين سرمايه نوين با سرمايه 9 هزار ميليارد ريالي، بزرگ‌ترين شرکت تامين سرمايه کشور به شمار مي‌رود.

بهينه‌سازي سيستم‌هاي عملياتي بانک اقتصادنوين

به اطلاع مشتريان عزيز بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مي‌رساند، سرويس‌هاي عملياتي اين بانک در بامداد روز جمعه مورخ 24 خرداد ماه 98 با اختلال مواجه خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به دليل انجام عمليات بهينه‌سازي و بروزرساني سرويس‌هاي عملياتي، خدمات اين بانک از بامداد روز جمعه 24 خرداد‌ماه 98 به مدت يک ساعت قطع خواهد بود.
بانک اقتصادنوين ضمن عذرخواهي از مشتريان گرامي به دليل اين اختلال اعلام کرد که تمامي سرويس‌هاي اين بانک از ساعت 1 صبح روز جمعه به حالت عادي بازخواهد گشت. هموطنان عزيز در صورت نياز مي‌توانند با مرکز 24 ساعته ارتباط‌ نوين با شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.

پرداخت تسهيلات تا دو برابر معدل موجودي سپرده در طرح «صبا» بانک اقتصادنوين

بانک اقتصادنوين با هدف پاسخگويي مناسب به نياز مشتريان و کمک به بهبود شرايط اقتصادي خانوارها و فعالان اقتصادي، طرح تسهيلاتي «صبا» را معرفي کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در طرح «صبا» تسهيلاتي متنوع در سه بسته متفاوت و بر اساس معدل موجودي مشتريان پيش‌بيني شده است. در بسته شماره يک اين طرح (صبا 1 و 2) مشتريان حقيقي و حقوقي بانک اقتصادنوين، صاحبان مشاغل و فعالان اقتصادي مي‌توانند تا دو برابر معدل موجودي سپرده خود و تا سقف دو ميليارد ريال، با شرايط آسان تسهيلات دريافت کنند.
متقاضيان دريافت تسهيلات کمک‌ هزينه خريد خودرو، تعمير مسکن، خريد ابزار کار، لوازم ‌يدکي و ...، پزشکان و داروسازان (براي تجهيز مطب)، اصناف، کسبه و صاحبان کسب‌وکارهاي کوچک، پذيرندگان پايانه‌هاي فروشگاهي متصل به سپرده‌هاي بانک اقتصادنوين و به ‌طور کلي اشخاصي که ميزان نقدينگي مورد نيازشان بيش از ميزان پس‌اندازشان است مي‌توانند از اين تسهيلات بهره‌مند شوند. علاوه بر اين، شرکت‌ها و موسسات براي اعطاي تسهيلات به کارمندان خود مي‌توانند از شرايط طرح تسهيلاتي «صبا 1 و 2» استفاده کنند.

هفتمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوين با جوايز ارزنده آغاز شد

هفتمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوين با جوايز ارزنده آغاز شدهمزمان با هجدهمين سالگرد تاسيس بانک اقتصادنوين به‌عنوان نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران و با هدف ترويج سنت پسنديده «قرض‌الحسنه»، هفتمين جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز (ريالي) اين بانک با جوايز ارزنده آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين جشنواره که از 18 خرداد تا 18 مهرماه 1398 برگزار مي‌شود به مناسبت هجدهمين سالگرد تاسيس بانک اقتصادنوين، جوايز ممتاز جشنواره 18 ماه متوالي به برندگان خوش‌اقبال تعلق خواهد گرفت.
بر اين اساس، علاوه بر ميلياردها ريال جوايز نقدي، به‌ قيد قرعه ماهانه و به مدت 18 ماه 50 ميليون ريال به يک نفر، 40 ميليون ريال به دو نفر، 30 ميليون ريال به سه نفر، 20 ميليون ريال به 12 نفر و 10 ميليون ريال به 18 نفر از سپرده‌گذاران نيک‌انديش بانک اقتصادنوين به‌عنوان جوايز ممتاز اهدا خواهد شد.
همچنين طبق برنامه‌ريزي از هر 10 نفر واجد شرايط شرکت در قرعه‌کشي، يک نفر برنده جوايز ارزنده بانک اقتصادنوين خواهد بود. حداقل موجودي براي شرکت در قرعه‌کشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز (ريالي) بانک اقتصادنوين 500 هزار ريال است و به ازاي هر 500 هزار ريال در هر روز يک امتياز براي صاحب حساب منظور مي‌شود.

تامين سرمايه نوين 9 هزار ميليارد ريالي شد

تامين سرمايه نوين 9 هزار ميليارد ريالي شدمجمع عمومي عادي ساليانه شرکت تامين سرمايه نوين با حضور 92 درصدي سهامداران تشکيل و صورت‌هاي مالي اين شرکت براي عملکرد سال مالي منتهي به 29 اسفند 1397 به تصويب سهامداران رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در مجمع عمومي عادي ساليانه شرکت تامين سرمايه نوين که روز شنبه 11 خردادماه 1398 در محل سالن همايش تلاش تهران برگزار شد، پس از استماع گزارش هيات  ‌مديره و حسابرس و بازرس قانوني شرکت، صورت‌هاي مالي اين شرکت براي عملکرد سال مالي منتهي به 29 اسفند 1397 تصويب و بر اساس تصميمات مجمع به‌ازاي هر سهم، 250 ريال سود بين سهامداران تقسيم شد.
پس از پايان اين جلسه، مجمع فوق‌العاده با موضوع تصميم‌گيري درباره افزايش سرمايه شرکت از محل سود انباشته تشکيل شد. در اين جلسه با موافقت سهامداران، سرمايه ثبتي شرکت تامين سرمايه نوين از 7 هزار ميليارد ريال به 9 هزار ميليارد ريال افزايش پيدا کرد و به اين ترتيب شرکت تامين سرمايه نوين همچنان در جايگاه بزرگ‌ترين شرکت تامين سرمايه کشور از حيث سرمايه باقي ماند.

ساعت کاري شعب بانک اقتصادنوين در استان خوزستان کاهش يافت

بانک اقتصادنوين، با هدف همراهي در مديريت بهينه مصرف انرژي، ساعت کاري شعب خود را در استان خوزستان تغيير داد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اساس اعلام کميسيون هماهنگي بانک‌هاي استان و استانداري خوزستان، به موجب تغيير شرايط جوي در اين استان و با توجه به ضرورت مديريت مصرف انرژي، ساعات کاري تمامي شعب اين بانک در اين استان از اول خرداد ماه تا پايان شهريور ماه 98 کاهش پيدا کرد. بر اين اساس، ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در استان خوزستان در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:30 تا 13:00 و در روزهاي پنج‌شنبه از ساعت 07:30 تا 12:00 اعلام شده است.
هموطنان عزيز براي کسب اطلاعات بيشتر در خصوص ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين مي‌توانند به تارگاه اصلي اين بانک به نشاني www.enbank.ir مراجعه و يا با مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان به شماره 48031000-021 تماس حاصل کنند.

تغيير ساعت آغاز به کار شعب بانک اقتصادنوين به مناسب شب‌هاي قدر

ساعت آغاز به کار شعب و واحدهاي ستادي بانک اقتصادنوين در روزهاي چهارم و هشتم خردادماه تغيير کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، با توجه به در پيش بودن ليالي قدر و به منظور بهره‌مندي هر چه بيشتر از فضايل و معنويات اين شب‌ها، زمان ارائه خدمت به مشتريان در شعب و واحدهاي ستادي اين بانک در روزهاي شنبه چهارم و چهارشنبه هشتم خردادماه مطابق با 19 و 23 ماه مبارک رمضان با يک ساعت تاخير و از ساعت 8 و 30 دقيقه صبح آغاز خواهد شد.
گفتني است خودپردازها و ساير ابزارهاي بانکداري الکترونيکي بانک اقتصادنوين به صورت 24 ساعته خدمات مورد نياز مشتريان ارجمند را ارائه خواهند کرد.

جابجايي شعبه زرافشان شمالي بانک اقتصادنوين

با مجوز بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و با هدف بهينه‌سازي شبکه شعب بانک اقتصادنوين، شعبه زرافشان شمالي اين بانک به محل جديد منتقل و از اين پس با نام شعبه «دادمان» فعاليت خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، تمامي سوابق، مستندات و پرونده‌هاي مشتريان شعبه زرافشان شمالي بانک اقتصادنوين به شعبه دادمان واقع در شهرک قدس، بلوار دادمان، نبش خيابان بوستان، پلاک 31.2 منتقل شد.
شايان ذکر است، با توجه به يکپارچگي خدمات بانک اقتصادنوين در شعب سراسر کشور، جز برخي خدمات خاص، محدوديتي در دريافت خدمات بانکي و انتخاب شعبه براي مشتريان وجود ندارد و مشتريان مي‌توانند با مراجعه به نزديکترين شعبه خود، خدمات موردنظر را دريافت کنند.
مشتريان ارجمند مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000 – 021 تماس حاصل نمايند.

عليرضا بلگوري: حمايت از «رونق توليد ملي» محور سياست‌هاي اعتباري بانک اقتصادنوين در سال 98 است

عليرضا بلگوري: حمايت از «رونق توليد ملي» محور سياست‌هاي اعتباري بانک اقتصادنوين در سال 98 استمديرعامل بانک اقتصادنوين ضمن مرور مهم‌ترين دستاوردهاي اين بانک در سال 97، حمايت از «رونق توليد ملي» را محور سياست‌هاي اعتباري اين بانک در سال 98 عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک با اشاره به نام‌گذاري سال 98، تحت عنوان «سال رونق توليد ملي» گفت: نظام بانکي کشور در هدايت حرکت توسعه‌اي در مسير رونق توليد و اشتغال و تحقق شعار سال نقش تعيين‌کننده‌اي دارد؛ در اين راستا گروه اقتصادنوين سياست‌هاي اعتباري خود در سال 98 را با محوريت تامين مالي بنگاه‌هاي توليدي با استفاده از ابزارهاي متنوع و پرداخت تسهيلات خرد و کلان در جهت حمايت از توليدکننده و مصرف‌کننده کالاي داخلي تهيه و تدوين کرده است.
بلگوري ضمن مرور عملکرد بانک اقتصادنوين در سال 97، گفت: بانک اقتصادنوين در سال گذشته با اولويت قرار دادن اعطاي تسهيلات و ايجاد تعهدات در بخش‌هاي توليدي صنعت و معدن، با توزيع عادلانه و کارشناسانه، بالغ‌بر 80 درصد منابع در اختيار خود را در بخش‌هاي مختلف صنعت تزريق و در مسير توليد و رونق اقتصادي کشور هدايت کرده است.
او مجموع تسهيلات اعطايي بانک اقتصادنوين به بخش‌هاي صنعتي و توليدي کشور را بيش از يکصد هزار ميليارد ريال عنوان کرد و گفت: در کنار پرداخت تسهيلات به بنگاه‌هاي توليدي، بانک اقتصادنوين با در اختيار داشتن زنجيره کاملي از خدمات پولي و مالي در گروه خود، منابع مورد نياز بسياري از بنگاه‌هاي توليدي و صنعتي کشور را با استفاده از ساير ابزارهاي تامين مالي، فراهم کرده است.

حضور فعال بانک اقتصادنوين و بيمه نوين در بيست‌‌و چهارمين نمايشگاه بين‌المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي

حضور فعال بانک اقتصادنوين و بيمه نوين در بيست‌‌و چهارمين نمايشگاه بين‌المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيميبانک اقتصادنوين و شرکت بيمه نوين در بيست‌‌و‌چهارمين نمايشگاه بين‌المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي که از تاريخ 11 الي 14 ارديبهشت‌‌ماه 98 در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار مي‌شود، به ‌صورت مشترک ميزبان بازديدکنندگان و فعالان اقتصادي خواهند بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مديران و کارشناسان بانکداري شرکتي اين بانک و شرکت بيمه نوين در بيست ‌و ‌چهارمين نمايشگاه بين‌المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران که به‌عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري کشور با معرفي دستاوردها و محصولات اين حوزه و با حضور جمع کثيري از شرکت‌هاي توانمند داخلي و خارجي برگزار مي‌شود، با استقرار در غرفه مشترک، آماده پاسخگويي به پرسش‌هاي بازديدکنندگان در امور بانکي، مالي و بيمه‌اي خواهند بود.
بازديدکنندگان از اين نمايشگاه مي‌توانند با مراجعه به سالن 38، غرفه 1634، با آخرين دستاوردهاي بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين و شرکت بيمه نوين آشنا شوند.

بر اساس بخشنامه بانک مرکزي؛ سپرده‌هاي مشتريان فاقد کد شهاب در بانک‌ها مسدود مي‌شود

بر اساس بخشنامه بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران به بانک‌ها و موسسات مالي و اعتباري، ارائه خدمات بانکي به سپرده‌گذاران منوط به دريافت کد شهاب است؛ از اين‌رو سپرده‌هايي که نقص اطلاعات هويتي دارند و فاقد کد شهاب هستند، مسدود (غير قابل برداشت) خواهند شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران در راستاي ساماندهي سپرده‌هاي بانکي، تکميل اطلاعات مشتريان، افزايش شفافيت تراکنش‌ها و مبارزه با پولشويي طي بخشنامه‌اي به بانک‌ها و موسسات مالي و اعتباري فعال کشور اعلام کرد: «ارائه تمام خدمات بانکي به سپرده‌گذاران منوط به دريافت شناسه هويت الکترونيکي بانکي (شهاب) خواهد بود و بانک‌ها و موسسات مالي و اعتباري ملزم به تکميل اطلاعات هويتي و دريافت کد شهاب براي مشتريان هستند. بر اين اساس سپرده‌هاي مشترياني که به دليل نقص در اطلاعات هويتي، کد شهاب براي آن‌ها در شبکه بانکي صادر نشده است با محدوديت‌هايي مواجه خواهند شد».

برندگان جوايز 200 ميليون ريالي آخرين ماه رقابت‌هاي «ليگ نوين» مشخص شدند

با برگزاري مراسم قرعه‌کشي، سه برنده خوش‌شانس جوايز 200 ميليون ريالي آخرين ماه جشنواره «ليگ نوين» شرکت پرداخت نوين مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، پس از گذشت سه ماه از جشنواره «ليگ نوين» و پايان مهلت کسب امتياز توسط پذيرندگان پايانه‌هاي فروشگاهي شرکت پرداخت نوين، برندگان ماهانه سومين و آخرين دوره قرعه‌کشي اين رقابت‌ها - که موفق به کسب حداقل 600 امتياز در طول دوره شده بودند - مشخص شدند.
بر اين اساس خانم ساره لحيم‌چي از ساري و آقايان عليرضا فروغي از تهران و مجتبي جعفري از کرج، جوايز 200 ميليون ريالي دوره سوم اين جشنواره را از آن خود کردند.
همچنين بر اساس اعلام شرکت پرداخت نوين، قرعه‏‌کشي بزرگ و پاياني اين جشنواره بين پذيرندگاني که طي سه ماه برگزاري رقابت‌‏ها موفق به کسب حداقل چهار هزار و 500 امتياز شده‌اند به‌زودي برگزار و برندگان سه جايزه ويژه يک ميليارد ريالي به قيد قرعه انتخاب خواهند شد.

حضور فعال گروه مالي اقتصادنوين در دوازدهمين نمايشگاه بين‌المللي بورس، بانک و بيمه

حضور فعال گروه مالي اقتصادنوين در دوازدهمين نمايشگاه بين‌المللي بورس، بانک و بيمهگروه مالي اقتصادنوين در دوازدهمين نمايشگاه بين‌المللي بورس، بانک و بيمه (فاينکس 2019) که از تاريخ 2 الي 5 ارديبهشت 98 در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار مي‌شود، ميزبان شرکت‌کنندگان و فعالان اقتصادي خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين نمايشگاه که با هدف معرفي دستاوردها و ابزارهاي صنعت مالي به سرمايه‌گذاران، فعالان اقتصادي و آحاد جامعه برگزار مي‌شود، گروه مالي اقتصادنوين متشکل از بانک اقتصادنوين و شرکت‌هاي تامين سرمايه نوين، کارگزاري تامين سرمايه نوين، مشاور سرمايه‌گذاري تامين سرمايه نوين، پرداخت نوين آرين، بيمه نوين، ليزينگ اقتصادنوين و خدمات ارزي و صرافي اقتصادنوين با استقرار در غرفه‌هاي مشترک، توانمندي‌ها و دستاوردهاي خود را در قالب ارائه زنجيره کاملي از خدمات پولي و مالي، در معرض ديد بازديدکنندگان از نمايشگاه قرار خواهند داد.
علاقه‌مندان براي بازديد از غرفه‌هاي گروه مالي اقتصادنوين مي‌توانند به سالن 38 غرفه 15 و سالن 31A غرفه 6 اين نمايشگاه مراجعه کنند.

جابجايي شعبه بازار آهن بانک اقتصادنوين

با مجوز بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و با هدف بهينه‌سازي شبکه شعب بانک اقتصادنوين، شعبه بازار آهن (کد 165) به محل شعبه بازار استيل اين بانک منتقل شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، تمام سوابق، مستندات و پرونده‌هاي مشتريان شعبه مذکور به شعبه بازار استيل اين بانک به نشاني کيلومتر چهار بزرگراه فتح، جنب مرکز تجارت استيل ايران منتقل مي‌شود.
شايان ذکر است، با توجه به يکپارچگي خدمات بانک اقتصادنوين در شعب سراسر کشور، جز برخي خدمات خاص، محدوديتي جهت دريافت خدمات بانکي و انتخاب شعبه براي مشتريان وجود ندارد و مشتريان مي‌توانند بنابه دلخواه، شعبه جديد خود را انتخاب و خدمات مورد نظر را دريافت کنند.

اعلام ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در شش ماه نخست سال 1398

ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين از 17 فروردين‌ماه 1398 تغيير خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومي بانك اقتصادنوين، با توجه به تغيير ساعت رسمي کشور و با هدف تسهيل ارايه خدمت به هموطنان عزيز، ساعت كار شعب اين بانك در شش ماه نخست سال با تغيير همراه خواهد بود.
بر اين اساس، ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در شهرهاي تهران، کرج، و شعب داراي باجه عصر در شهرهاي اصفهان، شيراز، مشهد و تبريز در شش ماه نخست سال جاري در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 16 و در روزهاي پنج‌شنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 13 خواهد بود.
ساعت کار شعب بانك اقتصادنوين در ساير شهرها از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 14 و در روزهاي پنج‌شنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 13 خواهد بود. همچنين شعبي که داراي باجه عصر ناپيوسته هستند در نوبت عصر از ساعت 17 تا 19 در خدمت مشتريان ارجمند خواهند بود.

جوايز برندگان ماه دوم نخستين دوره «ليگ نوين» اهدا شد

طي مراسمي، برندگان خوش شانس ماه دوم نخستين دوره «ليگ نوين»، جوايز 200 ميليون ريالي خود را دريافت کردند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، پس از برگزاري مراسم قرعه‌کشي بين پذيرندگان شرکت پرداخت نوين، جوايز برندگان دوره دوم قرعه‌کشي ماهانه «ليگ نوين» با حضور نمايندگان شرکت پرداخت نوين و رؤساي شعب منتخب، در محل کسب برندگان اهدا شد که بر اين اساس مسعود يعقوبي از شعبه پونک، علي زنگويي از شعب صادقيه و فرزاد سراجي از شعبه مطهري تهران جوايز 200 ميليون ريالي دوره دوم از اين جشنواره را از آن خود کردند.
در نخستين دوره "ليگ نوين" 30 جايزه دو ميليون ريالي به صورت روزانه، سه جايزه 200 ميليون ريالي به صورت ماهانه و سه جايزه يک ميليارد ريالي در پايان دوره سه ماهه جشنواره به قيد قرعه به پذيرندگان حائز شرايط شرکت در قرعه‌کشي اهدا مي‌شود.

اطلاعيه بانک اقتصادنوين در خصوص سرقت از صندوق امانات اين بانک: هیچ یک از اموال امانی مشتریان از بانک خارج نشده است

پيرو خبر منتشر شده مبني بر سرقت يکي از صندوق امانات بانک اقتصادنوين به استحضار مشتريان عزيز مي‌رساند اين عمليات با هوشمندي کارکنان بانک و نيروي انتظامي و بهره‌گيري از سيستم‌هاي امنيتي به سرعت شناسايي و پيش از خروج سارقين نسبت به دستگيري آنان اقدام شده است. لذا به مشتريان عزيز اطمينان داده مي‌شود کليه اموال آنها در صحت و سلامت بوده و هيچ يک از اموال اماني از بانک خارج نشده است.
همچنين مشتريان ارجمند مي‌توانند جهت کسب اطلاعات بيشتر با شماره 48031000-021 يا مراجعه حضوري به شعبه مربوطه نسبت به پيگيري و کسب اطلاعات تکميلي اقدام نمايند.

پيام نوروزي جناب آقاي سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد

پيام نوروزي جناب آقاي سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد همين حدود هجده سال پيش بود که فکر کرديم رونق اقتصادمان که بايد متکي بر بخش خصوصي باشد به بانک خصوصي هم نياز دارد، بيشتر که جلو رفتيم هم فکرانمان بيشتر شدند، قانون مجاب و قانونگذار دست به کار شد. نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران متولد شد و با فاصله کمي بانک‌هاي خصوصي بيشتر و بيشتر.
امروز، اين نخستين بانک خصوصي عهده‌دار مسئوليت "نخستين بودن" است و نخستين بودن عهده‌دار آدابي است که از عقل و احساس معنا مي‌گيرد.
شرکت‌ها و سازمان‌ها، حاصل توسعه عقل بشر براي اداره کردن بهتر امور هستند ولي وقتي صاحب نام مي‌شوند که احساس به آن معنا ببخشد، و اين يعني بدانيم و آگاه باشيم که "اقتصادنوين" فقط يک بنگاه اقتصادي نيست، يک نهاد اجتماعي است که مي‌خواهد شايسته نامي شدن در تاريخ باشد. اين هدف روشن و گويا است.
اقتصادنوين خانه‌اي است با اهالي بيشمار و گونه گون که هر کدام مسير خود را دارند، خواسته خود را مطالبه مي‌کند، چشم انداز خود را تصور مي‌کنند و سهم خود را مي‌خواهند. فهم اين تنوع و تفاوت کمک مي‌کند که تعادل حاصل شود و تعادل حاصل برابري حق و مسئوليت توام براي نيل به هدف است و تراز آن مهارت مي‌خواهد. مهارت هم حاصل تلاش مستمر و ذهن جويا است که به لطف خيال خلاق معنا مي‌يابد.
خواهران و برادرانم
اقتصادنوين خانه من، شما و همه کساني است که آداب بودن در آن را مي‌دانند و هر گاه که معدودي، به هر دليل خواسته‌اند اين بودن و شدن را به انحراف بکشند يا گزندي برسانند، موفق نشده و نخواهند شد. اين جمع يکپارچه، تلاش گذشته را حرمت نگه داشته و بر آن مي‌افزايد. ما با هم اين خانه را ساخته‌ايم، با هم از گذرهاي سخت عبور کرده‌ايم و با هم آن را از گزندها حفظ خواهيم کرد تا به آيندگان پيشنهاد داشته باشيم. نمود پيشنهاد ما براي آينده، بانکي سالم، خوشنام، متحد، مودب و سخت‌کوش است که خيال خلاق ما آن را معنا مي‌بخشد و مسير را روشن مي‌کند.
سال نو مبارک است و مبارک است با هم براي هم بودن ما
سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد
موسس و بنيانگذار بانک اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي سيامک دولتي

پيام نوروزي جناب آقاي سيامک دولتي يا مقلب القلوب والابصار، يا مدبر اليل والنهار
يا محول الحول والاحوال، حول حالنا الي احسن الحال
خداوند منان را سپاسگزارم که فرصت بودن و تجربه کردن بهاري ديگر را عطا نمود تا از اين فرصت در سال نو براي تفکر در راز آفرينش دوباره طبيعت بهره ببريم و بدانيم هر آغازي را پاياني است و هر پاياني را آغازي دوباره.
سال نو را به همکاران ارجمندم در گروه بانک اقتصادنوين تبريک عرض مي‌کنم و براي همه عزيزان همکار و خانواده‌هاي گرانقدرشان آرزوي سالي سرشار از موفقيت و سلامتي را دارم.
هيأت مديره بانک در سال 97 با اتخاذ تدابيري در جهت کاهش تصدي گري بانک در بنگاه‌ها، پيگيري فروش املاک مازاد و تمليکي، مصوب نمودن طرح‌هاي مورد نياز براي جذب منابع و وصول مطالبات، در مسير اجراي سياست‌هاي نظارتي بانک مرکزي قدم‌هاي موثري را برداشته است و بدون شک در سال 98 هم ضمن تداوم اين سياست‌ها انتظار دارد با همراهي و همدلي همه جانبه همکاران در مسير موفقيت بانک به عنوان جزئي از اقتصاد کشور به وظيفه ذاتي خود عمل نمايد.
در سال 97 همزمان با واگذاري بخشي از سهام شرکت تامين سرمايه نوين در بازار بورس اوراق بهادار، با مصوبه هيأت مديره تعدادي از سهام شرکت به همکاران واگذار گرديد. اين سهام مي‌تواند به عنوان تامين آتيه براي همکاران به عنوان يک سرمايه‌گذاري سودآور محسوب گردد. انتظار مي‌رود اين قبيل تخصيص‌ها در سال 98 نيز با ادامه فرآيند واگذاري‌ها تداوم داشته باشد و انشاءالله به عنوان پشتوانه‌اي براي فرداي همکاران باشد.
در خاتمه به همه عزيزان يادآور مي‌شوم:
در شرايط سخت کنوني هر سازماني براي موفقيت نيازمند ياراني با انگيزه و تلاشگر است که با اراده خود مسير آينده را مي‌سازند و بر چالش‌ها و مشکلات غلبه مي‌کنند و در اين فرآيند به راز با هم بودن براي موفقيت پي مي‌برند.
پيروز و سربلند باشيد.
سيامک دولتي
رئيس هيئت مديره بانک اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي عليرضا بلگوري

پيام نوروزي جناب آقاي عليرضا بلگوري زکوي يار مي‌آيد نسيم باد نوروزي
از اين باد ار مدد خواهي چراغ دل برافروزي
آغاز سال 1398 هجري شمسي و ايام پرطراوت نوروز را به همه هموطنان عزيزم در سراسر اين کره خاکي بويژه همکاران ساعي و پرتلاشم در گروه اقتصادنوين تبريک و تهنيت عرض مي‌کنم.
بهار فصل زدودن زنگارها و فصل رويش و تغيير است. نو شدن سال به سال طبيعت ضرورتي از حکمت الهي را گوشزد مي‌کند که مسير رشد و تعالي را در پي دارد و فرصتي را براي ما فراهم مي‌آورد تا با مرور عملکرد خود، با تکيه بر تجارب و اندوخته‌ها، افق‌هاي تازه‌اي را براي آينده‌اي بهتر ترسيم کنيم.
با همت همکاران صديق و البته اعتماد و باور مشتريان ارزشمند بانک اقتصادنوين، خوشبختانه اين بانک از سرمايه معنوي و پايداري در جامعه برخوردار است؛ خوشنامي و ارزش آفريني گروه اقتصادنوين براي مشتريان و نظام اقتصادي کشور، افتخاري است که بار سنگين مسئوليت صيانت از آن بر دوش ما قرار دارد و بدون شک تمام همت من و همکارانم، اين است که در حفظ و تعالي اين تعهد کوتاهي نگردد.
رعايت استانداردهاي بانکي و تمرکز بر فعاليت حرفه‌اي بانکداري، صداقت و پشتکار در انجام امور، رعايت انصاف و عدالت در برخورد با همه ذي‌نفعان، مسئوليت پذيري و توسعه دانش و مهارت، همگي ارزش‌هايي هستند که براي تقويت اعتماد و خوشنامي بانک در سرلوحه خود قرار داده‌ايم. در اين چهارچوب، در سخت‌ترين شرايط اقتصادي و رقابتي نيز سلامت سازمان را قرباني منافع کوتاه مدت نکرده و نخواهيم کرد.
به لطف خداوند متعال و در سايه تلاش و کوشش همه همکاران، در سال 97، بانک اقتصادنوين توانست اصلاحات موفقي را در راستاي انتظارات حرفه‌اي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران در عمليات خود به سرانجام رساند. هر چند بواسطه پافشاري بر اجراي اصلاحات و عدم ورود به رقابت‌هاي ناسالم بانکي، يکي از سخت ترين شرايط مالي را طي سال گذشته تجربه کرديم ولي با عبور موفق از اين پيچ دشوار که بواسطه الطاف الهي، اعتماد مشتريان گرانقدر و همت شبانه روزي همکاران من حاصل گرديد، شرايط پايدار و البته اصلاح شده و مطلوبي در بانک ايجاد و مسير رشد و تعالي آتي بسيار هموار شد. در مسير بهبود و تعالي، اصلاحات مقطعي نبوده و با يک تفکر راهبردي، انشاءالله اين مسير را به جد ادامه خواهيم داد و تلاش داريم نمونه‌اي از بانکداري حرفه‌اي و منطبق با استانداردهاي بين‌المللي را در کشور عزيزمان ايران به نمايش بگذاريم.
حل برخي مشکلات انباشته، نهادينه سازي مفهوم سودآوري در همه فعاليت‌ها، تقويت فرهنگ پاسخ خواهي و پاسخگويي، چابک سازي عمليات بانک و تاکيد بر فرآيندهاي بدون کاغذ و توسعه محصولاتي چون همراه نوين از جمله ديگر توفيقات بانک در سال 1397 بود.
براي سال 1398 هم برنامه‌هاي مدوني براي بانک و گروه اقتصادنوين تدوين شده است که از جمله مهمترين اين برنامه‌ها مي‌توان به توسعه نظام يکپارچه و منسجم مديريتي، تاکيد بر استفاده هر چه بيشتر از ظرفيت جوانان شايسته، همت در وصول تسهيلات غيرجاري، تلاش جهت خروج بهينه از سرمايه‌گذاري‌هاي غير بانکي و بهينه سازي شبکه شعب و شبکه پرداخت الکترونيک اشاره کرد.
آرزو دارم در سال جديد با پشتکار و تلاش همکاران خوبم و نيز استفاده کامل از ظرفيت‌هاي فکري موجود، شاهد اعتلاي برند گروه اقتصادنوين در صنعت بانکداري کشور باشيم و در شرايط حساس کنوني، نقشي سازنده و اثربخش در اين مرز و بوم ايفا نمائيم.
"حسبنا الله و نعم الوکيل نعم المولي و نعم النصير"
عليرضا بلگوري
مديرعامل بانک اقتصادنوين

اعلام ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در ايام نوروز

به منظور رفاه حال مشتريان، شعب بانک اقتصادنوين در ايام تعطيلات نوروز آماده ارايه خدمت به هموطنان عزيز خواهند بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شعب کشيک اين بانک در روزهاي سوم و چهارم فروردين 1398 مفتوح بوده و از ساعت 9 الي 12 آماده ارايه خدمت به مشتريان هستند. بر اين اساس شعب رسالت، نياوران، فلكه اول تهرانپارس، بلوار ميرداماد، حافظ، قائم‌مقام، آيت‌اله كاشاني، سرو غربي به عنوان شعب منتخب شهر تهران و شعب ميدان شهداي کرج، آبرسان تبريز، سرداران اروميه، امام خميني اردبيل، سنندج، بانه، زنجان، گلسار رشت، لاهيجان، عدل قزوين، فرهنگ ساري، طبرسي بابل، آمل، نور، نهارخوران گرگان، تنكابن، چالوس، احمدآباد مشهد، ميدان آزادي اصفهان، صفائيه يزد، بلوار امين قم، همدان، كاشان، زند شيراز، آزادي كرمان، بندرعباس، امام بوشهر، كيانپارس اهواز، ارشاد كرمانشاه و مركز تجاري كيش در ساير استان‌ها در روزهاي سوم و چهارم فروردين 98، به عنوان شعب کشيک، خدمات مورد نياز مشتريان و مسافران نوروزي را ارائه خواهند کرد.

در آستانه سال نو؛ «همراه نوين» به‌روزرساني شد

در آستانه سال نو و در راستاي بهبود خدمت رساني به مشتريان در ايام نوروز 1398، نسخه جديد اپليکيشن «همراه نوين» به‌روزرساني شد و با خدمات و امکانات جديد در دسترس هموطنان قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در نسخه جديد اپليکيشن «همراه نوين» که از تاريخ 27 اسفندماه 97، با قابليت اجرا بر روي سيستم‌هاي Android و IOS در دسترس قرار گرفته است کاربران مي‌توانند از امکاناتي چون ‌ورود با اثر انگشت، مسدودي كارت، كپي كردن‌ شماره سپرده و شماره شبا، دعوت از دوستان، درج شرح در رسيد تراكنش، استعلام قبوض همراه اول، دريافت نوع قبض، امكان پرداخت قسط تسهيلات با كارت شتابي استفاده نمايند.
اضافه شدن منو معرفي، نمايش سررسيد سپرده بلند مدت، نمايش تاريخ افتتاح سپرده و تفكيك گرافيكي سپرده‌هاي حقيقي، حقوقي و مشترك از ديگر قابليت‌هاي نسخه جديد «همراه نوين» است.
هموطنان عزيز مي‌توانند براي دريافت و نصب اپليکيشن «همراه نوين» به تارگاه اصلي اين بانک به نشاني www.enbank.ir/mobile مراجعه کنند.
همچنين کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000-021 آماده راهنمايي مشتريان در استفاده از اين سامانه و پاسخگويي به سوالات احتمالي هموطنان عزيز در اين رابطه هستند.

اعلام نرخ حق‌الوکاله بانک اقتصادنوين در سال 98

هيئت‌ مديره بانک اقتصادنوين نرخ حق‌الوکاله سال 1398 را حداکثر 2 درصد تعيين کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اجراي مقررات و ضوابط بانک مرکزي ج.ا.ا و تصويب هيئت مديره، نرخ حق‌الوکاله براي سپرده‌هاي سرمايه‌گذاري اين بانک در سال 1398 معادل حداکثر 2 درصد تعيين شد.
گفتني است حق‌الوکاله بر اساس خالص منابع سپرده‌گذاران محاسبه مي‌شود.

با اعلام بانک مرکزي ج.ا.ا بانک اقتصادنوين، بانک عامل در توزيع اسکناس نو شد

در آستانه سال 1398 و به منظور خدمت رساني به مشتريان عزيز، 10 شعبه منتخب بانک اقتصادنوين در شهر تهران اسکناس نو توزيع مي‌کنند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به مناسبت فرارسيدن ايام نوروز 1398 و با اعلام بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، بانک اقتصادنوين به عنوان بانک عامل در توزيع اسکناس نو انتخاب شده است که بر اين اساس شعب پاسداران، 17 شهريور، رسالت، ميدان هفت تير، شهر ري، نازي آباد، شهرک راه آهن، آيت‌الله کاشاني، ميدان فردوسي و شهران اين بانک در شهر تهران از 22 الي 27 اسفندماه اسکناس نو توزيع مي‌کنند.
اسکناس‌هاي نو شامل اسکناس‌هاي 20 هزار ريالي، 50 هزار ريالي و 100 هزار ريالي بوده که علاقه‌مندان مي‌توانند با مراجعه به اين شعب نسبت به دريافت اسکناس مورد نياز خود اقدام نمايند.

عرضه اولیه سهام شرکت تامین سرمایه نوین (تنوین)

شرکت بورس اوراق بهادار تهران طي اطلاعيه‌اي از عرضه اوليه سهام شرکت تامين سرمايه نوين با نماد معاملاتي "تنوين" در روز چهارشنبه 22 اسفند 97 خبر داد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين اطلاعيه آمده است: در روز چهارشنبه مورخ 1397.12.22 تعداد 700 ميليون سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت تامين سرمايه نوين به عنوان پانصد و بيست و پنجمين شرکت پذيرفته شده براي اولين بار پس از پذيرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش "فعاليت‌هاي جنبي واسطه‌گري‌هاي مالي" گروه "‌فعاليت‌هاي جنبي واسطه‌گري‌هاي مالي به جز تامين وجوه بيمه و بازنشستگي" و طبقه "فعاليت‌هاي جنبي واسطه‌گري‌هاي مالي طبقه بندي نشده در جاي ديگر" در فهرست نرخ‌هاي بازار دوم و در نماد "تنوين" به شيوه ثبت سفارش جهت کشف قيمت عرضه خواهد شد.
گفتني است شرکت تامين سرمايه نوين بزرگترين شرکت تامين سرمايه کشور و از جمله شرکت‌هاي گروه اقتصادنوين است.

برندگان جوايز 200 ميليون ريالي «ليگ نوين» معرفي شدند

با برگزاري مراسم قرعه‌کشي بين پذيرندگان شرکت پرداخت نوين، برندگان جوايز 200 ميليون ريالي ماه نخست از برگزاري «ليگ نوين» مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصانوين، پس از گذشت يک ماه از آغاز ليگ نوين، قرعه‌کشي ماهانه بين پذيرندگان شرکت پرداخت نوين که موفق به کسب 600 امتياز شده بودند، برگزار شد که بر اين اساس علي هرمي از گراش استان فارس، سيد ابوالحسن هاشميان از قزوين و امير قياسي از تهران جوايز 200 ميليون ريالي نخستين ماه «ليگ نوين» را از آن خود کردند.
در جشنواره ليگ نوين که از بيستم دي‌ماه سال جاري آغاز شده و تا بيستم فروردين‌ماه 1398 ادامه خواهد داشت، تمامي پذيرندگان شرکت پرداخت نوين مي‌توانند با افزايش تعداد و مبلغ تراکنش‌هاي خود، ضمن کسب امتياز از جوايز اين ليگ در سه سطح «جوايز روزانه»، «جوايز ماهانه» و «جوايز ارزنده در پايان جشنواره» بهره‌مند شوند.

ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در کلان شهرها افزايش يافت

بانک اقتصادنوين با هدف ارائه خدمات مطلوب‌تر به مشتريان، ساعت کار شعب خود در کلانشهرها را تا پايان سال جاري افزايش داد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، با توجه به افزايش حجم مراجعات به شعب اين بانک در روزهاي پاياني سال و به منظور رفاه حال مشتريان، ساعت کار شعب اين بانک در استان تهران و کلان شهرها افزايش يافت.
بر اين اساس شعب اين بانک در استان تهران (به استثناء شعب بازار آهن، بازار استيل، صنعتگران، خيابان دماوند و چهاردانگه) و کلان شهرهاي کرج، تبريز، اصفهان، شيراز و مشهد از 18 تا 28 اسفندماه 97 در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا 17 و 30 دقيقه و در روز پنج‌شنبه 23 اسفند 97 از ساعت 8 تا 13 و 30 دقيقه به صورت يک‌‌سره مفتوح بوده و آماده ارايه خدمت به مشتريان ارجمند مي‌باشند.

اعطاي بيش از 7000 فقره تسهيلات قرض‌الحسنه توسط بانک اقتصادنوين در سال 97

بانک اقتصادنوين در سال 1397 بيش از 7000 فقره تسهيلات قرض‌الحسنه شامل تسهيلات ازدواج و تسهيلات مربوط به اشتغالزايي مددجويان کميته امداد خميني پرداخت نموده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، از يکم فروردين تا پايان بهمن سال 1397، قريب به 6 هزار 600 نفر از متقاضيان دريافت تسهيلات قرض‌الحسنه ازدواج که در سامانه مربوط به تسهيلات قرض‌الحسنه ازدواج بانک اقتصادنوين را به عنوان بانک عامل خود معرفي کرده‌اند در کمترين زمان ممکن تسهيلات خود را دريافت نموده‌اند.
همچنين در دوره زماني ياد شده، بيش از 520 فقره وام قرض‌الحسنه اشتغالزايي توسط بانک اقتصادنوين به مددجويان معرفي شده از سوي کميته امداد امام خميني (ره) و سازمان بهزيستي پرداخت شده است.

سقف برداشت از خودپردازهای بانک اقتصادنوین افزایش می‌یابد

در آستانه سال جديد و به منظور تسهيل ارايه خدمات به هموطنان عزيز، سقف مبلغ برداشت روزانه وجه نقد از خودپردازهاي بانک اقتصادنوين افزايش مي‌يابد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اساس مجوز بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران سقف مبلغ برداشت وجه نقد غيرشتابي از طريق دستگاه‌هاي خودپرداز در روزهاي پاياني سال و ايام تعطيلات نوروز از 2 ميليون ريال به 5 ميليون ريال افزايش خواهد يافت.
بر اين اساس، در راستاي ارائه خدمات مطلوب و افزايش ميزان رضايت‌مندي مشتريان، از 25 اسفند تا 17 فروردين 1398، برداشت وجه نقد تا مبلغ 5 ميليون ريال براي دارندگان کارت‌هاي نقدي بانک اقتصادنوين از طريق دستگاه‌هاي خودپرداز اين بانک امکان‌پذير مي‌باشد.

نسخه جديد سامانه «همراه نوين» ويژه سيستم عامل ios معرفي شد

در پي محدوديت‌هاي اعمال شده از سوي شرکت اپل، نسخه جديد سامانه «همراه نوين» ويژه سيستم عامل ios معرفي و قابل دريافت شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در پي محدويت‌‌هاي اعمال شده از سوي شرکت اپل، نسخه ios اپليکيشن همراه نوين غيرفعال شده بود که براي رفع اين مشکل، نسخه جديد ios اين سامانه در وب‌سايت بانک اقتصادنوين بارگذاري شد و از طريق لينک https://www.enbank.ir/mobile قابل دانلود مي‌باشد.
شايان ذکر است براي نصب نسخه جديد «همراه نوين» لازم است مشتريان ارجمند نسخه پيشين را از گوشي خود حذف نمايند.
همچنين کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000-021 آماده پاسخگويي به سوالات احتمالي مشتريان گرامي در اين زمينه هستند.

دريافت تسهيلات ارزان قيمت، يک‌روزه و بدون ضامن در شعب بانک اقتصادنوين

دريافت تسهيلات ارزان قيمت، يک‌روزه و بدون ضامن در شعب بانک اقتصادنوينبانک اقتصادنوين با هدف افزايش قدرت خريد و حفظ سرمايه و پس‌انداز مشتريان و کمک به رونق و شکوفايي چرخه اقتصادي کشور، طرح «کوشان» را معرفي کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، طرح تسهيلاتي «کوشان» فرصت خوبي را براي سپرده‌گذاران حقيقي و حقوقي اين بانک فراهم کرده تا بتوانند ضمن دريافت سود سپرده، تا 80 درصد مبلغ سپرده خود، بدون نياز به ضامن و در کمترين زمان ممکن تسهيلات ارزان قيمت دريافت کنند. نرخ سود يا کارمزد تسهيلات در طرح «کوشان» متغير بوده و به نسبت نرخ سود سپرده دريافتي توسط مشتري بابت سپرده توديع شده و دوره زماني بازپرداخت تسهيلات بين چهار تا 18 درصد تعيين شده است.
خريد محل کار، خريد خودرو، تأمين سرمايه در گردش، بهسازي و تجهيز ملک (محل کار/ مسکوني)، خريد کالا، ابزار کار و لوازم يدکي و خريد کالاهاي مصرفي بادوام از جمله مواردي است که مشتريان ارجمند مي‌توانند براي انجام آن از تسهيلات طرح «کوشان» بانک اقتصادنوين با شرايط بازپرداخت انتخابي بهره‌مند شوند.
مشتريان ارجمند مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر در رابطه با اين طرح به صفحه طرح کوشان در سايت اصلي بانک اقتصادنوين به آدرس https://www.enbank.ir/kooshaan مراجعه و يا با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان اين بانک به شماره 48031000-021 تماس حاصل کنند.

بيمه نوين براي دومين سال متوالي جايزه ملي مديريت مالي را کسب کرد

بيمه نوين براي دومين سال متوالي جايزه ملي مديريت مالي را کسب کردهمزمان با دوازدهمين کنفرانس حسابداران و مديران مالي و نهمين دوره جايزه ملي مديريت مالي ايران، شرکت بيمه نوين موفق به دريافت لوح تقدير سه ستاره گرديد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شرکت بيمه نوين در دومين حضور خود در اين جايزه ملي، با ارتقاي سيستم‌‌هاي عملکرد مالي و ارائه گزارش‌‌هاي شفاف خود، لوح تقديرنامه سه ستاره را کسب کرد.
برگزاري جايزه ملي مديريت مالي ايران از سال 1389 بستر ساز بهبود و ارتقا سطح مديريت مالي و اقتصادي در شرکت‌ها و سازمان‌هاي شرکت‌کننده شده است و شرکت‌‌کنندگان در اين رويداد، در هر دوره با ارائه اظهارنامه‌هاي مالي به جايزه ملي مديريت مالي ايران، فرآيندها و نظام‌هاي مالي خود را در معرض ارزيابي قرار مي‌دهند. همچنين هدف برگزارکنندگان اين دوره‌ها، حمايت مديريت مالي حرفه‌اي در مسير دستيابي به جايگاه واقعي در شرکت‌ها و سازمان‌‌ها، تشويق و ترغيب شرکت‌ها براي انجام خود ارزيابي و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمينه‌هاي بهبود، تعريف راهبردي از مديريت مالي و اقتصادي سازمان در جهت دستيابي به اهداف استراتژيک، معرفي و فراهم نمودن امکان تبادل تجربيات موفق مديران مالي است.

برندگان يازدهمين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين معرفي شدند

برندگان يازدهمين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين معرفي شدندبا برگزاري مراسم قرعه‌کشي، برندگان يازدهمين و آخرين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين (پاييز 97) مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در قرعه‌کشي برندگان يازدهمين دوره جشنواره کارت هديه، تمامي کارت‌هاي هديه با حداقل مانده 250 هزار ريال که از ابتداي اسفندماه 94 تا پايان آذرماه 97 در اين بانک صادر شده‌اند، به طور خودکار در قرعه‌کشي شرکت داده شدند.
جوايز اين مرحله از جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين شامل يک عدد کمک هزينه خريد خودرو به ارزش 500 ميليون ريال و 50 عدد کارت هديه 50 ميليون ريالي مي‌باشد که به قيد قرعه به دارندگان کارت‌هاي هديه برنده اعطا مي‌شود.
بر اساس اين گزارش، دارندگان کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين مي‌توانند براي اطلاع از شرايط قرعه‌کشي و مشاهده برندگان اين دوره و دوره‌هاي قبل به آدرس اينترنتي https://micard.enbank.ir و يا بخش جشنواره کارت هديه در تارگاه اصلي اين بانک به آدرس اينترنتي https://www.enbank.ir مراجعه و با ثبت شماره 16 رقمي کارت هديه در قسمت محاسبه امتياز اين سايت، در صورت برنده بودن، نوع جايزه و در غير اينصورت، امتياز کارت هديه مورد نظر را مشاهده نمايند.

اطلاعیه بانک اقتصادنوین در خصوص اوراق گواهی سپرده مرحله 25

به اطلاع مشتريان ارجمند بانک اقتصادنوين مي‌رساند بر اساس مجوز بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و به منظور تسريع در امور مشتريان، اوراق گواهي سپرده مرحله 25 صادره توسط اين بانک با اوراق جديد جايگزين مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در پي سررسيد شدن اوراق گواهي سپرده منتشره در بازه زماني 96.11.28 لغايت 96.12.10 و با مجوز صادره از سوي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران اين اوراق از روز يک‌شنبه مورخ 97.11.28 ، قابل تبديل به اوراق گواهي سپرده جديد با نرخ 18 درصد سالانه با مقاطع پرداخت سود ماهيانه مي‌باشد.
اوراق جديد با نام و قابل انتقال به غير و همراه با قابليت بازخريد قبل از سررسيد نزد شعب بانک اقتصادنوين با نرخ بازخريد کمتر از شش ماه ماندگاري از تاريخ خريد معادل 10 درصد ساليانه و با بيش از شش ماه ماندگاري از تاريخ خريد 14 درصد ساليانه مي‌باشد.

9 استارت‌آپ در چرخه دوم شتابدهي «نوين‌تک» به سرمايه‌گذاران معرفي شدند

9 استارت‌آپ در چرخه دوم شتابدهي «نوين‌تک» به سرمايه‌گذاران معرفي شدندبه همت شتاب‌دهنده «نوين‌‌تک« و به منظور ايجاد فرصت‌هاي توسعه کسب و کارهاي نوپا دومين رويداد "Demo Day" اين شرکت برگزار و تيم‌هاي راه يافته به چرخه دوم شتاب‌دهنده نوين‌‌تک براي جذب سرمايه، در مقابل سرمايه‌گذاران به ارائه کسب و کار خود پرداختند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که با حضور مهندس صدرهاشمي‌نژاد بنيانگذار اين بانک، رئيس و اعضاي هيئت مديره شرکت پرداخت نوين و شماري از سرمايه‌گذاران حقيقي و حقوقي برگزار شد 9 تيم استارتاپي که از سال پيش در شتاب‌دهنده نوين‌‌تک مستقر و به فعاليت پرداخته‌اند به سرمايه‌گذاران معرفي شدند.
محمدرضا قبادي مديرعامل شتاب‌دهنده نوين ‌تک در مراسم ارائه استارت‌آپ‌هاي چرخه دوم به سرمايه‌گذاران گفت: چرخه اول شتابدهنده نوين‌تک از آبان 96 آغاز شد و تا پايان خرداد 97 ادامه داشت و از مرداد ماه 97 وارد چرخه دوم شتابدهنده شديم. وي افزود: کسب و کارهايي که امروز خود را معرفي مي‌کنند از ميان بيش از 2100 ايده و تيم انتخاب شده‌اند که بعد از چند مرحله بررسي و ارزيابي، 9 تيم به چرخه دوم راه يافته و امروز با عبور از چالش‌هاي متعدد به مرحله ارائه به سرمايه‌گذاران رسيده‌اند.

تقدير از روساي شعب موفق بانک اقتصادنوين

تقدير از روساي شعب موفق بانک اقتصادنوين همزمان با برگزاري نهمين گردهمايي رؤساي موفق شعب بانک‌هاي کشور با شعار «بهره‌وري شعب»، از 10 رئيس شعبه موفق بانک اقتصادنوين با اهداي لوح تقدير و تنديس ويژه تقدير شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين گردهمايي که با حضور عبدالناصر همتي، رئيس کل بانک مرکزي، فرشاد حيدري، رئيس موسسه عالي آموزش بانکداري ايران، جمعي از مديران عامل بانک‌ها و مديران ارشد شبکه بانکي در محل سالن همايش‌هاي بانک مرکزي ج.ا.ا برگزار شد، از روساي شعب برتر نظام بانکي کشور تقدير به عمل آمد.
در اين گردهمايي که با هدف ايجاد بستري مناسب براي بحث و تبادل نظر و انتقال تجربيات و دستاوردها بين روساي موفق شعب و ديگر مديران شبکه بانکي کشور برگزار شد، مژگان ترابي رئيس شعبه قلهک، هادي وجداني رئيس شعبه مدرس مشهد، محمد حبيب بيگي رئيس شعبه آيت‌الله کاشاني، بهمن مرادي رئيس شعبه مريوان، سيد جليل سجادي دزفولي رئيس شعبه شريعتي اهواز، بهزاد گندمکار رئيس شعبه سهروردي جنوبي، محمد قرباني رئيس شعبه 22 بهمن تبريز، محمدرضا پژوهنده رئيس شعبه چهاردانگه، علي اصغر مظلومي رئيس شعبه اسلامشهر و سحر نيازي رئيس شعبه بلوار کشاورز بانک اقتصادنوين مورد قدرداني قرار گرفتند.

معرفي دستاوردهاي شرکت پرداخت نوين در هشتمين همايش بانکداري الکترونيک و نظام‌هاي پرداخت

معرفي دستاوردهاي شرکت پرداخت نوين در هشتمين همايش بانکداري الکترونيک و نظام‌هاي پرداخت هشتمين همايش سالانه بانکداري الکترونيک و نظام‌هاي پرداخت با حضور فعال شرکت پرداخت نوين برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در هشتمين همايش بانکداري الکترونيک و نظام‌هاي پرداخت که با هدف توسعه بانکداري الکترونيک و با موضوع محوري انقلاب بلاک چين در مرکز همايش‌هاي بين‌المللي برج ميلاد برگزار شد، شرکت پرداخت نوين به عنوان يکي از حاميان اين همايش با داير کردن غرفه اختصاصي به معرفي آخرين توانمندي‌ها و دستاوردهاي خود در حوزه پرداخت الکترونيک پرداخت.
در نمايشگاه جانبي اين همايش خدمات شرکت پرداخت نوين از جمله کيوسک نوين، پايانه اندرويدي نوين، خودپرداز نوين، پايانه همراه نوين، نوين شاپ و نرم‌افزار نوين‌پي در معرض ديد علاقه‌مندان و بازديد کنندگان قرار گرفت. همچنين در مدت زمان برگزاري اين نمايشگاه اعضاي هيات مديره و مديرعامل اين شرکت ضمن حضور در غرفه به سوالات بازديدکنندگان پاسخ دادند.

کتاب «برگزيده آثار استاد جواد عليزاده» با حمايت شرکت پرداخت نوين آرين رونمايي شد

اولين کتاب جامع مجموعه آثار کارتون و کاريکاتور جواد عليزاده پس از نزديک به پنجاه سال فعاليت حرفه‌اي، رونمايي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در مراسم رونمايي و جشن امضاي کتاب «برگزيده آثار جواد عليزاده» که عصر روز 30 دي ماه با حضور جمعي از فعالان و استاتيد عرصه فرهنگ نظير احمد عرباني، کامبيز درم‌بخش، محمد علي ابطحي، اسماعيل عباسي، علي دهباشي، علي درخشي، رضا رفيع، غلامرضا کياني، نيکنام حسيني‌‌پور (مديرعامل خانه کتاب)، عليرضا تابش (مديرعامل بنياد فارابي) و گروه پرشين کارتون برگزار شد از سال‌ها تلاش استاد جواد عليزاده در عرصه هنر و رسانه تقدير شد.
در اين مراسم که اجراي آن را هادي حيدري، کارتونيست نامي کشور برعهده داشت، جواد عليزاده صاحب امتياز و سردبير مجله طنز و کاريکاتور ضمن ابراز خوشحالي از انتشار کتابش بعد از سال‌ها گفت در اين سال‌ها هيچ‌گاه فرصت نکردم کتاب منتشر کنم و بيشتر مشغول کشيدن کاريکاتور و انتشار نشريه بودم و امروز خيلي خوشحالم که اين کتاب منتشر شده است.

«همراه نوين» به‌روزرساني شد

نسخه جديد اپليکيشن «همراه نوين» به‌روزرساني شد و با خدمات و امکانات جديد در دسترس هموطنان قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در نسخه جديد اپليکيشن «همراه نوين» که از تاريخ سي‌ام دي‌ماه، با قابليت اجرا بر روي سيستم‌هاي Android و IOS در دسترس قرار گرفته است کاربران مي‌توانند از امکاناتي چون پشتيباني آنلاين، ايميل کردن ليست تراکنش‌ها و تشخيص قبض استفاده نمايند.
امکان درج انتقاد و پيشنهاد توسط کاربران، امکان انتخاب بازه زماني براي صورت‌حساب سپرده، امکان جستجو در دفترچه اطلاعات، اتصال به سامانه پيوند و امکان تقسيم تراکنش به تراکنش‌هاي جزئي‌تر از ديگر قابليت‌هاي نسخه جديد «همراه نوين» است.
بر اساس اين گزارش سامانه موبايل بانک پيشين بانک اقتصادنوين از تاريخ يکم بهمن‌ماه 97 غيرفعال شده و هموطنان عزيز مي‌توانند براي دريافت و نصب اپليکشن «همراه نوين» به تارگاه اصلي اين بانک به نشاني www.enbank.ir/mobile مراجعه کنند.
همچنين کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين به شماره 48031000-021 آماده راهنمايي مشتريان در استفاده از اين سامانه و پاسخگويي به سوالات احتمالي هموطنان عزيز در اين رابطه هستند.

«ليگ نوين» با ميلياردها ريال جايزه براي پذيرندگان پرداخت نوين برگزار مي‌شود

شرکت پرداخت نوين با هدف ارتقاء کيفيت سرويس‌دهي و افزايش رضايت مشتريان، نخستين دوره جشنواره پذيرندگان خود با عنوان «ليگ نوين» را با همکاري بانک اقتصادنوين برگزار مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اولين دوره ليگ نوين که از بيستم دي‌ماه سال جاري آغاز و تا بيستم فروردين‌ماه 1398 ادامه خواهد داشت، تمامي پذيرندگان شرکت پرداخت نوين مي‌توانند با افزايش تراکنش‌هاي خود، ضمن کسب امتياز از جوايز اين ليگ در سه سطح «جوايز روزانه»، «جوايز ماهانه» و «جوايز ارزنده در پايان ليگ نوين» بهره‌مند شوند.
در جشنواره «ليگ نوين» 30 جايزه دو ميليون ريالي به صورت روزانه، سه جايزه 200 ميليون ريالي به صورت ماهانه و سه جايزه يک ميليارد ريالي در پايان دوره سه ماهه جشنواره به قيد قرعه به پذيرندگان حائز شرايط شرکت در قرعه‌کشي اهدا خواهد شد.

بهینه‌سازی سیستم‌های عملیاتی بانک اقتصادنوین

به اطلاع مشتريان عزيز بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مي‌رساند، سرويس‌هاي عملياتي اين بانک در بامداد روز جمعه مورخ 21 دي‌ماه 97 با اختلال مواجه خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به دليل انجام عمليات بهينه سازي و بروزرساني سرويس‌هاي عملياتي، خدمات اين بانک از بامداد روز جمعه 21 دي‌ماه 97 به مدت شش ساعت قطع خواهد بود.
بانک اقتصادنوين ضمن عذرخواهي از مشتريان گرامي به دليل اين اختلال اعلام کرد که تمامي سرويس‌هاي اين بانک از ساعت 6 صبح روز جمعه به حالت عادي بازخواهد گشت.
هموطنان عزيز در صورت نياز مي‌توانند با مرکز 24 ساعته ارتباط‌ نوين با شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.

طرح بخشودگي جرائم تاخير تأديه مشتريان بدهکار بانک اقتصادنوين آغاز شد

بانک اقتصادنوين با درک فضاي حاکم بر اقتصاد کشور و با هدف حمايت از واحدهاي توليدي و صنعتي، طرح بخشودگي جرايم بدهي‌هاي معوق اين بانک را اجرا مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين طرح که از ابتداي دي‌‌ماه 97 آغاز و تا 15 اسفند جاري ادامه خواهد داشت، جرايم تاخير تاديه در صورت تسويه کامل بدهي به صورت يکجا مورد بخشش قرار خواهد گرفت.
در طرح بخشودگي جرايم بدهي‌هاي معوق بانک اقتصادنوين شرايط ويژه‌اي براي مشتريان داراي بدهي معوق اين بانک در نظر گرفته شده است، مشترياني که به هر دليل نتوانسته‌اند بدهي خود به بانک را در موعد مقرر پرداخت کنند فرصت خواهند داشت با شرايط اصلي قرارداد تسهيلاتي خود، نسبت به تسويه بدهي معوقشان اقدام کنند.
با اقدام مشتريان بدهکار براي تسويه بدهي قدرت تسهيلات‌دهي بانک اقتصادنوين افزايش خواهد يافت و اين بانک اين فرصت را خواهد داشت تا با بهره‌مندي از منابع حاصل از اين اقدام، منابع مورد نياز واحد‌هاي صنعتي و توليدي کشور را تامين و در اختيار فعالان اين بخش‌ها و ساير مشتريان قرار دهد.
علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بيشتر در اين رابطه مي‌توانند به شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مراجعه و يا با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان اين بانک به شماره 48031000-021 تماس حاصل کنند.

پیام تبریک مدیرعامل بانک اقتصادنوین به مناسبت آغاز سال نو میلادی

پيام تبريک مديرعامل بانک اقتصادنوين به مناسبت آغاز سال نو ميلادي عليرضا بلگوري مديرعامل بانک اقتصادنوين در پيامي فرا رسيدن ميلاد حضرت مسيح (ع) و آغاز سال 2019 ميلادي را تبريک گفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين در متن پيام عليرضا بلگوري آمده است: آغاز سال نو در بسياري از کشورهاي جهان همزمان با ميلاد پيامبري است از جنس صلح و انسان دوستي. از اين رو آغاز هر سال ميلادي براي موحدان پاک انديش و رهروان طريق توحيد يادآور حرمت، مهرباني واخلاق است.
اينجانب زادروز حضرت عيسي مسيح (ع) و آغاز سال 2019 ميلادي را به همه مشتريان و همکاران ارجمند مسيحي تبريک و تهنيت عرض نموده سالي سرشار از الطاف خداوندي را براي ايشان آرزو دارم.

تقدير از بانک اقتصادنوين در همايش تکريم خيرين مدرسه‌‌ساز زلزله کرمانشاه

تقدير از بانک اقتصادنوين در همايش تکريم خيرين مدرسه‌‌ساز زلزله کرمانشاههمزمان با برگزاري همايش تکريم خيرين مدرسه‌ساز زلزله کرمانشاه، با اهداي تنديس ويژه اين همايش از بانک اقتصادنوين تقدير شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين،در همايش تکريم خيرين مدرسه‌‌ساز زلزله کرماشاه که با حضور سيدمحمد بطحايي وزير آموزش و پرورش، شماري از مديران ارشد کشوري و لشگري و جمعي از خيرين مدرسه‌‌‌ساز با عنوان «با هم مدارس کرمانشاه را ساختيم» برگزار شد، از عليرضا بلگوري مديرعامل بانک اقتصادنوين و ساير افراد و سازمان‌هاي تاثيرگذار در بازسازي مدارس مناطق زلزله زده کرمانشاه تقدير شد.
در اين همايش سيد محمد بطحايي وزير آموزش و پرورش از ساخت 160 واحد آموزشي در مناطق زلزله زده کرمانشاه خبر داد و گفت: با همت بي‌منت خيرين مدرسه‌ساز توانستيم به جاي 78 مدرسه تخريبي در زلزله سال گذشته کرمانشاه، 160 واحد آموزشي بسازيم.

دريافت تسهيلات ارزان قيمت با طرح «کوشان» بانک اقتصادنوين

دريافت تسهيلات ارزان قيمت با طرح «کوشان» بانک اقتصادنوينبانک اقتصادنوين با هدف افزايش قدرت خريد و حفظ سرمايه و پس‌انداز مشتريان و کمک به رونق و شکوفايي چرخه اقتصادي کشور، طرح «کوشان» را معرفي کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، طرح تسهيلاتي «کوشان» فرصت خوبي را براي سپرده‌گذاران حقيقي و حقوقي اين بانک فراهم کرده تا بتوانند ضمن دريافت سود سپرده، تا 80 درصد مبلغ سپرده خود، بدون نياز به ضامن و در کمترين زمان ممکن تسهيلات ارزان قيمت دريافت کنند.
نرخ سود يا کارمزد تسهيلات در طرح «کوشان» متغير بوده و به نسبت نرخ سود سپرده دريافتي توسط مشتري بابت سپرده توديع شده و دوره زماني بازپرداخت تسهيلات بين چهار تا 18 درصد تعيين شده است.
خريد محل کار، خريد خودرو، تأمين سرمايه در گردش، بهسازي و تجهيز ملک (محل کار/ مسکوني)، خريد کالا، ابزار کار و لوازم يدکي و خريد کالاهاي مصرفي بادوام از جمله مواردي است که مشتريان ارجمند مي‌توانند براي انجام آن از تسهيلات طرح «کوشان» بانک اقتصادنوين با شرايط بازپرداخت انتخابي بهره‌مند شوند.

پژوهشگران برتر نظام بانکي کشور معرفي شدند

پژوهشگران برتر نظام بانکي کشور معرفي شدنددر هشتمين همايش بزرگداشت هفته پژوهش و فناوري که به همت پژوهشکده پولي و بانکي برگزار شد پژوهشگران برتر نظام بانکي معرفي شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين در هشتمين دوره همايش بزرگداشت هفته پژوهش و فناوري که صبح روز دوشنبه 26 آذرماه 97 در محل بانک مرکزي با حضور اکبر کميجاني قائم مقام بانک مرکزي، علي ديواندري رئيس پژوهشکده پولي و بانکي و مديران عامل بانک‌ها، کارشناسان و صاحب‌نظران سيستم بانکي برگزار شد پژوهشگران، افراد و آثار برگزيده نظام بانکي معرفي شدند که در اين بين دکتر حسين محسني رئيس اداره حوزه مديريت بانک اقتصادنوين به عنوان يکي از پژوهشگران منتخب نظام بانکي معرفي شد.
محسني داراي درجه دکتراي مديريت مالي از دانشگاه علامه طباطبايي تهران است که از سوابق علمي و پژوهشي متعددي به ويژه در حوزه پول و بانک برخوردار است.

پرداخت وجه سوخت با تبديل «نوين کارت» بانک اقتصادنوين به کارت سوخت

پرداخت وجه سوخت با تبديل «نوين کارت» بانک اقتصادنوين به کارت سوختمشتريان بانک اقتصادنوين مي‌توانند با تبديل کارت بانکي خود به کارت سوخت، هم براي سوخت‌گيري و هم براي پرداخت بهاي سوخت از نوين کارت خود استفاده کنند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در پي اعلام فعال‌سازي مجدد کارت‌هاي سوخت و توزيع بنزين و گازوئيل تنها با استفاده از کارت سوخت در آينده نزديک، مشتريان بانک اقتصادنوين تا 27 آذرماه جاري فرصت دارند بجاي درخواست صدور کارت سوخت جديد و پرداخت هزينه مجدد، کارت بانکي خود را به صورت اينترنتي به کارت سوخت تبديل کنند.
از مزاياي تبديل نوين کارت بانک اقتصادنوين به کارت سوخت مي‌توان به رايگان بودن اين فرآيند در برابر هزينه 33 هزار توماني صدور کارت سوخت، صرفه جويي در زمان، پرداخت آسان هزينه سوخت، آگاهي از موجودي سهميه، تجميع خدمات مختلف در کارت بانکي و سهولت تبديل کارت بانکي به کارت سوخت اشاره کرد.
بر اساس اين گزارش، دارندگان نوين کارت اقتصادنوين مي‌توانند با مراجعه به درگاه ملي خدمات دولت همراه به آدرس https://mob.gov.ir و يا دريافت و نصب آخرين نسخه نرم‌افزار دولت همراه و درج اطلاعات لازم نسبت به انتخاب و ثبت نوين کارت خود به عنوان کارت سوخت اقدام نمايند.

فرصت 15 روزه براي شرکت در آخرين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين در سال 1397

فرصت 15 روزه براي شرکت در آخرين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين در سال 1397براي شرکت در آخرين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين و بهره‌مندي از جوايز ارزنده آن فقط تا پايان آذرماه فرصت باقي است. اين يازدهمين دوره برگزاري اين جشنواره است که در راستاي تشويق مشتريان به استفاده از کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين برگزار شده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، يازدهمين جشنواره کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين مربوط به فصل پاييز، آخرين دوره برگزاري اين جشنواره در سال 1397 خواهد بود و مشتريان کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين مي‌توانند از فرصت 15 روزه باقي مانده براي شرکت در اين جشنواره و افزايش امتيازات خود بهره‌مند شوند.
در اين جشنواره، دارندگان تمام کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين که از اسفندماه 94 تا پايان فصل پاييز 97 صادر شده‌اند، با شرط حفظ حداقل مانده 250 هزار ريال، صاحب امتياز بوده و مي‌توانند از برندگان خوش شانس جوايز اين جشنواره باشند.
شايان ذکر است جوايز آخرين دوره از جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين در سال جاري شامل يک عدد کمک هزينه خودرو به ارزش 500 ميليون ريال و 50 عدد کارت هديه 5 ميليون ريالي است که به قيد قرعه به دارندگان کارت‌هاي هديه برنده اعطا مي‌شود.
دارندگان کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين مي‌توانند براي اطلاع از شرايط قرعه‌کشي و مشاهده امتياز خود به آدرس اينترنتي https://micard.enbank.ir و يا بخش جشنواره کارت هديه در تارگاه اصلي اين بانک به آدرس اينترنتي https://www.enbank.ir مراجعه کنند.

در نخستين همايش ملي بانکداري شرکتي انجام شد؛ معرفي دستاوردهاي بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين

در نخستين همايش ملي بانکداري شرکتي انجام شد؛ معرفي دستاوردهاي بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين آخرين دستاوردها و تجربيات بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين ارائه دهنده خدمات تخصصي بانکداري شرکتي در نظام بانکي کشور، به مديران ارشد و تصميم‌گيران مالي شرکت‌هاي حاضر در همايش ملي بانکداري شرکتي معرفي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اولين همايش ملي بانکداري شرکتي که با هدف ارائه مفاهيم حرفه‌اي و کاربردي بانکداري شرکتي به هلدينگ‌ها و شرکت‌هاي بزرگ و معرفي به‌روزترين راهکارهاي مالي بانک‌ها در حوزه بانکداري شرکتي برگزار مي‌شود، مديران، کارشناسان و مديران حساب بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين آخرين دستاوردها و خدمات اين بانک را به شرکت کنندگان در اين همايش معرفي مي‌کنند.
در اين همايش مديران و کارشناسان مجرب بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين و شرکت بيمه نوين با حضور در غرفه، آماده پاسخگويي تخصصي به نيازهاي مالي و بانکي شرکت‌هاي بزرگ فعال در بخش‌هاي مختلف اقتصادي به ويژه حوزه‌هاي نفت، گاز و پتروشيمي، مواد غذايي و آشاميدني، دارويي، آرايشي و بهداشتي، فلزات اساسي و پيمانکاري هستند.

در پي استقبال مشتريان بيمه نوين«اتوپلاس» نوين به همه استان‌هاي کشور مي‌رود

در پي استقبال مشتريان بيمه نوين«اتوپلاس» نوين به همه استان‌هاي کشور مي‌روددر پي استقبال مشتريان از خدمت نوين شرکت بيمه نوين با عنوان «اتوپلاس نوين» ، فاز دوم اين طرح در 9 استان ديگر عملياتي مي‌شود. پيشتر اين خدمت در 8 استان کشور راه‌اندازي شده بود و به زودي در سراسر کشور ارائه خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين و به نقل از روابط عمومي شرکت بيمه نوين، پس از اجراي موفقيت آميز طرح "اتوپلاس نوين" در هشت استان منتخب، از ابتداي آبان‌ماه سال جاري توسعه اين طرح در 9 استان ديگر کليد خورده است و از اين پس شهروندان شهرهاي همدان، اراک، بيرجند، قم، شيراز، گرگان، ساري، تنکابن، آمل، زنجان و قزوين هم مي‌توانند با مراجعه به شعب و دفاتر نمايندگي اين شرکت از مزاياي ويژه و رايگان «اتوپلاس نوين» بهره‌مند شوند.
طرح «اتوپلاس» بيمه نوين با هدف توسعه و تنوع‌ بخشي خدمات بيمه‌اي مطلوب‌ و افزايش سرعت و کيفيت ارائه خدمات به مشتريان، در دو سطح «اتوپلاس» و «اتوپلاس طلايي»، تسهيلات، پوشش‌ها و خدمات امدادي متنوعي را به صورت رايگان به دارندگان بيمه‌نامه‌هاي بدنه خودرو اين شرکت ارائه مي‌دهد.
همچنين در اين طرح، در صورت بروز مشکل فني و يا وقوع خسارت اتومبيل بيمه‌گذاران، خدمات ويژه و يکپارچه‌اي از سوي شرکت بيمه نوين و شريک تجاري آن ارائه مي‌شود و دارندگان کارت‌هاي اتوپلاس با توجه به نوع کارت خود، مي‌توانند از خدمات ويژه امدادي و پرداخت خسارت بهره‌مند شوند.

در آستانه ميلاد رسول اکرم (ص)؛ کلنگ احداث سومين مجتمع آموزشي شبانه روزي صدرهاشمي‌نژاد در سنندج به زمين زده شد

در آستانه ميلاد رسول اکرم (ص)؛ کلنگ احداث سومين مجتمع آموزشي شبانه روزي صدرهاشمي‌نژاد در سنندج به زمين زده شدهمزمان با هفته وحدت و در آستانه ميلاد با سعادت رسول اکرم (ص) طي مراسمي با حضور جمعي از مديران کشوري و لشگري، کلنگ احداث سومين مجتمع بنياد خيريه فرهنگي و آموزشي صدرهاشمي‌نژاد در شهر سنندج به زمين زده شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که با حضور استاندار، مدير کل آموزش و پرورش، جمعي از مقامات لشگري استان کردستان و اهالي شهر سنندج برگزار شد، مهندس محمد صدرهاشمي‌نژاد بنيان‌گذار بنياد خيريه صدرهاشمي‌نژاد طي سخناني با اشاره به اهداف راه اندازي اين بنياد گفت: بنياد خيريه صدرهاشمي‌نژاد با هدف ايجاد فضاي آموزشي و پرورشي مناسب براي تربيت و پرورش فرزندان با استعداد و محروم کشور ايجاد شد.
وي اظهار داشت: در اين راستا تاکنون دو مجتمع آموزشي در استان‌هاي کرمان و فارس احداث شده که مجتمع استان کرمان در حال حاضر پذيراي 245 دانش آموز با استعداد و محروم است. در اين مجتمع‌ها که به صورت شبانه روزي اداره مي‌شوند، به دانش آموزان دختر و پسر آموزش‌هاي لازم داده شده و مسايل ورزشي، درماني، پرورشي و ... آنها نيز با استانداردهاي بالا انجام خواهد شد.
وي با اشاره به اينکه در سال جاري 40 نفر از دانش آموزان مجتمع کرمان در آستانه ورود به دانشگاه قرار دارند، گفت: تمام پيش‌بيني‌هاي لازم براي ادامه تحصيل اين افراد در بهترين دانشگاه‌هاي کشور انجام شده و به اميد خدا و با همت اين عزيزان و تلاش اعضاي بنياد، شاهد موفقيت‌هاي اين دانش آموزان خواهيم بود.

برندگان دهمين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين معرفي شدند

با برگزاري مراسم قرعه‌کشي، برندگان دهمين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين (تابستان 97) مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در قرعه‌کشي برندگان دهمين دوره جشنواره کارت هديه که به صورت فصلي برگزار مي‌شود، تمامي کارت‌هاي هديه با حداقل مانده 250 هزار ريال که از ابتداي اسفندماه 94 تا پايان شهريور 97 در اين بانک صادر شده‌اند، به طور خودکار در قرعه‌کشي شرکت داده شدند.
جوايز اين مرحله از جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين شامل يک عدد کمک هزينه خريد خودرو به ارزش 500 ميليون ريال و 50 عدد کارت هديه 50 ميليون ريالي مي‌باشد که به قيد قرعه به دارندگان کارت‌هاي هديه برنده اعطا مي‌شود.
بر اساس اين گزارش، دارندگان کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين مي‌توانند براي اطلاع از شرايط قرعه‌کشي و مشاهده برندگان اين دوره و دوره‌هاي قبل به آدرس اينترنتي https://micard.enbank.ir و يا بخش جشنواره کارت هديه در تارگاه اصلي اين بانک به آدرس اينترنتي https://www.enbank.ir مراجعه و با ثبت شماره 16 رقمي کارت هديه در قسمت محاسبه امتياز اين سايت، در صورت برنده بودن، نوع جايزه و در غير اينصورت، امتياز فعلي کارت هديه مورد نظر را مشاهده نمايند.

برندگان جوايز ششمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين جوايز خود را دريافت کردند

برندگان جوايز ششمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين جوايز خود را دريافت کردندبا برگزاري جشن اهداي جوايز ممتاز ششمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين، برندگان خوش اقبال اين جشنواره جوايز خود را دريافت کردند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم، عليرضا بلگوري مديرعامل بانک اقتصادين ضمن تبريک به سپرده‌گذاران نيک انديش و خوش اقبال اين جشنواره گفت بانک اقتصادنوين پيشينه بسيار خوبي در برگزاري جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه دارد و خوشبختانه با اعتماد مشتريان ششمين جشنواره اين حساب‌ها نيز با اقبال بسيار خوب مشتريان همراه بود.
وي با اشاره به الزامات و شرايط در نظر گرفته شده از سوي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران در چگونگي مصرف منابع قرض‌الحسنه اظهار داشت: بانک اقتصادنوين در کنار ساير فعاليت‌هاي خود در حوزه مسئوليت‌هاي اجتماعي نظير مدرسه سازي و تجهيز مراکز درماني عام‌المنفعه، تلاش نموده است منابع قرض‌الحسنه خود را صرفا در مواردي که نهاد ناظر پولي تعيين کرده است مصرف نمايد که از جمله اين مصارف مي‌توان به تسهيلات ازدواج جوانان و اشتغال زايي کارفرمايان، مددجويان بهزيستي و کميته امداد امام خميني (ره) اشاره کرد.

استقبال چشمگير مشتريان از باجه خدمات کارگزاري بورس در شعب منتخب بانک اقتصادنوين

استقبال چشمگير مشتريان از باجه خدمات کارگزاري بورس در شعب منتخب بانک اقتصادنويندريافت خدمات بازار سرمايه از طريق باجه خدمات کارگزاري بورس در شعب منتخب بانک اقتصادنوين، با استقبال قابل توجه مشتريان همراه بوده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، با همکاري مشترک مديريت بانکداري اختصاصي اين بانک و شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين، از اواخر مهرماه 97، باجه خدمات کارگزاري بورس در 24 شعبه منتخب بانک اقتصادنوين راه‌اندازي شد که پس از گذشت يک ماه از راه‌اندازي اين باجه‌ها، استفاده از اين خدمات با استقبال چشمگير مشتريان مواجه بوده است.
در باجه ارائه خدمات کارگزاري بانک اقتصادنوين طيف متنوعي از خدمات بازار سرمايه، در کوتاه‌ترين زمان ممکن به مشتريان ارائه شود که از جمله اين خدمات مي‌توان به دريافت کد معاملاتي يا کد بورسي، دريافت کد معاملات بر خط (آنلاين) و دريافت کد معاملاتي اينترنتي (آفلاين) اشاره کرد.
همچنين مشتريان بانک اقتصادنوين مي‌توانند بعد از تکميل فرم و ارائه مدارک لازم، کد دسترسي به سامانه تماس شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين را دريافت و در ساعات معاملات به صورت تلفني درخواست خود را از طريق کارگزار در سامانه بورس ثبت کرده و خريد و فروش انجام دهند.
در باجه خدمات کارگزاري شعب منتخب بانک اقتصادنوين علاوه بر ارائه خدمات تحليلي و مشاوره‌اي بر اساس خواست و نياز مشتريان، امکان معاملات حضوري سهام نيز فراهم شده و مشتريان اين بانک مي‌توانند با تکميل فرم درخواست خريد يا فروش سهام، معامله خود را از طريق معامله گران شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين به انجام برسانند.

نوزدهمين مدرسه "مهر نوين" در روستاي سررود شهرستان جوانرود استان کرمانشاه افتتاح شد

نوزدهمين مدرسه "مهر نوين" در روستاي سررود شهرستان جوانرود استان کرمانشاه افتتاح شد همزمان با فرارسيدن ايام هفته وحدت و در آستانه ميلاد با سعادت پيامبر عظيم الشأن اسلام (ص) نوزدهمين مدرسه بانک اقتصادنوين با نام "مهر نوين" به کودکان و نوجوانان روستاي سررود عليا از توابع شهرستان جوانرود استان کرمانشاه تقديم شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در آيين افتتاح اين مدرسه که با حضور جمعي از مقامات و مسئولين کشوري و استاني و مردم روستاي سررود برگزار شد، حسين خمامي، معاون برنامه‌ريزي و توسعه سازماني اين بانک با اشاره به رويکرد بانک اقتصادنوين در حوزه ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي، ضمن ارائه گزارشي از عملکرد بانک در احداث مدرسه در ساليان اخير گفت: باور ما در بانک اقتصادنوين به عنوان يک بانک مردمي، اين است که رشد و توسعه همه جانبه کشور از مسير فرهنگ و در گرو رشد و پرورش انسان‌هاي توانمند و با دانش است و از اين رو عمده فعاليت‌هاي بانک در حوزه ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي به اين بخش مهم معطوف شده است.

مشارکت ليزينگ اقتصادنوين در طرح ملي "نذر آب"

شرکت ليزينگ اقتصادنوين به منظور مقابله با خشکسالي در استان سيستان و بلوچستان، حامي طرح ملي "نذر آب" شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در پي مشکل کم آبي استان سيستان و بلوچستان، شرکت ليزينگ اقتصادنوين در طرح ملي "نذر آب" جمعيت هلال احمر جمهوري اسلامي ايران که از 14 مرداد آغاز شده است، مشارکت نموده و تاکنون 10 عدد منبع آب دو هزار ليتري را براي کمک به حل مشکل آب آشاميدني روستاهاي اين استان ارسال نموده است.
بر اساس اين گزارش منابع آب ارسالي از سوي شرکت ليزينگ اقتصادنوين در روستاهاي مرادعلي، شريف صدر امام و شهرستان‌هاي نيمروز و خاش جانمايي و نصب شده است که در اثر اين اقدام ميزان نگه داشت آب آشاميدني در مناطق ياد شده از يک روز به 14 روز افزايش يافته است.
گفتني است طرح ملي "نذر آب" با هدف مقابله با خشکسالي و کمک به آبرساني به نقاطي که دسترسي به آب آشاميدني در آنها دشوار است از سوي جمعيت هلال احمر در استان سيستان و بلوچستان اجرايي شده است.

اعلام برندگان قرعه‌کشي ششمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين

اعلام برندگان قرعه‌کشي ششمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين مراسم قرعه‌کشي جوايز ششمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوين در روز دوشنبه 30 مهرماه 97 در محل اداره مرکزي بانک اقتصادنوين برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين مراسم با حضور اعضاي محترم هيات نظارت بر قرعه‌کشي بانک‌ها متشکل از نمايندگان محترم دادستان کل کشور و بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و نيز اعضاي هيات مديره، مديران ارشد و تني چند از روساي شعب بانک اقتصادنوين، برگزار و طي آن برندگان خوش شانس اين جشنواره مشخص شدند.
در ششمين دوره جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين که با هدف ترويج سنت پسنديده قرض‌الحسنه برگزار شد به پاس قدرداني از مشتريان نيک‌انديش اين بانک، 17 سکه تمام بهار آزادي به يک نفر، به دو نفر هر کدام 17 سکه نيم بهار آزادي، به سه نفر هر کدام 17 سکه ربع بهار آزادي، به يک هزار و 117 نفر هر کدام يک سکه ربع بهار آزادي و ميلياردها ريال جوايز نقدي ديگر براي اعطا به سپرده‌گذاران واجد شرايط شرکت در قرعه‌کشي اين دوره در نظر گرفته شد که مشتريان محترم مي‌توانند با مراجعه به صفحه اعلام برندگان ششمين دوره جشنواره قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين و وارد کردن کد ملي خود از نتيجه قرعه‌کشي اطلاع يابند.

با مشارکت بانک اقتصادنوين؛ هجدهمين مدرسه "مهر نوين" به کودکان و نوجوانان شهرستان جاسک تقديم شد

با مشارکت بانک اقتصادنوين؛ هجدهمين مدرسه "مهر نوين" به کودکان و نوجوانان شهرستان جاسک تقديم شدهجدهمين مدرسه بانک اقتصادنوين با نام "مهر نوين" در روستاي نگر پايين شهرستان جاسک استان هرمزگان مورد بهره‌برداري قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در مراسم افتتاح رسمي اين مدرسه که با حضور جمعي از مقامات و مسئولين کشوري و استاني برگزار شد، خردمند سرپرست شعب منطقه جنوب کشور اين بانک طي سخناني با اشاره به رويکرد بانک اقتصادنوين در حوزه مسئوليت‌هاي اجتماعي و همگامي آن با مسئوليت‌هاي حرفه‌اي اين بانک در اقتصاد کشور گفت: همه ساله در مجمع عمومي ساليانه بانک بودجه‌اي از سوي سهامداران براي ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي در نظر گرفته مي‌شود که اين بودجه عليرغم محدوديت‌ها و شرايط خاص اقتصادي، در سال جاري نسبت به سال 1396 افزايش يافت که اين نشان دهنده تعهد ويژه سهامداران و مديران ارشد بانک اقتصادنوين در ايفاي اين مسئوليت‌هاست.
در اين مراسم نجفي افشار سرپرست دفتر مشارکت‌هاي مردمي سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس کشور نيز با تقدير از اقدامات پسنديده بانک اقتصادنوين در ساخت و تجهيز مدرسه در مناطق کمتر برخوردار گفت: بانک اقتصادنوين همواره دغدغه برقراري عدالت آموزشي در کشور را داشته و از پيشتازان امر مدرسه سازي در اغلب نقاط محروم کشور بوده است که اميدواريم در آينده نيز شاهد تداوم اين رويکرد نوع دوستانه بانک اقتصادنوين باشيم.

با راه‌اندازي باجه خدمات کارگزاري بورس؛ زنجيره خدمات بازار سرمايه در شعب بانک اقتصادنوين کامل شد

با راه‌اندازي باجه خدمات کارگزاري بورس؛ زنجيره خدمات بازار سرمايه در شعب بانک اقتصادنوين کامل شدبانک اقتصادنوين با همراهي شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين و با راه‌اندازي باجه خدمات کارگزاري بورس در شعب منتخب خود در سراسر کشور، طيف متنوعي از خدمات بازار سرمايه را به مشتريان ارائه مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، ارائه خدمات بانکداري جامع و پاسخگويي به تمامي نيازهاي پولي و مالي مشتريان از اهداف و استراتژي‌هاي محوري گروه اقتصادنوين است که در اين راستا مديريت بانکداري اختصاصي اين بانک با همراهي شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين، باجه خدمات کارگزاري بورس را در 24 شعبه منتخب در سراسر کشور راه‌اندازي کرد و از اين پس مشتريان مي‌توانند با مراجعه به اين شعب، ضمن دريافت خدمات پولي و بانکي، در کوتاه ترين زمان ممکن از خدمات متنوع بازار سرمايه نيز بهره‌مند شوند.
دريافت کد معاملاتي يا کد بورسي، دريافت کد معاملات بر خط (آنلاين) و دريافت کد معاملاتي اينترنتي (آفلاين) از جمله خدمات ارائه شده در باجه‌هاي خدمات کارگزاري بورس در شعب بانک اقتصادنوين هستند.
همچنين مشتريان بانک اقتصادنوين مي‌توانند بعد از تکميل فرم و ارائه مدارک لازم، کد دسترسي به سامانه تماس شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين را دريافت و در ساعات معاملات به صورت تلفني درخواست خود را از طريق کارگزار در سامانه بورس ثبت کرده و خريد و فروش انجام دهند.

حضور گروه اقتصادنوين در نمايشگاه بين‌المللي بورس، بانک، بيمه و خصوصي سازي و معرفي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري کشور

گروه اقتصادنوين در پنجمين نمايشگاه و همايش بين‌المللي بورس، بانک، بيمه و خصوصي سازي و دهمين نمايشگاه معرفي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري کشور که در جزيره کيش برگزار مي‌شود ميزبان شرکت کنندگان و فعالان اقتصادي خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، پنجمين نمايشگاه بين‌المللي بورس، بانک، بيمه و خصوصي سازي و دهمين نمايشگاه معرفي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري کشور با هدف آشنايي جامعه با دستاوردها و موفقيت‌هاي حاصل شده در بازارهاي مرتبط در قالب رويداد kishINVEX2018 از تاريخ 30 مهر لغايت 3 آبان ماه 1397 همزمان با برگزاري همايش و نشست‌هاي تخصصي جانبي در جزيره کيش برگزار مي‌گردد.

هفدهمين مدرسه "مهر نوين" در شهرستان مراوه تپه استان خراسان شمالی مورد بهره‌برداري قرار گرفت

هفدهمين مدرسه "مهرنوين" در شهرستان مراوه تپه استان خراسان شمالي مورد بهره‌برداري قرار گرفتدر نخستين روزهاي آغاز سال تحصيلي و همزمان با آغاز هفدهمين سال فعاليت بانک اقتصادنوين، هفدهمين مدرسه اين بانک با نام "مهر نوين" در منطقه عشايري مراوه تپه استان خراسان شمالي مورد بهره‌برداري قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در آيين افتتاح مدرسه مهر نوين مراوه تپه که با حضور جمعي از مقامات و مسئولين کشوري و استاني برگزار شد، هبت‌اله ويسي معاون سرپرستي منطقه شمال کشور اين بانک، با تاکيد بر اهميت ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي توسط سازمان‌ها گفت: بانک اقتصادنوين علاوه بر نقش‌آفريني در اقتصاد کشور، همواره ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي را سرلوحه برنامه‌هايش قرار داده و تاکنون اقدامات قابل توجهي در حوزه‌هايي چون آموزش، بهداشت و درمان، حفاظت محيط زيست و فرهنگ در اقصي نقاط کشور انجام داده است.
معاون سرپرستي منطقه شمال کشور، توسعه انساني را زيربناي توسعه در ساير بخش‌ها دانست و با اشاره به مدارس ساخته شده توسط بانک اقتصادنوين ابراز اميدواري کرد: دانش آموزان با وجود مشکلات و محروميت‌هاي موجود، بتوانند از فرصت آموزشي ايجاد شده استفاده کنند و با سعي و تلاش وافر در کسب علم و دانش مسير رشد، توسعه و آباداني اين مناطق را هموار نمايند.

با هدف بررسي عملکرد مناطق؛ دومين مجمع فصلي بانک اقتصادنوين برگزار شد

با هدف بررسي عملکرد مناطق؛ دومين مجمع فصلي بانک اقتصادنوين برگزار شدهمزمان با برگزاري دومين مجمع فصلي ارزيابي عملکرد شعب و سرپرستي‌هاي مناطق بانک اقتصادنوين، از مسعود آذر سرپرست شعب منطقه مرکز ايران به عنوان سرپرستي برتر اين بانک در سه ماهه دوم سال 1397 تقدير شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در دومين مجمع فصلي ارزيابي عملکرد شعب و سرپرستي‌هاي مناطق بانک اقتصادنوين که با حضور مديرعامل، معاونين، مديران و سرپرستان مناطق اين بانک برگزار شد، عملکرد سرپرستي‌ها مورد ارزيابي قرار گرفت و در خصوص نقاط قوت و ضعف آنها بحث و تبادل نظر شد.
در دومين مجمع فصلي بانک اقتصادنوين در سال 97 سرپرست شعب منطقه مرکز ايران براي دومين فصل پياپي به دليل عملکرد بهتر در تحقق اهداف مصوب توانست مقام نخست را در بين سرپرستي‌هاي اين بانک کسب کند.
گفتني است مجامع ارزيابي عملکرد بانک اقتصادنوين هر سال به صورت فصلي در چهار نوبت برگزار مي‌شود و عملکرد سرپرستي‌هاي مناطق اين بانک در شاخص‌هاي هدفگذاري شده مورد ارزيابي قرار مي‌گيرد.

حضور مشترک بانک اقتصادنوين و بيمه نوين در نمايشگاه صنعت

حضور مشترک بانک اقتصادنوين و بيمه نوين در نمايشگاه صنعتدر هجدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت، بانک اقتصادنوين و بيمه نوين به طور مشترک ميزبان فعالان اقتصادي و صنعتگران کشور هستند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين؛ کارشناسان بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين و شرکت بيمه نوين با حضور در غرفه شماره يک سالن ميلاد، به معرفي قابليت‌ها و ظرفيت‌هاي ارائه خدمات مشترک بانکي و بيمه‌اي به صنعتگران و گروه‌هاي تخصصي صنعتي و بازرگاني حاضر در اين نمايشگاه مي‌پردازند.
هجدهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت به عنوان يکي از بزرگترين رويدادهاي صنعتي و بازرگاني کشور با حضور بيش از 550 شرکت داخلي و خارجي، از روز شنبه 21 مهرماه در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران آغاز شده و تا روز سه‌شنبه 24 مهرماه ادامه خواهد داشت.

خدمت دريافت اطلاعات تراکنش‌هاي بانک اقتصادنوين براي مشتريان تمديد شد

با هدف افزايش ضريب امنيت و آگاهي مشتريان از انجام تراکنش‌هاي مالي خود، خدمت دريافت اطلاعات تراکنش‌هاي بانک اقتصادنوين به صورت خودکار براي مشتريان اين بانک تمديد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين هزينه دريافت اطلاعات تراکنش‌هاي اين بانک در سال جاري بدون افزايش نسبت به سال گذشته، 100 هزار ريال براي دريافت پيامک‌هاي عادي با جزئيات محدود، 125هزار ريال براي دريافت پيامک‌ها با جزئيات کامل و 10 هزار ريال براي دريافت اطلاعات تراکنش‌ها از طريق پست الکترونيکي تعيين شد که بر اساس تاييديه اخذ شده از کاربران اين خدمت در سال گذشته، مبلغ آبونمان سال جاري از سپرده مشتريان کسر و اين موضوع از طريق پيامک به ايشان اطلاع رساني گرديد.

تعيين شعب ارزي منتخب بانک اقتصادنوين براي فروش ارز خدماتي

در راستاي سياست‌هاي ارزي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، فروش ارز خدماتي با ساز و کار جديد از طريق شعب ارزي منتخب بانک اقتصادنوين با هدف خلق ارزش افزوده براي مشتريان و هموطنان عزيز عملياتي و اجرايي خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، با توجه به انتخاب بانک اقتصادنوين از سوي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران به عنوان يکي از بانک‌هاي عامل فروش ارز خدماتي، جلسه کارگروه بررسي ساز و کار اجرايي اين موضوع با حضور معاون اعتبارات و بين‌الملل، مديران ستادي حوزه بين‌الملل، سرپرستان مناطق و روساي شعب ارزي منتخب برگزار شد.
بر اساس بخشنامه‌ها و بخش سوم مجموعه مقررات ارزي بانک مرکزي مصارف ارز خدماتي (غير بازرگاني) احصا شده که بصورت نقد (اسکناس) يا حواله از طريق بانک‌هاي عامل قابل پرداخت هستند.

استقبال چشمگير کاربران از سامانه جديد موبايل بانک اقتصادنوين

با گذشت 2 ماه از معرفي سامانه "همراه نوين" تعداد کاربران و تعداد تراکنش‌هاي انجام شده از طريق اين سامانه با رشد فزاينده‌اي همراه بوده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، همزمان با هفدهمين سالگرد تاسيس اين بانک در مرداد ماه سال جاري، "همراه نوين" سامانه جديد بانک اقتصادنوين براي ارائه خدمات متنوع بانکي بر بستر تلفن همراه با قابليت‌هاي ويژه و منحصر به فرد رونمايي شد که اين سامانه با استقبال قابل توجه مشتريان و کاربران همراه بوده است به گونه‌اي که تعداد کاربران و نيز تعداد تراکنش‌هاي انجام شده از طريق اين سامانه نظير انتقال وجه، پرداخت قبض، دريافت موجودي و صورت‌حساب، خريد شارژ و غيره در بازه زماني 20 مرداد تا 15مهر 1397، نسبت به ماه‌هاي گذشته رشدي فزاينده را تجربه کرده است.
اين سامانه قابليت اجرا بر روي سيستم عامل‌هاي Android و IOS را دارد و از جمله امکانات جديد آن مي‌توان به امکان اجراي نسخه بر روي ساعت‌هاي هوشمند، امکان دسته‌بندي و گزارش‌گيري تراکنش‌ها در منوي مديريت مالي، امکان اسکن کارت و ورود اتوماتيک اطلاعات کارت، امکان خريد شارژ آني، امکان مشاهده و پرداخت تسهيلات و مکان‌يابي شعب و خودپردازهاي بانک اقتصادنوين اشاره کرد.

مهر تائيد سهامداران بر صورت‌هاي مالي بانک اقتصادنوين

مهر تائيد سهامداران بر صورت‌هاي مالي بانک اقتصادنوينمجمع عمومي عادي بطور فوق‌العاده نوبت دوم بانک اقتصادنوين روز سه‌شنبه مورخ 3 مهر 97، با حضور 92.77 درصدي سهامداران در محل مجموعه سالن‌هاي همايش‌ صدرا برگزار شد و صورت‌هاي مالي بانک اقتصادنوين براي سال مالي منتهي به 29 اسفند 1396 به تصويب سهامداران حاضر در مجمع رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک در گزارشي به سهامداران، ضمن تشريح وضعيت سياسي، اقتصادي و اجتماعي خاص کشور و بويژه نظام بانکي در سال 1396 گفت: خوشبختانه بانک اقتصادنوين با وجود تمامي مشکلات و تغييرات محيطي متعدد، سال 1396 را با توفيق نسبي پشت سر گذاشت.
وي با تاکيد بر عدم ورود بانک اقتصادنوين به رقابت ناسالم نرخ سود سپرده و حرکت در چارچوب سياست هاي ابلاغي مقام ناظر پولي، از کاهش 6 درصدي مبلغ سود علي‌الحساب پرداختي به سپرده‌هاي سرمايه‌گذاري ريالي اين بانک نسبت به سال 1395 خبر داد و افزود: عليرغم کاهش سپرده‌هاي بانک در سال 1396، روند اعطاي تسهيلات طي سال مالي مورد اشاره متوقف نشد و مانده تسهيلات بانک در پايان سال 1396 نسبت به سال قبل کاهشي نداشته است.

مهلت شرکت در جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين تا 27 مهرماه تمديد شد

مهلت شرکت در جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين تا 27 مهرماه تمديد شد نظر به استقبال هموطنان گرامي از ششمين جشنواره قرعه‌کشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين، مهلت افتتاح و يا افزايش موجودي اين حساب‌ها تا 27 مهرماه 97 تمديد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مراسم قرعه‌کشي اين حساب‌ها در تاريخ 30 مهرماه 97 برگزار و برندگان خوش‌شانس اين جشنواره معرفي خواهند شد.
در ششمين جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين که با هدف ترويج سنت پسنديده قرض‌الحسنه و به پاس قدرداني از مشتريان نيک انديش اين بانک برگزار مي‌‌شود، 17 سکه تمام بهار آزادي به يک نفر، به دو نفر هر کدام 17 سکه نيم بهار آزادي، به سه نفر هر کدام 17 سکه ربع بهار آزادي، به يک هزار و 117 نفر هر کدام يک سکه ربع بهار آزادي و ميلياردها ريال جوايز نقدي ديگر به سپرده‌گذاران واجد شرايط شرکت در قرعه‌کشي اين دوره اعطا مي‌شود که طبق برنامه‌ريزي انجام شده از هر ده نفر واجد شرايط شرکت در قرعه‌کشي يک نفر برنده اين جوايز خواهد بود.
بر اين اساس حداقل موجودي شرکت در قرعه‌کشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوين 500 هزار ريال است که به ازاي هر 500 هزار ريال در هر روز يک امتياز براي صاحب حساب منظور مي‌شود.
علاقه‌مندان به شرکت در اين جشنواره، به منظور بهره‌مندي از جوايز ارزنده آن فقط تا روز 27 مهرماه جاري فرصت دارند براي افتتاح حساب و يا افزايش موجودي به شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مراجعه نمايند.
همچنين مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين با شماره 48031000-021 آماده پاسخگويي به سوالات احتمالي هم ميهنان عزيز مي‌باشد.

قطع موقت سرويس‌هاي الکترونيکي بانک اقتصادنوين با تغيير ساعت رسمي کشور

خدمات الکترونيک بانک اقتصادنوين از ساعت 23 و 55 دقيقه روز جمعه به مدت يک ساعت و 30 دقيقه قطع خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، با توجه به تغيير ساعت رسمي کشور در آغاز نيمه دوم سال جاري، خدمات الکترونيک بانک اقتصادنوين از ساعت 23 و 55 دقيقه روز جمعه 30 شهريور ماه، به مدت يک ساعت و 30 دقيقه قطع مي‌شود و بعد از به‌روزرساني، تمامي سرويس‌هاي الکترونيکي اين بانک به حالت عادي باز خواهد گشت.
هموطنان عزيز در صورت نياز مي‌توانند با مرکز 24 ساعته ارتباط نوين با شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.

آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي به طور فوق‌العاده نوبت دوم (پس از نوبت اول مجمع عمومي عادي ساليانه) بانک اقتصادنوين

نظر به عدم حصول به حد نصاب لازم براي رسميت قانوني جلسه مجمع عمومي عادي ساليانه (نوبت اول) ساعت 15 روز يک‌شنبه مورخ 1397.04.31 در محل سالن همايش‌هاي صدرا، جلسه مجمع عمومي عادي بطور فوق‌العاده نوبت دوم (پس از نوبت اول مجمع عمومي عادي ساليانه) بانک اقتصادنوين (شرکت سهامي عام) براي بررسي عملکرد سال مالي منتهي به 1396.12.29 رأس ساعت 15 روز سه‌شنبه مورخ 1397.07.03 در محل مجموعه سالن‌هاي همايش‌ و مراسم صدرا، بـه نشاني تهران، خيابان ملاصدرا، خيابان شيخ بهايي جنوبي، جنب مسجد بقية ا... (عج)، سالن همايش‌هـاي صدرا؛ تشکيل مي‌شود.
بدين‌وسيله از کليه صاحبان محترم سهام بانک يا نمايندگان قانوني آنان دعوت مي‌نمايد، به منظور اخذ برگه ورود و حضور در جلسه مجمع عمومي مذکور؛ در يکي از روزهاي يک‌شنبه مورخ 1397.07.01 و دوشنبه مورخ 1397.07.02 از ساعت 8:30 صبح الي 15:30 با در دست داشتن مدارک مالکيت سهام يا مستندات نمايندگي / وکالت/ ولايت/ قيمومت و کارت شناسايي معتبر به امور سهامداران بانک، به نشاني تهران، خيابان آفريقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش خيابان برادران شريفي، پلاک 2، طبقه دوم مراجعه فرمايند.

نوجوان 13 ساله تهراني برنده جايزه ويژه جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين شد

نوجوان 13 ساله تهراني برنده جايزه ويژه جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين شدجوايز برندگان نهمين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين - بهار 97- به برندگان آن اهدا شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در نهمين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين که با استقبال خوب مشتريان همراه بود يک جايزه پانصد ميليون ريالي و پنجاه جايزه پنج ميليون ريالي به قيد قرعه به دارندگان کارت‌هاي هديه اين بانک اهدا شد.
جايزه ويژه پانصد ميليون ريالي اين دوره از جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين به عرفان ميرزايي نوجوان 13 ساله تهراني تعلق گرفت که اين جايزه طي مراسمي با حضور مديران ارشد اين بانک به وي اهدا شد.
گفتني است جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين به صورت فصلي برگزار و در پايان هر فصل دارندگان کارت‌هاي هديه اين بانک با حداقل مانده 250 هزار ريال، در قرعه‌کشي شرکت داده مي‌شوند.
در همين راستا، دهمين دوره اين جشنواره تا پايان تابستان 97 ادامه خواهد داشت که برندگان آن در مهر ماه سال جاري معرفي خواهند شد.

بهينه‌سازي سامانه‌ مي‌کارت بانک اقتصادنوين

سامانه فروش آنلاين کارت هديه "مي کارت" بانک اقتصادنوين بهينه‌سازي و به‌روزرساني مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، با انجام عمليات بهينه‌سازي و به‌‌روزرساني سرورهاي عملياتي اين سامانه، از بامداد پنج‌شنبه 15 شهريور ماه 97 به مدت 30 دقيقه، با اختلال روبرو خواهد بود و از ساعت 00:30 بامداد روز پنج‌شنبه مجددا خدمات مورد نياز مشتريان را ارائه مي‌نمايد.
هموطنان عزيز براي کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با مرکز 24 ساعته ارتباط نوين با شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.

مديرعامل بانک اقتصادنوين: بهره‌گيري از اصول حاکميت شرکتي منجر به ثبات و بهبود عملکرد سيستم بانکي مي‌شود

مديرعامل بانک اقتصادنوين: بهره‌گيري از اصول حاکميت شرکتي منجر به ثبات و بهبود عملکرد سيستم بانکي مي‌شودعليرضا بلگوري پياده‌سازي اصول حاکميت شرکتي را از عوامل ثبات سيستم بانکي و بهبود عملکرد آن دانست.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري در بيست و نهمين همايش بانکداري اسلامي با اشاره به اهميت و جايگاه حاکميت شرکتي در نظام بانکي گفت: بررسي علل و آسيب شناسي فروپاشي برخي از بانک‌هاي بزرگ که زيان‌هاي کلاني براي جامعه در پي داشته، نشان مي‌دهد، اين خسارات عمدتا ناشي از ضعف سيستم‌هاي حاکميت شرکتي در اين بانک‌ها بوده است.
وي با تشريح اثرات بهره‌گيري از اصول حاکميت شرکتي در ثبات نظام بانکي افزود: يک سيستم بانکي باثبات، واسط مالي کارا ايجاد مي‌کند و آن را قادر مي‌سازد که در تخصيص منابع به سرمايه‌گذاري‌ها موفق‌تر عمل نمايد.

با حضور مديرعامل بانك اقتصادنوين؛ مدرسه "مهر نوين" روستاي افراسياب شهرستان سنندج مورد بهره‌برداري قرار گرفت

با حضور مديرعامل بانك اقتصادنوين؛ مدرسه "مهرنوين" روستاي افراسياب شهرستان سنندج مورد بهره‌برداري قرار گرفتدر آستانه آغاز سال تحصيلي جديد و همزمان با هفدهمين سالگرد تاسيس بانک اقتصادنوين، شانزدهمين مدرسه اين بانک با نام "مهر نوين" به کودکان و نوجوانان روستاي افراسياب از توابع بخش حسين‌آباد سنندج تقديم شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در آيين افتتاح اين مدرسه که با حضور جمعي از مقامات و مسئولين کشوري و استاني برگزار شد، عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک پرورش نيروي انساني با دانش و ماهر را مهمترين پيش‌نياز توسعه همه‌جانبه کشور دانست و با اشاره به مسئوليت اجتماعي بنگاه‌هاي اقتصادي در ايجاد زيرساخت‌هاي آموزشي و نقش وزارت آموزش و پرورش در توسعه امکانات نرم‌افزاري گفت: بايد با کمک هم به گونه‌اي عمل نماييم تا دانش‌آموزان و معلمان عزيز در مدارس دغدغه‌اي جز تحصيل، آموزش و پرورش نداشته باشند.
بلگوري ايجاد فضاي مناسب، مفرح و سالم براي دانش‌آموزان و معلمان را بسيار ضروري خواند و با تاکيد بر لزوم برقراري عدالت آموزشي در اقصي نقاط کشور اظهار داشت: بانک اقتصادنوين با اذن سهامداران خود تاکنون در ساخت 29 مدرسه در نقاط کمتر برخوردار کشور مشارکت داشته است که از اين تعداد 16 مدرسه مورد بهره‌برداري قرار گرفته و مابقي اين مدارس در دست احداث است.

واگذاري و پذيرش چک‌هاي جاري غيرصيادي در چکاوک؛ فقط تا ششم آبان 97

با تصميم بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران امکان واگذاري و پذيرش چک‌هاي جاري غيرصيادي در ساير بانک‌ها، از طريق سامانه چکاوک تا ششم آبان 97 تمديد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران طي اطلاعيه‌اي ضمن قدرداني از مشترياني که نسبت به تعويض دسته چک‌هاي خود و دريافت دسته چک جديد صيادي اقدام نموده‌اند، اجراي کامل طرح صياد را دو ماه ديگر تمديد و به تاريخ ششم آبان سال جاري موکول کرد.
بر اساس اين اطلاعيه فرصت تعيين شده نهايي و قطعي بوده و به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد. چک‌هاي جاري طرح قديم پس از اين تاريخ صرفا در شعب بانک صادر کننده پذيرش شده و قابل واگذاري از طريق سامانه چکاوک در ساير بانک‌ها نخواهند بود.
آن دسته از مشتريان بانک اقتصادنوين که تاکنون موفق به تعويض دسته چک‌هاي طرح قديم خود نشده‌اند مي‌توانند، براي تعويض دسته چک‌هاي قديمي خود با دسته چک‌هاي صيادي جديد به شعبه افتتاح‌ کننده حساب جاري خود مراجعه و دسته چک طرح صيادي را در اسرع وقت دريافت نمايند.
گفتني است "طرح صياد" از شهريور ماه سال گذشته به صورت کامل در شعب بانک اقتصادنوين عملياتي شده است.

در ششمين جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين؛ از هر 10 نفر يک نفر برنده خواهد شد

در ششمين جشنواره حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين؛  از هر 10 نفر يک نفر برنده خواهد شد ششمين دوره قرعه‌کشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين از ابتداي خرداد ماه 97 آغاز شده و تا پايان شهريور ماه جاري ادامه خواهد داشت و از هر 10 نفر واجد شرايط شرکت در قرعه‌کشي، يک نفر برنده يکي از جوايز ارزنده اين جشنواره خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين جشنواره که با هدف ترويج سنت پسنديده قرض‌الحسنه و به پاس قدرداني از مشتريان نيک‌انديش اين بانک برگزار مي‌شود، 17 سکه تمام بهار آزادي به يک نفر، 17 سکه نيم بهار آزادي به دو نفر، 17 سکه ربع بهار آزادي به 3 نفر، يک ربع سکه بهار آزادي به يک هزار و 117 نفر و ميلياردها ريال جوايز نقدي ديگر به سپرده‌گذاران واجد شرايط شرکت در قرعه‌کشي اين دوره اعطا مي‌شود که طبق برنامه‌ريزي انجام شده از هر ده نفر واجد شرايط شرکت در قرعه‌کشي يک نفر برنده يکي از اين جوايز خواهد شد.
حداقل موجودي شرکت در قرعه‌کشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوين 500 هزار ريال است که به ازاي هر 500 هزار ريال در هر روز يک امتياز براي صاحب حساب منظور مي‌شود.
علاقه‌مندان به شرکت در اين جشنواره، براي بهره‌مندي از جوايز ارزنده آن فقط تا پايان شهريور ماه جاري فرصت دارند، براي افتتاح حساب و يا افزايش موجودي به شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مراجعه نمايند.
هموطنان عزيز براي کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با مرکز 24 ساعته ارتباط نوين با شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.

پوزش به دليل اختلال در سامانه‌هاي بانکداري الکترونيک بانک اقتصادنوين

به اطلاع مشتريان عزيز بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مي‌رساند، به منظور به‌روزرساني تجهيزات زيرساخت بانک، ممکن است ارائه سرويس‌هاي الکترونيکي بانک اقتصادنوين با اختلال مواجه شوند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به دليل انجام عمليات بهينه‌سازي و به‌روزرساني تجهيزات زيرساخت بانک، از بامداد روز سه‌شنبه 6 شهريور ماه 97 به مدت 30 دقيقه، بروز اختلال در سرويس‌هاي الکترونيکي اين بانک محتمل است.
بانک اقتصادنوين ضمن عذرخواهي از مشتريان گرامي به دليل اين اختلال احتمالي اعلام مي‌دارد که کليه سرويس‌هاي بانکي از ساعت 30 دقيقه بامداد روز سه‌شنبه ارائه خدمات بانکي را از سرخواهند گرفت.
هموطنان عزيز براي کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با مرکز 24 ساعته ارتباط نوين با شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.

شعب منتخب بانک اقتصادنوين در شهر تهران اسکناس نو توزيع مي‌کنند

هفت شعبه بانک اقتصادنوين در شهر تهران در آستانه عيد سعيد غديرخم اسکناس نو توزيع مي‌کنند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شعب منتخب اين بانک در شهر تهران از 3 الي 7 شهريور ماه اسکناس‌هاي نو شامل اسکناس 5000 ريالي و 10000 ريالي توزيع مي‌کنند.
علاقه‌مندان براي دريافت اسکناس‌هاي نو مي‌توانند با مراجعه به اين شعب نسبت به دريافت اسکناس مورد نياز خود اقدام نمايند.


رديف

نام شعبه

آدرس 

1

کوي نصركوي نصر (گيشا) - خيابان شهيد فاضل غربي

2

هفده شهريورخيابان هفده شهريور - پائين‌تر از ميدان شهدا 

3

رسالتخيابان رسالت - بعد از 16 متري دوم مجيديه

4

ميدان هفت تيرميدان هفت تير - نبش کوچه ماني

5

شهر ريميدان شهرري - ابتداي خيابان 24 متري رازي - جنب پاركينگ بهزاد

6

سه راه ياسرنياوران، خيابان باهنر - سه راه ياسر

7

نازي آبادنازي آباد - خيابان شهيد احمد بابائي
هموطنان عزيز براي کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با مرکز ارتباط نوين با شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.

با حضور مديرعامل بانك اقتصادنوين؛ مدرسه "مهر نوين" در روستاي کمبيل شهرستان ميناب مورد بهره‌برداري قرار گرفت

با حضور مديرعامل بانك اقتصادنوين؛ مدرسه "مهر نوين" در روستاي کمبيل شهرستان ميناب مورد بهره‌برداري قرار گرفتهمزمان با هفدهمين سالگرد تاسيس بانک اقتصادنوين و در آستانه آغاز سال تحصيلي جديد، پانزدهمين مدرسه اين بانک با نام "مهر نوين" در روستاي کمبيل شهرستان ميناب استان هرمزگان مورد بهره‌برداري قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در آيين افتتاح اين مدرسه که با حضور جمعي از مقامات و مسئولين کشوري و استاني برگزار شد، عليرضا بلگوري مديرعامل بانک اقتصادنوين طي سخناني با اشاره به مسئوليت‌هاي حرفه‌اي بانک اقتصادنوين در عرصه‌هاي اقتصادي، به اهداف و دستاوردهاي اين بانک در حوزه مسئوليت‌هاي اجتماعي اشاره کرد و افزود: باور ما در بانک اقتصادنوين تحقق عملي شعار "با هم، براي هم" است تا با هم بتوانيم دست در دست هم براي تداوم و اعتلاي قابليت‌هاي خود در عرصه‌هاي داخلي و بين‌المللي و پيشرفت و توسعه ميهن عزيزمان ايران، نقش سازنده‌اي را داشته باشيم.
وي افزود: بانک اقتصادنوين همواره مي‌کوشد علاوه بر ايفاي وظايف خود در بازار پولي كشور، در عرصه‌هاي اجتماعي نيز حضوري موثر داشته باشد و با اعتقاد و باوري راسخ، مسئوليت‌هاي اجتماعي را به عنوان رويکردي متعالي به کسب و کار همواره مدنظر قرار دهد.

عليرضا بلگوري؛ صيانت از سلامت و ثبات بانک بزرگترين وظيفه ما در اين مقطع زماني است

عليرضا بلگوري؛ صيانت از سلامت و ثبات بانک بزرگترين وظيفه ما در اين مقطع زماني استمديرعامل بانک اقتصادنوين در مراسم بزرگداشت هفدهمين سالگرد تاسيس بانک اقتصادنوين پاسخگويي و مسئوليت‌پذيري، توسعه بهره‌وري و صيانت از سلامت و ثبات بانک را مهمترين وظيفه کارکنان در اين مقطع زماني دانست.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که با حضور سهامداران عمده بانک، اعضاي هيئت مديره، مديران ارشد و کارکنان بانک اقتصادنوين برگزار شد، عليرضا بلگوري، مديرعامل بانک اقتصادنوين ضمن تبريک فرا رسيدن هفدهمين سالگرد تاسيس بانک اقتصادنوين اهداف و برنامه‌هاي اين بانک در سال 97 را مجددا يادآوري کرد و افزود سودآوري، وصول مطالبات غيرجاري و تکميل فروش دارايي‌هاي مازاد فاقد بازده، محور اصلي برنامه‌هاي بانک در سال جاري براي تحقق اهداف است.
وي با اشاره به روند حرکتي بانک در سال جاري، توفيقات بدست آمده را نتيجه تلاش شبانه روزي همه همکاران دانست و خاطر نشان کرد در حاليکه شرايط خاص اقتصادي، همه بنگاه‌ها را تحت تاثير قرار داده است بانک اقتصادنوين با پرهيز از ورود به رقابت ناسالم در نرخ سود سپرده و با اتخاذ تصميمات سريع و هوشمندانه توانسته است در بسياري از شاخص‌هاي عملکردي روند حرکتي مثبتي را تجربه کند.

همزمان با هفدهمين سالگرد تاسيس بانک اقتصادنوين؛ سامانه "همراه نوين" رونمايي شد

در آستانه هفدهمين سالگرد تاسيس نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران، "همراه نوين" سامانه جديد بانک اقتصادنوين براي ارائه خدمات متنوع بانکي بر بستر تلفن همراه با قابليت‌هاي ويژه و منحصر به فرد رونمايي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سامانه "همراه نوين"، خدمتي نوين در حوزه فناوري مالي است که براي استفاده مشتريان بانک اقتصادنوين و عموم مردم طراحي و معرفي شده است و تجربه‌اي راحت و امن را در دسترسي به خدمات متنوع مالي و بانکي فراهم مي‌کند.
اين سامانه قابليت اجرا بر روي سيستم عامل‌هاي Android و IOS را دارد و از جمله امکانات جديد آن مي‌توان به امکان اجراي نسخه بر روي ساعت‌هاي هوشمند، امکان دسته‌بندي و گزارش‌گيري تراکنش‌ها در منوي مديريت مالي، امکان اسکن کارت و ورود اتوماتيک اطلاعات کارت، امکان خريد شارژ آني، امکان مشاهده و پرداخت تسهيلات و مکان‌يابي شعب و خودپردازهاي بانک اقتصادنوين اشاره کرد.
همچنين امکان استفاده از اين سامانه بصورت مهمان، براي افرادي که هنوز مشتري بانک اقتصادنوين نيستند از جمله ديگر قابليت‌هاي "همراه نوين" است.
مشتريان بانک اقتصادنوين و هموطنان عزيز مي‌توانند براي دريافت اين سامانه و آگاهي بيشتر از خدمات نوين آن به تارگاه اصلي بانک اقتصادنوين به نشاني www.enbank.ir/mobile مراجعه نمايند.

صندوق سرمايه‌گذاري مشترک نوين پايدار در ميان 5 صندوق پربازده بازار سرمايه قرار گرفت

صندوق مشترک نوين پايدار وابسته به شرکت تامين سرمايه نوين موفق به کسب جايگاه برتر در ميان 80 صندوق سرمايه گذاري در سهام شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، با نگاهي به روند حرکت شاخص بورس اوراق بهادار از ابتداي سال 97 تاکنون و رشد مستمر اين نماگر، صندوق مشترک نوين پايدار با بازدهي بيش از 50 درصد در ميان 80 صندوق سرمايه‌گذاري در سهام در بين 10 صندوق برتر 3 ماه اخير قرار گرفته است و در حرکت صعودي شاخص در دوره يک‌ماه منتهي به 1397.05.16 با رشدي بيش از حرکت شاخص توانسته با بازدهي 24.55 درصدي در بين پنج صندوق برتر بازار سرمايه قرار گيرد.
گفتني است تمرکز پرتفوي صندوق سرمايه‌گذاري مشترک نوين پايدار بر صنايع پتروشيمي، فولادي، سنگ‌آهني و شرکت‌هاي صادرات محور مي‌باشد که در شرايط اقتصادي امروز و با تقويت بخش صادرات مي‌تواند علاوه بر حفظ ارزش دارائي‌هاي صندوق به بازده بالاتر از ميانگين بازار نيز دست پيدا کند.

تمديد عرضه اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري (عام) بانک اقتصادنوين

تمديد عرضه اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري (عام) بانک اقتصادنوين عرضه مرحله بيست و ششم اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري عام بانک اقتصادنوين تا 18 مرداد ماه تمديد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اساس مجوز بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، اين اوراق ويژه سرمايه‌گذاري (عام) مدت‌دار، تا روز پنج‌شنبه 18 مرداد ‌ماه 1397 در تمام شعب اين بانک در سراسر کشور عرضه خواهد شد.
اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري بانک اقتصادنوين با نرخ سود علي‌الحساب 18 درصد سالانه معاف از ماليات خواهد بود.
اين اوراق همچنين با نام، غيرقابل انتقال به غير و همراه با قابليت بازخريد قبل از سررسيد نزد شعب بانک اقتصادنوين با نرخ 16 درصد سالانه مي‌باشد. همچنين مقاطع پرداخت سود علي‌الحساب اوراق ماهانه بوده و تضمين پرداخت اصل و سودهاي علي‌الحساب آن توسط بانک اقتصادنوين صورت مي‌گيرد.

برندگان نهمين دوره قرعه‌کشي جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين معرفي شدند

برندگان نهمين دوره قرعه‌کشي جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين معرفي شدندبه گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، نهمين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين (بهار97) برگزار گرديد.
در اين جشنواره تمامي کارت‌هاي هديه با حداقل مانده 250.000 ريال که از ابتداي اسفند ماه 94 تا پايان اسفند ماه 96 صادر شده‌اند در قرعه‌کشي شرکت داده شدند و جوايز ارزنده‌اي از جمله کمک هزينه خريد خودرو به ارزش 500 ميليون ريال و 50 کارت هديه 5 ميليون ريالي به دارندگان آنها تعلق گرفت.
جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين به صورت فصلي برگزار و به ازاي هر 250 هزار ريال از مانده کارت هديه در هر روز، يک امتياز براي دارنده کارت هديه درنظر گرفته مي‌شود.
گفتني است، دارندگان اين کارت‌ها براي آگاهي از شرايط قرعه کشي و اطلاع از برندگان هر دوره از جشنواره مي‌توانند به آدرس اينترنتي https://micard.enbank.ir و يا بخش جشنواره کارت هديه در تارگاه اصلي بانک به آدرس اينترنتي https://www.enbank.ir مراجعه نمايند و با ثبت شماره 16 رقمي کارت هديه در قسمت محاسبه امتياز اين سايت، در صورت برنده بودن، نوع جايزه و در غير اينصورت، امتياز فعلي کارت هديه مورد نظر را مشاهده نمايند.

مديرعامل بيمه نوين در آستانه گشايش نماد "نوين" در بازار دوم فرابورس اعلام کرد: رشد 221 درصدي سود خالص بيمه نوين در سال 96 رشد 34.6 درصدي پرتفوي در سه ماهه نخست سال 97

مديرعامل بيمه نوين در آستانه گشايش نماد "نوين" در بازار دوم فرابورس اعلام کرد: رشد 221 درصدي سود خالص بيمه نوين در سال 96 رشد 34.6 درصدي پرتفوي در سه ماهه نخست سال 97مديرعامل بيمه نوين از رشد 221 درصدي سود خالص در سال 96 نسبت به سال قبل و همچنين کاهش ‏‏38 درصدي زيان انباشته در قالب برنامه پيش‌بيني شده و حفظ کيفيت مناسب پرتفوي بيمه‌اي اين شرکت خبر داد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در نشست خبري که در آستانه گشايش اين شرکت به عنوان پنجمين نماد بيمه‌اي بازار فرابورس برگزار شد، حسين کريم‌خان زند ضمن اشاره به روند رو به رشد شرکت گفت: نسبت خسارت بيمه نوين در سال 96 به ميزان 19 درصد در مقايسه با سال قبل کاهش يافته است، اين کاهش نسبت خسارت نتيجه انتخاب مناسب ريسک، پالايش بيمه‌نامه‌هاي تحت پوشش و همچنين نتيجه‌بخش بودن سياست اصلاح پرتفوي شرکت بوده است.

تمديد عرضه اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري (عام) بانک اقتصادنوين

تمديد عرضه اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري (عام) بانک اقتصادنوينعرضه مرحله بيست و ششم اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري عام بانک اقتصادنوين تا 17 مرداد ماه تمديد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اساس مجوز بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، اين اوراق ويژه سرمايه‌گذاري (عام) مدت‌دار، تا روز چهارشنبه 17 مرداد ‌ماه 1397 در تمام شعب اين بانک در سراسر کشور عرضه خواهد شد.
اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري بانک اقتصادنوين با نرخ سود علي‌الحساب 18 درصد سالانه معاف از ماليات خواهد بود.
اين اوراق همچنين با نام، غيرقابل انتقال به غير و همراه با قابليت بازخريد قبل از سررسيد نزد شعب بانک اقتصادنوين با نرخ 16 درصد سالانه مي‌باشد. همچنين مقاطع پرداخت سود علي‌الحساب اوراق ماهانه بوده و تضمين پرداخت اصل و سودهاي علي‌الحساب آن توسط بانک اقتصادنوين صورت مي‌گيرد.

به‌روز رساني نرم‌افزار موبايل بانک اقتصادنوين

به منظور تسهيل ارايه خدمات بانکي نوين از طريق همراه بانک، بانک اقتصادنوين نسخه فعلي نرم‌افزار موبايل بانک را به‌روزرساني کرد.
با توجه به الزام تغييرات سامانه همراه بانک، نسخه فعلي نرم‌افزار موبايل بانک اقتصادنوين تا تاريخ 1397.05.12 فعال است و از اين تاريخ به بعد مشتريان گرامي مي‌توانند براي دريافت نسخه به‌روز رساني شده نرم‌افزار موبايل بانک به سايت www.enbank.ir مراجعه کنند.
موبايل بانک اقتصادنوين در تمام ساعات شبانه روز خدمات متنوع بانکي مبتني بر کارت و سپرده ارايه و پشتيباني مي‌کند که مشاهده موجودي، انتقال وجه کارت به کارت، پرداخت قبوض، خريد شارژ سيم كارت‌هاي اعتباري، اطلاع از 10 گردش آخر حساب، درخواست ارسال صورت‌حساب (10 گردش آخر) به پست الكترونيكي (email)، ارسال صورت‌حساب به فکس و ... از جمله خدمات موبايل بانک اقتصادنوين است.

بلگوري: اصلاح مقررات و رويه‌هاي عمليات بانکي از پيش‌شرط‌هاي لازم جهت اجرايي شدن اصلاحات نظام بانکي است

بلگوري: اصلاح مقررات و رويه‌هاي عمليات بانکي از پيش‌شرط‌هاي لازم جهت اجرايي شدن اصلاحات نظام بانکي استمديرعامل بانک اقتصادنوين در خصوص شرايط اقتصادي حال حاضر کشور گفت: با تصميمات جديدي که تيم اقتصادي دولت در کنار مجلس اتخاذ و پياده‌سازي خواهند کرد تا حدي آرامش به بازارها باز خواهد گشت.
در اين مسير، بدون شک نظام بانکي کشور بيش از پيش تلاش خواهد کرد که ضمن همسويي با سياست‌هاي کلان کشور و با اجراي عمليات سالم بانکي، نقش سازنده و اثربخشي در ثبات، رشد و توسعه نظام اقتصادي کشور ايفا نمايد. بلگوري افزود: پيش شرط اين مهم مراجعه بانک‌ها به استانداردهاي بين‌المللي بانکي است اما مي‌بايست شاخص‌هاي تبيين کننده يک بانک سالم و استاندارد با توجه به مولفه‌هاي اقتصادي واقعي کشور و با توجه به تفاوت‌هاي ماهيتي بانک‌هاي کشور تدوين شود.
در اين راستا نهادسازي در بازار پول، اصلاح قوانين ما در نظام پولي کشور، اصلاح مقررات و رويه‌هاي عمليات بانکي از جمله پيش‌شرط‌هاي لازم جهت اجرايي شدن اصلاحات نظام بانکي خواهند بود.

حضور شتاب‌دهنده نوين‌تک وابسته به شرکت پرداخت نوين آرين در بيست و چهارمين نمايشگاه بين‌المللي الکامپ

حضور شتاب‌دهنده نوين‌تک وابسته به شرکت پرداخت نوين آرين در بيست و چهارمين نمايشگاه بين‌المللي الکامپشتاب‌دهنده نوين‌تک امسال با معرفي جديدترين خدمات و محصولات خود دومين حضور فعالش را در نمايشگاه الکامپ تجربه کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شتاب‌دهنده نوين‌تک با هدف معرفي خدمات شتاب‌دهنده، معرفي استارتاپ‌هاي چرخه اول، جذب تيم‌هاي جديد، جذب منتور براي دوره‌هاي آموزشي و همچنين جذب سرمايه‌گذار براي تيم‌ها از تاريخ ششم الي نهم مرداد در نمايشگاه بين‌المللي الکترونيک، کامپيوتر و تجارت الکترونيک در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران پذيراي بازديدکنندگان و علاقه‌مندان است.
بر اين اساس در غرفه نوين‌تک که در سالن 8.9 واقع شده است، هفت تيم چرخه اول شتاب‌دهنده شامل تيم‌هاي آناکوانت (مشاور سرمايه‌گذاري)، بدوپت (پلت‌فرم آنلاين محصولات و خدمات در حوزه حيوانات خانگي)، فلپ (استوديو بازي سازي)، لاک پست (صندوق پستي هوشمند)، نکسيت (ارائه محصولات بر بستر اينترنت اشيا)، هشتگ بيمه (خدمات آنلاين بيمه)، ويو مي خانه (شوروم آنلاين محصولات دکوراسيون) که از مهرماه سال 1396 وارد اولين چرخه شتاب‌دهنده نوين‌تک شدند، حضور فعال دارند.

فراخوان مشتريان براي تعويض دسته چک‌هاي طرح قديم با دسته چک‌هاي صيادي در شعب بانک اقتصادنوين

به دنبال اجراي هماهنگ "طرح صياد" در نظام بانکي کشور، دسته چک‌هاي صيادي در شعب بانک اقتصادنوين صادر و به مشتريان ارجمند ارائه مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، "طرح صياد" از شهريور ماه سال گذشته به صورت کامل در شعب اين بانک عملياتي شده و مشتريان اين بانک مي‌توانند براي تعويض دسته چک‌هاي قديمي خود با دسته چک‌هاي صيادي جديد به شعبه افتتاح کننده حساب جاري خود مراجعه و دسته چک طرح صيادي را در اسرع وقت دريافت نمايند.
بر اساس اعلام بانک مرکزي ج.ا.ا چک‌هاي جاري طرح قديم از چهارم شهريور ماه سال جاري صرفا در شعب بانک صادر کننده پذيرش شده و قابل واگذاري از طريق سامانه چکاوک در ساير بانک‌ها نخواهد بود.

طي مراسمي کلنگ مدرسه "مهرنوين" در روستاي راژان سيلوانا به زمين خورد

طي مراسمي کلنگ مدرسه "مهرنوين" در روستاي راژان سيلوانا به زمين خورداحداث بيست و نهمين مدرسه 6 کلاسه بانک اقتصادنوين در روستاي راژان سيلواناي آذربايجان غربي آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که با حضور جمعي از مديران ارشد بانک اقتصادنوين و مديران عالي کشوري و استاني برگزار شد، صالح ودادي سرپرست منطقه يک استان‌هاي بانک اقتصادنوين با تاکيد بر نقش موثر نظام آموزش و پرورش در تحول و توسعه جامعه گفت: بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران با اين باور که سرچشمه هر تحول و توسعه در جامعه و بستر ارتقا اجتماعي و اقتصادي و سياسي، وابسته به نظام آموزش و پرورش مي‌باشد، اقدام به نوسازي و احداث مدارس در مناطق محروم نموده است.
ودادي در ادامه افزود: بانک اقتصادنوين طي 17 سال گذشته به ساخت 29 مدرسه اقدام نموده که از اين تعداد 14 مدرسه مورد بهره‌برداري قرار گرفته و 15 مدرسه ديگر نيز در دست احداث مي‌باشد.
در اين مراسم مهندس شيرزاده مديرکل مشارکت‌هاي مردمي سازمان نوسازي و تجهيز مدارس کشور با تقدير از فعاليت بانک اقتصادنوين در امر مدرسه سازي، توجه به فضاهاي آموزشي کشور و ارتقاي کيفي آنها در مسير درست را يکي از پايه‌هاي توسعه يک کشور عنوان کرد و گفت:

تغيير ساعت کاري شعب بانک اقتصادنوين تا پايان مرداد ماه

بانک اقتصادنوين، با هدف همراهي در مديريت بهينه مصرف عمومي برق ساعات کاري جديد شعب و ستاد خود در مرداد ماه را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، نظر به تداوم شرايط خاص جوي، مصوبه هيئت وزيران و تصميم استانداري‌ها، ساعت کاري تمامي شعب اين بانک در تمامي استان‌ها تا پايان مردادماه با تغيير همراه خواهد بود که بر اين اساس، ساعات کار شعب و دفاتر بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين در استان تهران تا پايان ماه جاري از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 تا 13:30 و روزهاي پنج‌شنبه از ساعت 7 تا 12:30 خواهد بود.
واحدهاي ستادي بانک نيز از يکم مرداد ماه، شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:30 تا 14:30 در خدمت مشتريان ارجمند خواهند بود.

انتشار اوراق گواهی سپرده مدت‌دار (عام) توسط بانک اقتصادنوین

انتشار اوراق گواهي سپرده مدت‌دار (عام) توسط بانک اقتصادنوينبانک اقتصادنوين به منظور ارزش‌آفريني براي هموطنان و ايجاد بستر مناسب و مطمئن سرمايه‌گذاري براي مشتريان، براساس مجوز بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران اوراق گواهي‌سپرده مدت دار، ويژه سرمايه‌گذاري (عام) منتشر مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اوراق گواهي سپرده سرمايه گذاري (عام) مرحله بيست و ششم (مرحله اول سال1397) از روز شنبه مورخ 1397.05.06 لغايت پنج‌شنبه مورخ 1397.05.11 به مدت شش روزکاري در تمام شعب اين بانک در سراسر کشور عرضه خواهد شد.
اين اوراق يکساله، با نرخ سود علي‌الحساب 18 درصد سالانه، معاف از ماليات و مبالغ آن ضريبي از يک ميليون ريال است. اوراق گواهي سپرده مدت دار، ويژه سرمايه‌گذاري (عام) بانک اقتصادنوين الکترونيکي و با نام، غير قابل انتقال به‌غير و همراه با قابليت بازخريد قبل از سررسيد نزد شعب بانک اقتصادنوين با نرخ 16 درصد سالانه مي‌باشد.
همچنين مقاطع پرداخت سود علي‌الحساب اين اوراق ماهانه بوده و تضمين پرداخت اصل و سودهاي علي‌الحساب آن توسط بانک اقتصادنوين صورت گرفته است. علاقه‌مندان به استفاده از فرصت سرمايه‌گذاري جهت کسب اطلاعات بيشتر مي توانند با مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان به شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک اقتصادنوین به زمان دیگری موکول شد

مجمع عمومي عادي ساليانه بانک اقتصادنوين به زمان ديگري موکول شدمجمع عمومي عادي ساليانه بانک اقتصادنوين مطابق برنامه و بنا بر دعوت‌نامه رسمي مورخ 21 تير ماه سال 1397 منتشر شده در روزنامه دنياي اقتصاد و اطلاعات در محل سالن همايش‌هاي صدرا واقع در خيابان شيخ بهايي تهران تشکيل و به دليل به حد نصاب نرسيدن حضور سهامداران به زمان ديگري موکول شد.
زمان برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه (نوبت دوم) متعاقبا به اطلاع سهامداران ارجمند خواهد رسيد.

مشارکت خانواده بانک اقتصادنوين در پويش اهداي خون

مشارکت خانواده بانک اقتصادنوين در پويش اهداي خوندر راستاي ايفاي مسئوليت اجتماعي، نوع دوستي و کمک به هموطنان نيازمند، کارکنان بانک اقتصادنوين خون اهدا کردند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، همزمان با نزديک شدن به هفته اهداي خون، پايگاه سيار انتقال خون در ساختمان مرکزي اين بانک مستقر شد و کارکنان ادارات مرکزي و شعب تهران اين بانک همانند سال‌هاي گذشته با هدف نهادينه سازي فرهنگ اهداي خون و کمک به تامين سلامت عمومي و با شعار "با اهداي خون، زندگي سالم را به اشتراک بگذاريم" به اين امر انسان دوستانه اقدام کردند.
مديرعامل بانک اقتصادنوين در حاشيه اين برنامه، اهداي خون به همنوعان را يکي از تعهدات اجتماعي بانک عنوان کرد و افزود نياز به خون يک نياز هميشگي در جوامع است و به همين دليل اين برنامه همه ساله در بانک اقتصادنوين اجرا مي شود تا زمينه اهداي خون آگاهانه، مسئولانه و داوطلبانه براي همکاران بانک فراهم گردد.

انتقال باجه چهارراه رسولي زاهدان بانک اقتصادنوين به شعبه شريعتي زاهدان

با مجوز بانک مرکزي و به منظور افزايش بهره‌وري و بهينه‌سازي شبکه شعب بانک اقتصادنوين، باجه چهارراه رسولي زاهدان از روز دوشنبه يکم مرداد ماه 1397 به شعبه شريعتي زاهدان منتقل مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، از اين پس مشتريان باجه چهارراه رسولي زاهدان مي‌توانند براي دريافت خدمات بانک اقتصادنوين به شعبه شريعتي اين بانک به آدرس زاهدان، خيابان شريعتي، حدفاصل شريعتي 12 و 14 مراجعه کنند.
کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين با شماره 48031000 – 021، در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوي سوالات مشتريان در اين خصوص هستند.

قدرداني مديرکل کميته امداد امام خميني (ره) استان آذربايجان شرقي از خدمات بانک اقتصادنوين

قدرداني مديرکل کميته امداد امام خميني (ره) استان آذربايجان شرقي از خدمات بانک اقتصادنوينمديرکل کميته امداد امام خميني (ره) استان آذربايجان شرقي با اهداي لوحي، از خدمات شعبه هفده شهريور تبريز بانک اقتصادنوين در اعطاي تسهيلات قرض‌الحسنه در اين استان قدرداني کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، محمد کلامي مديرکل کميته امداد امام خميني (ره) استان آذربايجان شرقي با اهداي لوحي به شهباز محسني رئيس شعبه هفده شهريور اين بانک از حمايت‌هاي بانک اقتصادنوين در اعطاي تسهيلات به مددجويان کميته امداد در اين استان قدرداني نموده است.
در بخشي از اين لوح آمده است: اينک شاهد توانمندسازي و خودکفايي 4200 خانوار تحت پوشش کميته امداد امام خميني (ره) استان آذربايجان شرقي هستيم که با بهره‌گيري از تسهيلات قرض‌الحسنه بانک‌ها به اين دستاورد ارزشمند دست يافته و شکوفايي اقتصادي خانواده‌هاي محروم را به ارمغان آورده است، لذا بر خود وظيفه مي‌داند از عنايات و توجه جنابعالي و همکاران محترمتان نسبت به محرومين و امدادگران اين نهاد سپاسگزاري و قدرداني نمايد.
لازم به ذکر است ارايه خدمات مورد نياز مشتريان در کوتاه‌ترين زمان و با بهترين کيفيت در دستور کار شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور قرار دارد که توجه به اين دو شاخص موجب افزايش رضايت‌مندي مشتريان شده است.

با هدف بررسي عملکرد سرپرستي‌ها؛ اولين مجمع فصلي بانک اقتصادنوين در سال 97 برگزار شد

همزمان با برگزاري اولين مجمع فصلي بانک اقتصادنوين در سال جاري، از سرپرستي منطقه 4 استان‌هاي اين بانک به دليل عملکرد مطلوب و تحقق اهداف مصوب تقدير شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اولين مجمع فصلي بانک اقتصادنوين که با حضور مديرعامل، معاونين و سرپرستان مناطق اين بانک برگزار شد، عملکرد سرپرستي‌ها و نقاط ضعف و قوت آنها مورد ارزيابي قرار گرفت.
در اولين مجمع فصلي بانک اقتصادنوين در سال 97 سرپرستي منطقه چهار استان‌ها توانست مقام نخست را در بين سرپرستي‌هاي بانک کسب کند.
گفتني است در راستاي تحقق اهداف و بهبود عملکردها، مجامع ارزيابي عملکرد بانک اقتصادنوين هر سال به صورت فصلي در چهار نوبت برگزار مي‌شود و عملکرد سرپرستي‌هاي مناطق مختلف بانک جهت شاخص‌هاي هدفگذاري شده مورد ارزيابي قرار گرفته و رتبه سرپرستي‌ها در تحقق اهداف اعلام مي‌گردد.

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه بانک اقتصادنوین (سهامی عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملی 10102194601

مجمع عمومي عادي ساليانه بانک اقتصادنوين براي بررسي عملکرد سال مالي منتهي به 1396.12.29، رأس ساعت 15 روز يک‌شنبه مورخ 1397.04.31 در محل مجموعه سالن‌هاي همايش‌ و مراسم صدرا، بـه نشاني تهران، خيابان ملاصدرا، خيابان شيخ بهايي جنوبي، جنب مسجد بقية ا... (عج) تشکيل مي‌گردد.
بدين‌وسيله از کليه صاحبان محترم سهام بانک يا نمايندگان قانوني آنان دعوت مي‌نمايد، به‌ منظور اخذ برگه ورود و حضور در جلسه مجمع عمومي مذکور؛ در يکي از روزهاي چهارشنبه مورخ 1397.04.27 و شنبه مورخ 1397.04.30 از ساعت 8:30 صبح الي 15:30 با در دست داشتن مدارک مالکيت سهام يا مستندات نمايندگي / وکالت/ ولايت/ قيمومت و کارت شناسايي معتبر به امور سهامداران بانک، به نشاني تهران، خيابان آفريقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش خيابان برادران شريفي، پلاک 2، طبقه دوم مراجعه فرمايند.

تغيير ساعات کار شعب بانک اقتصادنوين در استان تهران تا پايان تيرماه

در پي اعلام استانداري تهران و به منظور ايجاد وحدت رويه با ساير بانک‌هاي کشور ساعات کار شعب بانک اقتصادنوين در استان تهران از روز شنبه 16 تيرماه 97 تا پايان اين ماه تغيير کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين در راستاي اجراي مصوبه هيئت محترم وزيران و بخشنامه استانداري تهران در خصوص تغيير ساعات کار ادارات استان تهران به علت تداوم شرايط خاص جوي و ضرورت صرفه‌جويي و مديريت مصرف انرژي، تمامي شعب، سرپرستي‌ها و دفاتر بانکداري شرکتي اين بانک در بازه زماني مورد اشاره در تمام روزهاي کاري از ساعت 6 و 30 دقيقه لغايت 13 و 30 دقيقه آماده خدمت‌رساني به هموطنان و مشتريان عزيز خواهند بود.
بر اساس اين اطلاعيه ساعات کار شعب بانک اقتصادنوين در ساير استان‌ها نيز تابع تصميمات استانداري‌ها و کميسيون هماهنگي بانک‌ها خواهد بود که اين تغييرات به اطلاع مشتريان عزيز خواهد رسيد. همچنين تمامي خدمات الکترونيکي و غير حضوري بانک اقتصادنوين و مرکز ارتباط با مشتريان اين بانک به شماره 48031000 – 021 به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات مورد نياز مشتريان عزيز خواهند بود.

با رشد قابل توجه در سودآوري؛ مجامع عمومي عادي سالانه شرکت‌هاي گروه نوين با موفقيت برگزار شد

مجامع عمومي عادي سالانه شرکت‌هاي گروه نوين با رشد قابل توجه در سودآوري با موفقيت برگزار و صورت‌هاي مالي اين شرکت‌ها براي سال مالي منتهي به 29 اسفند 96 در موعد مقرر به تصويب سهامداران اين شرکت‌ها رسيد.
به گزارش روابط‌ عمومي بانک اقتصادنوين، در راستاي ارتقاي شفافيت مالي و رعايت قوانين و مقررات نهادهاي ناظر پولي و مالي و ساير قوانين کشوري، عملکرد 15 شرکت از مجموعه شرکت‌هاي گروه نوين در سال مالي 1396 با حضور تمامي سهامداران اين شرکت‌ها بررسي و در خصوص دستور جلسات اين مجامع اتخاذ تصميم شد.
لازم به ذکر است شرکت‌هاي گروه نوين با هدف تکميل زنجيره خدمات و ارائه خدمات جامع پولي و مالي به مشتريان تاسيس شده است که اين شرکت‌ها طيف متنوعي از خدمات پولي و مالي نظير خدمات بازار سرمايه، بيمه، پرداخت الکترونيکي، ليزينگ، مشاوره، اعتبارسنجي، صرافي و غيره را به مشتريان ارائه مي‌کنند که اين خدمات و محصولات در کنار خدمات و محصولات بانک اقتصادنوين پاسخگوي تمامي نيازهاي بانکي و مالي مشتريان است.

در بيستمين جشنواره خيرين مدرسه‌ساز استان آذربايجان شرقي، از بانک اقتصادنوين تقدير شد

در بيستمين جشنواره خيرين مدرسه‌ساز استان آذربايجان شرقي، از بانک اقتصادنوين تقدير شدبه همت اداره کل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان آذربايجان شرقي، بيستمين جشنواره خيرين مدرسه‌ساز با حضور مسئولان بانک اقتصادنوين برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در مراسم بيستمين جشنواره خيرين مدرسه‌ساز استان آذربايجان شرقي که با حضور مسئولين استاني و جمع کثيري از خيرين مدرسه‌ساز برگزار شد، از خيرين مدرسه‌ساز استان از جمله بانک اقتصادنوين تقدير شد.
گفتني است بانک اقتصادنوين تاکنون در ساخت 29 مدرسه در اقصي نقاط کشور مشارکت داشته که از اين تعداد 4 مدرسه در استان آذربايجان شرقي احداث شده و به بهره‌برداري رسيده است.
اين جشنواره هرسال با رويکرد گراميداشت خيرين مدرسه‌ساز و با هدف اعتلاي فرهنگ و آموزش کشور و ادامه اين سنت پسنديده در استان آذربايجان شرقي برگزار مي‌شود.

به همت شتاب‌دهنده نوين‌تک؛ هفت تيم نوپا در پايان دوره شتابدهي، کسب و کار خود را به سرمايه‌گذاران معرفي کردند

به همت شتاب‌دهنده نوين‌تک و به منظور ايجاد فرصت‌هاي توسعه کسب و کارهاي نوپا، تيم‌هاي حاضر در چرخه اول شتاب‌دهنده نوين‌تک براي جذب سرمايه، در مقابل سرمايه‌گذاران به ارائه کسب و کار خود پرداختند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که با حضور بنيانگذار، رئيس هيات مديره، مديرعامل و معاونين اين بانک و رئيس و اعضاي هيات مديره و مديرعامل شرکت پرداخت نوين آرين برگزار شد؛ هفت تيم استارتاپي که از سال پيش در شتاب‌دهنده نوين‌تک مستقر و به فعاليت پرداخته‌اند به سرمايه گذاران معرفي شدند.
کريم خمسه رئيس هيات مديره شرکت پرداخت نوين آرين در اين مراسم گفت: ايده راه‌اندازي نوين‌تک به عنوان شتاب‌دهنده با هدف ايجاد فرصت براي تکميل ايده‌هاي نو و خلاقانه شکل گرفت. وي فضاي استارت‌آپي کشور را پر هياهو و هيجاني توصيف کرد و گفت: در اين فضا اخبار زيادي در خصوص اقدامات صورت گرفته به گوش مي‌رسد ولي طرح‌هايي که به مرحله اجرا رسيده بسيار محدود و انگشت شمارند.

اعلام مشخصات امنيتي چک‌هاي صياد

اعلام مشخصات امنيتي چک‌هاي صيادبه همت بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و به منظور يکپارچه‌سازي فرآيند صدور دسته چک‌هاي جاري، سامانه يکپارچه الکترونيکي چک صياد راه‌اندازي شده است تا شناسايي، اعتبارسنجي و نيز دسترسي متقاضيان به اطلاعات چک به صورت آنلاين فراهم شود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين و به نقل از بانک مرکزي، هدف از اجراي اين طرح ارتقاي ضرايب امنيتي و اعتباربخشي به برگه چک، ايجاد شفافيت اطلاعاتي و جلوگيري از برخي سوء استفاده‌ها در اختصاص دست چک به متقاضيان فاقد صلاحيت است.
در چک‌هاي صياد طراحي همه نقش‌ها به صورت خطي و با استفاده از نرم افزارهاي امنيتي انجام گرفته است و هر خط حامل اطلاعات مربوط به رنگ خود است، در حالي که در نمونه‌هاي جعلي، خطوط از ترکيب نقاط رنگي تشکيل شده‌اند و به راحتي به وسيله ذره بين قابل تشخيص‌اند.
  مشخصات امنیتی چک صیاد (صدور یکپارچه الکترونیکی دسته چک) (Size = 906213 Byte, Downloads = 920)

فرصت سرمايه‌گذاري هوشمندانه؛ افتتاح سپرده‌هاي سرمايه‌گذاري ارزي در بانک اقتصادنوين

بانک اقتصادنوين با هدف فراهم آوردن فرصت سرمايه‌گذاري مطمئن و هوشمندانه براي مشتريان، سپرده سرمايه‌گذاري مدت‌دار ارزي با منشا اسکناس و منشا حواله افتتاح مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سپرده‌هاي سرمايه‌گذاري مدت‌دار ارزي اين بانک با منشا اسکناس‌هاي يورو و دلار به صورت شش ماهه و از محل حواله‌هاي ارزي با منشاء اروپا به صورت يکساله در تمامي شعب بانک اقتصادنوين قابل افتتاح مي‌باشند.
از جمله مزاياي سپرده‌هاي سرمايه‌گذاري مدت‌دار پرداخت سود سالانه به ارز، امکان بستن سپرده قبل از سررسيد با نرخ سود متناظر و بازپرداخت اصل و سود سپرده‌هاي سرمايه‌گذاري منشا اسکناس به صورت اسکناس است.

مديرعامل بانک اقتصادنوين: سياست به کارگيري نسخه واحد نظارتي براي بانک‌ها بايد اصلاح شود

مديرعامل بانک اقتصادنوين: سياست به کارگيري نسخه واحد نظارتي براي بانک‌ها بايد اصلاح شودمديرعامل بانک اقتصادنوين گفت: سياست به کارگيري نسخه واحد نظارتي براي بانک‌ها با در نظر گرفتن ترکيب سهامداران و وضعيت منابع و مصارف بانک‌ها بايد اصلاح شود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري در پنل اصلاح ساختار نظام بانکي؛ پيشرفت‌ها و چالش‌ها در بيست و هشتمين همايش سالانه سياست‌هاي پولي و ارزي با عنوان "اصلاحات ساختاري براي ثبات مالي" افزود: معضلات اصلي نظام بانکي مشتمل بر سه محور مسائل ساختاري، موضوع دارايي‌ها و جريان نقدي در شبکه بانکي است که بايد طي سه مرحله تشخيص، درمان و پيشگيري مورد اصلاح قرار گيرد.
بلگوري گفت گام آغازين براي اصلاح نظام بانکي شناسايي معضلات و مشکلات بانک‌ها است، چرا که بدون تشخيص درست مشکلات، رفع آنها غير ممکن است.
وي گفت: بايد شاخص‌هاي تبيين‌کننده بانک سالم با توجه به مولفه‌هاي واقعي اقتصاد و با در نظر گرفتن تفاوت‌هاي ماهيتي بانک‌ها تدوين شود و نمي‌توان با نسخه واحد نظارتي به اين مهم دست يافت. مديرعامل بانک اقتصادنوين با اشاره به شرايط خاص نظام بانکي، افزود: در چنين شرايطي تدوين دستورالعمل‌هاي متناسب با شرايط امروز مي‌تواند وضعيت بانک‌هاي کشور را بهبود بخشد.

صورت‌هاي مالي بانک اقتصادنوين براي سال 96 منتشر شد

در راستاي ارتقاي شفافيت مالي، رعايت قوانين و دستورالعمل‌هاي ابلاغي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران و الزامات افشاي سازمان بورس و اوراق بهادار، صورت‌هاي مالي بانک اقتصادنوين براي سال مالي منتهي به پايان اسفند ماه 1396 منتشر شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در راستاي ارتقاي شفافيت مالي و ارايه به موقع گزارش‌ها و اطلاعات مالي، اين بانک نسبت به انتشار گزارش‌هاي عملکرد 12 ماهه منتهي به اسفند 96 حسابرسي نشده اقدام کرده که بر اين اساس نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران براي دوره مالي مورد نظر 78 ريال سود براي هر سهم محقق کرده است.

ششمين دوره قرعه‌کشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين برگزار مي‌شود

ششمين دوره قرعه‌کشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوين برگزار مي‌شود همزمان با هفدهيمن سالگرد تاسيس بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران و با هدف ترويج سنت پسنديده قرض‌الحسنه، اين بانک ششمين دوره قرعه‌کشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز را برگزار مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين بانک در اين دوره 17 سکه تمام بهار آزادي به يک نفر، 17 سکه نيم بهار آزادي به دو نفر، 17 سکه ربع بهار آزادي به 3 نفر، يک ربع سکه بهار آزادي به يک هزار و 117 نفر و ميلياردها ريال جوايز نقدي ديگر به سپرده‌گذاران نيک‌انديش اين دوره اعطا مي‌کند.
بر اين اساس امتيازدهي به موجودي حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز اين بانک از ابتداي خرداد ماه 97 آغاز شده است و تا پايان شهريور ‌ماه سال جاري ادامه خواهد داشت.
حداقل موجودي شرکت در قرعه‌کشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوين 500 هزار ريال است که اين بانک به ازاي هر 500 هزار ريال در هر روز يک امتياز براي صاحب حساب منظور مي‌شود ضمن اينکه طبق برنامه‌ريزي به عمل آمده از هر ده نفر واجد شرايط شرکت در قرعه‌کشي جشنواره يک نفر برنده جوايز ارزنده بانک اقتصادنوين خواهد بود.

تفاهم‌نامه ساخت مدرسه توسط بيمه نوين در مناطق زلزله ‌زده کرمانشاه به امضا رسيد

تفاهم‌نامه ساخت مدرسه توسط بيمه نوين در مناطق زلزله زده کرمانشاه به امضا رسيدبه همت کارکنان شرکت بيمه نوين و با همکاري سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس کشور تفاهم‌نامه ساخت واحد آموزشي در روستاي چراغ آباد شهرستان صحنه استان کرمانشاه به امضا رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، آرام رشيدي معاون پشتيباني و امور اقتصادي بيمه نوين در جلسه امضاي اين تفاهم‌نامه با اشاره به اهميت نقش مؤسسات اقتصادي در ايفاي تعهدات اجتماعي در جامعه گفت: شرکت‌ها و بنگاه‌هاي اقتصادي با تصميمات و اقدامات خود مي توانند در حوزه‌هاي مختلف جامعه اثرگذار عمل کنند که در اين راستا شرکت بيمه نوين با درک اهميت اين نقش و ساخت اين واحد آموزشي، گامي کوچک ولي موثر در فقرزدايي آموزشي منطقه و تسهيل شرايط تحصيلي کودکان اين روستا برمي‌دارد.
وي خاطرنشان کرد: سال گذشته در پي وقوع حادثه تلخ زلزله در مناطق غرب کشور، کارکنان شرکت بيمه نوين تصميم گرفتند به صورت داوطلبانه يک روز از حقوق خود را به ساخت يک واحد آموزشي در يکي از روستاهاي مناطق زلزله زده اختصاص دهند که خوشبختانه امروز تفاهم‌نامه ساخت اين واحد آموزشي به امضا رسيد.

پس از احراز شرايط و با نماد «نوين» شرکت بيمه نوين در فهرست نمادهاي فرابورس درج شد

شرکت بيمه نوين (سهامي عام) پس از احراز شرايط پذيرش به عنوان يکصد و هفتاد و نهمين نماد معاملاتي و يکصدمين شرکت در بازار دوم فرابورس درج نماد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شرکت بيمه نوين در آذر 1388 نزد سازمان بورس ثبت و آذرماه سال گذشته در فرابورس ايران پذيرش شده و از روز 21 خردادماه جاري با نماد معاملاتي «نوين» در گروه بيمه و صندوق بازنشستگي به جز تامين اجتماعي و زير گروه فعاليت‌هاي مالي و اجرايي به جمع فرابورسي‌ها پيوست.
شرکت بيمه نوين به عنوان هجدهمين شرکت بيمه در کشور در 20 دي ماه 84 تحت شماره 263461 در اداره ثبت شرکت‌هاي تهران به ثبت رسيده و پس از اخذ مجوز فعاليت از بيمه مرکزي ايران فعاليت خود را آغاز کرده است.
همچنين موسسان اين شرکت شامل سه گروه بانکي و مالي (بانک اقتصادنوين و شرکت‌هاي وابسته)، صنعتي (شرکت توسعه صنايع بهشهر و شرکت‌هاي وابسته) و ساختماني (شرکت سرمايه‌گذاري ساختمان ايران و شرکت‌هاي وابسته، شرکت پيمانکاري بين‌المللي استراتوس و شرکت‌هاي وابسته) هستند و سرمايه آن مبلغ يکهزار و 500 ميليارد ريال است که بر اين اساس بيش از 80 درصد سهام شرکت بيمه نوين متعلق به سهامداران حقوقي و حدود 20 درصد سهام آن نيز متعلق به سهامداران حقيقي است.

به‌روزرساني سوييچ کارت بانک اقتصادنوين

با هدف ارتقاي کيفيت خدمات بانک اقتصادنوين، سوييچ کارت اين بانک در بامداد روز چهارشنبه مورخ 1397.03.23 به روزرساني خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به همين منظور احتمال دارد خدمات الکترونيکي اين بانک در حين انجام عمليات از ساعت 5 صبح اين روز به مدت 30 دقيقه با اختلال همراه باشد و پس از آن به روال عادي باز خواهد گشت.

قدرداني مديرکل بهزيستي استان آذربايجان شرقي از خدمات بانک اقتصادنوين

مديرکل بهزيستي استان آذربايجان شرقي با اهداي لوحي، از خدمات شعبه 22 بهمن تبريز بانک اقتصادنوين در ارايه خدمت به محرومين و معلولين در اين استان قدرداني کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، محسن ارشدزاده مديرکل بهزيستي استان آذربايجان شرقي با اهداي لوحي به محمد قرباني رئيس شعبه 22 بهمن تبريز اين بانک، از حسن همکاري و حمايت‌هاي بانک اقتصادنوين در انجام تعهدات و تکاليف مربوط به بند "د" تبصره 16 قانون بودجه و توانمندسازي و اشتغال و کارآفريني اقشار آسيب‌پذير تحت پوشش سازمان بهزيستي قدرداني نموده است.
لازم به ذکر است ارايه خدمات مورد نياز مشتريان در کوتاه‌ترين زمان و با بهترين کيفيت در دستور کار شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور قرار دارد که توجه به اين دو شاخص موجب افزايش رضايت‌مندي مشتريان شده است.

برندگان هشتمين دوره قرعه‌کشي جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين معرفي شدند

برندگان هشتمين دوره قرعه‌کشي جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين معرفي شدند با برگزاري مراسم قرعه‌کشي، برندگان هشتمين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين (زمستان 96) مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين جشنواره دارندگان کارت‌هاي هديه اين بانک با حداقل مانده 250 هزار ريال در قرعه‌کشي شرکت داده شدند و جوايز ارزنده‌اي از جمله کمک هزينه خريد يک دستگاه خودرو سراتو 8 کمک هزينه خريد گوشي آيفون (40 ميليون ريالي) و 60 کارت هديه 5 ميليون ريالي به برندگان تعلق خواهد گرفت.
جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين به صورت فصلي برگزار مي‌گردد و به ازاي هر 250 هزار ريال از مانده کارت هديه در هر روز، يک امتياز براي دارنده کارت هديه در نظر گرفته مي‌شود.
گفتني است، دارندگان اين کارت‌ها براي آگاهي از شرايط قرعه‌کشي و اطلاع از برندگان اين دوره و دوره‌هاي پاييز و تابستان سال 96 جشنواره مي‌توانند به آدرس اينترنتي https://micard.enbank.ir و يا بخش جشنواره کارت هديه در تارگاه اصلي بانک به آدرس اينترنتي www.enbank.ir مراجعه نمايند و با ثبت شماره 16 رقمي کارت هديه در قسمت محاسبه امتياز اين سايت، در صورت برنده بودن، نوع جايزه و در غير اين صورت، امتياز فعلي کارت هديه مورد نظر را مشاهده نمايند.

با تصويب سهامداران، سرمايه شرکت "تامين سرمايه نوين" 7 هزار ميليارد ريالي خواهد شد

با حضور سهامداران، هيات مديره و مديرعامل شرکت تامين سرمايه نوين، مجامع عمومي عادي سالانه و عمومي فوق‌العاده اين شرکت برگزار و صورت‌هاي مالي منتهي به 29 اسفند 1396 به تصويب رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مجمع که با حضور عليرضا بلگوري مديرعامل بانک اقتصادنوين برگزار شد، پس از استماع گزارش فعاليت هيات مديره و حسابرس مستقل و بازرس قانوني، صورت‌هاي مالي شرکت تامين سرمايه نوين به تصويب رسيد.
در ادامه، مجمع عمومي فوق‌العاده شرکت تامين سرمايه نوين با موضوع تصميم‌گيري در خصوص افزايش سرمايه برگزار شد که با موافقت سهامداران، بخشي از سود تقسيمي سال مالي 96 شرکت از محل مطالبات سهامداران به افزايش سرمايه يک‌هزار و 500 ميليارد ريال اختصاص يافت.
با تصويب مجمع عمومي فوق‌العاده سرمايه ثبتي شرکت تامين سرمايه نوين از مبلغ 5 هزار و 500 ميليارد ريال به مبلغ 7 هزار ميليارد ريال خواهد رسيد.

بلگوري: "سودآوري"، "بهره‌وري" و "نظم نوين" اهداف اصلي بانک اقتصادنوين در سال جاري است

بلگوري: "سودآوري"، "بهره‌وري" و "نظم نوين" اهداف اصلي بانک اقتصادنوين در سال جاري استمديرعامل بانک اقتصادنوين تاکيد کرد دستيابي به "سودآوري"، "بهره‌وري" و "نظم نوين" عنوان شعار سال 97 بانک اقتصادنوين است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري در گردهمايي سراسري بانک اقتصادنوين که با حضور اعضاي هيات مديره، معاونين، مديران، روساي ادارات، سرپرستان مناطق، روساي شعب و مديران عامل شرکت‌هاي وابسته اين بانک برگزار شد، ضمن تبيين شرايط اقتصادي حاکم بر شبکه بانکي از منظر تبيين اسناد قانوني بالادستي، پيش‌بيني‌هاي اقتصادي بين‌المللي و آمارهاي کليدي بخش پولي منتشره توسط بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران اقدام به ترسيم جامعي از روابط علّي، ريشه‌ها و پيامدهاي عملياتي وضع موجود براي بانک‌ها داشت.
مديرعامل بانک اقتصادنوين در ادامه چالش‌هاي عملياتي محيط بانکي را در هفت حوزه برشمرد و ضمن ارايه شرايط و محيط راهبري بانک، انضباط مالي را سرلوحه سياست ثبات بخشي در عمليات بانک طي سال جاري مطرح نمود. بلگوري در تشريح و تبيين اهداف اين بانک در سال جاري افزود: در سال جديد و در آستانه ورود به هجدهمين سال فعاليت بانک توجه به کاهش مطالبات غير جاري، کنترل نسبت هزينه‌هاي اداري و عمومي به خالص درآمدهاي عملياتي، افزايش سهم درآمدهاي کارمزدي و کاهش بهاي تمام شده پول در اولويت اهداف بانک قرار دارد و ابزارهاي لازم براي رسيدن به اين اهداف مورد توجه قرار گرفته است.

قدرداني مديرکل کميته امداد امام خميني (ره) استان هرمزگان از خدمات بانک اقتصادنوين

مديرکل کميته امداد امام خميني (ره) استان هرمزگان با اهداي لوحي، از خدمات شعبه بندرعباس بانک اقتصادنوين در ارايه خدمت و توسعه اشتغال در اين استان قدرداني کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، علي الهياري مديرکل کميته امداد امام خميني (ره) استان هرمزگان با اهداي لوحي به فرزاد ادب رئيس شعبه بندرعباس اين بانک از حمايت‌هاي بانک اقتصادنوين در اعطاي تسهيلات به مددجويان کميته امداد در اين استان قدرداني نموده است.
در بخشي از اين لوح آمده است: مساعي بي‌دريغ و کوشش ستودني جنابعالي در راستاي توسعه اشتغال استان و اهتمام و دقت نظرتان نسبت به اجراي برنامه‌هاي اشتغال‌زايي، ويژه مددجويان و خانواده تحت حمايت کميته امداد امام خميني (ره) را ارج نهاده، از تلاش‌هاي مجدانه و زحمات بي‌شائبه شما تقدير به عمل مي‌آيد.

بيست و هشتمين مدرسه "مهر نوين" در روستاي سياه بيد سفلي کرمانشاه ساخته مي‌شود

بيست و هشتمين مدرسه "مهرنوين" در روستاي سياه بيد سفلي کرمانشاه ساخته مي‌شود همزمان با اعياد شعبانيه و روز معلم کلنگ احداث بيست و هشتمين مدرسه بانک اقتصادنوين در روستاي سياه بيدسفلي در استان کرمانشاه به زمين زده شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصاد نوين، در اين مراسم همايون بهزاد افشار سرپرست منطقه 8 استان‌هاي بانک اقتصادنوين، طي سخناني با اشاره به ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي در اين بانک گفت: توجه به مسئوليت‌هاي اجتماعي در کنار ارايه خدمات با کيفيت بانکي از جمله وظايف بانک اقتصادنوين از روز آغاز تاسيس تاکنون است که در اين راستا انجام فعاليت‌هاي عام‌المنفعه در بخش‌هاي مختلف از جمله ساخت مدرسه و تجهيز بيمارستان‌ها و مراکز درماني به وسايل مورد نياز در مناطق محروم از جمله اين اقدامات به شمار مي‌رود.
وي با ارائه گزارشي از ساخت مدارس توسط اين بانک در مناطق محروم کشور گفت: بانک اقتصادنوين تاکنون 28 مدرسه در مناطق محروم در استان‌هاي بوشهر، سيستان و بلوچستان، خرمشهر، آذربايجان شرقي، ايلام، کردستان، اردبيل، خراسان جنوبي، هرمزگان، سمنان، گلستان، گيلان، کرمان، کرمانشاه، زنجان، خراسان شمالي و تهران احداث کرده است که از اين تعداد 14 مدرسه مورد بهره‌برداري قرار گرفته و 14 مدرسه نيز تا مهرماه سال جاري افتتاح خواهد شد.

ميزباني بانکداران شرکتي بانک اقتصادنوين و مشاوران شرکت بيمه نوين، از شرکت کنندگان در نمايشگاه نفت و گاز، پالايش و پتروشيمي تهران

ميزباني بانکداران شرکتي بانک اقتصادنوين و مشاوران شرکت بيمه نوين، از شرکت کنندگان در نمايشگاه نفت و گاز، پالايش و پتروشيمي تهرانبانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين و شرکت بيمه نوين ميزبان شرکت‌ها و فعالان اقتصادي در بيست و سومين نمايشگاه بين‌المللي نفت و گاز، پالايش و پتروشيمي تهران در سالن شماره 38 A غرفه 1952 مي‌باشند. به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، نمايشگاه بين‌المللي نفت و گاز و پتروشيمي تهران از روز يک‌شنبه 16 لغايت 19 ارديبهشت ماه ،در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران در فضايي به وسعت حدود 80 هزار متر مربع با حضور بيش از 4 هزار شرکت داخلي و خارجي از 38 کشور جهان برگزار مي‌گردد که اين نمايشگاه به لحاظ وسعت و تعداد شرکت کنندگان، نخستين نمايشگاه در سطح خاورميانه و پنجمين نمايشگاه در سطح جهان به شمار مي‌رود.
بانکداري شرکتي بانک اقتصاد‌نوين به عنوان اولين تجربه موفق اين شيوه نوين، با ايجاد دپارتمان تخصصي در دفتر ميرداماد آماده است انواع خدمات مالي و بانکي مورد نياز شرکت‌هاي فعال در صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي در بخش داخلي و بين‌المللي را در کوتاه‌ترين زمان ممکن و کيفيت مورد انتظار مشتريان از طريق مديران حساب متخصص و مجرب ارايه نمايد. در همين راستا با عنايت به اهميت و ضرورت ارايه خدمات بيمه‌اي ويژه فعالان اين بخش، شرکت بيمه نوين نيز با هماهنگي و همکاري کامل حوزه بانکداري شرکتي آماده ارايه خدمات نوين و رقابتي به مشتريان مي‌باشد.

قدرداني مديرکل کميته امداد امام خميني (ره) استان اصفهان از خدمات بانک اقتصادنوين

مديرکل کميته امداد امام خميني (ره) استان اصفهان با اهداي لوحي، از خدمات شعب سرپرستي منطقه چهار استان‌هاي بانک اقتصادنوين در جهت توسعه اشتغال در اين استان قدرداني کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حميدرضا شيران مديرکل کميته امداد امام خميني (ره) استان اصفهان با اهداي لوحي به مسعود آذر سرپرست منطقه چهار استان‌هاي بانک اقتصادنوين از همکاري و تلاش همکاران بانک اقتصادنوين تشکر کرده است.
در اين لوح با اشاره تعامل سازنده بانک اقتصادنوين با بخش‌هاي مختلف اقتصاد مقاومتي و واحدهاي توليدي از همراهي اين بانک در ايجاد اشتغال و خودکفايي بيش از 3 هزار و 400 خانوار تحت پوشش اين سازمان در استان اصفهان قدرداني شده است.

به همت شتابدهنده نوين‌تک دومين دوره رويداد "نوين‌تک بوتکمپ" برگزار مي‌شود

در ادامه معرفي فرصت‌هاي ايجاد کسب و کارهاي نوين دومين دوره رويداد "نوين‌تک بوتکمپ" توسط شتابدهنده نوين‌تک برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين رويداد همچون سال گذشته در تلاش است به طور فشرده به تيم‌سازي و روند پيش شتابدهي گروه‌هايي که مي‌خواهند به صورت تخصصي‌تر نسبت به توسعه و گسترش ايده خود بپردازند، کمک مي‌کند.
در طول برگزاري اين رويداد تيم‌ها ضمن آشنايي با پايه‌هاي اصولي توسعه کسب و کار، فرصت بررسي و اصلاح ايده خود را نيز خواهند داشت، ضمن اينکه در اين رويداد فرصت مدل‌سازي اوليه‌اي از کسب و کار بر مبنا ايده و فرصت ساخت محصول اوليه نيز فراهم خواهد بود.
شرکت کنندگان در دومين بوت‌کمپ نوين‌تک، علاوه بر اينکه مي‌توانند از بيش از 20 کارگاه با موضوعات مختلف و مرتبط با کارآفريني تکنولوژي محور استفاده کنند فرصت سنجش براي ورود به شتابدهنده نوين‌تک را خواهند داشت.

قدرداني مديرکل بهزيستي استان آذربايجان شرقي از خدمات بانک اقتصادنوين

قدرداني مديرکل بهزيستي استان آذربايجان شرقي از خدمات بانک اقتصادنوينمديرکل بهزيستي استان آذربايجان شرقي با اهداي لوحي، از خدمات سرپرستي منطقه يک استان‌هاي بانک اقتصادنوين در ارايه خدمات به مجموعه‌هاي اين سازمان قدرداني کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، محسن ارشدزاده مديرکل بهزيستي استان آذربايجان شرقي در دو لوح قدرداني جداگانه به سعيد صالح ودادي سرپرست و فرهاد فرحناک کارشناس اعتبارات سرپرستي منطقه يک استان‌هاي اين بانک، از همکاري و تلاش همکاران بانک اقتصادنوين تشکر کرده است.
در اين لوح از بانک اقتصادنوين به واسطه توانمندسازي و اشتغال و کارآفريني اقشار آسيب‌پذير تحت پوشش سازمان بهزيستي قدرداني شده است.
بانک اقتصادنوين ارايه خدمات مورد نياز مشتريان در کوتاه‌ترين زمان و با بهترين کيفيت را در دستور کار دارد که توجه به اين دو شاخص موجب افزايش رضايت‌مندي مشتريان اين بانک شده است.

