چچ

اطلاعیه امور سهامداران

اطلاعات تماس اداره امور سهامداران

تلفن: ۲۴۵۹۴۲۶۶ - ۲۴۵۹۴۲۷۷ (۰۲۱)
فکس: ۲۴۵۹۴۲۹۹ (۰۲۱)

اطلاعیه در خصوص نحوه دریافت اوراق سهام بانک اقتصاد نوین

با توجه به تمهید شرایط لازم توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در راستای تسهیل در دریافت گواهی نقل و انتقال و سپرده اوراق بهادار (ورقه سهام) شرکت‌های بورسی در افزایش سرمایه‌ها، بدینوسیله به اطلاع سهامداران محترم بانک اقتصاد نوین می‌رساند، با مراجعه به درگاه الکترونیکی «دارا» می‌توانند اوراق سهام با احتساب افزایش سرمایه مصوب مجمع عمومی فوق العاده بیست و دوم اردیبهشت ماه 1399 خود را پرینت و دریافت نموده و از مراجعه حضوری به امور سهام خودداری نمایند.

مراحل لازم برای دریافت اوراق سهام:

  • ثبت نام در سامانه سجام
  • احراز هویت به صورت حضوری و غیرحضوری
  • ورود به سایت https://www.csdiran.com یا https://www.sejam.ir
  • انتخاب و ورود به درگاه یکپارچه ذینفعان
  • پس از ورود به این درگاه با وارد نمودن کد ملی برای اشخاص حقیقی و شناسه ملی برای اشخاص حقوقی، کدی به تلفن همراه سهامدار ارسال می‌گردد که لازم است در مرحله بعد در سامانه وارد شود. در گام بعدی با تعیین رمز و تایید مجدد رمز عبور، صفحه شخصی دارایی‌های سهام هر سهامدار قابل دسترس و امکان دریافت پرینت ورقه سهام فراهم می باشد.

اداره حسابداری مالی- امور سهام

قابل توجه سهامداران محترم بانک اقتصادنوین

نظر به ضرورت اطلاع از مشخصات فردی (کد ملی، شماره شناسنامه، سری و سریال شناسنامه)، نشانی پستی (با کد پستی) و شماره حساب بانکی (ترجیحاً نزد بانک اقتصادنوین)، بدینوسیله از کلیه سهامداران محترم بانک اقتصادنوین تقاضا می‌نماید، به قید فوریت نسبت به اعلام کتبی موارد مذکور با استفاده از نمونه‌های قرار گرفته بر روی سایت ویژه بانک (ونوین) به شماره فکس 24594299-021 و ارسال به پست الکترونیکی saham@enbank.ir و یا ارسال از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به آدرس تهران، بلوار اسفندیار، بین ولیعصر و آفریقا، پلاک 17، بانک اقتصادنوین، طبقه دوم، امور سهام به قید تسریع اقدام نمایند.

نمونه فرم‌های اعلام اطلاعات فوق الذکر در انتهای همین صفحه ( فایل‌های پیوست ) در دسترس قرار دارند.

تلفن مستقیم امور سهام بانک اقتصادنوین برای پاسخگوی به سئوالات در تمام ساعات اداری روزانه: 02124594277

اداره حسابداری مالی

قابل توجه سهامداران محترم بانک اقتصاد نوین

ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو، به استحضار سهامداران محترم می‌رساند: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامت و کاهش تردد هموطنان گرامی در سطح شهر، تدابیری اندیشیده شده است تا تمام امور مربوط به سهامداران محترم از طریق تماس تلفنی و بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک صورت پذیرد.
لذا از تمامی سهامداران گرانقدر تقاضا می‌شود، برای دریافت هر نوع خدمات مرتبط با سهامداری خود تا اطلاع ثانوی، در ساعات اداری با شماره تلفن‌های مستقیم 021-24594266 و 021-24594277 تماس حاصل نمایند.

امور سهام بانک اقتصاد نوین

تغییر مکان امور سهامداران بانک اقتصادنوین (سهامی عام) به شماره ثبت 177132 و شناسه ملی 10102194601

بدین‌وسیله به اطلاع کلیه سهامداران محترم بانک اقتصادنوین، نهادها، سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌رساند:
امور سهامداران بانک اقتصاد نوین از تاریخ 1398.03.27 به محل استقرار جدید واقع در تهران، بلوار اسفندیار، پلاک 17 (ساختمان شماره 2 بانک اقتصادنوین)، طبقه اول کد پستی 1967917491 انتقال می‌یابد.
شماره تلفن‌های محل استقرار جدید امور سهامداران عبارتند از: 24594266- 24594277- 24594283 و شماره فکس: 24594299
شماره تلفن 48031000 مرکز اطلاعات نوین به صورت 24 ساعته آماده ارایه اطلاعات مورد نظر و بخش سهامداران سایت اختصاصی بانک اقتصادنوین نیز برای بازدید علاقمندان آماده می‌باشد.

اداره حسابداری مالی - امور سهام

سامانه سجام

سهامدار محترم؛ از این پس می‌توانید با مراجعه به سامانه سجام ، از خدمات یکپارچه و فراگیر سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت سرمایه‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به سهامداران فعال در بازار سرمایه بهره مند شوید.لطفا ما را از نظرات خود در راستای جهت دار شدن و افزایش این خدمات آگاه فرمایید.

فایلهای پیوست
آدرس کوتاه شده: