چچ

معرفی

خدمات مدیریت دارائی

هدف اصلی بانکداری اختصاصی افزایش توان رقابتی بانک از طریق جذب، حفظ و احیای مشتریان ویژه با ارائه محصولاتی فراتر از سطح بانکداری سنتی است. بانکداری اختصاصی کلیه خدمات و محصولات مالی هلدینگ اقتصادنوین را به طور یکجا در قالب سوپر مارکت محصولات مالی به مشتریان عرضه خواهد کرد.

محصولات بانکداری اختصاصی به طور کلی در دو گروه دسته بندی می‌شود. گروه اول شامل مدیریت دارایی و خدمات مالی و گروه دوم شامل خدمات و مشاوره‌های غیرمالی است که به مشتریان بانکداری اختصاصی ارائه می‌گردد.

مدیریت دارایی شامل سرمایه‌گذاری در انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سایر ابزارهای سرمایه‌گذاری از جمله سپرده‌های بانکی، طلا و ارزهای رایج می‌باشد. خدمات مالی نیز شامل انواع خدمات بیمه و لیزینگ، خدمات ارزی و صرافی، کارگزاری، خدمات املاک و مستغلات و انواع مشاوره‌های مالی، سرمایه‌گذاری و مالیاتی می‌باشد. خدمات و مشاوره‌های غیرمالی بانکداری اختصاصی نیز شامل انواع خدمات از جمله برنامه‌ریزی برای انواع مسافرت‌های مشتریان و رزرو بلیط و هتل، خدمات و مشاوره‌های حقوقی و ... است.

هر شخص حقیقی و حقوقی می‌تواند با انعقاد قرارداد مدیریت سرمایه که دارای شرایط خاصی از جمله حداقل سرمایه مورد نیاز برای مدیریت توسط بانکداری اختصاصی می‌باشد، ضمن سپردن مدیریت سرمایه خود به بانکداری اختصاصی به منظور کسب بازده مورد توافق طبق شرایط مندرج در قرارداد مذکور، به عنوان مشتری بانکداری اختصاصی از کلیه خدمات و مشاوره‌های مالی و غیرمالی بانکداری اختصاصی بهره‌مند گردد.

خدمات و مشاوره‌های اختصاصی

در دامنه حوزه خدمات حوزه مشاوره طیف وسیعی از مشاوره‌ها وجود دارد که در راستای حفظ و افزایش میزان ثروت، شناسایی زمینه‌های سرمایه‌گذاری و همچنین افزایش میزان رضایت و وفاداری مشتریان می باشد. در بانک‌های بزرگ دنیا این خدمات شامل خدمات و محصولات ذیل می‌باشد:

خدمات امانی، مشاوره در خرید و فروش اوراق بهادار، مشاوره و برنامه ریزی برای دوران بازنشستگی، مشارکت در صندوق‌های نیکوکاری، مشاوره مالیاتی، مشاوره در خرید و فروش املاک و مستغلات، مشاوره در امور ارث و وراثت و سایر نیازهای مالی و غیر مالی مشتریان بانکداری اختصاصی به مشتریان ارائه می‌گردد.

بانک اقتصادنوین نیز همواره در پی آن است همچنان که در ارایه خدمات بانکی نقشی پیشرو داشته است، در توسعه بازار خدمات و مشاوره‌های اختصاصی به عنوان یک مزیت رقابتی در ایران پیشگام باشد. در این راستا مدیریت بانکداری اختصاصی بانک اقتصادنوین از طریق عقد قرارداد با آژانس‌ها و موسسات و شرکت‌های معتبر، خدمات متنوعی را به مشتریان بانکداری اختصاصی با شرایط ویژه ارائه می‌نماید که این خدمات به مرور زمان تمام نیازهای زندگی روزمره مشتریان اختصاصی بانک را پوشش خواهد داد. با توجه به توسعه قراردادهای خدمات بانکداری اختصاصی با آژانس‌های خدمت‌رسان و تنوع بخشی به بسته خدمات بانک، به مرور زمان مشتریان با سوپرمارکت خدمات مالی و غیرمالی در شعب ویژه بانک اقتصادنوین روبرو خواهند شد و علاوه بر بهره‌مندی از خدمات عمومی بانک در حوزه بانکداری خرد، خدمات مدیریت دارائی، مشاوره‌های سرمایه‌گذاری و مجموعه‌ای از خدمات متنوع مالی و غیرمالی را هم در جایگاه مشتری اختصاصی بانک اقتصادنوین با تخفیف ویژه و با اولویت از بانکداری اختصاصی دریافت خواهند نمود.

فایلهای پیوست
آدرس کوتاه شده:
خدمات
سرمایه گذاری
تسهیلات و اعتبارات
بانکداری بین الملل و خدمات ارزی
بانکداری شرکتی
بانکداری اختصاصی
طرح و جشنواره‌ها
سایر خدمات