چچ

فعالیت‌های محیط زیستی بانک اقتصادنوین

بانک اقتصاد نوین در طول سالیان فعالیت خود همواره حمایت از فعالیت های مرتبط با حفاظت از محیط زیست را مسئولیت اجتماعی خود دانسته است. اقدامات موثر این بانک با همکاری سازمانها و تشکل های دوست دار محیط زیست باعث شد تا بانک اقتصادنوین به عنوان بانک دوستدار محیط زیست از سوی سازمان حافظت از محیط زیست انتخاب و تندیس ویژه این سازمان را دریافت کند.

 • کاشت نه هزار نهال در مجموعه پارک پردیسان

  مجموعه «پردیس نوین» که در مجموعه پارک پردیسان واقع در شهر تهران احداث شده است شروع فعالیت‌های بانک اقتصادنوین در حوزه درختکاری است. ساخت این مجموعه که به همت بانک اقتصادنوین احداث شد با هدف کاشت هفت هزار نهال آغاز شد که با همکاری اداره کل محیط زیست استان تهران به بیش از 9 هزار نهال افزایش یافت و در خرداد ماه سال 1395 افتتاح شد.

 • کاشت پانزده هزار اصله درخت در استان خوزستان

  در این مجموعه که با عنوان «پردیس نوین 2» در منطقه «کوت عبدالله» واقع در شهر اهواز در اسفند ماه سال 1395 احداث شده، پانزده هزار اصله درخت کاشته شده است. کاشت درخت در این مجموعه با هدف بهبود در شرایط اقلیمی منطقه کوت عبدالله انجام شد که از کانون‌های تولید ریزگرد در استان خوزستان به شمار می‌رود.

 • پاسداشت آیین درختکاری در پارک فدک تهران همزمان با هفته منابع طبیعی

  مشارکت بانک اقتصادنوین در آیین کاشت نهال در بوستان فدک شهر تهران هم‌زمان با هفته منابع طبیعی در اسفند ماه سال 1395 و با هدف پاسداشت آیین درختکاری انجام شده است. کاشت نهال در این بوستان با همکاری بانک اقتصادنوین، شهرداری منطقه 2 تهران، اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران، انجمن تمدن سبز، انجمن هنرمندان حامی محیط زیست، مرکز مدیریت محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران صورت گرفت.

 • پاکسازی حاشیه رودخانه جاجرود به مناسبت روز زمین پاک

  پاکسازی حاشیه رودخانه جاجرود در پارک ملی «خجیر» در روز جهانی زمین پاک (22 آوریل)، سوم اردیبهشت ماه سال 1395 انجام شد. در این عملیات پاکسازی که با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده برگزار شد، کارمندان بانک اقتصادنوین در یک حرکت جمعی زباله‌های اطراف رودخانه را جمع‌آوری کردند.

 • تجلیل از محیطبانان برگزیده استان تهران

  تجلیل از محیطبانان برگزیده استان تهران با حمایت بانک اقتصادنوین و با هدف قدرشناسی از ایثارگری‌ها و تلاش‌های محیطبانان برگزیده اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران در شهریور ماه سال 1395 برگزار شد. در این مراسم به پاس قدردانی از تلاش‌های بانک اقتصادنوین در توسعه فرهنگ محیط زیست، لباس محیط‌بان افتخاری به مدیرعامل بانک اهدا شد.

 • آیین نکوداشت «محیطبانان برجسته و فعالان پروژه حفاظت از یوزپلنگ آسیایی»

  آیین نکوداشت «محیط‌بانان برجسته و فعالان پروژه حفاظت از یوزپلنگ آسیایی» هم‌زمان با روز ملی یوزپلنگ آسیایی در شهریور ماه سال 1393 و با حمایت بانک اقتصادنوین برگزار شد. در این مراسم که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد با اهدای هدایایی از محیط‌بانان برجسته تقدیر شد.

 • افتتاح نخستین شعبه سبز نظام بانکی کشور

  نخستین شعبه سبز نظام بانکی کشور در شعبه آیت‌الله کاشانی بانک اقتصادنوین با شعار «با هم برای طبیعت» و نماد سرو ایرانی در بهمن ماه سال 1395 افتتاح شد. در این شعبه که با هدف فرهنگ‌سازی حفاظت از محیط زیست و الگوسازی برای شعب بانکی کشور افتتاح شده است، همکاران بانکی در کنار فعالیت‌های بانکی خود برای ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست تلاش خواهند کرد.

 • ارائه محصول «بانک آشنا» به عنوان محصول دوستدار محیط زیست

  محصول «بانک آشنا» اولین‌بار هم‌زمان با هفته محیط زیست با حضور مدیران ارشد اداره کل محیط زیست استان تهران و نمایندگان رسانه‌های گروهی در خرداد ماه سال 1394 رونمایی شد. این محصول با هدف ارائه خدمت به مشتریانی که دسترسی آسان به شعب بانک اقتصادنوین ندارند طراحی شده و امید است که به عنوان یک الگو از سوی نظام بانکی کشور مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

 • تندیس بانک دوستدار محیط زیست

  در مراسم تبادل تفاهم‌نامه میان سازمان حفاظت محیط زیست و بانک مرکزی ج.ا.ا و افتتاح «پردیس نوین» که با حضور ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و سیف رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در خرداد ماه سال 1395 برگزار شد به پاس فعالیت‌های ارزنده بانک اقتصادنوین در حوزه محیط زیست، تندیس «بانک دوستدار محیط زیست» به مدیرعامل این بانک اهدا گردید.

آدرس کوتاه شده:

اپلیکیشن همراه نوین

موبایل بانک اقتصادنوین

دانلود pwa دانلود