چچ

مشتری بانکداری شرکتی

معیار انتخاب مشتریان برای بهره‌مندی از خدمات بانکداری شرکتی، شاخص فروش ، منطبق با صورت‌های مالی حسابرسی شده آنها می‌باشد. برای هر کدام از مشتریان شرکتی به منظور پاسخ‌گویی به نیازهای مالی و بانکی، یک "کارشناس ارتباط با مشتریان" تخصیص خواهد یافت.

شرکتهای غیرپیمانکار پیمانکاران
فروش / درآمد از 1.000میلیارد ریال و بیشتر از 300 میلیارد ریال و بیشتر

*برای مشتریان پیمانکاری شاخص میزان ضمانت نامه ، سرمایه و گواهی های صلاحیت پیمانکاری نیز می تواند ملاک عمل باشد.

همچنین شرکت‌های فعال در بخش پیمانکاری ، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، غذایی، دارویی، آرایشی – بهداشتی و خودرو ، فلزات اساسی ، از اولویت‌های بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوین به شمار می‌روند.

صنایع بازار هدف

پیمانکاری

صنعت ساختمان و پیمانکاری یکی از اصلی‌ترین محورهای توسعه است. محوری که همواره مسیر دست‌یابی به اهداف اقتصاد ملی و آبادانی ایران اسلامی را هدف‌گذاری کرده و با افتخار پیموده است.
بی‌شک اجرای موفقیت‌آمیز پروژه‌های گوناگون عمرانی مرهون تلاش، تخصص و تعهد مدیران، مهندسان و کارگران زحمت‌کش و ساعی این صنعت می‌باشد. تحقق تمامی ظرفیت‌ها و قابلیت‌های اجرایی موجود صنعت ساختمان و پیمانکاری، مهمترین هدف و خواستگاه بانک اقتصادنوین به عنوان شریک تجاری ارزش‌آفرین بوده و هست‌.

غذایی

صنایع غذایی از صنایع استراتژیک کشور محسوب می‌شوند. بر همین اساس و با تلاش و تعهد فعالان این بخش اثرگذار اقتصادی، پیشرفت‌های قابل توجهی در این حوزه صورت گرفته است.
بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوین در تلاش است تا با ارایه راه‌حل‌های نوین و جامع، بیش از پیش در بالندگی این صنایع که مسئولیت امنیت غذایی کشور را بر دوش می کشند ، نقش‌آفرینی نماید. تجربه‌های کسب شده در این حوزه، در قالب بسته‌های محصولات و خدمات بانکی – مالی هم اینک در دسترس شرکت‌های غذایی است.

دارویی، بهداشتی و آرایشی

دارو از مهم‌ترین کالاها در تجارت امروزی بشر به لحاظ اثرگذاری آن بر سلامت انسان است. صنعت داروسازی به عنوان یکی از کلیدی‌ترین و عظیم‌ترین صنایع جهان مطرح است. در اختیار داشتن چنین صنعتی به منزله یکی از معیارهای مهم توسعه یافتگی کشورها شناخته می‌شود. صنعت داروی کشور علیرغم نوپا بودن و قدمت نه چندان دور و با توجه به چالش‌های پیش رو، امروزه توانسته بخش قابل توجهی از نیازهای دارویی داخل را تامین نماید. بانکداری شرکتی حمایت از این صنعت ، از طریق ارایه راه‌حل‌ها و خدمات و محصولات ارزش‌آفرین را پیش فرض خود دانسته و هدف‌گذاری نموده است.

فلزات اساسی

فلزات اساسی پس از پتروشیمی مهمترین صنعت صادراتی کشور به شمار می رود . سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته در صنایع فلزات اساسی طی سالیان گذشته ، رشد این بخش موثر اقتصادی را سبب شده است. این رشد در بخش فلزات اساسی در گرو رابطه اثربخش با بخش مالی به خصوص بانکداری است . هم اینک بانکداری شرکتی با ارایه ابزارهای متنوع و نوین بانکی و مالی، فصل نوینی در ارتباط ارزش‌آفرین با شرکت‌های فعال در صنایع فلزات اساسی گشوده است. فرصتی که شرکت‌ها با بهره‌گیری از آن می‌توانند به توسعه بیشتر بیاندیشند .

نفت، گاز و پتروشیمی

صنایع نفت و گاز و پتروشیمی با سهمی چشمگیری خود از تولید ناخالص داخلی، تامین ارز و انرژی، بزرگترین بخش صنعت کشور به حساب می‌آید. همچنین بر اساس این چشم انداز، جایگاه دومی در تولید نفت اوپک، جایگاه اولی جهان در تولید گاز طبیعی، جایگاه اولی منطقه در حوزه پالایش و جایگاه اولی منطقه در زمینه فناوری حوزه نفت و گاز در سال 1404 باید در اختیار ایران باشد که نیل به این اهداف مستلزم تنوع و توسعه روش‌های تامین مالی است. بر همین اساس بانکداری شرکتی ارایه راه‌‌حل‌های نوین بانکی و مالی به این صنعت را هدف‌گذاری کرده و به فعالان این حوزه ارایه می نماید .

خودرویی

صنعت خودرو سازی یکی دیگر از صنایع بزرگ کشور محسوب می شود. تولیدات خودروی ایران به عنوان بزرگترین خودروساز در خاورمیانه مطرح است . گذشت بیش از ۶۰ سال ، از تولد صنعت خودروسازی در ایران، نشان داده که این صنعت مهم و حیاتی کشور، فراز و نشیب‌های بسیاری را از سر گذرانده و اکنون به دوران پختگی خود رسیده است، هرچند راه پیش روی این صنعت با وجود برخی مشکلات، دشوار به نظر می‌رسد ، بیانگر اولویت این صنعت در رشد و توسعه اقتصادی کشور است . بدین ترتیب صنعت خودرو سازی یکی از کانون های توجه بانکداری شرکتی است برای ارائه خدمات ارزش آفرین است.

آدرس کوتاه شده:
خدمات
سرمایه گذاری
تسهیلات و اعتبارات
بانکداری بین الملل و خدمات ارزی
بانکداری شرکتی
طرح و جشنواره‌ها
سایر خدمات

اپلیکیشن همراه نوین

موبایل بانک اقتصادنوین

دانلود pwa دانلود