قدرداني رئیس سازمان بورس اوراق بهادار از شركت تامين سرمايه نوين

قدرداني رئييس سازمان بورس اوراق بهادار از شركت تامين سرمايه نوين رئيس سازمان بورس و اوراق بهادار از عملكرد شركت تامين سرمايه نوين قدرداني كرد.
به گزارش روابط عمومي بانك اقتصادنوين، شاپور محمدي رئيس سازمان بورس و اوراق بهادار با اهدا لوح تقدير به ولي نادي قمي مديرعامل شركت تامين سرمايه نوين از اين شركت به عنوان فعال‌ترين شركت تامين سرمايه بر اساس ميزان درآمد بازارگرداني و تعهد پذيره‌نويسي با رعايت نسبت كفايت سرمايه قدرداني كرد.
گروه تأمين سرمايه نوين به عنوان يكي از شركت‌هاي گروه اقتصادنوين، اولين بانک سرمايه‌گذاري فعال در کشور است كه عنوان واسطه بين ناشر اوراق بهادار و عامه سرمايه‌گذاران فعاليت نموده و فعاليت‌هاي كارگزاري، معامله‌گري و بازارگرداني، مشاوره، سبدگرداني، پذيره‌نويسي، تعهد پذيره‌نويسي و فعاليت‌هاي مشابه را با اخذ مجوز از سازمان در قالب ايجاد زمينه انتشار انواع اوراق بهادار نظير انواع صكوك، اوراق مشاركت و گواهي سپرده، طراحي، تأسيس و مديريت صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري مشترك بزرگ و كوچك، تشکيل سبدهاي اختصاصي و مديريت حرفه‌اي منابع با هدف کسب سود بالاتر براي سرمايه‌گذاران، تسهيل در پذيرش شركت‌هاي واجد شرايط در بورس يا فرابورس، كمك به تكميل فرآيند افزايش سرمايه‌ها در قالب تعهد پذيره‌نويسي و تأسيس انواع شركت‌هاي مالي، پولي و بيمه‌اي و ارائه خدمات لازم تا حصول اطمينان از عمليات پذيره‌نويسي اوليه ارايه مي‌دهد.

معرفي کانال‌هاي ارتباطي بانک اقتصادنوين با مشتريان

با توجه به گسترش شبکه‌هاي مجازي و استقبال هم‌وطنان از اين ابزار ارتباطي، مشتريان بانک اقتصادنوين مي‌توانند از طريق کانال‌ها و ابزارهاي متنوع ارتباطي از آخرين اخبار نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران آگاهي پيدا کنند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مشتريان اين بانک مي‌توانند از طريق آدرس اينترنتي www.enbank.ir ضمن دسترسي به تارنماي اصلي اين بانک از آخرين اخبار، محصولات و خدمات، آخرين تغييرات سهام، اطلاعات شعب، بيانيه‌ها، اطلاعيه‌ها و ... اين بانک آگاهي پيدا کنند.
علاوه بر اين، کانال‌هاي اطلاع‌رساني شبکه‌هاي اجتماعي اين بانک که در تارنماي اصلي اين بانک معرفي شده‌اند نيز از مجاري ارتباطي اين بانک با مردم و مشتريان مي‌باشند که اخبار، رويدادها و خدمات اين بانک از اين طريق به اطلاع هم‌وطنان مي‌رسد.

به‌روزرساني سوييچ کارت بانک اقتصادنوين

با هدف ارتقاي کيفيت خدمات بانک اقتصادنوين، سوييچ کارت اين بانک بامداد روز سه‌شنبه 4 ارديبهشت 1397 به‌روزرساني خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به همين منظور احتمال دارد خدمات الکترونيکي اين بانک در حين انجام عمليات به‌ روزرساني به مدت يک ساعت با اختلال همراه باشد. در صورت بروز اين اختلال خدمات الکترونيک اين بانک از ساعت يک بامداد اين روز به روال عادي باز خواهد گشت.

به‌روزرساني خدمات الکترونيک بانک اقتصادنوين

با هدف بهبود کيفيت خدمات الکترونيکي بانک اقتصادنوين، سيستم‌هاي عملياتي اين بانک بامداد روز دوشنبه 20 فروردين 1397 به‌روزرساني خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به همين منظور احتمال دارد خدمات الکترونيکي اين بانک در حين انجام عمليات به‌روزرساني به مدت 30 دقيقه با اختلال همراه باشد. در صورت بروز اين اختلال خدمات الکترونيک اين بانک از ساعت 12 و 30 دقيقه بامداد اين روز به روال عادي باز خواهد گشت.

اعلام ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در شش ماه نخست سال 1397

ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين از 14 فروردين ماه 1397 تغيير خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومي بانك اقتصادنوين، با هدف تسهيل ارايه خدمت به هموطنان عزيز و رفاه مشتريان، ساعت كار شعب اين بانك در شش ماه نخست سال با تغيير همراه خواهد بود.
بر اين اساس و با توجه به تغيير ساعت رسمي کشور، ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در شهرهاي تهران، کرج، اصفهان، شيراز، مشهد و تبريز و شهرستان‌هايي که داراي باجه عصر پيوسته هستند در شش ماه نخست سال جاري براي مشتريان در روزهاي شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 16 و در روزهاي پنج‌شنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 13 خواهد بود.
ساعت کار شعب بانك اقتصادنوين در ساير شهرها از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 14 و در روزهاي پنج‌شنبه از ساعت 7 و 30 دقيقه صبح تا 13 خواهد بود. همچنين شعبي که داراي باجه عصر ناپيوسته هستند در نوبت عصر از ساعت 17 تا 19 در خدمت مشتريان ارجمند خواهند بود.

تاکيد مديرعامل بانک اقتصادنوين بر ارائه خدمات با کيفيت به مشتريان در ايام نوروز

تاکيد مديرعامل بانک اقتصادنوين بر ارائه خدمات با کيفيت به مشتريان در ايام نوروزمديرعامل بانک اقتصادنوين ضمن بازديد از 5 شعبه اين بانک در شهر تهران بر لزوم ارائه خدمات با کيفيت به مشتريان در ايام نوروز تاکيد کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري، مديرعامل اين بانک در اين بازديدها ضمن قدرداني از همکاران بانک در خدمت‌رساني به مشتريان در ايام پاياني سال و ايام تعطيلات نوروز بر اهميت جلب رضايت مشتريان با ارائه خدمات سريع، با کيفيت و مطلوب تاکيد کرد و گفت: مشتريان بايد همواره با اطمينان خاطر از خدمات بانک اقتصادنوين استفاده کنند و اين اطمينان خاطر هم از بعد پايداري و عدم اختلال در خدمات و هم از بعد احساس امنيت در دريافت خدمات همواره در بانک اقتصادنوين مورد توجه و تاکيد بوده است.
وي با اشاره به خدمات بانک اقتصادنوين به هموطنان در ايام نوروز افزود: در کنار ارائه خدمات بانکداري الکترونيک که پاسخگوي بخش عمده‌اي از نيازهاي بانکي مشتريان است، پول رساني به موقع به خودپردازهاي بانک اقتصادنوين در سراسر کشور، در نظر گرفتن شعب کشيک در روزهاي تعطيل آغاز سال و پاسخگويي 24 ساعته مرکز ارتباط با مشتريان از جمله خدمات بانک اقتصادنوين به هموطنان عزيز بود که اميدواريم ارائه اين خدمات رضايت مشتريان از خدمات بانک اقتصادنوين را تامين کرده باشد.

آمادگي خودپردازهاي بانک اقتصادنوين براي ارايه خدمت به هموطنان

بانک اقتصادنوين ضمن تبريک سال نو به هموطنان عزيز، اعلام کرد پيش‌بيني‌هاي لازم براي ارايه خدمات مورد نياز مشتريان توسط دستگاه‌هاي خودپرداز بانک اقتصادنوين در تعطيلات پيش رو صورت گرفته است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، با توجه به لزوم دسترسي هموطنان عزيز به خدمات بانکي ارايه شده توسط خودپردازهاي بانکي، اقدامات لازم براي تجهيز اين دستگاه‌ها در سراسر کشور انجام شده و خودپردازهاي بانک اقتصادنوين در ايام مذکور آماده ارايه خدمت به مشتريان و دارندگان کارت‌هاي شبکه شتاب مي‌باشند.
علاوه بر اين شعب اين بانک در سراسر کشور نيز از روز يک‌شنبه 5 فروردين لغايت چهارشنبه 8 فروردين از ساعت 7 و 30 دقيقه لغايت 14 مفتوح بوده و آماده پاسخگويي به مشتريان اين بانک مي‌باشند. ساعت کار شعب اين بانک در روز پنج‌شنبه 9 فروردين از ساعت 7 و 30 دقيقه الي 13 خواهد بود.
لازم به ذکر است همزمان با ايام نوروز کارشناسان مرکز ارتباط نوين نيز در تمام ساعت شبانه‌روز از طريق شماره 48031000-021 آماده پاسخگويي به سوالات و مشکلات مشتريان بانک اقتصادنوين مي‌باشند.

پيام نوروزي جناب آقاي سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد

به نام يزدان پاک
سلام
سال 1396 با همه فراز و نشيب‌هايش به پايان رسيد و سال 1397 آغاز شد.
اميدوارم همه چالش‌هايي را که در سال‌هاي گذشته و بخصوص در سال 1396 که سال بسيار پرچالشي بود، پشت سرگذاشته‌ايم را در سال جديد تجربه نکنيم و سال نو با طرحي "نو" سالي توام با موفقيت و بهروزي براي همه اعضاي خانواده بزرگ اقتصادنوين باشد.
بانک اقتصادنوين در واقع با اهدافي اقتصادي - اجتماعي فعاليت خود را شروع کرد، اميد مي‌رفت با آغاز بانکداري خصوصي، اقتصاد کشور جان تازه‌اي بگيرد و بانک‌هاي خصوصي بتوانند نقشي موثر و مفيد در اقتصاد کشور ايفا کنند ولي به دلايلي اين توقعات تاکنون به بار ننشسته است.
در چنين اوضاعي ما به همراه همه اعضاي خانواده بزرگ بانک اقتصادنوين توانستيم در همين اوضاع نابسامان به کمک نيروهاي خوب و بويژه جوانان بانک اقتصادنوين، اين بانک را با همه چالش‌هايي که در کشور وجود دارد، به عنوان يک بانک خوشنام و مفيد و موثر در اقتصاد کشور نگاه داريم. اين حاصل تلاش تک تک بچه‌هاي بانک اقتصادنوين و شرکت‌هاي وابسته بانک است که من سال نو را به همه آنها تبريک مي‌گويم و برايشان آرزوي سلامتي و موفقيت مي‌کنم.
مطمئنا هر جامعه‌اي در مقاطعي از تاريخ دچار گرفتاري‌ها و مشکلاتي مي‌شود و اين يکي از خصوصيات اجتناب ناپذير جوامع بشري است. در اين ميان انسان‌ها، موسسات و گروه‌هاي اجتماعي وجود دارند که پايدارانه ايستادگي، مقاومت و تحمل مي‌کنند تا اين برهه از شرايط نامساعد و نامناسب را پشت سر بگذارند و دوره‌اي جديد را در حيات کاري و اجتماعي خودشان تجربه کنند.
من مطئنم که بانک اقتصادنوين يکي از اين موسسات خواهد بود و در گذشته هم اين را به اثبات رسانده است. اعتبار اجتماعي که امروز بانک اقتصادنوين دارد، مرهون تلاش‌هاي تک تک شما عزيزان است. برايتان آرزوي سلامتي، موفقيت و شادي در تمام روزهاي سال آينده و سال‌هاي آتي دارم.
موفق و مويد باشيد.
سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد
موسس و بنيانگذار بانک اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي سيامک دولتي

پيام نوروزي جناب آقاي سيامک دولتي به نام خدا
خدمت همه همکاران ارجمندم در سراسر کشور عرض سلام و احترام دارم و صميمانه از زحمات آنها در طول سال گذشته تشکر مي‌نمايم. همچنين عيد نوروز را خدمت همه عزيزان همکار و خانواده‌هاي محترمشان تبريک و تهنيت عرض مي‌کنم و براي آنها در سال جديد آرزوي سلامتي و تندرستي دارم و اميدوارم با لبخند و شادي سال جديد را آغاز نمايند.
سال 96 را در شرايطي به پايان رسانديم که سيستم بانکي با مسائل و مشکلات زيادي مواجه بود از جمله مشکلات بين‌المللي که اجازه نداد تا ما به نحو مناسبي بتوانيم از ابزارهاي بين‌المللي در اختيارمان استفاده کنيم. با اين حال بررسي آمار و عملکردهاي مالي نشان مي‌دهد که ما در بانک اقتصادنوين علي‌رغم همه محدوديت‌ها، توانسته‌ايم تا حدود زيادي به اهداف مورد نظرمان دست يابيم و اين مهم ميسر نبود مگر با تلاش و درايت همه عزيزان در سراسر کشور.
در يک رويکرد آينده پژوهانه ما به اين نتيجه رسيديم که همکاران با تخصصي در شرايط کنوني بانک در اختيار داريم و يکي از مهمترين مسائلي که ما آن را امروز به عنوان پشتوانه کاري براي بانک مي‌بينيم اين است که اين نيروها در حوزه کاري‌شان مي‌توانند راه آينده بانک را به طور مشخص و معيني بسازند، امروز به اين باور رسيده‌ايم که نيروهايي با تجربه و صاحب سبک در حيطه کاري بانک در اختيار داريم و آميزه اين تجربه و تخصص با دانش همکاران جوان ما مي‌تواند موجبات موفقيت را فراهم نمايد. اميدوارم اين نيروي عظيم انساني در بانک فارغ از تلاطم‌هايي که امروز در مسير حرکت سيستم بانکي وجود دارد، به نحو مناسب و شايسته‌اي هدايت شود.
اميدوارم همه پرسنل در سيستم بانکي به ويژه همکارانمان در بانک اقتصادنوين با اين رويکرد، برنامه‌ريزي و تلاش بنمايند که بايد نقش اساسي در بهبود وضعيت اقتصادي کشور عزيزمان ايران داشته باشند، هميشه به گونه‌اي فعاليت نمايند که باعث شود قدرت مضاعفي در انجام امور بوجود بيايد و نتايج مثبتي حاصل شود.
ما اعتماد به همکاران را در بانک اقتصادنوين تجربه کرديم و اميدوار هستيم که نتايج اين مهم بتواند وضعيت را به گونه‌اي رقم بزند که بتوانيم بهترين خدمت خود را در جامعه ارائه کنيم.
در پايان مجددا عيد نوروز را به همه عزيزان تبريک عرض مي‌کنم و براي همکاران ارجمندم آرزوي سلامتي و توفيق روزافزون را دارم.
سيامک دولتي
رئيس هيئت مديره بانک اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي عليرضا بلگوري

به نام خداوند بخشنده و مهربان
به نام خداي بهار
خداي زندگي
و خدايي که طبيعت و انسان را زنده و پويا خواسته است.
فرا رسيدن سال نو و بهار طبيعت را به همه همکاران عزيز، ساعي و پرتلاشم در خانواده بزرگ بانک اقتصادنوين در شعب و ستاد بانک و شرکت‌هاي گروه اقتصادنوين تبريک و تهنيت عرض مي‌نمايم.
خداوند بزرگ را شاکريم در سال 1396 - که بويژه در ماه‌هاي پاياني- سال آساني براي نظام اقتصادي و نظام بانکي کشور نبود، توانستيم فارغ از هيجانات کاذب بازار رقابتي با اتخاذ تصميمات هوشمندانه و سريع و با تلاش و پشتيباني يکايک همکاران همچنان بي‌حاشيه و خوشنام به مسير ادامه دهيم و با کاهش ريسک‌هاي مترتب برعمليات بانک، در جهت اهداف ذي‌نفعان بانک گام برداريم.
چرا که معتقديم "اعتماد مشتريان" مهمترين سرمايه بانک اقتصادنوين است. اين سرمايه ارزشمند را با هيچ دستاورد کوتاه مدتي معاوضه نکرده و نمي‌کنيم و تمامي تصميمات و تمامي فعاليت‌هاي بانک همچنان بر اين محور استوار خواهد بود.
تلاش کرديم ضمن پيگيري و حل معضلات و مشکلات انباشته و افزايش چابکي سازمان نسبت به تغييرات محيطي، برنامه‌هاي مدوني براي خيز دوباره بانک به سمت پيشرفت و موفقيت تدوين و عملياتي نماييم و خوشحالم که امروز اين خواست و اين اراده براي حرکت و پيشرفت در يکايک همکاران عزيزم در شعب و ستاد بانک قابل مشاهده و قابل لمس است.
همانگونه که در گردهمايي‌هاي منطقه‌اي نيز تاکيد شد لازمه بقا و رشد يک بنگاه اقتصادي سودآوري و اقتصادي بودن فعاليت‌هاي آن است. در سال آتي نيز اين اصل بيش از پيش مورد تاکيد و توجه خواهد بود و تمامي تصميمات و فعاليت‌هاي حوزه‌هاي کسب و کار بانک در اين چهارچوب تعريف خواهد شد.
توسعه خدمات و محصولات بانک به صورت ويژه‌سازي شده و منطبق بر نيازهاي پيدا و پنهان مشتريان با تاکيد بر خدمات و محصولات کارمزدي، وصول مطالبات و کاهش نسبت مطالبات غير جاري و بازگرداندن دارايي‌هاي منجمد و غير مولد به چرخه سودآوري بانک از جمله ديگر اولويت‌هاي سال 1397 خواهد بود.
ديدارهاي مستقيمي که در چند ماه اخير با شما همکاران محترم داشتم مرا بسيار دلگرم و به آينده اميدوار نموده است. سرمايه انساني و سازماني بانک اقتصادنوين منحصر به فرد است؛ مطمئن هستم با تکيه بر اين سرمايه و با همدلي، پشتکار، تلاش و پيگيري مي‌توانيم بانک را به جايگاه درخور آن در نظام بانکي کشور و عرصه بين‌المللي برسانيم.
در پايان بر خود لازم مي‌دانم از همه همکاراني که در روزهاي پاياني سال عليرغم درگيري‌هاي خاص اين ايام نهايت تلاش در خدمت‌رساني به مشتريان عزيز را داشتند صميمانه تقدير و تشکر نمايم. براي همه همکاران عزيزم آرزوي سعادت و شادماني مي‌کنم و اميدوارم خداوند بزرگ، خدايي که امور را تدبير مي‌کند، ما را ياري کند تا در سال جديد بتوانيم موفق و سرفراز بسوي آينده‌اي بهتر براي بانک نوينمان و تمامي ذي‌نفعان آن حرکت کنيم.
هر روزتان نوروز، نوروزتان پيروز
عليرضا بلگوري
مديرعامل بانک اقتصادنوين

اعلام ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در ايام نوروز

با هدف ارايه خدمات بانکي مورد نياز مشتريان، شعب بانک اقتصادنوين در تعطيلات نوروز آماده ارايه خدمت به هم‌وطنان عزيز خواهند بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شعب منتخب اين بانک در تهران و شهرستان‌ها روزهاي دوم و چهارم فروردين 1397 مفتوح بوده و از ساعت 9 الي 12 آماده ارايه خدمت به مشتريان هستند.
شعب تئاتر شهر، تجريش، تهرانپارس، سعادت‌آباد، صادقيه، فاطمي، ميدان نبوت، نازي‌آباد، ميدان ونک و ميدان هفت تير به عنوان شعب منتخب تهران بانک اقتصادنوين در تعطيلات نوروز مفتوح هستند.
همچنين شعب آبرسان تبريز، سرداران اروميه، سنندج، بانه، گلسار رشت، لاهيجان، ميدان آزادي قزوين، احمد آباد مشهد، ميدان آزادي اصفهان، زند شيراز، امام بوشهر، بلوار جمهوري کرمان، بندر عباس، مطهري يزد، کيانپارس اهواز، گلشهر کرج، جهاد قم، ارشاد کرمانشاه، فرهنگ ساري، طبرسي بابل، آمل، نور، گرگان، تنکابن، چالوس، شريعتي همدان و مرکز تجاري کيش نيز به عنوان شعب شهرستان اين بانک در تعطيلات نوروز 1397 آماده ارايه خدمت به مشتريان بانک اقتصادنوين خواهند بود.

قطعي موقت در خدمات الکترونيک بانک اقتصادنوين

بانک اقتصادنوين طي اطلاعيه‌اي ضمن تبريک سال نو اعلام کرد؛ همزمان با تغيير ساعت رسمي کشور و لزوم به‌روزرساني سرورهاي عملياتي، تمام خدمات الکترونيکي اين بانک از ساعت 23 و 45 دقيقه روز چهارشنبه اول فروردين ماه 1397 به مدت 90 دقيقه قطع خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، خدمات الکترونيک اين بانک از ساعت 12 و 30 دقيقه بامداد به روال عادي باز خواهد گشت.

طي مراسمي با حضور مديرعامل بانک اقتصادنوين و معاون پشتيباني مشارکت‌هاي مردمي سازمان نوسازي مدارس کشور؛ تفاهم‌نامه ساخت مدرسه در روستاي زلزله‌ زده سياه بيد سلفي استان کرمانشاه به امضا رسيد

طي مراسمي با حضور مديرعامل بانک اقتصادنوين و معاون پشتيباني مشارکت‌هاي مردمي سازمان نوسازي مدارس کشور؛ تفاهم‌نامه ساخت مدرسه در روستاي زلزله‌ زده سياه بيد سلفي استان کرمانشاه به امضا رسيدطي مراسمي با حضور مديرعامل بانک اقتصادنوين و معاون پشتيباني مشارکت‌هاي مردمي سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس کل کشور، توافق‌نامه احداث مدرسه در روستاي زلزله ‌زده سياه بيد سلفي استان کرمانشاه استان به امضا رسيد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين مراسم که با حضور مدير روابط عمومي وزارت امور اقتصادي و دارايي، مدير روابط عمومي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، معاونين بانک اقتصادنوين، مديران ارشد سازمان تجهيز، توسعه و نوسازي مدارس کل کشور و جمعي از هنرمندان و نمايندگان رسانه‌هاي گروهي برگزار شد، عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک گفت: بانک اقتصادنوين از سال‌هاي ابتدايي فعاليت خود همواره در عرصه‌هاي اجتماعي حضور فعال و موثر داشته و توانسته اقدامات موثري در اين بخش داشته باشد.
وي با اشاره به اينکه بانک اقتصادنوين از سال 1387 وارد بحث مدرسه سازي در مناطق محروم کشور شده است، اظهار داشت: بانک تاکنون 28 پروژه ساخت مدرسه را به اجرا رسانده که اغلب اين مدارس مورد بهره برداري قرار گرفته و مابقي در دست احداث مي‌باشد

عرضه اوراق مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري (عام) توسط بانک اقتصادنوين

بانک اقتصادنوين اوراق گواهي سپرده مدت‌دار، ويژه سرمايه‌گذاري (عام) مرحله بيست و چهارم را از 22 اسفند ماه 1396 لغايت 28 اسفند ماه 1396 به مدت شش روز کاري عرضه مي‌کند.
اين اوراق يکساله، معاف از ماليات و مبالغ آن ضريبي از يک ميليون ريال با نرخ سود علي‌الحساب 16 درصد سالانه است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري (عام) بانک اقتصادنوين، الکترونيکي، بانام، قابل انتقال به غير و همراه با قابليت بازخريد قبل از سررسيد نزد شعب بانک اقتصادنوين با نرخ 14 درصد سالانه مي‌باشد.
همچنين مقاطع پرداخت سود علي‌الحساب اين اوراق ماهانه بوده و تضمين پرداخت اصل و سودهاي علي‌الحساب آن توسط بانک اقتصادنوين صورت مي‌گيرد.

از 25 اسفند ماه سقف برداشت از خودپردازهاي بانک اقتصادنوين افزايش مي‌يابد

در آستانه سال جديد و به منظور تسهيل ارايه خدمات به مشتريان عزيز، سقف مبلغ برداشت روزانه وجه نقد از خودپردازهاي بانک اقتصادنوين افزايش مي‌يابد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اساس مجوز بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران سقف مبلغ برداشت روزانه وجه نقد از دستگاه‌هاي خودپرداز اين بانک از 2 ميليون ريال به 5 ميليون ريال افزايش خواهد يافت.
بر اين اساس و به منظور ارايه خدمات مطلوب و افزايش ميزان رضايت‌مندي مشتريان، از 25 اسفند ماه جاري تا 15 فروردين 1397، برداشت وجه نقد تا مبلغ 5 ميليون ريال براي دارندگان کارت‌هاي نقدي بانک اقتصادنوين از طريق دستگاه‌هاي خودپرداز اين بانک امکان‌پذير مي‌باشد.

طي مراسمي کلنگ مدرسه "اقتصادنوين" در روستاي چاه مريد کهنوج به زمين خورد

طي مراسمي کلنگ مدرسه "اقتصادنوين" در روستاي چاه مريد کهنوج به زمين خورد کلنگ ساخت جديدترين مدرسه بانک اقتصادنوين در روستاي چاه مريد کهنوج به زمين زده شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين مراسم با حضور سرپرست منطقه شش استان‌هاي بانک اقتصادنوين، نماينده سازمان نوسازي مدارس کل کشور، مسئولين سازمان نوسازي مدارس استان‌ کرمان، فرماندار کهنوج و امام جمعه روستاي چاه مريد برگزار شد.
در اين مراسم ابراهيم خيامي سرپرست منطقه شش استان‌هاي بانک اقتصادنوين طي سخناني در تشريح وضعيت مدارس راه‌اندازي شده توسط اين بانک گفت: بانک اقتصادنوين تاکنون مدرسه‌هاي زيادي در مناطق محروم کشور احداث کرده که نشان‌دهنده توجه مديران ارشد اين بانک به بحث مسئوليت اجتماعي در کنار نقش موثر در بازار پولي کشور است.
وي افزود: بانک اقتصادنوين در سال‌هاي گذشته چندين مدرسه در مناطق محروم استان‌هاي خوزستان، آذربايجان شرقي، ايلام، سيستان و بلوچستان، خراسان جنوبي، کردستان، بوشهر، خراسان شمالي و اردبيل راه‌اندازي کرده و امسال نيز احداث چند مدرسه جديد نيز آغاز شده است.

همزمان با هفته منابع طبيعي برگزار شد؛ پاسداشت آيين درختکاري با حضور مديرعامل بانک اقتصادنوين

همزمان با هفته منابع طبيعي برگزار شد؛  پاسداشت آيين درختکاري با حضور مديرعامل بانک اقتصادنويندر آستانه ميلاد حضرت فاطمه (س) و روز جهاني زن و همزمان با هفته منابع طبيعي مراسم کاشت نهال با همکاري بانک اقتصادنوين، شهرداري منطقه 2 تهران، اداره کل حفاظت محيط زيست استان تهران، انجمن تمدن سبز، انجمن هنرمندان حامي محيط زيست، مرکز مديريت محيط زيست و توسعه پايدار شهرداري تهران در بوستان فدک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، آيين درختکاري که با حضور عليرضا بلگوري، مديرعامل بانک اقتصادنوين، رسول کشت‌پور شهردار منطقه 2 تهران، دکتر عليپور رئيس مرکز مديريت محيط زيست و توسعه پايدار شهرداري تهران و جمعي از مسئولان، هنرمندان و معتمدين محل همراه شد، عليرضا بلگوري با اشاره به عنوان بانک اقتصادنوين به عنوان بانک دوستدار محيط زيست گفت: خوشبختانه بانک اقتصادنوين در راستاي ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي خود در حوزه حفاظت محيط زيست، اقدامات قابل توجهي انجام داده و همواره در اين زمينه الگو بوده است.
وي با تقدير از حضور و همراهي هنرمندان در اين مراسم، از آنها به عنوان مبلغان اثرگذار در فرهنگ سازي و ترويج حفاظت محيط زيست ياد کرد و اظهار داشت: بانک اقتصادنوين در کنار فعاليت‌هاي اقتصادي و مالي، خدمات خوبي را در راستاي حمايت‌هاي اجتماعي فراهم نموده است و به عنوان بانک دوستدار محيط زيست در جهت ايجاد هواي خوب، حال خوب و زندگي خوب تلاش مي‌کند.

با هدف تسهیل ارایه خدمات در روزهای پایانی سال ساعت كار شعب منتخب بانك اقتصادنوين افزايش یافت

با توجه به افزايش حجم مراجعات به شعب بانک اقتصادنوين در روزهاي پاياني سال، ساعت کار شعب اين بانک افزايش يافت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران پيشاپيش ضمن تبريک آغاز سال جديد به هموطنان عزيز اعلام کرد در روزهاي پاياني سال و با هدف تسريع در ارايه خدمت به مشتريان، ساعت كار شعب اين بانك در تهران و کلان شهرها افزايش يافته است.
بر اين اساس تمام شعب اين بانك در استان تهران (به استثناي شعب بازار آهن، بازار استيل، صنعتگران، دماوند و چهاردانگه) و کلان شهرهاي کرج، تبريز، اصفهان، شيراز و مشهد از روز شنبه 19 اسفند ماه تا روز دوشنبه 28 اسفند از ساعت 8 صبح تا 17 و 30 دقيقه به صورت يكسره مفتوح خواهند بود. همچنين شعب اين بانک در روز پنج‌ شنبه 24 اسفند 96 نيز از ساعت 8 تا 13 و 30 دقيقه آماده ارايه خدمت به مشتريان هستند.

از سوي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران بانک اقتصادنوين براي ششمين سال متوالي عامل توزيع اسکناس نو معرفي شد

عملکرد مطلوب بانک اقتصادنوين در سنوات گذشته در توزيع اسکناس نو در روزهاي پاياني سال سبب شد اين بانک براي ششمين سال پياپي از سوي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران به عنوان بانک عامل توزيع اسکناس نو معرفي شود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در آستانه سال جديد ده شعبه بانک اقتصادنوين در شهر تهران به عنوان شعب منتخب از 21 تا 26 اسفند ماه اسکناس‌هاي نو توزيع مي‌کنند.
علاقه‌مندان براي دريافت اسکناس‌هاي نو مي‌توانند با مراجعه به اين شعب نسبت به دريافت اسکناس مورد نياز خود اقدام نمايند.
همچنين بانک اقتصادنوين با هدف تسهيل شرايط توزيع اسکناس نو به هم‌وطنان عزيز نسبت به تجهيز خودپردازهاي منتخب اين بانک در شهر تهران به اسکناس نو اقدام کرده است.

اعطاي تنديس طلايي جايزه ملي رعايت حقوق مصرف کننده به بيمه نوين

اعطاي تنديس طلايي جايزه ملي رعايت حقوق مصرف کننده به بيمه نوينشرکت بيمه نوين در هفدهمين همايش ملي حمايت از حقوق مصرف ‌کنندگان موفق به دريافت تنديس طلايي حقوق مصرف ‌کنندگان شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، پس از ارزيابي‌هاي صورت گرفته توسط کميته هاي تخصصي و فني سازمان حمايت از مصرف‌ کنندگان و توليد کنندگان، شرکت بيمه نوين شرايط دريافت تنديس طلايي جايزه ملي رعايت حقوق مصرف کننده را احراز کرد که اين جايزه طي مراسمي توسط وزير صنعت، معدن و تجارت به آرام رشيدي؛ معاون پشتيباني و امور اقتصادي اين شرکت اعطا شد.
شرکت بيمه نوين از سال 1387 به طور مداوم در شاخص‌هاي مورد نظر سازمان حمايت از حقوق مصرف‌ کنندگان و توليد کنندگان در حوزه قيمت، کيفيت، خدمات پس از فروش و رضايت مشتريان مورد ارزيابي و سنجش قرار گرفته که نتايج اين ارزيابي ها نشان دهنده از رضايت مشتريان از عملکرد اين شرکت مي باشد.
گفتني است شرکت بيمه نوين نخستين شرکت بيمه‌اي دارنده جايزه ملي رعايت حقوق مصرف کنندگان است که امسال نيز تنديس طلايي اين همايش را از آنِ خود کرده است.

به همت شتاب‌دهنده نوين‌تک رويداد کارآفريني "کارمانو" برگزار شد

به همت شتاب‌دهنده نوين‌تک رويداد کارآفريني "کارمانو" بر گزار شدنخستين رويداد کارآفريني "کارمانو" با حضور نماينده محترم مردم کرمان در مجلس، مديران ارشد شرکت پرداخت نوين آرين، شتاب‌دهنده نوين‌تک و جمعي از مسئولان و دانشجويان دانشگاه شهيد باهنر کرمان در اين دانشگاه برگزار شد.
محمدرضا پورابراهيمي رئيس کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي، در اين مراسم طي سخناني با اشاره به لزوم حمايت از طرح‌هاي استارتاپي گفت: توجه به محصولات دانش‌بنيان از جمله ضرورت‌هاي اقتصادي کشور است که بايد مورد توجه همه بخش‌ها قرار بگيرد تا شاهد رشد و توسعه اين بخش در کل کشور باشيم.
وي به برگزاري رويداد کارمانو در استان کرمان اشاره کرد و گفت: برگزاري برنامه‌هايي از اين دست فرصت بروز استعدادها و توانمندي‌هاي جوانان تحصيلکرد و علاقه‌مند به اين بخش را فراهم مي‌کند.
وي با اشاره به اينکه وضعيت پارک علم و فناوري مطلوب نيست، اظهار داشت: البته در استان کرمان 50 استارت‌آپ خوب فعاليت دارند که 20 مورد آن به سودآوري رسيده و حرکت باشتابي را در پيش دارند.

