PSB is being developed by Pooya Paridel.
نرخ ارز در تاريخ 28/12/1396: پوند انگليس 52760، درهم امارات 10314، دلار آمريكا 37878، فرانك سوئيس 39725، يكصدين ژاپن 35800، يورو 46480، يک هزار وون کره 35360، لير تركيه 9657    * * قيمت آخرين معامله هر سهم بانك اقتصادنوين در تاريخ 28/12/1396: 1,298 ريال    

تاريخ:    1397/1/2

صفحه اصلي
خبرخوان
فعاليت‌هاي فرهنگي
بانکداري الکترونيکي
نظرات و انتقادات
   : جستجوپيام نوروزي جناب آقاي سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد

به نام يزدان پاک
سلام
سال 1396 با همه فراز و نشيب‌هايش به پايان رسيد و سال 1397 آغاز شد.
اميدوارم همه چالش‌هايي را که در سال‌هاي گذشته و بخصوص در سال 1396 که سال بسيار پرچالشي بود، پشت سرگذاشته‌ايم را در سال جديد تجربه نکنيم و سال نو با طرحي "نو" سالي توام با موفقيت و بهروزي براي همه اعضاي خانواده بزرگ اقتصادنوين باشد.
بانک اقتصادنوين در واقع با اهدافي اقتصادي - اجتماعي فعاليت خود را شروع کرد، اميد مي‌رفت با آغاز بانکداري خصوصي، اقتصاد کشور جان تازه‌اي بگيرد و بانک‌هاي خصوصي بتوانند نقشي موثر و مفيد در اقتصاد کشور ايفا کنند ولي به دلايلي اين توقعات تاکنون به بار ننشسته است.
در چنين اوضاعي ما به همراه همه اعضاي خانواده بزرگ بانک اقتصادنوين توانستيم در همين اوضاع نابسامان به کمک نيروهاي خوب و بويژه جوانان بانک اقتصادنوين، اين بانک را با همه چالش‌هايي که در کشور وجود دارد، به عنوان يک بانک خوشنام و مفيد و موثر در اقتصاد کشور نگاه داريم. اين حاصل تلاش تک تک بچه‌هاي بانک اقتصادنوين و شرکت‌هاي وابسته بانک است که من سال نو را به همه آنها تبريک مي‌گويم و برايشان آرزوي سلامتي و موفقيت مي‌کنم.
مطمئنا هر جامعه‌اي در مقاطعي از تاريخ دچار گرفتاري‌ها و مشکلاتي مي‌شود و اين يکي از خصوصيات اجتناب ناپذير جوامع بشري است. در اين ميان انسان‌ها، موسسات و گروه‌هاي اجتماعي وجود دارند که پايدارانه ايستادگي، مقاومت و تحمل مي‌کنند تا اين برهه از شرايط نامساعد و نامناسب را پشت سر بگذارند و دوره‌اي جديد را در حيات کاري و اجتماعي خودشان تجربه کنند.
من مطئنم که بانک اقتصادنوين يکي از اين موسسات خواهد بود و در گذشته هم اين را به اثبات رسانده است. اعتبار اجتماعي که امروز بانک اقتصادنوين دارد، مرهون تلاش‌هاي تک تک شما عزيزان است. برايتان آرزوي سلامتي، موفقيت و شادي در تمام روزهاي سال آينده و سال‌هاي آتي دارم.
موفق و مويد باشيد.
سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد
موسس و بنيانگذار بانک اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي سيامک دولتي

به نام خدا
خدمت همه همکاران ارجمندم در سراسر کشور عرض سلام و احترام دارم و صميمانه از زحمات آنها در طول سال گذشته تشکر مي‌نمايم. همچنين عيد نوروز را خدمت همه عزيزان همکار و خانواده‌هاي محترمشان تبريک و تهنيت عرض مي‌کنم و براي آنها در سال جديد آرزوي سلامتي و تندرستي دارم و اميدوارم با لبخند و شادي سال جديد را آغاز نمايند.
سال 96 را در شرايطي به پايان رسانديم که سيستم بانکي با مسائل و مشکلات زيادي مواجه بود از جمله مشکلات بين‌المللي که اجازه نداد تا ما به نحو مناسبي بتوانيم از ابزارهاي بين‌المللي در اختيارمان استفاده کنيم. با اين حال بررسي آمار و عملکردهاي مالي نشان مي‌دهد که ما در بانک اقتصادنوين علي‌رغم همه محدوديت‌ها، توانسته‌ايم تا حدود زيادي به اهداف مورد نظرمان دست يابيم و اين مهم ميسر نبود مگر با تلاش و درايت همه عزيزان در سراسر کشور.
در يک رويکرد آينده پژوهانه ما به اين نتيجه رسيديم که همکاران با تخصصي در شرايط کنوني بانک در اختيار داريم و يکي از مهمترين مسائلي که ما آن را امروز به عنوان پشتوانه کاري براي بانک مي‌بينيم اين است که اين نيروها در حوزه کاري‌شان مي‌توانند راه آينده بانک را به طور مشخص و معيني بسازند، امروز به اين باور رسيده‌ايم که نيروهايي با تجربه و صاحب سبک در حيطه کاري بانک در اختيار داريم و آميزه اين تجربه و تخصص با دانش همکاران جوان ما مي‌تواند موجبات موفقيت را فراهم نمايد. اميدوارم اين نيروي عظيم انساني در بانک فارغ از تلاطم‌هايي که امروز در مسير حرکت سيستم بانکي وجود دارد، به نحو مناسب و شايسته‌اي هدايت شود.
اميدوارم همه پرسنل در سيستم بانکي به ويژه همکارانمان در بانک اقتصادنوين با اين رويکرد، برنامه‌ريزي و تلاش بنمايند که بايد نقش اساسي در بهبود وضعيت اقتصادي کشور عزيزمان ايران داشته باشند، هميشه به گونه‌اي فعاليت نمايند که باعث شود قدرت مضاعفي در انجام امور بوجود بيايد و نتايج مثبتي حاصل شود.
ما اعتماد به همکاران را در بانک اقتصادنوين تجربه کرديم و اميدوار هستيم که نتايج اين مهم بتواند وضعيت را به گونه‌اي رقم بزند که بتوانيم بهترين خدمت خود را در جامعه ارائه کنيم.
در پايان مجددا عيد نوروز را به همه عزيزان تبريک عرض مي‌کنم و براي همکاران ارجمندم آرزوي سلامتي و توفيق روزافزون را دارم.
سيامک دولتي
رئيس هيات مديره بانک اقتصادنوين

پيام نوروزي جناب آقاي عليرضا بلگوري

به نام خداوند بخشنده و مهربان
به نام خداي بهار
خداي زندگي
و خدايي که طبيعت و انسان را زنده و پويا خواسته است.
فرا رسيدن سال نو و بهار طبيعت را به همه همکاران عزيز، ساعي و پرتلاشم در خانواده بزرگ بانک اقتصادنوين در شعب و ستاد بانک و شرکت‌هاي گروه اقتصادنوين تبريک و تهنيت عرض مي‌نمايم.
خداوند بزرگ را شاکريم در سال 1396 - که بويژه در ماه‌هاي پاياني- سال آساني براي نظام اقتصادي و نظام بانکي کشور نبود، توانستيم فارغ از هيجانات کاذب بازار رقابتي با اتخاذ تصميمات هوشمندانه و سريع و با تلاش و پشتيباني يکايک همکاران همچنان بي‌حاشيه و خوشنام به مسير ادامه دهيم و با کاهش ريسک‌هاي مترتب برعمليات بانک، در جهت اهداف ذي‌نفعان بانک گام برداريم.
چرا که معتقديم "اعتماد مشتريان" مهمترين سرمايه بانک اقتصادنوين است. اين سرمايه ارزشمند را با هيچ دستاورد کوتاه مدتي معاوضه نکرده و نمي‌کنيم و تمامي تصميمات و تمامي فعاليت‌هاي بانک همچنان بر اين محور استوار خواهد بود.
تلاش کرديم ضمن پيگيري و حل معضلات و مشکلات انباشته و افزايش چابکي سازمان نسبت به تغييرات محيطي، برنامه‌هاي مدوني براي خيز دوباره بانک به سمت پيشرفت و موفقيت تدوين و عملياتي نماييم و خوشحالم که امروز اين خواست و اين اراده براي حرکت و پيشرفت در يکايک همکاران عزيزم در شعب و ستاد بانک قابل مشاهده و قابل لمس است.
همانگونه که در گردهمايي‌هاي منطقه‌اي نيز تاکيد شد لازمه بقا و رشد يک بنگاه اقتصادي سودآوري و اقتصادي بودن فعاليت‌هاي آن است. در سال آتي نيز اين اصل بيش از پيش مورد تاکيد و توجه خواهد بود و تمامي تصميمات و فعاليت‌هاي حوزه‌هاي کسب و کار بانک در اين چهارچوب تعريف خواهد شد.
توسعه خدمات و محصولات بانک به صورت ويژه‌سازي شده و منطبق بر نيازهاي پيدا و پنهان مشتريان با تاکيد بر خدمات و محصولات کارمزدي، وصول مطالبات و کاهش نسبت مطالبات غير جاري و بازگرداندن دارايي‌هاي منجمد و غير مولد به چرخه سودآوري بانک از جمله ديگر اولويت‌هاي سال 1397 خواهد بود.
ديدارهاي مستقيمي که در چند ماه اخير با شما همکاران محترم داشتم مرا بسيار دلگرم و به آينده اميدوار نموده است. سرمايه انساني و سازماني بانک اقتصادنوين منحصر به فرد است؛ مطمئن هستم با تکيه بر اين سرمايه و با همدلي، پشتکار، تلاش و پيگيري مي‌توانيم بانک را به جايگاه درخور آن در نظام بانکي کشور و عرصه بين‌المللي برسانيم.
در پايان بر خود لازم مي‌دانم از همه همکاراني که در روزهاي پاياني سال عليرغم درگيري‌هاي خاص اين ايام نهايت تلاش در خدمت‌رساني به مشتريان عزيز را داشتند صميمانه تقدير و تشکر نمايم. براي همه همکاران عزيزم آرزوي سعادت و شادماني مي‌کنم و اميدوارم خداوند بزرگ، خدايي که امور را تدبير مي‌کند، ما را ياري کند تا در سال جديد بتوانيم موفق و سرفراز بسوي آينده‌اي بهتر براي بانک نوينمان و تمامي ذي‌نفعان آن حرکت کنيم.
هر روزتان نوروز، نوروزتان پيروز
عليرضا بلگوري
مديرعامل بانک اقتصادنوين

گزيده اخبار
 • پيام نوروزي جناب آقاي سيد محمد صدرهاشمي‌نژاد
 • پيام نوروزي جناب آقاي سيامک دولتي
 • پيام نوروزي جناب آقاي عليرضا بلگوري
 • اعلام ساعت کار شعب بانک اقتصادنوين در ايام نوروز
 • طي مراسمي با حضور مديرعامل بانک اقتصادنوين و معاون پشتيباني مشارکت‌هاي مردمي سازمان نوسازي مدارس کشور؛ تفاهم‌نامه ساخت مدرسه در روستاي زلزله‌ زده سياه بيد سلفي استان کرمانشاه به امضا رسيد
 • قطعي موقت در خدمات الکترونيک بانک اقتصادنوين
 • عرضه اوراق مدت‌دار ويژه سرمايه‌گذاري (عام) توسط بانک اقتصادنوين
 • از 25 اسفند ماه سقف برداشت از خودپردازهاي بانک اقتصادنوين افزايش مي‌يابد

 • درباره بانك | اخبار | نرخ سود سپرده | شعب | موبايل بانك | تماس با ما | نقشه سايت | خبرخوان(RSS)
  آپارات بانک اقتصاد نوين   اينستاگرام بانک اقتصاد نوين   تلگرام بانک اقتصاد نوين
  حق انتشار اطلاعات براي بانك اقتصاد نوين محفوظ است.

   سال حمايت از کالاي ايراني گرامي باد
  اينترنت بانك اقتصادنوين، برترين سامانه به انتخاب پنجمين كنفرانس بانكداري الكترونيكي
  جشنواره کارت هديه
  فروش آنلاين کارت هديه
  صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري
  براي رسيدن به مقصد بايد با هم و هماهنگ حركت كرد. بانكداري شركتي، شراكتي پايدار
  بانكداري اختصاصي
  موبايل بانک
   خدمات بانكداري الكترونيكي
   باشگاه وفاداري نوين
  مناقصه و مزايده‌هاي بانک
  امور سهامداران
  مباره با پولشويي
  شرکت ارتباطات آواي سلام مهر نوين
   گروه مالي اقتصادنوين
  گاري نوين
   معاملات برخط سهام
  نقشه جغرافيايي شعب
   پليس فتا
   آمار بازديدكنندگان