۱۳۹۹/۰۷/۲۰ ۲۲۷
چچ
2b7Ysdiv2KfYrtiqIDIwNyDZh9iy2KfYsSDZhdmK2YTZitin2LHYryDYsdmK2KfZhCDYqtiz2YfZitmE2KfYqiDYqNmHINi12YbYudiq

رکورد تامین مالی در بانک اقتصادنوین شکسته شد

پرداخت 207 هزار میلیارد ریال تسهیلات به صنعت

بانک اقتصادنوین در راستای کمک به تحقق شعار سال جاری موسوم به «جهش تولید» و حمایت از واحدهای تولیدی تنها در نیمه نخست سال جاری، 207 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش‌های مختلف صنعت و معدن پرداخت کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، این بانک در شش‌ماهه نخست سال جاری رشد قابل‌ ملاحظه‌ای را در دو شاخص عملکردی تجربه کرده به‌طوری منابع جذب‌شده و تسهیلات پرداختی در این دوره به ترتیب 49 و 43 درصد رشد داشته‌اند و به‌تبع آن پرداخت تسهیلات به بخش‌های صنعتی و تولیدی نیز با شتاب بیشتری انجام‌شده است.
بر این اساس بانک اقتصادنوین در شش‌ماهه ابتدایی سال جاری 207.2 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش صنعت و معدن پرداخت کرده که 15 درصد بیشتر از کل تسهیلات پرداختی توسط این بانک به این بخش در سال گذشته بوده است. مقایسه این دو عدد نشان می‌دهد بانک اقتصادنوین در شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا و تداوم تحریم‌های ظالمانه علیه کشورمان به پشتوانه اعتماد مشتریان ضمن عملکرد بسیار خوب در جذب منابع با شتاب مضاعفی نسبت به سال گذشته از صنایع و واحدهای تولیدی کشور حمایت مالی کرده تا بتواند نقش خود در تولید و اشتغال ملی را به‌درستی ایفا کند.
گفتنی است، صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و مشتقات نفتی، خودرو، فلزات اساسی، دارویی، مواد غذایی و آشامیدنی و خوراک دام و طیور به ترتیب بیشترین سهم از تسهیلات پرداختی بانک اقتصادنوین را داشته‌اند.

آدرس کوتاه شده: