PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1399/1/22

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
خدمات تخصصی
بانکداري شرکتي
مشتري بانکداري شرکتي
معيار انتخاب مشتريان براي بهره‌مندي از خدمات بانکداري شرکتي، شاخص فروش و درآمد، منطبق با صورت‌هاي مالي حسابرسي شده آنها مي‌باشد. براي هر کدام از مشتريان شرکتي به منظور پاسخ‌گويي به نيازهاي مالي و بانکي، يک "کارشناس ارتباط با مشتريان" تخصيص خواهد يافت.
شرکت‌هاي در شرف تأسيس و يا شرکت‌هاي نوپا، با توجه به نوع صنعت و ميزان رشد آن، سرمايه اوليه و برنامه‌هاي توسعه‌اي تدوين شده و ... بررسي قرار گرفته و در صورت تطبيق پيش‌بيني‌هاي فروش طي سه سال آتي اين شرکت‌ها با تعريف فوق، مي‌توانند در گروه مشتريان شرکتي قرار گيرند.
همچنين شرکت‌هاي فعال در صنايع نفت، گاز و پتروشيمي، غذايي، دارويي، فلزات اساسي (فولاد)، کاني‌هاي غيرفلزي (سيمان) و پيمانکاري از اولويت‌هاي بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين به شمار مي‌روند. 
صنايع بازار هدف
پيمانکاري

صنعت ساختمان و پيمانکاري يکي از اصلي‌ترين محورهاي توسعه است. محوري که همواره مسير دست‌يابي به اهداف اقتصاد ملي و آباداني ايران اسلامي را هدف‌گذاري کرده و با افتخار پيموده است.
بي‌شک اجراي موفقيت‌آميز پروژه‌هاي گوناگون عمراني مرهون تلاش، تخصص و تعهد مديران، مهندسان و کارگران زحمت‌کش و ساعي اين صنعت مي‌باشد. از سوي ديگر تحقق تمامي ظرفيت‌ها و قابليت‌هاي اجرايي موجود صنعت ساختمان و پيمانکاري، مهمترين هدف و خواستگاه بانک اقتصادنوين به عنوان شريک تجاري ارزش‌آفرين بوده و هست‌.


غذايي
صنايع غذايي از صنايع استراتژيک کشور محسوب مي‌شوند. بر همين اساس و با تلاش و تعهد فعالان اين بخش اثرگذار اقتصادي، پيشرفت‌هاي قابل توجهي در اين حوزه صورت گرفته است.
بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين به هدف شراکتي پايدار و قرار دادن صنايع غذايي در زمره مهمترين بازارهاي هدف خود، در تلاش است تا با ارايه راه‌حل‌هاي نوين و جامع، بيش از پيش در بالندگي اين صنايع نقش‌آفريني نمايد. تجربه‌هاي کسب شده در اين حوزه، در قالب بسته‌هاي خدماتي هم اينک در دسترس شرکت‌هاي اين بخش است.


دارويي، بهداشتي و آرايشي
دارو از مهم‌ترين كالاها در تجارت امروزي بشر به لحاظ اثرگذاري آن بر سلامت انسان است. امروزه صنعت داروسازي به عنوان يكي از كليدي‌ترين و عظيم‌ترين صنايع جهان مطرح است. در اختيار داشتن چنين صنعتي به منزله يكي از معيارهاي مهم توسعه يافتگي كشورها شناخته مي‌شود. صنعت داروي كشور عليرغم نوپا بودن و قدمت نه چندان دور و با توجه به چالش‌هاي پيش رو، امروزه توانسته 95 درصد نيازهاي دارويي داخل را تامين نمايد. بدين ترتيب بانکداري شرکتي حمايت از اين بخش صنعت از طريق ارايه راه‌حل‌ها و خدمات ارزش‌آفرين را پيش فرض خود دانسته و هدف‌گذاري نموده است.


فلزات اساسي
فلزات اساسي پس از پتروشيمي مهمترين صنعت صادراتي کشور است. سرمايه‌گذاري‌هاي صورت گرفته در صنايع فلزي و معدتي طي ساليان گذشته رشد اين بخش موثر اقتصادي را سبب شده است. اين رشد در بخش فلزات اساسي در گرو رابطه اثربخش با بخش مالي به خصوص بانکداري تجاري است. هم اينک بانکداري شرکتي با ارايه ابزارهاي متنوع و نوين بانکي و مالي، فصل نويني در ارتباط ارزش‌آفرين با شرکت‌هاي فعال در صنايع فلزات اساسي گشوده است. فرصتي که شرکت‌ها با بهره‌گيري از آن مي‌توانند در توسعه هر چه بيشتر صنايع فلزات اساسي، نقش‌آفريني کنند.


کاني‌هاي غيرفلزي
صنعت کاني‌هاي غيرفلزي شامل فرآورده‌هاي نسوز، فرآورده‌هاي چيني، محصولات سيماني، انواع شيشه و عايق‌ها يکي از مزيت‌هاي کشور است. رتبه سوم جهاني و رتبه اول منطقه در توليد سيمان، بيانگر ظرفيت‌هاي عظيم اين صنعت در رشد و بالندگي اقتصاد کشور است. رتبه چهارم کاشي و سراميک در توليد جهاني نشانه ديگري از پتانسيل‌هاي صنايع کاني‌هاي غيرفلزي است. بانکداري شرکتي با درک نيازها و فرصت‌هاي کسب و کار در عرصه داخلي و جهاني بسته‌هاي خدماتي خود را به اين بخش از فعالان اقتصادي ارايه مي‌کند.


نفت، گاز و پتروشيمي
صنعت نفت و گاز با سهمي معادل 28 درصد توليد ناخالص داخلي، 84 درصدي تامين ارز و 95 درصدي تامين انرژي، بزرگترين صنعت کشور به حساب مي‌آيد. همچنين بر اساس اين چشم انداز، جايگاه دومي در توليد نفت اوپک، جايگاه اولي جهان در توليد گاز طبيعي، جايگاه اولي منطقه در حوزه پالايش و جايگاه اولي منطقه در زمينه فناوري حوزه نفت و گاز در سال 1404 بايد در اختيار ايران باشد که نيل به اين اهداف مستلزم تنوع و توسعه روش‌هاي تامين مالي است. بر همين اساس بانکداري شرکتي ارايه راه‌‌حل‌هاي نوين بانکي و مالي به اين صنعت را هدف‌گذاري کرده است.


خودرويي

خودروسازي ايران دومين شاخه مهم اقتصاد ملي، بعد از صنعت نفت و گاز به حساب مي‌آيد. صنعت خودرو در کشور ما لوكوموتيو رشد صنايع ديگر است به طوري که 60 رشته صنعتي ديگر با اين صنعت مرتبط هستند. چشم انداز کسب رتبه اول در خاورميانه، رتبه پنجم در آسيا و رتبه يازدهم در جهان، بيانگر اولويت اين صنعت در رشد و توسعه اقتصادي کشور است. بدين ترتيب صنعت خودروسازي يکي از کانون‌هاي توجه بانکداري شرکتي است براي ارايه خدمات ارزش‌آفرين است.


درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
آپارات بانک اقتصاد نوين   اينستاگرام بانک اقتصاد نوين   تلگرام بانک اقتصاد نوين   سروش بانک اقتصاد نوين   گپ بانک اقتصاد نوين   ايتا بانک اقتصاد نوين
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
طرح ارزينو
طرح صبا
طرح کوشان
سامانه‌هاي موبايلي
 خدمات بانكداري الكترونيكي
سفارش آنلاين کارت هديه
مزايده و فروش املاک مازاد
ثبت درخواست حمايت از مشتريان داراي کسب و کارهاي کوچک متضرر شده
درخواست برخورداري از قانون تسهيل تسويه بدهي بدهکاران
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
مناقصه و مزايده‌هاي بانک
مبارزه با پولشويي