مديرعامل بانک اقتصادنوين: توجه به سودآوري بايد در همه سطوح سازمان مورد توجه قرار گيرد

مديرعامل بانک اقتصادنوين: توجه به سودآوري بايد در همه سطوح سازمان مورد توجه قرار گيرددر ادامه بازديدهاي استاني، مديرعامل بانک اقتصادنوين با حضور در منطقه 9 استان‌هاي اين بانک در شهر ساري، با کارکنان سرپرستي و شعب اين منطقه ديدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک، در جمع مسئولان و کارکنان اين سرپرستي، با اشاره به اينکه همکاران در همه سطوح بايد سودآوري بانک را سرلوحه فعاليت‌هاي خود قرار دهند گفت: همه واحدهاي بانک در کنار شرکت‌هاي گروه اقتصادنوين بايد با به کارگيري همه توان و استفاده از فرصت‌هاي در اختيار خود براي افزايش شاخص سودآوري بانک بکوشند.
وي مهمترين لازمه دستيابي به اين هدف را توجه به کاهش قيمت تمام شده پول در بانک دانست و گفت: تجهيز منابع پايدار و خرد دستيابي به سودآوري پايدار را تضمين خواهد کرد. مديرعامل بانک اقتصادنوين تامين منافع ذي‌نفعان از جمله سهامداران، مشتريان و کارکنان را در گرو سودآوري بانک دانست و ادامه داد: با راه‌اندازي داشبورد مديران، روساي شعب در کوتاه‌ترين زمان ممکن به وضعيت سود و زيان شعبه تحت پوشش خود دسترسي خواهند داشت.

کسب رتبه نخست شرکت ليزينگ اقتصادنوين در شاخص بهره‌‌وری

شرکت ليزينگ اقتصادنوين در بيستمين دوره رتبه‌‌‌بندي و معرفي 500 شرکت برتر در شاخص بهره‏‌وري کل عوامل در گروه واسطه‌‌گري مالي، رتبه نخست را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در همايش سالانه معرفي شرکت‌هاي بزرگ کشور که توسط سازمان مديريت صنعتي در سالن همايش‌هاي ملي صدا و سيماي ج.ا.ا برگزار شد؛ شرکت ليزينگ اقتصادنوين در شاخص بهره‌‌وري کل عوامل (TFP) با پيشي گرفتن از ساير رقبا در گروه واسطه‌گري مالي، در جايگاه نخست قرار گرفت.
شاخص بهره‏‌وري کل عوامل (Total Factor Productivity) از نسبت ارزش افزوده بر کل نهاده‏‌ها (نيروي کار، سرمايه و ...) استخراج مي‌‏شود. همچنين شرکت ليزينگ اقتصادنوين از نظر ميزان فروش نيز با کسب رتبه 300 در جايگاه يکي از برترين واسپاري‌ها قرار گرفت.

تجليل از روساي موفق شعب بانک اقتصادنوين

تجليل از روساي موفق شعب بانک اقتصادنوين همزمان با برگزاري هشتمين گردهمايي روساي موفق شعب بانک‌هاي کشور، از 10 رئيس شعبه موفق بانک اقتصادنوين تجليل شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در هشتمين گردهمايي روساي موفق شعب بانک‌هاي کشور که با حضور فرشاد حيدري معاون نظارتي بانک مرکزي، دکتر محسن خوش‌طينت رئيس موسسه عالي آموزش بانکداري، عليرضا بلگوري مديرعامل بانک اقتصادنوين و محمد آخرتي مدير امور شعب اين بانک برگزار شد از روساي شعب برتر اين بانک تقدير به عمل آمد.
اعظم جشناني رئيس شعبه بلوار اسفنديار، سامان قرتي رئيس شعبه کيش، علي اصغر ساجدي رئيس شعبه دکتر بهشتي، ديمن سيدي رئيس شعبه مقدس اردبيلي، اکرم سيف‌آبادي رئيس شعبه سيدجمال‌الدين اسدآبادي، بتول تقوي رئيس شعبه چهارراه ديباجي، حسن عباسي رئيس شعبه بازار بوشهر، کرمعلي حيدرنژاد رئيس شعبه ايلام، ولي محمد اسدي رئيس شعبه مدرس بابل و مرتضي عبداله‌نژاد رئيس شعبه سجاد مشهد روساي شعبه برگزيده بانک اقتصادنوين بودند که مورد قدرداني قرار گرفتند.

تاکيد مديرعامل بانک اقتصادنوين به لزوم پياده‌سازي دقيق الگوهاي تفکر سيستمي

تاکيد مديرعامل بانک اقتصادنوين به لزوم پياده‌سازي دقيق الگوهاي تفکر سيستمي مديرعامل بانک اقتصادنوين با اشاره به لزوم پياده‌سازي دقيق الگوهاي تفکر سيستمي در اين بانک گفت: رعايت اين اصل موفقيت بانک را تضمين خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري در جمع کارکنان سرپرستي شعب منطقه 4 تهران اين بانک افزود: با رعايت اين اصل ضريب بهره‌وري در عمليات بانکي افزايش خواهد يافت و در نهايت شاهد رشد سودآوري بانک خواهيم بود.
وي اظهار داشت: براي رسيدن به اين هدف شعب بانک نقش مهم و تعيين‌کننده‌اي ايفا مي‌کنند که لازم است اين موضوع مورد توجه مسئولين شعب قرار گيرد، ضمن اينکه لازم است همکاران شعب به موضوع سودآوري شعب به عنوان شاخص ارزيابي عملکردي کليدي بيش از پيش توجه کنند.
بلگوري ادامه داد: شعب بايد در تعامل با مشتريان الگوي برد - برد را مد نظر قرار داده و در کنار رعايت اين اصل نسبت به ارايه خواست‌ها و نيازهاي مشتريان بر اساس بخش‌نامه‌ها و دستورالعمل‌هاي صادره اقدام کنند. وي چابکي را اصلي مهم در جلب رضايت مشتريان توصيف کرد و گفت: سرعت ارايه خدمات در کنار نوآوري زمينه را براي ارايه خدمات با کيفيت به مشتريان فراهم مي‌کند.

عرضه گواهي سپرده ريالي مبتني بر ارز در شعب بانک اقتصادنوين

بر اساس مجوز صادره بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، عرضه گواهي سپرده ريالي مبتني بر ارز از روز شنبه 28 بهمن ماه جاري در شعب بانک اقتصادنوين آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، فروش اين گواهي با دريافت معادل ريالي يورو و يا دلار به مبلغ حداقل 7 ميليون ريال انجام خواهد شد که مبناي محاسبه معادل ريالي ارزهاي ياد شده متوسط نرخ فروش سامانه سنا در يک ماه قبل از صدور گواهي سپرده خواهد بود.
گواهي سپرده ريالي مبتني بر ارز با سررسيدهاي يک و دو ساله عرضه خواهد شد که نرخ سود آن در سررسيدهاي ياد شده به ترتيب 4 و 4 و نيم درصد و مقاطع پرداخت سود آن هر شش ماه يکبار از زمان فروش خواهد بود.
همچنين بازپرداخت اصل اين گواهي بر اساس متوسط نرخ فروش سامانه سنا در يک هفته قبل از بازخريد خواهد بود که در تاريخ سررسيد به صورت ريالي (اصل بعلاوه سود) به دارنده گواهي سپرده پرداخت مي‌گردد.
مشتريان عزيز مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر به شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور مراجعه و يا با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط نوين به شماره 48031000-021 تماس حاصل نمايند.

انتشار اوراق گواهي سپرده مدت‌دار، ويژه سرمايه‌گذاري (عام) بانک توسط اقتصادنوين

پيرو اطلاع‌رساني قبلي در خصوص انتشار اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري (عام) مرحله بيست و چهارم (مرحله سوم سال 1396)، در راستاي همراهي با سياست‌هاي بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران فروش اوراق مذکور متوقف و از روز شنبه مورخ 1396.11.28 به مدت 2 هفته اوراق گواهي سپرده با نرخ سود علي‌الحساب 20 درصد سالانه عرضه مي‌گردد.
اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري (عام) بانک اقتصادنوين الکترونيکي و بانام و همراه با قابليت بازخريد قبل از سررسيد نزد شعب بانک اقتصادنوين با نرخ 14 درصد سالانه مي‌باشد.
همچنين مقاطع پرداخت سود علي‌الحساب اين اوراق ماهانه بوده و تضمين پرداخت اصل و سودهاي علي‌الحساب آن توسط بانک اقتصادنوين صورت مي‌گيرد.

مديرعامل بانک اقتصادنوين: اعتماد مشتريان بزرگترين سرمايه بانک اقتصادنوين است

مديرعامل بانک اقتصادنوين: اعتماد مشتريان بزرگترين سرمايه بانک اقتصادنوين استمديرعامل بانک اقتصادنوين در جمع کارکنان سرپرستي و شعب منطقه سه تهران گفت: با هدف تسريع در ارايه خدمات و افزايش ضريب رضايت‌مندي مشتريان تقويت و توسعه سرپرستي‌هاي مناطق در دستور کار قرار دارد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک، در جمع مسئولان و کارکنان اين سرپرستي، افزود: با اجراي اين طرح اختيارات سرپرستي‌هاي شعب تهران و استان‌ها افزايش خواهد يافت که اين مهم به در نهايت به چابک‌سازي فرآيندها و تسريع در تصميم‌گيري‌هاي بانک منجر خواهد شد.
وي ممارست و پيگيري امور توسط شعب را از جمله عوامل موفقيت بانک توصيف کرد و گفت: همکاران نبايد براي پيگيري امور مربوط به مشتريان به مکاتبات کلي بسنده کنند، بلکه لازم است با پيگيري‌هاي مستمر زمينه حصول نتيجه نهايي را فراهم کنند. وي با اشاره به اينکه بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي کشور توانسته در سال‌هاي فعاليت خود اعتماد مشتريان را جلب کند، گفت: اعتماد مشتريان سرمايه ارزشمندي است که همه ارکان بانک بايد براي حفط اين سرمايه بکوشند.

تاکيد مديرعامل بانک اقتصادنوين بر نقش تعيين‌کننده روساي شعب در پيشبرد اهداف بانک

تاکيد مديرعامل بانک اقتصادنوين بر نقش تعيين‌کننده روساي شعب در پيشبرد اهداف بانک مديرعامل بانک اقتصادنوين در جمع کارکنان سرپرستي و شعب منطقه هشت استان‌هاي اين بانک در کرج، نقش روساي شعب در پيشبرد اهداف و موفقيت‌هاي بانک را تعيين کننده توصيف کرد و گفت: رفتار روساي شعب به عنوان واحد کسب و کار در موفقيت بانک بسيار مهم و تاثيرگذار است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک، در جمع مسئولان و کارکنان اين سرپرستي، افزود: شعب بانک واحد دسترسي مشتريان به خدمات بانک در سراسر کشور به شمار مي‌روند، روساي شعب بانک بايد بکوشند با اقدامات درست و به موقع زمينه را براي ارايه خدمات با کيفيت و به موقع و افزايش ضريب رضايتمندي به مشتريان فراهم کنند.
وي به لزوم بررسي و شناخت مقتضيات منطقه‌اي در ارايه خدمات توسط روساي شعب اشاره کرد و افزود: با توجه به گستردگي شعب بانک در سراسر کشور، لازم است همکاران در شعب بانک تحت نظر رئيس شعبه، نسبت به بررسي و شناخت اقتضائات آن منطقه اقدام و پيشنهادهاي عملياتي متناسب با نيازهاي منطقه تحت پوشش خود را ارايه کنند.

خودروي "سراتو"؛ جايزه ويژه هشتمين دوره جشنواره کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين

خودروي "سراتو"؛ جايزه ويژه هشتمين دوره جشنواره کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين هشتمين دوره جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين که از ابتداي دي ماه سال جاري با جوايز ارزنده آغاز شده است تا پايان اسفند ماه ادامه خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين جشنواره علاوه بر جوايز نقدي، يک دستگاه خودروي سراتو نيز به عنوان جايزه ويژه تدارک ديده است که اين جوايز به قيد قرعه به دارندگان کارت‌هاي هديه اين بانک اهدا خواهد شد.
در جشنواره کارت هديه بانک اقتصادنوين که بصورت فصلي برگزار مي‌شود به ازاي هر 250 هزار ريال مانده کارت هديه در هر روز ،يک امتياز براي دارنده کارت هديه منظور خواهد شد.
دارندگان کارت‌هاي هديه بانک اقتصادنوين مي‌توانند براي سفارش کارت هديه با طرح، عکس و متن دلخواه خود و نيز آگاهي از امتيازات و نتيجه قرعه‌کشي به سايت "مي‌کارت" به آدرس micard.enbank.ir مراجعه نمايند.
مرکز ارتباط نوين از طريق شماره تماس 48031000-021 پاسخگوي سوالات هموطنان عزيز در خصوص اين جشنواره مي‌باشند.

تاکيد مديرعامل بانک اقتصادنوين بر طراحي خدمات و راه‌حل‌هاي بانکي متناسب با نياز مشتريان بانکداري شرکتي

تاکيد مديرعامل بانک اقتصادنوين بر طراحي خدمات و راه‌حل‌هاي بانکي متناسب با نياز مشتريان بانکداري شرکتيمديرعامل بانک اقتصادنوين ضمن تاکيد بر نقش موثر مديران حساب در ارايه خدمات به مشتريان بانکداري شرکتي اين بانک گفت: در فضاي کنوني لازم است مديران حساب علاوه بر تقويت توانايي تحليل وضعيت مشتريان تحت پوشش، نسبت به طراحي روابط برد - برد با مشتريان اقدام کنند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري در جمع روسا و کارکنان دفاتر بانکداري شرکتي ميرداماد، گلشهر و نفت شناخت مشتري را لازمه ايجاد چنين روابطي توصيف کرد و گفت: براي شناخت دقيق مشتري بهترين روش طبقه‌بندي آنها در گروه‌هاي مشخص است؛ چرا که در چنين وضعيتي مي‌توان نسبت به ويژه‌سازي و معرفي خدمات بر اساس نياز مشتريان هر گروه اقدام کرد.
وي اظهار داشت: رضايت مشتري اصل خلل ناپذير بانک اقتصادنوين در ارايه خدمات است که اين مهم شامل مشتريان بانکداري شرکتي نيز مي‌گردد، در اين راه لازم است دفاتر بانکداري شرکتي با افزايش سرعت و تسهيل شرايط ارايه خدمات به مشتريان زمينه افزايش رضايت‌مندي مشتريان شرکتي را بيش از پيش فراهم کنند.

مديرعامل بانک اقتصادنوين شفافيت اطلاعاتي لازمه حفظ خوشنامي بانک است

مديرعامل بانک اقتصادنوين شفافيت اطلاعاتي لازمه حفظ خوشنامي بانک استمديرعامل بانک اقتصادنوين در جمع کارکنان سرپرستي و شعب منطقه هفت استان‌هاي اين بانک در اهواز، ضمن تاکيد بر لزوم حفظ خوشنامي بانک اقتصادنوين در بازار پولي کشور، گفت: مهمترين الگوي حفظ خوشنامي بانک سلامت و شفافيت اطلاعاتي است که بايد مورد توجه قرار بگيرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک، در جمع مسئولان و کارکنان اين سرپرستي، با اشاره به اينکه اين موضوع در اولويت محوري اصلي بانک قرار گرفته است، افزود: در کنار اين موضوع برخي موارد ديگر نيز به عنوان برنامه‌هاي محوري بانک تبيين و اعلام شده که تجهيز منابع پايدار و خرد، سودآوري و مشارکت بيشتر شرکت‌هاي تابعه بانک در ارايه سبد خدمات مورد نياز مشتريان از آن جمله است. وي اظهار داشت: بانک اقتصادنوين بر ارايه خدمات بر آحاد مردم جامعه تاکيد دارد که بر اين اساس برنامه‌ريزي‌ها به طوري صورت گرفته که همه مردم بتوانند از خدمات اين بانک استقاده کنند.
مديرعامل بانک اقتصادنوين توجه به تامين منافع ذي‌نفعان را از برنامه‌هاي مهم و تعيين کننده بانک اقتصادنوين برشمرد و گفت: تامين منافع ذي‌نفعان در گرو تحقق اهداف بانک و در نهايت سودآوري عمليات بانکي است.

درویشها خبر داد: توسعه هم‌‌افزایی شرکت‌های گروه اقتصادنوین برای تامین منافع مشتریان

درويشها خبر داد: توسعه هم‌‌افزايي شرکت‌هاي گروه اقتصادنوين براي تامين منافع مشتريان مدير بانکداري اختصاصي بانک اقتصادنوين ضمن اشاره به لزوم توسعه هم‌افزايي شرکت‌هاي گروه اقتصادنوين براي تامين منافع مشتريان اين بانک، گفت: به منظور ارايه خدمات نوين و مطلوب به مشتريان، اين بانک تفاهم‌نامه مشترکي با کارگزاري تامين سرمايه نوين منعقد کرده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، حسين درويشها در خصوص اين تفاهم‌نامه گفت: براساس اين تفاهم‌نامه شعب بانک اقتصادنوين با همکاري کارگزاري تامين سرمايه نوين خدمات مالي جامع‌تري را به مشتريان بانک و عموم مردم ارايه مي‌کنند.
وي اظهار داشت: مرحله نخست اين همکاري پس از اخذ مجوز مربوطه از سازمان بورس آغاز شده و در اين مرحله 20 شعبه بانک به صورت آزمايشي اين خدمات را ارايه مي‌کنند که در ادامه ارايه اين خدمات در تمام شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور انجام خواهد شد.

ارزش آفريني براي مشتريان اولويت اول بانک اقتصادنوين است

ارزش آفريني براي مشتريان اولويت اول بانک اقتصادنوين استمديرعامل بانک اقتصادنوين درجمع کارکنان سرپرستي و شعب منطقه 6 استان‌هاي اين بانک در شهر کرمان، ارزش آفريني براي مشتريان را اولويت اول بانک اقتصادنوين دانست و گفت: جذب مشتريان ممتاز و سود آور و ارائه طرح‌هاي خلاقانه بايد در اولويت کاري همکاران شعب ما قرار بگيرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک، در جمع مسئولان و کارکنان اين سرپرستي، با اشاره به اهميت مشتري و تکريم ايشان اظهار داشت: سازمان‌ها زماني مي‌توانند به صورت پايدار رشد و توسعه پيدا کنند که منافع تمامي ذ‌‌ي‌نفعان در آنها تامين شود و در اين راستا تمامي تلاش‌ها بايد در مسيري سوق داده شود که انجام هرگونه عملياتي با مشتريان مبتني بر سود طرفين باشد.
وي بر توسعه محصولات و خدمات بانک در راستاي فراهم آوردن امکانات و تسهيلات بيشتر براي مشتريان تاکيد و خاطر نشان کرد: شعب بانک به عنوان يکي از مهمترين نقاط تماس بانک با مشتريان نقش بسيار مهمي در شناسايي نياز مشتريان دارند و بايد خدمات ويژه‌اي را براي مشتريان ممتاز و سود آور ارائه نمايند.

معرفي 9 خدمت و محصول جديد شرکت پرداخت نوين در همايش بانکداري الکترونيک و نظام‌هاي پرداخت

معرفي 9 خدمت و محصول جديد شرکت پرداخت نوين در همايش بانکداري الکترونيک و نظام‌هاي پرداختهمزمان با برگزاري هفتمين همايش سالانه بانکداري الکترونيک و نظام‌هاي پرداخت و حضور شرکت پرداخت نوين در اين همايش، بنيان‌گذار و مديرعامل بانک اقتصادنوين با حضور در اين همايش از غرفه شرکت پرداخت نوين بازديد کردند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، محمد صدرهاشمي‌نژاد بنيان‌گذار و عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک با حضور در غرفه شرکت پرداخت نوين ضمن ديدار و گفت‌وگو با مديران ارشد اين شرکت، از نزديک با آخرين خدمات و دستاوردهاي اين شرکت آشنا شدند.
غرفه شرکت پرداخت نوين به عنوان يکي از شرکت‌هاي با سابقه در حوزه ارايه خدمات پرداخت الکترونيک، در اين نمايشگاه با 9 خدمت و محصول جديد در معرض ديد بازديدکنندگان قرار داشت، که مورد استقبال شرکت‌کنندگان در همايش قرار گرفت. همچنين در مدت زمان برگزاري اين نمايشگاه اعضاي هيات مديره و مديرعامل اين شرکت ضمن حضور در غرفه به سوالات بازديدکنندگان پاسخ دادند.

عليرضا بلگوري: خدمات ارزي با کيفيت، از مزيت‌هاي اصلي بانک اقتصادنوين است

عليرضا بلگوري: خدمات ارزي با کيفيت، از مزيت‌هاي اصلي بانک اقتصادنوين استمديرعامل بانک اقتصادنوين، خدمات ارزي بانک اقتصادنوين را از مزيت‌هاي اصلي و هميشگي اين بانک دانست و بر توسعه کمي و کيفي اين خدمات تاکيد کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري در جمع کارکنان اين بانک در منطقه پنج استان‌ها در شهر شيراز گفت به منظور تسهيل دسترسي مشتريان به خدمات ارزي، توسعه شعب ارائه دهنده خدمات ارزي د ر دستور کار قرار گرفته که در اين راستا کارکنان واجد شرايط در حال گذراندن دوره‌هاي حرفه‌اي مربوطه هستند.
وي با اشاره به اهميت توجه به بحث سودآوري در عمليات بانک افزود: نحوه تعامل بانک با مشتريان بايد بر اساس رابطه برد- برد باشد و در اين راستا بايد به مشترياني که به سودآوري بانک کمک مي‌کنند خدمات ويژه‌اي ارائه نماييم.
بلگوري ضمن تاکيد بر نقش همکاران با تجربه و همکاران جوان اقتصادنويني در جذب مشتريان خوب و ممتاز و لزوم ارائه طرح‌هاي خلاقانه در حوزه جذب مشتري و جذب منابع خاطرنشان کرد: شعب بانک به عنوان يکي از مهمترين نقاط تماس بانک با مشتريان نقش بسيار مهمي در شناسايي نياز مشتريان و ارائه ايده براي توسعه محصولات و خدمات بانک دارند.

کارشناس شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين برگزيده جوان جشنواره فارابي شد

کارشناس شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين برگزيده جوان جشنواره فارابي شددر نهمين جشنواره بين‌المللي فارابي، مهدي صارم، کارشناس شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين با ارائه رساله دکترا موفق به کسب مقام اول در گروه برگزيدگان علوم اقتصادي، در بخش جوان گرديد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، همزمان با اختتاميه نهمين جشنواره بين‌المللي فارابي که با حضور رئيس جمهور، وزير علوم، تحقيقات و فناوري و جمعي از روساي دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي و استادان و پژوهشگران صاحب ‌نام حوزه علوم انساني اسلامي، يک‌شنبه 24 دي 1396 در سالن اجلاس سران برگزار شد، مهدي صارم کارشناس شرکت خدمات مالي و اعتباري راه اقتصادنوين با اثر "تئوري مالي سطح قيمت‌ها، تعادل انتظارات عقلايي و نااطميناني سياست پولي" مقام اول را در بخش جوان گروه برگزيدگان علوم اقتصادي، مديريت و حسابداري کسب کرد.
گفتني است، جشنواره بين‌المللي فارابي ويژه تحقيقات علوم انساني و اسلامي با هدف شناسايي و ارتقاي پژوهش‌هاي اين حوزه توسط وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و با همکاري دو سازمان‌ بين‌المللي يونسکو و آيسسکو و برخي مراکز مهم علمي و پژوهشي داخلي در دو سطح "بزرگسال" و "جوان" (زير 35 سال) به صورت سالانه برگزار مي‌شود.

عليرضا بلگوري: "خوشنامي" با ارزش‌ترين دارايي بانک اقتصادنوين است

عليرضا بلگوري: "خوشنامي" با ارزش‌ترين دارايي بانک اقتصادنوين استمديرعامل بانک اقتصادنوين که در جمع همکاران سرپرستي منطقه 4 استان‌هاي اين بانک در شهر اصفهان سخن مي‌گفت، "خوشنامي" را با ارزش‌ترين دارايي اين بانک بر شمرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک در جمع همکاران اين سرپرستي طي سخناني با اشاره به شرايط سخت و تنگناهاي اقتصادي در سال‌هاي اخير و مشکلاتي که براي برخي صنايع ايجاد شده است تصريح کرد: بانک اقتصادنوين خود را شريک و همراه مشتريان در اين شرايط مي‌داند و تلاش مي‌کند شرايط مناسبي را براي تسهيل ايفاي تعهدات مشتريان فراهم کند.
وي با اشاره به تفاوت‌هاي دو مقوله فروش و بازاريابي، نقش شعب بانک به عنوان مهمترين نقطه اتصال بانک و مشتريان را بسيار حياتي دانست و گفت: تمامي همکاران شعب بايد در شناسايي نيازهاي مشتريان براي ارائه خدمات باکيفت به ايشان تلاش کنند. وي افزود: براي تسهيل شناخت، تحليل و ارزيابي مشتريان بانک، سامانه‌اي در حال طراحي است که تمامي ابعاد ارتباطي مشتريان با بانک را ارزيابي کرده و همکاران شعب را در اين مسير ياري خواهد رساند. 

تمديد عرضه اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري (عام) بانک اقتصادنوين

عرضه مرحله بيست و سوم اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري عام بانک اقتصادنوين تا 27 دي ماه تمديد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اساس مجوز بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، اين اوراق ويژه سرمايه‌گذاري (عام) مدت‌دار، تا روز چهارشنبه 27 دي‌ماه 1396 در تمام شعب اين بانک در سراسر کشور عرضه خواهدشد.
اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري بانک اقتصادنوين با نرخ سود علي‌الحساب 16 درصد سالانه معاف از ماليات خواهد بود. اين اوراق همچنين بانام، قابل انتقال به غير و همراه با قابليت بازخريد قبل از سررسيد نزد شعب بانک اقتصادنوين با نرخ 14 درصد سالانه مي‌باشد. همچنين مقاطع پرداخت سود علي‌الحساب اوراق ماهانه بوده و تضمين پرداخت اصل و سودهاي علي‌الحساب آن توسط بانک اقتصادنوين صورت مي‌گيرد.

نسخه جديد "موبايل‌بانک" سيستم عامل IOS بانک اقتصادنوين معرفي شد

به منظور تسهيل ارايه خدمت به مشتريان بانک اقتصادنوين، نسخه جديد "موبايل‌بانک" سيستم عامل IOS اين بانک معرفي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به رغم محدوديت‌‌هاي بين‌المللي اعمال شده در سيستم عامل IOS، اين بانک نسبت به معرفي نسخه جديد اين خدمت براي استفاده کنندگان از اين سيستم عامل اقدام کرده است که دسترسي به اين خدمت را بيش از پيش تسهيل مي‌کند.
بر اين اساس استفاده کنندگان از سيستم عامل IOS مي‌توانند با مراجعه به پايگاه اينترنتي بانک اقتصادنوين نسبت به دريافت آخرين نسخه موبايل‌بانک منطبق با اين نرم‌افزار اقدام کنند.
علاقه‌مندان به استقاده از اين خدمت در صورت بروز هرگونه مشکل در دريافت اين نرم‌افزار مي‌توانند با مرکز 24 ساعته ارتباط نوين به شماره 48031000-021 در تمام روزهاي هفته تماس حاصل نمايند.
لينک دريافت نسخه موبايل بانک سيستم عامل IOS:
https://new.sibapp.com/applications/enbank

قدرداني فرمانده انتظامي قوچان از خدمات بانک اقتصادنوين

قدرداني فرمانده انتظامي قوچان از خدمات بانک اقتصادنوينفرمانده انتظامي شهرستان قوچان با اهداي لوحي، از خدمات اين شعبه بانک اقتصادنوين به پرسنل اين فرماندهي قدرداني کرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، سرهنگ قدمگاهي فرمانده انتظامي شهرستان قوچان با حضور در شعبه بانک اقتصادنوين در اين شهر از محمود عباس‌زاده رئيس و کارکنان اين شعبه در ارايه خدمت به پرسنل فرماندهي انتظامي اين شهرستان تشکر و قدرداني کرد.
محمود عباس‌زاده رئيس شعبه قوچان بانک اقتصادنوين، در خصوص اين مراسم گفت: بانک اقتصادنوين ارايه خدمات مورد نياز مشتريان در کوتاه‌ترين زمان و با بهترين کيفيت را در دستور کار دارد که توجه به اين دو شاخص موجب افزايش رضايت‌مندي مشتريان اين بانک شده است.
وي ضمن قدرداني از فرمانده انتظامي شهرستان قوچان در برگزاري اين مراسم، افزود: نيک‌انديشي ايشان در قدرداني از همکاران اين شعبه، روحيه مضاعفي در ميان همکاران اين شعب براي ارايه بهتر خدمات ايجاد کرده است و همکاران اين شعبه بيش از پيش تلاش خواهند کرد تا خدمات مورد نياز مشتريان را مطلوب‌تر از گذشته ارايه کنند. لازم به ذکر است شعبه قوچان بانک اقتصادنوين تحت سرپرستي شعب منطقه سه استان‌هاي اين بانک در استان خراسان شمالي قرار دارد.

تمديد عرضه اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري (عام) بانک اقتصادنوين

عرضه مرحله بيست و سوم اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري عام بانک اقتصادنوين تا 23 دي ماه تمديد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اساس مجوز بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، اين اوراق ويژه سرمايه‌گذاري (عام) مدت‌دار، تا روز شنبه 23 دي‌ماه 1396 در تمام شعب اين بانک در سراسر کشور عرضه خواهد شد.
اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري بانک اقتصادنوين با نرخ سود علي‌الحساب 16 درصد سالانه معاف از ماليات خواهد بود. اين اوراق همچنين بانام، قابل انتقال به غير و همراه با قابليت بازخريد قبل از سررسيد نزد شعب بانک اقتصادنوين با نرخ 14 درصد سالانه مي‌باشد. همچنين مقاطع پرداخت سود علي‌الحساب اوراق ماهانه بوده و تضمين پرداخت اصل و سودهاي علي‌الحساب آن توسط بانک اقتصادنوين صورت مي‌گيرد.

به منظور بهبود کيفيت و افزايش سرعت ارايه خدمات اختيارات شعب و سرپرستي‌ها بانک اقتصادنوين افزايش مي‌يابد

به منظور بهبود کيفيت و افزايش سرعت ارايه خدمات اختيارات شعب و سرپرستي‌ها بانک اقتصادنوين افزايش مي‌يابدمديرعامل بانک اقتصادنوين در مشهد مقدس ضمن تاکيد بر لزوم افزايش اختيارات واحدهاي بانک در تصميم‌گيري‌ها، گفت: به منظور بهبود کيفيت خدمات و افزايش سرعت ارايه خدمات به مشتريان طرح افزايش اختيارات شعب و سرپرستي‌ها در دستور کار قرار دارد که به زودي ابلاغ خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري در جمع کارکنان اين بانک در منطقه سه استان‌ها گفت: با توجه به اينکه سرپرستي‌ها و شعب بانک حلقه اتصال با مجموعه مشتريان به شمار مي‌روند، افزايش اختيارات اين واحدها ضريب رضايت‌مندي مشتريان را افزايش خواهد داد.
وي شناسايي و تامين نياز مشتريان در همه سطوح را از مهمترين وظايف شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور دانست و گفت: همکاران شعب نبايد به ارايه خدمات معمول به مشتريان اکتفا کنند، بلکه لازم است همه همکاران در همه سطوح ضمن ارزيابي نيازهاي پولي و بانکي مشتريان نسبت به تامين اين نيازها اقدام کنند. به همين منظور مديريت طرح و برنامه بانک جلسات مستمري با همکاران برگزار مي‌کند تا زمينه شناسايي اين نيازها و معرفي محصولات و خدمات متناسب فراهم شود.

همزمان با آغاز سال نو ميلادي مديرعامل بانک اقتصادنوين با همكاران مسيحي اين بانک ديدار کرد

همزمان با آغاز سال نو ميلادي مديرعامل بانک اقتصادنوين با همكاران مسيحي اين بانک ديدار کردبه مناسبت ميلاد پيامبر صلح و دوستي حضرت عيسي مسيح (ع) و آغاز سال جديد ميلادي، مديرعامل بانک اقتصادنوين با همكاران مسيحي اين بانک ديدار و گفت‌وگو كرد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، وي در اين ديدار ضمن تبريك ميلاد حضرت مسيح (ع) به پيروان آن حضرت و آغاز سال 2018 ميلادي، ابراز اميدواري کرد سال جديد ميلادي سالي توام با موفقيت و بهروزي براي هموطنان عزيز مسيحي باشد.

به روز رساني نسخه شتاب در سوييچ کارت بانک اقتصادنوين

با به روز رساني نسخه شتاب در سوييچ کارت بانک اقتصادنوين، خدمات اين بانک بهبود خواهد يافت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به همين منظور ممکن است برخي سرويس‌هاي اين بانک در بامداد روز پنج‌شنبه 14 دي ماه با اختلال مواجه شود. اين بانک ضمن پوزش از مشتريان بابت اختلال احتمالي، اعلام کرد خدمات اين بانک از ساعت 2 بامداد روز مذکور به حالت عادي باز خواهد گشت.


تبريز؛ ميزبان دومين سفر مديرعامل بانک اقتصادنوين به سرپرستي‌‌هاي مناطق استان‌ها

تبريز؛ ميزبان دومين سفر مديرعامل بانک اقتصادنوين به سرپرستي‌‌هاي مناطق استان‌هامديرعامل بانک اقتصادنوين در ادامه سفرهاي استاني، با حضور در منطقه يک استان‌ها در شهر تبريز ضمن ديدار با همکاران اين منطقه از نزديک موضوعات و چالش‌هاي اين منطقه آشنا شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري در جمع کارکنان اين بانک در شهر تبريز طي سخناني با اشاره به نقش تعيين کننده سرمايه انساني در پيشبرد اهداف و تحقق برنامه‌ها ي استراتژيک بانک گفت: موفقيت بانک اقتصادنوين معطوف به تلاش و همت همه ارکان بانک است و همکاران پشتوانه و سرمايه اصلي بانک محسوب مي‌شوند.
وي ضمن تاکيد بر اينکه جايگاه و اعتبار امروز بانک اقتصادنوين به عنوان نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران، حاصل تلاش و کوشش همه همکاران در سطوح مختلف است، گفت: لازم است همکاران با تلاش مضاعف خود در مدت باقيمانده از سال جاري، زمينه تحقق برنامه‌هاي از پيش تعيين شده را محقق کرده سرعت رشد بانک بيش از پيش افزايش يابد.

بر اساس احکام جداگانه‌اي معاونين و مديران جديد بانک اقتصادنوين منصوب شدند

بر اساس احکام جداگانه‌اي معاونين و مديران جديد بانک اقتصادنوين منصوب شدندطي احکام جداگانه‌‌اي از سوي مديرعامل بانک اقتصادنوين، معاونين مالي و پشتيباني، برنامه‌ريزي و توسعه سازماني، فناوري اطلاعات و مديران مهندسي نرم‌افراز و طرح و برنامه اين بانک منصوب شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، بر اساس حکم عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک، حسين خمامي به عنوان معاون برنامه‌ريزي و توسعه سازماني نخستين بانک خصوصي جمهوري اسلامي ايران منصوب شد.
وي فارغ‌التحصيل کارشناسي رشته اقتصاد از دانشگاه تهران و از مديران با سابقه نظام بانکي و بازنشسته بانک ملت است که از جمله سوابق وي مي‌توان به مدير سازمان و روش‌ها بانک پارسيان، مدير طرح و برنامه بانک آينده و مدير سازمان و توسعه سيستم‌ها بانک اقتصادنوين اشاره کرد.
مديرعامل بانک اقتصادنوين در حکمي ديگر، محمد صادقي را نيز به عنوان معاون فناوري اطلاعات اين بانک منصوب کرد.
وي نيز دانش آموخته رشته مهندسي نرم‌افزار در مقطع کارشناسي است و پيش از اين سوابق مديريت و اجرايي مختلفي داشته است که مديرعاملي و عضويت در هيات مديره شرکت سامانه‌هاي کلان کاربردي همگام، عضويت در هيات مديره شرکت سامانه‌هاي مقياس بزرگ توسن، معاونت محصول شرکت اسوه ايران و مديريت پروژه شرکت تامين خدمات کاربردي کاسپين از آن جمله است.

انتشار اوراق گواهي سپرده مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري (عام) توسط بانک اقتصادنوين

بانک اقتصادنوين به منظور ارزش آفريني براي هموطنان و مشتريان گرامي، بر اساس مجوز بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران اوراق گواهي سپرده مدت دار ويژه سرمايه‌گذاري عام منتشر مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اوراق گواهي سپرده مدت‌دار، ويژه سرمايه‌گذاري (عام) مرحله بيست و سوم (مرحله دوم سال 1396) از روز دوشنبه 11 دي‌ماه 1396 لغايت يک‌‌شنبه 17 دي‌ماه 1396 به مدت شش روز کاري در کليه شعب بانک در سراسر کشور عرضه خواهد شد.
اين اوراق يک‌ساله، با نرخ سود علي‌الحساب 16 درصد سالانه، معاف از ماليات و مبالغ آن ضريبي از يک ميليون ريال است. اوراق گواهي سپرده مدت دار، ويژه سرمايه‌گذاري (عام) بانک اقتصادنوين الکترونيکي، بانام، قابل انتقال به غير و همراه با قابليت بازخريد قبل از سررسيد نزد شعب بانک اقتصادنوين با نرخ 14 درصد سالانه مي‌باشد. همچنين مقاطع پرداخت سود علي‌الحساب اين اوراق ماهانه بوده و تضمين پرداخت اصل و سودهاي علي‌الحساب آن توسط بانک اقتصادنوين صورت مي‌گيرد.

پوزش به دليل قطع موقت سيستم‌هاي عملياتي بانک اقتصادنوين

بانک اقتصادنوين ضمن پوزش از مشتريان خود اعلام کرد سيستم‌هاي عملياتي اين بانک از بامداد روز جمعه به مدت 6 ساعت قطع خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به منظور عمليات بهينه‌سازي و بروزرساني سيستم‌هاي عملياتي سايت اصلي بانک، تمام سرويس‌هاي عملياتي اين بانک، روز جمعه، هشتم دي ماه سال جاري به مدت 6 ساعت قطع خواهد بود و بعد از انجام عمليات، تمامي سرويس‌ها از ساعت 6 بامداد همان روز به حالت عادي باز خواهد گشت.

مديرعامل بانک اقتصادنوين بازديدهاي استاني را از سرپرستي منطقه دو استان‌ها آغاز کردند

مديرعامل بانک اقتصادنوين بازديدهاي استاني را از سرپرستي منطقه دو استان‌ها آغاز کردندحضور مديرعامل بانک اقتصادنوين در شهر رشت مورد استقبال علي فکر آزاد سرپرست و کارکنان منطقه دو استان‌هاي اين بانک قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک با مسئولين و کارکنان اين سرپرستي ديداري صميمانه برگزار کرد و سپس همکاران اين سرپرستي مسايل و مشکلات منطقه را مطرح نمودند که در ادامه راهکارهايي براي حل مسائل مورد بحث قرار گرفت.
مديرعامل بانک اقتصادنوين ضمن تاکيد بر لزوم تحقق اهداف چشم انداز 1400 اين بانک گفت: براي تحقق اين هدف، برنامه‌هاي کوتاه‌مدت، ميان مدت و بلندمدت بانک مور بازنگري قرار گرفته، به طوري که شرايط براي تبديل بانک اقتصادنوين به يکي از سه بانک سودآور کشور فراهم شود.
وي گفت: براي تحقق اين هدف لازم است زمينه‌هاي افزايش درآمدهاي کارمزدي بانک بيش از پيش مورد توجه قرار گيرد. وي ضمن اشاره به نقش سرمايه انساني در تحقق اين هدف اظهار داشت: يکي از عوامل سرنوشت ساز سازمان، سرمايه انساني کاردان و با دانش است که خوشبختانه بانک اقتصادنوين در اين بخش از وضعيت بسيار مطلوبي برخوردار است و سرمايه انساني بانک مزيت انحصاري آن به شمار مي‌رود که نقطه تمايز بانک با ساير رقباست.

در جمع مديران ارشد صورت گرفت؛ تاکيد مديرعامل بانک اقتصادنوين بر لزوم تحقق اهداف سال جاري

در جمع مديران ارشد صورت گرفت؛ تاکيد مديرعامل بانک اقتصادنوين بر لزوم تحقق اهداف سال جاريمديرعامل بانک اقتصادنوين در جمع مديران ارشد اين بانک بر تحقق اهداف و برنامه‌هاي سال جاري تاکيد کرد و گفت: پيش نياز تحقق اهداف پرهيز از توجه صرف به امور جاري است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري ضمن تاکيد بر لزوم تحقق اهداف از پيش تعيين شده سال جاري اين بانک، گفت: تفکر راهبردي مديران ارشد سازمان، زمينه ساز تحقق اهداف و برنامه‌ها خواهد بود.
مديرعامل بانک اقتصادنوين به اهميت جانشين پروري در بانک اشاره کرد و گفت: پايبندي مديران بخش‌هاي مختلف به برنامه‌ها ي آموزشي همکاران زمينه را براي رشد و پرورش سرمايه انساني کاردان تسهيل مي‌کند.
وي بخشي نگري را يکي از آفت‌هاي مديريتي سازمان‌ها معرفي کرد و افزود: داشتن تفکر سيستمي و در نظر داشتن آثار تصميمات بخشي بر کليت سازمان، لازمه مديريت بهينه و يکپارچه سازمان مي‌باشد و در اين راستا نظام برنامه‌ريزي وظيفه مهمي را در ايجاد هماهنگي هرچه بيشتر سازمان را برعهده دارد.

با مشارکت و حمايت بانک اقتصادنوين مجموعه دو جلدي کتاب "اجاق سرد" رونمايي شد

با مشارکت و حمايت بانک اقتصادنوين مجموعه دو جلدي کتاب "اجاق سرد" رونمايي شد عصر روز پنج‌شنبه 23 آذر ماه 96، طي مراسمي با حضور بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين، نماينده مقيم دفتر سازمان ملل متحد در جمهوري اسلامي ايران، مدير گروه مردم‌شناسي دانشکده علوم اجتماعي دانشگاه تهران و جمعي از فرهيختگان دانشگاهي و اهالي هنر مجموعه دو جلدي "اجاق سرد - از دور، از نزديک" در موزه‌ي هنرهاي معاصر تهران رونمايي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مجموعه دو جلدي "اجاق سرد؛ از دور از نزديک" شامل عکس‌هاي مرتضي پورصمدي عکاس و مدير فيلمبرداري بنام کشور است که با مشارکت و حمايت بانک اقتصادنوين توسط نشر ويژه نگار منتشر شده است.
در اين مراسم محمد صدرهاشمي‌نژاد بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين، اين مجموعه دو جلدي مستند را قصه‌اي از عمق زندگي انسان‌ها دانست و گفت: اين اثر بر اهميت مستند کردن و ماندگار کردن فرهنگ، تمدن و آئين‌هاي رايج در کشور تاکيد دارد.
بنيان‌گذار بانک اقتصادنوين با تقدير از 40 سال کار و تلاش مرتضي پورصمدي در مستند کردن اين اقدام تاريخي و به ارث گذاشتن آن براي آيندگان افزود: هر کدام از اين عکس‌ها گوياي مضموني عميق از زندگي مردماني است که با سختي‌هاي فراوان زندگي کردند؛ سختي‌هايي که نبايد به دست فراموشي سپرده شود.

طي مراسمي "عليرضا بلگوري" به عنوان مديرعامل بانك اقتصادنوين معرفي شد

طي مراسمي "عليرضا بلگوري" به عنوان مديرعامل بانك اقتصادنوين معرفي شدبر اساس تصميم هيات مديره و با تاييد بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، "عليرضا بلگوري" به عنوان مديرعامل جديد بانك اقتصادنوين معرفي شد.
به گزارش روابط عمومي بانك اقتصادنوين، در مراسم معارفه مديرعامل جديد اين بانک كه با حضور اعضاي هيات مديره و مديران بانك اقتصادنوين برگزار شد، محمد صدرهاشمي‌نژاد بنيان‌گذار اين بانک ضمن اشاره به معرفي مديرعامل جديد بانک اقتصادنوين گفت: امروز پس از شانزده سال فعاليت بانک اقتصادنوين به عنوان طلايه‌دار بانکداري خصوصي کشور نماد سلامت در نظام بانکي به شمار مي‌رود که تاکنون دچار هيچ حاشيه‌اي نبوده است.
وي گفت: اين افتخار حاصل تلاش مديريت عالي بانک و کارکنان شريف بانک اقتصادنوين است که توانسته جايگاه مناسبي براي بانک در نظام بانکي فراهم کند.
وي به تفکر حاکم بر بانک اقتصادنوين اشاره کرد و گفت: تفکر حاکم بر بانک اقتصادنوين کاملا منطبق با استانداردهاي بخش خصوصي و مديريت اين بخش تدوين شده و غير قابل تغيير است و بانک اقتصادنوين مي‌کوشد که کاملا با استانداردهاي بين‌المللي به کار خود ادامه دهد.

اطلاعيه بانک اقتصادنوين در خصوص خدمت رساني به مشتريان محترم در روز پنج‌شنبه 30 آذر

در پي وقوع زلزله در برخي استان‌هاي کشور و تعطيلي برخي سازمان‌ها و نهادها در روز پنج‌شنبه 30 آذرماه سال جاري، بانک اقتصادنوين طي اطلاعيه‌اي از آمادگي اين بانک براي خدمت رساني کامل به مشتريان در اين روز خبر داد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، کليه شعب اين بانک در سراسر کشور در اين روز به روال روزهاي قبل آماده خدمت رساني به مشتريان ارجمند مي‌باشند.
همچنين کليه خدمات بانکداري الکترونيکي اين بانک به ويژه خودپردازها و پايانه‌هاي فروش نيز بدون وقفه خدمات مورد نياز مشتريان محترم را ارايه خواهند نمود.

طي مراسمي و با حضور مديران ارشد بانک اقتصادنوين، خدمت و محصولات جديد شرکت پرداخت نوين معرفي شد

طي مراسمي و با حضور مديران ارشد بانک اقتصادنوين، خدمت و محصولات جديد شرکت پرداخت نوين معرفي شددر آستانه ميلاد با سعادت حضرت محمد مصطفي (ص) و طي مراسمي خدمات و محصولات جديد شرکت پرداخت نوين آرين معرفي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، اين محصولات همزمان با برگزاري نمايشگاه و همايش ارايه خدمات و محصولات "طلوع نوين" و با حضور مديران عالي ‌رتبه بانک اقتصادنوين از جمله بنيان‌گذار، رييس و اعضاي هيات مديره، سرپرست و ساير مديران ارشد بانک اقتصادنوين و مديران ارشد شرکت پرداخت نوين و شرکت‌هاي وابسته اين بانک معرفي شد.
در اين همايش که با حضور سرپرستان شعب مناطق تهران و استان‌ها و روساي شعب بانک اقتصادنوين برگزار شد جزييات خدمات جديد شرکت پرداخت نوين تشريح شد ضمن اينکه مدير امور شعب و تعدادي از سرپرستان مناطق اين بانک نيز به بيان ديدگاه‌ها و نظرات خود در خصوص خدمات مورد نياز مشتريان اين بانک پرداختند.
مهندس محمد صدرهاشمي‌نژاد بنيانگذار بانک اقتصادنوين در اين همايش با اشاره به فاصله گرفتن بانک اقتصادنوين با سيستم بانکداري کشور طي چند سال اخير بيان کرد: اقتصادنوين با تصميم گيري‌هاي دقيق و سياست‌گذاري‌هاي منطقي در سال‌هاي گذشته توانسته راه متفاوتي را نسبت به اکثر بانک‌هاي کشور در اقتصاد کشور پيش گيرد تا بتواند ثابت و پا برجا بماند.

پوزش به دليل قطع موقت سرويس‌هاي الکترونيکي بانک اقتصادنوين

بانک اقتصادنوين ضمن پوزش از مشتريان خود اعلام کرد سرويس‌هاي الکترونيکي اين بانک از ساعت 15 تا 18 روز سه‌شنبه به مدت 3 ساعت قطع خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به منظور عمليات بهينه‌سازي خدمات الکترونيک، تمام سرويس‌هاي الکترونيک بانک اقتصادنوين در روز سه‌شنبه 28 آذر ماه جاري به مدت سه ساعت قطع خواهد بود و بعد از انجام عمليات، تمامي سرويس‌هاي الکترونيکي اين بانک از ساعت 18 همان روز به حالت عادي باز خواهد گشت.

در هفتمين مراسم بزرگداشت هفته پژوهش، مقاله همکار بانک اقتصادنوين به عنوان مقاله برگزيده معرفي شد

در هفتمين مراسم بزرگداشت هفته پژوهش، مقاله همکار بانک اقتصادنوين به عنوان مقاله برگزيده معرفي شدهمزمان با گراميداشت هفته پژوهش در بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران از مقاله علمي - پژوهشي شکوفه سادات اشرف زاده از بانک اقتصادنوين به عنوان مقاله برتر قدرداني شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوري که با حضور ولي الله سيف رئيس کل بانک مرکزي، علي ديواندري، رئيس پژوهشکده پولي و بانکي، سيامک دولتي رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين و جمعي از مديران عامل بانک‌ها و پژوهشگران در سالن اجتماعات بانک مرکزي برگزار شد، از مقاله شکوفه سادات اشرف زاده با عنوان "بررسي نرخ وصول در قراردادهاي مشارکتي و بازدهي ثابت با استفاده از نظريه بازي‌ها" از شعبه تقي آباد مشهد بانک اقتصادنوين به عنوان پژوهشگر برتر تقدير شد.
اين مقاله به صورت مشترک توسط شکوفه سادات اشرف زاده از بانک اقتصادنوين، دکتر سيدمحمدجواد رزمي،‌ دکتر محمدرضا لطفعلي پور و دکتر مهدي فيضي از دانشگاه فردوسي مشهد حايز رتبه برتر گرديد.

پوزش به دليل قطع موقت سرويس‌هاي الکترونيکي بانک اقتصادنوين

بانک اقتصادنوين ضمن پوزش از مشتريان خود اعلام کرد سروريس‌هاي الکترونيکي اين بانک از ساعت 23 و 55 دقيقه روز دوشنبه به مدت 20 دقيقه قطع خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به منظور عمليات بهينه‌سازي سرورهاي اين بانک، تمام سرويس‌هاي الکترونيک بانک اقتصادنوين از اين ساعت به مدت 20 دقيقه قطع مي‌شود و بعد از انجام عمليات، تمامي سرويس‌هاي الکترونيکي اين بانک از 15 دقيقه بامداد روز سه‌شنبه 21 آذر ماه جاري به حالت عادي باز خواهد گشت.

به منظور بهره‌برداري و حمايت از طرح‌هاي دانش بنيان، شرکت پرداخت نوين و دانشکده برق و کامپيوتر دانشگاه تهران تفاهم‌نامه همکاري امضاء کردند

به منظور بهره‌برداري و حمايت از طرح‌هاي دانش بنيان، شرکت پرداخت نوين و دانشکده برق و کامپيوتر دانشگاه تهران تفاهم‌نامه همکاري امضاء کردندبه منظور بهره‌برداري از ظرفيت‌هاي علمي و پژوهشي داخلي و حمايت از طرح‌هاي دانش بنيان تفاهم‌نامه همکاري شرکت پرداخت نوين و دانشکده برق و کامپيوتر دانشگاه تهران در حاشيه همايش معرفي خدمات و محصولات جديد شرکت پرداخت نوين امضا شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، هدف اين تفاهم‌نامه همکاري و ايجاد هم‌افزايي در توانايي طرفين در ارايه خدمات و اجراي پروژه‌هاي مشترک علمي و پژوهشي در زمينه مطالعه، تحقيق، طراحي، نمونه‌سازي و اجراي پروژه‌هاي نرم‌افزاري و سخت‌افزاري در حوزه تجهيزات و خدمات بانکداري الکترونيکي مي‌باشد.
کريم خمسه رئيس هيات مديره شرکت پرداخت نوين در اين مراسم بر لزوم حضور پر قدرت شرکت پرداخت نوين در بازار خدمات الکترونيک تاکيد کرد و گفت: به همين منظور شرکت پرداخت نوين نسبت به توسعه زيرساخت‌هاي حوزه‌هاي کسب‌ و کار آتي اقدام کرده است که از جمله اين اقدامات استفاده از ظرفيت‌هاي علمي و پژوهشي دانشگاه‌هاي داخلي بوده است.
وي افزود: در فاز نخست تفاهم‌نامه همکاري با دانشکده برق و کامپيوتر و پرديس دانشکده فني دانشگاه تهران منعقد شده که به زودي ديگر واحدهاي معتبر دانشگاهي به اين بخش اضافه خواهند شد.

در آستانه روز بيمه؛ نرم‌افزار موبايل بيمه نوين رونمايي شد

در آستانه روز بيمه؛ نرم‌افزار موبايل بيمه نوين رونمايي شددر آستانه روز ملي بيمه و در حاشيه نشست هم‌انديشي مديران‌ ستادي و رؤساي شعب بيمه نوين، نرم‌افزار موبايل اين شرکت با حضور مشاور عالي بانک اقتصادنوين، مديرعامل و اعضاي هيات ‌مديره شرکت بيمه‌ نوين رونمايي شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، نرم‌افزار جديد اين شرکت شامل پرونده شخصي بيمه‌اي کاربران بوده که تمامي پرداخت‌ها، دريافت‌ها و سابقه بيمه‌اي را با در نظر گرفتن امنيت داده‌اي و اطلاعات کاربر در اختيار وي قرار مي‌دهد.
برنامه نرم‌افزاري بيمه نوين شامل ويژگي‌ها و خدمات منحصر به فردي است به طوري که امکان دسترسي آسان و ايمن به اطلاعات بيمه‌نامه، مشاهده پرداخت‌هاي بيمه‌اي هر فرد، امکان پرداخت اقساط و نمايش مبالغ دريافت شده توسط فرد و امکان مشاهده خسارت‌ها در آن پيش‌بيني و طراحي شده است.
علاوه بر اين بيمه‌گذاران و کاربران گرامي مي‌توانند شعب و نمايندگي‌هاي اين شرکت را براساس منطقه جغرافيايي روي نقشه مکان‌يايي کنند؛ همچنين آگاهي از طرح‌ها و جشنواره‌هاي فروش اين شرکت از ديگر خدمات قابل ارايه از طريق اين نرم‌افزار است.

مشارکت خانواده بانک اقتصادنوين در بازسازي مدارس آسيب ديده زلزله غرب کشور

خانواده بانک اقتصادنوين با همراهي سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس کشور با هدف تسريع در بازسازي زيرساخت‌ها و فضاهاي آموزشي مناطق زلزله زده و لزوم مشارکت جمعي براي بازگشت زندگي هموطنان آسيب ديده به روال عادي،در بازسازي مدارس آسيب ديده مناطق زلزله زده غرب کشور مشارکت مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به همين منظور هيئت مديره بانک، با ابراز همدردي با بازماندگان ضايعه زلزله و طلب آمرزش و مغفرت از درگاه خداوند جهت درگذشتگان اين حادثه با اختصاص مبلغ 3.5 ميليارد ريال کمک نقدي و غير نقدي و همچنين اختصاص يک روز حقوق همکاران داوطلب براي اين امر خداپسندانه سعي دارد گوشه‌اي از آلام اين هموطنان گرامي را التيام بخشد.
بانک اقتصادنوين شماره حساب شماره 3-10050-850-147 و شماره شباي IR110550014785000010050003 و شماره کارت 6274121940038227 را جهت واريز کمک‌هاي نقدي هموطنان عزيز براي مشارکت در اين اقدام خداپسندانه اختصاص داده است.

پوزش به دليل قطع موقت سرويس‌هاي الکترونيکي بانک اقتصادنوين

بانک اقتصادنوين ضمن پوزش از مشتريان خود اعلام کرد خدمات الکترونيک اين بانک از ساعت 24 روز پنج‌شنبه به مدت شش ساعت قطع خواهد بود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به منظور انجام عمليات آرشيو اسناد حسابداري، تمام خدمات الکترونيک بانک اقتصادنوين از بامداد جمعه 26 آبان ماه، به مدت 6 ساعت قطع مي‌شود و بعد از انجام عمليات، تمامي سرويس‌هاي الکترونيکي اين بانک از ساعت 6 صبح همان روز به حالت عادي باز خواهد گشت.

رشد 42 درصدي تعداد کارت‌هاي اعتباري صادره بانک اقتصادنوين در مهرماه سال جاري

تعداد کاربران خدمات بانکداري الکترونيک بانک اقتصادنوين در مهرماه سال جاري با رشد قابل توجهي همراه بوده است که در اين بين، تعداد کارت‌هاي اعتباري صادره از اين بانک نسبت به مدت مشابه سال قبل، با رشد 42 درصدي همراه بوده است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به منظور افزايش توان خريد و رضايت‌مندي مشتريان، صدور کارت‌هاي اعتباري بر اساس دستورالعمل بانک مرکزي جمهوري اسلامي در بانک اقتصادنوين، در دستور کار قرار دارد و رشد 42 درصدي تعداد کارت‌هاي اعتباري صادره اين بانک، نشان از رضايت مشتريان و کاربران، از اين خدمت است.
بر اساس اين گزارش، در بازه زماني ياد شده، تعداد کاربران موبايل بانک اقتصادنوين، 22 درصد و تعداد کاربران اينترنت بانک اقتصادنوين نيز، 12 درصد رشد داشته است.
گفتني است، بانک اقتصادنوين با هدف تسهيل دسترسي مشتريان به خدمات نوين بانکي، همواره توجه ويژه‌اي به توسعه خدمات بانکداري الکترونيک داشته و رشد مستمر تعداد کاربران اين خدمات، نشان از رضايت مشتريان از خدمات نوين اين بانک است.

با حضور حداکثري سهامداران، صورت‌هاي مالي سال 1395 بانک اقتصادنوين به تصويب مجمع رسيد

با حضور حداکثري سهامداران، صورت‌هاي مالي سال 1395 بانک اقتصادنوين به تصويب مجمع رسيدمجمع عمومي عادي به طور فوق‌العاده نوبت دوم بانک اقتصادنوين، براي بررسي عملکرد سال مالي منتهي به 30 اسفند ماه سال 1395 با حضور بيش از 84 درصد از سهامداران اين بانک برگزار شد و صورت‌هاي مالي مورد تصويب قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در گزارش هيات مديره اين بانک به سهامداران، با اشاره به استمرار رشد برخي شاخص‌هاي عملکردي اين بانک در سال گذشته، تاکيد شد که به رغم رعايت سقف نرخ سود پرداختي به سپرده‌هاي مشتريان توسط بانک اقتصادنوين در سال گذشته، سپرده‌هاي نزد اين بانک بيش از 7 درصد رشد داشته است که اين امر نشان دهنده اعتماد مشتريان به اين بانک است. در خصوص اعطاي تسهيلات نيز، بانک اقتصادنوين با رعايت اصول و بخش‌نامه‌هاي مرتبط با اين بخش توانست در سال گذشته نسبت به تامين مالي بخش‌هاي مختلف توليدي و صنعتي اقدام نمايد.
در ادامه گزارش هيات مديره بانک اقتصادنوين به سهامداران، به استقرار سامانه‌هاي چکاوک و سپام اشاره و تاکيد شد: بانک اقتصادنوين از اولين بانک‌هايي بود که توانست اين سامانه‌ها را به صورت عملياتي اجرائي نمايد.

جلسه همکاري‌هاي مشترک سازمان منطقه آزاد اروند و بانک اقتصادنوين برگزار شد

جلسه همکاري‌هاي مشترک سازمان منطقه آزاد اروند و بانک اقتصادنوين برگزار شددر حاشيه حضور مديران ارشد بانک اقتصادنوين در استان خوزستان، نشست مشترک مديران ارشد اين بانک با مديرعامل سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين جلسه ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص ارايه خدمات بانکي متناسب با نياز سرمايه‌گذاران منطقه آزاد اروند بر افزايش تعاملات بانک اقتصادنوين و فعالان اقتصادي اين منطقه تاکيد شد.
در اين نشست اسماعيل زماني مديرعامل سازمان منطقه آزاد اروند بر ارائه تسهيلات مناسب به سرمايه‌گذاران منطقه تاکيد کرد.
همچنين در اين نشست مشترک مقرر شد کارگروهي از طرف سازمان منطقه آزاد اروند و بانک اقتصادنوين با رويکرد بررسي طرح‌هاي مشترک تشکيل گردد که در اين راستا مديران ارشد بانک اقتصادنوين با توجه به شرايط اقتصادي منطقه آزاد اروند آمادگي کامل خود را جهت همکاري و تعامل مشترک با سرمايه‌گذاران اين منطقه اعلام کردند‌.

تامين ارز مورد نياز زائرين اربعين حسيني توسط بانک اقتصادنوين

بانک اقتصادنوين با همکاري بانک تعاون اسلامي عراق ارز مورد نياز زائرين اربعين حسيني را در پايانه‌هاي مرزي مهران و شلمچه تامين مي‌کند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، با توجه به حجم بالاي درخواست ارز توسط زائرين براي حضور در آيين پياده‌روي اربعين، تامين ارز مورد نياز زوار از اهميت ويژه‌اي برخوردار است که در اين راستا بانک اقتصادنوين تمهيدات لازم براي تامين دينار مورد نياز زائرين را پيش بيني نموده است.
بر اساس اين گزارش زائرين عزيز مي‌توانند با مراجعه به خودپردازهاي بانک اقتصادنوين مستقر در مناطق مرزي مهران و شلمچه، با استفاده از کارت شتابي خود در تمامي ساعات شبانه روز دينار مورد نياز خود را از اين دستگاه‌ها دريافت نمايند. همچنين با هدف تسهيل دسترسي هموطنان به اين خدمت، باجه‌هاي خدمت رساني بانک اقتصادنوين که در مناطق مرزي يادشده داير شده‌اند نيز دينار مورد نياز زائرين را در اختيار ايشان قرار مي‌دهند.

افزايش ساعت کاري شعب کشيک بانک اقتصادنوين به مناسبت اربعين حسيني

با هدف تسهيل ارايه خدمات بانکي به زايرين عتبات عاليات و با موافقت بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، ساعت کار شعب منتخب بانک اقتصادنوين در مناطق مرزي با کشور عراق افزايش يافت.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به همين منظور ساعت کار شعب ارشاد و فردوسي کرمانشاه، آبادان و ايلام اين بانک از روز دوشنبه اول آبان ماه 1396 از ساعت 8 لغايت 18 مي‌باشد و اين شعب به صورت يک‌سره آماده ارايه خدمت به هموطنان و زايرين عتبات عاليات هستند.
افزايش ساعت کار شعب منتخب بانک اقتصانوين در مناطق مرزي با کشور عراق تا روز شنبه 20 آبان ماه ادامه خواهد داشت.
لازم به ذکر است در کنار افزايش ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين، اين بانک نسبت به راه‌اندازي دو باجه ارايه خدمات بانکي به هموطنان و مشتريان در مرزهاي شلمچه و مهران اقدام کرده است.

اقتصادنوين به مجمع مي‌رود

با موافقت نهادهاي ذي‌صلاح مجمع عمومي عادي به طور فوق‌العاده بانک اقتصادنوين براي بررسي عملکرد سال مالي منتهي به 30 اسفند ماه سال 1395 روز چهارشنبه 17 آبان ماه 1396 برگزار مي‌شود.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين اين مجمع عمومي در محل مجموعه سالن‌هاي همايش‌ و مراسم صدرا، بـه نشاني تهران، خيابان ملاصدرا، خيابان شيخ بهايي جنوبي، جنب مسجد بقية ا... (عج)، سالن همايش‌هـاي صدرا؛ تشکيل مي‌گردد.
صاحبان سهام اين بانک يا نمايندگان قانوني آنان مي‌توانند به ‌منظور اخذ برگه ورود و حضور در جلسه مجمع عمومي مذکور، در يکي از روزهاي 15 و 16 آبان ماه از ساعت 8:30 تا 15:30 با در دست داشتن مدارک مالکيت سهام يا مستندات نمايندگي / وکالت/ ولايت/ قيمومت و کارت شناسايي معتبر به اداره امور سهامداران بانک، به نشاني تهران، خيابان آفريقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، نبش خيابان برادران شريفي، پلاک 2، طبقه دوم مراجعه کنند. ضمن اينکه ترتيبي اتخاذ ‌شده است که بجز ايام مذکور، برگه ورود به جلسه، از ساعت 13 روز برگزاري مجمع نيز در نشانـي صدرالذکر، به حضور سهامداران محترم ارائه گردد.

معاون پشتيباني و امور اقتصادي بيمه نوين: رشد سودآوري بيمه نوين حاصل تدوين استراتژي و تصميم سازي‌هاي به موقع است

معاون پشتيباني و امور اقتصادي بيمه نوين: رشد سودآوري بيمه نوين حاصل تدوين استراتژي و تصميم سازي‌هاي به موقع استمعاون پشتيباني و امور اقتصادي بيمه نوين گفت: افزايش 75 درصدي سود سهام اين شرکت در شش ماهه نخست سال 1396 حاصل تدوين و پياده‌سازي استراتژي و تصميم سازي درست و به هنگام برنامه‌ها است.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، آرام رشيدي با اشاره انتشار صورت‌هاي مالي ميان دوره‌اي شش ماهه منتهي به شهريور 1396 اين شرکت گفت: به رغم همه محدوديت‌ها سود سهام شرکت در شش ماه نخست امسال 75 درصد رشد کرده است که اين مهم نشان دهنده عملکرد مطلوب شرکت در بازار بيمه‌ي کشور است.
وي گفت: سودآوري بيمه نوين در سال جاري حاصل تدوين استراتژي و تصميم سازي براي اجراي به هنگام برنامه‌هاي شرکت بوده که به مدت دو سال به صورت گام به گام شناسايي و دنبال شده است.
وي افزود: طبق صورت‌هاي مالي شش ماهه نخست سال جاري، اين سود حاصل رشد 18 درصدي حق بيمه صادره و همچنين کاهش 11 درصدي خسارت طي اين مدت و البته کاهش خسارات معوق و هزينه‌هاي مالي شرکت بوده است.

آمادگي بانک اقتصادنوين براي ارائه خدمات بانکي به زائران عتبات عاليات در مرزهاي مهران و شلمچه

هلدينگ اقتصادنوين با هدف آسان سازي ارايه خدمات پولي مورد نياز زايرين عتبات عاليات، خدمات بانکي در مرزهاي شلمچه و مهران ارايه مي‌کند.
به گزارش اداره روابط عمومي بانک اقتصادنوين، به همين منظور پيش‌بيني‌هاي لازم براي راه‌اندازي باجه‌هاي موقت ارايه خدمات بانکي در مرزهاي شلمچه و مهران صورت گرفته و اين باجه‌ها در ايام اربعين حسيني خدمات مورد نياز زايرين عتبات عاليات را در زمينه‌هاي بانکي، صدور انواع بيمه‌نامه و خدمات پرداخت الکترونيک در اختيار هموطنان عزيز ارايه مي‌کنند.
خدمات افتتاح حساب، صدور کارت جديد و المثني، صدور رمز کارت و ... از جمله خدماتي است که باجه‌هاي بانک اقتصادنوين در ايام اربعين از طريق باجه‌هاي موقت مهران و شلمچه در اختيار زايرين قرار مي‌دهند. علاوه بر اين خدمات شرکت‌هاي بيمه نوين و پرداخت نوين نيز در ايام مذکور از طريق باجه‌هاي بانک اقتصادنوين به زايرين ارايه خواهد شد.

با حضور در شعبه فلکه صادقيه بانک اقتصادنوين، دانش‌آموزان مجتمع آموزشي طاهره از نزديک با خدمات بانکي آشنا شدند

با حضور در شعبه فلکه صادقيه بانک اقتصادنوين، دانش‌آموزان مجتمع آموزشي طاهره از نزديک با خدمات بانکي آشنا شدندبه منظور آشنايي نوجوانان با فعاليت‌هاي روزانه بانک‌ها، جمعي از دانش‌آموزان مجتمع آموزشي طاهره با حضور در شعبه فلکه صادقيه بانک اقتصادنوين از نزديک با فرآيند ارايه خدمات بانکي آشنا شدند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، مرجان سيدي رئيس شعبه فلکه صادقيه اين بانک، در خصوص اين مراسم گفت: بانک اقتصادنوين از سال‌ها قبل نسبت به معرفي خدمات بانکي به نوجوانان اقدام کرد که در اين راستا هماهنگي‌هاي لازم براي حضور دانش‌آموزان مجتمع آموزشي طاهره صورت گرفت.
وي با اشاره به تاثير مثبت بازديد از شعب بانک در ميان دانش‌آموزان گفت: دانش آموزان با حضور در شعبه بانک در قالب پنج گروه با انواع خدمات بانکي از جمله بانکداري الکترونيکي، خودپرداز، تسهيلات، صندوق و بيمه آشنا مي‌شوند.
سيدي در خصوص رده سني دانش‌آموزان بازديد کننده از شعبه اين بانک اظهار داشت: دانش‌آموزان در سال ششم به صورت تئوريک با مباحث پول و اقتصاد آشنا مي‌شوند که حضور در محيط شعبه بانک براي درک دقيق مفاهيم آموزشي در اين باره مهم و تاثيرگذار است.

رشد 23 درصدي کاربران موبايلبانک اقتصادنوين در پايان شهريور 96