۱۳۹۸/۰۹/۲۴ ۱۱۹۴
چچ
2YXYtNiq2LHZitin2YYg2KfYsiDYq9io2Kog2LXYrdmK2K0g2LTZhdin2LHZhyDZh9mF2LHYp9mHINiu2YjYryDYr9ixINio2KfZhtmDINin2LfZhdmK2YbYp9mGINit2KfYtdmEINmD2YbZhtiv

مشتریان از ثبت صحیح شماره همراه خود در بانک اطمینان حاصل کنند

مشتریان از ثبت صحیح شماره همراه خود در بانک اطمینان حاصل کنند

روابط عمومی بانک مرکزی ج.ا.ا طی اطلاعیه‌ای اعلام کرده است با هدف مقابله با خطرات ناشی از افشای رمز دوم کارت‌های بانکی و کاهش جرایم مرتبط، انجام تراکنش‌های بدون حضور کارت از ابتدای دی ماه فقط با رمز دوم پویا امکان‌پذیر خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین؛ این بانک پیش‌تر سامانه رمزساز "ارس" را برای تولید رمزهای دوم پویا معرفی کرده است که مشتریان ارجمند می‌توانند با مراجعه به آدرس https://www.enbank.ir/aras نسبت به نصب و فعال‌سازی آن اقدام نمایند.
همچنین برای آن دسته از مشتریانی که شرایط استفاده از راهکارهای مبتنی بر گوشی‌های تلفن همراه هوشمند را ندارند، در راهکاری تحت عنوان "هریم" امکان دریافت رمز به‌صورت خودکار و از طریق پیامک فراهم شده است. در این راهکار دارنده کارت در هنگام انجام تراکنش‌های بدون حضور کارت، از گزینه درخواست رمز دوم پویا استفاده کرده و رمز دوم پویا از طریق پیامک به شماره همراه ثبت شده در بانک صادر کننده کارت ارسال می‌شود.
استفاده از راهکار پیامکی برای مشتریان هزینه‌ای در بر نداشته و نیاز به فعال‌سازی ندارد اما لازم است مشتریان ارجمند نسبت به ثبت صحیح شماره همراه خود در بانک اطمینان حاصل کنند.
مشتریان ارجمند می‌‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتریان بانک اقتصادنوین به شماره 48031000-021 تماس حاصل فرمایند.
آدرس کوتاه شده:

اپلیکیشن همراه نوین

موبایل بانک اقتصادنوین

نسخه pwa دانلود