همزمان با بیستمین سالگرد تاسیس بانک اقتصادنوین
نهمین دوره جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز ریالی
20 فروردین ماه تا 20 مهر ماه 1400
از هر 10 نفر، یک نفر برنده
20 جایزه
صد میلیون تومانی
20 جایزه
پنجاه میلیون تومانی
20 جایزه
بیست میلیون تومانی
و میلیاردها تومان
جوایز نقدی دیگر
با توجه به لزوم کاهش ترددهای غیرضروری به دلیل شیوع ویروس کرونا، مشتریان بانک اقتصادنوین که علاقه‌مند به مشارکت در این سنت پسندیده هستند، ‌می‌توانند با استفاده از روشهای فوق یا با استفاده از سایر خدمات الکترونیکی این بانک مانند اپلیکیشن‌ همراه‌نوین و ... نسبت به افزایش موجودی حساب‌های قرض‌ا‌لحسنه پس‌انداز خود اقدام و از هم‌اکنون شانس خود را برای برنده شدن در این جشنواره افزایش دهند.
مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب
 • اصل شناسنامه و کارت ملی معتبر به همراه تصویر آن برای اشخاص حقیقی اساسنامه، اولین آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی و آخرین آگهی معتبر تغییرات شرکت در روزنامه رسمی کشور حاوی اسامی مدیران دارای حق امضا به همراه تصویر آن برای اشخاص حقوقی
  تبصره: در مورد شرکت های غیر سهامی اخذ یک نسخه تصویر و یا رونوشت گواهی شده از شرکتنامه که به ثبت رسیده باشد ضروری است.
  تصویر قیم نامه و وکالت نامه در صورت لزوم و تطبیق با اصل مدارک مزبور توسط شعبه و تائید آنها.
شرایط و مقررات عمومی افتتاح سپرده قرض الحسنه پس‌انداز
 • سپرده قرض الحسنه پس انداز نوعی سپرده است که به تقاضای اشخاص حقیقی یا حقوقی به قصد تعاون عمومی نزد بانک افتتاح می شود این سپرده فاقد سود بوده و صاحب سپرده از انواع خدمات بانکی بهره مند شده و امکان شرکت در قرعه کشی این سپرده ها را خواهد داشت
 • هر شخص حقیقی (بالای 12 سال) یا حقوقی می تواند با رعایت ضوابط مندرج در این دستورالعمل در هر یک از شعب بانک به نام خود، سپرده قرض الحسنه پس انداز را افتتاح نماید.
 • افرادی که به سن 12 سال تمام رسیده و نسبت به افتتاح سپرده قرض الحسنه پس انداز به نام خود اقدام مینمایند، صرفاً پس از رسیدن به سن 15 سال تمام، مجاز به برداشت از سپرده مزبور میباشند.
 • صرفاً شخصی که به سن 18 سال تمام رسیده یا دارای حکم رشد از دادگاه باشد، میتواند برای کسانی که تحت ولایت و یا قیمومیت وی قرار دارند، سپرده قرض الحسنه پس انداز افتتاح نماید. در این حالت حق برداشت از سپرده مزبور تا زمان رسیدن صغیر به سن 18 سالگی و یا ارائه حکم رشد از دادگاه، در اختیار افتتاح کننده سپرده (ولی، قیم) میباشد.
 • چنانچه سپرده قرض الحسنه پس انداز توسط مادر برای صفل صغیر افتتاح شود، حق برداشت تا رسیدن طفل صغیر به سن 18 سالگی و یا ارائه حکم رشد از دادگاه، در اختیار مادر میباشد.
 • اشخاص حقوقی به موجب مدارک قانونی و به شرط پیش بینی افتتاح سپرده سرمایه گذاری در اساسنامه با ارائه شرکتنامه، اساسنامه و آگهی ( اولیه و آخرین تغییرات) ثبت شرکت در روزنامه رسمی کشور که نام صاحبان امضاء مجاز شرکت یا موسسه در آن درج گردیده باشد، می توانند سپرده قرض الحسنه پس انداز ، افتتاح نمایند.
 • بانک ها اعم از دولتی و غیر دولتی می توانند در چارچوب مقررات عملیات بانکی بدون ربا و با رعایت مقررات مذکور نسبت به افتتاح سپرده های قرض الحسنه پس انداز نزد یکدیگر اقدام نمایند.
 • در حال حاضر حداقل مبلغ برای افتتاح سپرده قرض الحسنه پس انداز 500.000 ریال می باشد.
 • برای برداشت وجه ازسپرده مزبور صاحب یا صاحبان سپرده یا نماینده قانونی آنها باید با ارائه دفترچه سپرده قرض الحسنه پس انداز و مدارک شناسایی معتبر به یکی از شعب بانک و تکمیل فرم واریز/ برداشت تقاضای برداشت از سپرده را نماید.
برخی از برندگان
جشنواره سال 1399

اپلیکیشن همراه نوین

موبایل بانک اقتصادنوین

نسخه pwa دانلود