چچ

محصولات و خدمات

بانکداری اختصاصی طیف وسیعی از خدمات بانکی، مالی، سرمایه‌گذاری و مشاوره‌ای را شامل می‌شود که توسط بانک به اشخاصی ارائه می‌گردد، که به ‌دلیل مشغله زیاد یا عدم تخصص کافی، امکان مدیریت ثروت و رسیدگی به امور مالی خود را ندارند، و تمایل دارند اداره امور مالی خود را به دیگران (افراد متخصص و قابل اعتماد) بسپارند و ثروت و مازاد درآمدشان نیز توسط آن‌ها مدیریت و سرمایه‌گذاری شود.

تأکید واژه "اختصاصی" در این ترکیب به منزله ارایه خدمات خاص و متناسب با نیازهای این مشتریان است. این خدمت با حفاظت، مدیریت و افزایش دارایی‌های شخصی، زمینه را برای افزایش و انتقال ثروت، از نسلی به نسلی دیگر فراهم می‌کند. در واقع با استفاده از خدمات بانکداری اختصاصی می‌توان با مدیریتی موثر، ریسک ثروت‌های موقتی و فانی را به ثروتی ماندگار تبدیل کرد.

بانکداری اختصاصی بانک اقتصادنوین در راستای مدیریت کلیه امور مالی و غیرمالی مشتریان ویژه خود طیف وسیعی از محصولات و خدمات متنوع مالی و غیرمالی را به آنان ارائه می‌نماید. مشتریان ویژه ضمن بهره‌مندی از خدمات مدیریت ثروت و دارایی، از مشاوره‌ها و خدمات ویژه بانکداری اختصاصی نیز بهره‌مند خواهند شد. در ادامه، جزئیات بیشتری در خصوص محصولات و خدمات فعلی و آتی بانکداری اختصاصی بانک اقتصادنوین ارائه شده است.

محصولات

محصولات بانکداری اختصاصی بانک اقتصادنوین سبدی از ابزارهای مختلف مالی است، که از طریق آن‌ها، ثروت مشتریان با هدف کمینه‌سازی ریسک و بیشنه‌سازی بازده در قالب خدمات مدیریت ثروت، مدیریت می‌شود. این محصولات عبارتند از:

 • سرمایه‌گذاری در انواع مختلف ابزارهای مالی بازار سرمایه مانند سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی، اوراق مشارکت، اوراق صکوک، انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت مانند صندوق سرمایه‌گذاری آتیه نوین، صندوق سرمایه‌گذاری ارمغان ایرانیان، صندوق سرمایه‌گذاری نهال سرمایه ایرانیان
 • سرمایه‌گذاری در ابزارهای بازار پول مانند گواهی سپرده و سپرده ترجیحی بانک‌ها و مؤسسات مالی
  • سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری:
   صندوق سرمایه‌گذاری را می‌توان به صورت شرکتی در نظر گرفت که در آن افراد مختلف پول‌های خود را روی هم می‌گذارند و در سبدی از اوراق بهادار (عمدتا سهام انواع شرکت‌ها) سرمایه‌گذاری می‌کنند. در نتیجه، شخص براساس قوانین و مقررات مرتبط، با پرداخت مبلغی به جای سرمایه‌گذاری در یک سهم یا اوراق مشارکت خاص، در یک صندوق، سرمایه‌گذاری می‌کند. همین تنوع، ریسک سرمایه‌گذاری را کاهش داده و سبب افزایش جذابیت صندوق سرمایه‌گذاری می‌شود.
   • صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت
    صندوق‌های با درآمد ثابت عمده دارایی‌های خود را در اوراق با درآمد ثابت و سپرده‌های بانکی سرمایه‌گذاری می‌کند.
   • صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت یکم ایرانیان
    صندوق سرمایه‌گذاری یکم ایرانیان از نوع صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک بوده که در تاریخ 1391.10.17 به صندوق سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار ثابت و با حداقل سود تضمین شده تغییر ساختار یافته است. در این راستا صندوق پس از ثبت نزد مرجع ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری فعالیت خود را در قالب ساختار جدید آغاز نمود. همچنین قابل ذکر است که سقف سرمایه‌گذاری در صندوق از 500 میلیارد ریال به 1,000 میلیارد ریال (یک میلیون واحد) افزایش یافته است. صندوق مذکور تنها صندوق سرمایه‌گذاری در ایران می‌باشد که سود ماهیانه توزیع می‌نماید. نرخ سود صندوق از 20% سالانه به 21% افزایش یافته است. سقف توزیع سود 24% ‌می‌باشد.
   • صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت آتیه نوین
    صندوق سرمایه‌گذاری آتیه نوین، از نوع صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت تضمین شده می‌باشد سرمایه اولیه این صندوق یک‌هزار میلیارد ریال بود که به 2,000 میلیارد ریال افزایش یافته است. عمر آن دو سال (قابل تمدید) و سود صندوق از نرخ 20% سالانه به 21% افزایش یافته است. سقف توزیع سود 24% ‌می‌باشد. تقسیم سود صندوق به صورت فصلی و در پایان روز پانزدهم آخرین ماه هر فصل می‌باشد.
   • صندوق سرمایه‌گذاری با پیش بینی سود ارمغان ایرانیان
    صندوق سرمایه‌گذاری ارمغان ایرانیان از انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت با پیش‌بینی سود می‌باشد که در حجم بزرگ فعالیت می‌نماید. سقف سرمایه‌گذاری اولیه در نظر گرفته شده برای صندوق 1,000 میلیارد ریال می‌باشد. عمر صندوق دو سال و قابل تمدید است. نرخ سود تضمین شده صندوق از 20% سالانه به 21% افزایش یافته است. سقف توزیع سود 24% ‌می‌باشد.
   • صندوق سرمایه‌گذاری نهال سرمایه ایرانیان
    صندوق سرمایه‌گذاری نهال سرمایه ایرانیان نیز از نوع صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت تضمین شده می‌باشد که در حجم بزرگ فعالیت می‌نماید. سقف سرمایه‌گذاری اولیه در نظر گرفته شده برای صندوق 1,000 میلیارد ریال می‌باشد. عمر صندوق دو سال و قابل تمدید است. نرخ سود تضمین شده صندوق از 20% سالانه به 21% افزایش یافته است. سقف توزیع سود 24% ‌می‌باشد.
  • خرید و فروش ابزارهای مالی (سهام و اوراق بهادار) بازار سرمایه
   بانکداری اختصاصی با همکاری شرکت کارگزاری تأمین سرمایه نوین اقدام به استقرار و راه‌اندازی ایستگاه معاملاتی خرید و فروش اوراق بهادار مانند سهام،‌ حق تقدم سهام، صکوک، ‌اوراق مشارکت و ... در شعبه چهارراه دیباجی، بلوار اسفندیار و در آینده نزدیک در سایر شعب منتخب بانک نموده ‌است. این خدمات، ویژه مشتریان بانک و کلیه همکاران مستقر در شعب و ستاد می‌باشد. خدمات قابل ارائه علاوه بر خرید و فروش انواع مختلف اوراق بهادار شامل موارد زیر می‌گردد:
   1. اخذ کد بورسی برای مشتریانی که اولین بار است به ‌صورت سرمایه‌گذار تمایل دارند در بازار سرمایه فعالیت نمایند.
   2. احراز هویت، آزمون معاملات بر خط و تکمیل نمودن فرم قرارداد استفاده از خدمات معاملات بر خط اوراق بهادار همچنین اخذ نام کاربری و کلمه عبور برای مشتریانی که تمایل دارند به‌صورت آنلاین اقدام به خرید و فروش اوراق بهادار نمایند. (معاملات برخط)
   3. انجام فعالیت تغییر کارگزار ناظر برای مشتریان بانکداری اختصاصی و همکارانی که دارای کد فعال بورسی می‌باشند.
  • قرارداد سبدگردانی و مدیریت دارایی‌های ریسک‌پذیر مشتریان اختصاصی
   بانکداری اختصاصی با همکاری شرکت مشاور سرمایه‌گذاری تأمین سرمایه نوین اقدام به راه‌اندازی و ارائه خدمت سبدگردانی و مدیریت دارایی ریسک‌پذیر مشتریان اختصاصی در شعبه چهارراه دیباجی (در آینده نزدیک در سایر شعب منتخب بانک) نموده است. سبدگردانی به معنای تصمیم به خرید، فروش یا نگهداری انواع اوراق بهادار، سپرده‌های بانکی یا انجام هرگونه سرمایه‌گذاری توسط سبدگردان به نام سرمایه‌گذار از محل سبدگردانی اختصاصی وی به منظور کسب انتفاع برای سرمایه‌گذار می‌باشد. شرکت سبدگردان تعهد نموده که با استفاده از متخصصین حوزه‌های مالی و سرمایه‌گذاری و با توجه به سلایق هر یک از مشتریان، ترتیبی اتخاذ نماید تا وجوه موضوع قرارداد سبدگردانی را در راستای کسب بازدهی با تقبل ریسک‌های منطقی به امر سرمایه‌گذاری اختصاص دهد.
   • انعقاد قرارداد سبدگردانی اوراق بهادار با مشتریان و مدیریت پرتفوی سرمایه‌گذاری آنان
   • ارئه خدمت مشاوره سرمایه‌گذاری به مشتریان از طریق مشاوره اینترنتی، تلفنی و حضوری در شعب منتخب
  • سرمایه‌گذاری در طلا
   سرمایه‌‌گذاری در طلا همواره یکی از گزینه‌های مهم سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران ایرانی بوده است. اما ریسک‌های مربوط به آن نیز همواره مهمترین دغدغه سرمایه‌گذاران می‌باشد. متخصصین بانکداری اختصاصی بانک اقتصادنوین با در نظر گرفتن کلیه ملاحظات، بخشی از ثروت مشتریان را در این حوزه سرمایه‌‌‌گذاری می‌کنند. در این راستا از خدمات و مشاوره‌های شرکت‌های متخصص سرمایه‌گذاری در طلا نیز استفاده می‌شود.
  • سرمایه‌گذاری در ارزهای رایج
   آن دسته از مشتریانی که به دنبال سرمایه‌گذاری در ارز‌های رایج هستند، با استفاده از امکانات بانکداری اختصاصی، ارز مورد نظر را با قیمت روز شبکه بانکی کشور تهیه و در سبد ارزی خود سرمایه‌گذاری می‌کنند. بانکداری اختصاصی می‌تواند با استفاده از مشاورین متخصص حوزه ارز، به مشتریان این واحد، مشاوره‌ای مناسب ارائه دهد.
آدرس کوتاه شده:
خدمات
سرمایه گذاری
تسهیلات و اعتبارات
بانکداری بین الملل و خدمات ارزی
بانکداری شرکتی
بانکداری اختصاصی
طرح و جشنواره‌ها
سایر خدمات