چچ

مدیر حساب

"مدیر حساب" فردی است کارآزموده و متخصص در امور بانکی که از میان کارشناسان نخبه بانک براساس ویژگی‌های رفتاری و شخصیتی، دانش، تجربه و خلاقیت، انتخاب و متناسب با نوع، حوزه فعالیت، اندازه شرکت و ... برای ارایه خدمات به مشتریان بانکداری شرکتی آموزش دیده و توانمند شده است.

"مدیر حساب" با تسلط بر دانش محصولات و خدمات بانکی و مالی و نیز با آگاهی از مسائل روز اقتصادی، ضمن ایفای نقش مشاور، با انجام کارشناسی جامع در تلاش است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با حداکثر کیفیت، فرآیند ارایه خدمت به مشتریان و پاسخ‌گویی به نیازهای ایشان را تسهیل و تسریع نماید.

همچنین همراهی، همگامی و رصد مستمر نیازهای مشتریان در جهت رشد و توسعه کسب و کارهای ایشان و نیز تعاملات فی‌مابین بانک و مشتری از جمله نقش‌های اصلی "مدیر حساب" به شمار می‌رود.

وظایف و مسئولیت‌های مدیر حساب:

  1. رابط شرکت و بانک برای هماهنگی و ارایه کلیه خدمات بانکی
  2. هماهنگ کننده کلیه نشست‌ها و جلسات مشترک
  3. همراه در جلسات و نشست‌های تجاری شرکت با هدف تسریع و تسهیل در دریافت خدمات بانکی
  4. کانال ارتباطی برای انعکاس کلیه نیازها، درخواست‌ها، انتقادها و پیشنهادها
  5. انجام کلیه مراحل اجرایی از مرحله درخواست خدمات تا حصول نتیجه، شامل اخذ درخواست، مدارک و مستندات، تشکیل پرونده، پیگیری اخذ مصوبات و هماهنگی برای اجرای آن
  6. تهیه برنامه‌های اعتباری و تامین مالی مورد نیاز برای یک دوره مالی فعالیت شرکت با هدف رشد و توسعه کسب و کار با استفاده از ظرفیت‌ها و فرصت‌های بانک و شرکت‌های تابعه
  7. ارایه دهنده و هماهنگ کننده برای دریافت خدمات بانکی و مالی (بیمه، سرمایه‌گذاری، لیزینگ، صرافی و ...)
آدرس کوتاه شده:
خدمات
سرمایه گذاری
تسهیلات و اعتبارات
بانکداری بین الملل و خدمات ارزی
بانکداری شرکتی
طرح و جشنواره‌ها
سایر خدمات

اپلیکیشن همراه نوین

موبایل بانک اقتصادنوین

دانلود pwa دانلود