PSB is being developed by Pooya Paridel.

تاريخ:    1399/1/22

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
خدمات تخصصی
بانکداری شرکتی
چگونگی دریافت خدمات
با توجه به جایگاه مشتریان شرکتی و به منظور ارج نهادن به این گروه از مشتریان، ارائه خدمات و محصولات بانکداری شرکتی در دفاتر بانکداری شرکتی انجام می‌پذیرد. دفاتر بانکداری شرکتی با توجه به بخش بندی به عمل آمده در میان مشتریان شرکتی از نظر نوع صنایعی که در آن فعالیت می‌نمایند و یا مناطق جغرافیایی مشتریان، به صورت تخصصی با بهره‌مندی از کارشناسان ارتباط با مشتریان، با شناسایی نیازهای مشتریان، خواسته‌های مالی و اعتباری مشتریان شرکتی را بدون نیاز به حضور فیزیکی ایشان، در ارکان مختلف بانک و شرکت‌های تابعه مطرح نموده و محصولات و خدمات مورد نیاز را به صورت سفارشی سازی شده، در اختیار مشتریان شرکتی قرار می‌دهند.
ارائه هرگونه خدمات در حوزه بانکداری شرکتی منوط به اعتبارسنجی اولیه مشتریان است. در صورتیکه که مشتریان با توجه به شاخصه‌های تعیین شده در گروه مشتریان بانکداری شرکتی قرار گیرند، این دفاتر ضمن تعیین کارشناس ارتباط با مشتری برای هر یک از مشتریان شرکتی، تمامی مراحل خدمت‌رسانی به مشتریان مربوطه را از طریق شعب بانک انجام خواهند داد.
برای دریافت اطلاعات یشتر در خصوص جزئیات خدمات و محصولات بانکداری شرکتی و نحوه بهره‌مندی از این خدمات و محصولات، مشتریان گرانقدر می‌توانند با هر یک از دفاتر بانکداری شرکتی تماس حاصل نمایند.
بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوین به منظور پاسخ‌گویی شایسته به نیازهای شرکت‌های پیمانکاری اقدام به ایجاد معاونت پیمانکاری در دفتر بانکداری شرکتی میرداماد نموده است. شرکت‌های پیمانکاری می‌توانند از طریق معاونت پیمانکاری دفتر میرداماد و تمهیدات فراهم شده در این دفتر و نیز کارشناسان حوزه پیمانکاری، از خدمات و راه‌حل‌های ویژه این بخش بهره‌مند شوند. 


درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
آپارات بانک اقتصاد نوين   اينستاگرام بانک اقتصاد نوين   تلگرام بانک اقتصاد نوين   سروش بانک اقتصاد نوين   گپ بانک اقتصاد نوين   ايتا بانک اقتصاد نوين
حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
طرح ارزينو
طرح صبا
طرح کوشان
سامانه‌هاي موبايلي
 خدمات بانكداري الكترونيكي
سفارش آنلاين کارت هديه
مزايده و فروش املاک مازاد
ثبت درخواست حمايت از مشتريان داراي کسب و کارهاي کوچک متضرر شده
درخواست برخورداري از قانون تسهيل تسويه بدهي بدهکاران
صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
بانكداري اختصاصي
مناقصه و مزايده‌هاي بانک
مبارزه با پولشويي