۱۳۹۹/۰۲/۱۰ ۴۸۸
چچ
2KjYp9mG2YMg2KfZgtiq2LXYp9iv2YbZiNmK2YYg2KjZiti0INin2LIgNTMg2YfYstin2LEg2YHZgtix2Ycg2KrYs9mH2YrZhNin2Kog2KjZhyDYrdiz2KfYqCDYs9ix2b7Ysdiz2KrYp9mGINiu2KfZhtmI2KfYsSDZiNin2LHZitiyINmD2LHYrw==

در راستای اجرای برنامه حمایتی دولت؛

بانک اقتصادنوین بیش از 53 هزار فقره تسهیلات به حساب سرپرستان خانوار واریز کرد

بانک اقتصادنوین در راستای اجرای برنامه حمایتی دولت برای مبارزه با آثار اقتصادی ویروس کرونا بر خانوارها، مبلغ 10 میلیون ریال به حساب بیش از 53 هزار نفر از سرپرستان خانوار واریز کرد.

به گزارش روابط‌ عمومی بانک اقتصادنوین، پس از اعلام فهرست سرپرستان خانوار متقاضی دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی، از سوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها و ابلاغ آن توسط بانک ‌مرکزی، این تسهیلات به حساب آن دسته از مشتریانی که یارانه‌ خود را از طریق بانک اقتصادنوین دریافت می‌کنند، واریز شد.
مشتریان عزیز برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از مراجعه به شعب بانک اقتصادنوین و برداشت وجه به صورت نقد خودداری کنند. سرپرستان خانوار می‌توانند تراکنش‌های خود را از طریق ابزارهای بانکداری ‌الکترونیک مانند دستگاه‌های خودپرداز، اینترنت بانک، موبایل بانک و ... انجام دهند.
گفتنی است، کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان بانک اقتصادنوین به شماره 48031000-021 در تمام ایام هفته و به ‌صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به پرسش‌ها و ابهامات مشتریان ارجمند هستند.
آدرس کوتاه شده:

اپلیکیشن همراه نوین

موبایل بانک اقتصادنوین

نسخه pwa دانلود